DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-07, 08:33   #3751
harosza22
Raczkowanie
 
Avatar harosza22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 217
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

WARSZAWA

Dr Paweł Derlatka
Trafiła do niego z bardzo złą cytologią, szybko i skutecznie wdrożył leczenie.
Nie straszy, dokładnie wszystko tłumaczy, jest cierpliwy - polecam z czystym sumieniem.
__________________
niech włosy rosną a brzuch maleje
harosza22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 17:22   #3752
About_Me
Raczkowanie
 
Avatar About_Me
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 263
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez niuniaaa86 Pokaż wiadomość
Moja koleżanka bliźniaczą ciążę prowadziła u Przepieścia, bardzo go chwali.
Dzięki bardzo za informację
__________________
Anastazja & Aleksandra -03.04.2013
About_Me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 18:16   #3753
dolceana
Raczkowanie
 
Avatar dolceana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 355
Ginekolog w Luxmed/Promedis Kraków-ul. Wadowicka

Hej

Moje doświadczenie z ginekologami jest bardzo różne. Jak już mi jakiś "przypadł do gustu" to znowu zachorował/zwolnił się/został przeniesiony do innej placówki. Od niedawna z pracy mam możliwość korzystania z usług Luxmedu/Promedisu (najlepiej z Wadowickiej). Czy któraś z Was jest w stanie mi kogoś polecić?? Będę wdzięczna za jakiekolwiek opinie Nie chce go szukać za pomocą metody prób i błędów
dolceana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 14:01   #3754
dziewczyna7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 41
Dot.: Ginekolog w Luxmed/Promedis Kraków-ul. Wadowicka

Mam pytanie po części związane z tematem. Aktualnie studiuję zaocznie we Wrocławiu. Jakich dokumentów potrzebuję, żeby dostać się do lekarza na NFZ?
EDIT. Nie jestem tu zameldowana i nie posiadam pracy.
dziewczyna7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 14:26   #3755
pszczolka_maja1979
Raczkowanie
 
Avatar pszczolka_maja1979
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 310
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Jeśli masz mniej niż 26 lat i uczysz się zaocznie, to powinnaś być na ubezpieczeniu innego członka rodziny (rodzice, mąż itp.). Aby przyjął Cię lekarz potrzebujesz:
- legitymację ubezpieczeniową dla członka rodziny z aktualnym wpisem (pieczątka nie starsza niż 30 dni) lub
- dokument ZCZA potwierdzający zgłoszenie Cię do ubezpieczenia przy kimś z rodziny oraz comiesięczny druk RMUA.

Jeśli natomiast jesteś zarejestrowana jako bezrobotna w Urzędzie Pracy, to Urząd może wydać Ci legitymację ubezpieczeniową, choć bardziej prawdopodobne, że zaleci Ci ubezpieczenie się przy kimś z rodziny (jest to zgodne z prawem).
pszczolka_maja1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 15:09   #3756
Mala_Gosia21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

powiem wam dziewczyny ze odnosnie ginekologow moge polecic swietnego ginekologa z Żychlina mi pomogl i wiele innnych kobiet go chwali przyjmuje prywatnie w Żychlinie nazywa sie Witold Malinowski, super mily super falny i delikatny przzede wszystkim, napewno pomoze polecam
Mala_Gosia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 13:14   #3757
Majra80
Przyczajenie
 
Avatar Majra80
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Ginekolog Gliwice

Ja polecałabym doktora Słońca. Prowadził wszystkie moje ciąże, do cesarki nawet przyjechał kiedy nie miał dyżuru. Nie zawiodłam się na nim i opierając się na własnych doświadczeniach- polecam.
__________________
Myślisz, że jesteś za mały by mieć wpływ na cokolwiek? To spróbuj zasnąć w pokoju, w którym lata komar...
Majra80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-12, 10:24   #3758
zaba918
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 72
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Poszukuję informacji na temat dr Ingi Głów przyjmującej w Poznaniu.
Czy przyjmuje na NFZ? Jeśli tak to jak długi jest termin oczekiwania na wizytę? Czy mogę prosić o numer kontaktowy ?
Ile kosztuje wizyta prywatna?
Dziękuję z góry za odp.
zaba918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 16:23   #3759
Dziwnograj
Raczkowanie
 
Avatar Dziwnograj
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 321
Dot.: Kobieta ginekolog we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez sylwia1502 Pokaż wiadomość
Cześć. Czy możecie polecić mi jakąś dobrą kobietę ginekolog we Wrocławiu? UWAGA! KONIECZNIE KOBIETĘ. Wiem, że był już temat, ale mi chodzi tylko i wyłącznie o kobietę. W innych wątkach ciągle wszyscy mówią, że facet ginekolog jest delikatniejszy itp idt i to ich właśnie polecacie, ale ja już zdecydowałam. Proszę o informacje.
Polecam Ci dr. Tłaczałę. Byłam u niej jakiś tydzień temu i jestem bardzo zadwolona, chociaż obawiałam się, bo nigdy nie byłam u ginekologa we Wro (tylko tu studiuję, a mieszkam w innym mieście) a potrzebowałam recepty na tabletki antykoncepcyjne (oczywiście zapomniałam wziąć przed wyjazdem od swojego lekarza ).
Lekarka jest super - bardzo miła, delikatna, zagaduje na temat spraw codziennych, żeby dodatkowo Cię rozluźnić (pytała mnie o studia i takie tam), ale oczywiście nie zapomina o swoich obowiązkach.
Opowiadała mi wszystko co widzi , pokazywała narządy na usg (chcoiaż dla mnie i tak nic nie było widać ), a pod koniec jeszcze zapytała czy mam jakieś pytania i przepisała tabletki. Na prawdę polecam.
Jest oczywiście pare minusów: mimo ,że byłam umówiona na godzinę, to weszłam 40 minut później; pani w recepcji miała mnie gdzieś i gadała z synem przez telefon, mimo że siedziałam przed nią i chciałam zapłacić. Dopiero gdy powiedziałam,że się śpiesze się obudziła, że jednak jest w pracy ;/
No i cena też nie zachęca - 150 zł za wizytę, ale z tego co się zorientowałam to raczej standard we Wrocławiu.

Edytowane przez Dziwnograj
Czas edycji: 2012-10-12 o 16:28
Dziwnograj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 22:23   #3760
agniusia17
Rozeznanie
 
Avatar agniusia17
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 881
Dot.: Kobieta ginekolog we Wrocławiu

A czy może ktoś mi polecić dobrego ginekologa w ŁODZI? (najlepiej kobietę) Dobrze by było, gdyby przyjmowała na NFZ. Pilnie potrzebuję
__________________
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.


— Gabriel García Márquez





agniusia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 08:05   #3761
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Kobieta ginekolog we Wrocławiu

A czy może ktoś poleci dobrego ginekologa ENDOKRYNOLOGA z Częstochowy ?
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-21, 09:28   #3762
Alrea
Zadomowienie
 
Avatar Alrea
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 060
Dot.: Kobieta ginekolog we Wrocławiu

Zabrze

Chciałam polecić dr Stanisława Barlińskiego. Nigdy nie odprawił mnie z kwitkiem, zawsze udzielił mi pomocy, kiedy jej potrzebowałam i potrzebuje. Podczas badania jest bardzo delikatny, zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy, co dolega, skąd się to bierze itp. , co naprawdę rzadko się zdarzy. Przynajmniej ja trafiam na takich lekarzy, że to ja muszę się o wszystko dopytywać. Przyjmuje na NFZ w przychodni VIGOR, VADEMECUM oraz prywatnie w swoim gabiniecie na ul. Wolności 313. Za wizytę bierze 50 zł.
__________________

Było: 63 kg
Jest: 58,7 kg
Będzie: 55 kg
Alrea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 22:09   #3763
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez harosza22 Pokaż wiadomość
WARSZAWA

Dr Paweł Derlatka
Trafiła do niego z bardzo złą cytologią, szybko i skutecznie wdrożył leczenie.
Nie straszy, dokładnie wszystko tłumaczy, jest cierpliwy - polecam z czystym sumieniem.
Potwierdzam
Poza tym świetny onkolog
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 16:54   #3764
Lubell
Raczkowanie
 
Avatar Lubell
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 470
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Głogów
Polecam! Wiesław Matkowski - ŚWIETNY ginekolog. Bylam u niego na pierwszej wizycie i skutecznie pozbyłam sie stresu i strachu przed ginekologiem. W mojej rodzinie prowadził zagrożona ciąże i można bylo dzwonic do niego o kazdej porze dnia i nocy - zawsze pomogl
__________________
When life gives you lemons add vodka.
Lubell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 13:20   #3765
wandseku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 58
Dot.: Dobry i niedrogi ginekolog we Wrocławiu

Mogę polecić dr Świdraka, u którego prowadziłam ciąże - bardzo fajny i profesjonalny.
wandseku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 13:23   #3766
wandseku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 58
Dot.: Ginekolog-endokrynolog wrocław

i to pewnie nie raz
wandseku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 14:05   #3767
kociurra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 37
Dot.: ginekolog endokrynolog Poznan

jeśłi miałabym kogoś polecic to chyba najlepsze opinie ma dr Bruszewski, sama też do niego chodzę
kociurra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 11:49   #3768
Betri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: sandomingo
Wiadomości: 3
GG do Betri
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez PotulnaZolza Pokaż wiadomość
A ja polecam z Sandomierza panią Ewę Petelewicz (przyjmuje prywatnie). Bardzo miła, sympatyczna, a do tego bardzo rzeczowa kobieta! Wszystko mi na spokojnie wytłumaczyła, porozmawiała, od razu było pobieranie wymazu na cytologię, bez problemów wypisała tabletki anty bez żadnych kazań i tak dalej. Przemiła, fantastyczna kobieta!
Przyjmuje ona w Sandomierzu na ulicy Wojska Polskiego (numeru nie pamiętam dokładnie, ale jest tabliczka z jej imieniem przy domu , przyjmuje w środy i piątki od 16 do 20, a telefon to: 015832335
Z całego serca polecam ! Ja zapłaciłam za wizytę, razem z cytologią, 80 złoty. Bez cytologii wyjdzie na pewno taniej
Zgadzam się z każdym słowem.Pani doktor Petelewicz jest najlepsza w Sandomierzu.Byłam prywatnie i państwowo.Obie wizyty bardzo przyjemneJeśli ktoś woli państwowo to przyjmuje w szpitalu we wtorki od 12:00 do 14:00,naprawdę polecam
Betri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 20:16   #3769
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

ZAMOŚĆ
Pan Marek Gospodaryk, przyjmuje w Sonologistic na Peowiaków- teren starego szpitala (nowy budynek okulistyczny na górze).
Telefon na rejestrację: 84 639 19 03
Przyjmuje w poniedziałki i czwartki od 14 z tego co pamiętam.

To chyba pierwszy ginekolog, który mnie wysłuchał, przeanalizował wszystko i ROZMAWIAŁ ze mną jak należy. Jestem doinformowana o swoim stanie i nie ma żadnych niedomówień.
W trakcie badań jest bardzo delikatny, cytologii praktycznie nie czułam.
Polecam jak najbardziej.

Przyjmuje na fundusz, aktualna książeczka ubezpieczeniowa i wszystko okej.
medsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-28, 15:02   #3770
happy19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 51
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Hej, przeglądałam wątek ale tutaj jest raczej wiekszosc informacji o ginekologach w kwestii powadzenia ciąży itd a ja chcialabym zapytac o lekarza na pierwszą wizytę. Wiem ze będę się bała ale mam 19 lat i chce zrobic to kontrolne badanie ginekologiczne mimo strachu. Tylko ze ja sie wstydzę i zastanawiam sie czy nie lepiej isc do kobiety....? Bo wydaje mi sie ze wtedy by mi bylo razniej ale no jednak wiecej ginekologow jest facetów i sama nie wiem. Dodatkowo najlepiej by bylo zeby to bylo na nfz... Ale ile w Krakowie trzeba czekać? Kogo polecicie biorąc pod uwagę ze sie boję? Dodam ze jestem studentką i jak wiadomo musze oszczędzać....
happy19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 18:11   #3771
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez happy19 Pokaż wiadomość
Hej, przeglądałam wątek ale tutaj jest raczej wiekszosc informacji o ginekologach w kwestii powadzenia ciąży itd a ja chcialabym zapytac o lekarza na pierwszą wizytę. Wiem ze będę się bała ale mam 19 lat i chce zrobic to kontrolne badanie ginekologiczne mimo strachu. Tylko ze ja sie wstydzę i zastanawiam sie czy nie lepiej isc do kobiety....? Bo wydaje mi sie ze wtedy by mi bylo razniej ale no jednak wiecej ginekologow jest facetów i sama nie wiem. Dodatkowo najlepiej by bylo zeby to bylo na nfz... Ale ile w Krakowie trzeba czekać? Kogo polecicie biorąc pod uwagę ze sie boję? Dodam ze jestem studentką i jak wiadomo musze oszczędzać....
osobiscie polecam tylko ginekologa faceta
u kobiety bylam raz-wiecej mnie nie zobacza
u facetow ginkow bylam kilku-i wszyscy byli o niebo lagodniejsi w badaniu niz babsztyl, ogolnie nie ma czego sie bac


p.s wole isc do gina niz stomatologa
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 18:35   #3772
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
osobiscie polecam tylko ginekologa faceta
u kobiety bylam raz-wiecej mnie nie zobacza
u facetow ginkow bylam kilku-i wszyscy byli o niebo lagodniejsi w badaniu niz babsztyl, ogolnie nie ma czego sie bac


p.s wole isc do gina niz stomatologa
haha podpinam się pod tym. Jako młoda kobitka poszłam do baby, wyszłam z gabinetu i powiedziałam sobie, że więcej tam nie wrócę. Mam teraz swojego Pana Ginekologa i z chęcią się tam wybieram, i nie boję się, że będę chodziła z boleściami od niedelikatnych łap.
Idź do mężczyzny. Moja siostra w Krakowie czekała około 4 tyg. na nfz, ale nie powiem Ci jak się lekarz nazywał, bo nie wiem :c
medsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 19:13   #3773
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Dziewczyny, ale naprawdę nie ma co straszyć okropnymi lekarkami ginekolog, to wszystko jest indywidualną kwestią. Często powtarzane zasady typu: mężczyzna- ginekolog jest delikatniejszy itp. wcale nierzadko się nie sprawdzają. Ja byłam u 2 lekarek i 2 lekarzy. Lekarki były bardzo sympatyczne, delikatne. Natomiast mężczyźni okropni, chamscy wręcz, więc na to nie ma reguły. Mnie osobiście gin.- mężczyźni bardzo zrazili. Ja na pierwszą wizytę wybrałam lekarkę i byłam zadowolona, teraz non stop wracam do tej samej lek.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 13:28   #3774
rudziaczek20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 94
Dot.: Kalisz wielkopolska-pierwsza wizyta

Też słyszałam, że Jakubek jest ok. Chcę właśnie wybrać się do niego na pierwszą wizytę..
rudziaczek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 14:54   #3775
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Question Dobry ginekolog-endokrynolog w Lux Medzie (Warszawa)

Witajcie

Może ktoś leczy się w Lux Medzie i mógłby polecić naprawdę dobrego lekarza ginekologa-endokrynologa?
Nie chcę chodzić od lekarza do lekarza, bo zależy mi na jak najszybszym unormowaniu sprawy moich hormonów. Miałam na oku jedną panią doktor, ale niestety odeszła z Lux Medu i wizyta sporo by mnie kosztowała (aczkolwiek jeśli nie znajdę nikogo równie sensownego, to pewnie do niej pójdę - aczkolwiek wizyta + badania, to będzie majątek, którego chwilowo nie posiadam ).
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 16:02   #3776
candy111
Zakorzenienie
 
Avatar candy111
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ziemia :)
Wiadomości: 4 171
Dot.: Dobry ginekolog-endokrynolog w Lux Medzie (Warszawa)

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Witajcie

Może ktoś leczy się w Lux Medzie i mógłby polecić naprawdę dobrego lekarza ginekologa-endokrynologa?
Nie chcę chodzić od lekarza do lekarza, bo zależy mi na jak najszybszym unormowaniu sprawy moich hormonów. Miałam na oku jedną panią doktor, ale niestety odeszła z Lux Medu i wizyta sporo by mnie kosztowała (aczkolwiek jeśli nie znajdę nikogo równie sensownego, to pewnie do niej pójdę - aczkolwiek wizyta + badania, to będzie majątek, którego chwilowo nie posiadam ).

Moge polecic Arkadiusza Kaplińskiego. Jest z Warszawy ale nie wiem czy przyjmuje w LUX-Medzie. Jeśli już byś musiała korzystac z innego niż w LXM to naprawde warto się do niego wybrać.
candy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 18:20   #3777
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Dobry ginekolog-endokrynolog w Lux Medzie (Warszawa)

wyszukiwarka
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 19:39   #3778
stokrotka_12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 46
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Mogłybyście polecić mi jakiegoś dobrego ginekologa w Lublinie?? Tylko wolałabym, żeby to była kobieta...
stokrotka_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 00:02   #3779
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Byłam u 7 ginekologów. Cztery z nich to kobiety - wszystkie chamskie, nieprzyjemne, niedelikatne, mające pacjentkę w dupie. Jedna się nawet brzydziła mnie dotknąć w czasie okresu pomimo infekcji i głośno to wyrażała. Miałam ochotę jej coś powiedzieć na wyjściu. Trzech facetów - jeden był dosyć stary i stąd jego nieprofesjonalność (moim zdaniem). Kolejny mnie omal nie przekręcił, ale samo podejście do pacjenta bardzo przyjemne, jak i badanie. Obecny - trzeci ginekolog - świetny.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 08:07   #3780
Monika 8 4
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 176
Endokrynolog, endokrynolog-ginekolog Radomsko i okolice

Poszukuję dobrego lekarza o specjalności endokrynolog, endokrynolog-ginekolog z Radomska lub okolic, który przyjmuję w ramach umowy z NFZ i zleca badania hormonalne przed przepisaniem leków. Szukam lekarza z prawdziwego zdarzenia. Jeśli ktoś takiego zna proszę o opinie.
Monika 8 4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-19 19:10:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.