Urodzone w 1989 :) cz. IV - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-12, 15:14   #3751
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

kocimietka gartulacje

uhahana ja bym pojechała i załatwiła to osobiście zawsze to jakoś lepiej wygląda niż telefonicznie a przy okazji może spotkasz kogoś albo dowiesz się czegoś przydatnego

A z tymi grupami to jak to jest? na jakiej podstawie to się wybiera?

milk a może poszperaj na stronie uczeli będą listy przyjetych. U mnie cos takiego jest a dowiedziałam sie o tym przez forum uniwersytetu...

Layla no faktycznie dzis jakoś gorąco i duszno strasznie. Wyszłam na chwile do ogródka i zaraz się wróciłam do domu... ;/

Wysłałam już swoje zdjęcie do usia na legitymację elektroniczną i wyświetlił mi sie przykład nooo powiem Wam że zaczynam się czuć studentką

I w sumie teraz nie wiem bo już się nastawiłam na te nieszczęsne i brzydkie katowice... Jeśli dostane się do krk to nie wiem co zrobić... Obiecałyśmy sobie z przyjaciółką, że pójdziemy tam razem, mam mi mówiła że ona by wolała żebym poszła do k-ce bo w krk jest drogie życie (drogie zarcie, drogie usługi a o mieszkaniach już nie wspomnę)

Myślicie że w katowicach też są fajni chłopcy?
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 15:21   #3752
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
Myślicie że w katowicach też są fajni chłopcy?
Jasne, znam tam nawet takich kilku.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 15:32   #3753
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Jasne, znam tam nawet takich kilku.
wicie co znalazłam? jest możliwość tłumaczenia przez internet i weszłam na taką stronke i tam było np tłumaczenie specjalistyczne procesów mikrobiologicznych dla kogoś z wykształceniem po biotechnologii i normalnie jestem zszokowana że mogłabym robić coś takiego po ukończeniu moich studiów. tzn jestem mile zaskoczona bo wiecie jak lubie angielski...
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 17:03   #3754
sasetka316
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 598
GG do sasetka316
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

laylaaa a to przepraszam... Wprowadzili mnie w błąd no ale dzięki za informację Może się spotkamy
sasetka316 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 17:16   #3755
Independent Women
Zadomowienie
 
Avatar Independent Women
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 597
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez kocimietka Pokaż wiadomość
ps. zdałam wczoraj prawko.. jeszcze sie na studioa dostane i bedzie bosko :-P
gratulacje


Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
Myślicie że w katowicach też są fajni chłopcy?
Mało...


Spiekłam się! Moja twarz płonie! i wyglądam jak jeden wielki burak
__________________
Even the devil wouldn't recognize you! but I do.









Independent Women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 19:34   #3756
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Aaaaa! Burza u mnie, ale fajnie Po południu jeszcze był upał, a pod wieczór tak się zmieniło, że hej Na krótką metę lubię taką pogodę.

I zmokłam

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość

A z tymi grupami to jak to jest? na jakiej podstawie to się wybiera?

I w sumie teraz nie wiem bo już się nastawiłam na te nieszczęsne i brzydkie katowice... Jeśli dostane się do krk to nie wiem co zrobić... Obiecałyśmy sobie z przyjaciółką, że pójdziemy tam razem, mam mi mówiła że ona by wolała żebym poszła do k-ce bo w krk jest drogie życie (drogie zarcie, drogie usługi a o mieszkaniach już nie wspomnę)

Myślicie że w katowicach też są fajni chłopcy?
Co do grup, to zależy od uczelni. Na niektórych można sobie już na 1 semestrze wybrać grupę, no a one się różnią planami zajęć, więc wiadomo... chyba nie chcę trafić na grupę popołudniową...
Ale w sumie nie wiem, czy tak u mnie jest, czy wybierać można dopiero od 2 semestru, więc... chyba jednak będę musiała tam jechać, no cóż Ale w poniedziałek zadzwonię.

A z miastem mam podobną sytuację, bo już os jakiegoś czasu się nastawiam na Gliwice, a jak jednak z Wrocławiem wyjdzie [chociaż nie wydaje mi się], to nie wiem... nienawidzę swojego niezdecydowania!

A fajni chłopcy wszędzie są w gruncie rzeczy Tylko nie zawsze na widoku

Cytat:
Napisane przez Independent Women Pokaż wiadomość
Spiekłam się! Moja twarz płonie! i wyglądam jak jeden wielki burak
I tak masz lepiej, bo Ci zbrązowieje, a ja całe lato będę wyglądała jak córka młynarza prawdopodobnie



Ostatnio z nudów JEM Trzeba z tym skończyć
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 19:38   #3757
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
Aaaaa! Burza u mnie, ale fajnie Po południu jeszcze był upał, a pod wieczór tak się zmieniło, że hej Na krótką metę lubię taką pogodę.

I zmokłam

Ostatnio z nudów JEM Trzeba z tym skończyć

U mnie też była burza. I też jem z nudów jak siedzę przy kompie
__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-12, 20:29   #3758
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

ha, a u mnie burza jest teraz

Widze różne opinie co do facetów... No w sumie ludzie wszędzie sa tacy sami...
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 21:10   #3759
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Wiecie co... dzisiaj gadałam ze znajomymi i ze zdziwieniem stwierdziłam, że większość wybiera się do akademików Myślałam, że tylko ja taka cwana jestem i chcę mieć wszystko na miejscu hahaha.
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 21:23   #3760
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Milk To mnie pocieszyłaś (naprawdę ). Adresowanie kopert bardzo by mi odpowiadało

Nie będę za dużo pisać bo komp mi się zawiesi na pewno jak już będę kończyć długaśnego posta
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 21:51   #3761
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Przepraszam, ze nie nadrabiam ale nie mam czasu

kocimiętka gratulacje Dla mnie jezda autem to czarna amgia

Ywonula gratuluję A na co się dostałas?

Co do akademikow to myślę ze jest to ideał życia..... w sensie zycia na studiach, ciagły kontakt ze studentami, możliwość zawarcia znajomosci na każdym kroku, imprezy
Fakt moze byc ciezko czasem bo wiadomo warunki i współlokatorzy (oraz sąsiedzi) sa różni ale minusy jakieś być muszą zawsze

A jesli ja jakimś cudem dostane się na polonistyke to wybiorę sobie jako drugi język obcy (bo pierwszy to angielski) język hiszpański, moje marzenie
A jeśli równiez jakimś cudem dostanę się na filologię kalsyczną z kulturą śródziemnomorską to wezmę sobie jako język wiodący tez hiszpański, a jako dodatkowe oprócz obowiazkowej greki i łaciny arabski
Chyba że coś m isię przestawi i dawna miłosć do Indii odzyje i wezmę sanskryt i hindi jako specjalizację indyjska...
Jejku jejku co za plany...musze być dobrej mysli. Muszę


P.S. Własnie sciagnelam sobie plan zajeć z któregoś z z semestrów na kulturze śródziemnomorskiej i słuchajcie jaki mogłabym mieć przedmiot................
ARABSKA LITERATURA ORALNA


201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-12, 21:55   #3762
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

A "oratorium" to od jakiego słowa pochodzi?

EDIT: Wiecie co, kiedyś chyba sobie zacznę studiować psychologię albo coś w tym stylu, tak dla HOBBY. Patrzcie, jakie oni tam badania robią:
http://www.pbn.biskupin.wroc.pl/arch...studentow.html
i to wszystko w ramach kształcenia się
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 22:19   #3763
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

a ja dalej nie wiem czy się dostałam.
To co pisze na stronie kłóci się z tym co mam w wynikach rekrutacji. Tż i kumpela nie dostali się i mają wyraźnie napisane, że się niezakwalifikowali i że 19 jest następny etap.
Ja nie mam ani komunikatu, że się dostałam [tak powinno być jeżeli się dostałam] ani nie pisze nic o tym 2etapie Muszę czekać do poniedziałku aby zadzwonić. Już nawet myślę, że w ogole mnie nie wzięli pod uwagę albo ktoś zapomniał mi wysłać tego komunikatu...
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 22:53   #3764
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
P.S. Własnie sciagnelam sobie plan zajeć z któregoś z z semestrów na kulturze śródziemnomorskiej i słuchajcie jaki mogłabym mieć przedmiot................
ARABSKA LITERATURA ORALNA




Kocimiętka: Gratuluje Ja tez chce zdać na prawko wkońcu
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 08:46   #3765
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Pamiętam, że w tamtym roku w szkole angielskiej babka powiedziała, że pod koniec będziemy mieć oral test na co tylko ja zaczęłam się śmiać oczywiście wiem, że oral = mówienie, ale ciągle mnie to śmieszy


Też bym chciała akademik.. przynajmniej przez pierwsze pół roku. Niestety w mojej sytuacji odpada bo powiedzmy, że idę do Krakowa i mieszkam w akademiku a mama ma mieszkanie kilka ulic dalej
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 09:24   #3766
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
A jesli ja jakimś cudem dostane się na polonistyke to wybiorę sobie jako drugi język obcy (bo pierwszy to angielski) język hiszpański, moje marzenie
Oo, widzę, że masz tak jak ja.

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
Pamiętam, że w tamtym roku w szkole angielskiej babka powiedziała, że pod koniec będziemy mieć oral test na co tylko ja zaczęłam się śmiać oczywiście wiem, że oral = mówienie, ale ciągle mnie to śmieszy
Mnie zawsze śmieszą takie głupie rzeczy. Zwłaszcza jak nikt się z nich nie śmieje.

Ja tam nie chciałabym mieszkać w akademiku, wolę bywać tam tylko na imprezach. Bo mnie strasznie dużo rzeczy wkurza, jak się uczę ma być cisza, porządek, dużo miejsca i dobre jedzenie. I nie ma szans, żebym zasnęła jeśli w pokoju nie jest idealnie ciemno (nawet jeśli świeci się tylko w przedpokoju). Także nie, to nie dla mnie.
I w ogóle jakoś podnosi mnie na duchu fakt, że nie muszę się nigdzie przeprowadzać. To znaczy do innego miasta.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 10:23   #3767
Independent Women
Zadomowienie
 
Avatar Independent Women
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 597
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
I tak masz lepiej, bo Ci zbrązowieje, a ja całe lato będę wyglądała jak córka młynarza prawdopodobnie
No tak, ale z twarzą jest tak dziwnie, że pierwszego dnia jest super spieczona a po dwóch dniach nie widać w ogóle, że była opalana. Nie dość, że twarz najtrudniej opalić to jeszcze najszybciej opalenizna schodzi...

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
Też bym chciała akademik.. przynajmniej przez pierwsze pół roku. Niestety w mojej sytuacji odpada bo powiedzmy, że idę do Krakowa i mieszkam w akademiku a mama ma mieszkanie kilka ulic dalej
Śmieszna sytuacja by to była. Ale przynajmniej na obiadki miałabyś blisko.
__________________
Even the devil wouldn't recognize you! but I do.









Independent Women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 11:09   #3768
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

kocimietka, witaj w gronie szalonych driverów gratuluję!

Ale dostałam opier*** w domu przez własną głupotę. Byłam na imprezie z dwiema koleżankami i przenocowałam się u jednej ale zapomniałam powiadomić mamę. W sumie nie dziwie się, że się martwiła bo mogły się różne rzeczy stać ale ja nawet w stanie nie byłam, żeby zadzwonić Całe szczęście mamusia mnie kocha i już jest ok

Krówka, jutro coś już będzie jasne, prawda?
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 13:03   #3769
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Krasulka mnie to by chyba rodzice wydziedziczyli za taką akcję, także fajnie masz, hehe Bo ci moi w ogóle strasznie o mnie trzęsą tyłkami
Ale to znaczy, że impreza była udana, a w sumie o to chodziło, no nie?

IW to ja mam tak z opalaniem nóg, jak już chwycą, to na chwilę, heh.

A tak w ogóle to na znany wszystkim sposób 'od poniedziałku' jutro wracam do zdrowego odżywiania Zobaczymy co z tego będzie
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-13, 14:29   #3770
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
Krasulka mnie to by chyba rodzice wydziedziczyli za taką akcję, także fajnie masz, hehe Bo ci moi w ogóle strasznie o mnie trzęsą tyłkami
Ale to znaczy, że impreza była udana, a w sumie o to chodziło, no nie?

IW to ja mam tak z opalaniem nóg, jak już chwycą, to na chwilę, heh.

A tak w ogóle to na znany wszystkim sposób 'od poniedziałku' jutro wracam do zdrowego odżywiania Zobaczymy co z tego będzie
No już mam lajt ale mamuśka była wściekła.. A udana była, oj była

A ten akademik w łodzi jest prześliczny. Bez porównania z tymi normalnymi
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 15:03   #3771
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Durga na biotechnologie. : )

Em ja mam tak samo. Muszę mieć cisze i spokój a przebywanie z kilkoma osobami w jednym pomieszczeniu szybko mnie męczy. Dlatego my wolimy mieszkanie : D

Krasulka ja się nie dziwie, że nawrzeszczała u mnie jest to samo : d ale w końcu rodzice są od tego żeby wrzeszczeć ; )

A co do "orala" to dawno temu przeglądałam plan zajęć z filologii angielskiej i tam było "oral skills" ; )

ciekawe czy ten post dojdzie... obrała taktyke niji.. bez emot
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 19:52   #3772
ślimaczek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 690
GG do ślimaczek
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość

Ja już nie mogę się doczekać początków nauki hiszpańskiego.. Mam tylko nadzieję, że rodzajniki będą takie same jak we francuskim, w końcu to ta sama grupa językowa.
Chyba są inne ;D Nie znam francuskiego, ale coś mi się tak wydaje. I są proste, bo istnieją zasady kiedy co jest jakim rodzajem. Oprócz wyjątków OFC ;D
__________________
.czy to Ty? Ktoś głaszcze mnie po włosach nie mówiąc prawie nic.


ślimaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 19:53   #3773
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez ślimaczek Pokaż wiadomość
Chyba są inne ;D Nie znam francuskiego, ale coś mi się tak wydaje. I są proste, bo istnieją zasady kiedy co jest jakim rodzajem. Oprócz wyjątków OFC ;D
Ta jak już się odezwie to 2,5 zdania
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 19:58   #3774
ślimaczek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 690
GG do ślimaczek
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
Ta jak już się odezwie to 2,5 zdania
Oj a co mam pisać, skoro tak naprawdę nie wiem co przeżywacie, nie rozumiem (jeszcze) tego Waszego stresu związanego ze studiami, a poza tym nic się u mnie nie dzieje?
__________________
.czy to Ty? Ktoś głaszcze mnie po włosach nie mówiąc prawie nic.


ślimaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 20:01   #3775
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

ślimaczek, a jakie są te zasady?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 20:05   #3776
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Nie no w sumie rozumiem, u mnie gdyby nie to całe 'studiowe' zamieszanie, to nawet nie miałabym o czym myśleć, już o pisaniu nie mówiąc.
Ale brakuje CIĘ tu
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 20:18   #3777
ślimaczek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 690
GG do ślimaczek
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
ślimaczek, a jakie są te zasady?
Generalnie jest zasada, że jeśli wyraz kończy się na samogłoskę jest rodzajem żeńskim czyli ma rodzajnik la, spółgłoska- el. Ale są od tego wyjątki np. -ad, -id jest la, -ción, -sión też. Dużo tego jest i wychodzi w praniu

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
Nie no w sumie rozumiem, u mnie gdyby nie to całe 'studiowe' zamieszanie, to nawet nie miałabym o czym myśleć, już o pisaniu nie mówiąc.
Ale brakuje CIĘ tu
No to jestem ;D
__________________
.czy to Ty? Ktoś głaszcze mnie po włosach nie mówiąc prawie nic.


ślimaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 20:30   #3778
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
I w ogóle jakoś podnosi mnie na duchu fakt, że nie muszę się nigdzie przeprowadzać. To znaczy do innego miasta.
A ja właśnie sie z tego ciesze, to dla mnie cały urok studiów Jak bym mieszkała w domu to by se prawie nic nie zmirnło.
I mimo, że bardzo boje sie przeprowadzki, to jednoczenie bardzo cię na nią cieszę. To będzie dla mnie skok na głęboka wodę, będe samotna, tęskniąca ale mam nadzieję, że szybko sie przystosuje, nauczę samodzielności i rozpoczne nowy etap w życiu.
Kręci mnie to

Cytat:
Napisane przez krasulka7399 Pokaż wiadomość
Krówka, jutro coś już będzie jasne, prawda?
O tak, już jutro!
Będę wtedy w pracy, mam sprawdzi i przekażę mi tą, mam nadzieję, dobrą wieść
Obyśmy sie jutro cieszyły!
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 10:50   #3779
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
Durga na biotechnologie. : )


Krasulka ja się nie dziwie, że nawrzeszczała u mnie jest to samo : d ale w końcu rodzice są od tego żeby wrzeszczeć ; )
Było spoko, ale wieczorem rozmawiała z mamą tej koleżanki i tamta ją troche nabuntowała przeciwko mnie... ale jest mimo wszystko ok

Co do biotechnologii to może wybiorę sobie taką specjalność na studiach. Biotechnologia żywności - będę modyfikować

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość

O tak, już jutro!
Będę wtedy w pracy, mam sprawdzi i przekażę mi tą, mam nadzieję, dobrą wieść
Obyśmy sie jutro cieszyły!
Mi tak średnio zależy ale miło będzie się dostać
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 10:56   #3780
sasetka316
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 598
GG do sasetka316
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

laylaaa mam do Ciebie jeszcze jedno małe pytanie bo widzę, że się orientujesz. A nie wiesz może czy na tym URZ bedzie otwierana administracja II stopnia?? Bo narazie jest tylko I i nie wiem jak to będzie jakbym zrobiła ten licenciat. Bo wiadomo, że z samym licenciatem to ciężko a szczeże znając podejście ludzi to nie wiem czy się załapie na magistra w Krakowie. Ja dalej ten sam problem
sasetka316 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.