Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część IV - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-25, 14:02   #3781
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część IV

ajka na czym byliście w teatrze? Wczoraj małżówi mówiłam, że jedna dziewczyna z wizażu ma iść z Tż na jakiś spektakl. I dzisiaj jak przejeżdżaliśmy koło teatru to małż rzucił do mnie: może też byśmy poszli Pewnie za niedługo coś wybierzemy i pójdziemy
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 14:09   #3782
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez ajka89 Pokaż wiadomość
My wczoraj byliśmy w tatrze. Okazało się, ze spektakl był na godzinę 18, a ni na 20 jak mi cały czas mąż wciskał.Dobrze, że coś mnie tknęło i spojrzałam na bilety wczoraj koło 16, bo inaczej miałabym teatr przed telewizorem w domu
Poza tym byłam dzisiaj trochę dorywczo w pracy, niedawno wróciłam, zjadłam obiadek - pomidorową i pierożki ze szpinakiem (ostatnio mi strasznie smakują) a teraz robię porządki i czekam na męża aż wróci z jakiegoś śmiesznej konferencji i jedziemy do Sopotu a jutro zakupy w Ikei
Cóż za precyzyjne określenie czasu... chyba tylko faceci tak potrafią.
W Sopocie uważaj, żeby Cię nie zwiało do morza.
Twój obiadek brzmi smakowicie, ale ja mam ogórkową i pierogi ruskie (przyznaję, że kupiłam gotowe ), więc też nie narzekam.
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 14:11   #3783
ajka89
Zadomowienie
 
Avatar ajka89
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 796
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
ajka na czym byliście w teatrze? Wczoraj małżówi mówiłam, że jedna dziewczyna z wizażu ma iść z Tż na jakiś spektakl. I dzisiaj jak przejeżdżaliśmy koło teatru to małż rzucił do mnie: może też byśmy poszli Pewnie za niedługo coś wybierzemy i pójdziemy
Byliśmy na dość znanym tytule: "Romeo i Julia". Mąż kupił sam, chciał zrobić niespodziankę. Myślałam,że będę się nudzić,bo jednak Romeo i Julia to takie oklepane, ale było niesamowicie
ajka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 14:14   #3784
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez ajka89 Pokaż wiadomość
To prawda....Tesco jest drogie, ale najlepsze mają promocję. Już nie pamiętam jaka dokładnie była cena, ale wiem,że była to promocja jakiś napoi. Wielki napis: :"Zapłać mniej za dwie" i złączone 2 butelki za 8 złoty. Poszliśmy dalej, a na normalnej półce z napojami ten sam napój tylko jeden kosztował 4 złote więc promocja, jak ta lala


---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
wypima juz dzis wieksza połowe wody+2 zielone herbaty + kawa slaba(nie wytrzymałam bo łeb to myslalam ze mi rozwali, a po kawie przeszło troche, amm nadz ze przejdzie całkiem) no i dokoncze jeszcze butle wody i zaczne nowa butelke

i bedzie git. Poprawiam sie
To dobrze.
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 14:14   #3785
ajka89
Zadomowienie
 
Avatar ajka89
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 796
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
Cóż za precyzyjne określenie czasu... chyba tylko faceci tak potrafią.
W Sopocie uważaj, żeby Cię nie zwiało do morza.
Twój obiadek brzmi smakowicie, ale ja mam ogórkową i pierogi ruskie (przyznaję, że kupiłam gotowe ), więc też nie narzekam.
Mój mąż to w ogóle wszystko lubi tak precyzować. Mówię mu: Idź do sklepu i kup 300 dkg mięsa mielonego. A on przychodzi z pół kg i tak z wieloma rzeczami. Ale zauważyłam, że ma tendencje zwyżkową. Woli zawyżać niż zaniżać
JA pierogi ze szpinakiem też kupuję
ajka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 14:15   #3786
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Też nieźle
Teraz jak coś gotuję to często wołam małża, żeby doprawił. Ja od jakiegoś czasu mam wypaczony smak. A i wszystko bym soliła w mega ilościach.
Zdecydowanie niewskazane
ja tez

a czy ja od picia duzej ilosci wody nie bede spuchnieta?????? skoro np nerki funkcjonuja gorzej bo jestem opuchnieta to jak bede wiecej pic to zejdzie z emnie opuchlizna?
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 14:18   #3787
ajka89
Zadomowienie
 
Avatar ajka89
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 796
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
ja tez

a czy ja od picia duzej ilosci wody nie bede spuchnieta?????? skoro np nerki funkcjonuja gorzej bo jestem opuchnieta to jak bede wiecej pic to zejdzie z emnie opuchlizna?
Organizm nie dostając odpowiedniej ilości płynów, zatrzymuję je i człowiek puchnie. Jak będziesz piła pod dostatkiem, to Twój organizm zakoduję sobie, ze nie potrzebuję zatrzymywać wody, bo dostaję płyny na bieżąco
ajka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 14:18   #3788
KarolinaPW
Zadomowienie
 
Avatar KarolinaPW
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 924
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Podobno dzieciaczki spokojne w brzuchu, później są demonami I na odwrót
Nie zawsze, ja byłam spokojna i w brzuchu i później, moja siostra diabełek przed i po urodzeniu

Cytat:
Napisane przez chmielinka Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny

nie było mnie tu od wtorku a tu 30 stron do nadrobienia

we wtorek w nocy dostałam takiego krwotoku, że wylądowałam w szpitalu, gdzie okazało się że mam krwiaka na macicy, który rosnąc odkleja łożysko w środę w nocy tak samo się stało i tylko czekaliśmy aż przestanie by później sprawdzić czy dzidzia żyje ordynator był okropny, każda jego gadka na obchodzie mnie dobijała... gdy mu powiedziałam że krwawienie ustało to usłyszałam: "i co z tego, i tak może pani jeszcze krwawić, wtedy zrobimy zabieg" byłam załamana (jeszcze do tego jak się człowiek napatrzy na te różne przypadki na oddziale to ma dość).
Całe szczęście wczoraj miał dyżur mój lekarz, zbadał mnie i powiedział że na razie cech krwiaka nie widać, a dzidziuś żyje i lepiej jak będę leżeć plackiem w domu w miłej atmosferze niż tam. Więc wczoraj po południu mnie wypisali i leżę cały czas i biorę lutkę pod język.

Trzymajcie kochane kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło.
Przepraszam ale raczej nie dam rady was nadrobić, bo naskrobałyście ponad 30 stron! a jeszcze jestem trochę słaba
Ale się zdenerwowałam, jak przeczytałam wstęp, dobrze, że sytuacja opanowana i z dzidziusiem w porządku. Ja też miałam podejrzenie krwiaka, leżałam i brałam cyklonaminę +rutinoskorbin, przy następnym badaniu okazało się, że się wchłonął. Więc leż, wypoczywaj, niczym się nie stresuj, niech rodzina koło Ciebie skacze, a Ty nie wstawaj
Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
dzisiaj
Nie wiem czy się nie spóźniłam, ale trzymam
Cytat:
Napisane przez 201704110948 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Trzeba zacisnąć zęby i jakoś to przetrwać

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
A wiecie co mój tż wymyślił pod moją nieobecność? Nie mogę tego pojąć. Dał mamusi swojej klucze do naszego mieszkania i mamusia przyjeżdżała nie wiedzieć po co...
Nie zdzierżyłabym takiej sytuacji, gdyby teściowa miała mi graty przgladać, mąż by oberwał Jesteś wyjątkowo cierpliwa
Cytat:
Napisane przez wanilllka82 Pokaż wiadomość
witam weekendowo

zanim przeczytam co u Was to napisze co u mnie, nasz synek pozostał synkiem, znowu pokazał klejnoty rozrabiał strasznie na usg wszystkie parametry w normie u mnie też ok, wszystko pozamykane czyli kaszel nie zaszkodził jest większy niż wiek ciąży więc mogę urodzić wcześniej, ma już ponad 400 gram mały urósł bardzo a mi przybyło tylko pół kilo,
ahh moje kochane słoneczko
ale jestem szczęśliwa
Super wieści, gratuluję
Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Wybieranie mebli i dodatków to wspaniała rzecz pod warunkiem, że nie ma się limitów finansowych
Dokładnie tak, a jak są limity to jest frustracja, że nie można mieć tak jak by się chciało
Cytat:
Napisane przez karolka110 Pokaż wiadomość
Hej Dziewuszki, witam weekendowo
muszę Wam się pochwalić tym iż mój wczorajszy spacerek zakończył się zgubieniem portfela, a wa zasadzie zostawieniem Go w Lidlu na kasie
zauważyłam to dopiero wieczorem i zonk!! panika i w ogóle płacz ale potem przeanalizowałam wszystko i stwierdziłam, że tylko tam może być - w sklepie, no i na szczęście był!! kasy tam nie miałam ale dowód, prawo jazdy, ubezpieczenie, karty do bankomatunie byłoby za wesoło, ale skończyło się dobrze i w rezultacie poszliśmy z tej radości zakupić coś dla Maleństwa no i kupiliśmy jeszcze jeden słodki ręczniczek pokąpielowy z kapturkiem oraz przesłodki kocyk w kolorze czekoladowym, super mięciutki i milutki-w sam raz do wózeczka!!
o taki:
http://www.c-and-a.com/de/de/shop/product.html#!/Babies//Accessoires/Decken/71407/1

a tu wklejam dla Was troszkę WIOSNY!!!:roz a:
Dobrze, że się portfel znalazł
Śliczn bukietTeż kupiłam sobie dziś kilka tulipanków, od razy weselej w domu
__________________
"When you’re in my arms
The world makes sense
There is no pretence
And you’re crying
When you’re by my side
There is no defence
I forget to sense I’m dying"


KarolinaPW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 14:21   #3789
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez ajka89 Pokaż wiadomość
Organizm nie dostając odpowiedniej ilości płynów, zatrzymuję je i człowiek puchnie. Jak będziesz piła pod dostatkiem, to Twój organizm zakoduję sobie, ze nie potrzebuję zatrzymywać wody, bo dostaję płyny na bieżąco
a jak mi sie popier dzieli jak ze smakiem i nie zakoduje tylko mimo to bedzie zatrzymywał?

ze mna to róznie moze byc
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 14:23   #3790
ajka89
Zadomowienie
 
Avatar ajka89
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 796
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
a jak mi sie popier dzieli jak ze smakiem i nie zakoduje tylko mimo to bedzie zatrzymywał?

ze mna to róznie moze byc
No to spuchniesz jak balon i trzeba będzie Cię nakuć, zebyś się spuściła
ajka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 14:26   #3791
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część IV

Dzisiaj jestem cały czas głodna. Masakra. Dobrze, że dzisiaj nie robię obiadu - mamy jakieś resztki z wczoraj. Może w końcu przestanę jeść
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 14:28   #3792
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez ajka89 Pokaż wiadomość
No to spuchniesz jak balon i trzeba będzie Cię nakuć, zebyś się spuściła
ale by były jaja latała bym pod sufitem
Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Dzisiaj jestem cały czas głodna. Masakra. Dobrze, że dzisiaj nie robię obiadu - mamy jakieś resztki z wczoraj. Może w końcu przestanę jeść
ja wrecz przeciwnie. Wszystko mi dziwnie smakuje. A moze to sprawa wody? bo zapycham sie wodą i nie jestem glodna?
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 14:28   #3793
ajka89
Zadomowienie
 
Avatar ajka89
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 796
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Dzisiaj jestem cały czas głodna. Masakra. Dobrze, że dzisiaj nie robię obiadu - mamy jakieś resztki z wczoraj. Może w końcu przestanę jeść
Ja też byłam taka głodna. Najadłam się i teraz mam zgagę i czuję się tak pełna, że nic mi się nie chcę. Muszę się spakować do Sopotu...a wstać mi się z krzesła nie chce Zamuliło mnie strasznie..
ajka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 14:29   #3794
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
acha...... to ja mam 30%
Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ja 36,5%
Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
/
a o co chodzi? jeśli można wiedzieć
Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
o rozrzedzenie krwi, cos takiego

jak Pumas miała 40% i pisała z ena ciezarna to zza mało, to ja juz w ogole mm mało
musze sie za sieb ie wziąc!!!!!!!!!

a który to parametr z morfologii?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 14:30   #3795
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
a który to parametr z morfologii?
hcthematokryt

Edytowane przez phdwao
Czas edycji: 2012-02-25 o 14:31
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 14:31   #3796
ajka89
Zadomowienie
 
Avatar ajka89
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 796
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
ale by były jaja latała bym pod sufitem


ja wrecz przeciwnie. Wszystko mi dziwnie smakuje. A moze to sprawa wody? bo zapycham sie wodą i nie jestem glodna?
Jakbyś tak zatrzymała w sobie sporo litrów tej wody, to nie wiem, czy byś latała. Chyba wręcz przeciwnie, wgniotło by Cię w ziemie

Poza tym- woda zapycha. Zawsze wypijałam desperacko wodę jak byłam głodna, a postanowiłam nie jeść po 18
ajka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 14:34   #3797
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część IV

Dzisiaj na śniadanie robiłam tosty - takie z opiekacza. Dwa dałam małżowi na talerz i dwa się robiły. Jak wszystko zjadł to mówię przynieś sobie jeszcze dwa są w opiekaczu. Jakiś czas później patrzę - opiekacz upieprzony serem. Mówię do Tż: dlaczego nie wytarłeś opiekacza jak wyjąłeś tosty? Jak był ciepły to wystarczyło tylko przetrzeć i byłby czysty.
A małż na to: przecież kazałaś tylko je wyjąć. Nic nie mówiłaś o wycieraniu. Tak się dogadujecie z facetami, a potem żalicie się na nich na wizażu...
Uśmiałam się przy tym niesamowicie. Wiem, że powinnam wydawać szczegółowe polecenia, ale czasem zapominam
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 14:35   #3798
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 887
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część IV

Dzieńdoberek weekendowo Dzisiaj zapachniało wiosną ale energii to mam jak na lekarstwo Zbyt gwałtowna zmiana temperatur i ciśnień wpływa na mnie destruktywnie Mam dobry nastrój ale zero chęci na cokolwiek

chmielnika Brak słów na lekarza palanta Ja bym anonimowo złożyła skargę na niego za takie"budujące słowa".

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
zlejcie mnie toporkiem bym sie poprawiła, ile tej wody tzreba w ciązy dziennie pic? i jaka pijecie?
a tam zaraz toporkiem-wystarczy bacik Ja piję taka gazowaną z biedronki najtańszą i mi bardzo smakuje, mam ją od lat w sypialni przy łóżku i w dużym pokoju na podłodze pod stołem przy którym się siedzi.
W sumie, to nie narzekam na brak apetytu na wodę ale tez może dlatego, że ja dużo jem na pikantno a to wiadomo sprzyja pragnieniu

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Ja niestety jestem przeziębiona tak konkretnie, a L4 kończy mi się jutro i co tu zrobić. Pewnie cały dzień spędzę w łóżku, o matko.
Bidulka=oby szybko przeszło Niestety nie znam naturalnych sposobów na szybki powrót do zdrowia Ponoć trzeba wypacać czyli herbata z lipy+miód albo z sokiem malinowym.

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
A wiecie co mój tż wymyślił pod moją nieobecność? Nie mogę tego pojąć. Dał mamusi swojej klucze do naszego mieszkania i mamusia przyjeżdżała nie wiedzieć po co...
Żartujesz Ja bym szybko zmieniła ten stan przy tak wścipskiej teściowej Mama tż też ma klucze ale tylko w razie W i za naszą zgodą.

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
A my w końcu urządzamy mieszkanie, kończymy. Remont był u nas w lato a teraz kupujemy ostatnie meble
Remontu nie zazdroszczę choć miły jest efekt końcowy ale wybór mebli i ogólna wykończeniówka jest miła i przyjemna pod warunkiem gdy ma się na to odpowiednią ilość gotówki a nie, że najtaniej byle by było.

Cytat:
Napisane przez wanilllka82 Pokaż wiadomość
zanim przeczytam co u Was to napisze co u mnie, nasz synek pozostał synkiem, znowu pokazał klejnoty rozrabiał strasznie na usg wszystkie parametry w normie u mnie też ok, wszystko pozamykane czyli kaszel nie zaszkodził jest większy niż wiek ciąży więc mogę urodzić wcześniej, ma już ponad 400 gram mały urósł bardzo a mi przybyło tylko pół kilo,
ahh moje kochane słoneczko
ale jestem szczęśliwa


Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość

Zapisaliśmy się do szkoły rodzenia Na maj. Zajęcia w soboty.
Fajnie-będziecie zadowoleni

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
[/COLOR]dziewczyny wazne pytanie:cis za:

te z Was, co dostały skierowanie na test z glukozy to dostałyście na druczku skierowania czy na recepcie?? Bo ja na recepcie i zastanawiam sie czy mnie z tym w przychodni nie wywalą ale ja mam lekarza bez NFZtu
Ja na nfz na recepcie dostałam.

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
No to jestem. Wszystko jest ok, lekarz cały czas mówił tylko "piękne", "prawidłowe", super" Wszystkie przepływy i pomiary prawidłowe.
Gratuluje zdrowej córeczki a focia słodka

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny sprzatacie używając środków chemicznych? Ja trochę pękam.
Używam ale śmierdzące ostrożnie i szybko żeby nie wdychać

Co do kolorów w pokoju dziecięcym ze zdjęcia, to pięknie to wygląda ale uważam, że dla maluszka lepiej coś łagodniejszego i radosnego
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leń ćwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój mały cud
branzoletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 14:35   #3799
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
a który to parametr z morfologii?
Cytat:
Napisane przez ajka89 Pokaż wiadomość
Jakbyś tak zatrzymała w sobie sporo litrów tej wody, to nie wiem, czy byś latała. Chyba wręcz przeciwnie, wgniotło by Cię w ziemie

Poza tym- woda zapycha. Zawsze wypijałam desperacko wodę jak byłam głodna, a postanowiłam nie jeść po 18
masz racje ale zobaczyłam siebie jako balon i tak mi sie palneło
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 14:37   #3800
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
a jak mi sie popier dzieli jak ze smakiem i nie zakoduje tylko mimo to bedzie zatrzymywał?
ze mna to róznie moze byc
Może przez zmieniony smak sypiesz za dużo soli? To też może powodować obrzęki. I lepiej, żeby to była woda niegazowana.
Nie pamiętam dlaczego , ale w ciąży należy unikać napojów gazowanych.
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 14:39   #3801
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Dzisiaj na śniadanie robiłam tosty - takie z opiekacza. Dwa dałam małżowi na talerz i dwa się robiły. Jak wszystko zjadł to mówię przynieś sobie jeszcze dwa są w opiekaczu. Jakiś czas później patrzę - opiekacz upieprzony serem. Mówię do Tż: dlaczego nie wytarłeś opiekacza jak wyjąłeś tosty? Jak był ciepły to wystarczyło tylko przetrzeć i byłby czysty.
A małż na to: przecież kazałaś tylko je wyjąć. Nic nie mówiłaś o wycieraniu. Tak się dogadujecie z facetami, a potem żalicie się na nich na wizażu...
Uśmiałam się przy tym niesamowicie. Wiem, że powinnam wydawać szczegółowe polecenia, ale czasem zapominam
standard
Cytat:
Napisane przez branzoletka Pokaż wiadomość

Ja na nfz na recepcie dostałam.
ooo
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 14:39   #3802
strongwomen
Zakorzenienie
 
Avatar strongwomen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 4 098
GG do strongwomen
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część IV

Hej

Podczytuję Was od dni trzech, może czterech...
straszne z Was gaduły ale bardzo sympatyczne,
przygarniecie jeszcze jedną ciężarną?

__________________
16.07.2012 - Kamil, nasze serce.
21.09.2013 - Małżeński staż.
strongwomen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 14:39   #3803
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez ajka89 Pokaż wiadomość
Ja też byłam taka głodna. Najadłam się i teraz mam zgagę i czuję się tak pełna, że nic mi się nie chcę. Muszę się spakować do Sopotu...a wstać mi się z krzesła nie chce Zamuliło mnie strasznie..
Fajnie masz tak blisko nad morze Z małżem byliśmy w zeszłym roku na weekend nad morzem właśnie w Trójmieście - jak czubki pociągiem w tą i z powrotem. W sumie to już było na początku ciąży ale jeszcze o tym nie wiedziałam
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 14:40   #3804
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez strongwomen Pokaż wiadomość
Hej

Podczytuję Was od dni trzech, może czterech...
straszne z Was gaduły ale bardzo sympatyczne,
przygarniecie jeszcze jedną ciężarną?

oczywiście witaj i pisz
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 14:41   #3805
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez strongwomen Pokaż wiadomość
Hej

Podczytuję Was od dni trzech, może czterech...
straszne z Was gaduły ale bardzo sympatyczne,
przygarniecie jeszcze jedną ciężarną?


Zapraszamy i gratuluję
Dzisiaj jest wyjątkowo spokojnie na wąteczku. Ale skoro podczytujesz to pewnie zauważyłaś, że w weekendy jest ciszej. Jak możesz napisz kilka słów o sobie
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 14:42   #3806
KarolinaPW
Zadomowienie
 
Avatar KarolinaPW
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 924
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
No to jestem. Wszystko jest ok, lekarz cały czas mówił tylko "piękne", "prawidłowe", super" Wszystkie przepływy i pomiary prawidłowe.
Wodogłowia nie stwierdzono, kość nosowa pięknie nadal widoczna, z serduszkiem wszystko ok (a tego się najbardziej bałam)
Dzidziol był bardzo spokojniutki i dał nam wszystko bez problemu pomierzyć, ale za to w pewnym momencie pokazał nam język hehe. Widzieliśmy też jak się po stópce ręką drapie No i potwierdziło się, że będzie dziewczynka . Małż stwierdził, że płeć ma dla niego drugorzędne znaczenie, najważniejsze, że dzidzia zdrowa, chociaż nie ukrywa, że wolał by chłopca Jak to chłopy hehe, ale ja wiem, że córę też będzie bardzo mocno kochał. A ja się cieszę, bo dla dziewczynki dostaniemy więcej ubranek haha No i będzie równowaga w domu

dzięki wielkie za kciuki
Czyli spóźniłam sie z kciukami, ale bardzo się cieszę i gratuluję! Na zdjęciu dzidzia wyglada jakby spała Słodka!
Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
wogóle chciałam powiedzieć, że od kilku dni mój mały coraz mocniej kopier, rano to aż widac było

a i wzieła mnie faza na sprzątanie, sprzątem wszystko
Też dziś posprzątałam gruntownie, nawet podłogi wymyłam, a wczoraj uprasowałam 14 koszul męża
Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny sprzatacie używając środków chemicznych? Ja trochę pękam.
Tak, choć łazienkę wolę, żeby mąż sprzątał, mamy maciupeńką łazienkę (2m2) i siłą rzeczy wdycha sie te opary. Czasem jak się nie doproszę to sprzątam w niej sama ale zakładam maseczkę na twarz
Cytat:
Napisane przez ajka89 Pokaż wiadomość
Mój mąż to w ogóle wszystko lubi tak precyzować. Mówię mu: Idź do sklepu i kup 300 dkg mięsa mielonego. A on przychodzi z pół kg i tak z wieloma rzeczami. Ale zauważyłam, że ma tendencje zwyżkową. Woli zawyżać niż zaniżać
JA pierogi ze szpinakiem też kupuję
Mój tak samo, lubi robić zakupy spożywcze, ale wszystkiego kupuje za duzo
Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Też nieźle
Teraz jak coś gotuję to często wołam małża, żeby doprawił. Ja od jakiegoś czasu mam wypaczony smak. A i wszystko bym soliła w mega ilościach.
Zdecydowanie niewskazane
Też ostatnio wszystko przesalam i mi takie przesolone smakuje
Strongwoman- witamy! w którym tc jesteś?
__________________
"When you’re in my arms
The world makes sense
There is no pretence
And you’re crying
When you’re by my side
There is no defence
I forget to sense I’m dying"



Edytowane przez KarolinaPW
Czas edycji: 2012-02-25 o 14:48
KarolinaPW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 14:43   #3807
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
Może przez zmieniony smak sypiesz za dużo soli? To też może powodować obrzęki. I lepiej, żeby to była woda niegazowana.
Nie pamiętam dlaczego , ale w ciąży należy unikać napojów gazowanych.
mozliwe. Ja gazowanej wody nie pije na szczescie nie lubie jedynie niegazowana.
Cytat:
Napisane przez strongwomen Pokaż wiadomość
Hej

Podczytuję Was od dni trzech, może czterech...
straszne z Was gaduły ale bardzo sympatyczne,
przygarniecie jeszcze jedną ciężarną?

witaj napisz cos o sobie
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 14:43   #3808
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część IV

Tż chyba jednak nie ma tego wirusa Już się czuje lepiej-mam nadzieję, że to po tej tabletce. Nie mdli go, a to jeden z objawów jelitówki. Także wielkie ufff
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 14:45   #3809
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez KarolinaPW Pokaż wiadomość
Też dziś posprzątałam gruntownie, nawet podłogi wymyłam, a wczoraj uprasowałam 14 koszul męża
to też ładnie
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 14:50   #3810
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez wanilllka82 Pokaż wiadomość
witam weekendowo

zanim przeczytam co u Was to napisze co u mnie, nasz synek pozostał synkiem, znowu pokazał klejnoty rozrabiał strasznie na usg wszystkie parametry w normie u mnie też ok, wszystko pozamykane czyli kaszel nie zaszkodził jest większy niż wiek ciąży więc mogę urodzić wcześniej, ma już ponad 400 gram mały urósł bardzo a mi przybyło tylko pół kilo,
ahh moje kochane słoneczko
ale jestem szczęśliwa
cudownie
Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
No to jestem. Wszystko jest ok, lekarz cały czas mówił tylko "piękne", "prawidłowe", super" Wszystkie przepływy i pomiary prawidłowe.
Wodogłowia nie stwierdzono, kość nosowa pięknie nadal widoczna, z serduszkiem wszystko ok (a tego się najbardziej bałam)
Dzidziol był bardzo spokojniutki i dał nam wszystko bez problemu pomierzyć, ale za to w pewnym momencie pokazał nam język hehe. Widzieliśmy też jak się po stópce ręką drapie No i potwierdziło się, że będzie dziewczynka . Małż stwierdził, że płeć ma dla niego drugorzędne znaczenie, najważniejsze, że dzidzia zdrowa, chociaż nie ukrywa, że wolał by chłopca Jak to chłopy hehe, ale ja wiem, że córę też będzie bardzo mocno kochał. A ja się cieszę, bo dla dziewczynki dostaniemy więcej ubranek haha No i będzie równowaga w domu

dzięki wielkie za kciuki
wspaniale najwazniejsze , ze zdrowiutkie
Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Dzisiaj na śniadanie robiłam tosty - takie z opiekacza. Dwa dałam małżowi na talerz i dwa się robiły. Jak wszystko zjadł to mówię przynieś sobie jeszcze dwa są w opiekaczu. Jakiś czas później patrzę - opiekacz upieprzony serem. Mówię do Tż: dlaczego nie wytarłeś opiekacza jak wyjąłeś tosty? Jak był ciepły to wystarczyło tylko przetrzeć i byłby czysty.
A małż na to: przecież kazałaś tylko je wyjąć. Nic nie mówiłaś o wycieraniu. Tak się dogadujecie z facetami, a potem żalicie się na nich na wizażu...
Uśmiałam się przy tym niesamowicie. Wiem, że powinnam wydawać szczegółowe polecenia, ale czasem zapominam
Pamietajmy : tylko jasne komunikaty!
Cytat:
Napisane przez strongwomen Pokaż wiadomość
Hej

Podczytuję Was od dni trzech, może czterech...
straszne z Was gaduły ale bardzo sympatyczne,
przygarniecie jeszcze jedną ciężarną?

witaj opowiadaj o sobie


Mama dzis do mnie zadzownila, zebym szybko na skype'a weszla, az sie wystraszylam a chciala mi pokazac jakie ciuszki juz kupila przesliczne spodnie takie z materialu na lato białe i jedne takie dresiki granatowe, poza tym koszule w kratke i sweterki w paseczki, po prostu bomba bedzie mały modniś
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.