Tarnowskie Panny Mlode cz.III - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-13, 00:03   #3751
Ania_F
Raczkowanie
 
Avatar Ania_F
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 259
GG do Ania_F
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Agniecha88 Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie Juz od pewnego czasu podczytuje to forum i muszę przyznać, że w wielu kwestiach bardzo mi pomogło. Nasz ślub odbędzie się 18.08.2012. Widzę w terminarzu że jest to bardzo popularna data. Mamy zarezerwowany "Zajazd Pod Dębem" i zespół Geminix, ale trochę się zagapiliśmy z fotografem i już niewielu jest wolnych. Zastanawiamy się obecnie nad wyborem Mariusza Podrazy albo Dariusza Kubica. Czy ktoś z Was miał może z którymś z nich do czynienia?
Są w sezonie terminy na które jest duże wzięcie ... chyba ostatnia wolna usługa w tym dniu sprzedana została u nas jakies 2 mis. temu, tak że się musisz bardzo pospieszyć.
__________________
Na zawsze razem od 27.08.2005 r.,

-----------------------------------
Ania_F jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:32   #3752
pandoria
Raczkowanie
 
Avatar pandoria
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 136
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Już po ślubie i weselu, było fenomenalnie zdjecia załącze za niedługo, krótkie sprawozdanie, ksiądz w klasztorze w Tuchowie przebojowy. Nigdy nie byłam na takiej mszy, tak bardzo życiowej i tak ciekawej. Po prostu świetnie!!!! Lokal po prostu idealny. Goście bawili się do 4 nad ranem niestety dj był tylko do tej godziny. Muszę powiedzieć że Zajazd pod grzybem w Piotrkowicach jest fenomenalny. Właścicielka jest bardzo kreatywną osobą, jak dostawca pomylił kolor kwiatów wymyśliła inny substytut który okazał się piękny. Ale to tylko jedna kwestia, w innych sprawach również stanęła na wysokości zadania. Wesele było naprawdę udane, Fajnie przystrojona sala no i jedzenie. Jedynym wyznacznikiem odnośnie jedzenia jest to, że na wesele nie przyszło nieoczekiwanie 10 osób na poprawiny nie zostało prawie nic. Wszystko zniknęło, goście byli strasznie zadowoleni. Nawet zawodowy kucharz wychwalał kuchnie. A i nie zrozumcie mnie źle jedzenia było tak dużo, że goście do godziny 12 nie chycili się w ogóle szwedzkiego stołu, HEHEH , A JAK JUŻ DOPADLI NIE MOGLI SKOŃCZYĆ. Fenomenalne jedzenie,SUPER obsługa. DZIĘKUJEMY Ewa Dawid Iza i rodzina ) klaski :
__________________
Aby mieć czas dla bliskich,
aby mój dom był rozpoznawalny za to co produkuje, a nie konsumuje,
aby odzyskać chwilę,

Facebook-u lub moim blogu

Edytowane przez pandoria
Czas edycji: 2011-09-13 o 09:35
pandoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 15:40   #3753
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez pandoria Pokaż wiadomość
Już po ślubie i weselu, było fenomenalnie zdjecia załącze za niedługo, krótkie sprawozdanie, ksiądz w klasztorze w Tuchowie przebojowy. Nigdy nie byłam na takiej mszy, tak bardzo życiowej i tak ciekawej. Po prostu świetnie!!!! Lokal po prostu idealny. Goście bawili się do 4 nad ranem niestety dj był tylko do tej godziny. Muszę powiedzieć że Zajazd pod grzybem w Piotrkowicach jest fenomenalny. Właścicielka jest bardzo kreatywną osobą, jak dostawca pomylił kolor kwiatów wymyśliła inny substytut który okazał się piękny. Ale to tylko jedna kwestia, w innych sprawach również stanęła na wysokości zadania. Wesele było naprawdę udane, Fajnie przystrojona sala no i jedzenie. Jedynym wyznacznikiem odnośnie jedzenia jest to, że na wesele nie przyszło nieoczekiwanie 10 osób na poprawiny nie zostało prawie nic. Wszystko zniknęło, goście byli strasznie zadowoleni. Nawet zawodowy kucharz wychwalał kuchnie. A i nie zrozumcie mnie źle jedzenia było tak dużo, że goście do godziny 12 nie chycili się w ogóle szwedzkiego stołu, HEHEH , A JAK JUŻ DOPADLI NIE MOGLI SKOŃCZYĆ. Fenomenalne jedzenie,SUPER obsługa. DZIĘKUJEMY Ewa Dawid Iza i rodzina ) klaski :
super ze dzien minal tak jak sobie wymarzylas

a jesli o jedzenie chodzi to faktycznie chyba nie bylo go za duzo albo Twoi goscie byli baaardzo glodni Bo jeszcze nigdy nie spotkalam sie z tym zeby goscie zjedli wszystko

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Agniecha88 Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie Juz od pewnego czasu podczytuje to forum i muszę przyznać, że w wielu kwestiach bardzo mi pomogło. Nasz ślub odbędzie się 18.08.2012. Widzę w terminarzu że jest to bardzo popularna data. Mamy zarezerwowany "Zajazd Pod Dębem" i zespół Geminix, ale trochę się zagapiliśmy z fotografem i już niewielu jest wolnych. Zastanawiamy się obecnie nad wyborem Mariusza Podrazy albo Dariusza Kubica. Czy ktoś z Was miał może z którymś z nich do czynienia?
dopisalam Cie do naszego kalendarza na pierwszej stronie

Cytat:
Napisane przez ewqa135 Pokaż wiadomość
zarezerwowaliśmy orkiestrę zaaaabcia jak możesz to dopisz do kalendarza zespół eMKa2 )
juz dopisalam
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 16:43   #3754
agnieszka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 234
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez pandoria Pokaż wiadomość
Już po ślubie i weselu, było fenomenalnie zdjecia załącze za niedługo, krótkie sprawozdanie, ksiądz w klasztorze w Tuchowie przebojowy. Nigdy nie byłam na takiej mszy, tak bardzo życiowej i tak ciekawej. Po prostu świetnie!!!! Lokal po prostu idealny. Goście bawili się do 4 nad ranem niestety dj był tylko do tej godziny. Muszę powiedzieć że Zajazd pod grzybem w Piotrkowicach jest fenomenalny. Właścicielka jest bardzo kreatywną osobą, jak dostawca pomylił kolor kwiatów wymyśliła inny substytut który okazał się piękny. Ale to tylko jedna kwestia, w innych sprawach również stanęła na wysokości zadania. Wesele było naprawdę udane, Fajnie przystrojona sala no i jedzenie. Jedynym wyznacznikiem odnośnie jedzenia jest to, że na wesele nie przyszło nieoczekiwanie 10 osób na poprawiny nie zostało prawie nic. Wszystko zniknęło, goście byli strasznie zadowoleni. Nawet zawodowy kucharz wychwalał kuchnie. A i nie zrozumcie mnie źle jedzenia było tak dużo, że goście do godziny 12 nie chycili się w ogóle szwedzkiego stołu, HEHEH , A JAK JUŻ DOPADLI NIE MOGLI SKOŃCZYĆ. Fenomenalne jedzenie,SUPER obsługa. DZIĘKUJEMY Ewa Dawid Iza i rodzina ) klaski :
Jak miło przeczytać tak bardzo pozytywną opinię o Oberży czekamy z niecierpliwością na fotki a na ile osób miałaś przyjęcie?
agnieszka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 18:49   #3755
Salacja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Tranów
Wiadomości: 150
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez pandoria Pokaż wiadomość
Już po ślubie i weselu, było fenomenalnie zdjecia załącze za niedługo, krótkie sprawozdanie, ksiądz w klasztorze w Tuchowie przebojowy. Nigdy nie byłam na takiej mszy, tak bardzo życiowej i tak ciekawej. Po prostu świetnie!!!! Lokal po prostu idealny. Goście bawili się do 4 nad ranem niestety dj był tylko do tej godziny. Muszę powiedzieć że Zajazd pod grzybem w Piotrkowicach jest fenomenalny. Właścicielka jest bardzo kreatywną osobą, jak dostawca pomylił kolor kwiatów wymyśliła inny substytut który okazał się piękny. Ale to tylko jedna kwestia, w innych sprawach również stanęła na wysokości zadania. Wesele było naprawdę udane, Fajnie przystrojona sala no i jedzenie. Jedynym wyznacznikiem odnośnie jedzenia jest to, że na wesele nie przyszło nieoczekiwanie 10 osób na poprawiny nie zostało prawie nic. Wszystko zniknęło, goście byli strasznie zadowoleni. Nawet zawodowy kucharz wychwalał kuchnie. A i nie zrozumcie mnie źle jedzenia było tak dużo, że goście do godziny 12 nie chycili się w ogóle szwedzkiego stołu, HEHEH , A JAK JUŻ DOPADLI NIE MOGLI SKOŃCZYĆ. Fenomenalne jedzenie,SUPER obsługa. DZIĘKUJEMY Ewa Dawid Iza i rodzina ) klaski :



Gratulacje !!!!!!! witamy wśród mężatek ))))
Salacja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 18:51   #3756
Strazaksam
Raczkowanie
 
Avatar Strazaksam
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 379
GG do Strazaksam
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Dziewczynki jeżeli któraś z Was jest na etapie zakupu sukni to zapraszam do kontaktu na priv.Znajomy ma do sprzedania 15 sukien ślubnych (suknie są nowe,z tego co zrozumiałem to ma je w rozliczeniu za zaległe płatności czy coś takiego).Jak chodzi o zdjęcia i rozmiary to będę miał konkretne dane w czwartek popołudniu,wtedy podeślę zainteresowanym
__________________
05.04.2011 14.30
Zawitała do nas córeczka
Michalinka

Edytowane przez Strazaksam
Czas edycji: 2011-09-13 o 19:06
Strazaksam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 19:55   #3757
perelka27
Raczkowanie
 
Avatar perelka27
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 139
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez pandoria Pokaż wiadomość
Już po ślubie i weselu, było fenomenalnie zdjecia załącze za niedługo, krótkie sprawozdanie, ksiądz w klasztorze w Tuchowie przebojowy. Nigdy nie byłam na takiej mszy, tak bardzo życiowej i tak ciekawej. Po prostu świetnie!!!! Lokal po prostu idealny. Goście bawili się do 4 nad ranem niestety dj był tylko do tej godziny. Muszę powiedzieć że Zajazd pod grzybem w Piotrkowicach jest fenomenalny. Właścicielka jest bardzo kreatywną osobą, jak dostawca pomylił kolor kwiatów wymyśliła inny substytut który okazał się piękny. Ale to tylko jedna kwestia, w innych sprawach również stanęła na wysokości zadania. Wesele było naprawdę udane, Fajnie przystrojona sala no i jedzenie. Jedynym wyznacznikiem odnośnie jedzenia jest to, że na wesele nie przyszło nieoczekiwanie 10 osób na poprawiny nie zostało prawie nic. Wszystko zniknęło, goście byli strasznie zadowoleni. Nawet zawodowy kucharz wychwalał kuchnie. A i nie zrozumcie mnie źle jedzenia było tak dużo, że goście do godziny 12 nie chycili się w ogóle szwedzkiego stołu, HEHEH , A JAK JUŻ DOPADLI NIE MOGLI SKOŃCZYĆ. Fenomenalne jedzenie,SUPER obsługa. DZIĘKUJEMY Ewa Dawid Iza i rodzina ) klaski :
Nie wiedziałam , że miałaś wesele w Piotrkowicach. ja tez tam miałam miesiąc temu i jestem bardzo zadowolona. Lokal jak dla mnie przepiękny. Co do właścicielki to zgadzam się z Tobą w 100%


Żonka od 13.08.2011

Edytowane przez perelka27
Czas edycji: 2011-09-13 o 20:01
perelka27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-13, 21:02   #3758
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Gratulacje Pandoria
Jestem ciekawa Twojej sukienki, jak dobrze pamiętam miałaś mieć krótką
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 07:48   #3759
Ewa_wa1
Raczkowanie
 
Avatar Ewa_wa1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 127
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Dziewczyny słuchajcie... jestem na etapie szukania kamerzysty, znalazłam w internecie Hypertex pieknie kręcą ale za dobry film w ich wykonaniu powiedzieli mi 3000tys. i nie wiem czy to nie zadużo... osobiście wydaje mi się ze tak, ale ja sie na tym nieznam czy to wygórowana cena czy tak teraz kosztuje taka usługa? Może znacie jakiś podobnych dobrych kamerzystów ale tanszych. ?

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Cytat:
Napisane przez pandoria Pokaż wiadomość
Już po ślubie i weselu, było fenomenalnie zdjecia załącze za niedługo, krótkie sprawozdanie, ksiądz w klasztorze w Tuchowie przebojowy. Nigdy nie byłam na takiej mszy, tak bardzo życiowej i tak ciekawej. Po prostu świetnie!!!! Lokal po prostu idealny. Goście bawili się do 4 nad ranem niestety dj był tylko do tej godziny. Muszę powiedzieć że Zajazd pod grzybem w Piotrkowicach jest fenomenalny. Właścicielka jest bardzo kreatywną osobą, jak dostawca pomylił kolor kwiatów wymyśliła inny substytut który okazał się piękny. Ale to tylko jedna kwestia, w innych sprawach również stanęła na wysokości zadania. Wesele było naprawdę udane, Fajnie przystrojona sala no i jedzenie. Jedynym wyznacznikiem odnośnie jedzenia jest to, że na wesele nie przyszło nieoczekiwanie 10 osób na poprawiny nie zostało prawie nic. Wszystko zniknęło, goście byli strasznie zadowoleni. Nawet zawodowy kucharz wychwalał kuchnie. A i nie zrozumcie mnie źle jedzenia było tak dużo, że goście do godziny 12 nie chycili się w ogóle szwedzkiego stołu, HEHEH , A JAK JUŻ DOPADLI NIE MOGLI SKOŃCZYĆ. Fenomenalne jedzenie,SUPER obsługa. DZIĘKUJEMY Ewa Dawid Iza i rodzina ) klaski :


Kurcze nawet nie wiesz jak ja Ci zazdroszcze... strasznie chciałabym mieć już to wszystko za sobą albo przynajmniej te całe załatwienia... strasznie mnie to dobija cały czas mam wrażenie że sobie nie poradze albo o czymś zapomne.
Gratuluje i życze szczęścia no nowej drodze życia
__________________
Razem od 1.09.2006r.
Zareczyny 31.08.2011r.
Ślub 1.09.2012r.
08.2016r. 10tc
Ewa_wa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 09:21   #3760
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Ewa_wa1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny słuchajcie... jestem na etapie szukania kamerzysty, znalazłam w internecie Hypertex pieknie kręcą ale za dobry film w ich wykonaniu powiedzieli mi 3000tys. i nie wiem czy to nie zadużo...


Jak nie lubię filmów z wesel, tak Ci mnie dosyć zainteresowali. Pytanie teraz, 3 tyś to biorą za jak "długi" film i w ogóle ?. Ja nie mam w planach kamerzysty, tylko dobrego fotografa, jednak jeśli oni by mi zrobili takie najważniejsze momenty i fajnie skleili tak do max 45 min filmu, to mogłabym się nad nimi zastanowić
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 09:54   #3761
Ewa_wa1
Raczkowanie
 
Avatar Ewa_wa1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 127
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Jak nie lubię filmów z wesel, tak Ci mnie dosyć zainteresowali. Pytanie teraz, 3 tyś to biorą za jak "długi" film i w ogóle ?. Ja nie mam w planach kamerzysty, tylko dobrego fotografa, jednak jeśli oni by mi zrobili takie najważniejsze momenty i fajnie skleili tak do max 45 min filmu, to mogłabym się nad nimi zastanowić

Film 1,5 do 3h sama decydujesz o długości. Pewnie na 45 min też by Ci zmontowali wkońcu klient nasz Pan Czyli 3 tys to nie dużo? Pytam się gdyż wogóle sie nie orentuje w cenach kamerzystów. Sama sie zastanawiam czy naprawde chce film bo juz sama nie wiem.
__________________
Razem od 1.09.2006r.
Zareczyny 31.08.2011r.
Ślub 1.09.2012r.
08.2016r. 10tc
Ewa_wa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 11:47   #3762
kasiooola88
Raczkowanie
 
Avatar kasiooola88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Tarnowa
Wiadomości: 125
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Witam.
Na wstępie gratuluje wszystkim nowym mężatkom i strasznie Wam zazdroszcze przygotowań, bo ja o swoich już prawie zapomniałam
Za nami już 2 latka minęły 5 wrzesnia
W sumie długo nie pisałam, dużo się zmieniło. Jestem szczęśliwą mamą swojego synka Kubusia Próbujemy do siebie dotrzeć, choć nie mówie jest ciężko Urodził się 26.08.2011 po długim wyczekiwaniu w stresie i strachu o niego skończyło się nagłą CC. Widziałam, że kilka z Was zobaczyło na testach II kreseczki, dziewczyny nie bagatelizujcie bólu w obrębie pępka !! ja myślałam, że to przez to, że za dużo chodziłam, przemęczałam się, a mi poprostu odklejało się łożysko i mojemu dzidziusiowi spadało tętno!!!

Pozdrawiam wszystkich i nie kłóćcie sie
__________________
Zaręczeni 11.09.2007

..::Nasz Ślub 05.09.2009::..

..::Nasz Synek 26.08.2011 godz: 11:00, 3450 g i 52 cm ::..

kasiooola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 16:44   #3763
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Ewa_wa1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny słuchajcie... jestem na etapie szukania kamerzysty, znalazłam w internecie Hypertex pieknie kręcą ale za dobry film w ich wykonaniu powiedzieli mi 3000tys. i nie wiem czy to nie zadużo... osobiście wydaje mi się ze tak, ale ja sie na tym nieznam czy to wygórowana cena czy tak teraz kosztuje taka usługa? Może znacie jakiś podobnych dobrych kamerzystów ale tanszych. ?


Kurcze nawet nie wiesz jak ja Ci zazdroszcze... strasznie chciałabym mieć już to wszystko za sobą albo przynajmniej te całe załatwienia... strasznie mnie to dobija cały czas mam wrażenie że sobie nie poradze albo o czymś zapomne.
Gratuluje i życze szczęścia no nowej drodze życia
Nasz kamerzysta kosztowal 3tys 2 lata temu .. wiec wydaje mi sie ze cena wcale nie wysoka

no co Ty! mi strasznie brakuje wszystkich przygotowan


Cytat:
Napisane przez kasiooola88 Pokaż wiadomość
Witam.
Na wstępie gratuluje wszystkim nowym mężatkom i strasznie Wam zazdroszcze przygotowań, bo ja o swoich już prawie zapomniałam
Za nami już 2 latka minęły 5 wrzesnia
W sumie długo nie pisałam, dużo się zmieniło. Jestem szczęśliwą mamą swojego synka Kubusia Próbujemy do siebie dotrzeć, choć nie mówie jest ciężko Urodził się 26.08.2011 po długim wyczekiwaniu w stresie i strachu o niego skończyło się nagłą CC. Widziałam, że kilka z Was zobaczyło na testach II kreseczki, dziewczyny nie bagatelizujcie bólu w obrębie pępka !! ja myślałam, że to przez to, że za dużo chodziłam, przemęczałam się, a mi poprostu odklejało się łożysko i mojemu dzidziusiowi spadało tętno!!!

Pozdrawiam wszystkich i nie kłóćcie sie
gratulacje !!
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 22:01   #3764
syska25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez aaniaa87k Pokaż wiadomość
Co prawda jeszcze nie roznosilam swoich zaproszen.. Ale coraz częściej spotykam sie z zaproszeniem gdzie wyraznie jest zaznaczone ze panstwo mlodzi prosza o zabawki, ciuszki dla dziecka, kupony totka, wino czy po prostu "cegiełke" na nowy dom w zamian za bukiet kwiatów.
Moim zdaniem to bardzo dobry i bardzo praktyczny pomysł bo kwiatki i tak kiedys zwietna i bedzie je trzeba wyrzucic.
Ja napewno tez zaznacze w swoim zaproszeniu zamiennik kwiatkow bo co ja pozniej zrobie z 30 bukietami kwiatow? Pewnie bede trzymac je w wannie do oprou a potem i tak bede musiala je wyrzucic
tak spotkałam się z tym i bardzo mi sie to podobapo jakiego grzyba wyrzucać pieniądze na kwiaty które i tak zaraz zwiędną a to juz nie te czasy gdzie z bukietów robiono serce w którym mlodi tańczyli pierwsy taniec ja sie spotkałam z prośbami o wina, kupony lotto , słodycze, misie i przybory szkolne
syska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 22:08   #3765
syska25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Witajcie dziewczyny Jestem tutaj nowa więc z góry proszą o wyrozumiałość mam do was ogromna prośbę a mianowicie chciałabym prosić Was o rade który z dwóch lokalów wybrać :
1. Dom Weselny w Janowicach
2. Dom Weselny na Słonej Górze w Porębie Radlnej
Proszę o rady i opinie na temat tych domów pozdrawiam
syska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 07:13   #3766
agnieszka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 234
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez kasiooola88 Pokaż wiadomość
Witam.
Na wstępie gratuluje wszystkim nowym mężatkom i strasznie Wam zazdroszcze przygotowań, bo ja o swoich już prawie zapomniałam
Za nami już 2 latka minęły 5 wrzesnia
W sumie długo nie pisałam, dużo się zmieniło. Jestem szczęśliwą mamą swojego synka Kubusia Próbujemy do siebie dotrzeć, choć nie mówie jest ciężko Urodził się 26.08.2011 po długim wyczekiwaniu w stresie i strachu o niego skończyło się nagłą CC. Widziałam, że kilka z Was zobaczyło na testach II kreseczki, dziewczyny nie bagatelizujcie bólu w obrębie pępka !! ja myślałam, że to przez to, że za dużo chodziłam, przemęczałam się, a mi poprostu odklejało się łożysko i mojemu dzidziusiowi spadało tętno!!!

Pozdrawiam wszystkich i nie kłóćcie sie
Gratulujemy już myślałam, że bliźniaki urodziłaś sądząc po awatarze
Rośnijcie zdrowo jak to się mówi
agnieszka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 08:38   #3767
ivisia
Raczkowanie
 
Avatar ivisia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: T-ów :)
Wiadomości: 62
Pilnie potrzebuję opini, porady :) "PALERMO"

Cześć dziewczyny!
Świeżak ze mnie na tym forum, ale muszę walnąć od razu z grubej rury, czas mnie goni :P

A zatem:

Słyszałyście jakieś opinie o lokalu weselnym PALERMO - w Starych Żukowicach?
Muszę do jutra zdecydować się czy chcę tam mieć wesele. Do wyboru mam jeszcze: U WŁADECZKI - w Wierzchosławicach, za mostem na Ostrowie...

Bardzo Was proszę o opinie! Palermo ma świetny wystrój, baaaardzo mi się spodobał, 160zł od osoby a poprawiny 45 zł.
u Władeczki - sala już niestety nie taka okazała, ale na plus - 130zł / os. Poporawiny - chyba 60%.

Minusy Palermo - 1. nie znam żadnych opini na jego temat, 2. kawałek drogi od Tarnowa 3. sala jadalna jest na wyższym piętrze niż taneczna = schody! Ale myślę że to pikuś :P

Proszę więc o Wasze doświadczenia!

...i witam na forum coś mi się wydaje, że dłużej tu zabawię, weselicho za rok a ja mam jeszcze tyyyle niewiadomych :P
Pozdrowionka!!
ivisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 10:30   #3768
Kingunia87
Raczkowanie
 
Avatar Kingunia87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wexford/IRL
Wiadomości: 106
Dot.: Pilnie potrzebuję opini, porady :) "PALERMO"

Dziewczyny zrobiłam właśnie listę alkoholowo - napojową na wesele (100 dorosłych +10 dzieci) Powiedzcie czy jest wystarczająca, czy może o czymś zapomniałam, dodam, że szampana i soki mamy w cenie Oto moja lista:

120 butelek 0,5l wódki STOCK
30 butelek 0,5l wódki na bramy
15 butelek wina białego półwytrawnego/półsłodkiego
15 butelek wina czerwonego półwytrawnego/półsłodkiego
250 butelek 0,33l coca-coli
200 butelek 0,33l sprite
200 butelek 0,33l fanta
120 butelek 0,33l woda gazowana

Drink Bar Butelki 0,7l:
2x Jameson Whisky
Gin (Bombay Sapphire lub Gordons)
Hennessy Koniak
Johny Walker Red Label Whisky
Jack Daniels Whisky
Rum Capitan Morgan lub Bacardi
Tequila Sauza lub Olmeca
2x Adwokat
Baileys
Cin Cin smakowe (pomarancza, limonka, wiśnia)
Malibu
Bols Blue Curacao
Żubrówka 1l
Śliwowica Łącka
Bacardi Breezer 0,275 5x(pomaranczowy, ananasowy, arbuzowy, jabłkowy)

Dodatkowo (sok jakblko-mięta x2, tonic, cytryny, pomarancze, limonki, świeża mięta)

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez ivisia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Świeżak ze mnie na tym forum, ale muszę walnąć od razu z grubej rury, czas mnie goni :P

A zatem:

Słyszałyście jakieś opinie o lokalu weselnym PALERMO - w Starych Żukowicach?
Muszę do jutra zdecydować się czy chcę tam mieć wesele. Do wyboru mam jeszcze: U WŁADECZKI - w Wierzchosławicach, za mostem na Ostrowie...

Bardzo Was proszę o opinie! Palermo ma świetny wystrój, baaaardzo mi się spodobał, 160zł od osoby a poprawiny 45 zł.
u Władeczki - sala już niestety nie taka okazała, ale na plus - 130zł / os. Poporawiny - chyba 60%.

Minusy Palermo - 1. nie znam żadnych opini na jego temat, 2. kawałek drogi od Tarnowa 3. sala jadalna jest na wyższym piętrze niż taneczna = schody! Ale myślę że to pikuś :P

Proszę więc o Wasze doświadczenia!

...i witam na forum coś mi się wydaje, że dłużej tu zabawię, weselicho za rok a ja mam jeszcze tyyyle niewiadomych :P
Pozdrowionka!!
Szczerze mowiąc nie słyszalam o żadnej z tych sal ale myślę, że powinniście się zdecydować na salę, która Wam bardziej odpowiada wizualnie, ja sama wybrałam salę, o której nic wcześniej nie słyszałam ale jestem dobrej myśli bo mamy naprawdę duuuzo wliczone w cenę i osobiście bylam tam na obiedzie zeby spróbowac jedzonka i naprawdę pyszne.
Co do ceny to zalezy co zawiera (ile dań gorących, cista, napoje, owoce, dekoracje sali itp.).
Natomiast jeżeli chodzi o schody to moim zdaniem jeżeli macie duzo młodych osób na liscie gości nie powinien to byc problem, gorzej jeśli będzie więcej starszych osob. Ja też mam salę na dwoch poziomach tzn. sala do tanczenia i polowa stolow na jednym a reszta stolow na drugim po schodkach ale posadzimy mlodych na gorze a starszych na dole i będzie po problemie
Z dojazdem do sali też nie powinno być problemów bo teraz raczej każdy posiada samochod a jeśli nawet nie to zawsze można wynająć autobus Ja mam 10 km dojazdu od kościala do sali weselnej
__________________
~ ~ Razem od 07.10.2006 ~ ~
~ ~ Zaręczyny 20.06.2010 ~ ~
~ ~ Nasz Wielki Dzień 18.08.2012

Edytowane przez Kingunia87
Czas edycji: 2011-09-15 o 10:31
Kingunia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 11:02   #3769
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Agniecha88 Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie Juz od pewnego czasu podczytuje to forum i muszę przyznać, że w wielu kwestiach bardzo mi pomogło. Nasz ślub odbędzie się 18.08.2012. Widzę w terminarzu że jest to bardzo popularna data. Mamy zarezerwowany "Zajazd Pod Dębem" i zespół Geminix, ale trochę się zagapiliśmy z fotografem i już niewielu jest wolnych. Zastanawiamy się obecnie nad wyborem Mariusza Podrazy albo Dariusza Kubica. Czy ktoś z Was miał może z którymś z nich do czynienia?
Nam robił zdjęcia Mariusz Podraza i jesteśmy z nich bardzo zadwoleni, zdjęcia są bardzo jasne (m.in. te z kościoła i z lokalu), mają ładne kolory i sesja w plenerze też bardzo fajnie wyszła. Gość ma też dość dobry sprzęt i jest dobry jeśli chodzi o obróbkę zdjęć. Jeśli widziałaś jego stronę www to powiem Ci, że nam zrobił o wiele lepsze zdjęcia niż te na stronie
rinco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 12:02   #3770
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Witajcie,
dawno nic tutaj nie pisałam ale czytam Was regularnie.
Załatwiłam kolejną rzecz a mianowicie suknie po wizytach w tarnowskich salonach byłam rozczarowana cenami niestety to co mi się najbardziej spodobało i w czym było mi najlepiej było powiem szczerze bardzo drogie.
Dlatego postanowiłam przejechać się do Brzeska do Dolce Vita. I zamówiłam suknię. Zamówiłam ja tylko dlatego bo nikt inny nie był w stanie mi jej uszyć a dokładniej gorsetu. A u tej Pani (która jest rewelacyjna i naprawdę potrafi świetnie doradzić) była ta suknia na manekinie gotowa natomiast z kwestia gorsetu to wychodzi tak że zamawia oryginalny a resztę mi doszyje

Ale mam inny problem chce kupić już buty tylko nigdzie nie mogę spotkać takich jak chce a w jednym z salonów Pani powiedziała mi cenę 250 zł przy czym te same buciki w panoramie kosztują 75zł!!!
Poszukuję podobnego modelu jak na zdjęciu.
Gdyby któraś z Was widziała gdzieś takie buty w Tarnowie to proszę o napisanie. Będę bardzo wdzięczna.
Ale napisanie gdzie kogę spotkać jeszcze białe buty oprócz sklepów na wałowej i krakowskiej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 543 satyna 1.jpg (23,5 KB, 29 załadowań)
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 12:03   #3771
agnieszka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 234
Dot.: Pilnie potrzebuję opini, porady :) "PALERMO"

Cytat:
Napisane przez ivisia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Świeżak ze mnie na tym forum, ale muszę walnąć od razu z grubej rury, czas mnie goni :P
A zatem:
Słyszałyście jakieś opinie o lokalu weselnym PALERMO - w Starych Żukowicach?
Muszę do jutra zdecydować się czy chcę tam mieć wesele. Do wyboru mam jeszcze: U WŁADECZKI - w Wierzchosławicach, za mostem na Ostrowie...
Bardzo Was proszę o opinie! Palermo ma świetny wystrój, baaaardzo mi się spodobał, 160zł od osoby a poprawiny 45 zł.
u Władeczki - sala już niestety nie taka okazała, ale na plus - 130zł / os. Poporawiny - chyba 60%.
Minusy Palermo - 1. nie znam żadnych opini na jego temat, 2. kawałek drogi od Tarnowa 3. sala jadalna jest na wyższym piętrze niż taneczna = schody! Ale myślę że to pikuś :P
Proszę więc o Wasze doświadczenia!
...i witam na forum coś mi się wydaje, że dłużej tu zabawię, weselicho za rok a ja mam jeszcze tyyyle niewiadomych :P
Pozdrowionka!!
Cześć

Właśnie w tą sobotę byłam na weselu w Palermo. Młodzi mieli catering, ponieważ kuchnię Palermo ma kiepską. W tamtym roku testowaliśmy ją na weselu znajomych. Małe porcje i niesmaczne :/ Może od tego czasu się zmieniło, ale nie wiem. Wynajęcie samej sali 4 tys. + media.
Wygląd sali to już kwestia gustu. Mnie się podobają inne klimaty. Piętrowy podział sal jest niepraktyczny. W dodatku schody śliskie i łatwo się poślizgnąć (co mi się przytrafiło :/). Na sali ze stołami jest telebim, ale co z tego jak ciągle się psuł i wyłączał :/
Akustyka okey. Toalety ciasne jak fix Parkiet do tańczenia w porządku.
Najgorsze, że o właścicielu słyszałam wiele negatywnych opinii :/

Lokalu U WŁADECZKI to nie kojarzę wogóle.
agnieszka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 13:11   #3772
Irmelin333
Raczkowanie
 
Avatar Irmelin333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 250
Dot.: Pilnie potrzebuję opini, porady :) "PALERMO"

Któras z Was tu polecała fotografa GUBAŁĘ. Ma piekne zdjęcia ale ponad 3 tysiące za pakiet podstawowy..... duuuzo . Ale z drugiej strony zdjęcia zostaja na całe życie.

Dziewczyny jakbyście szukały inspiracje to polecam stronke:
http://www.stylemepretty.com/
Irmelin333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 14:42   #3773
jupik123456
Raczkowanie
 
Avatar jupik123456
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Jedno małe miejsce na Ziemi :)
Wiadomości: 158
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Hej Dziewczyny.

Jeśli któraś z Was jest zainteresowana zakupem wódki na wesele to polecam sklep Grosze w Sufczynie.
Po rozmowie z kierowniczką lub właścicielem można dostać naprawdę bardzo konkurencyjne ceny, jakich nie oferują nawet hurtownie.
Wiadomo że cena uzależniona jest od ilości.

Mój znajomy gdy pytał o Wyborową lub Pana Tadeusza - przy 300 szt - cena 19 zł lub niższa.
__________________
Nadzieja - marzenia i oczekiwania zawinięte w jedną paczkę.
jupik123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 15:30   #3774
86martina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 55
Dot.: Pilnie potrzebuję opini, porady :) "PALERMO"

Cytat:
Napisane przez ivisia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Świeżak ze mnie na tym forum, ale muszę walnąć od razu z grubej rury, czas mnie goni :P

A zatem:

Słyszałyście jakieś opinie o lokalu weselnym PALERMO - w Starych Żukowicach?
Muszę do jutra zdecydować się czy chcę tam mieć wesele. Do wyboru mam jeszcze: U WŁADECZKI - w Wierzchosławicach, za mostem na Ostrowie...

Bardzo Was proszę o opinie! Palermo ma świetny wystrój, baaaardzo mi się spodobał, 160zł od osoby a poprawiny 45 zł.
u Władeczki - sala już niestety nie taka okazała, ale na plus - 130zł / os. Poporawiny - chyba 60%.

Minusy Palermo - 1. nie znam żadnych opini na jego temat, 2. kawałek drogi od Tarnowa 3. sala jadalna jest na wyższym piętrze niż taneczna = schody! Ale myślę że to pikuś :P

Proszę więc o Wasze doświadczenia!

...i witam na forum coś mi się wydaje, że dłużej tu zabawię, weselicho za rok a ja mam jeszcze tyyyle niewiadomych :P
Pozdrowionka!!
Oba lokale znam i nad oboma się sama zastanawiałam. Palermo raczej odradzam ze względu na właściciela. Robi dużo problemów i jest nie bardzo-nie idzie na ustępstwa. U Władeczki jest spoko-lokal mi odpowiadał bo szukałam małego. Jak ja byłam tam na weselu jedzenie było dobre, ale jeśli chodzi o ilość to mogło go być wiecej-wiec jeśli być zwróciła uwagę na to właścicielce to pewnie byłoby ok.
86martina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 19:30   #3775
kifli
Raczkowanie
 
Avatar kifli
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kent, Uk
Wiadomości: 146
Dot.: Pilnie potrzebuję opini, porady :) "PALERMO"

[QUOTE=ivisia;29411461]Cześć dziewczyny!
Świeżak ze mnie na tym forum, ale muszę walnąć od razu z grubej rury, czas mnie goni :P

A zatem:

Słyszałyście jakieś opinie o lokalu weselnym PALERMO - w Starych Żukowicach?
Muszę do jutra zdecydować się czy chcę tam mieć wesele. Do wyboru mam jeszcze: U WŁADECZKI - w Wierzchosławicach, za mostem na Ostrowie...

Bardzo Was proszę o opinie! Palermo ma świetny wystrój, baaaardzo mi się spodobał, 160zł od osoby a poprawiny 45 zł.
u Władeczki - sala już niestety nie taka okazała, ale na plus - 130zł / os. Poporawiny - chyba 60%.

Minusy Palermo - 1. nie znam żadnych opini na jego temat, 2. kawałek drogi od Tarnowa 3. sala jadalna jest na wyższym piętrze niż taneczna = schody! Ale myślę że to pikuś

Ja powiem co slyszalam od znajomych......
Przyjaciolka byla w Palermo i narzekala tylko na odleglosc miedzy salami. Przede wszystkim ze wzgledu na jej male dziecko chodzace po schodach...a po kilku glebszych cala reszta gosci. Tyle co ona miala do zarzucenia. Mlodzi mieli swoj catering
W Ostrowie tez slyszalam,ale od pani mlodej,tzn. straaasznie byla zadowolona... opinii od jej gosci nie znam:/
__________________
Juz tylko krocej niz dluzej

Edytowane przez kifli
Czas edycji: 2011-09-15 o 19:36
kifli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 19:51   #3776
Agniecha88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
Nam robił zdjęcia Mariusz Podraza i jesteśmy z nich bardzo zadwoleni, zdjęcia są bardzo jasne (m.in. te z kościoła i z lokalu), mają ładne kolory i sesja w plenerze też bardzo fajnie wyszła. Gość ma też dość dobry sprzęt i jest dobry jeśli chodzi o obróbkę zdjęć. Jeśli widziałaś jego stronę www to powiem Ci, że nam zrobił o wiele lepsze zdjęcia niż te na stronie
Dzięki wielkie za odpowiedź. Ostatecznie właśnie na niego się zdecydowaliśmy
Agniecha88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 22:36   #3777
piska
Raczkowanie
 
Avatar piska
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 478
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Przeżyłam wczoraj szok dotyczący wynajęcia sali, a mianowicie: ślub i wesele jest baaaardzo odległe bo zaplanowane dopiero na 2014 rok wiec tak własciwie niczym sobie jeszcze nie zaplatywałam głowy. Ponieważ własciciele herbowej w zabnie to znajomi (dalsza rodzina) tylko ten lokal bierzemy pod uwagę. chcielismy tak wstepnie go tylko ogladnac, zjesc obiad a przy okazji odwiedzic włascicieli, stad tez wykonany zostal do nich telefon i tu uwaga!: spadłam z krzesła gdy sie dowiedziałam ze w 2014r ostatni wolny termin na maj to 31 maj. my planowalismy wesele 10 maja ale niestety wszystkie terminy zajęte są juz na komunie, wiec ponad 2,5 roku wczesniej musielismy zarezerwowac sale, gdyz uparlismy sie na maj i nie ma co zwlekac ze jeden jedyny wolny termin w maju ktos mi sprzatnie sprzed nosa. nie wiem moze ja jestem jakas niedzisiejsza, ale do glowy nie przyszlo ze teraz ludzie wynajmuja wszytsko na komunie z takim wyprzedzeniem i wlasciwie na caly miesiac pisze to w razie "W" dla innych dziewczyn, ktore planuja sluby w maju aby o tym pamietaly
piska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 08:53   #3778
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez piska Pokaż wiadomość
Przeżyłam wczoraj szok dotyczący wynajęcia sali, a mianowicie: ślub i wesele jest baaaardzo odległe bo zaplanowane dopiero na 2014 rok wiec tak własciwie niczym sobie jeszcze nie zaplatywałam głowy. Ponieważ własciciele herbowej w zabnie to znajomi (dalsza rodzina) tylko ten lokal bierzemy pod uwagę. chcielismy tak wstepnie go tylko ogladnac, zjesc obiad a przy okazji odwiedzic włascicieli, stad tez wykonany zostal do nich telefon i tu uwaga!: spadłam z krzesła gdy sie dowiedziałam ze w 2014r ostatni wolny termin na maj to 31 maj. my planowalismy wesele 10 maja ale niestety wszystkie terminy zajęte są juz na komunie, wiec ponad 2,5 roku wczesniej musielismy zarezerwowac sale, gdyz uparlismy sie na maj i nie ma co zwlekac ze jeden jedyny wolny termin w maju ktos mi sprzatnie sprzed nosa. nie wiem moze ja jestem jakas niedzisiejsza, ale do glowy nie przyszlo ze teraz ludzie wynajmuja wszytsko na komunie z takim wyprzedzeniem i wlasciwie na caly miesiac pisze to w razie "W" dla innych dziewczyn, ktore planuja sluby w maju aby o tym pamietaly
Ale komunie są przecież w niedzielę, to w sobotę nie wynajmują już sal na wesele?
rinco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 10:09   #3779
ivisia
Raczkowanie
 
Avatar ivisia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: T-ów :)
Wiadomości: 62
Palermo

Dzięki śliczne za odpowiedź, dziewczyny.

Powiem szczerze że trochę skomplikowałyście mi decyzję, która już praktycznie była podjęta (-> PALERMO, bo naprawdę tam ślicznie!), ale skoro narzekacie na jedzonko, które jest jednym z najwazniejszych elementów na weselu, oraz na konfliktowego właściciela to chyba jednak w grę będzie wchodzić WŁADECZKA.
W tym roku ma się rozbudowywać, może powiększy więc salę siedzącą, bo podobno mało miejsca tam przy 100-osobach, a o tych małych porcjach też słyszałam - jak rozmawialiścy z właścicielką to zapytałam delikatnie o możliwość większych porcji jedzonka, to powiedziała że posiłki są często podawane więc myśli że porcje są odpowiednie... hmm

no nic, kwestia jeszcze otwarta, jutro zamówimy którąś z sal więc jeszcze ew. Wasze zdania na temat tych lokali - bardzo mile widziane!!
ivisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 10:26   #3780
piska
Raczkowanie
 
Avatar piska
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 478
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Niestety nie rozumiem jeszcze jak ktos robi poprawiny - sprawa oczywista, ale na same soboty rowniez nie wynajmuja. obdzwonilam kilka lokali i prawie wszedzie nie ma miejsc do ok 20 maja 2014, właśnie przez komunie!! Szok
piska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:19.