Włosomaniaczki cz. VIII - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-11, 11:33   #3751
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Powiem Wam,że nie mam szczęścia do tego prawka. Ostatni manerw do wykonania- zawrócenie na rondzie i co? Rowerzysta na pasach. Jedyne na co mam siłę to ryk na pół mieszkania(póki nie ma ojca,bo znowu się zacznie drzeć,że nie ma sensu płakać).
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 14:43   #3752
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Dzień bry! Jestem nowa :E
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 17:13   #3753
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

dziewczyny, słyszałyście o szamponie z loreala bez SULFATE?

Neu everpure?
Dzisiaj znalazlam w sklepie, jak chcecie to wrzucę fotkę.
Na kwc nie znalazłam, a ciekawa jestem jak się sprawuje.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 01:55   #3754
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
To czekam na relacje z Twojego użytkowania
Wczoraj moje włosy posmakowały tego cudeńka. A więc pierwszy szok, kiedy zobaczyłam szampon. Gęsty, perłowy. Zawsze {!} po tych perłach wypadały mi włosy. Drugi szok - w rekonstruktorze na pierwszym miejscu {!!!}, przed wodą - denaturat. Szampon myje Sodium Coceth Sulfate. Keratyna i te obiecane dobrocie plączą się gdzieś w połowie składu. Na samym końcu w szamponie i odżywce schowany mocznik. Pachnie to wszystko pośledniej jakości męską wodą toaletową lub zakładem fryzjerskim rodem z PRl-u. Znaczy się - perfumy mało.
Z wielką rezerwą podchodziłam do ablucji. I co ?! Jak na pierwszy raz - REWELACJA. Podczas całego rytuału wypadły mi tylko cztery {!} włosy. Do dzisiaj podziwiam w lustrze wizualną objętość fryzury. A spędziłam wczoraj prawie osiem godzin { z przerwami} w samochodzie. Nic nie swędziało {po za brwiami}, żadnego uczulenia. Szampon nie robi waty z włosów, po rekonstruktorze - włosy idealnie rozczesują się, odżywka - nawet dłonie natłuszcza. I to wszystko mimo paskudnych składów. Znalazłam jeden mankament. Nie byłabym sobą, gdybym nie znalazła Włosy są zbyt sypkie. Nie lubię takich. Wyrwałam ten zestaw znajomej z gardła, to doświadczenia kontynuować będę.

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Powiem Wam,że nie mam szczęścia do tego prawka. Ostatni manerw do wykonania- zawrócenie na rondzie i co? Rowerzysta na pasach.

Nie martw się, następnym razem będzie lepiej. Wiem - wista wio, łatwo powiedzieć. Niech pocieszy Cię jednak fakt, że doświadczenia i wprawy nabierasz .

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Dzień bry! Jestem nowa
Cześć "nowa" !

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
dziewczyny, słyszałyście o szamponie z loreala bez SULFATE?
Nie, ja nie słyszałam.

Miłego dnia

***
Zapomniałam jeszcze przy tych kosmetykach do włosów dodać : rzeczywiście, tak jak producent obiecuje, zamykają one łuski włosa. Włosy schły mi ponad półtorej godziny.

Edytowane przez Heroldin
Czas edycji: 2012-09-12 o 03:13
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 08:40   #3755
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Muszę iść zgrzeszyć i umyć włosy slsem... Chyba przesadziłam z maseczkami, 2razy w tyg to stanowczo za często
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 09:13   #3756
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Muszę iść zgrzeszyć i umyć włosy slsem...
Dlaczego : zgrzeszyć ?
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 09:26   #3757
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Dlaczego : zgrzeszyć ?
Bo ponoć wypłukuje kolor, a mam czerwone włosy
Ale hol hola, umyłam jakimś tam NIVEA repair i nie nałożyłam nic, zupełnie nic. Moje włosy są nagie!
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 10:13   #3758
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Powiem Wam,że nie mam szczęścia do tego prawka. Ostatni manerw do wykonania- zawrócenie na rondzie i co? Rowerzysta na pasach. Jedyne na co mam siłę to ryk na pół mieszkania(póki nie ma ojca,bo znowu się zacznie drzeć,że nie ma sensu płakać).

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Dzień bry! Jestem nowa :E
Dzień dobry nowa :E
Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
dziewczyny, słyszałyście o szamponie z loreala bez SULFATE?

Neu everpure?
Dzisiaj znalazlam w sklepie, jak chcecie to wrzucę fotkę.
Na kwc nie znalazłam, a ciekawa jestem jak się sprawuje.
Kiedyś słyszałam, nie używałam, nie pomogę.
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !


Wczoraj moje włosy posmakowały tego cudeńka. A więc pierwszy szok, kiedy zobaczyłam szampon. Gęsty, perłowy. Zawsze {!} po tych perłach wypadały mi włosy. Drugi szok - w rekonstruktorze na pierwszym miejscu {!!!}, przed wodą - denaturat. Szampon myje Sodium Coceth Sulfate. Keratyna i te obiecane dobrocie plączą się gdzieś w połowie składu. Na samym końcu w szamponie i odżywce schowany mocznik. Pachnie to wszystko pośledniej jakości męską wodą toaletową lub zakładem fryzjerskim rodem z PRl-u. Znaczy się - perfumy mało.
Z wielką rezerwą podchodziłam do ablucji. I co ?! Jak na pierwszy raz - REWELACJA. Podczas całego rytuału wypadły mi tylko cztery {!} włosy. Do dzisiaj podziwiam w lustrze wizualną objętość fryzury. A spędziłam wczoraj prawie osiem godzin { z przerwami} w samochodzie. Nic nie swędziało {po za brwiami}, żadnego uczulenia. Szampon nie robi waty z włosów, po rekonstruktorze - włosy idealnie rozczesują się, odżywka - nawet dłonie natłuszcza. I to wszystko mimo paskudnych składów. Znalazłam jeden mankament. Nie byłabym sobą, gdybym nie znalazła Włosy są zbyt sypkie. Nie lubię takich. Wyrwałam ten zestaw znajomej z gardła, to doświadczenia kontynuować będę.


***
Zapomniałam jeszcze przy tych kosmetykach do włosów dodać : rzeczywiście, tak jak producent obiecuje, zamykają one łuski włosa. Włosy schły mi ponad półtorej godziny.

Smaka mi narobiłaś.
A tu w łazience jeszcze tyle odzywek czeka... Kallos, Gliss Kur w sprayu i jeszcze Madre Labs... i jeszcze ten GK w piance
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 21:43   #3759
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Nie ma czego wybaczać .
Nie, nie obaliliśmy. Mam taką dochodzącą pijawkę, której, mimo usilnych starań, nie mogę się pozbyć. Wpadnie z wizytą i na moje pytanie : czego się napijesz odpowiada : whisky z lodem. To niech pije tą z Biedronki.
A jakbyś powiedziałam, że nie masz?

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Nigdy nie jadłam. No tak, ale ja pizzy nie jadam. No, dwa razy w życiu spróbowałam.
Nie lubisz?

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Zależy w jakim stanie masz włosy. Ja farbowałam jakieś trzy tygodnie po trwałej.
Siano Fryzjerka musiała mi umyć włosy, żeby rozczesać i podciąć końcówki i dopiero teraz widzę (a raczej czuje) jak mało ich mam... przez tą trwałą straciłam mnóstwo włosów i w życiu sobie nie wybaczę, że taką głupotę zrobiłam I zaczynam się zastanawiać czy tamta fryzjerka nie zrobiła mi przypadkiem normalnej trwałej mówiąc mi, że to headline...

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Pokażesz ?!
Jestem przeciwniczką uczesań z rozpuszczonych włosów na takich imprezach. Jako odmóżdżacz oglądam czasem w TV program, w którym pokazują filmy ze ślubów i wesel. Ryczę ze śmiechu tak, że mnie sąsiedzi słyszą. No i widzę jak wyglądają uczesania "długie' po trzech, czterech godzinach imprezowania. Nie sugeruj się jednak moim zdaniem, bo ja tak w ogóle nie jestem fanką uczesań z dłuższych i rozpuszczonych włosów na galach. Dla mnie to nieeleganckie.
Zgadzam się ze wszystkim co mówisz Raz tylko miałam rozpuszczone włosy (na studniówce), ale to było 10 lat temu i wtedy wyglądały zupełnie inaczej. Teraz to takie wiszące cienkie strąki
Poza tym mnie się strasznie szybko robi gorąco i zaraz byłabym cała mokra, zwłaszcza na karku


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
To koniecznie zrób fotki i potem poka-poka
Spróbuję, chociaż nie wiem czy się uda, bo już wiele razy próbowałam zrobić fotkę swojego makijażu, ale aparat nie chciał ze mną współpracować i nic nie było widać

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Zapomniałam jeszcze przy tych kosmetykach do włosów dodać : rzeczywiście, tak jak producent obiecuje, zamykają one łuski włosa. Włosy schły mi ponad półtorej godziny.
Półtorej godziny?? Narobiłaś mi smaka na te cuda, ale na razie muszę trochę przystopować z wydatkami.
Wczoraj kolejny stanik nabyłam... no co, pensja przyszła...


Kasia, znowu mam fazę na katowanie Jelonka


I buty mnie strasznie dzisiaj obtarły... Taki wielki bąbel mi się zrobił... Nie wiem jak ja jutro do pracy pójdę...
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 04:54   #3760
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Bo ponoć wypłukuje kolor, a mam czerwone włosy
A co nie wypłukuje ?! Bez przesadyzmu. Farbuję i w szamponach to siarczany rożnego rodzaju mam.

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Smaka mi narobiłaś.
Cytat:
Napisane przez Finlora
Narobiłaś mi smaka na te cuda
Poczekajcie, nie tak szybko. Opisane przeze mnie wrażenia, to po pierwszym użyciu. No ale - dzisiaj dzień trzeci, jadę do miasta {dzwonki } i włosów nie muszę myć.
Mam tych cudeniek po około pół opakowań. Poużywam i zobaczymy. Jak nadal będzie dobrze, to kupujemy.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A jakbyś powiedziałam, że nie masz?

Wiesz jak to staropolskie porzekadło prawi : gość w dom, Bóg w dom
A tak po prawdzie - na chama, bez krzty ambicji i kindersztuby nie ma metody. Wyrzucisz drzwiami, to oknem wejdzie.


Cytat:
Napisane przez Finlora
Nie lubisz?
Do pizzy jakoś nie mam przekonania. Szczególnie tej w polskim wydaniu. Psiapsiółka w swoim lokalu serwuje. Jeszcze nie widziałam dopieczonej tak po włosku. No i jak ktoś chce mi wmawiać, że tak musi być, to ... {bez komentarza}. A tubylcza ludność żre i mówi, ze dobre.
Ja nie lubię włoskiej kuchni, po za małymi wyjątkami {carpaccio, dania z ryb, niektóre zupy}. Nie lubię przypraw dodawanych do typowego włoskiego jedzenia {np. bazylia, oregano, tymianek}.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Fryzjerka musiała mi umyć włosy, żeby rozczesać i podciąć końcówki i dopiero teraz widzę (a raczej czuje) jak mało ich mam... przez tą trwałą straciłam mnóstwo włosów
No to rzeczywiście nieciekawie. Spalone czy wysuszone ?

Cytat:
Napisane przez Finlora
Kasia, znowu mam fazę na katowanie Jelonka

Dobrze jest ! Jelonek cacany.
W Gdańsku Il Divo byli. Nogami z rozkoszy przebierałam na samą myśl o koncercie . I co ? Nico ! Bilety po 480,00 zł. Zapora nie do przebycia.

Miłego dnia


Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 07:23   #3761
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Heroldin, szampon babydream nie wypłukuje mocno, jest zauważalna różnica w kolorze.
Na jaki kolor się farbujesz? Bo przy czerwonych kolorkach wszystko ma znaczenie :P
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...

Edytowane przez DoDoo
Czas edycji: 2012-09-13 o 07:25
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 10:07   #3762
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Siano Fryzjerka musiała mi umyć włosy, żeby rozczesać i podciąć końcówki i dopiero teraz widzę (a raczej czuje) jak mało ich mam... przez tą trwałą straciłam mnóstwo włosów i w życiu sobie nie wybaczę, że taką głupotę zrobiłam I zaczynam się zastanawiać czy tamta fryzjerka nie zrobiła mi przypadkiem normalnej trwałej mówiąc mi, że to headline...


Spróbuję, chociaż nie wiem czy się uda, bo już wiele razy próbowałam zrobić fotkę swojego makijażu, ale aparat nie chciał ze mną współpracować i nic nie było widać


I buty mnie strasznie dzisiaj obtarły... Taki wielki bąbel mi się zrobił... Nie wiem jak ja jutro do pracy pójdę...

Mi też aparat zżera kolory, ale co tam, dawaj
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !
Dobrze jest ! Jelonek cacany.
W Gdańsku Il Divo byli. Nogami z rozkoszy przebierałam na samą myśl o koncercie . I co ? Nico ! Bilety po 480,00 zł. Zapora nie do przebycia.

O w mordę
A u mnie w październiku gra ten czarny z Modern Talking.
I wiecie co? Mam ochotę iść Serio Toż to muzyka mojego dzieciństwa i na tym się wychowałam. A jak wspaniale można się odmóżdżyć przy tym Przydałoby mi się to.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 23:27   #3763
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Poczekajcie, nie tak szybko. Opisane przeze mnie wrażenia, to po pierwszym użyciu. No ale - dzisiaj dzień trzeci, jadę do miasta {dzwonki } i włosów nie muszę myć.
Mam tych cudeniek po około pół opakowań. Poużywam i zobaczymy. Jak nadal będzie dobrze, to kupujemy.
W takim razie czekamy (nie)cierpliwie na dalszą relację

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
A tubylcza ludność żre i mówi, ze dobre.
Ja też żrę i mówię, że dobre Tzn nie każdą, mam swoją ulubioną pizzerię i ulubioną pizzę. Chociaż ostatnio zrobili na takim cienkim cieście, że jak tylko wzięłam w rękę to wszystko się rozwalało

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Nie lubię przypraw dodawanych do typowego włoskiego jedzenia {np. bazylia, oregano, tymianek}.
Ja ostatnio polubiłam tymianek. Nigdy wcześniej nie jadłam nic z tą przyprawą, ale kiedyś TŻ zrobił kartoflankę i w przepisie był tymianek (oczywiście jak się prułam, żeby nie wrzucał za dużo, bo nie wiadomo czy to dobre) i ze zdziwieniem stwierdziłam, że dobre. Ostatnio nawet odrobinę do kapuśniaku dodałam

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
No to rzeczywiście nieciekawie. Spalone czy wysuszone ?
I to i to chyba Dzisiaj po umyciu rozczesałam je i nawinęłam na papiloty. Kiedy już prawie wyschły i zaczęłam nawijać zobaczyłam, że na końcach to się takie suche miotły porobiły Najlepiej by chyba było je konkretnie podciąć (ok 5 cm co najmniej), ale nie wiem czy się na to zdobędę.
Jedyna korzyść z tej trwałej to to, że papiloty trzymają się całkiem długo bez żadnej pianki czy czegokolwiek utrwalającego.


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
W Gdańsku Il Divo byli. Nogami z rozkoszy przebierałam na samą myśl o koncercie . I co ? Nico ! Bilety po 480,00 zł. Zapora nie do przebycia.
Ło kurde, nieźle. To ja myślałam, że bilety na Lord of the dance po 2 stówy były drogie

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

Mi też aparat zżera kolory, ale co tam, dawaj
Zobaczę, może się uda. W przyszłym tygodniu idę.

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
O w mordę
A u mnie w październiku gra ten czarny z Modern Talking.
I wiecie co? Mam ochotę iść Serio Toż to muzyka mojego dzieciństwa i na tym się wychowałam. A jak wspaniale można się odmóżdżyć przy tym Przydałoby mi się to.
Ja już nie mogę sie doczekać powtórki imprezy z muzyką lat 90tych, znowu sobie poszaleję
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 00:09   #3764
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Myję, osuszam, nawilżacze nakładam, chwile czekam i na to maska .


Jak swędzi - znaczy się, że robi.
Dzięki

To raczej wina waxa, bo zostawilam go też na skorze glowy, tzn zwinęlam wlosy w takiego slimaka na czubku i mial kontakt ze skorą

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Bo wizażowe specjalistki orzekły, że oleje same w sobie nie nawilżają. Jedynie zatrzymują wilgoć we włosach. Dlatego też zalecane jest {} przed nałożeniem oleju nawilżyć włosy. A sama wiesz jak to jest na tym forum z urban legend . Ja nakładam olej na wilgotne włosy {przed farbowaniem}. Dlatego, że się łatwiej nakłada i olej i farbę.
Sprobowalam i jakby faktycznie lepszy efekt ale u mnie olej kokosowy i tak dobrze nawilża nawet bez wczesniejszego moczenia wlosow

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Ale ja też nie korzystam z ich pomocy Tylko widzę te spojrzenia nienawistne i wiem co nieco od koleżanki, która stała tam na promocjach.
Też tam pracowalam chwilę i nic takiego nie zauważylam, bardzo fajne babki były, z jedną sobie pogadalam chwile o perfumach, na przerwe jak poszlam to mowily ze moge skorzystać z mikrofali itd

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Powiem Wam,że nie mam szczęścia do tego prawka. Ostatni manerw do wykonania- zawrócenie na rondzie i co? Rowerzysta na pasach. Jedyne na co mam siłę to ryk na pół mieszkania(póki nie ma ojca,bo znowu się zacznie drzeć,że nie ma sensu płakać).


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Smaka mi narobiłaś.
A tu w łazience jeszcze tyle odzywek czeka... Kallos, Gliss Kur w sprayu i jeszcze Madre Labs... i jeszcze ten GK w piance
Mi też

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Nie lubię przypraw dodawanych do typowego włoskiego jedzenia {np. bazylia, oregano, tymianek}.
Ja uwielbiam wręcz, do wielu rzeczy dodaje te zioła np. makaronow jakis
ja uwielbiam kuchnie włoską ale taka w moim wydaniu, bo takiej prawdziwej, prawdziwej to nie mialam chyba nigdy okazji sprobowac
__________________
Can we pretend that airplanes in the night sky are like shooting stars
I could really use a wish right now..



Edytowane przez niby nic
Czas edycji: 2012-09-14 o 01:28
niby nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 02:21   #3765
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
szampon babydream nie wypłukuje mocno, jest zauważalna różnica w kolorze.
No to rzeczywiscie powinnaś używać.
Nie wypowiadam się na temat "dziecinnych" kosmetyków do włosów, bo nie używam. Masakrują moją czuprynę.

Cytat:
Napisane przez DoDoo
Na jaki kolor się farbujesz?
Obecnie na miodowo - koniakowy. Tzn. złoty blond na 6-cio procentowym oksydancie.

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
A u mnie w październiku gra ten czarny z Modern Talking. I wiecie co? Mam ochotę iść
Idź koniecznie ! Pobujasz się z Thomasem

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Chociaż ostatnio zrobili na takim cienkim cieście, że jak tylko wzięłam w rękę to wszystko się rozwalało
Pizza powinna być na cienkim cieście. No, ale nie aż tak cienkim. Gruba buła to wymysł nienażartych Polaków.

Cytat:
Napisane przez Finlora
kiedyś TŻ zrobił kartoflankę
Lubię kartoflankę. Nie umiem jej gotować.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Najlepiej by chyba było je konkretnie podciąć (ok 5 cm co najmniej), ale nie wiem czy się na to zdobędę.

Ja Ci nie podpowiem. Znasz moje zdanie : lepiej krótkie i zdrowe, niż smętnie wiszące kłaki.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Jedyna korzyść z tej trwałej to to, że papiloty trzymają się całkiem długo bez żadnej pianki czy czegokolwiek utrwalającego.
Po to jest wieczysta.

Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam wręcz, do wielu rzeczy dodaje te zioła np. makaronow jakis
Ja też używam ziół w kuchni, ale akurat tych "włoskich" nie lubię.

I dobrze mówił mój zaprzyjaźniony ochroniarz. Kupiłam dzwonek bezprzewodowy.

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 09:43   #3766
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Zobaczę, może się uda. W przyszłym tygodniu idę.

Ja już nie mogę sie doczekać powtórki imprezy z muzyką lat 90tych, znowu sobie poszaleję
Liczę na focisze
A tak w ogóle co tak późno ???
Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
Też tam pracowalam chwilę i nic takiego nie zauważylam, bardzo fajne babki były, z jedną sobie pogadalam chwile o perfumach, na przerwe jak poszlam to mowily ze moge skorzystać z mikrofali itd
U mnie w Rossku też wydaje się, że babki takie ogarnięte i miłe. Szczególnie w tym nowym, co go koło mnie otworzyli
Kosmetyki wyglądają na nie ruszane.
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Idź koniecznie ! Pobujasz się z Thomasem
Dobrze, że nie zabujam [ach, jak byłam mała to wydawał się taki przystojny, zresztą teraz na swój wiek też niczego sobie ciacho ]

Rozmyślam na tą opcją Mogłoby być naprawdę miło

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
I dobrze mówił mój zaprzyjaźniony ochroniarz. Kupiłam dzwonek bezprzewodowy.

Miłego dnia
Hehehe, to teraz już wiesz na bank, do kogo uderzać w razie W

Dotarła do mnie brzydka pogoda. Nie jest jeszcze tragicznie, bo tylko mży delikatnie, ale to już nie lato. Dobrze, że nie wczoraj, bo miałam wizytę u lekarza na drugim końcu miasta i jechanie tam skuterem byłoby cokolwiek słabe
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 12:56   #3767
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość

Nie martw się, następnym razem będzie lepiej. Wiem - wista wio, łatwo powiedzieć. Niech pocieszy Cię jednak fakt, że doświadczenia i wprawy nabierasz .



***
Zapomniałam jeszcze przy tych kosmetykach do włosów dodać : rzeczywiście, tak jak producent obiecuje, zamykają one łuski włosa. Włosy schły mi ponad półtorej godziny.
Instruktor już mi powiedział,że mam nawyki starego kierowcy i muszę na nie uważać w czasie egzaminu Ręka na biegu, na łuku jedną ręką obracam kierwonicę przy cofaniu, prędkość itd.

A ja się zastanawiałam co to znaczy



Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Do pizzy jakoś nie mam przekonania. Szczególnie tej w polskim wydaniu. Psiapsiółka w swoim lokalu serwuje. Jeszcze nie widziałam dopieczonej tak po włosku. No i jak ktoś chce mi wmawiać, że tak musi być, to ... {bez komentarza}. A tubylcza ludność żre i mówi, ze dobre.
Ja nie lubię włoskiej kuchni, po za małymi wyjątkami {carpaccio, dania z ryb, niektóre zupy}. Nie lubię przypraw dodawanych do typowego włoskiego jedzenia {np. bazylia, oregano, tymianek}.
Niestety nigdy nie jadłam takiego prawdziwego włoskiego jedzenia,ale za polskimi pizzami przepadam A bazylię potafię jeść z krzaczka

Używam od kilku dni tego- https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-oliwkowy.html + http://www.apte.pl/kategoria/oliwkow...0ml/21811.html . Mama kupiła,bo razem kosztowały 7zł i ma bardzo ładny zapach,a włosy mam po tym strasznie miękkie i fajnie się rozczesują
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 03:07   #3768
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
U mnie w Rossku też wydaje się, że babki takie ogarnięte i miłe.
No to macie szczęście

Cytat:
Napisane przez Estelle
ach, jak byłam mała to wydawał się taki przystojny, zresztą teraz na swój wiek też niczego sobie ciacho

Oj tak ! Ciachulec !

Cytat:
Napisane przez Estelle
Hehehe, to teraz już wiesz na bank, do kogo uderzać w razie W
Hłe, hłe, hłe !

Cytat:
Napisane przez Estelle
Dotarła do mnie brzydka pogoda.
U mnie już od tygodnia zimno i deszczowo. Kurde, miałam nadzieję, ze jeszcze przed zimą uda mi się trawę skosić.
Też ganiałam wczoraj za lekarzami. Udało mi się jedynie umówić do psychiatry {NFZ} i do stomatologa {a to już prywatnie]. No i kazałam sobie masaż

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Instruktor już mi powiedział,że mam nawyki starego kierowcy i muszę na nie uważać w czasie egzaminu
No to rzeczywiście musisz uważać. Cofasz, patrząc w tylną szybę czy w lusterka ?

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover
Mama kupiła,bo razem kosztowały 7zł i ma bardzo ładny zapach,a włosy mam po tym strasznie miękkie i fajnie się rozczesują
A widzisz, mnie w tych moich nowych cudeńkach denerwuje właśnie to, że w efekcie włosy po nich takie jakieś miękkie, sypkie .
A jak z wypadaniem po tej Ziai ?

Użyłam tych nowych kosmetyków po raz drugi. Wypadły dwa włosy, dobry "push-up", żadnego podrażnienie, ale coś mnie dzisiaj skóra głowy lekko swędzi. Już wiadomo, że dla Agi nie nadają się .

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 17:30   #3769
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

tak sobie ostatnio myslałam o tym że za czesto chyba farbuje włosy.hmmm;/ myslicie ze raz w miesiacu po całosci (3%) to przesada??


witam:))))
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-15, 22:15   #3770
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć
Ale mam lenia... A do tego zasypiam na siedząco i powinnam właściwie iść spać, bo mi Uera ostatnio wstaje przed 7
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 01:07   #3771
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !


Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
myslicie ze raz w miesiacu po całosci (3%) to przesada??
Nie wiem. Ja farbuję co cztery tygodnie i na "szóstce".

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ale mam lenia...
A kto nie ma ?

Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 11:25   #3772
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Pizza powinna być na cienkim cieście. No, ale nie aż tak cienkim. Gruba buła to wymysł nienażartych Polaków.
Pewnie masz rację, ale tak się przyzwyczaiłam do grubego, że to cienkie jakoś mi nie pasowało Na cienkim za szybko się zjada i człowiek nie może się najeść

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Lubię kartoflankę. Nie umiem jej gotować.
Mogę Ci dać przepis z naszej książki

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ja Ci nie podpowiem. Znasz moje zdanie : lepiej krótkie i zdrowe, niż smętnie wiszące kłaki.
Wiem, wiem, nie musisz mnie przekonywać, bo ja też mam takie zdanie. Tylko tak strasznie szkoda mi obcinać, bo wiem, że krótkie też będą suchulce i tak będę musiała ścinać i ścinać i już nigdy nie zapuszczę

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Liczę na focisze
A tak w ogóle co tak późno ???
Postaram się coś wykombinować
Nie pamiętam


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Oj tak ! Ciachulec !
Wczoraj byłam na imprezie i na całą ścianę były teledyski, między innymi Modern Talking z lat 80-tych - można było sobie popatrzeć Ja wślepiałam się w wokalistę zespołu Europe - matko kochana, jak on mi się podoba (z tamtych czasów oczywiście)

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Użyłam tych nowych kosmetyków po raz drugi. Wypadły dwa włosy, dobry "push-up", żadnego podrażnienie, ale coś mnie dzisiaj skóra głowy lekko swędzi. Już wiadomo, że dla Agi nie nadają się .
Szlag, wszystko co fajne to nie dla mnie
Mnie sypkość w ogóle nie przeszkadza, a efekt "push up" w przypadku moich włosów jest bardzo mile widziany.


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Cześć
Ale mam lenia... A do tego zasypiam na siedząco i powinnam właściwie iść spać, bo mi Uera ostatnio wstaje przed 7
Ja też mam ostatnio takie dni i nie wiem co się dzieje, na przesilenie jesienne chyba jeszcze trochę za wcześnie


Fryzjerka wymyśliła, że może zamiast pasemek, zrobiłaby mi ton w ton, żeby lekko ożywić kolor (żeby nie były takie szaro buro mysie), ale żebym nie miała odrostów i żeby było delikatniej niż farbą czy - borze zielony broń - rozjaśniaczem.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 23:22   #3773
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
A kto nie ma ?

Hehe, tyż prowda
Ale czasem mam takie dni, że leń jakby troszkę mniejszy
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam na imprezie i na całą ścianę były teledyski, między innymi Modern Talking z lat 80-tych - można było sobie popatrzeć Ja wślepiałam się w wokalistę zespołu Europe - matko kochana, jak on mi się podoba (z tamtych czasów oczywiście)

Fryzjerka wymyśliła, że może zamiast pasemek, zrobiłaby mi ton w ton, żeby lekko ożywić kolor (żeby nie były takie szaro buro mysie), ale żebym nie miała odrostów i żeby było delikatniej niż farbą czy - borze zielony broń - rozjaśniaczem.
Co za impreza
Jak byłam mała, to też mi się ten z Europe podobał.
A teraz, to chyba nawet lepiej wygląda niż wtedy, a przynajmniej takie miałam odczucia, jak go widziałam na koncercie

Nie mam pojęcia, co to ten ton w ton jest
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 02:22   #3774
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mogę Ci dać przepis z naszej książki

Chętnie .

Cytat:
Napisane przez Finlora
Szlag, wszystko co fajne to nie dla mnie

Poczekaj. Wczoraj umyłam marchewką i też swędzi. Z tym, że dla mnie ta allegrowa marchewka od samego początku jakaś dziwna. Składu do tego nie trzeba przeglądać. Wystarczy popatrzeć i pomacać.
A te nowe cudeńka naprawdę dają efekt push up.


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, co to ten ton w ton jest
Prawdę powiedziawszy - ja też nie. Co to znaczy : "pogłębić kolor". Co to znaczy : "farbować nie farbując".

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 07:18   #3775
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość

U mnie już od tygodnia zimno i deszczowo. Kurde, miałam nadzieję, ze jeszcze przed zimą uda mi się trawę skosić.



No to rzeczywiście musisz uważać. Cofasz, patrząc w tylną szybę czy w lusterka ?


A widzisz, mnie w tych moich nowych cudeńkach denerwuje właśnie to, że w efekcie włosy po nich takie jakieś miękkie, sypkie .
A jak z wypadaniem po tej Ziai ?
Byłam przez weekend na wsi i wzięłam ze sobą buty zimowe Przydały się

Na początku w lusterka, a później w szybę

Ciężko powiedzieć,bo użyłam za mało razy+ciągle brakuje mi magnezu

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Cześć
Ale mam lenia... A do tego zasypiam na siedząco i powinnam właściwie iść spać, bo mi Uera ostatnio wstaje przed 7
Też tak mam Wczoraj już o 21 poległam,ale to przez to,że nam się przyimprezowaliśmy

Idę na 11 do fryzjera Pewnie wyjdę łysa,bo już mam krótkie włosy
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 15:45   #3776
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Pizza powinna być na cienkim cieście. No, ale nie aż tak cienkim. Gruba buła to wymysł nienażartych Polaków.


Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
IUżywam od kilku dni tego- https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-oliwkowy.html + http://www.apte.pl/kategoria/oliwkow...0ml/21811.html . Mama kupiła,bo razem kosztowały 7zł i ma bardzo ładny zapach,a włosy mam po tym strasznie miękkie i fajnie się rozczesują
A gdzie kupila? ja nigdzie nie moge dorwać szamponow ani odżywek z ziaji

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
BIdę na 11 do fryzjera Pewnie wyjdę łysa,bo już mam krótkie włosy
No i jak?

ja tez ostatnio bylam ale same koncowki scielam to i tak nie widac roznicy
__________________
Can we pretend that airplanes in the night sky are like shooting stars
I could really use a wish right now..


niby nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 17:14   #3777
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
A gdzie kupila? ja nigdzie nie moge dorwać szamponow ani odżywek z ziaji


ja tez ostatnio bylam ale same koncowki scielam to i tak nie widac roznicy
W sklepie (łał) miejscowym, nie sieciówce ani drogerii

Tak samo jest u mnie Tylko jeszcze zażyczyłam sobie grzywkę. I w ogóle strasznie żałuję,że obciełam te włosy rok temu
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 18:13   #3778
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Witam!! )):ju pi:


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !



Nie wiem. Ja farbuję co cztery tygodnie i na "szóstce".

o jaa to nieźle, jaki kolor kładziesz? nie niszcza się??


dziewczyny macie jakieś pomysły..''domowe'' na odswieżacze do szafy???
stosowałam juz zawieszki, woreczki itp ..nie zdały egzaminu
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 20:57   #3779
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Co za impreza
Jak byłam mała, to też mi się ten z Europe podobał.
A teraz, to chyba nawet lepiej wygląda niż wtedy, a przynajmniej takie miałam odczucia, jak go widziałam na koncercie
Mnie się bardziej podobał jak był taki młody, z burzą blond włosów
Widziałaś go na koncercie?


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, co to ten ton w ton jest
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Prawdę powiedziawszy - ja też nie. Co to znaczy : "pogłębić kolor". Co to znaczy : "farbować nie farbując".
Takie cuś znalazłam na ten temat http://www.fryzjer-lodz.pl/damski/Koloryzacja-ton-w-ton
Nie wiem na ile to mniej inwazyjne, ale skoro nie chce mi zrobić pasemek, bo obawia się o moje włosy to chyba nie proponowałaby mi czegoś co je zmasakruje


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Chętnie .
Przepisuję. Szkoda, że nie mogę zrobić kopiuj w klej

Składniki:
5 ziemniaków (my dajemy więcej, w zależności od tego na ile dni ma być )
1 cebula
15 dag wędzonego boczku (my dajemy więcej, ok 0,5 kg, czasami boczek - jeśli nie jest zbyt tłusty, a czasami kupujemy jakąś wędlinę w kawałku)
10 dag śmietany (my nie używamy, wolimy niezabielaną)
3 łyżki mąki pszennej (też nie dajemy)
1 łyżka oleju
1 litr bulionu drobiowego (ostatnio kupiłam kostki na wędzonym boczku, nadają fajny smak, o ile ktoś lubi takie kostki)
sól, pieprz, tymianek,
posiekana natka pietruszki (my nie dajemy)

Sposób przygotowania:
Ziemniaki obrać, pokroić w kostkę, ugotować, odcedzić, utłuc na puree (my dodajemy ziemniaki pod koniec gotowania, w kostce, nie tłuczemy).
Boczek pokroić w drobną kostkę, wytopić na rozgrzanym oleju, wrzucić posiekaną cebulę, zeszklić, oprószyć pieprzem i tymiankiem, smażyć, mieszając, ok 2 min.
Do garnka wlać bulion, dodać boczek z cebulą oraz ziemniaczane puree, gotować ok 10 min, mieszając od czasu do czasu.
Śmietanę dokładnie rozrobić z mąką, wlać 3-4 łyżki zupy, rozmieszać. Zabielić zupę śmietaną, doprawić solą i pieprzem, jeszcze chwilę potrzymać na ogniu.


Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Ciężko powiedzieć,bo użyłam za mało razy+ciągle brakuje mi magnezu
Ja też mam za mało magnezu, cały czas zapominam brać

Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
A gdzie kupila? ja nigdzie nie moge dorwać szamponow ani odżywek z ziaji
A w Naturze czy Rossmannie nie ma? Nie pamiętam czy nie widziałam u siebie.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2012-09-17 o 20:58
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 21:28   #3780
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Prawdę powiedziawszy - ja też nie. Co to znaczy : "pogłębić kolor". Co to znaczy : "farbować nie farbując".

Miłego dnia
O, tego nie znałam
Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Idę na 11 do fryzjera Pewnie wyjdę łysa,bo już mam krótkie włosy
Krótkie? Kiedy obcięłaś? Długie masz
Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
dziewczyny macie jakieś pomysły..''domowe'' na odswieżacze do szafy???
stosowałam juz zawieszki, woreczki itp ..nie zdały egzaminu
Nie mam
Albo... może spróbuj skropić olejkami eterycznymi taki woreczek?

A tak w ogóle co tam u Ciebie?

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mnie się bardziej podobał jak był taki młody, z burzą blond włosów
Widziałaś go na koncercie?




Takie cuś znalazłam na ten temat http://www.fryzjer-lodz.pl/damski/Koloryzacja-ton-w-ton
Nie wiem na ile to mniej inwazyjne, ale skoro nie chce mi zrobić pasemek, bo obawia się o moje włosy to chyba nie proponowałaby mi czegoś co je zmasakruje
Ano widziałam
W 2010 u mnie grali na rozpoczęcie studenckich dni kultury.
Musiałam sama iść, TŻ z Yaownicą został.

Ten ton w ton, to z opisu mi wygląda na szamponetkę
Walnij sobie pasemka szamponetką albo balsamem Venity i będzie git
Ja sobie kiedyś tak robiłam, nawet coś tam było widać [czerwone].
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.