Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-10, 20:31   #3751
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Co tu tak cicho?
Gdzie jesteście?
Wrzucać mi tu, proszę, fotki czupryn! Judyta, coś w końcu wybrałaś? Curly naprawiaj aparat, Basiu, daj oko nacieszyć, Impa zniknęła z żarówą, bo się miłości, Doe.. ja już 136 raz nie poproszę o zdjęcie Twojej rozczochranej!
Nagomiko ni ma, Myszki ni ma, Azi jak sobie radzisz?
Meldowac no się! ;*
Ja jak wyschną i stan będzie zadowalający to wrzucę.
Dziś był grany jojoba, potem mycie Mrs. Potters i Garnier Karite + Turecka planeta organica
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 20:56   #3752
Doe
Rozeznanie
 
Avatar Doe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 820
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Co tu tak cicho?
- Weekend jest :P

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Doe.. ja już 136 raz nie poproszę o zdjęcie Twojej rozczochranej!
- Nie ma co oglądać. Kilka smętnych loków... I nie wiem skąd wzięłaś te 136 ;P
Doe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 20:58   #3753
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Wczoraj dałam na 10 minut ten nowy wax, rano wstałam z suszem, oczywiście w ramach ratunku rycynowy i jeszcze większa susza. A było tak pięknie ;D Widać proteiny nawet w niewielkiej ilości robią susz. Rycynowy też się coś przejadł. Nie jest dziś fajnie : (
Jeszcze dziś o 4 rano grupa angoli debaty pod moim oknem urządzała. Mieszkam na rogu i codziennie się nasłucham bo ludzie uwielbiają gadać pod moim oknem, a wielkie tiry cofać i pikać mi tym pikadłem
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 21:03   #3754
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Wczoraj dałam na 10 minut ten nowy wax, rano wstałam z suszem, oczywiście w ramach ratunku rycynowy i jeszcze większa susza. A było tak pięknie ;D Widać proteiny nawet w niewielkiej ilości robią susz. Rycynowy też się coś przejadł. Nie jest dziś fajnie : (
Ja planuje się zaopatrzyć niedługo w jakiś wax, chyba padnie na ten z kokosem, olejem makadamia i olejem arganowym. Który Ty masz?
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 21:05   #3755
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Pokaż wiadomość
Ja planuje się zaopatrzyć niedługo w jakiś wax, chyba padnie na ten z kokosem, olejem makadamia i olejem arganowym. Który Ty masz?
wax pilomax do ciemnych, wax z miodem beauty formulas i biowax z keratyną. lubię tylko ten pierwszy w wielu waxach są proteiny, ale biowax na wypadające i ten do zniszczonych kiedyś kupię jak skończę odżywkę humektantową

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2014-08-10 o 21:10
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 21:09   #3756
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
wax pilomax do ciemnych, wax z miodem beauty formulas i biowax z keratyną. lubię tylko ten pierwszy
A ten wax miodowy Cię tak spuszył? Może się jeszcze podniosą, moje mają tak, że czasem tuż po myciu im coś nie spasi, a jak odbiją na następny dzień to... . Ja w ogóle nieco rozczarowana jestem składami waxu, bo niektóre chyba mają silikony.
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 21:15   #3757
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Pokaż wiadomość
A ten wax miodowy Cię tak spuszył? Może się jeszcze podniosą, moje mają tak, że czasem tuż po myciu im coś nie spasi, a jak odbiją na następny dzień to... . Ja w ogóle nieco rozczarowana jestem składami waxu, bo niektóre chyba mają silikony.
No to taka angielska podróba, wszystko by było cudownie ale ma kolagen i jest pierdzielnik. Normalnie miód we włosowych bardzo lubię. Najbardziej pasuje mi zmieszać pilomax z dr organic odżywką miód manuka Nie, mi się jutro zrobi fruwajace futro, potem przyklap parę dni, a potem może jakoś to będzie. Chyba gluta zacznę używać. Biowaxy mają, pilomaxy nie. I te beauty formulas też nie. Biowaxy są chyba składowo najlepsze, ale pilomaxa mam to lubię bo mi robi ładną otoczkę na włosach i nie wysuszają się

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2014-08-10 o 21:18
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-10, 21:24   #3758
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
No to taka angielska podróba, wszystko by było cudownie ale ma kolagen i jest pierdzielnik. Normalnie miód we włosowych bardzo lubię. Najbardziej pasuje mi zmieszać pilomax z dr organic odżywką miód manuka Nie, mi się jutro zrobi fruwajace futro, potem przyklap parę dni, a potem może jakoś to będzie. Chyba gluta zacznę używać. Biowaxy mają, pilomaxy nie. I te beauty formulas też nie. Biowaxy są chyba składowo najlepsze, ale pilomaxa mam to lubię bo mi robi ładną otoczkę na włosach i nie wysuszają się
You made my day! Ostatnio się też śmiałam bo czytam recenzje lakieru i laska pisze "Na plus jest to, że nie śmierdzi jak stado niemytych nosorożców"

Ja musze popatrzeć po składach żebym sobie nie wpakowała czegoś z silikonem. Moje włosy jakoś nie reagują specjalnie na nie wiec nie widzę powodu by je tolerować. Pamiętam, że jak miałam ochotę po 4 latach olać to CG w cholerę to kupiłam odżywkę John Frieda Brillian Brunette i eeee nope. Pare pierwszych użyć ekstra potem włosy zaczęły lecieć garściami. Odstawiłam i przestały. Jakoś mam uraz.
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 21:37   #3759
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Zdążyłam tylko raz kupić tę odżywkę do loków Isana Professional i ją polubić, a oni ją wycofali. Smutno.
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 21:39   #3760
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Zdążyłam tylko raz kupić tę odżywkę do loków Isana Professional i ją polubić, a oni ją wycofali. Smutno.
Dobrze, że o niej nic nie wiedziałam bo by mi chyba serce pękło jakby moje włosy polubiły i by wycofali. Nie wiem kto tam w tym rosmanie decyduje co wycofać co nie, ale powinni go zmienić.
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 21:45   #3761
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Pokaż wiadomość
You made my day! Ostatnio się też śmiałam bo czytam recenzje lakieru i laska pisze "Na plus jest to, że nie śmierdzi jak stado niemytych nosorożców"

Ja musze popatrzeć po składach żebym sobie nie wpakowała czegoś z silikonem. Moje włosy jakoś nie reagują specjalnie na nie wiec nie widzę powodu by je tolerować. Pamiętam, że jak miałam ochotę po 4 latach olać to CG w cholerę to kupiłam odżywkę John Frieda Brillian Brunette i eeee nope. Pare pierwszych użyć ekstra potem włosy zaczęły lecieć garściami. Odstawiłam i przestały. Jakoś mam uraz.
O tak i trochę wiecej mi wyleci niż zazwyczaj.. ale przeboleję. Biedaki takie odwodnione, a mnie wzięło na eksperymenty. W piątek były piękne, ale nie cyknęłam foty

Też tą odżywę miałam, ale że silikony nie działają u mnie to szału nie było. Tylko susza oczywiście. Bo jak mam emolient solo to niby włos wygładzony ale wiotki i fruwa. Zaś po humektantach są odżywione od srodka jakby - a nie używałam ich prawie 2 lata i zdziw że takie suchary. I jak suche to są cieńsze i jest ich z 5 razy mniej. I wypadają w takim stanie troszku więcej. Glutka na noc ciapnę z olejem musztardowym i wyjdę z opresji
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-10, 21:48   #3762
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Co tu tak cicho?
Gdzie jesteście?
Wrzucać mi tu, proszę, fotki czupryn! Judyta, coś w końcu wybrałaś? Curly naprawiaj aparat, Basiu, daj oko nacieszyć, Impa zniknęła z żarówą, bo się miłości, Doe.. ja już 136 raz nie poproszę o zdjęcie Twojej rozczochranej!
Nagomiko ni ma, Myszki ni ma, Azi jak sobie radzisz?
Meldowac no się! ;*
nadrobic 80 stron jakos mi sie nie usmiecha xD ale teraz moze wroce
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 21:53   #3763
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Wrzucam moje kłaczydła po jojoba, lekko zesmalcowane. Napaćkałam tyle tego oleju, że jednak 2 mycia to za mało, ale z olejowaniem jest postęp! Bo wcześniej to na każdy olej reagowały siańskiem. Teraz źle nie jest, po migdałowym też było fajnie. Następny raz spróbuje makadamia i musze kupić musztardowy bo mi Klaudenc smaku narobiła.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20140810_005.jpg (81,5 KB, 26 załadowań)

Edytowane przez ShrinkingViolet
Czas edycji: 2014-08-10 o 21:55
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 22:08   #3764
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

[1=3ba950c8c49f5af78bf2bff 0301e720ca42c6fd2_5edd71b b2612a;47594275]To chyba trochę dziwne, prawda? Bo raczrj moje włosy nie powinny lubić oleju z kokosa i arganowego. Dziwne wręcz [/QUOTE]
ładnie wyglądają, ale ciachnęłabym trochę końce
Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Rok pielęgnacji i ostatnio moja mufasia grzywa przy pomocy joann i TS <3
ach!
Cytat:
Napisane przez iceina Pokaż wiadomość
Przeczytałam wszystko to, co było podwieszone tutaj, po czym stwierdziłam że chyba jednak mam falowane włosy.
zdecydowanie faluski jest potencjał
Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Pokaż wiadomość
Tak samo wiem, że nie powinnam używać plastikowego grzebienia.. No ale używam
to jakieś herezje, że nie można plastiku używać, nigdy tego nie było w pigułce poza tym każdy robi tak jak lubi
Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
pochwalę się troche - spektakularnie nie ma, ale uważam że wizualnie spoczko
moje ulubione retro-loczki wątku
[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;47635088]
Jeszcze troszeczkę wilgotne to pewnie się trochę dokręcą.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Pierwszy raz słyszę, a na forum jestem od kilku lat.
no właśnie!
Cytat:
Napisane przez Doe Pokaż wiadomość
- To musiało Ci umknąć, bo było o tym kilka razy . Ja mam, i jak akurat nie jest zagubiony, to używam - kupiłam kiedyś przez przypadek w sklepie fryzjerskim, wcześniej szukałam kilka miesięcy i nie mogłam znaleźć, a jak przestałam szukać, to się oczywiście sam znalazł - i nic się z nim nie dzieje - nie pleśnieje, choć jak już używam, to zwykle na morko.
może dyskusja była, ale nie to, że się powinno lub trzeba
Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Pokaż wiadomość
Ja planuje się zaopatrzyć niedługo w jakiś wax, chyba padnie na ten z kokosem, olejem makadamia i olejem arganowym. Który Ty masz?
mnie puszył ten wax

a teraz po serii migdałowej Nacomi (też wysoko kokos) mam puch stulecia już przy myciu włosy robią się bardzo szorstkie, odżywka jakby nic z nimi nie robiła, a przy i po suszeniu siańsko
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2014-08-10 o 22:11
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 22:11   #3765
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

to jakieś herezje, że nie można plastiku używać, nigdy tego nie było w pigułce poza tym każdy robi tak jak lubi

Nikt nie mówi, że nie wolno plastiku używać. Zwyczajnie napisałam, że wiem, że powinnam używać drewnianego. Niech każdy robi jak uważa, ale że to herezje? I było to milion razy na forum, tak jak juz dziewczyny wcześniej mówiły. Wrzucam tu pare rzeczy które znalazłam o grzebieniach i mam nadzieję, że to skończy ta dyskusje:

"Najważniejszą rzeczą w przypadku grzebienia jest materiał z jakiego jest wykonany - drewno. Drewno jest materiałem mającym działanie antystatyczne. Sprawia, że włosy po przeczesaniu nie elektryzują się.

Drewno nie nagrzewa się, jest neutralne dla wlosów. Grzebień drewniany jest całkowicie gładki. Nie posiada łączeń jak grzebienie plastikowe, dzięki czemu nie haczy o łuski włosa. Łączenia te bardzo niszczą strukturę włosów. Mając tą wiedzę, nie wyobrażam sobie używać plastikowego grzebienia. "

" Większość grzebieni z plastiku ma bardzo niekorzystny dla włosów szew umiejscowiony na środku grzebienia. Ta chropowata zazwyczaj część niszczy włosy, uszkadzając je, gdy je czeszesz."

Edytowane przez ShrinkingViolet
Czas edycji: 2014-08-10 o 22:17
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 22:19   #3766
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Ja używam zwykłego plastikowego za 4 zł.

Spam kotowy:

Wyjeżdżam sobie z domu, patrzycie jak kotek ze mną się żegnał:
klik

Wsiadałam do samochodu, i zobaczyłam jak macha łapkami po szybie.
Nie zwracajcie uwagi na tło- podwórko sąsiada.

Edytowane przez 8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Czas edycji: 2014-08-10 o 22:23
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 22:21   #3767
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;47648655]Ja używam zwykłego plastikowego za 4 zł.

Wyjeżdżam sobie z domu, patrzycie jak kotek ze mną się żegnał:
klik

Wsiadałam do samochodu, i zobaczyłam jak macha łapkami po szybie.
Nie zwracajcie uwagi na tło- podwórko sąsiada.[/QUOTE]

Też mam zwykły plastikowy z szeroko rozstawionymi zębami, to była zwykła wzmianka.
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 22:22   #3768
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Pokaż wiadomość
Wrzucam moje kłaczydła po jojoba, lekko zesmalcowane. Napaćkałam tyle tego oleju, że jednak 2 mycia to za mało, ale z olejowaniem jest postęp! Bo wcześniej to na każdy olej reagowały siańskiem. Teraz źle nie jest, po migdałowym też było fajnie. Następny raz spróbuje makadamia i musze kupić musztardowy bo mi Klaudenc smaku narobiła.
Musztardowy to ja kocham jeść, na włosy, na ciało... i tani i nawet mój tż ucieszony, że 'wreszcie jakis olej co nie śmierdzi'

Maliniarka - dziękuję, miło mi bardzo

bez kitu, znalazłam fotę z zeszłego roku.. jakby teraz były długie... *,* gdzie to uciekło to nie wiem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06726.jpg (39,6 KB, 29 załadowań)
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 22:24   #3769
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Musztardowy to ja kocham jeść, na włosy, na ciało... i tani i nawet mój tż ucieszony, że 'wreszcie jakis olej co nie śmierdzi'

bez kitu, znalazłam fotę z zeszłego roku.. jakby teraz były długie... *,* gdzie to uciekło to nie wiem.
Ode mnie żaden nie śmeirdział - miałam jojoba, makadamia, kokos, jojoba, migdałowy, rzepak.. Chyba więcej jest tych co nie śmierdzi, niż tych co śmierdzi. Keratyna wstrętnie pachnie, ale super działa więc przeżyje.

Co do foty to jaaaki baranek.
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-10, 22:32   #3770
blanczi
Raczkowanie
 
Avatar blanczi
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 193
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Jak dobrze, że przypadkowo wpadłam na ten wątek! Szkoda tylko, ze dopiero teraz, bo jak widzę ten wątek (i inne powiązane) to prawdziwa kopalnia wiedzy! Mogę dołączyć?
blanczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 22:34   #3771
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Pokaż wiadomość
Nikt nie mówi, że nie wolno plastiku używać. Zwyczajnie napisałam, że wiem, że powinnam używać drewnianego. Niech każdy robi jak uważa, ale że to herezje? I było to milion razy na forum, tak jak juz dziewczyny wcześniej mówiły. Wrzucam tu pare rzeczy które znalazłam o grzebieniach i mam nadzieję, że to skończy ta dyskusje:

"Najważniejszą rzeczą w przypadku grzebienia jest materiał z jakiego jest wykonany - drewno. Drewno jest materiałem mającym działanie antystatyczne. Sprawia, że włosy po przeczesaniu nie elektryzują się.

Drewno nie nagrzewa się, jest neutralne dla wlosów. Grzebień drewniany jest całkowicie gładki. Nie posiada łączeń jak grzebienie plastikowe, dzięki czemu nie haczy o łuski włosa. Łączenia te bardzo niszczą strukturę włosów. Mając tą wiedzę, nie wyobrażam sobie używać plastikowego grzebienia. "

" Większość grzebieni z plastiku ma bardzo niekorzystny dla włosów szew umiejscowiony na środku grzebienia. Ta chropowata zazwyczaj część niszczy włosy, uszkadzając je, gdy je czeszesz."
myślę, że chodzi o słowo "powinnam", którego użyłaś, dla mnie powinnam=źle, że czegoś nie robię

tak jak mówisz - nic nie powinnaś, nic nie trzeba
tamte wypowiedzi, to indywidualne spostrzeżenia tych osób lub przeczytane/zasłyszane informacje o rzekomej wyższości drewna nad plastikiem

tylko to miałam na myśli, że to "herezje" to było z przymrużeniem oka przecież, w sensie, że to nie jest zasada zgodna z CG
nie mówię, że Ty mówisz, że nie wolno używać plastikowego grzebienia

chyba najważniejszy w tym wszystkim jest delikatny sposób czesania
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2014-08-10 o 22:44
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 22:35   #3772
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Cytat:
Napisane przez blanczi Pokaż wiadomość
Jak dobrze, że przypadkowo wpadłam na ten wątek! Szkoda tylko, ze dopiero teraz, bo jak widzę ten wątek (i inne powiązane) to prawdziwa kopalnia wiedzy! Mogę dołączyć?
Jasne, nigdy nie jest za późno, czuj się jak u siebie
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 22:35   #3773
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;47648655]
Spam kotowy:

Wyjeżdżam sobie z domu, patrzycie jak kotek ze mną się żegnał:
klik

Wsiadałam do samochodu, i zobaczyłam jak macha łapkami po szybie.
Nie zwracajcie uwagi na tło- podwórko sąsiada.[/QUOTE]
O jeju. Prześliczny kotek.
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 22:38   #3774
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
myślę, że chodzi o słowo "powinnam", którego użyłaś, dla mnie powinnam=źle, że czegoś nie robię

tak jak mówisz - nic nie powinnaś, nic nie trzeba
tamte wypowiedzi, to indywidualne spostrzeżenia tych osób lub przeczytane/zasłyszane informacje o rzekomej wyższości drewna nad plastikiem

tylko to miałam na myśli, że to "herezje" to było z przymrużeniem oka przecież, w sensie, że to nie jest zasada zgodna z CG
nie mówię, że Ty mówisz, że nie wolno używać plastikowego grzebienia

chyba najważniejszy w tym wszystkim jest delikatny sposób czesania
Ja tu widzę fakty, a nie jakieś nieobiektywne opinie - w końcu nikt nie pisze, że "fajny i kupujcie" ale uzasadnia i to w logiczny sposób. I tak każdy wybierze sam, to są już raczej jakieś kosmetyczne zmiany, jak ktoś uczesze plastikowym to mu raczej włosy nie wylecą,to samo się tyczy ręcznika frotte. Chciałam się przestawić bo mój plastikowy grzebień zbrzydł okrutnie i niech będzie tak tip top - kupię ten drewniany choć wątpię, żeby była jakaś zauważalna różnica. Chyba, że tylko dla mnie.
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 22:43   #3775
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
bez kitu, znalazłam fotę z zeszłego roku.. jakby teraz były długie... *,* gdzie to uciekło to nie wiem.
ale gęste
Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Pokaż wiadomość
Ode mnie żaden nie śmeirdział - miałam jojoba, makadamia, kokos, jojoba, migdałowy, rzepak.. Chyba więcej jest tych co nie śmierdzi, niż tych co śmierdzi. Keratyna wstrętnie pachnie, ale super działa więc przeżyje.
keratyna pachnie rosołkiem
Cytat:
Napisane przez blanczi Pokaż wiadomość
Jak dobrze, że przypadkowo wpadłam na ten wątek! Szkoda tylko, ze dopiero teraz, bo jak widzę ten wątek (i inne powiązane) to prawdziwa kopalnia wiedzy! Mogę dołączyć?
witaj na wątku, pokaż włosy
Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Pokaż wiadomość
Ja tu widzę fakty, a nie jakieś nieobiektywne opinie - w końcu nikt nie pisze, że "fajny i kupujcie" ale uzasadnia i to w logiczny sposób. I tak każdy wybierze sam, to są już raczej jakieś kosmetyczne zmiany, jak ktoś uczesze plastikowym to mu raczej włosy nie wylecą,to samo się tyczy ręcznika frotte. Chciałam się przestawić bo mój plastikowy grzebień zbrzydł okrutnie i niech będzie tak tip top - kupię ten drewniany choć wątpię, żeby była jakaś zauważalna różnica. Chyba, że tylko dla mnie.
rozumiem o co Ci chodzi
ale ja nie napisałam, że nie było rozmów na ten temat, tylko, że tego nie było w pigułce

a to z herezjami to żartobliwe nawiązanie do "Curlitanek", nie wiem czy nowe osoby wiedzą jeszcze o czym mowa

nie chciałam być źle zrozumiana
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2014-08-10 o 22:45
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 22:46   #3776
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
keratyna pachnie rosołkiem

nawiązanie do "Curlitanek", nie wiem czy nowe osoby wiedzą jeszcze o czym mowa
Nie jestem nowa, jestem tu od 5 lat (jak dobrze liczę) pod różnymi nickami.
Mnie sosem sojowym. Fuj.
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 22:47   #3777
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

O curlitankach chyba kiedyś podczytywałam tu i kojarzy mi sie z tym taka brytyjska strona o kręciołach. Sporo przesadzonych rzeczy tam było i nie podobało mi się ^^

Maliniarka - po bokach mi troche gęstości ubyło, ale jak nawilżę ładnie to już dobrze wyglądają
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 22:51   #3778
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Ja jestem tu od 2008 roku, mój drugi nick. Ale nie śledziłam zawsze na bieżąco wątku, to też nie wiem o co chodzi.

A zagraniczna strona. Podczytywałam sobie te forum, ale tak średnio mi pasuje stosowanie się tak restrykcyjnie do tego cg.

Klaudec na tamtym starym zdjęciu masz chyba rozczesane?
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 22:53   #3779
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;47648979]Ja jestem tu od 2008 roku, mój drugi nick. Ale nie śledziłam zawsze na bieżąco wątku, to też nie wiem o co chodzi.

A zagraniczna strona. Podczytywałam sobie te forum, ale tak średnio mi pasuje stosowanie się tak restrykcyjnie do tego cg.

Klaudec na tamtym starym zdjęciu masz chyba rozczesane?[/QUOTE]

Ja nie mogłam do poprzedniego przypomnieć sobie hasła, mail zmieniłam wiec nie było jak odzyskać ale w sumie mi na ręke bo nie chce czytać tych bzdur co pisałam kiedyś. Najgorsza tortura ever!
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 22:54   #3780
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Pokaż wiadomość
Nie jestem nowa, jestem tu od 5 lat (jak dobrze liczę) pod różnymi nickami.
Mnie sosem sojowym. Fuj.
nie piję do Ciebie, mówię ogólnie, bo sporo się pozmieniało
Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
O curlitankach chyba kiedyś podczytywałam tu i kojarzy mi sie z tym taka brytyjska strona o kręciołach. Sporo przesadzonych rzeczy tam było i nie podobało mi się ^^

Maliniarka - po bokach mi troche gęstości ubyło, ale jak nawilżę ładnie to już dobrze wyglądają
już teraz na wizażu nikt tak restrykcyjnie zasad CG nie stosuje

ja mam teraz problemy z wypadaniem i nie wiem o co chodzi
nie umiem zlokalizować przyczyny nie za bardzo cokolwiek zmieniałam, na początku myślałam, że to od mycia odżywką, więc odstawiłam i dalej lecą, więc to raczej nie od tego,

farbowanie też już było ponad miesiąc temu, więc to też wykluczam
w ogóle zmarnowałam sobie włosy rozjaśnianiem, ale abstrahując od zniszczeń na końcach i długości - lecą od cebulek
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-22 13:44:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.