Inglot - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-28, 20:48   #3721
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Czy wszystkie kolory cieni pojedynczych dostępne w Inglocie można kupić w paletkach? Czy niektóre tylko indywidualnie?
niektóre są dostępne tylko w wersji pojedynczej
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 22:50   #3722
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Inglot

Wrocławianki, gdzie jest u nas największy wybór cieni z Inglota? Byłam w Magnolii, ale nie znalazłam kilku cieni, które wypisałam sobie z wątku z paletkami. Czy w nowej formule nie są dostępne kolory, które kiedyś były?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 12:01   #3723
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Inglot

Kochane, a widziałyście nowe rzęsy sztuczne inglota/?? piękne są
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 13:22   #3724
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
Kochane, a widziałyście nowe rzęsy sztuczne inglota/?? piękne są
mogłabyś napisać w jakiej są cenie ?
zawsze zapominam się zapytać
muszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 13:34   #3725
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Wrocławianki, gdzie jest u nas największy wybór cieni z Inglota? Byłam w Magnolii, ale nie znalazłam kilku cieni, które wypisałam sobie z wątku z paletkami. Czy w nowej formule nie są dostępne kolory, które kiedyś były?

Niestety po zmianie formuły na nowa zostal zmniejszony wybor cieni w starej formule był o wiele wiekszy wybor cieni wiec jesli wzielas numerek od kogos kto mial wklady promocyjne to ich juz nie znajdziesz. Sama mam kilka takich perełek, ktorych juz nie produkuja.

Najlepiej zaopatrzone salony moim zdaniem to właśnie Magnolia i Arkady.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 17:06   #3726
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Wrocławianki, gdzie jest u nas największy wybór cieni z Inglota? Byłam w Magnolii, ale nie znalazłam kilku cieni, które wypisałam sobie z wątku z paletkami. Czy w nowej formule nie są dostępne kolory, które kiedyś były?
Spróbuj może do Factory, na holu jest stoisko Inglota


Emilia1- jak ja Ciebie dawno nie widziałam
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 17:29   #3727
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Inglot

Cytat:
mogłabyś napisać w jakiej są cenie ?
zawsze zapominam się zapytać
te z rzęsami okolo 30 zl a te z piórami są droższe , ale sliczne sa , i kolorystycznie i kształtami. dokladnie cenowo Ci nie napisze bo nie pamiętam, nie przywiązywąłam wagi bo mnie nie interesowały w chwili obecnej zeby kupić
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 07:22   #3728
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez muszki Pokaż wiadomość
mogłabyś napisać w jakiej są cenie ?
zawsze zapominam się zapytać
"zwykłe" są po 28 zł, a te wydziwiane (typu pióra i inne takie) przeważnie po 35 zł
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 14:13   #3729
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: Inglot

dziękuję Wam bardzo
muszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 16:54   #3730
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Niestety po zmianie formuły na nowa zostal zmniejszony wybor cieni w starej formule był o wiele wiekszy wybor cieni wiec jesli wzielas numerek od kogos kto mial wklady promocyjne to ich juz nie znajdziesz. Sama mam kilka takich perełek, ktorych juz nie produkuja.

Najlepiej zaopatrzone salony moim zdaniem to właśnie Magnolia i Arkady.
Właśnie przejrzałam sobie calutki wątek Inglota i wypisałam mnóstwo cieni, a w salonie okazało się, że ich nie ma. W wątku ze swatchami nie zawsze jest zaznaczone, czy coś jest w nowej formule czy starej i dla kogoś robiącego pierwsze zakupy to jest niespodzianka, że jakiś numerków nie ma. Chciałabym zrobić sobie paletkę naturalną do codziennego makijażu, ale w sumie ciężko się zdecydować.

A Inglot we Wrocławiu jest chyba tylko w Magnolii i Arkadach + Factory.

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Spróbuj może do Factory, na holu jest stoisko Inglota


Emilia1- jak ja Ciebie dawno nie widziałam
Skoro wybór cieni został zmniejszony, to nie będę szukać, tylko postaram się coś wybrać z tego co jest. Choć przyznam się, że w nowej formule nie ma wielu oryginalnych kolorów.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 17:44   #3731
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Właśnie przejrzałam sobie calutki wątek Inglota i wypisałam mnóstwo cieni, a w salonie okazało się, że ich nie ma. W wątku ze swatchami nie zawsze jest zaznaczone, czy coś jest w nowej formule czy starej i dla kogoś robiącego pierwsze zakupy to jest niespodzianka, że jakiś numerków nie ma. Chciałabym zrobić sobie paletkę naturalną do codziennego makijażu, ale w sumie ciężko się zdecydować.

A Inglot we Wrocławiu jest chyba tylko w Magnolii i Arkadach + Factory.

Skoro wybór cieni został zmniejszony, to nie będę szukać, tylko postaram się coś wybrać z tego co jest. Choć przyznam się, że w nowej formule nie ma wielu oryginalnych kolorów.
Jeśli chodzi o sklepy to tak, ale jest sporo wysepek, a tam tez można złożyć paletkę. Wybór cieni do paletek jest tam taki sam tylko częściej są braki.

Z tym zaznaczaniem, które cienie są w nowej formule, a które w starej to jest problem - ja mam teraz wszystkie pogrupowane kolorami i za chiny nie potrafiłabym powiedzieć, które z moich neutralnych okrągłych wkładów są w starej formule
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 17:59   #3732
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Inglot

Czy można nabyć pojedynczy cień ? Jak tak to za ile ??
Ile kosztuje paletka 3 i 5 cieni ??
Co możecie powiedzieć o rozświetlaczach ?
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 18:56   #3733
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o sklepy to tak, ale jest sporo wysepek, a tam tez można złożyć paletkę. Wybór cieni do paletek jest tam taki sam tylko częściej są braki.

Z tym zaznaczaniem, które cienie są w nowej formule, a które w starej to jest problem - ja mam teraz wszystkie pogrupowane kolorami i za chiny nie potrafiłabym powiedzieć, które z moich neutralnych okrągłych wkładów są w starej formule
A nie czuć różnicy przy dotyku? Ja mam wrażenie, że cienie w nowej formule są bardzo miękkie, takie jakby satynowe w dotyku.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2010-10-01 o 18:58
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 19:07   #3734
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
Czy można nabyć pojedynczy cień ? Jak tak to za ile ??
Ile kosztuje paletka 3 i 5 cieni ??
Co możecie powiedzieć o rozświetlaczach ?
paletka 3 cieni okrągłych- 29 zł
paletka 5 cieni okrągłych - 45 zł, a paletka 5 cieni kwadratowych w magnetycznej kasetce coś ok 54 zł
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 19:16   #3735
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A nie czuć różnicy przy dotyku? Ja mam wrażenie, że cienie w nowej formule są bardzo miękkie, takie jakby satynowe w dotyku.
ja kupiłam na wyprzedaży cienie ze starej formuły, mam zarówno maty, perlę jak i z drobinkami - (pisze o pojedynczych w okrągłych opakowaniach ),
maty są bardzo kiepskie pod względem trwałości ale mam perłowy fiolet który jest ok, jednak porównując go z cieniami z nowej formuły
( mam perłowy granat - piękny ) z nowej formuły to widzę różnice,
tak jak piszesz bardziej satynowe, lepiej wygląda na powiece i łatwiej mi się cieniuje z innymi kolorami.
Fakt faktem że to moje cienie ze starej formuły już odsłużyły i pewnie czas też im nie służy, stare są ;P

Myślę, że po wypłacie kupię jeszcze jakieś okrągłe z NF, mam jeden i jestem nim zauroczona
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 20:06   #3736
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A nie czuć różnicy przy dotyku? Ja mam wrażenie, że cienie w nowej formule są bardzo miękkie, takie jakby satynowe w dotyku.
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
ja kupiłam na wyprzedaży cienie ze starej formuły, mam zarówno maty, perlę jak i z drobinkami - (pisze o pojedynczych w okrągłych opakowaniach ),
maty są bardzo kiepskie pod względem trwałości ale mam perłowy fiolet który jest ok, jednak porównując go z cieniami z nowej formuły
( mam perłowy granat - piękny ) z nowej formuły to widzę różnice,
tak jak piszesz bardziej satynowe, lepiej wygląda na powiece i łatwiej mi się cieniuje z innymi kolorami.
Fakt faktem że to moje cienie ze starej formuły już odsłużyły i pewnie czas też im nie służy, stare są ;P

Myślę, że po wypłacie kupię jeszcze jakieś okrągłe z NF, mam jeden i jestem nim zauroczona
Witaj Ish dawno nie rozmawialysmy o inglotach.

Moze to tylko mi sie wydaje... ale byl taki moment kiedy INGLOT zacza ulepszac formule cieni na starych kolorach i polepszenie jakosci cieni bylo widac juz wtedy. Szczegolnie ze ja mam cienie ze starej formuly AMC, AMC shine (kilka DS), a te praktycznie sie nie zmienily, bo one byly juz wtedy wprowadzone jako cos nowego, lepszego.
Poprostu zaczelam kolekcjonowac ingloty w momencie wymiany i dlatego we wkladach nie widze takiej roznicy.
Maty moim zdaniem sa teraz bardziej miekkie, jak pisalyscie satynowe i niestety bardziej sypiace sie(w tym momencie porownuje do pojedynczych z wyprzedazy)
Co do perly to zgadzam sie ze perla nowa jest o niebo lepsza i dlatego z wyprzedazy nic perlowego nie kupilam.

Odbiegajac od tematu czy ktoras z was tez jest niezadowolana z rozu inglota?
Kupilam pierwszy roz i on sie OKRUTNIE KRUSZY!
Mam kolor 99(mat z drobinkami) i 1/3 wykrusza sie w opakowaniu po przylozeniu pedzla(oczywiscie na pedzel sie nie da tego nabrac), 1/3 musze strzepnac z pedzla i dopiero ostatnia 1/3 laduje na policzku.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 20:46   #3737
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Edyt :d
Tobie się kruszy róż w tym czarnym okrągłym, czy w tym przezroczystym okrągłym ( mnie to reklamują jako lepsza wersja tych w czarnym opakowaniu) ?
Ja miałam ten w czarnym okrągłym i nic mi się nie działo, nie cały rok go miałam,ale kolor mi nie odpowiadał i się wymieniłam.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 20:58   #3738
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Inglot

Ishi, ja tez mialam ten e okraglym przezroczystym i zlazil mi z twarzy po kwadransie... Porazka...
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 21:03   #3739
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Ishi, ja tez mialam ten e okraglym przezroczystym i zlazil mi z twarzy po kwadransie... Porazka...

Eeee, lipka....ale może na jeden sie skuszę. Tylko kiedy....w kolejce stoją 3 kupione burzujki

Macałam ostatnio biały puder i się zastanawiam jakie on ma zastosowanie, ma drobinki to chyba rozświetlające, ale na ręce mało zachęcająco wyglądał. Chciałam go wziąść bo wydawało mi się, że może będzie robił efekt takiej tafli, ale niestety nie.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 21:11   #3740
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Edyt :d
Tobie się kruszy róż w tym czarnym okrągłym, czy w tym przezroczystym okrągłym ( mnie to reklamują jako lepsza wersja tych w czarnym opakowaniu) ?
Ja miałam ten w czarnym okrągłym i nic mi się nie działo, nie cały rok go miałam,ale kolor mi nie odpowiadał i się wymieniłam.
W czarnym, wyglada jak cien pojedynczy.
Ale to troche moja wina, bo widzialam ze testery tez takie byly, wszedzie dookola pylek i wzielam mimo wszystko.
Ten roz ma konsystencje jak cien DS, a powinien byc zdecydowanie twardszy. Czyzby przy formule rozy tez kombinowali?
Jedyny plus jest taki ze jest dobrze napigmentowany.

Edit: przeczytalam z tylu na opakowaniu jest napisane do policzkow oczu i ciala, czyli te roze z zalozenia beda podobne do cieni skoro juz w opisie to zasugerowali.

Edytowane przez edyt
Czas edycji: 2010-10-01 o 21:14
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 21:21   #3741
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Inglot

Tez mam róz(e) w tym czarnym opakowaniu wygladajace jak pojedynczy cien i z obu jestem zadowolona. Jeden numer kupiłam juz 3 raz bo idealnie mi przypasował...
Edyt moze cos z pedzelkiem jest nie tak? Bo troche dziwne to, choc zgadzam sie ze produkt jest miekki to u mnie nie zachowuje sie tak jak to opisujesz.

Ishi mam biały puder- jako rozswietlacz kupiony oczywiscie, ma bardzo delikatne mikro drobineczki, podoba mi sie ten efekt.
Tak mi sie wydaje ze mam go na swatchach wstawiony.... a jak nie to na pewno na blogu
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 00:33   #3742
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Inglot

Hej
A ja mam takie pytanie do Was:
Jak z trwałością cieni Inglotowych? Bo ja już zaczynam wątpić. Bez bazy porażka, z bazą Art Deco dużo lepiej, ale jednak mi się zbierają po jakimś czasie w załamaniu. Więc kupiłam bazę Inglota - w końcu powinny z nią działać najlepiej - ale kicha, gorzej niż z bazą AD... Mam tych cieni kilkanaście i może ze 3 mi się dobrze trzymają a reszta to kiszka, zwłaszcza turkusy i granaty Też tak macie?
Z róży np. jestem bardzo zadowolona, ładnie mi się trzymają.
Z rzęs jestem zadowolona, z korektorów - sama nie wiem, trochę podkreślają najmniejsze nawet zmarszczki... I tusz kupiłam teraz, i jakiś taki tępy mi się wydaje Tylko ja mam pecha do Inglota? Wszystko wygląda tak ślicznie, że mam ochotę cały sklep wykupić, ale jakoś coraz częściej się "zawodzę"...
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 06:52   #3743
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Inglot

Można kupić pojedynczy cień ? Jak tak to za ile ??
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 10:01   #3744
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Tez mam róz(e) w tym czarnym opakowaniu wygladajace jak pojedynczy cien i z obu jestem zadowolona. Jeden numer kupiłam juz 3 raz bo idealnie mi przypasował...
Edyt moze cos z pedzelkiem jest nie tak? Bo troche dziwne to, choc zgadzam sie ze produkt jest miekki to u mnie nie zachowuje sie tak jak to opisujesz.
Uzywalam dwoch pedzli jeden rzeczywiscie twardy raczej a drugi z mieciutkiego wlosia i tez sie kruszy
Taka chyba juz jego uroda. Gdybym wybrala inna formule pewnie byloby lepiej.

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Hej
A ja mam takie pytanie do Was:
Jak z trwałością cieni Inglotowych? Bo ja już zaczynam wątpić. Bez bazy porażka, z bazą Art Deco dużo lepiej, ale jednak mi się zbierają po jakimś czasie w załamaniu. Więc kupiłam bazę Inglota - w końcu powinny z nią działać najlepiej - ale kicha, gorzej niż z bazą AD... Mam tych cieni kilkanaście i może ze 3 mi się dobrze trzymają a reszta to kiszka, zwłaszcza turkusy i granaty Też tak macie?
Z róży np. jestem bardzo zadowolona, ładnie mi się trzymają.
Z rzęs jestem zadowolona, z korektorów - sama nie wiem, trochę podkreślają najmniejsze nawet zmarszczki... I tusz kupiłam teraz, i jakiś taki tępy mi się wydaje Tylko ja mam pecha do Inglota? Wszystko wygląda tak ślicznie, że mam ochotę cały sklep wykupić, ale jakoś coraz częściej się "zawodzę"...
Nie masz pecha tylko te kosmetyki takie sa. I co jednym pasuje to innym juz nie. Dlatego ja omijam w inglocie szerokim lukiem: tusze, lakiery do paznokci, od teraz roze i zwykle pomadki.
Mi sie cienie inglota tez nie trzymaja bez bazy artdeco. Miala baze inglota i duraline, na nich cienie rolowaly sie po jakims czasie wiec nie jestes jedyna.
Mi wszystkie korektory podkerslaja zmarszczki pod oczami(nawet te ktorych nie mam) dlatego jesli jestem w miare wyspana to nie uzywam. A moj sposob na korektory inglota pod oczy(mam dwa AMC i w tubce) to uzycie pedzla 6SS do rozprowadzenia ich - musisz nalozyc mega cienka warstwe korektora, a zwyklym plaskim pedzlem do korektora lub palcami naklada sie 2x wiecek kosmetyku.

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
Można kupić pojedynczy cień ? Jak tak to za ile ??
Tak, pojedynczy za 19 pln lub sam wklad ktory kosztuje 10 pln(tylko nie zawsze chca sprzedac bez paletki).
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 13:02   #3745
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Inglot

a mi cienie I z baza AD trzymają się cały dzień (ok 12-14) godzin, naprawdę nie narzekam. Ale to chyba zalezy od osoby, nie wszystko każdemu pasuje. Zanm osoby, którym cienie za 3 zl bez bazy tez długo się trzymają.
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 11:12   #3746
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Eh, likwidują salon firmowy Inglota w Gliwicach koło Rynku (Bytomska?)
Będzie on przeniesiony do C.H Arena. Szkoda
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 11:15   #3747
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Eh, likwidują salon firmowy Inglota w Gliwicach koło Rynku (Bytomska?)
Będzie on przeniesiony do C.H Arena. Szkoda
Oo, dla mnie to całkiem dobra informacja, bo w Arenie bywam stosunkowo często. Póki co z Inglota była tam tylko wysepka.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 11:18   #3748
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Oo, dla mnie to całkiem dobra informacja, bo w Arenie bywam stosunkowo często. Póki co z Inglota była tam tylko wysepka.
dla mnie niestety nie,spacerkiem spod domu miałam z 15 minut :P
Także Fuksjo zostajesz moim Inglotowym informatorem jak sklep przeniosą :P
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 11:21   #3749
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
dla mnie niestety nie,spacerkiem spod domu miałam z 15 minut :P
Także Fuksjo zostajesz moim Inglotowym informatorem jak sklep przeniosą :P
Ok, nie ma sprawy. A wiesz dokładnie kiedy mają się przenosić do Areny?
Może z tej okazji będą jakieś większe promo

Btw. właśnie sobie uświadomiłam, że nie odpisałam Ci na ostatnie PW
Przepraszam, ale jestem strasznie zagoniona i umknęło mi to gdzieś..
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 11:28   #3750
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ok, nie ma sprawy. A wiesz dokładnie kiedy mają się przenosić do Areny?
Może z tej okazji będą jakieś większe promo

Btw. właśnie sobie uświadomiłam, że nie odpisał
am Ci na ostatnie PW
Przepraszam, ale jestem strasznie zagoniona i umknęło mi to gdzieś..
Niestety nie wiem, albo nie napisali,albo nie doczytałam. Właśnie ciekawa jestem promocji Oby, oby :P Wypłata już blisko

A PW to spoko, nie ma sprawy
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:32.