Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-28, 15:07   #3721
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Wrzucam zdjęcie odrostu, bo dawno nic nie pokazywałam. starałam się jak mogłam, żeby najbardziej go uchwycić. Skarbek ma prawie 6 miesięcy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20120528034.jpg (46,3 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120528042.jpg (35,9 KB, 30 załadowań)
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 15:13   #3722
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

TwojaKokaina tak to prawda, włosy wszystko pamietają

NEWTREND zapachy jedzeniowe to jeszcze bym przeżyła ale i tak się cykam...

Espoir91 ładny ten Twój skarbek, pieśc go pieść
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 15:17   #3723
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
TwojaKokaina tak to prawda, włosy wszystko pamietają

NEWTREND zapachy jedzeniowe to jeszcze bym przeżyła ale i tak się cykam...

Espoir91 ładny ten Twój skarbek, pieśc go pieść
sesa pachne jakimś jedzeniem, na mój nos to jakieś ciasto... hmm... keks
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 15:24   #3724
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcie odrostu, bo dawno nic nie pokazywałam. starałam się jak mogłam, żeby najbardziej go uchwycić. Skarbek ma prawie 6 miesięcy
No kolejny ladny blondzik
Cytat:
ma ktoras z Was jasno pofarbowane wlosy i ciemny blond odrost ?
Ja mam i niestety zadne plukanki nie pomogly Ale mze dlatego, ze mialam naprawde jasna farbe. Ostateczni pofarbowalam na zblizony kolor i to osobiscie najlepszy sposob jak dla mnie.
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 16:37   #3725
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
nie wiem czy zauważyłaś, ale ja na temat RUMIANKU nie wypowiedziałam się wcale, bo nie mam o tym pojęcia. Bronię po prostu idei tego wątku... Kokaina nie miała złych zamiarów na pewno, kierując Cię do wyszukiwarki. Może też akurat nie miała o tym wystarczającej wiedzy, a nie chciała wprowadzać Cię w błąd, więc odesłała do wyszukiwarki. Ja tak to rozumiem. Ciągle dołączają do nas nowe osoby, nie jedna z nich została negatywnie oceniona, czy tak jak Ty odesłana ze swoim pytaniem do wyszukiwarki... I nikt się na nikogo nie obraził!! Nie chcesz należeć do naszego forum, to nie, ale tak działa system wszędzie.
ale naprodukowałyście tych postów a ja w pracy i nie mogłam podpatrzeć. Wiadomo, nie należy się obrażać, po za tym na forach zazwyczaj jest tak, że trzeba się wdrążyć odrobinę, dopiero po jakimś czasie dziewczyny zaczynają kojarzyć kto jest kim itp. Zresztą podobnie jest w prawdziwym życiu nie ukrywajmy tego nikt nie staje się przyjacielem z dnia na dzień.. ( chociaż znam takie osoby, które owszem mają 150 przyjaciół i mogą mieć więcej z dnia na dzień), ale nie traktujmy tego jako niegrzeczność czy chamstwo

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
ja miałam chęc na te olejki ale boje się, że potem dostane migreny od tych zapachów i będe miała rozmowy z duzym uchem( tak reaguję na intensywne zapachy) - no dosłownie. Kiedys w księgarni staneła obok mnie kobieta pachnąca jakimś cięzkim zapachem. Musiałam wybiec, bo zarz...bym półki tak szybko mnie pociągneło. I wcale nie byłam w ciązy
ja mam problemy z bólem głowy od intensywnych zapachów, co mi sie zdarza również po wizycie na zakupach w galerii, albo w kościele na ślubach gdzie każda kobieta ma inne perfumy
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 17:15   #3726
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcie odrostu, bo dawno nic nie pokazywałam. starałam się jak mogłam, żeby najbardziej go uchwycić. Skarbek ma prawie 6 miesięcy
jaśniutki oby tak dalej
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 17:17   #3727
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcie odrostu, bo dawno nic nie pokazywałam. starałam się jak mogłam, żeby najbardziej go uchwycić. Skarbek ma prawie 6 miesięcy
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 17:36   #3728
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
btw. tak szybko lecą te posty, że momentami nie nadążam
Mnie nie było od wczoraj (?) i aż się przeraziłam ile natrzaskałyście a też za bardzo nie mam czasu, bo się zaczęło palenie gruntu pod nogami na studiach właśnie czytam materiały na prezentacje o miłości staropolskiej

A co do tych "jednopostowych pytań" to mnie zawsze rozwalało to jak laski mówią, że mają ciemny brąz włosy i jaką FARBĄ mają sobie zrobić, aby wyszła im platyna i najlepiej by się zmyła po miesiącu
Albo raz trafiłam na dziewuszkę, co pytała, czy jeśli zrobi sobie jasny blond to jaki kolor będzie jej potem odrastał... czasem nie za bardzo wiadomo czy się śmiać czy płakać

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Espoir -> wow
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 17:38   #3729
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
jaśniutki oby tak dalej
na moje oko to nie jest blond tylko ciemny braz ;p moje naturalsy (pamiętam z podstawówki) były ciemne. chyba to nie bardzo możliwe żeby tak wyjaśniały ;pwydaje mi się, że to przez aparat są takie jasne
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 17:48   #3730
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
na moje oko to nie jest blond tylko ciemny braz ;p moje naturalsy (pamiętam z podstawówki) były ciemne. chyba to nie bardzo możliwe żeby tak wyjaśniały ;pwydaje mi się, że to przez aparat są takie jasne
no może to przez aparat, albo wydaje Ci się tak bo resztę włosów masz ciemną i dlatego wydaje Ci się, że odrost jest taki jasny tak naprawdę kolor włosów będzie widać trochę później według mnie ale i tak wow

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Mnie nie było od wczoraj (?) i aż się przeraziłam ile natrzaskałyście a też za bardzo nie mam czasu, bo się zaczęło palenie gruntu pod nogami na studiach właśnie czytam materiały na prezentacje o miłości staropolskiej

A co do tych "jednopostowych pytań" to mnie zawsze rozwalało to jak laski mówią, że mają ciemny brąz włosy i jaką FARBĄ mają sobie zrobić, aby wyszła im platyna i najlepiej by się zmyła po miesiącu
Albo raz trafiłam na dziewuszkę, co pytała, czy jeśli zrobi sobie jasny blond to jaki kolor będzie jej potem odrastał... czasem nie za bardzo wiadomo czy się śmiać czy płakać :p
śmiech to zdrowie !
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 17:51   #3731
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

espoir bardzo ładny kolorek 6 miesięcy :brawo: oby tak dalej
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 18:15   #3732
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
na moje oko to nie jest blond tylko ciemny braz ;p moje naturalsy (pamiętam z podstawówki) były ciemne. chyba to nie bardzo możliwe żeby tak wyjaśniały ;pwydaje mi się, że to przez aparat są takie jasne
ja w kolorach akurat dobra nie jestem
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 19:16   #3733
AnetqxD
Raczkowanie
 
Avatar AnetqxD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 105
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Jaaacie, ale naprodukowałyście tych postów, hehe. Dopiero teraz udało mi się przez ten gąszcz przebić.
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
ja w kolorach akurat dobra nie jestem
Co do kolorów to, ja też w tym dobra nie jestem. Przez te szamponetki co mi zrudziły odcień, nie potrafię się jasno określić... Ciemne włosy miałam zawsze, ale wydaje mi się, że nawet jak jaśniały od słońca to robił się na nich taki blond albo popielaty refleks, nie rudy. Chyba, że sobie wmówiłam...
Dziewczyny nie mogę już patrzeć na tę moją rudziznę, płukałam kłacze już nawet w gencjanie- prócz przyciemnienia nie zauważyłam spopielenia, ba! nawet jakby bardziej świecą na rudo. Przekopałam wątek o zimnych i popielatych brązach, ale tam dziewczyny farbują, a ja nie chcę. Myślicie że jak wypłucze je w rumianku z cytryną i wyjdę na słońce to mi się ten rudy refleks rozjaśni do złotego czy zapłonie jeszcze żywsza miedź na tej pustej głowie? Wieeem, głupie pytanie, wybaczcie ale jestem zdesperowana haha .
__________________
You can do more. You can always do more.

Zapuszczam włosy
Drożdżuję od: 12.08.2013
Jantaruję od: 18.08.2013

AnetqxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 19:31   #3734
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez AnetqxD Pokaż wiadomość
Jaaacie, ale naprodukowałyście tych postów, hehe. Dopiero teraz udało mi się przez ten gąszcz przebić.


Co do kolorów to, ja też w tym dobra nie jestem. Przez te szamponetki co mi zrudziły odcień, nie potrafię się jasno określić... Ciemne włosy miałam zawsze, ale wydaje mi się, że nawet jak jaśniały od słońca to robił się na nich taki blond albo popielaty refleks, nie rudy. Chyba, że sobie wmówiłam...
Dziewczyny nie mogę już patrzeć na tę moją rudziznę, płukałam kłacze już nawet w gencjanie- prócz przyciemnienia nie zauważyłam spopielenia, ba! nawet jakby bardziej świecą na rudo. Przekopałam wątek o zimnych i popielatych brązach, ale tam dziewczyny farbują, a ja nie chcę. Myślicie że jak wypłucze je w rumianku z cytryną i wyjdę na słońce to mi się ten rudy refleks rozjaśni do złotego czy zapłonie jeszcze żywsza miedź na tej pustej głowie? Wieeem, głupie pytanie, wybaczcie ale jestem zdesperowana haha .
niee z tym rumiankiem to lepiej nie wiruj może kup srebrną płukankę, nie fioletową.

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

właśnie pochłaniam interesującą lekturę na temat porowatości włosów i tolerancji olejów. Właśnie mi się w głowie rozjaśnia dlaczego kokosowy bardziej mi szkodził niż pomagał. interesujący temat, zachęcam dziewczyny, które olejują, aby poczytały.
http://czarownicujaco.blogspot.com/2...-zbiorczo.html

http://czarownicujaco.blogspot.com/2...rowatosci.html
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 19:47   #3735
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
niee z tym rumiankiem to lepiej nie wiruj może kup srebrną płukankę, nie fioletową.

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

właśnie pochłaniam interesującą lekturę na temat porowatości włosów i tolerancji olejów. Właśnie mi się w głowie rozjaśnia dlaczego kokosowy bardziej mi szkodził niż pomagał. interesujący temat, zachęcam dziewczyny, które olejują, aby poczytały.
http://czarownicujaco.blogspot.com/2...-zbiorczo.html

http://czarownicujaco.blogspot.com/2...rowatosci.html
czytałam, dlatego mam zamiar niedługo kupić olej lniany i spróbować, mi kokos też nie podszedł.
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 19:51   #3736
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość


właśnie pochłaniam interesującą lekturę na temat porowatości włosów i tolerancji olejów. Właśnie mi się w głowie rozjaśnia dlaczego kokosowy bardziej mi szkodził niż pomagał. interesujący temat, zachęcam dziewczyny, które olejują, aby poczytały.
http://czarownicujaco.blogspot.com/2...-zbiorczo.html

http://czarownicujaco.blogspot.com/2...rowatosci.html
czytałam kilka dni temu
ja mam akurat normalną porowatość. kokosowy mi służy, nie mam po nim problemów. a schnięcie włosów zależy od tego jaka temperatura i też jak są krótsze to szybciej mi schną
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 19:54   #3737
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
niee z tym rumiankiem to lepiej nie wiruj może kup srebrną płukankę, nie fioletową.

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

właśnie pochłaniam interesującą lekturę na temat porowatości włosów i tolerancji olejów. Właśnie mi się w głowie rozjaśnia dlaczego kokosowy bardziej mi szkodził niż pomagał. interesujący temat, zachęcam dziewczyny, które olejują, aby poczytały.
http://czarownicujaco.blogspot.com/2...-zbiorczo.html

http://czarownicujaco.blogspot.com/2...rowatosci.html
troche to skomplikowane
mi na szczescie jakos na chybil trafil udawalo sie trafic z wyborem oleju
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 19:56   #3738
AnetqxD
Raczkowanie
 
Avatar AnetqxD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 105
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

[QUOTE=Espoir91;34372980]niee z tym rumiankiem to lepiej nie wiruj może kup srebrną płukankę, nie fioletową. [QUOTE]

Kurcze, ale tymi płukankami trzeba się chlapać przy każdym myciu głowy. Srebrna różni się czymś od niebieskiej? Bo wyczytałam kiedyś, że rudy kolor niweluje niebieski, ale po niebieskiej płukance efektu nie było żadnego. Chciałabym żeby ten mój rudy poblask zrobił się złoty i mogłabym już nie świrować... spokojnie zapuszczałabym naturalne włosy. Nie wiem co robić, to mi nie daje spokoju...
__________________
You can do more. You can always do more.

Zapuszczam włosy
Drożdżuję od: 12.08.2013
Jantaruję od: 18.08.2013


Edytowane przez AnetqxD
Czas edycji: 2012-05-28 o 20:02
AnetqxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 20:11   #3739
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Ej wiecie co? Chyba koniec na jakiś czas z pokrzywą i skrzypem dorobiłam się awitaminozy żelaza albo witamin z grupy B po paznokciach widzę, pojawiły się czarne "drzazgi" pod paznokciami
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 20:21   #3740
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ej wiecie co? Chyba koniec na jakiś czas z pokrzywą i skrzypem dorobiłam się awitaminozy żelaza albo witamin z grupy B po paznokciach widzę, pojawiły się czarne "drzazgi" pod paznokciami
własnie u anwen ostatnio o tym czytałam i zaczęłam ograniczać pokrzywę no i na twarzy mi się zaczęło brzydactwo dziać.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 20:23   #3741
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ej wiecie co? Chyba koniec na jakiś czas z pokrzywą i skrzypem dorobiłam się awitaminozy żelaza albo witamin z grupy B po paznokciach widzę, pojawiły się czarne "drzazgi" pod paznokciami
ojj niedobrze i co teraz idziesz do lekarza czy sama się kurujesz?
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 20:28   #3742
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
własnie u anwen ostatnio o tym czytałam i zaczęłam ograniczać pokrzywę no i na twarzy mi się zaczęło brzydactwo dziać.
MI się nic nie działo oprócz tego że mi się łydki przez kilka dni łuszczyły, no i teraz te zadry
Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
ojj niedobrze i co teraz idziesz do lekarza czy sama się kurujesz?
Chyba nie idę, wiem od czego to, a na pewno i tak by mi merz special przypisali, więc na jedno wyjdzie. Choć w sumie mogłabym zbadać czy to żelazo czy witaminy a sama nie wiem. Muszę to przemyśleć
Kiedyś już tak miałam i samo w sumie przeszło. Teraz mi się tak ostatnio te badanie krwi przypomniało -wszystko jasne czemu nie mogę oddać -po kuracji pokrzywą
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 20:32   #3743
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

niestety tak już jest: na jedno służy, na drugie szkodzi
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 20:36   #3744
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Dziewczyny - zbankrutuje przez Was! Ktoras strone wczesniej zachwalala Vatike, zobaczylam czy ja dostane w moim kraju - jest! - no i zamowilam A jeszcze mysle nad Alpecinem od Tygryski... Wezcie juz nie zachwalajcie bo ja podatna na sugestie jestem
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 22:05   #3745
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

[QUOTE=AnetqxD;34373718][QUOTE=Espoir91;34372980]niee z tym rumiankiem to lepiej nie wiruj może kup srebrną płukankę, nie fioletową.
Cytat:

Kurcze, ale tymi płukankami trzeba się chlapać przy każdym myciu głowy. Srebrna różni się czymś od niebieskiej? Bo wyczytałam kiedyś, że rudy kolor niweluje niebieski, ale po niebieskiej płukance efektu nie było żadnego. Chciałabym żeby ten mój rudy poblask zrobił się złoty i mogłabym już nie świrować... spokojnie zapuszczałabym naturalne włosy. Nie wiem co robić, to mi nie daje spokoju...
hymm... nie wiem ;p ale wydaje mi sie ze niebieska bardziej sprawdzi sie na blondzie platynowym, a srebrna doda szarosci

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
czytałam, dlatego mam zamiar niedługo kupić olej lniany i spróbować, mi kokos też nie podszedł.
ja tez sie na niego czaje z tej samej grupy mam arganowy i jest megaaa

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
czytałam kilka dni temu
ja mam akurat normalną porowatość. kokosowy mi służy, nie mam po nim problemów. a schnięcie włosów zależy od tego jaka temperatura i też jak są krótsze to szybciej mi schną
u mnie kokosowy sprawdza sie dobrze, jeeli trzymam go nie dluzej niz trzy godziny, wtedy jest ok, na cala noc nie
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 22:10   #3746
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
No kolejny ladny blondzik

Ja mam i niestety zadne plukanki nie pomogly Ale mze dlatego, ze mialam naprawde jasna farbe. Ostateczni pofarbowalam na zblizony kolor i to osobiscie najlepszy sposob jak dla mnie.
mam ten sam problem ;/ to mowisz ze pomalowalas na zblizony kolorek tak ? a powiedz mi, czy to byla farba trwala tak ? jaka jesli mozna wiedziec ?
i pytanie nr ... jakies tam a Czy pomalowalas same pofarbowane czy odroscik tez ?
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 06:47   #3747
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Hej wszystkim
dopiero dokopałam się do aparatu, więc wrzucam zdjęcia moich włosów po ścięciu są mega krótkie - i wygodne! W piątek minęły dwa tygodnie od ścięcia, a ja nie żałuję, więc jest chyba dobrze co więcej - chodzi mi po głowie myśl, żeby je jeszcze z 2-3cm ciachnąć po sesji

W lipcu minie rok od ostatniego farbowania niestety cały czas szukam dobrego przyspieszacza, na te moje kudły nic nie działa, a rosną bardzo powoli
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (42,8 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (83,7 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (28,3 KB, 26 załadowań)
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 06:50   #3748
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Hej dziewczyny! Pamiętacie mnie jeszcze? Nadal zapuszczam naturalki. Odrost 17 cm, 11 miesięcy bez farby. Wiele się u mnie działo, zarówno złego i dobrego i nawet nie miałam czasu pisać. Ledwo nadrabiałam to co pisałyście. Ja właśnie dzisiaj kończę pić pokrzywę, bo to już 3 miesiące picia, trzeba zrobić przerwę. Kupiłam teraz bratka ale tak średnio mi smakuje. 1, 5 miesiąca piję drożdże i powiem Wam, że są efekty. 3cm w miesiąc od grudnia nie obcinam włosów, tylko sama końcówki rozdwojone, wiem, że to źle ale nie są jakoś specjalnie zniszczone. Farby mnie nie ciągną wcale, ale odżywki, maski oleje, szampony niestety tak. Chciałabym wszystkiego spróbować, ale staram się ograniczać. Ubełtałam wczoraj olej z korzenia łopianu na wzmocnienie, powiem Wam, że zapach jest intensywny, no nic, poczekam 2 tygodnie aż naciągnie. Podobno jest dobry na wypadanie włosów. Piękne macie odrosty i widzę, że przybyło fanek natury. Postaram się już na bieżąco być bo z Wami raźniej, nawet jak się tylko czyta
Moja mama na początku się śmiała a teraz sama czeka aż jej nałożę olej przed myciem albo jakąś maskę z żółtkiemTakże włosomaniactwo jest zaraźliwe.
Wrzucam odrosty. Jedno zdjęcie z lampą, drugie bez.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P5160079.jpg (157,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5160080.jpg (115,3 KB, 34 załadowań)
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 06:51   #3749
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Kicia131 gratulacje, mega odrost i jaki ładny A próbowałaś pokrzywy, drożdży, wcierek, np. jantara? To na mnie działa.

Edytowane przez Mania1987
Czas edycji: 2012-05-29 o 10:19
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 08:35   #3750
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Natalisis używałam też Herbala, efekt jak po Schaumie. Jak juz pisałam wcześniej teraz jadę na Babydream Kopf-bis-fuss żelu do kąpieli, jak na razie najlepiej mi służy.Jest nawet lepszy od Lilliputz ze smokiem dla alergików.

Kicia131 fajniutki ten odrost. Spróbuj oleju z pestek winogron i może jakieś witaminy

Mania1987 tak włosomaniactwo to zaraza

Ja na razie nie mówiłam mamie o moich eksperymentach i wynikach pozytywnych, bo pusciłaby ojca z torbami, gdyby się dorwała do olei i masek. Swoja drogą ojca by tez przekabaciła, bo on lubi wszystko co naturalne. Kiedys nawet kupił jakiegos grzyba, którego podlewało sie zielona herbatą i spijało potem jakis sok z niego. Eksperyment umarł na szęście smiercią naturalną grzyba oczywiście
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.