Wszystko o Avonie - cz.37 - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-18, 18:42   #3811
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez NOWA SOWA Pokaż wiadomość
A tak na marginesie czy jakikolwiek kosmetyk anyucelulitowy wogòle działa? Ja jakość nie mam przekonania. Jak cel. Juz jest to chyba ciężko się pozbyć samym kosmetykiem. No chyba że zapobiegawczo.
Czy ten krem z nowej serii zamiast solution do cery tłustej/mieszanej jest dobry?
Cellulit ma 99% ludzi, to jest po prostu tkanka tłuszczowa a na to działa jedynie szczupła sylwetka
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 18:50   #3812
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Cellulit ma 99% ludzi, to jest po prostu tkanka tłuszczowa a na to działa jedynie szczupła sylwetka
Jak dobrze,że ja mieszczę się w tym 1%.Ale to, że go nie mam zawdzięczam chyba genom.
Koleżanka spytała czy coś warte są te kuracje do włosów w sprayu z kolagenem tzn. kuracja "Natychmiastowa naprawa" i kuracja ochronno-wzmacniająca.Str.146 i 147 kat.04. Widać jakieś zmiany na włosach?
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 18:57   #3813
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez NOWA SOWA Pokaż wiadomość
Czy ten krem z nowej serii zamiast solution do cery tłustej/mieszanej jest dobry?
Chodzi o matujący? Tak, bardzo fajny, nawet pod makijaż. Nie wiem jak na dłuższą metę, bo miałam próbkę.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 19:11   #3814
NOWA SOWA
Wtajemniczenie
 
Avatar NOWA SOWA
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 400
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Cellulit ma 99% ludzi, to jest po prostu tkanka tłuszczowa a na to działa jedynie szczupła sylwetka
Aha.. No ja gruba raczej jestem i nie mam dziadostwa . no ale w sumie w ciąży nawet rozstępów nie złapał am wiec pewnie "po mamusi"
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Chodzi o matujący? Tak, bardzo fajny, nawet pod makijaż. Nie wiem jak na dłuższą metę, bo miałam próbkę.
Fajnie właśnie chodziło mi o matowienie. Dzięki !!!

Ale w sumie tez zapytań. Bo ja tylko teraz klientka a wy to raczej konsultantki . czy wy tez sprzedajecie kosmetyki z kat z rabatem dla ludzi 10-20% pytam bo za moich czasów to było zabronione a teraz widzę sprawa nagminna
__________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."


NOWA SOWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 19:20   #3815
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez NOWA SOWA Pokaż wiadomość
A tak na marginesie czy jakikolwiek kosmetyk anyucelulitowy wogòle działa? Ja jakość nie mam przekonania. Jak cel. Juz jest to chyba ciężko się pozbyć samym kosmetykiem. No chyba że zapobiegawczo.
Czy ten krem z nowej serii zamiast solution do cery tłustej/mieszanej jest dobry?
Na mnie te kasmetyki antycellulitowe działają, wiadomo im mocniejsze tym lepiej, dlatego najczęściej wybieram serum, nie powiedziałabym że usuwają problem ale na tyle napinają skórę że wygląda o wiele lepiej, na jesieni jak odstawiam te specyfiki i zostaje przy nawilżaniu to nogi wyglądają gorzej a tak jak teraz zacznę atak dwa razy dziennie to za miesiąc już będzie fajnie, do tego samoopalacz i spokojnie bez wstydu mogę jeszcze w szortach wyskoczyć
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 19:32   #3816
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

A który ze wszystkich dostępnych w Avonie kremów/żeli/serum uważacie za najlepszy jeśli chodzi o ujędrnienie skóry, napięcie jej i walkę z cellulitem?
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 19:50   #3817
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
A który ze wszystkich dostępnych w Avonie kremów/żeli/serum uważacie za najlepszy jeśli chodzi o ujędrnienie skóry, napięcie jej i walkę z cellulitem?
Chyba jednak to celluBREAK 5D - Zaawansowane serum antycellulitowe (kat.05 strona 7)
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-18, 19:51   #3818
NOWA SOWA
Wtajemniczenie
 
Avatar NOWA SOWA
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 400
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Na mnie te kasmetyki antycellulitowe działają, wiadomo im mocniejsze tym lepiej, dlatego najczęściej wybieram serum, nie powiedziałabym że usuwają problem ale na tyle napinają skórę że wygląda o wiele lepiej, na jesieni jak odstawiam te specyfiki i zostaje przy nawilżaniu to nogi wyglądają gorzej a tak jak teraz zacznę atak dwa razy dziennie to za miesiąc już będzie fajnie, do tego samoopalacz i spokojnie bez wstydu mogę jeszcze w szortach wyskoczyć :
Szczerze nie sądziłam ze takie cuda robią. Fajnie
__________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."


NOWA SOWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 20:16   #3819
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Na jędrną skórę oczywiście najlepsze jest regularne nawilżanie i peelingi. Na rozstępy dobre są olejki (np. Bio Oil) i dermaroller. Na cellulit nie wiem Skórę trzeba też nawilżać od wewnątrz, pić dużo wody.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 21:18   #3820
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez NOWA SOWA Pokaż wiadomość
A tak na marginesie czy jakikolwiek kosmetyk anyucelulitowy wogòle działa? Ja jakość nie mam przekonania. Jak cel. Juz jest to chyba ciężko się pozbyć samym kosmetykiem. No chyba że zapobiegawczo.
Ja jak używałam regularnie kremu antycellulitowego to widziałam bardzo duże efekty, cellulit był mniej widoczny. Tych serum nie lubię, bo skóra po nich fajnie gładka, ale śmierdzą(wg mnie), a jak to nowe to nie wiem(ale co roku jest nowe, a podobno skład ten sam;p). A krem wycofali i nawet nie zauważyłam kiedy

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
A który ze wszystkich dostępnych w Avonie kremów/żeli/serum uważacie za najlepszy jeśli chodzi o ujędrnienie skóry, napięcie jej i walkę z cellulitem?
Ja najbardziej lubiłam krem, ale go chyba wycofali.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 21:54   #3821
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Odebrałam dzisiaj nowy tonik matująco-odświeżający Nutra. Jest dwufazowy, ma alkohol w składzie, ale nie śmierdzi. Twarz jest po nim jak po Clearskinach, dobrze oczyszczona.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-18, 23:35   #3822
NOWA SOWA
Wtajemniczenie
 
Avatar NOWA SOWA
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 400
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Odebrałam dzisiaj nowy tonik matująco-odświeżający Nutra. Jest dwufazowy, ma alkohol w składzie, ale nie śmierdzi. Twarz jest po nim jak po Clearskinach, dobrze oczyszczona.
W takim razie biorę.używamy wszystkiego co czyści i matuje
__________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."


NOWA SOWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 05:06   #3823
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez NOWA SOWA Pokaż wiadomość
W takim razie biorę.używamy wszystkiego co czyści i matuje
On będzie dopiero od katalogu 06
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 06:06   #3824
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Cellulit ma 99% ludzi, to jest po prostu tkanka tłuszczowa a na to działa jedynie szczupła sylwetka
Niestety szczupła sylwetka nie jest lekarstwem na cellulit

---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:04 ----------

Kurczę, musze Was czytać reguralniej Bo dziś chciałam złożyć zamówienie, a tu certyfikaty i kosmetyki do zdobycia
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 06:20   #3825
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Cellulit ma 99% ludzi, to jest po prostu tkanka tłuszczowa a na to działa jedynie szczupła sylwetka
Oj niestety nie. To jeden z większych mitów dotyczących urody
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 06:24   #3826
carla252
Rozeznanie
 
Avatar carla252
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 786
Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Odebrałam dzisiaj nowy tonik matująco-odświeżający Nutra. Jest dwufazowy, ma alkohol w składzie, ale nie śmierdzi. Twarz jest po nim jak po Clearskinach, dobrze oczyszczona.

alkohol w toniku to katastrofa , uzywanie kosmetyku z alkoholem do twarzy do cery mieszanej czy tlustej oczywiscie matuje oczyszcza i wysusza ale rowniez prowadzi do tego ze skora zaczyna produkowac jeszcze wiecej sebum , ja zawsze kupuje toniki bez alkoholu . kazda kosmetyczka odradzi uzywanie do twarzy kosmetyku z alkoholem jeszcze dodam ze tez sie zastanawialam nad kupnem tego toniku ale jak zobaczylam alkohol w skladzie to poszlam do drogerii po tonik garniera bez alkoholu. dziewczyny jestescie konsultantkami powinnyscie sie znac na kosmetykach co szkodzi a co nie , to ze avon sprzedaje taki kosmetyk to nie znaczy ze jest dobry.


Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk

Edytowane przez carla252
Czas edycji: 2015-03-19 o 06:27
carla252 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 06:41   #3827
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Na jędrną skórę oczywiście najlepsze jest regularne nawilżanie i peelingi. Na rozstępy dobre są olejki (np. Bio Oil) i dermaroller. Na cellulit nie wiem Skórę trzeba też nawilżać od wewnątrz, pić dużo wody.
Ja mimo młodego wieku mam niestety rozstępy





Cytat:
Napisane przez joanwi Pokaż wiadomość
Niestety szczupła sylwetka nie jest lekarstwem na cellulit

---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:04 ----------

Kurczę, musze Was czytać reguralniej Bo dziś chciałam złożyć zamówienie, a tu certyfikaty i kosmetyki do zdobycia
Oj nie jest wiem po sobie
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 08:09   #3828
NOWA SOWA
Wtajemniczenie
 
Avatar NOWA SOWA
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 400
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez carla252 Pokaż wiadomość
alkohol w toniku to katastrofa , uzywanie kosmetyku z alkoholem do twarzy do cery mieszanej czy tlustej oczywiscie matuje oczyszcza i wysusza ale rowniez prowadzi do tego ze skora zaczyna produkowac jeszcze wiecej sebum , ja zawsze kupuje toniki bez alkoholu . kazda kosmetyczka odradzi uzywanie do twarzy kosmetyku z alkoholem jeszcze dodam ze tez sie zastanawialam nad kupnem tego toniku ale jak zobaczylam alkohol w skladzie to poszlam do drogerii po tonik garniera bez alkoholu. dziewczyny jestescie konsultantkami powinnyscie sie znac na kosmetykach co szkodzi a co nie , to ze avon sprzedaje taki kosmetyk to nie znaczy ze jest dobry.


Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk
Dzięki prze szukał am trochę Neta i masz rację. A ja do tej pory waliłam na twarz wszystko co tylko z napisem matuje . co do info NT. Kosmetyków przez konsultantki to tez zauważył am ZR sporo się zmieniło. Pewnie dlatego że konkurencja na rynku duża więc każdy walczy o klienta. Ja będą c kons musiałam zrobić dea kursy jeden z kosmetyków drugi makeup. Teraz tez macie takie szkolenia?
__________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."


NOWA SOWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 08:23   #3829
carla252
Rozeznanie
 
Avatar carla252
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 786
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez NOWA SOWA Pokaż wiadomość
Dzięki prze szukał am trochę Neta i masz rację. A ja do tej pory waliłam na twarz wszystko co tylko z napisem matuje . co do info NT. Kosmetyków przez konsultantki to tez zauważył am ZR sporo się zmieniło. Pewnie dlatego że konkurencja na rynku duża więc każdy walczy o klienta. Ja będą c kons musiałam zrobić dea kursy jeden z kosmetyków drugi makeup. Teraz tez macie takie szkolenia?

nie wiem jak teraz ze szkoleniami w avonie ciekawe czy prowadza je zawodowe kosmetyczki ? ja skonczylam szkole kosmetyczna 10 lat temu i juz wtedy nas uczyli na zajeciach ze skora twarzy produkuje sebum ktory stanowi naturalny plaszcz ochronny skory, jesli zmywamy go kosmetykami bez alkoholu to dobrze, a jesli uzywamy kosmetykow z alkoholem to alkohol niszczy ten naturalny plaszcz ochronny skory dziala tak agresywnie ze skora broni sie i wytwarza jeszcze wiecej sebum co powoduje ze jeszcze bardziej sie swieci i jeszcze bardziej jest tlusta. to ze szkoly zapamietalam i od lat sie do tego stosuje


Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk
carla252 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-19, 08:40   #3830
jagoda352
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 308
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez carla252 Pokaż wiadomość
alkohol w toniku to katastrofa , uzywanie kosmetyku z alkoholem do twarzy do cery mieszanej czy tlustej oczywiscie matuje oczyszcza i wysusza ale rowniez prowadzi do tego ze skora zaczyna produkowac jeszcze wiecej sebum , ja zawsze kupuje toniki bez alkoholu . kazda kosmetyczka odradzi uzywanie do twarzy kosmetyku z alkoholem jeszcze dodam ze tez sie zastanawialam nad kupnem tego toniku ale jak zobaczylam alkohol w skladzie to poszlam do drogerii po tonik garniera bez alkoholu.
Ja mialam dac koleżance w prezencie rewitalizującą maseczkę do twarzy z żeń-szeniem, ale poczytalam troche w necie, ze nie jest zbyt dobra, bo ma w skladzie alkohol i dopiero spojrzalam na skład .
Rzeczywiscie zawiera alkohol i alkohol denat i teraz nie wiem co z nia zrobić? Wyrzucić?
jagoda352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 08:44   #3831
carla252
Rozeznanie
 
Avatar carla252
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 786
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez jagoda352 Pokaż wiadomość
Ja mialam dac koleżance w prezencie rewitalizującą maseczkę do twarzy z żeń-szeniem, ale poczytalam troche w necie, ze nie jest zbyt dobra, bo ma w skladzie alkohol i dopiero spojrzalam na skład .
Rzeczywiscie zawiera alkohol i alkohol denat i teraz nie wiem co z nia zrobić? Wyrzucić?

ciezko mi powiedziec , ja bym wogole jej nie uzywala albo 1 raz w tyg , zalezy ile ona ma tego alkoholu i jaka cere ma kolezanka , dziwne jest dla mnie to ze alkohol jest wogole dodawany do maseczek po co na co ?


Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk
carla252 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 08:56   #3832
jagoda352
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 308
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez carla252 Pokaż wiadomość
ciezko mi powiedziec , ja bym wogole jej nie uzywala albo 1 raz w tyg , zalezy ile ona ma tego alkoholu i jaka cere ma kolezanka , dziwne jest dla mnie to ze alkohol jest wogole dodawany do maseczek po co na co ?
Alkohol jest na początku to moze go byc dużo. Boję się ja nakladać na twarz i dawac komus taki prezent tez mi sie nie uśmiecha
jagoda352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 09:02   #3833
carla252
Rozeznanie
 
Avatar carla252
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 786
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez jagoda352 Pokaż wiadomość
Alkohol jest na początku to moze go byc dużo. Boję się ja nakladać na twarz i dawac komus taki prezent tez mi sie nie uśmiecha

no wlasnie ogladalam sklady roznych maseczek avonu i ta maseczka marokanski romans co niestety jest tylko w zestawie ma alkohol dopiero na koncu listy


Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk
carla252 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 10:26   #3834
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

[QUOTE=carla252;50717190]ciezko mi powiedziec , ja bym wogole jej nie uzywala albo 1 raz w tyg , zalezy ile ona ma tego alkoholu i jaka cere ma kolezanka , dziwne jest dla mnie to ze alkohol jest wogole dodawany do maseczek po co na co ?

Denat w maseczkach jest po to żeby otwierać pory przez które przenikają te dobrodziejstwa z maseczek, oglądałam kiedyś w db tvn taki materiał o demonizowaniu różnych składników i właśnie w maseczkach czy serum jest dopuszczalny, w kosmetykach do włosów tylko w tych które nakładamy na skórę głowy bo same włosy denat przesuszy, było też o silikonach że wcale nie takie straszne i niektórym służą i ja się do nich zaliczam a co do toników z procentami to też unikam, u mnie najlepiej sprawdzają się micele i czekam aż avon wprowadzi
A jeszcze co do szkoleń z avonu na temat kremów to nie liczyła bym na jakieś szczere odpowiedzi na pytania, dla nich wszystko jest dobre dla wszystkich, krem dla 40 jest dobry dla 20 a to że pisze w ulotce np. żeby nie stosować przy cerze naczynkowej to też żeby się nie przejmować, ręce opadają
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 11:24   #3835
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Cellulit ma 99% ludzi, to jest po prostu tkanka tłuszczowa a na to działa jedynie szczupła sylwetka
koleżanka używa teraz tego co jest w kat 5 na początku (chodzi o to serum) i jest bardzo zadowolona bo ma ładnie wygładzoną skórę tylko mówi że jak 2 dni nie smarowała to już efekt się psuł ale czy na cellulit coś da? myślę że jak będzie się ćwiczyć, trzymać dietę i pić dużo wody i do tego serum to efekt będzie wow

Cytat:
Napisane przez carla252 Pokaż wiadomość
nie wiem jak teraz ze szkoleniami w avonie ciekawe czy prowadza je zawodowe kosmetyczki ? ja skonczylam szkole kosmetyczna 10 lat temu i juz wtedy nas uczyli na zajeciach ze skora twarzy produkuje sebum ktory stanowi naturalny plaszcz ochronny skory, jesli zmywamy go kosmetykami bez alkoholu to dobrze, a jesli uzywamy kosmetykow z alkoholem to alkohol niszczy ten naturalny plaszcz ochronny skory dziala tak agresywnie ze skora broni sie i wytwarza jeszcze wiecej sebum co powoduje ze jeszcze bardziej sie swieci i jeszcze bardziej jest tlusta. to ze szkoly zapamietalam i od lat sie do tego stosuje
ja tam musze od czasu do czasu potraktować swoją skórę alkoholem ponieważ jeszcze dojrzewam mimo swojego wieku i co jakiś czas wychodzą mi jeszcze "diody" więc wtedy traktuję skórę alkoholem żeby je lekko zasuszyć ale gdy nic mi nie wyskakuje to też używam micele bez alko

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość

Denat w maseczkach jest po to żeby otwierać pory przez które przenikają te dobrodziejstwa z maseczek, oglądałam kiedyś w db tvn taki materiał o demonizowaniu różnych składników i właśnie w maseczkach czy serum jest dopuszczalny, w kosmetykach do włosów tylko w tych które nakładamy na skórę głowy bo same włosy denat przesuszy, było też o silikonach że wcale nie takie straszne i niektórym służą i ja się do nich zaliczam a co do toników z procentami to też unikam, u mnie najlepiej sprawdzają się micele i czekam aż avon wprowadzi
A jeszcze co do szkoleń z avonu na temat kremów to nie liczyła bym na jakieś szczere odpowiedzi na pytania, dla nich wszystko jest dobre dla wszystkich, krem dla 40 jest dobry dla 20 a to że pisze w ulotce np. żeby nie stosować przy cerze naczynkowej to też żeby się nie przejmować, ręce opadają
jeśli chodzi o włosy to ja niestety muszę używać kosmetyków na bazie silikonów bo gdybym nie użyła to wyrwałabym sobie połowę włosów ponieważ "bez poślizgu" są one suche, matowe, jak siano w dotyku - efekty rozjaśniania, trwałej, przyciemniania i prostowania a jak użyje coś na silikonie to wtedy normalnie mogę je uczesać bez wyrywania.
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 16:53   #3836
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez carla252 Pokaż wiadomość
alkohol w toniku to katastrofa , uzywanie kosmetyku z alkoholem do twarzy do cery mieszanej czy tlustej oczywiscie matuje oczyszcza i wysusza ale rowniez prowadzi do tego ze skora zaczyna produkowac jeszcze wiecej sebum , ja zawsze kupuje toniki bez alkoholu . kazda kosmetyczka odradzi uzywanie do twarzy kosmetyku z alkoholem jeszcze dodam ze tez sie zastanawialam nad kupnem tego toniku ale jak zobaczylam alkohol w skladzie to poszlam do drogerii po tonik garniera bez alkoholu. dziewczyny jestescie konsultantkami powinnyscie sie znac na kosmetykach co szkodzi a co nie , to ze avon sprzedaje taki kosmetyk to nie znaczy ze jest dobry.
Ja nie mam cery tłustej tylko suchą, naczynkową i wrażliwą. Na co dzień używam płynu miceralnego Garnier do wrażliwej, natomiast Clearskin fioletowy używam od czasu do czasu na nos na wągry i inne niespodzianki. Jakbym używała codziennie toniku z alkoholem to byłabym wiórkiem.
Do twarzy używam bardzo delikatnego żelu aptecznego Cetaphil.
Co do pogrubionego - nie wmawiaj komuś, że się nie zna, bo napisał, że tonik dobrze oczyszcza. Ja znam się na tym aż nadto, także nie trzeba mi zwracać uwagi.
Większość kosmetyków pielęgnacyjnych Avonu nie jest dla mnie dobra, także nie wmawiaj mi, że uważam, że wszystko tej firmy jest ok.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 17:04   #3837
carla252
Rozeznanie
 
Avatar carla252
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 786
Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ja nie mam cery tłustej tylko suchą, naczynkową i wrażliwą. Na co dzień używam płynu miceralnego Garnier do wrażliwej, natomiast Clearskin fioletowy używam od czasu do czasu na nos na wągry i inne niespodzianki. Jakbym używała codziennie toniku z alkoholem to byłabym wiórkiem.

Do twarzy używam bardzo delikatnego żelu aptecznego Cetaphil.

Co do pogrubionego - nie wmawiaj komuś, że się nie zna, bo napisał, że tonik dobrze oczyszcza. Ja znam się na tym aż nadto, także nie trzeba mi zwracać uwagi.

Większość kosmetyków pielęgnacyjnych Avonu nie jest dla mnie dobra, także nie wmawiaj mi, że uważam, że wszystko tej firmy jest ok.

ja nie napisalam ze masz cere tlusta czy mieszana czytaj ze zrozumieniem tylko na tym toniku jest napisane ze jest do cery tlustej mieszanej a dla mnie to mozesz kupowac kosmetyki z alkoholem twoja sprawa i dobre rady powinnas przyjmowac a nie uwazasz ze ja cie atakuje czy krytykuje to co napisalam to prawda a nie jakies klamstwo wyssane z palca
jeszcze tylko dodam cze cera naczynkowa robi sie od niewlasciwej pielegnacji naczynka pekaja od agresywnych kosmetykow , badz niewlasciwej pielegnacji a takze jak sie na przyklad z cieplego domu wychodz na mroz jesli buzia nie jest chroniona kosmetykiem, badz po solarium tez pekaja sama mam naczynka i wiem jak sie zalatwilam do tego stanu

Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

dodam jako ciekawostke ze na zime nalezy uzywac kremu do twarzy ktory w skladzie nie ma wody..... uzywanie kremu z woda powoduja wlasnie pekanie naczynek


Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk

Edytowane przez carla252
Czas edycji: 2015-03-19 o 16:59
carla252 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 17:24   #3838
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cerę naczynkową mam od maleńkości, a dobrych rad nie potrzebuję, jeśli sama dużo wiem na dany temat.
Po co używam toników z alkoholem napisałam w poprzednim poście.
Odnośnie ataku czy krytyki to pogrubione to zarzut i niezbyt miły. Odnosiłaś się do mojego posta, także do mnie.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 17:27   #3839
carla252
Rozeznanie
 
Avatar carla252
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 786
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Cerę naczynkową mam od maleńkości, a dobrych rad nie potrzebuję, jeśli sama dużo wiem na dany temat.
Po co używam toników z alkoholem napisałam w poprzednim poście.
Odnośnie ataku czy krytyki to pogrubione to zarzut i niezbyt miły. Odnosiłaś się do mojego posta, także do mnie.

odnioslam sie do toniku a nie do ciebie bezposrednio wiec nie wmawiaj mi czegos co nie jest prawda , nie napisalam o twojej cerze tylko uzywaniu toniku do cery mieszanej czy tlustej..... a ciebie to najwyrazniej zabolalo skoro zareagowalas tak ostro chyba zly dzien mialas


Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk
carla252 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 17:30   #3840
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez carla252 Pokaż wiadomość
alkohol w toniku to katastrofa , uzywanie kosmetyku z alkoholem do twarzy do cery mieszanej czy tlustej oczywiscie matuje oczyszcza i wysusza ale rowniez prowadzi do tego ze skora zaczyna produkowac jeszcze wiecej sebum , ja zawsze kupuje toniki bez alkoholu . kazda kosmetyczka odradzi uzywanie do twarzy kosmetyku z alkoholem jeszcze dodam ze tez sie zastanawialam nad kupnem tego toniku ale jak zobaczylam alkohol w skladzie to poszlam do drogerii po tonik garniera bez alkoholu. dziewczyny jestescie konsultantkami powinnyscie sie znac na kosmetykach co szkodzi a co nie , to ze avon sprzedaje taki kosmetyk to nie znaczy ze jest dobry.
Ja używałam z alkoholem i nie świecę się po nich bardziej niż wtedy gdy nie używam. Skóra była dokładnie taka sama, a nawet mniej tłusta A faktycznie na pryszcze fajnie działały jak tu dziewczyny pisały.
Cytat:
Napisane przez carla252 Pokaż wiadomość
jeszcze tylko dodam cze cera naczynkowa robi sie od niewlasciwej pielegnacji naczynka pekaja od agresywnych kosmetykow , badz niewlasciwej pielegnacji a takze jak sie na przyklad z cieplego domu wychodz na mroz jesli buzia nie jest chroniona kosmetykiem, badz po solarium tez pekaja sama mam naczynka i wiem jak sie zalatwilam do tego stanu
Wiele osób się nie smaruje i nie ma popękanych naczynek. Mogą od tego popękać, ale nie muszą.

Edytowane przez taka jedna
Czas edycji: 2015-03-19 o 17:32
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-19 13:48:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.