Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-12, 23:52   #3721
E f f i
Raczkowanie
 
Avatar E f f i
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 433
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Kiedy masz sporo rzeczy do wydrukowania nie odkładaj tego na ostatnią chwilę, bo możesz się zdziwić jak długo to trwa. (80 stron nie drukuje się ani w 5, ani w 10 minut-z dokładkami kartek trwa to prawie godzinę)
__________________




♥ na wizażu od 2007 ♥
E f f i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 12:07   #3722
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Nie myśl, że rano, po całonocniej śnieżycy, alejki w parku będą odśnieżone. Nie będą. A Ty w butach na obcasie będziesz próbowała przebrnąć przez zaspy
Ale widok wiewiórki hasającej w świeżym, głębokim śniegu - bezcenny
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 12:59   #3723
prokrastynacja
Zadomowienie
 
Avatar prokrastynacja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 745
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Nie zostawiaj niczego na ostatnią chwilę! Jeśli Ci się wydaje że to zajmie niewiele czasu to lepiej zrób od razu - będziesz miała wolne po wykonaniu zadania. A może się okazać że wymaga tego czasu znacznie więcej niż się wydaje...
prokrastynacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 13:19   #3724
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Jakiego kremu używasz?
Większość z tych natłuszczających też zawiera wodę, więc reakcja na zimno jest podobna jak przy kremie nawilżającym, bynajmniej mój Iwostin lipidowy na zimę ma wodę w składzie. A przy takich mrozach to twarz zamarza i robi się czerwona... jest stanowczo za lekki na temperatury poniżej 5 stopni na minusie.
To ja też się wtrącę. Bo oprócz tego, że zimą trzeba nakładać krem natłuszczający to po jego nałożeniu trzeba trochę odczekać aż z niego woda odparuje i wtedy rzeczywiście zostaje tylko tłusta ochronna powłoczka na skórze.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 14:06   #3725
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 14:56   #3726
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez E f f i Pokaż wiadomość
Kiedy masz sporo rzeczy do wydrukowania nie odkładaj tego na ostatnią chwilę, bo możesz się zdziwić jak długo to trwa. (80 stron nie drukuje się ani w 5, ani w 10 minut-z dokładkami kartek trwa to prawie godzinę)
Też tak kiedyś zrobiłam i poprzez zacięcie papieru zablokowałam dwie drukarki i trwało to u mnie 3h (200 stron)
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 21:25   #3727
prokrastynacja
Zadomowienie
 
Avatar prokrastynacja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 745
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Nie zarywaj nocy by się uczyć. Przerobiłam to już tysiąc razy . Jak będziesz niewyspana to umysł prawdopodobnie nie przyswoi wiedzy, albo zrobi to w niewielkim stopniu. Możliwe konsekwencje:
- nawet nie będziesz wiedziała kiedy zaśniesz ( możesz zaspać na egzamin)
jeśli nie zaśniesz:
- nie będziesz w stanie wystarczająco jasno myśleć, przypomnieć sobie niektórych informacji
- u mnie konsekwencje fizyczne: drżenie rąk, osłabienie, zawroty głowy, nudności
prokrastynacja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 21:39   #3728
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez E f f i Pokaż wiadomość
Kiedy masz sporo rzeczy do wydrukowania nie odkładaj tego na ostatnią chwilę, bo możesz się zdziwić jak długo to trwa. (80 stron nie drukuje się ani w 5, ani w 10 minut-z dokładkami kartek trwa to prawie godzinę)
Nie mówiąc już o tym, że moja drukarka zawsze w takich momentach twierdzi, że drukuje tylko na żółto, niebiesko lub fioletowo dlatego zawsze wcześniej drukować i dowiedzieć się czy drukarka ma zamiar być nieposłuszna
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 21:46   #3729
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez prokrastynacja Pokaż wiadomość
Nie zarywaj nocy by się uczyć. Przerobiłam to już tysiąc razy . Jak będziesz niewyspana to umysł prawdopodobnie nie przyswoi wiedzy, albo zrobi to w niewielkim stopniu. Możliwe konsekwencje:
- nawet nie będziesz wiedziała kiedy zaśniesz ( możesz zaspać na egzamin)
jeśli nie zaśniesz:
- nie będziesz w stanie wystarczająco jasno myśleć, przypomnieć sobie niektórych informacji
- u mnie konsekwencje fizyczne: drżenie rąk, osłabienie, zawroty głowy, nudności
Nigdy nie sprawdzaj czegokolwiek na 5min przed egzaminem bo może się okazać, że nic nie zapamietasz a jeszcze pomylisz to co wiedziałaś
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:55   #3730
wiefiulecka
Zadomowienie
 
Avatar wiefiulecka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 918
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
Nigdy nie sprawdzaj czegokolwiek na 5min przed egzaminem bo może się okazać, że nic nie zapamietasz a jeszcze pomylisz to co wiedziałaś
zgadzam się, to jest okropne, czasami jak jeszcze stres jest większy niż zazwyczaj to pamiętasz tylko to co przeczytałaś 10 min temu na korytarzu
__________________
małymi krokami do celu



www.KarmimyPsiaki.pl

www.pustamiska.pl

www.pajacyk.pl
wiefiulecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 13:10   #3731
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Jak za kilka minut bedzie dobiegac jakas fajna aukcja na ebay albo na allegro to nie wchodz na inne strony zeby przez te kilka minut jeszcze cos przeczytac. Zaczytasz sie tak, ze zapomnisz o aukcji i przepuscisz super okazje
Z reszta - najlepiej sobie o tej porze ustaiwc jakis alarm lub budzik, ktory o odpowiedniej porze przywola do rzeczywistosci.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 11:19   #3732
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez pulcherija Pokaż wiadomość
NIGDY nigdy w życiu nie wiąż się z facetem tylko dlatego że ,, taaki spokoojny, miły, wydaje się być ułożony" jak nie ma od początku ,,iskier" to nie cudów nie ma - nie pojawią się nagle a Ty będziesz później żałować stracony czas -.-'
dokładnie!!!! choćby trzeba było szukać tego właściwego do 50-tki
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 12:58   #3733
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

nie składaj sama klatki dla zwierza. zwłaszcza jeśli ma dużo dziwnych plastikowych elementów.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:03   #3734
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Po dostaniu wpisu od wykładowcy sprawdź od razu czy wszystko się zgadza! Ja tak nie zrobiłam i mogąc już oddać indeks muszę dziś jechać na 17 (!) do prowadzącej lektorat z angielskiego bo dając mi wpis... zapomniała się podpisać
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:46   #3735
lunerin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
Po dostaniu wpisu od wykładowcy sprawdź od razu czy wszystko się zgadza! Ja tak nie zrobiłam i mogąc już oddać indeks muszę dziś jechać na 17 (!) do prowadzącej lektorat z angielskiego bo dając mi wpis... zapomniała się podpisać
Podobnie z zaświadczeniami od lekarza.
Wypisywał mi "doktór" zaświadczenie o zdolności do prowadzenia pojazdu i... przekręcił numerki w PESELu.

Zawsze sprawdzajcie czy wpisali wam dobrze PESEL (bo jezdzenie na mrozie drugi raz do tego samego lekarza bo swistek papieru na serio moze wkurzyc )
__________________
'Oh, I wish I could, but I don't want to..'
20.01.12 - Pani Inżynier
10.02.12 - Pani Kierownica
lunerin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 14:28   #3736
Mgiełka91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 674
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
Po dostaniu wpisu od wykładowcy sprawdź od razu czy wszystko się zgadza! Ja tak nie zrobiłam i mogąc już oddać indeks muszę dziś jechać na 17 (!) do prowadzącej lektorat z angielskiego bo dając mi wpis... zapomniała się podpisać
Taa, też tego już doświadczyłam u pewnej pani rok temu. A w tym koleś wstawił mi w systemie i indeksie 4, a na karcie 5 Sprawdzajcie wszystko od razu!

Rada ode mnie: Jeśli chodzą słuchy, że wykładowca na 2 terminie zawsze dawał to samo co na 1, nie nastawiajcie się, że i tym razem tak zrobi, uczcie się wszystkiego! Prawie bym oblała poprawę ale jakoś, nie wiem jakim cudem, zaliczyłam
Mgiełka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 16:09   #3737
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
Po dostaniu wpisu od wykładowcy sprawdź od razu czy wszystko się zgadza! Ja tak nie zrobiłam i mogąc już oddać indeks muszę dziś jechać na 17 (!) do prowadzącej lektorat z angielskiego bo dając mi wpis... zapomniała się podpisać
Ponadto sprawdzajcie wszystkie dokumenty, które dostajecie. Dzisiaj mój tata nie sprawdził od razu i w poniedziałek musi jechać jeszcze raz bo facet zapomniał pieczątki przybić.
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 09:12   #3738
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Jeśli przed egzaminem pożyczasz od kogoś notatki i coś ci się w nich nie zgadza - skonsultuj z osobą, która ma swoje albo pożyczone od innej niż ta pierwsza osoby, bo może sie okazać, że ta będzie chciała cichaczem "wyciąć" konkurencję i puścić w obieg... spreparowane notatki.

Na szczęscie ja uczyłam się z własnych, ale kilka osób z grupy dało się nabrać i teraz siedzą nad właściwymi tekstami i kują do poprawki
lapida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 10:21   #3739
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez lapida Pokaż wiadomość
Jeśli przed egzaminem pożyczasz od kogoś notatki i coś ci się w nich nie zgadza - skonsultuj z osobą, która ma swoje albo pożyczone od innej niż ta pierwsza osoby, bo może sie okazać, że ta będzie chciała cichaczem "wyciąć" konkurencję i puścić w obieg... spreparowane notatki.

Na szczęscie ja uczyłam się z własnych, ale kilka osób z grupy dało się nabrać i teraz siedzą nad właściwymi tekstami i kują do poprawki
O matko, nie zartuj ze istnieja tacy ludzie Co za podlosc... Moge zapytac jaki to kierunek? Stawiam na jakis ekonomiczny

Rada z wczoraj: licz sie z tym, ze mozesz byc obserwowana nawet jak o tym nie wiesz, wiec kontroluj odruchy . Ja wkroczylam do biura i zaczelam szukac jakichs dokumentow. Po chwili stanelam i poteznie sobie ziewnelam i z taaaaka rozdziawiona geba sie odwracam a tam... szefowa siedzi Siedziala od poczatku, ale ja jej nie widzialam i myslalam, ze jestem sama. Glupio mi sie zrobilo, nie wiedzialam co tu powiedziec i przeprosilam, a ona chyba miala ubaw.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-18, 11:02   #3740
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
O matko, nie zartuj ze istnieja tacy ludzie Co za podlosc... Moge zapytac jaki to kierunek? Stawiam na jakis ekonomiczny
w drugą stronę: humanistyczny
lapida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 23:46   #3741
RoSa202
Monaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 494
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

nie całuj się na imprezach
RoSa202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 07:50   #3742
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

jeśli wiesz, że nie możesz czegoś jeść, bo jesteś po tym chora to faktycznie tego nie jedz - nawet mała ilość może Ci zaszkodzić
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 08:14   #3743
Hortencja
Zadomowienie
 
Avatar Hortencja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 692
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Sprawdzaj paragony. Jakoś mi się jeszcze nie zdarzyło, żeby mnie za mało policzyli za to ciągle mnie spotykają pomyłki pań kasjerek na moją niekorzyść finansową
Przed zakupem butów, czy ubrań, zanim zapłacisz- najlepiej przy kasie- dokładnie obejrzyj towar. Odkąd kilka razu wróciłam do domu z nowymi, rozprutymi w kroku spodniami, brudnymi bluzkami, albo butami od pary w różnych odcieniach, to mam już nauczkę i wszystko dokładnie oglądam. Zwłaszcza ten problem jest teraz w dużych sieciówkach- wiele osób przymierza ciuchy- są pozaciągane, pobrudzone, popękane w szwach, podziurawione, i tak dalej.
__________________

2 more months...
Hortencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 09:56   #3744
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez Hortencja Pokaż wiadomość
Sprawdzaj paragony. Jakoś mi się jeszcze nie zdarzyło, żeby mnie za mało policzyli za to ciągle mnie spotykają pomyłki pań kasjerek na moją niekorzyść finansową
A jak zauważysz, że się pomyliła to idź to wyjaśnić. Z Tż robiliśmy zakupy, była promocja 4 dzwonki łososia z 8 euro. Dopiero po odejściu od kasy zauważyłam, że zapłaciliśmy 10. Wróciłam do kasy, mieli coś źle ustawione w komputerze i dostałam 10 euro z powrotem i rybę za darmo
A Tż na początku mówił co ja będę się wykłócać jak stara baba o 2 euro, potem minę miał nietęgą
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 11:07   #3745
sarajoanna
Raczkowanie
 
Avatar sarajoanna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Południowa Polska
Wiadomości: 309
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Jeżeli poprzedniego dnia była śnieżyca, a ty musisz wcześnie rano wyjść z domu nie ubieraj butów na obcasie. O 7 rano prawie nikt nie odśnieża chodników.

Sprawdzaj rozkłady autobusów 1000 razy, nawet jeżeli często jeździsz komunikacją miejską.

Nie szukaj kogoś 'na siłę' , bo nie chcesz być sama.

Zrywaj od razu. Szybko oznacza w miarę bezboleśnie, druga strona nie będzie sobie robić złudnej nadziei, że 'może się rozmyślisz, może to jeszcze nie koniec'.

Pamiętaj, miłość nie jest ślepa. Nie przymykaj oczu na znaczące wady. Jeżeli rodzina mówi, że z twoim facetem ewidentnie jest coś nie tak, posłuchaj ich, bo możesz się wkopać (przypadek nie mój, ale jest w mojej rodzinie. Najpierw szczęśliwa, zakochana, książę z bajki itp. Książę okazał się tyranem, dziewczyna jest 'zaszczuta' , nie umie się od niego uwolnić. Jego wady dostrzegła rzecz jasna po ślubie. Teraz raczej szczęśliwa nie jest).

Czytaj dokładnie przepisy. Łyżka soli w cieście zamiast łyżeczki to jest różnica.

Zawsze drukuj notatki. Nieważne że są na komputerze i pouczysz się przy lapku. Nie pouczysz się.

Nie odkładaj nauki na ostatnią chwilę. Nigdy.

Chodź na konsultacje. Z byle czym. Ale idź.

Na nudnych wykładach nie oglądaj seriali komediowych.

Maseczka trzymana na twarzy przez godzinę da lepszy efekt, ale nie zapominaj o niej. Po trzech godzinach zaczyna strasznie szczypać.

Jeżeli rozmawiasz z facetem mów do niego 'drukowanymi literami' . Oni na prawdę nie rozumieją niuansów i aluzji. Unikniesz kosmicznych nieporozumień.

Milczenie jest złotem. Powiedzenie stare jak świat, ale prawdziwe. Bardzo prawdziwe.

Leki, podobnie jak alkohol, nie rozwiązują problemów. Za to świetnie uzależniają, nawet te bez recepty.

Zrób testy alergologiczne. Najlepiej na wszystko. Bo może się okazać, że masz uczulenie na znieczulenie stosowane u dentysty. Nic przyjemnego.

Jeżeli pralka jest podłączona do prądu, a ty masz mokre ręce, nie wyciągaj prania.

Jak podczas burzy jesteś na zewnątrz, wyłącz komórkę (ja pisałam sms-y ; piorun uderzył metr ode mnie). Podobni na czas burzy wyłącz komputer, tv itp , jeżeli nie chcesz tego wymieniać.

Nie resetuj komputera niezliczoną ilość razy, bo uszkodzisz dysk i będzie do wymiany.

Uff, to chyba wszystko.Nie wiem ile złotych rad się powtórzyło, a ile nie, nie przebrnęłam jeszcze przez cały wątek. Pozdrawiam

Edytowane przez sarajoanna
Czas edycji: 2012-02-19 o 11:12
sarajoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 12:11   #3746
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez sarajoanna Pokaż wiadomość
Zrób testy alergologiczne. Najlepiej na wszystko. Bo może się okazać, że masz uczulenie na znieczulenie stosowane u dentysty. Nic przyjemnego.
I jeśli jesteś uczulona np. na znieczulenie to zanotuj sobie na jakie - w kalendarzu, który zawsze masz ze sobą, w telefonie, w czymkolwiek.
Jeśli zmieniesz dentystę/lekarza albo zdarzy się nagła potrzeba iść do innego nie będziesz musiała być królikiem doświadczalnym.
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 13:09   #3747
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
I jeśli jesteś uczulona np. na znieczulenie to zanotuj sobie na jakie - w kalendarzu, który zawsze masz ze sobą, w telefonie, w czymkolwiek.
Jeśli zmieniesz dentystę/lekarza albo zdarzy się nagła potrzeba iść do innego nie będziesz musiała być królikiem doświadczalnym.
Nie robi się testów alergologicznych na wszystko. Testy przeprowadza się dopiero przy podejrzeniu uczulenia ponieważ taki test może spowodować uczulenie.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 13:19   #3748
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez sarajoanna Pokaż wiadomość

Na nudnych wykładach nie oglądaj seriali komediowych.

Jeżeli pralka jest podłączona do prądu, a ty masz mokre ręce, nie wyciągaj prania.
Fajne rady, ale zaintrygowaly mnie te 2 wypowiedzi Co do pierwszej: jestem ciekawa, jak to sie skonczylo . Co do drugiej to nie rozumiem - przeciez pranie jest mokre, wiec jak tu nie miec mokrych rak?
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 13:20   #3749
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Nie robi się testów alergologicznych na wszystko. Testy przeprowadza się dopiero przy podejrzeniu uczulenia ponieważ taki test może spowodować uczulenie.
ehmmm, ale ja nic takiego nie pisałam, to koleżanka wyżej źle Ci się zacytowało chyba.
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 13:28   #3750
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
ehmmm, ale ja nic takiego nie pisałam, to koleżanka wyżej źle Ci się zacytowało chyba.
Faktycznie, przepraszam, nie to kliknęłam
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.