Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :) - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-07, 08:45   #3781
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja generalnie nie toleruję żeli - tzn. wałkują mi się... być może się zraziłam po kilku próbach... ale unikam
Tylko, ze to nie jest zel. Nie wiem, co Clarins mial na mysli. To mazidlo ma zwyczajna, kremowa konsystencje, jest nieprzezroczyste.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
jaki to lakier
ja zainspirowana Tobą nabyłam ostatnio lakier Essie Licorice i Midnight Cami nie miałam do tej pory takich ciemnych lakierów
I jak? Ja bardzo lubie ciemne lakiery. Z wzajemnoscia zreszta. Na kilkadziesiat lakierow nudziaki mam trzy .

Kupilam Anny Green Hills. Piekny jest. Dzis sie bede nim malowac .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 08:54   #3782
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36947295]
I jak? Ja bardzo lubie ciemne lakiery. Z wzajemnoscia zreszta. Na kilkadziesiat lakierow nudziaki mam trzy .

Kupilam Anny Green Hills. Piekny jest. Dzis sie bede nim malowac .[/QUOTE]
Bo ciemne lakiery lubią bladzioszków - jasna skóra stanowi piękny kontrast dla mocnej barwy.
Spojrzałam na swatche tego Anny - intrygujący! Daj znać, czy wyjdzie zielono, czy prawie czarno ;-)
I jak oceniasz Anny? Także w kwestii tego, czy każdy jeden kolor maluje się bajecznie, czy jakość zależna jest od koloru? Wstyd przyznać, ale ja, maniaczka z szufladą pełną OPI (tu akurat wierna jestem, i wolę od Essie) nie mam jeszcze żadnego Anny!
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 08:57   #3783
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36947295]Kupilam Anny Green Hills. Piekny jest. Dzis sie bede nim malowac .[/QUOTE]cykniesz fote? Chciałam go wygooglac, ale Coś kiepskie wyniki mam
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 08:58   #3784
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36947295]Tylko, ze to nie jest zel. Nie wiem, co Clarins mial na mysli. To mazidlo ma zwyczajna, kremowa konsystencje, jest nieprzezroczyste.



I jak? Ja bardzo lubie ciemne lakiery. Z wzajemnoscia zreszta. Na kilkadziesiat lakierow nudziaki mam trzy .

Kupilam Anny Green Hills. Piekny jest. Dzis sie bede nim malowac .[/QUOTE]

może obadam przy okazji, dzięki
bardziej podoba mi się Midnight Cami bardzo dobrze czuję się w ciemnych lakierach, ale bezlitośnie widać wszystkie niedociągnięcia malowania i najmniejszy odprysk
ciekawa jestem twoich wrażeń ad Anny
ja mam jeden i chyba pozostanę wierna Essie jednak ale Anny przyzwoite trzeba przyznać
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 09:04   #3785
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Bo ciemne lakiery lubią bladzioszków - jasna skóra stanowi piękny kontrast dla mocnej barwy.
Spojrzałam na swatche tego Anny - intrygujący! Daj znać, czy wyjdzie zielono, czy prawie czarno ;-)
I jak oceniasz Anny? Także w kwestii tego, czy każdy jeden kolor maluje się bajecznie, czy jakość zależna jest od koloru? Wstyd przyznać, ale ja, maniaczka z szufladą pełną OPI (tu akurat wierna jestem, i wolę od Essie) nie mam jeszcze żadnego Anny!
Z Anny mam dopiero jeden kolor - Surfing Crocodile. To piekna zywa zielen. Niestety na dwoch paluchach po dwoch dniach chyba zrobili sie male odpryski przy koncowkach. Reszta wyglada idealnie.

Pomaluje sie zieleniakiem i dam znac.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
cykniesz fote? Chciałam go wygooglac, ale Coś kiepskie wyniki mam
Postaram sie, ale swiatlo u mnie kiepskie dzis.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
może obadam przy okazji, dzięki
bardziej podoba mi się Midnight Cami bardzo dobrze czuję się w ciemnych lakierach, ale bezlitośnie widać wszystkie niedociągnięcia malowania i najmniejszy odprysk
ciekawa jestem twoich wrażeń ad Anny
ja mam jeden i chyba pozostanę wierna Essie jednak ale Anny przyzwoite trzeba przyznać
Jak dopiero debiutujesz z ciemniakami to polece "It's coal outside" OPI, Luxedo, Bordeaux i Wickied z Essie. Przepiekny jest tez Vertigo Chanel.
Jak podoba Ci sie perlowe wykonczenie Cami to zerknij za zielona, perlowa Pupe 700.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 09:27   #3786
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Dziewczyny, pomóżcie! Chyba zostałam oszukana w Sephorze.Wczoraj kupilam krem Moisture surge intense.spieszylam się, bo wpadłam tuz przed zamknięciem.Wydawało mi się, że cena na półce wynosila 135zł.kupiłam jeszcze puder Chanel i nawet z Vipami wydawalo mi się, że duzo zapłaciłam.po wyjściu z perfumerii patrzę na paragon i widzę, że cena tego kremu bez rabatu wynosi 209zł.Dziś wchodzę na KWC i tam tez podana cena 130zł.Może orientujecie się, czy ten krem faktycznie kosztuje 209zł, czy pani po prostu mnie naciągnęła.Wszystko kupilam w pospiechu, już prawie zamykali, jednak co nagle, to po diable...
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 09:40   #3787
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie! Chyba zostałam oszukana w Sephorze.Wczoraj kupilam krem Moisture surge intense.spieszylam się, bo wpadłam tuz przed zamknięciem.Wydawało mi się, że cena na półce wynosila 135zł.kupiłam jeszcze puder Chanel i nawet z Vipami wydawalo mi się, że duzo zapłaciłam.po wyjściu z perfumerii patrzę na paragon i widzę, że cena tego kremu bez rabatu wynosi 209zł.Dziś wchodzę na KWC i tam tez podana cena 130zł.Może orientujecie się, czy ten krem faktycznie kosztuje 209zł, czy pani po prostu mnie naciągnęła.Wszystko kupilam w pospiechu, już prawie zamykali, jednak co nagle, to po diable...
30 ml kosztuje 135 zł.
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-07, 10:37   #3788
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Zwies Pokaż wiadomość
a spróbuj sobie Alterrę na pierwsze zmarszczki na dzień
Poważnie
Takiego nawilżenia jak po niej nie miałam nawet po Clinique
No to muszę popatrzeć, bo cena w sam raz dla mojego portfela

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie! Chyba zostałam oszukana w Sephorze.Wczoraj kupilam krem Moisture surge intense.spieszylam się, bo wpadłam tuz przed zamknięciem.Wydawało mi się, że cena na półce wynosila 135zł.kupiłam jeszcze puder Chanel i nawet z Vipami wydawalo mi się, że duzo zapłaciłam.po wyjściu z perfumerii patrzę na paragon i widzę, że cena tego kremu bez rabatu wynosi 209zł.Dziś wchodzę na KWC i tam tez podana cena 130zł.Może orientujecie się, czy ten krem faktycznie kosztuje 209zł, czy pani po prostu mnie naciągnęła.Wszystko kupilam w pospiechu, już prawie zamykali, jednak co nagle, to po diable...
Bierz paragon i śmigaj z reklamacją
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 10:58   #3789
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Zieleniak jest naprawde ciemny. W swietle dziennym widac zielen. W swietle sztucznym jest praktycznie czarny.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 11:54   #3790
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
No to muszę popatrzeć, bo cena w sam raz dla mojego portfela



Bierz paragon i śmigaj z reklamacją
Dzięki.Problem w tym, że nie kupiłam go w "mojej"Sephorze, tylko byłam kilka dni poza domem i mam bardzo daleko, żeby tam pojechać i zareklamować produkt.Masakra.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 12:10   #3791
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Dzięki.Problem w tym, że nie kupiłam go w "mojej"Sephorze, tylko byłam kilka dni poza domem i mam bardzo daleko, żeby tam pojechać i zareklamować produkt.Masakra.
Z paragonem możesz zwrócić w każdej S. na terenie Polski.
I konsultantka policzyła Ci 209 zł. za poj. 30 ml? Bo po tej cenie powinnaś mieć 50 ml.
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-07, 12:22   #3792
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Z paragonem możesz zwrócić w każdej S. na terenie Polski.
I konsultantka policzyła Ci 209 zł. za poj. 30 ml? Bo po tej cenie powinnaś mieć 50 ml.
Chciałam 30ml, dostałam 50.Nie wzięłam koszyka, konsultantka sama wzięła produkt, poszła z nim do kasy, ja oglądałam jeszcze coś z Chanel, jak podeszłam do kasy, krem juz byl spakowany.Wszystko przez pospiech.Ostentacyjnie dawała mi do zrozumienia, że mam się pospieszyć, co chwilę przy mnie zerkała na zegarek.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 13:04   #3793
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

I co sobie wczoraj kupiłyście fajnego?

Z ciuchowych to kupiłam zaledwie 1 t-shirt, rękawiczki skórzane, komin, oraz marynarkę dla TŻ - prezent na urodziny (tak się składa, że większość ciuchów sama mu kupuję, bo jak mielibyśmy iść razem na zakupy to po 5 minutach Jemu duszno, słabo i mało nie zemdleje )

A z kosmetyków - tusz ETK Excess i korektor Armaniego, szampon i odżywkę Phenome, pędzelek Smashboxa nr 20. A z produktów L'Occitane póki co zrezygnowałam
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 13:04   #3794
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Chciałam 30ml, dostałam 50.Nie wzięłam koszyka, konsultantka sama wzięła produkt, poszła z nim do kasy, ja oglądałam jeszcze coś z Chanel, jak podeszłam do kasy, krem juz byl spakowany.Wszystko przez pospiech.Ostentacyjnie dawała mi do zrozumienia, że mam się pospieszyć, co chwilę przy mnie zerkała na zegarek.
Kiedyś też miałam podobną sytuację. Poprosiłam o dwa kremy z tej samej linii po 30 ml, tylko jeden dzienny a drugi na noc. Dopiero w domu zobaczyłam, że mam dwa na dzień. No ręce mi opadły. Pojechałam i wymieniłam, ale czasu szkoda.
Jak nie wyrzuciłaś paragonu, to wymień\oddaj\zareklamuj w najbliższej S.
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 13:13   #3795
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Co za niefart he he
Kochana, poczekaj aż Ci dziecko podrośnie - pomoże (ja mam wypas, cztery osoby do zużywania tego, co w swojej manii ponakupuję, i to każda z inną cerą, więc mogę poszaleć

Ja byłam wczoraj w tej Arkadii w nocy
Nie było tak źle, nie zasnęłam
Pierwszy szok - wysiadamy z samochodu i kierujemy się do wejścia, jeszcze po przeciwnej stronie ulicy; i zmieniło się światło i widzimy, że po pasach zmierza w kierunku sklepu jakiś dosłownie pochód pierwszomajowy strasznie dużo ludzi było i był jakiś potworny, głośny koncert na parterze (obok sephory, więc nie weszłyśmy tam wcale no i drugi szok: bardzo dużo małych dzieci z rodzicami
W Phenome pierwszy raz w życiu stałam w kolejce po kosmetyki, i to takiej całkiem całkiem
Ja też na chwilę wpadłam do Arkadii tylko już po 22. Wyciągnęłam TZta, żeby mnie zawiózł samochodem, bo deszcz padał. Na szczęście po 22 już takich tłumów nie było, inaczej TZ nie dałby mi nawet 20 min spokoju. Chyba najwięcej ludzi było pomiędzy 21 a 22, bo ja nie zaobserwowałam jakiegoś wzmożonego ruchu
Oczywiście poszłam po Bobiki do Douglasa.
W Douglasie w Arkadii polecam konsultantkę od Bobbi Brown - panią Karolinę. Drugi raz robiłam u niej zakupy - jest bardzo sympatyczna, nienachalna, dobrze zna się na produktach i na ich zastosowaniu (nie wychwala też wszystkiego, zna plusy i minusy produktów BB, czyli dla mnie staje się bardziej wiarygodna ). Poza tym ładnie wygląda (blondynka), zgodnie z "filozofią makijażową" Bobbi Brown.
W Złotych Tarasach najbardziej lubię panią Olgę (brunetka).

Dowiedziałam się, że pod koniec października maja być jakieś fajne kolekcje limitowane Bobbi B., czekam więc niecierpliwie. Aż sama się dziwię, że tak dałam się wciągnąć w BB

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
jak ja nie cierpię takich tłumów w sklepach, a podobno kryzys mamy
Przy mnie pewna rodzinka kupowała komplet 3 walizek, który nawet po 20% rabacie kosztował kilka tysięcy zł (ja śliniłam się do portfeli w gablotce w tym czasie ). Tak więc kryzys kryzysem...
Zresztą a propos kryzysu i rozwarstwienia klas społecznych, w Polsce uprzywilejowana klas. społ. ma się coraz lepiej, już niedługo będzie wychodził u nas Harper's Bazaar

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
I co sobie wczoraj kupiłyście fajnego?

Z ciuchowych to kupiłam zaledwie 1 t-shirt, rękawiczki skórzane, komin, oraz marynarkę dla TŻ - prezent na urodziny (tak się składa, że większość ciuchów sama mu kupuję, bo jak mielibyśmy iść razem na zakupy to po 5 minutach Jemu duszno, słabo i mało nie zemdleje )

A z kosmetyków - tusz ETK Excess i korektor Armaniego, szampon i odżywkę Phenome, pędzelek Smashboxa nr 20. A z produktów L'Occitane póki co zrezygnowałam
skąd ja to znam... mój TZ w CH robi się od razu głodny i nerwowy
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 14:25   #3796
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[QUOTE=kasia68;36951217]Kiedyś też miałam podobną sytuację. Poprosiłam o dwa kremy z tej samej linii po 30 ml, tylko jeden dzienny a drugi na noc. Dopiero w domu zobaczyłam, że mam dwa na dzień. No ręce mi opadły. Pojechałam i wymieniłam, ale czasu szkoda.
Jak nie wyrzuciłaś paragonu, to wymień\oddaj\zareklamuj w najbliższej Sephorze.
Ochłonęłam, nerwy mi nieco opadły i chyba zostawię ten krem.Dziekuję za wszystkie rady.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 15:25   #3797
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja też na chwilę wpadłam do Arkadii tylko już po 22.
I żeśmy się nie spotkały?? Ja siedziałam do 23.30 ale na koniec już w CoffieHaeven się regenerowałam

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
skąd ja to znam... mój TZ w CH robi się od razu głodny i nerwowy
Hmmm mój to jakiś wyjątek - lubi po sklepach ze mną łazić (ciuchowych i kosmetycznych)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
I co sobie wczoraj kupiłyście fajnego?
Ech... ja to jak zwykle poszałam w... Smyku (ciuchy i buty dla córki) i w Nike (dla młodego jakieś ciuszki) Wiecie, Matkapolka jestem
Sobie tylko czapkę kupiłam (jestem uzależniona od kupowania czapek, minimum dwie na sezon grzewczy muszę nabyć) i dwa kremiki w Ph. No i Dziewczynom kupiłam
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 16:11   #3798
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No i Dziewczynom kupiłam
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 16:22   #3799
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Dziewczyny widzialam, że kilka z was używa tego podkladu Shiseido sun protection, który kolor w polskich drogeriach będzie najjaśniejszy? Chodzi mi raczej o chlodny typ bez żółtawych tonów o ile w ogóle taki istnieje Dostałam odlewke koloru numer 40 i jest zdecydowanie za zółty ale jego formuła i efekt mnie bardzo zadawalaja
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-07, 16:30   #3800
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny widzialam, że kilka z was używa tego podkladu Shiseido sun protection, który kolor w polskich drogeriach będzie najjaśniejszy? Chodzi mi raczej o chlodny typ bez żółtawych tonów o ile w ogóle taki istnieje Dostałam odlewke koloru numer 40 i jest zdecydowanie za zółty ale jego formuła i efekt mnie bardzo zadawalaja
W Pl najjaśniejszy SP40.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 16:30   #3801
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny widzialam, że kilka z was używa tego podkladu Shiseido sun protection, który kolor w polskich drogeriach będzie najjaśniejszy? Chodzi mi raczej o chlodny typ bez żółtawych tonów o ile w ogóle taki istnieje Dostałam odlewke koloru numer 40 i jest zdecydowanie za zółty ale jego formuła i efekt mnie bardzo zadawalaja
No to właśnie ten kolor, który dostałaś jest najjaśniejszy z dostępnych w PL.

A podobny efekt daje podkład Bobbi Brown natural finish
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 16:40   #3802
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Dzięki dziewczyny
Na truskawce widziałam jeszcze odcienie SP10 i 20, 30 ma za duzo zółtych tonów jak dla mnie. Ma może któraś z was 10 lub 20 i mogłaby porównac?
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 17:04   #3803
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
Na truskawce widziałam jeszcze odcienie SP10 i 20, 30 ma za duzo zółtych tonów jak dla mnie. Ma może któraś z was 10 lub 20 i mogłaby porównac?
Ja jakiś czas temu sie napalałam na ten podkład (w końcu kupiłam Revlon i dobrze), z researchu wynika, że 10 jest dość jasny i wpada w róż, 30 jaśniejsza od 20(!), 20 ma żółte tony.
O 10 i 20 mówi tutaj chłopak: http://www.youtube.com/watch?v=Z7dyf6cX-GI

Edytowane przez 71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Czas edycji: 2012-10-07 o 17:05
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 17:26   #3804
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;36954317]Ja jakiś czas temu sie napalałam na ten podkład (w końcu kupiłam Revlon i dobrze), z researchu wynika, że 10 jest dość jasny i wpada w róż, 30 jaśniejsza od 20(!), 20 ma żółte tony.
O 10 i 20 mówi tutaj chłopak: http://www.youtube.com/watch?v=Z7dyf6cX-GI[/QUOTE]

Ogladałam ten filmik ale nie do końca i faktycznie końcówkę przegapiłam Czyli wygląda na to, że żaden się dla mnie nie nada Co do revlona to 150 buff jest dla mnie idealny ale kurcze revlon już mi się znudził i szukam czegoś innego. Mam tą nową wersję revlona i jakaś dziwna jest jakby mniej kryje i jakaś taka toporna
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 18:54   #3805
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Bo ciemne lakiery lubią bladzioszków - jasna skóra stanowi piękny kontrast dla mocnej barwy.
Spojrzałam na swatche tego Anny - intrygujący! Daj znać, czy wyjdzie zielono, czy prawie czarno ;-)
I jak oceniasz Anny? Także w kwestii tego, czy każdy jeden kolor maluje się bajecznie, czy jakość zależna jest od koloru? Wstyd przyznać, ale ja, maniaczka z szufladą pełną OPI (tu akurat wierna jestem, i wolę od Essie) nie mam jeszcze żadnego Anny!
Ja nie James, ale polecam gorąco te lakiery. Mam kilka i wszystkie są cudowne. Szczególnie, jeśli chodzi o trwałość, komfort malowania i oryginalność kolorów.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 19:13   #3806
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36947479]Z Anny mam dopiero jeden kolor - Surfing Crocodile. To piekna zywa zielen. Niestety na dwoch paluchach po dwoch dniach chyba zrobili sie male odpryski przy koncowkach. Reszta wyglada idealnie.

Pomaluje sie zieleniakiem i dam znac.



Postaram sie, ale swiatlo u mnie kiepskie dzis.



Jak dopiero debiutujesz z ciemniakami to polece "It's coal outside" OPI, Luxedo, Bordeaux i Wickied z Essie. Przepiekny jest tez Vertigo Chanel.
Jak podoba Ci sie perlowe wykonczenie Cami to zerknij za zielona, perlowa Pupe 700.[/QUOTE]

nie, to nie debiut, ale w sumie czarnego jeszcze nie miałam, najciemniejsze do tej pory to essie power clutch i Armed & Ready, a tak to też wolę konkretne kolory (czekoladowe, bordo, fuksja, zielenie) nudziaków mam chyba 3 szt tylko
Vertigo śliczny, ale chyba podobny do Power Clutch właśnie

perłowych nie lubię
ale dziękuję za propozycje
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 19:38   #3807
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Dzisiaj byłam w D. i tam lakiery Essie są po 24 zł. W większości, trzeba popatrzeć na ich stronie, które są w obniżonej cenie. Bo oczywiście na opakowaniach nie są podane ceny. Oglądałam, oglądałam i nic nie kupiłam. Tradycyjnie nie wiedziałąm, który kolor brać. No i wyszłam To moje niezdecydowanie mnie kiedyś wykończy
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 19:46   #3808
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam w D. i tam lakiery Essie są po 24 zł. W większości, trzeba popatrzeć na ich stronie, które są w obniżonej cenie. Bo oczywiście na opakowaniach nie są podane ceny. Oglądałam, oglądałam i nic nie kupiłam. Tradycyjnie nie wiedziałąm, który kolor brać. No i wyszłam To moje niezdecydowanie mnie kiedyś wykończy
wow, a duży wybór kolorów stacjonarnie?

dziewczyny, mam pytanie jak już o ciemnych lakierach rozmawiamy - jak radzicie sobie z ciemnymi skórkami? ja podczas zmywania brudzę sobie skórki i potem ciężko mi to zmyć a im więcej razy zmywam tym skórki bardziej suche i brzydkie
nie chodzi mi o jakieś mega zabrudzenia, ale jak po ciemnym pomaluję jasnym kolorem to takie cienie mi zostają na skórkach
próbowałam kilku zmywaczy i jakoś nie radzę sobie z tym
zmieniam waciki i każdy paznokieć czystą częścią zmywam, ale i tak zawsze coś się rozmaże ...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 19:51   #3809
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
wow, a duży wybór kolorów stacjonarnie?

dziewczyny, mam pytanie jak już o ciemnych lakierach rozmawiamy - jak radzicie sobie z ciemnymi skórkami? ja podczas zmywania brudzę sobie skórki i potem ciężko mi to zmyć a im więcej razy zmywam tym skórki bardziej suche i brzydkie
nie chodzi mi o jakieś mega zabrudzenia, ale jak po ciemnym pomaluję jasnym kolorem to takie cienie mi zostają na skórkach
próbowałam kilku zmywaczy i jakoś nie radzę sobie z tym
zmieniam waciki i każdy paznokieć czystą częścią zmywam, ale i tak zawsze coś się rozmaże ...
U mnie w D. duży. Już sobie wypisałam, co chcę i jak pojadę, to mam nadzieję, że będą.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 20:39   #3810
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
wow, a duży wybór kolorów stacjonarnie?

dziewczyny, mam pytanie jak już o ciemnych lakierach rozmawiamy - jak radzicie sobie z ciemnymi skórkami? ja podczas zmywania brudzę sobie skórki i potem ciężko mi to zmyć a im więcej razy zmywam tym skórki bardziej suche i brzydkie
nie chodzi mi o jakieś mega zabrudzenia, ale jak po ciemnym pomaluję jasnym kolorem to takie cienie mi zostają na skórkach
próbowałam kilku zmywaczy i jakoś nie radzę sobie z tym
zmieniam waciki i każdy paznokieć czystą częścią zmywam, ale i tak zawsze coś się rozmaże ...
Nie mietolic wacikiem w lewo i prawo tylko zmywac prostymi ruchami od lunuli az po konce. U mnie skorki sa czyste, ale jest inny problem: lakier wlazi pod pazury. NAjgorzej, ze sie rozdwajaja paznokie i lakier mi czasami wlazi miedzy warstwy pazura . Wpienia mnie to.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.