Wszystko o Oriflame cz. III - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-07, 09:34   #3751
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez kashka Pokaż wiadomość
balsam brązujący radiance 10,90
balsam rozświetlający w sprayu 14,90
bardzo dziękuje

Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość
Podkłady ujędrniajżce nie zostały wycofane ! Ale na razie nie ma w promocij, nawet w K15, może będą w K 16 lub 17

A te w słoiczkach to podkłady w musie, też rewelacyjne ale inne
Ja właśnie też nie przypominam sobie, żeby był przy nich budzik, ale skoro te też są ujędrniające, to pomyślałam, że te są zamiennikiem :conf used:
Mam ten podkład w słoiczku i to raczej nie jest mus.. ma normalną lejącą się konsystencję, może minimalnie gęstszą niż te z dozownikiem. Mus to napewno nie jest...

Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość
Sprzedawane są razem ze szpatułką co ułatwia wydobycie ze słoiczka (np przy moich długich pazurach)
Powiem szczerze, że słoiczki wcale mi nie pasują też mam długie paznokcie i szpatułka doprowadza mnie do szału, muszę jej dotykać, zmazywać z niej podkład, wycierać. Zawracanie gitary. Poza tym mam wrażenie, że w słoiczku osiądzie więcej bakterii i kurzu niż w zamkniętym dozowniczku..
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 10:25   #3752
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Z pewnością te podkłady w słoiczkach są mniej higieniczne, ale za to bardziej ekonomiczne. Niestety w buteleczkach zostaje bardzo dużo podkładu w momencie gdy juz przez dozownik nic nie leci. Trzeba sie nieźle nagimnastykować żeby choć trochę wydobyć ze ścianek buteleczki, a podkładu osadza sie tam sporo. Troche to wszytsko nieprzemyslane...
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 11:31   #3753
Kalien
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 517
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość
...Jeszcze mam pytanie. Czy używała któraś z was pomadki GG Rouge Future kolor Ravishing Red (5486), znacie ten kolor? K 14 str. 71.
Potrzebuję takiej w ładnym odcieniu czerwieni ale nie ostrej krwistej tylko trochę zgaszonej, wpadającej w koral... Czy ta choć trochę pasuje do tego opisu?
Jeśli chodzi o Ravishing Red to kolor jest krwisty, ciemny i raczej malinowy róż. Bardziej czerwona jest Scandalous, ale też jest krwista. Ogólnie tak jak już komuś tutaj pisałam - kolory w katalogu są bardzo zbliżone do tych, jakie wychodzą na ustach. Trzeba tylko brać pod uwagę metaliczny połysk - im jaśniejszy środek ust w palecie na str. 71, tym bardziej pomadka się błyszczy. Takiej jak potrzebujesz raczej nie znajdziesz w palecie Rouge Future
Kalien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 11:48   #3754
bernatunia
Raczkowanie
 
Avatar bernatunia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 257
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Dostałam dziś swoją paczusię - przed czasem ale się cieszę
A katalog 15 jest rewelacyjny !!!!!
Po tych dwóch kiepskich katalogach ten jest świetny
Bardzo mi się podoba
__________________
konsultantka Oriflame 6%





bernatunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 12:01   #3755
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

katalog na pewno jest super ponieważ wonder jest w promocji klientki już od dawna o niego wypytują ja ostatnio przechodzę mniejszą euforię ponieważ staram się kupować mniej kosmetyków z 14 wzięłam mleczko do ciała za 13,90 oraz żel pod prysznic za 10,90 a do tego krem do rak za 1 zł a no i mydełko M&H za 1 zł bo akurat miałam okazję a z 15 wezmę może ten nowy korektor za 18,90, krem do ciała z witaminami za 9,90 jeżeli jeszcze będzie i może blsam po depilaji z 10,90 poza tym już raczej nic kiedyś brałam sobie mnóstwo kometyków, teraz się z tego leczę
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 12:07   #3756
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Kalien Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Ravishing Red to kolor jest krwisty, ciemny i raczej malinowy róż. Bardziej czerwona jest Scandalous, ale też jest krwista. Ogólnie tak jak już komuś tutaj pisałam - kolory w katalogu są bardzo zbliżone do tych, jakie wychodzą na ustach. Trzeba tylko brać pod uwagę metaliczny połysk - im jaśniejszy środek ust w palecie na str. 71, tym bardziej pomadka się błyszczy. Takiej jak potrzebujesz raczej nie znajdziesz w palecie Rouge Future
Kalien - widzę, ze masz obeznanie w tych pomadkach a ja właśnie niedawno pytałam o odcień Redwood - na zdjęciu wydaje mi się, że to taka ceglasta czerwień albo brąz z domieszką czerwieni. Nie mylę się?
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 12:20   #3757
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Tez mam wrazenie, ze 15tka zrobi furore Dla siebie widze duzo rzeczy, za duzo
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-07, 12:21   #3758
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Tez mam wrazenie, ze 15tka zrobi furore Dla siebie widze duzo rzeczy, za duzo
Ł@siczko uspokój się, jesteś przecież na odwyku
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 13:14   #3759
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez beaucoup Pokaż wiadomość
mam go i jestem zadowolona. Może efekt nie jest taki jak na modelce, ale wg mnie dobrze rozczesuje rzęsy, nie skleja ich, nie osypuje się. Ma bardzoe fajną plastikową szczoteczkę.
Dzieki zamowie go sobie teraz
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 13:53   #3760
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Tez mam wrazenie, ze 15tka zrobi furore Dla siebie widze duzo rzeczy, za duzo
Ja też już mam sporo upatrzonych rzeczy Teraz trzeba o grubość portfela zadbać

Już moja kosmetyczka zaczyna pękać w szwach, chyba czas na większą
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 14:16   #3761
Kalien
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 517
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Kalien - widzę, ze masz obeznanie w tych pomadkach a ja właśnie niedawno pytałam o odcień Redwood - na zdjęciu wydaje mi się, że to taka ceglasta czerwień albo brąz z domieszką czerwieni. Nie mylę się?
Dokładnie tak jak mówisz - Redwood to taka ceglasta, zgaszona czerwień z odrobiną brązu, aczkolwiek jak wszystkie pomadki Rouge Future jest bardzo intensywna i ma lekki metaliczny (w odcieniu różu) połysk. Jest prawie taka jak na zdjęciu, tylko troszkę bardziej połyskuje
A "obeznanie" mam, bo mam prawie wszystkie dostępne próbki nie kupuję już tylko Colour Attraction bo uważam, że nie warto - 10 próbek wystarczy w zupełności, żeby na oko ocenić wszystkie odcienie i dobrać coś dla siebie
Swoją drogą, to drażni mnie że nie ma wszystkich próbek... Np Power Shine brakuje tych 5 nowych odcieni, GG Paradise oraz GG Dolce Vita nie ma wcale nie mówiąc już o tym, że przydałyby się też Lip Classic, ale one są tanie, więc to jeszcze można usprawiedliwić. Poza tym ostatnio zlikwidowali próbki pomadek Midnight Colour a to były moje ulubione pomadki. Dobrze, że w następnym katalogu są w promocji, to sobie kupię, bo boję się że zostaną wycofane
Kalien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-07, 15:56   #3762
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Kalien Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Ravishing Red to kolor jest krwisty, ciemny i raczej malinowy róż. Bardziej czerwona jest Scandalous, ale też jest krwista. Ogólnie tak jak już komuś tutaj pisałam - kolory w katalogu są bardzo zbliżone do tych, jakie wychodzą na ustach. Trzeba tylko brać pod uwagę metaliczny połysk - im jaśniejszy środek ust w palecie na str. 71, tym bardziej pomadka się błyszczy. Takiej jak potrzebujesz raczej nie znajdziesz w palecie Rouge Future
Dziękuję Kalien A czy w innych pomadkach znajdę coś takiego?
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 16:18   #3763
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Tez mam wrazenie, ze 15tka zrobi furore Dla siebie widze duzo rzeczy, za duzo

niestety dla mnie tez tak uwazam: wondery to chyba kupie 2, puder w kamieniu, krem nowy do stop, a to dopiero na pierwszy rzut oka

mam nadzieje ze klientkom tez spodoba sie 15 katalog
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 16:28   #3764
arsuper
Raczkowanie
 
Avatar arsuper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 124
GG do arsuper
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Wiecie co? Dzisiaj zdecydowałam się zrobić zamówienie z 14, miałam straszną chrapkę na czarną torebkę, a ori mi napisało, ze juz nie będzie w sprzedaży. Jak to jest? Przecież w katalogu 15 też jest w ofercie. Wiecie coś może na ten teat?
__________________
tak to ja
arsuper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 16:29   #3765
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

A tak właściwie to czym różni się podkład GG adaptacyjny od ujędrniającego???
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 17:23   #3766
Kalien
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 517
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość
Dziękuję Kalien A czy w innych pomadkach znajdę coś takiego?
Jutro w świetle dziennym przejrzę całą paletę próbek jaką mam i zobaczę co mniej więcej byłoby odpowiednie według Twoich wskazówek
Kalien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 17:25   #3767
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Kalien Pokaż wiadomość
Jutro w świetle dziennym przejrzę całą paletę próbek jaką mam i zobaczę co mniej więcej byłoby odpowiednie według Twoich wskazówek
Super śeietnie !!! Bardzo Ci dziękuję i czekam niecierpliwie na jutro
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 18:28   #3768
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

dziewczynki doebralam apczke i mam pomyłkę.
zamaist pudru w kamieniu przyslaki mi ten w proszku;/

jest gdzies na necie druk reklamacji lub cos??
bardzo ladnei pachnei ta nowa woda
katalgo o neibo lepszy od 14
te wyciszkaczki do past okazaly sie bardzo fajne

a i jeszcze jedno, dzisiaj klienta chciala sobie kupic podklad do buziaka, ale nie weidzial totalnei ajki kolor, i pytanie brzmi czy jak kupi taki a okazrze sie za jasny/ciemny czy moge go jakos wymienic i na jakeij zasadzie??
__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 18:53   #3769
Kalien
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 517
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
... jest gdzies na necie druk reklamacji lub cos??
...
Link do druku reklamacji w PDF:
http://poland.oriflame.com/KlubOrifl...arze/DRUK1.pdf

Wymiany chyba nie są możliwe, ale pewna nie jestem. Na pewno nie słyszałam o takiej możliwości...

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Co do koloru podkładu i wyboru odpowiedniego, to możesz kupić próbki, które najszybciej można kupić w biurze. Wszystkie podkłady w danym kolorze są w tym samym odcieniu, więc w razie gdyby akurat nie było konkretnego podkładu, to możesz kupić dowolne próbki
Kalien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-07, 19:55   #3770
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
dziewczynki doebralam apczke i mam pomyłkę.
zamaist pudru w kamieniu przyslaki mi ten w proszku;/

jest gdzies na necie druk reklamacji lub cos??
bardzo ladnei pachnei ta nowa woda
katalgo o neibo lepszy od 14
te wyciszkaczki do past okazaly sie bardzo fajne

a i jeszcze jedno, dzisiaj klienta chciala sobie kupic podklad do buziaka, ale nie weidzial totalnei ajki kolor, i pytanie brzmi czy jak kupi taki a okazrze sie za jasny/ciemny czy moge go jakos wymienic i na jakeij zasadzie??
Jeśli na zamówieniu masz puder w kamieniu, a przysłali w proszku (czyli kody się nie zgadzają), to na druczku jest opcja pomyłki asortymentowej czy coś takiego. I tam się uzupełnia odpowiednie dane (to jest w lewej kolumnie na odwrocie druku). U mnie w filii (w Krakowie) takie reklamacje przyjmują tylko w dniu odbioru paczki.

Podkładu wymienić nie możesz. Oddajesz ten, który nie pasuje (też za pomocą druczka z pdfa) i kupujesz odpowiedni .

Kalien, nie w każdym biurze są próbki . A w filii to już na pewno nie ma .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 20:03   #3771
Kalien
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 517
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Kalien, nie w każdym biurze są próbki . A w filii to już na pewno nie ma .
To ja mam szczęście, że mam takie biuro, w którym albo jest na miejscu, albo będzie najpóźniej na za tydzień
Kalien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 09:47   #3772
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
Ł@siczko uspokój się, jesteś przecież na odwyku
Cos czuje, ze na czas zamowienia z kat. 15 zrobie sobie przerwe w odwyku
Na pewno wezme 2 wody Grace - dla siebie i mamy na urodziny (obie mamy na poczatku listopada), mysle nad szalikiem i rekawiczkami, bo nie mam ladnego kompletu na zime, moze jeszcze ta torebeczke Grace, ale jeszcze pomysle, krem dla mamy Time Reversing Intense, czarny liner w sloiczku, neci mnie ta maska kokosowa do wlosow, na pewno jeszcze wezme szampon HairX przeciwlupiezowy, chyba tyle na razie, ufff

Bogaczka, masz racje, jak sie kosmetyki nie mieszcza w kosmetyczce, to czas na wieksza Podpisuje sie pod tym!
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 09:56   #3773
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Bogaczka, masz racje, jak sie kosmetyki nie mieszcza w kosmetyczce, to czas na wieksza Podpisuje sie pod tym!
Tak Tylko zastanawiam się co tu wymyśleć bo chciałabym jedną kosmetyczkę ale, żeby wszystko miało swoje miejsce. Może coś z przegródkami, kieszonkami na kredki, pędzle, cienie, itd
Wiem, że są takie kuferki twarde, może coś takiego
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 10:44   #3774
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Kalien Pokaż wiadomość
Dokładnie tak jak mówisz - Redwood to taka ceglasta, zgaszona czerwień z odrobiną brązu, aczkolwiek jak wszystkie pomadki Rouge Future jest bardzo intensywna i ma lekki metaliczny (w odcieniu różu) połysk. Jest prawie taka jak na zdjęciu, tylko troszkę bardziej połyskuje
A "obeznanie" mam, bo mam prawie wszystkie dostępne próbki nie kupuję już tylko Colour Attraction bo uważam, że nie warto - 10 próbek wystarczy w zupełności, żeby na oko ocenić wszystkie odcienie i dobrać coś dla siebie
Swoją drogą, to drażni mnie że nie ma wszystkich próbek... Np Power Shine brakuje tych 5 nowych odcieni, GG Paradise oraz GG Dolce Vita nie ma wcale nie mówiąc już o tym, że przydałyby się też Lip Classic, ale one są tanie, więc to jeszcze można usprawiedliwić. Poza tym ostatnio zlikwidowali próbki pomadek Midnight Colour a to były moje ulubione pomadki. Dobrze, że w następnym katalogu są w promocji, to sobie kupię, bo boję się że zostaną wycofane
Bardzo dziękujęJuż wiem kogo będę prosić o poradę przy zakupie pomadek Ori. Obawiam się trochę tego odcienia, ale mam cały zbiór róży i fioletów a od dawna kusi mnie czerwień. Taka krwista jest piękna, ale trudno dobrać właściwy odcień, więc chcę spróbowac z "bezpieczniejszym" kolorem. Mam nadzieję, że będę zadowolona.
Pamiętam jak chwaliłaś te pomadki Midnight - masz jakieś ulubione odcienie?
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 12:06   #3775
Kalien
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 517
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość
Super śeietnie !!! Bardzo Ci dziękuję i czekam niecierpliwie na jutro
Nie wiem dokładnie o jaki odcień koralu Ci chodzi. Wybrałam 6 pomadek w zgaszonej czerwieni i bez brokatu. Nie miałam na czym pokazać koloru, więc pokażę na ustach. Malowałam tylko fragment ust, żeby było widać różnicę między naturalnym kolorem ust a pomadką. Zdjęcia robione w świetle dziennym przy zachmurzeniu. Pierwsza kolumna to zdjęcia przy pełnej lampie, druga to normalna lampa, a trzecia jest bez lampy. Mam nadzieję, że choć troszkę pomoże Ci to w wyborze
Kalien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 12:20   #3776
Kalien
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 517
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Kalien - widzę, ze masz obeznanie w tych pomadkach a ja właśnie niedawno pytałam o odcień Redwood - na zdjęciu wydaje mi się, że to taka ceglasta czerwień albo brąz z domieszką czerwieni. Nie mylę się?
Na zdjęciu między innymi jest pomadka Redwood - GG 5 475

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
...Pamiętam jak chwaliłaś te pomadki Midnight - masz jakieś ulubione odcienie?
Mam dwie ulubione...
Moonlight Orchid 13829 - na wieczór i większe wyjścia - naturalny, zgaszony róż, przyciemnia usta
Rose Gala 13833 - na co dzień - bardzo naturalna, lekko różowa - daje efekt "ożywionych" ust
Obie dają taki efekt jakbym poprawiła usta w Photoshopie czyli jednolity, intensywny i jednocześnie naturalny kolor
Kalien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 13:05   #3777
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Kalien Pokaż wiadomość
Na zdjęciu między innymi jest pomadka Redwood - GG 5 475



Mam dwie ulubione...
Moonlight Orchid 13829 - na wieczór i większe wyjścia - naturalny, zgaszony róż, przyciemnia usta
Rose Gala 13833 - na co dzień - bardzo naturalna, lekko różowa - daje efekt "ożywionych" ust
Obie dają taki efekt jakbym poprawiła usta w Photoshopie czyli jednolity, intensywny i jednocześnie naturalny kolor
Super, dziękuję Coraz bardziej przekonuję się do tego odcienia. A nad tymi Midnight Colour też się zastanawiam, tym bardziej że cena będzie przystępna.W tym katalogu zaszalałam i zamówiłam jeszcze Colourfull odcień Pink Passion - masz swoją opinię o tych pomadkach?
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 14:12   #3778
Kalien
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 517
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Super, dziękuję Coraz bardziej przekonuję się do tego odcienia. A nad tymi Midnight Colour też się zastanawiam, tym bardziej że cena będzie przystępna.W tym katalogu zaszalałam i zamówiłam jeszcze Colourfull odcień Pink Passion - masz swoją opinię o tych pomadkach?
Większość Colourfull daje ciekawy efekt "mokrych ust" za sprawą mieniących się w różnych odcieniach drobinek brokatu Niestety zaraz po nałożeniu tak mnie pieką usta, że szybko ścieram i nakładam balsam, bo nie mogę wytrzymać
Powiem Ci, że kiedyś miałam próbkę takiej pomadki jak Pink Passion. Z tego co pamiętam to była chyba Water Shine Diamonds z Maybelline w kolorze Rapsberry Cream. Próbka byla dodana do jakiejś babskiej gazety. Pachniała dokładnie tak samo - zapomniałam dodać, że Colourfull mają bardzo przyjemny malinowy zapach Do tego błyszczała identycznie i odcień różu był podobny. Odkąd weszły Colourfull w Oriflame to mnie kusi ta Pink Passion. Właśnie pomalowałam nią usta i próbuję wytrzymać
... Przed chwilką byłam pogadać z mamą. Ona też lubi takie kolory. Pomalowała się i powiedziała, że chce W razie czego będę od niej pożyczać, bo mi troszkę szkoda kasy na niecodzienne kosmetyki, których mam już duuużo
Po pół godziny z pomadką na ustach stwierdzam, że nadal piecze, aczkolwiek da się wytrzymać
Kalien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 17:51   #3779
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Kalien Pokaż wiadomość
Nie wiem dokładnie o jaki odcień koralu Ci chodzi. Wybrałam 6 pomadek w zgaszonej czerwieni i bez brokatu. Nie miałam na czym pokazać koloru, więc pokażę na ustach. Malowałam tylko fragment ust, żeby było widać różnicę między naturalnym kolorem ust a pomadką. Zdjęcia robione w świetle dziennym przy zachmurzeniu. Pierwsza kolumna to zdjęcia przy pełnej lampie, druga to normalna lampa, a trzecia jest bez lampy. Mam nadzieję, że choć troszkę pomoże Ci to w wyborze
Dziękuję Kalien Jesteś niezastąpiona
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 18:00   #3780
zabula87
Wtajemniczenie
 
Avatar zabula87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: RŚ
Wiadomości: 2 869
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Super, dziękuję Coraz bardziej przekonuję się do tego odcienia. A nad tymi Midnight Colour też się zastanawiam, tym bardziej że cena będzie przystępna.W tym katalogu zaszalałam i zamówiłam jeszcze Colourfull odcień Pink Passion - masz swoją opinię o tych pomadkach?
Bardzo lubie Colourfull mam Charming Berry wcześniej lupiłam próbki, tej wymienionej i Pink Passion (ona była dla mnie cut za ciemna). Ta Beryy wpada troche pod fiolet, ale raczej czerwień taka sina baaardzo ładnie wygląda i długo trzyma się na ustach. Po zjedzeniu kanapki mam ją jeszcze na ustach, nie tak intensywna, ale jest. Na początku, fakt, tak mrowi, ale po jakimś czasie już w ogóle nie czułam. Usta się chyba przyzwyczaiły. Chociaż są dni, że mrowi polecam!
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=oCGPz...x=0&playnext=1


od 30.04.2004 MY
28.04.2012 ślub
zabula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.