Początkujące włosomaniaczki :) - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-12, 11:08   #3721
Amalia1989
Rozeznanie
 
Avatar Amalia1989
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 819
Dot.: Odp: Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Dzień dobry wszystkim
Amalia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 11:09   #3722
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Hej

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim

Aysell piękne włosiska,jakie długie .

Zaraz będę Was nadrabiać
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
hejiooooo

jestem nie wyspana, wszytsko mnie boli, tydzien temu byłam chora i dzis znowu jestem
gardło mnie pali.
Od rana mysle nad fryzura, czy zostawic taka jaka mam i tylko pocieniowac czy skrócic(tą moge złapac w kitke i koka na dole podpinam tylko spinkami)
choodzi mi glownie o dni w których nie bede miała siły włosów ukłdac np dziś

na zdj mam nie wyprostowane ale tez nie pokręcone. takie nijakie.(wyszły mega krótko, mam wrazenie ze takie krótkie az nie są, teraz zreszta pol cm dłuzsze bo to zdj było robione dla was wtedy co pisałam, dopiero zgrąłam na kompa
Ładny kolor
Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
ale chodzi o to ze sa prawie ze na prosto sciete i sie nie chca krecic, napusza sie i widac ze ich za duzo tutaj przy twarzy musza byc wycieniowane/musi byc ich mniej. nawet jak za ucho je daje to mi uszy odstaja tyle ich dlatego przewaznie bok plete w dobieranego a reszte daje tak jak widac na zdj na bok.
moze i nie bede skracala dlugosci ale musze je wycieniowac, zeby nie musiec prostowac a zeby były pokrecone tutaj miałam (to byloo z 2 lata temu) i krótkie własnie wycieniowane , taki odrośnięty troche bob
Jakie piękne tutaj
Cytat:
Napisane przez _ruDzik Pokaż wiadomość
No bo najłatwiej stwierdzić, że ktoś się zaniedbał
O tak, w suszarkę warto zainwestować - szczególnie po takim natłoku informacji


Ja rzadko kupowałam książki - mam bibliotekę blisko domu i na tym bazowałam. Poza tym, książki są dosyć drogie... Ale niedawno stwierdziłam, że jak kiedyś zamieszkamy z TŻtem na swoim, to dom będzie pusty bez książek na półce. I od jakiegoś czasu uzupełniam braki, szczególnie że u mnie w spożywczakach można dorwać ciekawe, nowe książki nawet 3x taniej niż w Empiku. Aż żal nie kupić, no i będę miała co robić na wykładach
[...]
Ja kupuję w tanich księgarniach, po 5-10 zł w Empiku nie bywam, te książki są dla mnie za drogie, a bez sensu to by było, te tańsze również są nowe i kupuję jeszcze bardzo dużo książek na Allegro. A cieszę się z nich tak, jak z niczego na świecie
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 11:15   #3723
Amalia1989
Rozeznanie
 
Avatar Amalia1989
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 819
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez _ruDzik Pokaż wiadomość

Jest świetny Dziewczyny pewnie mają dość mojego zachwalania ale trudno : Stosuję go 2x dziennie i skórę mam gładką jak dupka dzidziusia, nawet TŻ sam zauważył zmianę i jest bardzo zadowolony Olejek nie jest tłusty, szybko się wchłania ale zostawia leciutką poświatę. Zauważyłam też, że ma dobry wpływ na moją cerę - czarne zaskórniki zniknęły a nowe nie powstają, to tyczy się też drobnych syfków (na białą 'kaszkę' jeszcze nie znalazłam lekarstwa...). Do włosów też się nadaje - są sypkie, dobrze nawilżone i ładnie się układają. Na początku na niego psioczyłam bo używałam nieumiejętnie, a teraz nie żałuję ani jednego wydanego grosza Nie dość, że jest uniwersalny, to jeszcze bardzo wydajny. Wszystkie inne smarowidła poszły precz


Dzień dobry!
Pochmurno u mnie, chyba dzisiaj się nie ruszę z domu - obiad, pranie i kupa prasowania wita A jest na to idealna pogoda
Zaraz idę pod prysznic, będę wykańczać znienawidzoną odżywkę Fructis Przeciw Twardej Wodzie - ona nadaje się tylko do pierwszego O. Jak użyję jej do drugiego O to matowi mi włosy Już nie dam się skusić niskim cenom.
Dałam ten olejek do wish listy U mnie tez jest pochmurno.
Amalia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 11:40   #3724
_ruDzik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Zachodniopomorskie ;)
Wiadomości: 344
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Ja kupuję w tanich księgarniach, po 5-10 zł w Empiku nie bywam, te książki są dla mnie za drogie, a bez sensu to by było, te tańsze również są nowe i kupuję jeszcze bardzo dużo książek na Allegro. A cieszę się z nich tak, jak z niczego na świecie
Wczorajszy zakup sprawił mi wiele radości Mam zamiar lepiej dysponować pieniędzmi (nie kupować kosmetyków na zapas bo to jest moim głównym problemem) i kupować więcej książek. Chciałam kupić czytnik do ebooków ale długo się wahałam. I bardzo dobrze, że nie kupiłam - nie ma to jak prawdziwa książka Co do Empika, to nawet w promocji 1+1, czy 2+1 książki są bardzo drogie

Cytat:
Napisane przez Amalia1989 Pokaż wiadomość
Dałam ten olejek do wish listy U mnie tez jest pochmurno.
To Ci powiem, że w Naturze jest teraz objęty promocja - 14,99 zł Jest jeszcze brzoskwiniowy ale niestety nie mogę się na niego skusić

edit:
Właśnie wysuszyłam włosy i jestem zachwycona Do drugiego O wykorzystałam maskę Kallos Color i dodałam 4 psiknięcia olejku arganowego. Włosy są mięciutkie, lśniące i wygładzone - olej wcale ich nie obciążył - został zemulgowany przez Kallosa a swoje zrobił Ten drobiazg podbił moje serce i dopisuję go do codziennej pielęgnacji
__________________
Dbam o włosy.
Dbam o cerę.

Pani filolog

Edytowane przez _ruDzik
Czas edycji: 2013-09-12 o 12:23 Powód: dopisek
_ruDzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 14:57   #3725
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez Blondyna66 Pokaż wiadomość
Przeszukalam wątek i pooglądałam Twoje foty Barylka
Gęstość i wiesz co..chyba wolę Cie w falowanych A Ty u siebie jakie wolisz ? Bo masz proste, ale chcesz wydobyć skręt hmm..
Czekam na Twoja MWH Napisz w sobotę, będzie jak u Anwen
Dziękuje ale uwierz,że nie są takie gęste, jako mała dziewczynka miałam o wiele gęstsze włosy

Ja jestem przyzwyczajona do prostych (kilkuletnie prostowanie dało się we znaki..) ale lubię też falowane choć nie umiem jeszcze tak ładnie skrętu wydobyć to będę próbować co jakiś czas bo w tygodniu nie mam zwyczajnie czasu

Aysell MWH pojawi się na weekendzie na 99,9%

Cytat:
Napisane przez Blondyna66 Pokaż wiadomość
Czekamy jak najbardziej. Już tyle wezwań było, że Barylka musisz ją napisać na weekend Może być jak najdłuższa

W ogóle MWH u Anwen to wspaniały dział
Dobrze już dobrze, będzie


Oo tak, ja też uwielbiam MWH, tyylee pięknych motywacji

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Amalia1989 Pokaż wiadomość
Ładny kolor

Ja sobie kupiłam 11cm szpilki z grubszym obcasem. Próbowałam i nadal nie umiem w nich chodzić
Dziękuje

Myślę że to tylko kwesta przyzwyczajenia i wprawy




Uff...w końcu nadrobiłam i siedzę z olejkiem Alterry na głowie
__________________


Edytowane przez barylka666
Czas edycji: 2013-09-12 o 14:58
barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 15:08   #3726
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

dzień dobry
Ostatnio Was tylko podczytywałam, bo jakoś nie mogłam się zebrać napisać, pogoda okropna działa na mnie jakoś depresyjnie i do tego moje włosy przez te pogodę mają Bad Hair Days, wilgotno na dworze więc już mam na głowie szopena już nie mam na nie siły ostatnio już straciłam wiarę, że coś z nich będzie wczoraj je tylko umyłam odżywka d/s i b/s wysuszyłam i są okropne

Blondyna i Aysell piękne włosy!

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Dziś tylko Alterra + CHI na długość od ucha w dół i związane w koczek u dołu głowy taką gumką, czyli jak zwykle ostatnio na noc
też mam z dzieciństwa 3 takie w domu

Cytat:
Napisane przez Amalia1989 Pokaż wiadomość
Ja dawałam mniej więcej takie ilości i nic mi nie było, tylko to były łyżeczki, a nie łyżki
ale ja nie mam grubych ani bardzo długich włosów i maski było aż za dużo na moje włosy
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 15:13   #3727
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
dzień dobry
Ostatnio Was tylko podczytywałam, bo jakoś nie mogłam się zebrać napisać, pogoda okropna działa na mnie jakoś depresyjnie i do tego moje włosy przez te pogodę mają Bad Hair Days, wilgotno na dworze więc już mam na głowie szopena już nie mam na nie siły ostatnio już straciłam wiarę, że coś z nich będzie wczoraj je tylko umyłam odżywka d/s i b/s wysuszyłam i są okropne

też mam z dzieciństwa 3 takie w domu
Witaj Ehh..dopieść je jakoś, zrób im małe spa, będzię dobrze Moje też się puszą gdy jest wilgotno ale w takie dni wolę je jakoś upiąć czy związać i nie patrzę na nie, mi to pomaga



Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
też mam z dzieciństwa 3 takie w domu
Ja właśnie też swoją odkopałam gdzieś w pokoju,jest stara jak świat
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-12, 15:21   #3728
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Odp: Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

hej wrocilam od fryca

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

a i jeszcze poczyniłam zakupy by dzien był piękniejzy oczywiscie wlosowe
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 15:25   #3729
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Odp: Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

prince_polo jak poszło? Wrzucaj fotki Co tam nakupiłaś?


---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Dzisiejsze kombinacje

Przed myciem
olejek Alterra `brzoza i pomarańcza` (1h)
Mycie Biały Jeleń hipoalergiczny z bawełną
Maska z Garniera AiK + miód (2:1 na jakieś 45min) zapach cudownyy
Na końcówki CHI


Jestem ciekawa efektu, maska wyszła dość rzadka, zaraz idę ją nakładać
__________________


Edytowane przez barylka666
Czas edycji: 2013-09-12 o 15:24
barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 15:40   #3730
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Witaj Ehh..dopieść je jakoś, zrób im małe spa, będzię dobrze Moje też się puszą gdy jest wilgotno ale w takie dni wolę je jakoś upiąć czy związać i nie patrzę na nie, mi to pomaga[COLOR=Silver]

Ja właśnie też swoją odkopałam gdzieś w pokoju,jest stara jak świat
na razie zrobiłam kucyk żeby nie widzieć puchu ostatnio mam wrażenie, że wszystko co stosuje i tak im nie pomaga i nic z tego nie będzie, znów marudzę
hehe moje też znalazlam pomarańczową neonówkę, turkus i granat

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
hej wrocilam od fryca

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

a i jeszcze poczyniłam zakupy by dzien był piękniejzy oczywiscie wlosowe
pokaż włoski i co kupiłaś

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
prince_polo jak poszło? Wrzucaj fotki Co tam nakupiłaś?


---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Dzisiejsze kombinacje

Przed myciem
olejek Alterra `brzoza i pomarańcza` (1h)
Mycie Biały Jeleń hipoalergiczny z bawełną
Maska z Garniera AiK + miód (2:1 na jakieś 45min) zapach cudownyy
Na końcówki CHI


Jestem ciekawa efektu, maska wyszła dość rzadka, zaraz idę ją nakładać
Zadowolona jesteś z tego olejku Alterry?podobno ten najlepszy na włosy, jeszcze go nie miałam
też wrzuć forki po maseczce z miodem
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 15:46   #3731
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
na razie zrobiłam kucyk żeby nie widzieć puchu ostatnio mam wrażenie, że wszystko co stosuje i tak im nie pomaga i nic z tego nie będzie, znów marudzę
hehe moje też znalazlam pomarańczową neonówkę, turkus i granat

Zadowolona jesteś z tego olejku Alterry?podobno ten najlepszy na włosy, jeszcze go nie miałam
też wrzuć forki po maseczce z miodem

Może po prostu mają gorsze dni, może być też przez pogodę Ja mam żółto-neonową i ją uwielbiam, na pewno kupię ją jeszcze nie raz

Lubię go, ma śliczny zapach-przyponina mi aromat pomarańczowy taki co się daje do placków. Jest najdroższy z wszystkich, ok.23zł i ponoć ma najlepszy skład ale nie wiem na pewno bo nie porównywałam do innych. Mi on służy, włosy są mięciutkie i ładnie dociążone. Lubię go stosować do zabezpieczanie końcówek + jakiś jedwab(aktualnie mam CHI). Ostatnio dawno go stosowałam na włosy i jestem ciekawa jak to dziś będzie, zostało mi go niedużo ale przy okazji zakupów kupię go jeszcze

Postaram się dodać jakieś zdjęcia
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-12, 15:48   #3732
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Odp: Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
prince_polo jak poszło? Wrzucaj fotki Co tam nakupiłaś? [COLOR=Silver]
:
masło shea z rosmana, szampon 8w1 eveline argan i keratin, itaki lotion podkreslający loki z rosmana. Zobaczymy

zdjecie nie oddaje uroku sciecia, bo musz eje po swojemu ulozyc, fryzjerka mi na szczotke wymodelowała. a ja takich wymodelowanych nie lubie. Jutro bedą po mojemu miejmy nadzieje ze pokrecone bedą ok, bo mam duzo krótsze(zaszalałam)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Desktop2.jpg (73,7 KB, 19 załadowań)
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 15:51   #3733
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Odp: Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Ślicznie wyszło Ładnie się błyszczą
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 15:55   #3734
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Odp: Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

uzywał ktos?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...sow-8-w-1.html

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Ślicznie wyszło Ładnie się błyszczą
przodu mi nie ruszała na długosci. Jak mi odrosną to pojde jeszcze raz tył skrócic bo marzy mi sie przód duzo dłuzszy niz tył. Chyba ze przy kręconych nie bedzie to ładnie wyglądało to beda rosły jak sa sciete.
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 16:23   #3735
Blondyna66
Zadomowienie
 
Avatar Blondyna66
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 450
Dot.: Odp: Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez _ruDzik Pokaż wiadomość
Pewnie, że tak Ja mam już taką manię, że analizuję włosy innych ludzi. Przesadnie zwracam na nie uwagę i obserwuję - w autobusie, na spacerze, jak jadę autem to też potrafię się zagapić, szczególnie jak zauważę burzę rudych loków - w sumie to trochę niebezpieczne A o swoje włosięta dbam jak o dziecko

O, będę musiała zajrzeć - dawno nie przeglądałam jej bloga


Bardzo mi pomaga wątek "projekt denko" - dziewczyny i ich zużycia są bardzo motywujące
Też się patrzę na włosy, ale mało spotykam takich, na które mogę krzyknąc ''wow'' Zajrzyj, zajrzyj, dziś ciekawy post A projekt denko..też lubię..i za motywację i za mini recenzje kosmetyków


Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
ale chodzi o to ze sa prawie ze na prosto sciete i sie nie chca krecic, napusza sie i widac ze ich za duzo tutaj przy twarzy musza byc wycieniowane/musi byc ich mniej. nawet jak za ucho je daje to mi uszy odstaja tyle ich dlatego przewaznie bok plete w dobieranego a reszte daje tak jak widac na zdj na bok.
moze i nie bede skracala dlugosci ale musze je wycieniowac, zeby nie musiec prostowac a zeby były pokrecone tutaj miałam (to byloo z 2 lata temu) i krótkie własnie wycieniowane , taki odrośnięty troche bob
Ale śliczne

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Dziękuje ale uwierz,że nie są takie gęste, jako mała dziewczynka miałam o wiele gęstsze włosy

Ja jestem przyzwyczajona do prostych (kilkuletnie prostowanie dało się we znaki..) ale lubię też falowane choć nie umiem jeszcze tak ładnie skrętu wydobyć to będę próbować co jakiś czas bo w tygodniu nie mam zwyczajnie czasu

Aysell MWH pojawi się na weekendzie na 99,9%



Dobrze już dobrze, będzie


Oo tak, ja też uwielbiam MWH, tyylee pięknych motywacji

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------




Uff...w końcu nadrobiłam i siedzę z olejkiem Alterry na głowie
Jak tylko będziesz miała czasu próbuj ze skrętem, bo bardzo ładnie. Oczywiście w prostych też, ale jakoś u Ciebie mnie fale przekonują
Tak, tak MWH musi być

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
dzień dobry
Ostatnio Was tylko podczytywałam, bo jakoś nie mogłam się zebrać napisać, pogoda okropna działa na mnie jakoś depresyjnie i do tego moje włosy przez te pogodę mają Bad Hair Days, wilgotno na dworze więc już mam na głowie szopena już nie mam na nie siły ostatnio już straciłam wiarę, że coś z nich będzie wczoraj je tylko umyłam odżywka d/s i b/s wysuszyłam i są okropne

Blondyna i Aysell piękne włosy!

Pogoda dobijająca. Mgła, szaro, mokro, zimno..trzeba już w swetry się otulać...a jak się wejdzie do jakiegoś Rossa czy galerii to upał i trzeba się rozbierac. Nie cierpię zakupów jesienią i zimą
Dziękujęee

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Dzisiejsze kombinacje

Przed myciem
olejek Alterra `brzoza i pomarańcza` (1h)
Mycie Biały Jeleń hipoalergiczny z bawełną
Maska z Garniera AiK + miód (2:1 na jakieś 45min) zapach cudownyy
Na końcówki CHI


Jestem ciekawa efektu, maska wyszła dość rzadka, zaraz idę ją nakładać
No w końcu robisz maskę z miodem Jak efekty ? Chwal się

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
masło shea z rosmana, szampon 8w1 eveline argan i keratin, itaki lotion podkreslający loki z rosmana. Zobaczymy

zdjecie nie oddaje uroku sciecia, bo musz eje po swojemu ulozyc, fryzjerka mi na szczotke wymodelowała. a ja takich wymodelowanych nie lubie. Jutro bedą po mojemu miejmy nadzieje ze pokrecone bedą ok, bo mam duzo krótsze(zaszalałam)
Bardzo ładne A ja caly czas myślałam, że włosy masz tak ogniste jak pani na avku

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
Jeszcze nie..taa jeszcze


Doczytałam.
Witajcie
Kupiłam dziś na promocji olejek z Bielendy :P
Będa testy w niedługim czasie
__________________
Podcięcie 03.11.2016r.
Włosomaniactwo od 21.08.2013r.
Blondyna66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 16:31   #3736
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Odp: Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Blondyna66 dzień dobry blondyneczko

Co jakiś czas będę próbować z falami bo TŻ strasznie mi głowę zawraca że ładnie mi jest w takich
Przy spłukiwaniu były śliskie i mięciutkie, zobaczymy jakie będą jak wyschną

Oo daj znać jak tam będzie się spisywał olejek



---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Zaglądnęłam dziś do drogerii Jasmin i były tam maski kallosa, był też kallos color ale kosztował 19.90... Już bardziej opłaca mi się zamówić na allegro
__________________


Edytowane przez barylka666
Czas edycji: 2013-09-12 o 16:38
barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 16:36   #3737
Blondyna66
Zadomowienie
 
Avatar Blondyna66
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 450
Dot.: Odp: Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Blondyna66 dzień dobry blondyneczko

Co jakiś czas będę próbować z falami bo TŻ strasznie mi głowę zawraca że ładnie mi jest w takich
Przy spłukiwaniu były śliskie i mięciutkie, zobaczymy jakie będą jak wyschną

Oo daj znać jak tam będzie się spisywał olejek
Heej Mój TŻ też mi tak mówi, że w lokach czy nawet takich lekko pofalowanych mi ładnie. Uwielbia jak mam takie ..Jak mam pokręcone to mina i ten błysk w oku bezcenny Jak przyjeżdza to cały czas i tak mnie widzi w prostych, ale nieraz robię niespodziankę i mam kręcone..a TŻ wchodzi i wygląda tak
Śliskie i mięciutkie..dobry znak
Też jestem ciekawa tego olejku. Napisane, że arganowy, a na pierwszym miejscu w składzie sojowy Promocja skusiła
__________________
Podcięcie 03.11.2016r.
Włosomaniactwo od 21.08.2013r.

Edytowane przez Blondyna66
Czas edycji: 2013-09-12 o 16:39
Blondyna66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 16:38   #3738
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Odp: Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Nie wiem co oni mają z tymi kręconymi włosami ale strasznie działa to na nich
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 16:39   #3739
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Może po prostu mają gorsze dni, może być też przez pogodę Ja mam żółto-neonową i ją uwielbiam, na pewno kupię ją jeszcze nie raz

Lubię go, ma śliczny zapach-przyponina mi aromat pomarańczowy taki co się daje do placków. Jest najdroższy z wszystkich, ok.23zł i ponoć ma najlepszy skład ale nie wiem na pewno bo nie porównywałam do innych. Mi on służy, włosy są mięciutkie i ładnie dociążone. Lubię go stosować do zabezpieczanie końcówek + jakiś jedwab(aktualnie mam CHI). Ostatnio dawno go stosowałam na włosy i jestem ciekawa jak to dziś będzie, zostało mi go niedużo ale przy okazji zakupów kupię go jeszcze

Postaram się dodać jakieś zdjęcia
mam nadzieje, że to chwilowe gorsze dni
muszę go kiedyś wyprobować miałam już wszystkie olejki Alterry, ale tego ze względu na cene jeszcze nie wypróbowałam

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
masło shea z rosmana, szampon 8w1 eveline argan i keratin, itaki lotion podkreslający loki z rosmana. Zobaczymy

zdjecie nie oddaje uroku sciecia, bo musz eje po swojemu ulozyc, fryzjerka mi na szczotke wymodelowała. a ja takich wymodelowanych nie lubie. Jutro bedą po mojemu miejmy nadzieje ze pokrecone bedą ok, bo mam duzo krótsze(zaszalałam)
ładne i jak ładnie się błyszczą!

Cytat:
Napisane przez Blondyna66 Pokaż wiadomość
Pogoda dobijająca. Mgła, szaro, mokro, zimno..trzeba już w swetry się otulać...a jak się wejdzie do jakiegoś Rossa czy galerii to upał i trzeba się rozbierac. Nie cierpię zakupów jesienią i zimą
Dziękujęee
oj tak znów się okropnie robi

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Co jakiś czas będę próbować z falami bo TŻ strasznie mi głowę zawraca że ładnie mi jest w takich
Przy spłukiwaniu były śliskie i mięciutkie, zobaczymy jakie będą jak wyschną
TŻ ma racje bardzo ładne są Twoje fale!


Dziewczyny jeśli dobrze przeczytałam od jutra będzie BDFM oliwka za 9,99zl i GP jedwab za 7,99zł w Rossie
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-12, 16:43   #3740
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

blondyna
nieee takioch ognistych nie mam, mam narazie cieniejsze, ale bede chciala cos w stylu midziany blond. Fryzjerka mowila bym nie farbowała juz zadna z czerwienią badz rubinem czy czyms co by je przyciemnilo, a cos co je rozjasni. NO ale polecila mi nie frbowac czesto wiec jak farbowąłam 2 tyg temu to poloze za minimum 3 tyg kolejną. Narazie nich sie zregenerują i wypłucze ta(polozona była miedziana czerwien dlatego ciemniejsze)

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

a te masło shea to wy jak nakladacie na włosy? mam je pierwszy raz, nie wiem czy do czegos dodac, czy same na wlosy, po myciu czy przed??
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 16:43   #3741
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

kropelkaa oo to się skuszę na ten jedwab GP Oliwkę BDFM kupię gdy skończy mi się Hipp

Dziękuje
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 16:44   #3742
Blondyna66
Zadomowienie
 
Avatar Blondyna66
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 450
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Nie wiem co oni mają z tymi kręconymi włosami ale strasznie działa to na nich
Oj to prawda. Wiele razy się o to pytalam TŻ'ta, ale on mówi, że po prostu się podobają i już. Zrozum faceta
Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość

oj tak znów się okropnie robi

Dziewczyny jeśli dobrze przeczytałam od jutra będzie BDFM oliwka za 9,99zl i GP jedwab za 7,99zł w Rossie
Okropnie brrr. Jak wejśc teraz do galerii czy Rossa to chyba tylko na 5 minut, bo inaczej

Tak się przyglądalam gazetce i nie widziałam ;/ Ale ostatnio kupiłam ten jedwab i olejek, więc w sumie chyba nie skorzystam. Może kupię ten słynny Facelle :P
__________________
Podcięcie 03.11.2016r.
Włosomaniactwo od 21.08.2013r.
Blondyna66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 16:47   #3743
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość

a te masło shea to wy jak nakladacie na włosy? mam je pierwszy raz, nie wiem czy do czegos dodac, czy same na wlosy, po myciu czy przed??

Przed myciem, może być samo a może być w połączeniu z inną maską lub olejem

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Blondyna66 Pokaż wiadomość
Oj to prawda. Wiele razy się o to pytalam TŻ'ta, ale on mówi, że po prostu się podobają i już. Zrozum faceta

Ich się chyba nie da zrozumieć
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 16:49   #3744
Blondyna66
Zadomowienie
 
Avatar Blondyna66
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 450
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
blondyna
nieee takioch ognistych nie mam, mam narazie cieniejsze, ale bede chciala cos w stylu midziany blond. Fryzjerka mowila bym nie farbowała juz zadna z czerwienią badz rubinem czy czyms co by je przyciemnilo, a cos co je rozjasni. NO ale polecila mi nie frbowac czesto wiec jak farbowąłam 2 tyg temu to poloze za minimum 3 tyg kolejną. Narazie nich sie zregenerują i wypłucze ta(polozona była miedziana czerwien dlatego ciemniejsze)[COLOR="Silver"]
W podpisie ruda, więc byłam przekonana o rudościach Miedziany blond..ładnie brzmi i zapewne ładnie będzie wyglądał

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość

Ich się chyba nie da zrozumieć
Oni myślą o nas tak samo.. Nie do zrozumienia jesteśmy
__________________
Podcięcie 03.11.2016r.
Włosomaniactwo od 21.08.2013r.
Blondyna66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 16:50   #3745
CrystalNatasha
Rozeznanie
 
Avatar CrystalNatasha
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 502
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Aaaaa,Felice Fawn ostatnio obcięła włosy z takich do pasa na takie przed ramiona. Wygląda cuuudownie Jej włosy to dla mnie mega inspiracja !
__________________
If you want something in life, reach out and grab it.
CrystalNatasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 16:51   #3746
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
kropelkaa oo to się skuszę na ten jedwab GP Oliwkę BDFM kupię gdy skończy mi się Hipp

Dziękuje
Cytat:
Napisane przez Blondyna66 Pokaż wiadomość
Okropnie brrr. Jak wejśc teraz do galerii czy Rossa to chyba tylko na 5 minut, bo inaczej

Tak się przyglądalam gazetce i nie widziałam ;/ Ale ostatnio kupiłam ten jedwab i olejek, więc w sumie chyba nie skorzystam. Może kupię ten słynny Facelle :P
to jest jakaś dodatkowa promocja w gazetce Skarb jest teraz napisane na wątku Rossa ale w sumie czy to od jutra to już nie wiem

teraz to jeszcze da się wytrzymać gorzej zimą na dworze mróz a tu w galeriach gorąco, że potem moment i przeziębienie
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 17:01   #3747
Blondyna66
Zadomowienie
 
Avatar Blondyna66
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 450
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
to jest jakaś dodatkowa promocja w gazetce Skarb jest teraz napisane na wątku Rossa ale w sumie czy to od jutra to już nie wiem

teraz to jeszcze da się wytrzymać gorzej zimą na dworze mróz a tu w galeriach gorąco, że potem moment i przeziębienie
A byłam dziś w Rossie i gazetki Skarb nie wzięłam ech
O przeziębienie wtedy łatwo, to prawda. Musze sie pofaszerowac jakimiś domowymi specyfikami żeby się wzmocnić.
__________________
Podcięcie 03.11.2016r.
Włosomaniactwo od 21.08.2013r.
Blondyna66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 17:01   #3748
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez Blondyna66 Pokaż wiadomość
W podpisie ruda, więc byłam przekonana o rudościach Miedziany blond..ładnie brzmi i zapewne ładnie będzie wyglądał
one sa rude teraz jak sie juz splukala ta czerwien. W swietle dziennym w sloncu czy w ogole na dworze wygladają normalne rude ale nie takie jasne. zdjęcia jakos tego koloru nie pokazują wiecznie wychodza ciemniej
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 17:08   #3749
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Idę się uczyć z matmy bo jutro mam taki kartkówko-sprawdzian grr

Później się odezwę i napisze jak moje włoski zareagowały na maskę z miodem
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 17:13   #3750
Blondyna66
Zadomowienie
 
Avatar Blondyna66
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 450
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
one sa rude teraz jak sie juz splukala ta czerwien. W swietle dziennym w sloncu czy w ogole na dworze wygladają normalne rude ale nie takie jasne. zdjęcia jakos tego koloru nie pokazują wiecznie wychodza ciemniej
Słońce zawsze ukazuje inny kolor niż jest w cieniu Moja koleżanka kiedyś miała pomalowane na czerwono włosy a w słońcu były różowe. Fajnie to wyglądalo

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Idę się uczyć z matmy bo jutro mam taki kartkówko-sprawdzian grr

Później się odezwę i napisze jak moje włoski zareagowały na maskę z miodem
Ja też uciekam
Później zajrzę równiez
Miłej nauki
__________________
Podcięcie 03.11.2016r.
Włosomaniactwo od 21.08.2013r.
Blondyna66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.