Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-01, 15:16   #3751
2016050952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 019
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez Mini2312 Pokaż wiadomość
Witam,
Chciałabym prosić o opinie na temat projektu Arkadia pracowni Archeton.
Projekt został już praktycznie wybrany na 100%. Oczywiście zostały wprowadzone zmiany. Nawet sporo. Jednak Chciałabym poznać też fachową opinię. Może jeszcze coś zmienię
Zmiany są takie:
-zamiast dziwnej jadalni przy drzwiach wejściowych ma być garderoba i mała łazienka dla gości
-zamiast gabinetu i dużej łazienki ma być kuchnia
-zamiast garderoby przy sypialni ma być łazienka
Poza tym zostanie poszerzony garaż. I przesunięta jedna ściana salonu żeby zwiększyć sypialnię.
To chyba wszystko.
Czy ktoś ma jeszcze jakieś inne pomysły?
Z góry dziękuję za odpowiedzi

http://www.archeton.pl/projekt-domu-...00_opisogolnyl

Niestety nie mogę wkleić działającego linku (coś mi córka kiedyś przestawiła i nie mam pojęcia jak to naprawić )
Nie chciało mi się obejrzeć rzutów, bo sama elewacja jest tak koszmarna, że zniechęca od pierwszego spojrzenia. Sorry, ale to jest typowy polski koszmarko - gargamel.
2016050952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 07:55   #3752
Mini2312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 25
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez GoyaLi Pokaż wiadomość
Nie chciało mi się obejrzeć rzutów, bo sama elewacja jest tak koszmarna, że zniechęca od pierwszego spojrzenia. Sorry, ale to jest typowy polski koszmarko - gargamel.
Moje pytanie dotyczyło właśnie środka domu a nie jego elewacji. Średnio interesuje mnie czyjeś zdanie czy się komuś podoba z zewnątrz czy nie.
Dla mnie KOSZMAREM są proste kostki budowane wszędzie i jeszcze prostsze projekty muratora.
Pochwal się swoim. Chętnie obejrzę elewację twojego koszmarko-gargamela
Mini2312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 07:28   #3753
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Thumbs down Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez Mini2312 Pokaż wiadomość
Moje pytanie dotyczyło właśnie środka domu a nie jego elewacji. Średnio interesuje mnie czyjeś zdanie czy się komuś podoba z zewnątrz czy nie.
Dla mnie KOSZMAREM są proste kostki budowane wszędzie i jeszcze prostsze projekty muratora.
Pochwal się swoim. Chętnie obejrzę elewację twojego koszmarko-gargamela
Rozwiń merytorycznie stwierdzenie, że projekty z Muratora są "prostsze"...
Mam dom wybudowany właśnie z ich projektu i CHĘTNIE POCZYTAM o co Ci chodzi.
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 08:21   #3754
Mini2312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 25
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Rozwiń merytorycznie stwierdzenie, że projekty z Muratora są "prostsze"...
Mam dom wybudowany właśnie z ich projektu i CHĘTNIE POCZYTAM o co Ci chodzi.
Nie będę wdawała się w dyskusję na ten temat bo jest to bez sensu. Każdemu chyba może podobać się co innego.
Po prostu żaden ich projekt nie spełniał moich oczekiwać co do rozkładu pomieszczeń (dla mnie małe klitki- chyba że dom miałby 300m)
A i ich wygląd zewnętrzny nigdy nie trafiał w moje serce
Mini2312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 13:53   #3755
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Thumbs down Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

No widzisz.Ja znów nigdy bym nie zwróciła uwagi właśnie na taki projekt jakim jest arkadia,właśnie choćby na wygląd zewnętrzny...
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 07:59   #3756
Mini2312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 25
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
No widzisz.Ja znów nigdy bym nie zwróciła uwagi właśnie na taki projekt jakim jest arkadia,właśnie choćby na wygląd zewnętrzny...
No widzisz a mi nie podobają się projekty muratora. Każdy woli co innego. Wątek chyba nie dotyczy :czy podoba wam się elewacja i wygląd zewnętrzny tylko czy dany dom jest funkcjonalny i czy ma dobry rozkład pomieszczeń.
Nie rozumiem tylko po co wypowiada się ktoś że nie chciało mu się obejrzeć środka bo elewacja się nie podoba
Mini2312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 20:45   #3757
Brzanicka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 20
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Ja przeglądałam trochę ich projekty i zdecydowanie bardziej podobają mi sie te które mają u siebie xxx. Jakoś bardziej do mnie przemawiają. Wydają się być takie praktyczne. Ale to też oczywiście kwestia indywidualnego gustu

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-10-08 o 17:19 Powód: Reklama.
Brzanicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-18, 23:09   #3758
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez Brzanicka Pokaż wiadomość
Ja przeglądałam trochę ich projekty i zdecydowanie bardziej podobają mi sie te które mają u siebie Dobre Domy. Jakoś bardziej do mnie przemawiają. Wydają się być takie praktyczne. Ale to też oczywiście kwestia indywidualnego gustu
Zgodze sie z Toba. Dobre domy maja bardzo praktyczne i funkcjonalne projekty.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 18:16   #3759
Jagonis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 26
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Wracając do Arkadii. Zmiany ciekawe.

- Czy kuchnia w nowym miejscu będzie połączona z jadalnią? Miejsca powinno starczyć.
- Wywalenie kuchni z salonu daje możliwość powiększenia jednej sypialni i tej małej łazienki dla domowników.
- Wejście bym zrobił w miejscu starej jadalni i dał przejście do garażu. To sie przydaje.
- Garaż słusznie poszerzasz - na 2 samochody musi być wygodny i umożliwiać garażowanie rowerów, skutera itp.
- Jeżeli jest piec gazowy, to spokojnie razem z pralnia i suszarnią - może uprościć to pomieszczenie?
Jagonis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 11:12   #3760
Mini2312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 25
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez Jagonis Pokaż wiadomość
Wracając do Arkadii. Zmiany ciekawe.

- Czy kuchnia w nowym miejscu będzie połączona z jadalnią? Miejsca powinno starczyć.
- Wywalenie kuchni z salonu daje możliwość powiększenia jednej sypialni i tej małej łazienki dla domowników.
- Wejście bym zrobił w miejscu starej jadalni i dał przejście do garażu. To sie przydaje.
- Garaż słusznie poszerzasz - na 2 samochody musi być wygodny i umożliwiać garażowanie rowerów, skutera itp.
- Jeżeli jest piec gazowy, to spokojnie razem z pralnia i suszarnią - może uprościć to pomieszczenie?
W kuchni ma być stół do codziennego użytku. Drugi ma być w salonie. Taki dla gości. Ogromny
Łazienka przy pokojach została trochę powiększona. O spiżarnię z salonu. Po zmianach wyszła 6,18. Trochę mała. Ale mam nadzieję że jakoś się wszystko zmieści. Ona ma być tylko dla dzieci.
Co do starej jadalni tam jest malutka łazienka (tylko wc i umywalka) i garderoba. Brakuje mi właśnie przejścia prosto z garderoby do garażu.
Co do garażu i tak boję się że to za mało. Planuję z tyłu na działce jakiś drewniany domek czy coś na różne graty.
Oczywiście będzie piec gazowy. Nic innego nie wchodzi w grę. Piec ma być na ścianie od garażu. Drzwi od kotłowni z domu mają być przesunięte na inną ścianę. Tak żeby powstał kąt na pralkę i suszarkę. Patrząc od środka domu po lewej stronie.
Mini2312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 11:22   #3761
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cześć dziewczyny od kilku tygodni zmagam się z wyborem projektu domu. Na obecną chwilę bardzo poważnie zastanawiamy się nad tym projektem: http://www.projektyzwizja.pl/projekt...-klasa-3,rzuty. Możecie napisać co o nim sądzicie? Z góry jestem wdzięczna
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-10, 08:56   #3762
kalioppe
Zadomowienie
 
Avatar kalioppe
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 583
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Mnie się podoba
Nowoczesny, nietypowy, na pewno będzie się wyróżniał. Z tego co kojarzę, projekty w podobnym stylu ma też pracownia Dobre Domy. Wygoogluj sobie dla porównania.
Tylko tak się zastanawiam, w jakim otoczeniu będziecie się budować? Za miastem, na jakimś osiedlu? Bo to też ma w sumie spore znaczenie przy wyborze projektu.
__________________


Kiedy bogowie chcą nas ukarać, spełniają nasze prośby./
O.Wilde



UWAGA jeżdżę
kalioppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 11:52   #3763
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny od kilku tygodni zmagam się z wyborem projektu domu. Na obecną chwilę bardzo poważnie zastanawiamy się nad tym projektem: http://www.projektyzwizja.pl/projekt...-klasa-3,rzuty. Możecie napisać co o nim sądzicie? Z góry jestem wdzięczna
baardzo duzy!!
wyglad zewnętrzny - przod mi sie podoba ;-) tyl przekombinowany
w srodku jest tyle pomieszczen ze nie mam "do czego sie przyczepic"
poza faktem ze jest ogromny!
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 17:48   #3764
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Budowany będzie na ogromnej działce za miastem, trochę na odludziu, na razie kilka domów stoi. Nie ma sąsiadów. Wydaje nam się, że aż taki ogromny nie będzie, a z resztą i ja i narzeczony lubimy duże domy i przestrzeń. Zawsze takich zazdrościliśmy znajomym
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 18:47   #3765
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Budowany będzie na ogromnej działce za miastem, trochę na odludziu, na razie kilka domów stoi. Nie ma sąsiadów. Wydaje nam się, że aż taki ogromny nie będzie, a z resztą i ja i narzeczony lubimy duże domy i przestrzeń. Zawsze takich zazdrościliśmy znajomym
ja rodzicom tez (300m prawie) ale teraz jak zostali sami to nawet zeby nago sie ganiac to dla nich za duży
my z TZ zdecydowalismy sie na dom sredni - 140 (chcialam 160 ale nic nie bylo - kupilismy gotowy)
wiec jak Wy chcecie taki i ogarniecie sprzatanie/panią sprzatającą to super! pozazdroscic
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 19:24   #3766
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Ładny dom, już sie bałam, że zobaczę kolejny koszmarek, jak poprzednie domy w tym wątku.
W środku też ok, właściwie to nie mam się do czego czepiać, skoro chcecie taki duży. Ja osobiście wolę mniejsze sypialnie, kosztem większej garderoby bo w sypialni się nie przebywa. Ja z narzeczonym tez teraz wybieramy dom ale zdecydowaliśmy się projektować od podstaw, chociaż ostatnio znalazłam jeden godny uwagi gotowiec.
Nie przeraża Cię sprzątnie w takim domu?
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 08:26   #3767
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Mnie się podoba, chociaż osobiście wybrałabym ten najmniejszy, ale każdemu wg potrzeb
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 11:37   #3768
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny od kilku tygodni zmagam się z wyborem projektu domu. Na obecną chwilę bardzo poważnie zastanawiamy się nad tym projektem: http://www.projektyzwizja.pl/projekt...-klasa-3,rzuty. Możecie napisać co o nim sądzicie? Z góry jestem wdzięczna
Jeżeli chodzi o rozmieszczenie pomieszczeń to raczej nie ma się do czego przyczepić. Jedyne co mnie razi to ta duża powierzchnia i nasuwają się pytania typu `po co 20m2 sypialni?`. Ale jak ktoś lubi to ok.
Jednak przed ostatecznym podjęciem decyzji radziłabym sobie odpowiedzieć na pytania:
- czy faktycznie tyle pomieszczeń wam jest potrzebnych (macie zamiar powiększyć rodzinę lub zamieszczać z rodzicami)?
- czy stać was będzie na wykończenie całego domu, czy wykańczanie będzie się ciągnęło latami?
- czy stać was będzie na utrzymanie, głównie mowa o ogrzewaniu?
- czy lubicie sprzątać i utrzymanie domu w czystości was nie przeraża (tak jak mnie by przerażała)?

Tyle ode mnie.
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 15:03   #3769
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Na razie dzieci nie mamy, planujemy po ślubie za niedługo Odnośnie wykończenia myślę, że prędzej czy później damy sobie radę. Jeśli chodzi o sprzątanie to jedynie trochę mnie przeraża mycie tylu okien Obecnie mieszkam z rodzicami w niewielkim domu a sprzątania jest ogrom, właśnie przez słabe rozmieszczenie, brak przestrzeni, dużo zakamarków, mebli . O ogrzewanie bardzo się nie martwimy, bo będziemy mieli piec m.in. na drzewo, a do tego mamy duży dostęp jak i swój las.

Edytowane przez paula5656
Czas edycji: 2015-01-11 o 16:31
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-11, 22:52   #3770
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

W tym mniejszym są cudne wizualizacje środka
http://www.projektyzwizja.pl/projekty-domow/z-klasa-1
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 06:24   #3771
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

o mojemu sercu blizszy ten mniejszy wystarczająca liczba pokoi + odpowiedni metraz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 06:55   #3772
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Thumbs up Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Uwielbiam te nowoczesne kostki (a wybudowałam parterówkę) choć ten dla mnie jest zdecydowanie za duży. Choć jest piękny.Dla mnie idealną kosteczką jest ten i gdyby nie to,ze miałam dużą działkę i dom parterowy zmieścił się idealnie to budowałabym ten:
http://www.domoweklimaty.pl/pl/proje...-domu-kasjopea

Jak Cię stać to buduj
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 09:04   #3773
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Uwielbiam te nowoczesne kostki (a wybudowałam parterówkę) choć ten dla mnie jest zdecydowanie za duży. Choć jest piękny.Dla mnie idealną kosteczką jest ten i gdyby nie to,ze miałam dużą działkę i dom parterowy zmieścił się idealnie to budowałabym ten:
http://www.domoweklimaty.pl/pl/proje...-domu-kasjopea

Jak Cię stać to buduj
Mnie się bardzo podoba układ parteru w tym projekcie, niby otwarty, ale tak nie wprost, jednak są strefy... Ale o 0,5 m w każdą stronę by mógł trochę napuchnąć jednak
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 10:19   #3774
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Thumbs up Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Mnie się bardzo podoba układ parteru w tym projekcie, niby otwarty, ale tak nie wprost, jednak są strefy... Ale o 0,5 m w każdą stronę by mógł trochę napuchnąć jednak
Jakbym go już miała budować,to na pewno trochę powiększyłabym garaż i chyba bym okno w salonie w strefie kanapowej usunęła, z łazienki małżeńskiej zrobiłabym dodatkową garderobę ,żeby małżonkowie mieli osobne Dla mnie świetny projekt, ze względu na małe gabaryty i nowoczesny styl
No ale, że nie dawno wybudowałam inny to może ten... w innym życiu
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 14:28   #3775
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Też wzięłabym mniejszą wersję. Zastanów się dobrze, po co Ci 20m2 sypialni? Co tam wstawisz, garderobę masz, ok będzie za mała to wstawisz szafę, łóżko, jakiś fotel? Przecież to wszystko spokojnie na 12 m się zmieści. Jak uwielbiasz sprzątać, masz możliwość wzięcia sobie kogoś do sprzątania to ok, inaczej się zastanów.
Tu jest dom mniejszy od Twojego i to o wiele, powierzchni użytkowej ma 171 plus 38 m2 garażu, kiedy Twój ma 263 a ma wszystko tak samo, podobną ilość pokoi, tylko mniejszych a i tak jest dużym domem.
Piec na drewno? jesteś pewna?
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 16:13   #3776
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Zastanowie sie jeszcze nad projektem. Tak jestem pewna, m.in. na drzewo zrobimy.
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 16:47   #3777
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

brakuje mi kanciapy na grill, kosiarkę, meble ogrodowe, zimowanie roślin
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 16:50   #3778
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Zastanowie sie jeszcze nad projektem. Tak jestem pewna, m.in. na drzewo zrobimy.
Przepraszam, zrozumiałam, że tylko na drzewo. Nie wyobrażam sobie ogrzać taki dom drzewem.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 17:34   #3779
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Oprócz domu będziemy mieć pomieszczenie gospodarcze i garaże osobne na podwórku, więc miejsce sie znajdzie Ja mam spory dom pietrowy rodzinny i ogrzewamy tylko drzewem, nagrzewa sie błyskawicznie i trzeba zakręcac większość grzejnikow.
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 20:23   #3780
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Nie jestem zwolenniczką palenia drzewem, węglem itp no ale jak kto woli. Dla mnie jest to zbyt uciążliwe, wolę nowocześniejsze i czystsze rozwiązania.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-04 11:57:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.