Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-05, 00:47   #3721
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

dobrze kochana..swiadomosc tego jest najwazniejsza. a nawet jak bd miala gorsze chwile-trudno, jestes czlowiekiem i lepiej tego w sobie nie dusic..


a Wy kusicie mnie ciaza i co!:P
zumbaaa bylam dzis. byl szał ! !
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 13:49   #3722
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Jak tam weekend?

U mnie zimno, szaro i mokro, spędziłam w sumie z książką w ręku, Marzenie Celta Mario Vargasa Llosy, jednak jak dla mnie to jedna z jego najsłabszych powieści więc się trochę zawiodłam. A dziś idę na finał DocFilm festivalu, na rozdanie nagród i pokaz filmu 80 milionów, mam nadzieję że będzie fajnie zrobiony bo lubię tematykę polityczną w polskim kinie

halo zyjecie ?
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009

Edytowane przez kejtigda
Czas edycji: 2012-05-07 o 09:02
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 11:39   #3723
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

siemka

jak tam festiwal?
jak ciąże Wasze??

ja pomyslnie przeszkłam kilka etapów kilka rekrutacji..czekam co dalej ) modle sie o zmiane pracy jak nic!
ogolnie to wszystko spoko. dzis napisalam 1rozdział mgr -
2gi mam na wykonczeniu
razem z 40stron \o/
3ci mowi o przedsiebiorstwie ktroe bd badac wiec jak urodze 10stron to bedize cud;O
a pozniej analiza i wnioski... tu juz bedzie gorzej.dlatego mysle zeby do konca tygodnia skonczyc 3

zumbujeee wciaz... chudne tez,,,
sama przerobilam 2 koszulki ;D z tutorialem z YT :P nie sa wspaniałe ale akurat na zumbe gdzie jest gorąco a w samym staniku sportowym wygladam glupio (tzn mi ok, starsze panie dziwnie pacząą)

*
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 12:01   #3724
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

A ciąża żyje i rośnie, zostały 2 miesiące i już nie mogę się doczekać, mam tak dość, chcę iść na piwo, plażę, cieszyć się pogodą i płaskim brzuchem Nie mogę się doczekać ile czasu zajmie mi powrót do formy
W piątek robię na domku babski baby shower, wstępnie robię listę zakupów, 10 babeczek jedzie, zamówiłam już 5 litrów wódki, 2.5kg karkówki, jakieś dueperele sałatki i słodycze jeszcze zostały, oby tylko pogoda dopisała Lista prezentów też zrobiona

Festiwal ok choć bez szału, jakaś marudna jestem w tej ciąży

A o jaką pracę się starasz? Czy to staż? Bo chyba coś przegapiłam Ja mam złamane serce bo się do mnie odezwali w sprawie stażu o który się starałam chyba w październiku, no i dooopa, z brzuchem nie można. Dobrze że od października idę do normalnej pracy A z mgr proszę bardzo, jeszcze niedawno nawet tematu nie miałaś
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009

Edytowane przez kejtigda
Czas edycji: 2012-05-08 o 12:10
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 13:39   #3725
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

postarm sie przytoczyc:
analiza finansowa jako narzędzie wyboru źródła dofinansowania rozwoju przedsiebiorstwa na przykladzie firmy X

mam juz o źródłach dofinansownaia 1rozdział teorii
analiza finansowa - teoria prawie skonczona
\o/

oj marudna bo festiwal sie nie podobal.. i tak spoko;]

staram sie o prace taką jak ma vilandre
tzn wszystkie to staze dla absolwentów
we'll see
ide do domu pisac i na zumbe <3
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 19:11   #3726
naina_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 807
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Utknęłam. Na totalnym zadupiu, do tego nie mam dachu a od gołego nieba oddziela mnie kilku cm strop.
Posadziłam sobie część roślinek, w ogóle jest pięknie.
i gdybym jeszcze tylko mogła wysprzątac sobie na błysk to by było idealnie. A tak to mam lekko mówiąc burdel. Kurz jest praktycznie wszędzie. Podobnie do gruzu i reszty tego ustrojstwa.
Ale nie narzekam, tylko znoszę to z zaciśniętymi zębami.
__________________


Zanim skrytykujesz, zastanów się, co i do kogo piszesz.
naina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 20:15   #3727
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Naina nie możesz teraz się przemęczać, TŻ powinien zrobić na błysk zanim Cię tam zabierzeTo zadupie to działka o której pisałaś?

sQ staże we wrocławiu? Trzymam kciukiKiedy się dowiesz co i jak?
Tak mnie nakręciłaś tą zumbą że udało mi się namówić koleżanki i będę od sierpnia chodzić

Vilandre
a Ty żyjesz? Niby wolne od pracy a Cię nie widać
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 21:05   #3728
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość

Vilandre
a Ty żyjesz? Niby wolne od pracy a Cię nie widać
żyję, żyję po prostu nie miałam ostatnio nic konstruktywnego do napisania, więc tylko czytałam

marzą mi się wielkie zakupy ubraniowe, ale chyba się wstrzymam do wyprzedaży, bo z kasą cienko.
zaczęłam wpłacać pieniądze na fundusz inwestycyjny w formie polisy (10-letnia) i teraz mam mało kasy na swoje zachcianki bo co miesiąc muszę tam przelać kasę. no, ale za 10 lat jak to wszystko wypłacę to będę mogła poszaleć (o ile nie stracę! )

w piątek będę robić za modelkę make-upową co prawda nie będę się pokazywać nigdzie publicznie, ale koleżanka, która zajmuje się wizażem potrzebowała osoby o moim typie urody do pomalowania (i zrobienia zdjęć) do portfolio, żeby się dostać na jakiś super kurs czy tam do szkoły. nie wiem do końca o co kaman, ale się zgodziłam.
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 21:07   #3729
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

zumba jest zarazliwa )))

polecam kazdemu !

dla Ciebie po ciazy poszukaj Zumba GOLD - jest przeznaczona dla ludzi starszych i z dluga przerwa w aktywnosci fizycznej..[po 2 mcach moglabys juz sobie przejsc na zwykla zumbe

a dla dziecka zumbatomic od 3lat )) cute!

staze to tu to tam raczej w polsce )
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 21:53   #3730
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

sQ oj mam nadzieje ze szybciej wskoczę na zwykła, dźwiganie brzucha to też aktywność! A młodego chce zapisać na motocross, w Gdańsku juz 2.5 letnie dzieciaki mozna a jak sie budową wda w tatusia i będzie raczej solidnie zbudowany to od razu na sporty walki

Vilandre
a jakiego typu make-up będziesz miała? W sensie to jakiś ładny makijaż czy bardziej charakteryzacja? Przygotuj sobie sporo czasu, jak ktoś się uczy a jest dokładny to spokojnie 2h możesz siedzieć. Ja kiedyś zasnęłam przed sesją na makijażuZazdroszc zę Ci tej wiedzy finansowej, ja nawet karty bankomatowej nie lubię używać- inwestować też bym się bała, u mnie od małego w domu albo się tylko w waluty inwestowało albo nieruchomości. Mój eks wiem że wpłacał to miesiąc chyba jakoś 3tys na jakieś fundusze i w 40 urodziny chciał to wyjąć i już miał plan że nie będzie musiał pracować, aż się odezwę za parę lat sprawdzić czy mu to wyszło

Przykład pięknej figury w ciąży, http://www.lansik.pl/28486/alessandr...osio-urodzila/
swoją drogą dopiero zauważyłam że ma strasznie krótkie nogi, zwłaszcza że to wysoka babka
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009

Edytowane przez kejtigda
Czas edycji: 2012-05-08 o 22:07
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 22:32   #3731
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość

Vilandre
a jakiego typu make-up będziesz miała? W sensie to jakiś ładny makijaż czy bardziej charakteryzacja? Przygotuj sobie sporo czasu, jak ktoś się uczy a jest dokładny to spokojnie 2h możesz siedzieć. Ja kiedyś zasnęłam przed sesją na makijażuZazdroszc zę Ci tej wiedzy finansowej, ja nawet karty bankomatowej nie lubię używać- inwestować też bym się bała, u mnie od małego w domu albo się tylko w waluty inwestowało albo nieruchomości. Mój eks wiem że wpłacał to miesiąc chyba jakoś 3tys na jakieś fundusze i w 40 urodziny chciał to wyjąć i już miał plan że nie będzie musiał pracować, aż się odezwę za parę lat sprawdzić czy mu to wyszło
nie mam pojęcia jaki to ma być makijaż nie dopytywałam się - jak się mnie koleżanka spytała to powiedziałam, że OK, umówiłyśmy się i tyle początkująca to ona nie jest, bo zajmuje się zarobkowo wizażem od liceum (czyli już 6 czy 7 lat), ale dotąd nie miała na potwierdzenie swoich umiejętności żadnych papierów.

jeśli chodzi o wiedzę finansową to średnio ze mną u mnie, bo teoria, którą miałam na studiach nic nie znaczy. liczy się praktyka - bałabym się inwestować na giełdzie, mimo, że uczyłam się sporo na jej temat. ten fundusz wzięłam trochę w ciemno - wiedziałam tylko, że jest w miarę bezpieczny (fundusz obligacji - skarbowych + komercyjnych) i że rok temu zarobił 20%, ale nie sprawdzałam go dokładniej (w co inwestują, kto się nim zajmuje itp.)
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-09, 08:36   #3732
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Słooooneczko od rana widzicie, jakie niebieskie niebo?

(przepraszam, że tak wyskoczyłam jak Filip z konopii, ale jestem zachwycona pogodą!)
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 09:15   #3733
naina_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 807
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Absolutnie się nie forsuje!
teraz jestem u siebie na wsi.
__________________


Zanim skrytykujesz, zastanów się, co i do kogo piszesz.
naina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 09:41   #3734
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

make up fajna sprawa)
dziecko na motocrosss super pomysl!
moje bd chodzic na zumbe ;D
i za gowniarza bedzie nosic zumbowe body <3
ja moglabym cos poinwestowac ale na razie leza na oszczednosciowym. jak kupei auto i oplace to bd myslec o inwestycjach
3k co miesiac. no to fajnie trzeba zarabiac zeby tyle odkladac. ja odkladam 2k ale to dzieki pracy za barem ;O
ah miec prace za 5-6k netto i tak odkladac nawet 2k miesiecznie... to bedzie 24k rocznie.. do 40 zostało mi 17 lat.. 408k
no nie wiem czy do poznej starosci bym dozyla..
bo wydajac 2k miesiecznie dojade do 57 i koniec hajsu ;P ale plan spoko ;]
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 11:29   #3735
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Agaola a gdzie taka pogoda? Bo chyba nie na pomorzu

edit: jest cudownie, nawet lezałam chwilę na plażę

sQ
nie wiem czy mu wyjdzie, wiem że wpłacał na 2 fundusze i sporo miał na tym zyskać. W ogóle super facet, tylko jedna wada- hazard, więc pewnie i tak mu starczy na krócejale pomysł fajny, z tym że ja wolę sobie poszaleć za młodu niż spokojnie żyć na starość, o to mam niestety wojny z TŻem On woli umeblować mieszkanie a ja daleką wycieczke itp

Vilandre
no to pochwal się efektem (makijażu, a polisy jak nie zapomnisz to daj znać za parę lat ile % dała)

Naina
jak masz net to nie jest źle
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009

Edytowane przez kejtigda
Czas edycji: 2012-05-09 o 15:28
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 21:05   #3736
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość

Vilandre
no to pochwal się efektem (makijażu, a polisy jak nie zapomnisz to daj znać za parę lat ile % dała)
pochwalę się


w ogóle dzisiaj się nieco zdziwiłam podejściem niektórych facetów do wysokich obcasów. wracaliśmy samochodem z pogrzebu w 4 osoby: ja, mój TŻ i dwóch kolegów. staliśmy na świetle i przez pasy przechodziła dziewczyna w szpilkach (jakieś 12cm, może odrobinę wyższe), a ci dwaj kolesie zaczęli się z niej wyśmiewać i zastanawiać jaki jest sens noszenia obcasów. jeden z nich powiedział: "czy dziewczyny myślą, że jak założą wysokie obcasy to się staną ładniejsze?". potem w domu TŻ, jak wspomniałam ze zdziwieniem o tej sytuacji, też przyznał, że nie podobają mu się wysokie obcasy (czego to się człowiek dowiaduje po 5 latach związku ).
trochę byłam zaskoczona, bo myślałam, że facetom to się podoba
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 09:08   #3737
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
pochwalę się


w ogóle dzisiaj się nieco zdziwiłam podejściem niektórych facetów do wysokich obcasów. wracaliśmy samochodem z pogrzebu w 4 osoby: ja, mój TŻ i dwóch kolegów. staliśmy na świetle i przez pasy przechodziła dziewczyna w szpilkach (jakieś 12cm, może odrobinę wyższe), a ci dwaj kolesie zaczęli się z niej wyśmiewać i zastanawiać jaki jest sens noszenia obcasów. jeden z nich powiedział: "czy dziewczyny myślą, że jak założą wysokie obcasy to się staną ładniejsze?". potem w domu TŻ, jak wspomniałam ze zdziwieniem o tej sytuacji, też przyznał, że nie podobają mu się wysokie obcasy (czego to się człowiek dowiaduje po 5 latach związku ).
trochę byłam zaskoczona, bo myślałam, że facetom to się podoba

mi sie wydaje ze ich juz niektore wysokosci przerazaja 8 ok 10 przejdzie ale dalej :O
tez zalezy od wzrostu laski... wysoka w 13 jest ogromna (ja mam 193;D) a niska wyglada jakby pol nogi to byl obcas

kejti sie pewnie wypowie zaraz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 11:52   #3738
naina_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 807
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Net mam w telefonie.

w ogóle to musze powiedzieć że się zaziębiłam. Już jak tu przyjechałam to tak niezbyt się czułam. I dziś wyszlo. Leczę się cytryną, miodem i czosnkiem. Urocze mi lepiej. Zrobię sobie jeszcze syrop z cebuli i dam radę!
__________________


Zanim skrytykujesz, zastanów się, co i do kogo piszesz.
naina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 17:06   #3739
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Ja dopiero terazz bo byłam na plaży Piwko bezalkoholowe, koleżanki, filtr 50 i można leżeć Szkoda tylko że wysmarowałam filtrem wszystko poza ramionami no ale kara za głupote musi być, wyglądam fatalnie

sQ, Vilandre
ja myślę że chodzi o kilka czynników Po pierwsze na nas takie 12cm nie wydają się wielkie bo mamy długie nogi, na dziewczynce 155 wyglądają gorzej Kluczowa jest na pewno tez sylwetka i najważniejsze jak dla mnie- umiejętność chodzenia, bo jak laska koślawo chodzi to wygląda niestety zazwyczaj tragicznie (brakuje mi słowaaaaaa jak to inaczej określić aaaaaa) i traci cały wdzięk.

Naina
biedna, ja strasznie źle znosłam silne przeziębienie, piłam syrop z cebuli, syrop z czosnku i cytryn- oba mi smakowały, brałam też paracetamol jak temperatura była wyższa Trzymam kciuki żebyś szybko doszła do siebie. Siedzisz tam sama?

edit: zobaczyłam u koleżanki na kanale, dziś już wypróbowałam i naprawdę polecam, cena niska a efekt naprawdę fajny http://www.youtube.com/watch?v=_iurP...2&feature=plcp
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009

Edytowane przez kejtigda
Czas edycji: 2012-05-10 o 17:11
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 17:17   #3740
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

kejti, digitalka to Twoja koleżanka?

a tusz rzeczywiście jest świetny, chociaż nieco przeszkadza mi ta ogromna szczota (ciężko pomalować rzęsy w kącikach oczu). używam go od kilku miesięcy i jestem z niego bardziej zadowolona niż z tuszu Lancome Oscillation Powermascara, który również posiadam i który jest 12 razy droższy
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 18:02   #3741
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Vilandre

Ja mam tusz isadory z podobną wielkościowo szczotką więc nawet w miarę przywykłam a essence to mój 1 tusz "tani", a wiele razy wyrzucałam kase w błoto na jakieś niby super tusze i wcale się nie sprawdzały

Skończę ten tusz i idę sobie założyć doczepiane rzęsy bo pewnie nie bedzie mi się chciało potem malować
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009

Edytowane przez kejtigda
Czas edycji: 2012-05-10 o 19:51
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 08:03   #3742
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Ostatnio miałam przyjemność biegać w szpilkach z Ryłko i aż mi się zatęskniło do tych butów - wysokie, a tak się dobrze chodzi! Ja tam lubię dziewczyny w szpilkach, więc męska opinia mnie nie potrzebna ;D

A najlepszym tuszem jest przedłużanie rzęs, hy hy )
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 08:34   #3743
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

tesknie za moimi przedłuzanymi rzesami (
taka wygoda..ale nei daj boze kosmetyczka mowi "brak terminow" i lipa zostajesz z 5rzesami i zcekasz..albo idziesz do innej ktora Ci robi totany shit

ale teraz smaujesie juz 2 mce revitalashem i czekam az moje urosna takie piekne...
zauwazam niektore przedługie ) jakby ktoras probowala
co jet w linku na YT bo w pracy nie moge otworzyc?

jak jest tak gorąco i ide do pracy zgodnie z dress codem to pomykam w baletkach... szpilki to jednak wysilek (chwała kostce brukowej na wroclawskim rynku) i po 10min jestem zgrzana jak siemasz -_-
:P
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 08:55   #3744
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

sQ tusz do rzęs z essence- z załącznika

Kocham sztuczne rzęsy ale zazwyczaj mam 2-3 miesiące i potem mi się nie chce jakoś a już długo nie miałam. A malowałyście je kiedyś tuszem?
Właśnie marynuje mięso bo wczoraj nie dostałam a nie chciało mi się łazić, pogoda ponad 20 stopni bez słońca wiec liczę na idealną imprezkę i grilla

Ja pewnie po ciąży będę się uczyć chodzenia od nowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg extre.jpg (9,3 KB, 5 załadowań)
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009

Edytowane przez kejtigda
Czas edycji: 2012-05-11 o 08:56
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 09:02   #3745
gossaa24
Raczkowanie
 
Avatar gossaa24
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 115
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Ehh te obcasy...Wiecie co Laski, ja to się cały czas zbieram żeby w końcu zacząć chodzić w wyższych butach, ale jak na razie moje najwyższe to 6cm i powiem szczerze, że nawet w takich nie chodzi mi się na lajcie i wydaje mi się, że łażę w nich trochę jak ciamaga... Nie mówiąc o tym, że autentycznie czuję w nich, że żaden sufit nie jest mi odległy ;];];]Niby tylko 6cm (mam jakies 183), ale jednak jak już przyjdzie co do czego to kapituluję i nakładam baleriny A tak z innej beczki wiecie, że w Holandii na chwilę obecną jest najwyższa średnia wzrostu? przeciętny wzrost kobiety wynosi tam 170- dla porównania w Polsce 166-167, a mężczyzny tam- 181, w Polsce- 177...kolejny dzień ładnej pogody się zapowiada
gossaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 09:43   #3746
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

gossaa, o Holandii wiedziałam na drugim miejscu jest bodajże Litwa.
generalnie w Holandii ta średnia podobno byłaby jeszcze wyższa, ale nazjeżdżało się tam niskich imigrantów i zaniżają średnią wzrostu
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 09:54   #3747
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

szpilki sa spoko
moje najwyzsze 13cm
ale chyba je sprzedam. nie mam gdzie wnich chodzic;D
fajne sa jaralam sie nimi ale no coz.

ja malowalam tuszem jak troche mi powypadalo zeby domalowac swoje i zeby jakos wygladac

ah raz mi babka zrobila to sie 11 dni trzymaly :/;/;/
faken.
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 13:20   #3748
gossaa24
Raczkowanie
 
Avatar gossaa24
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 115
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
gossaa, o Holandii wiedziałam na drugim miejscu jest bodajże Litwa.
generalnie w Holandii ta średnia podobno byłaby jeszcze wyższa, ale nazjeżdżało się tam niskich imigrantów i zaniżają średnią wzrostu
he pewnie
chinole hihihi;p
gossaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 19:28   #3749
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Najtrudniej jest zacząć chodzić. W Krakowie można się zapisać na kurs zgrabnego chodzenia w szpilkach (tak, pisałam o tym w zeszłym roku i dalej nie poszłam xD).
A potem idzie z górki!

Przedłużane rzęsy są ekstra! Ja sobie robiłam w salonie Maniewskiego na Rynku Głównym - mega długo się trzymały i wyglądały prześlicznie. No, ale to wszystko zależy od rzęs, tak się składa, że moje dały radę
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 12:46   #3750
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

ja pierwsze mialam 5 tygodnii
owszem zrobily sie za dlugie bo moje odrosly ale bylam zachwycona
a drugie fatalne..

ostatnie jak robilam 5-6 jakos notabene u babki u ktorej robilam 1wszy raz...11 dni

pierwsze zakladala mi 2:15 a drugie w 0:55 wiec moze dlatego:P
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-25 16:45:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:28.