Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-06, 11:50   #3751
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kontynuując wątek o szczoteczkach, to aż muszę wspomnieć. Syn zachwycony szczoteczką elektryczną i mniej marudzenia i okazało się, że ta moja dawno kupiona działa bez zarzutu, akumulator daje radę, po ponad tygodniu stosowania stwierdzam, że zęby są bielsze i ładnie doczyszczone, myślę, że drugie podejście do elektrycznej szczoteczki okazało się sukcesem i już raczej na nic nie zamienię.
No i super
Ja się w końcu zdecydowałam na irygator. Kupiłam model stacjonarny na kabel, bo z filmików porównawczych na YT wynikało, że właśnie te mają większą moc od tych mniejszych bez kabla. Konkretnie Waterpik WP-660 KLIK.
Model jest dość mały, ma 13-14 cm szerokości/głębokości i 21 wysokości.
Nie polecam używać tego kobietom malującym się po nałożeniu makijażu, bo nie da się przeprowadzić tej irygacji, żeby się całkiem nic nie ulewało.
Naczytałam się opinii o super uczuciu czystości i jakie to wielkie ilości jedzenia ukrywają się w przestrzeniach między zębami nawet po myciu szczoteczką, ale jakoś niespecjalnie mogę się z tym zgodzić. Może dlatego, że wcześniej używałam regularnie nitek.
Będę mogła ocenić sensowność tego zakupu może za rok, przy następnej ocenie pod kątem paradontozy u dentysty. Ostatnio dostałam 1/2 w skali 0-5.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2017-10-06 o 11:52
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-06, 12:17   #3752
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
No niestety jeszcze nie mam, bo się długo zastanawiałam nad zamówieniem i pewnie dopiero po weekendzie dojdzie.
To jest jakaś słowacka firma, też jej nie znałam. Są te kosmetyki właśnie na iperfumy albo na sanaja.pl. Tylko na iperfumy było więcej zapachów tych deo. Na sanaja podają sklady, są ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------


Ja właśnie wykończyłam wszystkie sloiczki PH i tylko próbki mi zostały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Weszłam na słowacką stronę firmy i ma dobre opinie, a ponadto coś jeszcze- mianowicie "nie szczeka"- wiecie, o co chodzi? https://translate.google.pl/translat...k/&prev=search

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2017-10-06 o 12:20
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-06, 12:18   #3753
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wcale nie mało masz tych gratisów
No trochę mam ale większość dzięki Tobie. To Ty wyczaiłaś że Soap Deli daje próbki bez zakupów i zbajerowałaś pana od mydeł wiedeńskich. Gdyby nie Ty to pewnie nawet torby BT by mi nie dali.

Jakie kody zniżkowe dostałaś?

Jakby ktoś chciał to ja mam na Biofficina Toscana kwotowe, wychodzi ok 20%.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A mnie te wiedeńskie w ogóle nie wysuszają, nawet byłam zdziwiona, bo z reguły mydła na bazie oleju kokosowego są bardziej wysuszające niż palmowe, shea czy oliwkowe, a tu niespodzianka, bo nie wysuszają w ogóle mi skóry, nie smarowałam się po nich jeszcze ani raz i mam wrażenie, że to może być przez dodatek lanoliny.
To jest zemsta za to, że nie kupiłaś masła kawowego, było brać

Kremoland są droższe, ale ciekawi mnie też, jak z wydajnością, bo po jednym użyciu nie ma żadnego ubytku.
Tyle że ja mam po kokardę różnych smarowideł tylko nie zawsze mam czas/chęć użyć to wtedy mydła idą w ruch.

Może się skuszę na kolejnych targach. Za jakieś 5 lat.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-06, 14:15   #3754
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
No trochę mam ale większość dzięki Tobie. To Ty wyczaiłaś że Soap Deli daje próbki bez zakupów i zbajerowałaś pana od mydeł wiedeńskich. Gdyby nie Ty to pewnie nawet torby BT by mi nie dali.

Jakie kody zniżkowe dostałaś?

Jakby ktoś chciał to ja mam na Biofficina Toscana kwotowe, wychodzi ok 20%.

Tyle że ja mam po kokardę różnych smarowideł tylko nie zawsze mam czas/chęć użyć to wtedy mydła idą w ruch.

Może się skuszę na kolejnych targach. Za jakieś 5 lat.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-06, 16:46   #3755
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No i super
Ja się w końcu zdecydowałam na irygator. Kupiłam model stacjonarny na kabel, bo z filmików porównawczych na YT wynikało, że właśnie te mają większą moc od tych mniejszych bez kabla. Konkretnie Waterpik WP-660 KLIK.
Model jest dość mały, ma 13-14 cm szerokości/głębokości i 21 wysokości.
Nie polecam używać tego kobietom malującym się po nałożeniu makijażu, bo nie da się przeprowadzić tej irygacji, żeby się całkiem nic nie ulewało.
Naczytałam się opinii o super uczuciu czystości i jakie to wielkie ilości jedzenia ukrywają się w przestrzeniach między zębami nawet po myciu szczoteczką, ale jakoś niespecjalnie mogę się z tym zgodzić. Może dlatego, że wcześniej używałam regularnie nitek.
Będę mogła ocenić sensowność tego zakupu może za rok, przy następnej ocenie pod kątem paradontozy u dentysty. Ostatnio dostałam 1/2 w skali 0-5.
Oj, ja to się nawet nie pakuję w tego typu sprzęty, bo kupię i będą leżeć i kurz zbierać ale daj znać czy przynosi jakieś wyjątkowe rezultaty. Też używam nitek

W szczoteczce elektrycznej spodobało mi się też to, że nie jestem ubrudzona pastą do zębów po uszy, dzięki temu wokół ust moja skóra nie jest wysuszona od pasty. Ponadto zauważyłam, że już od ostatniego umycia lustra nad umywalką minęły 4 dni, a ono wciąż jest czyste, a to oznacza tylko jedno, dzięki elektrycznej szczoteczce moje dziecko robi mniej syfu podczas mycia zębów

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
No trochę mam ale większość dzięki Tobie. To Ty wyczaiłaś że Soap Deli daje próbki bez zakupów i zbajerowałaś pana od mydeł wiedeńskich. Gdyby nie Ty to pewnie nawet torby BT by mi nie dali.

Jakie kody zniżkowe dostałaś?

Jakby ktoś chciał to ja mam na Biofficina Toscana kwotowe, wychodzi ok 20%.



Tyle że ja mam po kokardę różnych smarowideł tylko nie zawsze mam czas/chęć użyć to wtedy mydła idą w ruch.

Może się skuszę na kolejnych targach. Za jakieś 5 lat.
Ja nikogo nie bajerowałam, nawet palcem nie kiwnęłam przecież

Teraz zerknęłam na te moje zniżki i trochę podostawałam, ani nie wiem, w którym momencie:
15% do Ecolore
10% do Unikalne kosmetyki
10% do Rubinovej
?% do Idea Toscana
?% do Daw Thale
50% na zabieg fotoodmładzania do Depilconcept + niespodzianka
i zaproszenie na zabieg fotodepilacji za 10 zł (wart 130 zł) + niespodzianka też do Depilconcept.

Ale na BT mi już nie dali, skorzystaj sama

Taa, chyba za 5 miesięcy


Wypróbowałam mleczko "superczerwone" Avalon z Q10 i podoba mi się, konsystencję ma podobną do tego z wit. C, więcej o nim napiszę, jak popróbuję dłużej.

W dalszym ciągu testuję emulsję rozświetlającą i krem pod oczy BT i coraz bardziej mi się podobają. Emulsja świetnie się wchłania, do matu, wygładza, rzeczywiście skóra jest rozświetlona, bo jest gładsza. Nawilża fajnie, ale jednak zauważam, że lepsze jest nawilżenie, jak ją zmieszam z serum Aloe Organic Avy. Krem pod oczy bardzo przyjemny, z każdym użyciem skóra wokół oczu jest coraz ładniejsza, napięta, aczkolwiek nawilżenie jest dziwne takie, bo nie jest piorunujące, ale z drugiej strony jest taki komfort, być może da radę Zimą, być może nie, krem jest taki, że się szybko wchłania i można dużo nałożyć i jest fajny, bo nawilża, ale go nie czuć na skórze
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-10-06 o 16:48
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-06, 18:37   #3756
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Super zakupy!!

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Fajne zakupy i widzę, że na to serum BT się jednak skusiłaś, maseczkę również mile wspominam.

Do mnie dotarło zamówienie z iwos, prędkość światła normalnie, ale niestety, dorzucili tylko nędzną próbkę Sylveco, wiem, że tak robią regularnie od jakiegoś czasu, bo tu ktoś pisał i moja koleżanka z miesiąc temu zamówiła u nich paczkę na 500 zł z hakiem i gratis do zakupów dostała 3 próbki, wszystkie z Sylveco i Vianek. Dostałam jeszcze jakieś zniżki do reserved i monnari, ale co z tego, skoro codziennie podobne oferty mi zatykają skrzynkę meilową. Trochę niefajnie, no ale cieszą mnie moi ulubieńcy i nie mogę się doczekać testów Neauty, no i przesyłka wzorowa i darmowa.
Załącznik 7261956
Serum zawróciło mi w głowie i musiałam mieć

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Super zakupy , a która to maseczka hibiskusowa i jakiej firmy, bo nie znam?



Ale piękne opakowanie ma to czerwone mleczko Avalon

***
Wrzucam i ja swoje ostatnie nabytki
Załącznik 7262001
To Balm Balm https://www.matique.pl/pl/balm-balm-...skusa_483.html


Dziewczyny, próbowałyście jeszcze coś z Balm Balm? Zastanawiam się, czy mają więcej takich hitów jak ta maseczka.

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Ale ciekawe skarby upolowałaś
Mnie też ostatnio zawodzi Pony i tak jak u Ciebie, przy pierwszym opakowaniu był super w działaniu i zapach utrzymywał się prawie cały dzień. Wraz z kolejnymi opakowaniami z działaniem i zapachem było już trochę gorzej. Teraz przerabiam 4 już opakowanie Pony tego w słoiczku, a jest to ten, z którego byłam tak zadowolona na początku i niestety nie daje już rady. Nie dawał sobie rady także latem. Będę musiała poszukać sobie czegoś innego. Szkoda, że tak się dzieje, bo myślałam, że znalazłam już produkt, który będzie ze mną przez długi czas
Teraz planuję właśnie zakupić Schmidt's, ten sam co Ty. Daj znać, jak się u Ciebie będzie sprawdzał
Też tak właśnie myślałam, wielka szkoda, że coś sknocili. rochę to wszystkon dziwne, bo próbki, które dostałam w jednym zamówieniu z Blutenzauber były bez zarzutu jeśli chodzi o działanie i trwałość zapachu, jedynie zapachy samie w sobie mi nie podeszły.

Deo Schmidts działa bardzo dobrze póki co. Zapach utrzymuje się nawet na ubraniu aż do wieczora. Jedyny minus jaki widzę, to sztyft ma szary kolor, który może barwić ubrania po jakimś czasie.

Edytowane przez sylwiusaka
Czas edycji: 2017-10-06 o 18:40
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-06, 18:56   #3757
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Super zakupy!!

Serum zawróciło mi w głowie i musiałam mieć

Dziewczyny, próbowałyście jeszcze coś z Balm Balm? Zastanawiam się, czy mają więcej takich hitów jak ta maseczka.
Ja za bardzo nie znajduję nic dla siebie w tej marce. Wszystko olejowe, poza maseczką i chyba tonikiem. Te ich tłuste mazidła, co niby są do wszystkiego, ponoć nie są fajne, źle się wchłaniają. Jakieś swego czasu perfumy czy wody toaletowe wypuścili, to może być ciekawe.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-06, 21:28   #3758
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Miałam nawilżający, dla mnie był to po prostu dobry, poprawny szampon, cudów z włosami nie robił i był ciut za bardzo płynny, ale u mnie pienił się i sprawował dobrze. A nie wstrząsałaś przed użyciem Może tu jest pies pogrzebany
Hyyym Nie robiłam tego nigdy z żadnym szamponem
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 07:18   #3759
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Ja na targach dostałam próbki tych kremów Bleuet
https://bleuet.pl/sklep-on-line/
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 11:29   #3760
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zużyłam ostatnio szampon odżywczy Vianek. Miałyście go?
Nie wiem co o nim sądzić, bo na początku nie byłam z niego zadowolona. W ogóle nie zmiękczał włosów w trakcie mycia i nie mogłam wbić palców między nie żeby spienić szampon i potem wypłukać. Ale pod koniec opakowania nagle nakładała i spieniał się bezproblemowo, a włosy były po nim fajnie zmiękczone.
Miałam go. Być może wytrącił się w nim glukozyd laurylowy (co czasem się zdarza, szczególnie w niskiej temperaturze) lub jakiś inny składnik, dlatego pod koniec butelki byłaś bardziej zadowolona z efektu. Naturalne szampony, szczególnie te z glukozydami warto przed użyciem mocno wstrząsnąć, a jeśli widać, że są mętne, wtedy można je wstawić w jakieś ciepłe miejsce
__________________
ChemicznieKosmetycznie.pl
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-07, 20:47   #3761
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
W szczoteczce elektrycznej spodobało mi się też to, że nie jestem ubrudzona pastą do zębów po uszy, dzięki temu wokół ust moja skóra nie jest wysuszona od pasty.
Ja od elektrycznej jestem zawsze cała uciapana.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja nikogo nie bajerowałam, nawet palcem nie kiwnęłam przecież
Nie no wcale. Zagadałaś, uśmiechnęłaś się i sami dawali.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Teraz zerknęłam na te moje zniżki i trochę podostawałam, ani nie wiem, w którym momencie:
15% do Ecolore
10% do Unikalne kosmetyki
10% do Rubinovej
?% do Idea Toscana
?% do Daw Thale
50% na zabieg fotoodmładzania do Depilconcept + niespodzianka
i zaproszenie na zabieg fotodepilacji za 10 zł (wart 130 zł) + niespodzianka też do Depilconcept.

Ale na BT mi już nie dali, skorzystaj sama
Sporo tego. Fotoodmładzanie i fotodepilację też mam.

Najpierw muszę wypróbować. Niestety muszę poczekać i zaleczyć różne cuda przedokresowe żeby nie było że to BT mnie zapycha.


Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Taa, chyba za 5 miesięcy
No wiesz. Nie jade na następne Ekotyi do Krakowa. Nie ma takiej opcji.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-07, 21:24   #3762
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez For3verYoung Pokaż wiadomość
Miałam go. Być może wytrącił się w nim glukozyd laurylowy (co czasem się zdarza, szczególnie w niskiej temperaturze) lub jakiś inny składnik, dlatego pod koniec butelki byłaś bardziej zadowolona z efektu. Naturalne szampony, szczególnie te z glukozydami warto przed użyciem mocno wstrząsnąć, a jeśli widać, że są mętne, wtedy można je wstawić w jakieś ciepłe miejsce
Dzięki! Będę pamiętała na przyszłość
To nie pozostaje mi nic innego jak kupić go drugi raz


A macie może nowości Vianka do rąk z czerwonej serii i krem przeciwzmarszczkowy pod oczy?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 07:14   #3763
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość

No wiesz. Nie jade na następne Ekotyi do Krakowa. Nie ma takiej opcji.
a czemu nie jedziesz? Przecież dobrze się teraz bawiłaś

Mam krem do rąk BIO IQ i jest świetny, choć tani nie jest (43 zł dałam). Mam ochotę na inne kosmetyki tej polskiej marki.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2017-10-08 o 07:16
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 09:04   #3764
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny chce zrobic zakupy i mam upatrzone rzeczy m.in saisona, sukin, avebio, khadi, BT,... i wychodzi na to że żeby kupić wszystko muszę zrobic zakupy w kilku sklepach. Czy to zawsze tak jest czy ja nie umiem znaleźć sklepow z najbogatsza oferta?
__________________
Jestem...żoną
Jestem...mamą
naiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 10:32   #3765
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

I moje ostatnie nabytki DSC_0333.JPG

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 10:48   #3766
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
a czemu nie jedziesz? Przecież dobrze się teraz bawiłaś
Bo mam strasznie słabą silną wolę. I jak pojadę to znów coś nakupię.....
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 10:52   #3767
kasiamagda
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mettlach, DE
Wiadomości: 398
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;77700236]Wielkie dzięki za polecenie - różnica jest naprawdę mega
Inne żele tak nie wymiatają ; przyznam, że liczę jeszcze na inne profity pielęgnacyjne, w tym wspomniane przedłużenie świeżości włosów, ale z ciekawością spróbuję też innych zastosowań
A czy zwróciłaś może uwagę, że zmienili mu nutę zapachową - w recenzjach wyczytałam, że wiele osób jest rozczarowanych nowym, ponoć bardziej naturalnym zapachem i chcą, żeby tamten wrócił, bo podobno był piękny "perfumiasty", ale chyba nie do końca naturalny
To super, że Twoja esencja nie pachnie, bo chyba byłabyś jednak rozczarowana zapachem...[/QUOTE] Tak, zmienili mu nutę zapachową (i opakowanie) i ja powiem : na szczęście. Owszem, zapach był bardzo ładny, kwiatowo - pudrowo -perfumeryjny , ale stanowczo zbyt mocny. Nie dawało się do żelu dodać żadnych olejków eterycznych, bo jego własny zapach zabijał wszystko . I o ile przy dwóch -trzech użyciach byłam zachwycona to po kolejnych zaczynał mnie ten zapach denerwować i lekko podduszać
__________________
Instagram
kasiamagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 13:03   #3768
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Na ecco verde fajne promo na Biofficinę, do trzech produktów jeden z balsamów gratis, można wybrać: rozjaśn iający, kojący, wzmacniający.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-08, 13:28   #3769
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Korah, ale mnie kusisz swoimi nabytkami! Mam pytanie - stosowałaś już zakupione kokony? (musiałam sprawdzić co to jest i jak działa)
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-08, 14:00   #3770
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Promocja 20% zamówienia od 79 zł w sklepie https://biolinea.pl/
na markę Idea Toscana z hasłem toskania.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-09, 10:56   #3771
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Nie no wcale. Zagadałaś, uśmiechnęłaś się i sami dawali.

No wiesz. Nie jade na następne Ekotyi do Krakowa. Nie ma takiej opcji.
No czyli nic nadzwyczajnego

Jeszcze zobaczymy

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Mam krem do rąk BIO IQ i jest świetny, choć tani nie jest (43 zł dałam). Mam ochotę na inne kosmetyki tej polskiej marki.
Dzięki za cynk

Cytat:
Napisane przez naiat Pokaż wiadomość
Dziewczyny chce zrobic zakupy i mam upatrzone rzeczy m.in saisona, sukin, avebio, khadi, BT,... i wychodzi na to że żeby kupić wszystko muszę zrobic zakupy w kilku sklepach. Czy to zawsze tak jest czy ja nie umiem znaleźć sklepow z najbogatsza oferta?
Tak, tak jest zawsze, na ratunek przychodzi jednak DDD, który już niebawem

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
I moje ostatnie nabytki Załącznik 7266361

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie próżnujesz, daj znać, jak się sprawują zakupy, tę firmę Jonzac sporo osób chwali, ale nigdy nic od nich nie miałam.

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Na ecco verde fajne promo na Biofficinę, do trzech produktów jeden z balsamów gratis, można wybrać: rozjaśn iający, kojący, wzmacniający.
Mam rozjaśniający/rozświetlający, ale ciekawi mnie też kojący teraz.

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Korah, ale mnie kusisz swoimi nabytkami! Mam pytanie - stosowałaś już zakupione kokony? (musiałam sprawdzić co to jest i jak działa)
Nie używałam jeszcze, muszę znaleźć czas, jak chcesz, to Ci wyślę kilka sztuk

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Promocja 20% zamówienia od 79 zł w sklepie https://biolinea.pl/
na markę Idea Toscana z hasłem toskania.
Nie kuście, dziewczyny! Ja jestem spłukana
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-09, 11:58   #3772
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Kupiłam w Tk maxx krem do twarzy Fleurance Nature. Miałam już raz miodowy, a teraz wzięłam aloesowy. Poprzednio byłam zadowolona, zobaczę jak teraz. Jednak musi poczekać na swoją kolej, bo teraz mam jeszcze Idea Toscana, a póżniej zabieram się za Living Nature
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-09, 12:08   #3773
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Kupiłam w Tk maxx krem do twarzy Fleurance Nature. Miałam już raz miodowy, a teraz wzięłam aloesowy. Poprzednio byłam zadowolona, zobaczę jak teraz. Jednak musi poczekać na swoją kolej, bo teraz mam jeszcze Idea Toscana, a póżniej zabieram się za Living Nature
Widzialam te kosmetyki FN w tkmaxx ale nie miałam czasu się im przyjrzeć bliżej, są godne polecenia?

Ja natomiast dumam co zrobić z serum Sibu z rokitnikiem, jakoś nie do końca mi podchodzi, jakoś się lepi po wchłonięciu i nie wiem czy dalej z nim walczyć czy się go pozbyc:/

Korah, te kosmetyki Jonzac też dawno chciałam wypróbować, tylko nie było sposobności. Wzięłam mleczko (bo kusisz mleczkami cały czas, ponieważ szukałam lekkiego i to jest naprawdę lekkie. Z tym, że makijaż oka zmywa trochę gorzej niż np micele, których do tej pory używałam do demakijażu. Ogólnie podoba mi się właśnie ze względu na lekkość.
Wodę termalną wzięłam tak na spróbowanie, żeby mieć małe opakowanie na wyjazdy.

Natomiast maseczka, na którą się czaiłam z Sobio, chyba jednak nie do końca mi odpowiada. Tzn spodziewałam się delikatniejszego kosmetyku, a drobinki zawarte w niej są dość mocne. W związku z tym naprawdę dobrze oczyszcza skórę, boję się że nawet zbyt mocno:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-09, 12:14   #3774
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Widzialam te kosmetyki FN w tkmaxx ale nie miałam czasu się im przyjrzeć bliżej, są godne polecenia?

Ja natomiast dumam co zrobić z serum Sibu z rokitnikiem, jakoś nie do końca mi podchodzi, jakoś się lepi po wchłonięciu i nie wiem czy dalej z nim walczyć czy się go pozbyc:/

Korah, te kosmetyki Jonzac też dawno chciałam wypróbować, tylko nie było sposobności. Wzięłam mleczko (bo kusisz mleczkami cały czas, ponieważ szukałam lekkiego i to jest naprawdę lekkie. Z tym, że makijaż oka zmywa trochę gorzej niż np micele, których do tej pory używałam do demakijażu. Ogólnie podoba mi się właśnie ze względu na lekkość.
Wodę termalną wzięłam tak na spróbowanie, żeby mieć małe opakowanie na wyjazdy.
tak, fajny był krem z mleczkiem pszczelim. Teraz mam z aloesem.

Ja miałam krem do twarzy Jonzac i mi nie podszedł.

W tk maxx dużo też jest teraz kosmetyków Cosnature, serum po 12,99 zł, ale jakoś mnie te kosmetyki nie kuszą.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-09, 12:27   #3775
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
tak, fajny był krem z mleczkiem pszczelim. Teraz mam z aloesem.

Ja miałam krem do twarzy Jonzac i mi nie podszedł.

W tk maxx dużo też jest teraz kosmetyków Cosnature, serum po 12,99 zł, ale jakoś mnie te kosmetyki nie kuszą.
Mnie z Cosnature tylko interesuje jak na razie maska do włosów z avocado i krem do rąk z solanką i rumiankiem. Kosmetyki do twarzy mają raczej nie dla mnie.
Ale rzeczywiście w tkmaxx widziałam sporo kosmetyków, chyba jakaś nowa dostawa, z tym że mało co rzuciło mi się w oczy ciekawego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-09, 12:39   #3776
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
I moje ostatnie nabytki Załącznik 7266361
Super , gdzie zamawiałaś Jonzac?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-09, 12:57   #3777
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Super , gdzie zamawiałaś Jonzac?
W Matique

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-09, 14:43   #3778
myszka2508
Raczkowanie
 
Avatar myszka2508
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 134
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

A do mnie właśnie przyszły kosmetyki Bioetiq, zamówiłam krem z olejem z róży japońskiej, serum z witaminą C i E i olejem z opuncji figowej i płyn do kąpieli (peeling) z bursztynem bałtyckim.

IMG_1081.jpg

Muszę przyznać, ze krem i serum pachnie obłędnie. Zobaczymy jak będzie się korzystać.

Edytowane przez myszka2508
Czas edycji: 2017-10-09 o 14:48
myszka2508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-09, 22:28   #3779
ewka_marchewka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 80
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Promocja 20% zamówienia od 79 zł w sklepie https://biolinea.pl/
na markę Idea Toscana z hasłem toskania.
Z tego co widzę to ten kod działa nie tylko na Idea Toscana ale i na Biofficina Toscana i Avril ))

Właśnie wydałam ponad 200 zł i jeszcze darmową przesyłkę mam ))

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Na ecco verde fajne promo na Biofficinę, do trzech produktów jeden z balsamów gratis, można wybrać: rozjaśn iający, kojący, wzmacniający.
Fajnie, tylko że biorąc pod uwagę ich ceny to taniej wychodzi w biolinea.pl z kodem rabatowym: toskania (przekazany przez Beets)
ewka_marchewka_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 22:27   #3780
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez ewka_marchewka_81 Pokaż wiadomość
Z tego co widzę to ten kod działa nie tylko na Idea Toscana ale i na Biofficina Toscana i Avril ))

Właśnie wydałam ponad 200 zł i jeszcze darmową przesyłkę mam ))

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------



Fajnie, tylko że biorąc pod uwagę ich ceny to taniej wychodzi w biolinea.pl z kodem rabatowym: toskania (przekazany przez Beets)
Fajnie, tylko biorąc pod uwagę koszt wysyłki zagranicznej, to już tak tanio nie wychodzi.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:29.