Kosmetyki M.A.C - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-27, 22:58   #3811
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Zakochalam sie czekam na czerwiec !!
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 11:19   #3812
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ewelinkka20 Pokaż wiadomość
Witajcie

Mam pytanko,czy to oryginal? http://www.allegro.pl/item568509251_...rewelacja.html

P.S Czy znacie cene pedzla 116 ?
Wygląda na oryginał... chociaż ja na opakowania nigdy nie zwracam uwagi jak kupuję. Po prostu wątpię żeby komuś chciało się podrabiać wkłady.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 17:48   #3813
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki M.A.C

http://www.allegro.pl/item569653440_...n_05_nowa.html


ile ludzie zarabiaja na podrobach tragedia...
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 16:01   #3814
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Byłam ma kocim szaleństwie we Wrocławiu

Zdobyłam co chciałam czyli róż Tippy, pigment Milk, szminkę Big Bow i 2 błyszczyki - Nice Kitty i Fast Friends
Pigment Milk fantastyczny- delikatny, różowy ale nie tak różowy jak Kitschmas, Big Bow wygląda świetnie na ustach ale jeszcze ciekawiej z błyszczykiem Nice Kitty (w ogóle idealnie są skomponowane zestwy błyszczyk + szminka). Błyszczyki są mocno nadrobinkowane (zwłaszcza niebieskie drobinki w Fast Friends) ale drobinki są bardzo drobne i nie robią wrażenia brokatowego (jestem ciekawa efektu przy mocnym dziennym świetle) - w ogóle są to moje pierwsze błyszczyki MACa więc nie mam porównania do innych. A róż Tippy - no cuż - kolejny (chyba już 6) do mojej kolekcji

Rozsądek zwyciężył i nie kupiłam rzeczy których bym nie zużyła ale fantastyczny jest Glitter Eye Liner Her Glitz i oba Beauty Powdery. Kolekcja jako całość bardzo fajna bo i ja sobie coś wybrałam i moja mama która ma zupełnie inny typ urody i oczywiście wiek też się obkupiła w parę produktów. Generalnie z dostępnością produktów tragedia bo z moja mamą wzięłyśmy 2 szminki Cute-Ster (ja 1 dla kumpeli) po czym okazało się że więcej Cute-Sterów już nie ma

Ponieważ byłam miałam czas na poplotkowanie o MACu więc jeśli ktoś chce trochę newsów o nadchodzących kolecjach to PW bo nie chcę pisać tutaj.

No i reasumując - śpieszcie się po HK bo bardzo fajna kolekcja
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 16:10   #3815
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Generalnie z dostępnością produktów tragedia bo z moja mamą wzięłyśmy 2 szminki Cute-Ster (ja 1 dla kumpeli) po czym okazało się że więcej Cute-Sterów już nie ma

Ponieważ byłam miałam czas na poplotkowanie o MACu więc jeśli ktoś chce trochę newsów o nadchodzących kolecjach to PW bo nie chcę pisać tutaj.

No i reasumując - śpieszcie się po HK bo bardzo fajna kolekcja
No to zaszalałaś Trochę o tych nadchodzących kolekcjach już wiem, ale chętnie się dowiem, jak to będzie u nas, więc baaaaardzo proszę o PW
No i zapewne zaglądne do MACa jutro, skoro warto
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 16:29   #3816
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Byłam ma kocim szaleństwie we Wrocławiu

Zdobyłam co chciałam czyli róż Tippy, pigment Milk, szminkę Big Bow i 2 błyszczyki - Nice Kitty i Fast Friends
Pigment Milk fantastyczny- delikatny, różowy ale nie tak różowy jak Kitschmas, Big Bow wygląda świetnie na ustach ale jeszcze ciekawiej z błyszczykiem Nice Kitty (w ogóle idealnie są skomponowane zestwy błyszczyk + szminka). Błyszczyki są mocno nadrobinkowane (zwłaszcza niebieskie drobinki w Fast Friends) ale drobinki są bardzo drobne i nie robią wrażenia brokatowego (jestem ciekawa efektu przy mocnym dziennym świetle) - w ogóle są to moje pierwsze błyszczyki MACa więc nie mam porównania do innych. A róż Tippy - no cuż - kolejny (chyba już 6) do mojej kolekcji

Rozsądek zwyciężył i nie kupiłam rzeczy których bym nie zużyła ale fantastyczny jest Glitter Eye Liner Her Glitz i oba Beauty Powdery. Kolekcja jako całość bardzo fajna bo i ja sobie coś wybrałam i moja mama która ma zupełnie inny typ urody i oczywiście wiek też się obkupiła w parę produktów. Generalnie z dostępnością produktów tragedia bo z moja mamą wzięłyśmy 2 szminki Cute-Ster (ja 1 dla kumpeli) po czym okazało się że więcej Cute-Sterów już nie ma

Ponieważ byłam miałam czas na poplotkowanie o MACu więc jeśli ktoś chce trochę newsów o nadchodzących kolecjach to PW bo nie chcę pisać tutaj.

No i reasumując - śpieszcie się po HK bo bardzo fajna kolekcja
We Wroclawiu juz jest ta kolekcja,ale wam fajnie....Ja czekam az bedzie w Arkadii (dzwonilam Panie nie wiedza czy bedzie 6 czy 13 ) bo poprosilam kolezanke tam mieszkajaca aby zakupila mi kilka rzeczy,jejku mam nadzieje ze zdarzy zanim wszystko zostanie wykupione
Gratuluje cudnych zdobyczy
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 16:32   #3817
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Smile Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Byłam ma kocim szaleństwie we Wrocławiu

Zdobyłam co chciałam czyli róż Tippy, pigment Milk, szminkę Big Bow i 2 błyszczyki - Nice Kitty i Fast Friends
Pigment Milk fantastyczny- delikatny, różowy ale nie tak różowy jak Kitschmas, Big Bow wygląda świetnie na ustach ale jeszcze ciekawiej z błyszczykiem Nice Kitty (w ogóle idealnie są skomponowane zestwy błyszczyk + szminka). Błyszczyki są mocno nadrobinkowane (zwłaszcza niebieskie drobinki w Fast Friends) ale drobinki są bardzo drobne i nie robią wrażenia brokatowego (jestem ciekawa efektu przy mocnym dziennym świetle) - w ogóle są to moje pierwsze błyszczyki MACa więc nie mam porównania do innych. A róż Tippy - no cuż - kolejny (chyba już 6) do mojej kolekcji

Rozsądek zwyciężył i nie kupiłam rzeczy których bym nie zużyła ale fantastyczny jest Glitter Eye Liner Her Glitz i oba Beauty Powdery. Kolekcja jako całość bardzo fajna bo i ja sobie coś wybrałam i moja mama która ma zupełnie inny typ urody i oczywiście wiek też się obkupiła w parę produktów. Generalnie z dostępnością produktów tragedia bo z moja mamą wzięłyśmy 2 szminki Cute-Ster (ja 1 dla kumpeli) po czym okazało się że więcej Cute-Sterów już nie ma

Ponieważ byłam miałam czas na poplotkowanie o MACu więc jeśli ktoś chce trochę newsów o nadchodzących kolecjach to PW bo nie chcę pisać tutaj.

No i reasumując - śpieszcie się po HK bo bardzo fajna kolekcja
Zazdroszczę zakupów i nie mogę się doczekać aż kolekcja będzie w W-wie...
Też bardzo, bardzo proszę napisz mi na PW co wiesz o następnych kolekcjach, prawie w każdej nadchodzacej mam upatrzone min. 1-2 rzeczy
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 17:04   #3818
Efereet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 68
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Witam wszystkie mac-o-znawczynie i płoszę o pomoc :)

Chcialabym wyprobwac kilka pigmentow i chcialabym upewnic sie czy probki dostepne na tej stronie: http://samples.snadra.nl/mac.html są oryginalne, jak sądzicie?
Efereet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 17:36   #3819
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Byłam ma kocim szaleństwie we Wrocławiu

Zdobyłam co chciałam czyli róż Tippy, pigment Milk, szminkę Big Bow i 2 błyszczyki - Nice Kitty i Fast Friends
Pigment Milk fantastyczny- delikatny, różowy ale nie tak różowy jak Kitschmas, Big Bow wygląda świetnie na ustach ale jeszcze ciekawiej z błyszczykiem Nice Kitty (w ogóle idealnie są skomponowane zestwy błyszczyk + szminka). Błyszczyki są mocno nadrobinkowane (zwłaszcza niebieskie drobinki w Fast Friends) ale drobinki są bardzo drobne i nie robią wrażenia brokatowego (jestem ciekawa efektu przy mocnym dziennym świetle) - w ogóle są to moje pierwsze błyszczyki MACa więc nie mam porównania do innych. A róż Tippy - no cuż - kolejny (chyba już 6) do mojej kolekcji

Rozsądek zwyciężył i nie kupiłam rzeczy których bym nie zużyła ale fantastyczny jest Glitter Eye Liner Her Glitz i oba Beauty Powdery. Kolekcja jako całość bardzo fajna bo i ja sobie coś wybrałam i moja mama która ma zupełnie inny typ urody i oczywiście wiek też się obkupiła w parę produktów. Generalnie z dostępnością produktów tragedia bo z moja mamą wzięłyśmy 2 szminki Cute-Ster (ja 1 dla kumpeli) po czym okazało się że więcej Cute-Sterów już nie ma

Ponieważ byłam miałam czas na poplotkowanie o MACu więc jeśli ktoś chce trochę newsów o nadchodzących kolecjach to PW bo nie chcę pisać tutaj.

No i reasumując - śpieszcie się po HK bo bardzo fajna kolekcja
Ja tez bardzo prosze na PW o wiadomosc, a i jak mozesz wrzuc jakies fotki
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 17:36   #3820
Carmindy
Przyczajenie
 
Avatar Carmindy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z Krakowa
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Byłam ma kocim szaleństwie we Wrocławiu
Takie fajne rzeczy sobie kupiłaś....
Dzisiaj podczas niedzielnego spaceru (a co! ), jakoś mimochodem zajrzałam do Galerii Krakowskiej, że może a nóż, a widelec. Ale kociego szaleństwa nie było, mało tego, w MACu nawet klientów nie było - czyli cisza przed burzą. A skoro piszesz, że z dostępnością mogą być kłopoty, to coś czuję, że będę musiała zaatakować....
Dzięki za rady
Carmindy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 18:16   #3821
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
Ja tez bardzo prosze na PW o wiadomosc, a i jak mozesz wrzuc jakies fotki
Fotek nie obiecuję bo jak wracam z pracy to nie mam dobrego dziennego światła ale jak będzie ładna pogoda to może dam radę zrobić dobre fotki.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 18:17   #3822
cosmoaga
Raczkowanie
 
Avatar cosmoaga
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 198
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item569653440_...n_05_nowa.html


ile ludzie zarabiaja na podrobach tragedia...
dla tego nie kupuję na allegro, bo tam już te podróbki są zbytnio powszechne ;/

powinno to być jakoś zabronione, albo ścigane
__________________
żyj chwilą ciesz się chwilą
cosmoaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 10:27   #3823
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Mam małe pytanie odnośnie glitterów. Teoretycznie nie należy ich używać w okolicach oczu - na jednym z blogów znalazłam jednak opinię że Reflects można używać na powieki Dla mnie to mało logiczne bo jeżeli glittery są niewskazane z powodu materiału z jakiego są wykonane to chyba Reflects niczym się od innych nie różnią? Czy da się go na coś przykleić w okolicach oczu żeby zminimalizować ryzyko?
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 15:00   #3824
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Mam małe pytanie odnośnie glitterów. Teoretycznie nie należy ich używać w okolicach oczu - na jednym z blogów znalazłam jednak opinię że Reflects można używać na powieki Dla mnie to mało logiczne bo jeżeli glittery są niewskazane z powodu materiału z jakiego są wykonane to chyba Reflects niczym się od innych nie różnią? Czy da się go na coś przykleić w okolicach oczu żeby zminimalizować ryzyko?
do przyklejenia możesz uzyć specjalnego zelu do brokatu z Kryolanu lub Mixing Medium Eyeliner z MAC którym można robic też linery z pigmentów
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 15:34   #3825
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

W Krakowie też już jest cała kolekcja - poza błyskawicznie wyprzedanym TLB Pink Fish.

BrandNewName - ja zastanawiam się nad pigmentem Milk, możesz coś więcej o nim napisać? Np. z czym Twoim zdaniem może się fajnie łączyć. Albo, czy Twoim zdaniem pasowałby do bladej cery i ciemnych oczu?

Edytowane przez Kajol
Czas edycji: 2009-03-02 o 15:39
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 16:03   #3826
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
BrandNewName - ja zastanawiam się nad pigmentem Milk, możesz coś więcej o nim napisać? Np. z czym Twoim zdaniem może się fajnie łączyć. Albo, czy Twoim zdaniem pasowałby do bladej cery i ciemnych oczu?
Nad Milkiem nie ma co sięzastanawiać tylko kupować Jest to bardzo jasny, chłodny odcień blady lila/jasna lavenda. Dzisiaj go wypróbowałam z jasnymi cieniami z paletki Dame Edna Royal Tour (Dame's Desire i Royal Tour) - idealnie się wpasował w taki jasny makijaż. Poza tym będzie się świetnie łączył z wszelkimi fioletami i chłodnymi różami (rozjaśniając ciemne fiolety lub wpasowując się w jasne)... myślę też nad pokombinowaniem go z ciemną zielenią i szarością. Nie wiem czy to coś ci da bo polecam po prostu do tego do czego sama mam zamiar go nosić

Wadą tego pigmentu może być że nie jest najłatwiejszy w nakładaniu - rano mi się spieszyło i trochę mi się obsypał przy nakładaniu - ale myślę że to tylko kwestia wprawy albo po prostu za dużego pośpiechu.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 16:29   #3827
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ano widzicie, kiedys dziewczyny narzekaly ze w Wawie jest wszystko najpierw, a tu nie Byłam dziś i wciąż jest BBR
BrandNewName,w miare możliwości i czasu mogłabyś zrobić zdjęcie Milkowi?

Edytowane przez Zahran
Czas edycji: 2009-03-02 o 16:31
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 19:03   #3828
Carmindy
Przyczajenie
 
Avatar Carmindy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z Krakowa
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
W Krakowie też już jest cała kolekcja - poza błyskawicznie wyprzedanym TLB Pink Fish.
Tylko, gdy przeczytałam tego posta "rzuciłam się pędem" do GK. Nie wiem dlaczego, ale ciągle wisi w sklepie plakat promujący kolekcję Brunette Blonde Redhead To mnie musiało wczoraj zmylić. Planowałam kupić szminkę Cute-Ster, i paletę Too Dolly. Oczywiście już nie było Niemniej jednak, wyszłam zadowolona z Lucky Tom'em. A tak poza tym, to pigment Deep Blue Green jest dosłownie niesamowity... Trochę żałuję, że go nie kupiłam

Kajol, bardzo Ci dziękuję
Carmindy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 19:17   #3829
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Ano widzicie, kiedys dziewczyny narzekaly ze w Wawie jest wszystko najpierw, a tu nie Byłam dziś i wciąż jest BBR
BrandNewName,w miare możliwości i czasu mogłabyś zrobić zdjęcie Milkowi?
Ponieważ robiłam odsypkę zrobiłam fotkę (niestety przy takim świetle swatcha na skórze nie da się zrobić bo niewiele koloru widać) ale jest w sztucznym świetle więc nie do końca oddaje kolor.

Carmindy - gratuluję zakupu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Milk2.jpg (57,1 KB, 69 załadowań)
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie

Edytowane przez BrandNewName
Czas edycji: 2009-03-02 o 19:23
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-02, 20:48   #3830
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dzięki już sama nie wiem czy się decydować, kusi!
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 20:48   #3831
amer3003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Byłabym bardzo wdzięczna za informację czy będzie można u nas kupić kuferek z serii Hello Kitty? Może ktoś z was widział w sklepie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kuferek (soft vanity case)1.jpg (29,0 KB, 54 załadowań)
amer3003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 06:36   #3832
komares7
Przyczajenie
 
Avatar komares7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Send a message via Skype™ to komares7
Dot.: Kosmetyki M.A.C

hey

dostalam ten pedzel od siostry,byl kupiony byl na ebay uk czyli to jest raczej podrobka?seller ma 100% pozytywny feedback powyzej 120 ale moze ludzie nie wiedza co kupuja i zostawiaja pozytywny. ten pedzel nie mial tez koszulki z barcodem.
czy ktos moze potwierdzic ze to podrobka?>
dziekuje

http://img5.imageshack.us/img5/4909/img1057ix3.jpg
http://img6.imageshack.us/img6/1941/img1058sa2.jpg
http://img6.imageshack.us/img6/55/img1059xg5.jpg
__________________

komares7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 12:53   #3833
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Mam chwilę więc podzielę się wrażeniami z użytkowania różu Tippy.
Przede wszystkim jest różowy... intensywnie różowy Niby można się tego spodziewać po opakowaniu i swatchach ale dopiero na bladych polikach ujawnia swoje prawdziwe różowe oblicze. Ma to swoje wady - nie jest to róż z tych co 'wystarczą 2 maźnięcia i jest ok' - trzeba mu chwilę poświęcić Jeśli ktoś się nad nim zastanawia to warto ze względu na kocie opakowanie i piorunująco różowy efekt jaki daje (chociaż przy ciemniejszej cerze może nie być aż tak intensywny)
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 16:56   #3834
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Porobiłam swatche swoich zakupów. Przepraszam za jakość - o 5 w pochmurny dzień trudno o dobre oświetlenie. Na fotach moja kolekcja HK, Fast Friends i Big Bow (z prawej strony Nice Kitty nałożony na Big Bow) i porównanie Pinch O'Peach i Tippy (z moich róży POP jest najbardziej zbliżony do Tippy chociaż wiem że to zupełnie inny typ ale właśnie przy porównaniu najlepiej widać urok Tippy... nie wiem na ile podobny jest Tippy do Iced Lotus Clinique bo mam go w pracy ale pewnie też się różnią).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hk.jpg (64,0 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ls&lg.jpg (17,7 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg roze.jpg (42,8 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg POPvsT.jpg (14,6 KB, 46 załadowań)
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie

Edytowane przez BrandNewName
Czas edycji: 2009-03-03 o 16:58
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 17:06   #3835
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Porobiłam swatche swoich zakupów. Przepraszam za jakość - o 5 w pochmurny dzień trudno o dobre oświetlenie. Na fotach moja kolekcja HK, Fast Friends i Big Bow (z prawej strony Nice Kitty nałożony na Big Bow) i porównanie Pinch O'Peach i Tippy (z moich róży POP jest najbardziej zbliżony do Tippy chociaż wiem że to zupełnie inny typ ale właśnie przy porównaniu najlepiej widać urok Tippy... nie wiem na ile podobny jest Tippy do Iced Lotus Clinique bo mam go w pracy ale pewnie też się różnią).
Śliczności A ten pigment faktycznie jak Kitchmas...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 17:45   #3836
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Brand, nie miałam ochoty na tą kolekcję.... hehe ale kociak jest przesłodki.... idę do MACa zgubne są dla mojego portfela te wizualizacje
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 21:54   #3837
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Świetne zakupy BrandNewName
A ja chyba też nie mogę już oglądać więcej zdjęć bo za każdym razem upatrzę sobie coś nowego do kupienia Niech już to HK będzie w W-wie, niech kupię co chciałam i niech znika ze sklepów bo będzie dalej kusić
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 22:00   #3838
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Kosmetyki M.A.C

dziewczny potrzebuję pomocy - akurat jutro lecę na MACowe szaleństwo i pośród różnych rzeczy potrzebna jest mi mega wytrzymała czarna kredka do oczu, zastanawiam się pomiędzy kholem a powerpointem...
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 22:21   #3839
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
dziewczny potrzebuję pomocy - akurat jutro lecę na MACowe szaleństwo i pośród różnych rzeczy potrzebna jest mi mega wytrzymała czarna kredka do oczu, zastanawiam się pomiędzy kholem a powerpointem...
Fakt, miałam tylko powerpointy, ale jak dla mnie są idealne. Trzymają się długo i mają cudowne, mieniące drobinki. Bardzo miękko się nakładają. Ale - nie mam porównania do kholi, więc nie wiem, czy pomogłam Miłego szaleństwa
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 22:43   #3840
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Fakt, miałam tylko powerpointy, ale jak dla mnie są idealne. Trzymają się długo i mają cudowne, mieniące drobinki. Bardzo miękko się nakładają. Ale - nie mam porównania do kholi, więc nie wiem, czy pomogłam Miłego szaleństwa
pomoglaś bardzo dziękuję
chociaż i tak pewnie kupię obydwa
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.