produkty Lush - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-17, 10:00   #3841
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez SnowFairy Pokaż wiadomość
Po drugie, nie przesadzacie troche z ta oszczednoscia? Ja rozumiem, bo sama staram sie oszczedzac swoje kosmetyki i nie trzymam mydel pod prysznicem ani nic z tych rzeczy, ale...ciecie szamponow w kostce wydaje mi sie troche bez sensu, po co sie w to bawic? (naprawde, nie chce nikomu ublizyc, po prostu mnie to dziwi)
Ja cięłam, bo miałam 1 puszkę i 2 szampony do używania na zmianę, więc to wygodniej, no i jakby mi nie podpasowały, to można drugą połówkę oddać. Wiem już które mi pasują, które nie do końca i nie będę już ich cięła.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 10:12   #3842
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Ja cięłam, bo miałam 1 puszkę i 2 szampony do używania na zmianę, więc to wygodniej, no i jakby mi nie podpasowały, to można drugą połówkę oddać. Wiem już które mi pasują, które nie do końca i nie będę już ich cięła.
dokładnie

poza tym wydaje mi się, że oszczędność to nie jest zła rzecz, bo swoją drogą kasa, a druga rzecz to to, że nie mamy tu Lusha pod nosem i nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie kolejne zamówienie (nie wszyscy zamawiają indywidualnie, właściwie to chyba większość z nas się gdzieś albo prywatnie, albo przez wizaż dobiera do zamówienia wspólnego)
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 10:39   #3843
lissome
Rozeznanie
 
Avatar lissome
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 522
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez SnowFairy Pokaż wiadomość
I ostatnia rzecz - poswiateczna WYPRZEDAZ. Serio, oczy mi sie otwieraja szeroko ze zdumienia, jakie tu plotki o niej kraza
Wyprzedaz na angielskiej stronie lush rok temu polegala na tym, ze za zakupy o wartosci 20f dostawalo sie giftbag o wartosci 10f, a za zakupy 30-funtowe: giftbag o wartosci 20f. W sklepie bylo zupelnie inaczej, tzn. za zakupy o wartosci minimum 20f mozna bylo wybrac sobie jedna dowolna rzecz w sklepie, w tym jeden z prezentow ze swiatecznej kolekcji wyprodukowany przed 1 grudnia danego roku. NIGDY w anglii nie bylo tak, ze kupujesz jeden produkt, drugi masz gratis Aha, i wyprzedaz nie trwa jeden dzien, skad takie informacje? Trwa mniej wiecej do 15 stycznia.
!
Dobrze, ze wyjasnilas Pisalam dokladnie to samo odnosnie wyprzedazy w sklepach w UK, tylko widze ze online bylo troche inaczej niz przypuszczalam. W sumie to mi bardziej pasuje ta wyprzedaz na stronie brytyjskiej niz amerykanskiej, bo mozna bylo przynajmniej kupic cokolwiek, nie tylko te produkty ze swiatecznej kolekcji, zeby dostac gratisy

Edytowane przez lissome
Czas edycji: 2010-12-17 o 10:41
lissome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 10:52   #3844
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez SnowFairy Pokaż wiadomość
Sledze ten watek mniej wiecej od polowy (niezalogowana), i tak, jak z poczatku czytalo mi sie go z przyjemnoscia, tak coraz czesciej otwieram oczy ze zdziwienia, jakie niektore dziewcznyny (za przeproszeniem) glupoty wypisuja czasem
trohę nie bardzo rozumiem jakie głupoty masz na myśli?
nawet jeśli ktoś zapyta o coś, co nie do końca jest prawdą, to chyba po to jest ten wątek, aby ktoś inny rozwiał wątpliwości i odpowiedział na pytanie
Cytat:
Napisane przez SnowFairy Pokaż wiadomość
Mycie sie boddy butters? 9 to 5 do mucia twarzy?
ja też czytam ten wątek regularnie i nie zauważyłam, żeby ktoś pisał, że myje się body butter?
bo chyba używanie pod prysznicem nie jest z tym jednoznaczne?

Cytat:
Napisane przez SnowFairy Pokaż wiadomość
Po drugie, nie przesadzacie troche z ta oszczednoscia? Ja rozumiem, bo sama staram sie oszczedzac swoje kosmetyki i nie trzymam mydel pod prysznicem ani nic z tych rzeczy, ale...ciecie szamponow w kostce wydaje mi sie troche bez sensu, po co sie w to bawic? (naprawde, nie chce nikomu ublizyc, po prostu mnie to dziwi)
szampony dziewczyny biorą na pół chyba tylko wtedy, jeśli chcą na sróbowanie, a nie z oszczędności
ostatnio nawet padło pytanie jak używamy szamponów i chyba wszyscy pisali, że w całości

Cytat:
Napisane przez SnowFairy Pokaż wiadomość
I ostatnia rzecz - poswiateczna WYPRZEDAZ. Serio, oczy mi sie otwieraja szeroko ze zdumienia, jakie tu plotki o niej kraza
Wyprzedaz na angielskiej stronie lush rok temu polegala na tym, ze za zakupy o wartosci 20f dostawalo sie giftbag o wartosci 10f, a za zakupy 30-funtowe: giftbag o wartosci 20f. W sklepie bylo zupelnie inaczej, tzn. za zakupy o wartosci minimum 20f mozna bylo wybrac sobie jedna dowolna rzecz w sklepie, w tym jeden z prezentow ze swiatecznej kolekcji wyprodukowany przed 1 grudnia danego roku. NIGDY w anglii nie bylo tak, ze kupujesz jeden produkt, drugi masz gratis Aha, i wyprzedaz nie trwa jeden dzien, skad takie informacje? Trwa mniej wiecej do 15 stycznia.
(w USA z kolei mieli rok temu "buy one get TWO free" na swiateczne kosmetyki, a "buy one get one free" na swiateczne prezenty. Ale wnioskuje, ze z amerykanskiej strony nikt tu nie zamawia)
i bardzo fajnie, że to napisałaś, rozwiałaś nasze wątpliwości, bo faktycznie pojawiała się masa pytań

Cytat:
Napisane przez SnowFairy Pokaż wiadomość
Jeszcze raz - nie chcialam nikogo obrazic, tylko wyjasnic kilka rzeczy, i przepraszam, ze sie tak rozpisalam
Jak macie jakies pytania to chetnie odpowiem!
mam nadzieję, że będziesz zaglądać i udzielać się częściej
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 11:27   #3845
lissome
Rozeznanie
 
Avatar lissome
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 522
Dot.: produkty Lush

a ja wlasnie mam pytanie: 10% discount z gift boxa do kiedy mozna wykorzystac? jest jakas data waznosci tej znizki? albo jakis limit na kase? bo mam ochote kupic gift boxa wlasnie ze wzgledu na te znizke.
lissome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:00   #3846
mnizka
Przyczajenie
 
Avatar mnizka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 16
Dot.: produkty Lush

czesc dziewczyny. Prosze doradzcie mi czy produkty z lusha beda dobre na prezent dla osoby dojrzalej - 50 lat. Nie wiem czy wypada dac takie kosmetyki bo mi sie wydaje ze pasuja bardziej dla mlodych, dynamicznych kobiet Moze sie myle? Doradzcie a jezeli tak to co mozecie polecic?
mnizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:44   #3847
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez SnowFairy Pokaż wiadomość
I ostatnia rzecz - poswiateczna WYPRZEDAZ. Serio, oczy mi sie otwieraja szeroko ze zdumienia, jakie tu plotki o niej kraza
Wyprzedaz na angielskiej stronie lush rok temu polegala na tym, ze za zakupy o wartosci 20f dostawalo sie giftbag o wartosci 10f, a za zakupy 30-funtowe: giftbag o wartosci 20f. W sklepie bylo zupelnie inaczej, tzn. za zakupy o wartosci minimum 20f mozna bylo wybrac sobie jedna dowolna rzecz w sklepie, w tym jeden z prezentow ze swiatecznej kolekcji wyprodukowany przed 1 grudnia danego roku. NIGDY w anglii nie bylo tak, ze kupujesz jeden produkt, drugi masz gratis Aha, i wyprzedaz nie trwa jeden dzien, skad takie informacje? Trwa mniej wiecej do 15 stycznia.
!
witaj

a powiedz mi czy ta wyprzedaz obejmuje wszystkie produkty czy tylko te z edycji swiatecznej?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 12:52   #3848
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: produkty Lush

Dziewczyny czy któraś chciałaby się podzielić(zapraszam na mój wątek wymiankowy w podpisie) MoM i Aqua Marina?A jeśli nie to czy w przypadku zamówienia wzięłaby ze mną na połowę?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:31   #3849
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez SnowFairy Pokaż wiadomość
Dzien dobry, to moj pierwszy post na forum wizazu

Sledze ten watek mniej wiecej od polowy (niezalogowana), i tak, jak z poczatku czytalo mi sie go z przyjemnoscia, tak coraz czesciej otwieram oczy ze zdziwienia, jakie niektore dziewcznyny (za przeproszeniem) glupoty wypisuja czasem

Pracuje w jednym z brytyjskich sklepow Lush od pazdziernika 2009, wiec troche o ichnich kosmetykach wiem (taka moja praca, musze o nich wiedziec jak najwiecej ). Zdziwilo mnie, ze niektore dziewczyny nie wiedza, do czego uzywa sie dany produkt, i w zwiazku z tym przeznaczaja go do zupelnie innych celow. Mycie sie boddy butters? 9 to 5 do mucia twarzy? Kochane, na stronie lusha wszystko jest dokladnie wytlumaczone, wystarczy wejsc i przeczytac, jesli ktos ma jakiekolwiek watpliwosci, a w przypadku nieznajomosci angielskiego od biedy mozna wrzucic w google translate i cos niecos z tego wyjdzie
Po drugie, nie przesadzacie troche z ta oszczednoscia? Ja rozumiem, bo sama staram sie oszczedzac swoje kosmetyki i nie trzymam mydel pod prysznicem ani nic z tych rzeczy, ale...ciecie szamponow w kostce wydaje mi sie troche bez sensu, po co sie w to bawic? (naprawde, nie chce nikomu ublizyc, po prostu mnie to dziwi)

I ostatnia rzecz - poswiateczna WYPRZEDAZ. Serio, oczy mi sie otwieraja szeroko ze zdumienia, jakie tu plotki o niej kraza
Wyprzedaz na angielskiej stronie lush rok temu polegala na tym, ze za zakupy o wartosci 20f dostawalo sie giftbag o wartosci 10f, a za zakupy 30-funtowe: giftbag o wartosci 20f. W sklepie bylo zupelnie inaczej, tzn. za zakupy o wartosci minimum 20f mozna bylo wybrac sobie jedna dowolna rzecz w sklepie, w tym jeden z prezentow ze swiatecznej kolekcji wyprodukowany przed 1 grudnia danego roku. NIGDY w anglii nie bylo tak, ze kupujesz jeden produkt, drugi masz gratis Aha, i wyprzedaz nie trwa jeden dzien, skad takie informacje? Trwa mniej wiecej do 15 stycznia.
(w USA z kolei mieli rok temu "buy one get TWO free" na swiateczne kosmetyki, a "buy one get one free" na swiateczne prezenty. Ale wnioskuje, ze z amerykanskiej strony nikt tu nie zamawia)

Jeszcze raz - nie chcialam nikogo obrazic, tylko wyjasnic kilka rzeczy, i przepraszam, ze sie tak rozpisalam
Jak macie jakies pytania to chetnie odpowiem!
Przede wszystkim, witamy
Ojj pojechałaś trochę z tymi głupotami, tak jak Bethie pisała, wiele osób jest tutaj właśnie po to, żeby się zapytać, dowiedzieć dokładniej. Poza tym to ja już pominąć powinnam fakt, że jak ktoś się myje Body Buttersem i mu to pasuje to krzyż na drogę, nigdzie nie jest napisane że nie można go tak stosować... Oczywiście wiem, jak się ich używa poprawnie, ale to, że ktoś sobie inny użytek wymyśli to chyba nie jest jeszcze powód żeby to nazywać głupotą. No ale to już wyjaśniłaś.
Poza tym Lush sam zachęca do kreatywności Ja robię z Jungle pastę, czasem po wmasowaniu zostawiam na trochę czyścik na twarzy jak maseczkę... nawet kiedyś umyłam ciało szamponem. Tak w ramach eksperymentu i mam wrażenie, że byłoby super, gdyby nie fakt że to był New i on jest dla mojej skóry leciutko zbyt drażniący... Ale ogólnie wiesz, wolny kraj - byle później się ludzie nie zrażali do firmy bo używają czegoś źle... A tak hulaj dusza...

Z jakiego powodu dziewczyny dzielą szampony też już wiesz więc nie będę powtarzać tej kwestii.

Co do promocji - mam w takim razie pytanko
czy jak ktoś zrobi zakupy na 90 funtów to przykładowo przysługiwać mu będą trzy takie gifty? byłoby uroczo bo zamierzam się spłukać na Lusha poświątecznie
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:34   #3850
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Co do promocji - mam w takim razie pytanko
czy jak ktoś zrobi zakupy na 90 funtów to przykładowo przysługiwać mu będą trzy takie gifty? byłoby uroczo bo zamierzam się spłukać na Lusha poświątecznie
wlasnie tez mnie to ciekawi
czy ta promocja jest za kazde wydane 20 czy 30Ł?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:58   #3851
lissome
Rozeznanie
 
Avatar lissome
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 522
Dot.: produkty Lush

za zakup produktow na kwote powyzej (min.) 30 funtow przyslugiwal gratis.

Wiec ja te promocje rozumiem tak, ze niezaleznie czy wydalas 30 czy 120, to dostalas 1 gift bag i przy zamowieniu na 90 lepiej byloby rozbic je na 3 osobne
lissome jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 13:58   #3852
mnizka
Przyczajenie
 
Avatar mnizka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 16
Dot.: produkty Lush

kurczedziewczyny pomozcie bo wieczorem wybieram sie do lusha i nie wiem co mam kupic
mnizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:04   #3853
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez lissome Pokaż wiadomość
za zakup produktow na kwote powyzej (min.) 30 funtow przyslugiwal gratis.

Wiec ja te promocje rozumiem tak, ze niezaleznie czy wydalas 30 czy 120, to dostalas 1 gift bag i przy zamowieniu na 90 lepiej byloby rozbic je na 3 osobne
no właśnie to jest pytanie
jeśli tak jest, jak napisałaś, to faktycznie zbiorowe zamówienie nie ma sensu

Cytat:
Napisane przez mnizka Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny. Prosze doradzcie mi czy produkty z lusha beda dobre na prezent dla osoby dojrzalej - 50 lat. Nie wiem czy wypada dac takie kosmetyki bo mi sie wydaje ze pasuja bardziej dla mlodych, dynamicznych kobiet Moze sie myle? Doradzcie a jezeli tak to co mozecie polecic?
moim zdaniem jak najbardziej się nadają
nie wiem, ile chcesz wydać na ten prezent, ale ja bym kupiła jakiś szampon w kostce, do tego Ultrabland do zmywania makijażu i mycia twarzy (nawet widziałam na YT i stronie sklepu jak jakaś starsza pani z Lusha bardzo poleca), może jakiś krem do ciała, kawałek mydełka to tez fajny prezent, jeśli w sklepie możesz sobie wybrać takie fajne kolorystycznie
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:09   #3854
mnizka
Przyczajenie
 
Avatar mnizka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 16
Dot.: produkty Lush

Dzieki Bethie. Bardzo mi pomoglas bo troche sie obawialam. To jest taka dobrze zakonserwowana 5à-tka i do dego na czasie wiec nie chce strzelic gafy:p moze jeszcze jakies propozycje?
mnizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:20   #3855
lissome
Rozeznanie
 
Avatar lissome
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 522
Dot.: produkty Lush

mnizka a znasz te osobe (50 lat) dobrze? Ja np. mojej mamie czy ciotce kupilabym Lusha ( obie sa ok. 50-tki), cos do rozpuszczenia w kapieli, moze jakies mydelko do ciala, krem do rak (smitten), jakis ladnie pachnacy massage bar, moze body butter King of Skin. Wiem, ze obie bylyby z tych produktow zadowolone, zwlaszcza z tych do rozpuszczania w kapieli, na odstresowanie sie

Jesli wiesz jakie zapachy ta osoba lubi to mozesz wybrac cos z tych rzeczy, ktore wymienilam, jesli mydelko to np. Sultana, Porridge, HIWTK, Summer Pudding, Rock Star, Angel's Delight sa chyba jednymi z najpopularniejszych, kazde inaczej pachnie. Tylko ze wiekszosc mydelek nie prezentuje sie tak ladnie jako prezent, chociaz mnie by to nie przeszkadzalo.

Jesli ta osoba lubi kapiele to cos do rozpuszczenia w kapieli, tylko musisz uwazac zeby sie te rzeczy nie pokruszyly, rozwalily.

No i ja poprosilabym, zeby mi to ladnie zapakowaly w apaszke, chustke maja tam wlasnie kilka roznych wzorow do wyboru, specjalnie do pakowania jako prezent (oczywiscie sie doplaca za to ale niewiele).

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

jesli szampon w kostce to razem z pojemnikiem metalowym tylko tez trzeba dobrze wiedziec jakie ta osoba ma wlosy, ja polecam Seanik, New (cynamonowy), albo Ultimate Shine. Ale nie wszystkim te szampony odpowiadaja, chociaz warto sprobowac.

A tak najlepiej to jeszcze zapytac kogos kto tam pracuje, zeby Ci doradzil.
Ja jak tylko wchodze do Lusha to juz na wejsciu ktos do mnie podchodzi i pyta czy pomoc. I tak sie rozgaduja, ze wychodze po godzinie Czasami to nawet ze 3 rozne babeczki sie mna zajmuja.

Edytowane przez lissome
Czas edycji: 2010-12-17 o 14:22
lissome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:23   #3856
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez lissome Pokaż wiadomość
za zakup produktow na kwote powyzej (min.) 30 funtow przyslugiwal gratis.

Wiec ja te promocje rozumiem tak, ze niezaleznie czy wydalas 30 czy 120, to dostalas 1 gift bag i przy zamowieniu na 90 lepiej byloby rozbic je na 3 osobne
Mało tego, jesli tak rzeczywiście jest to w ogóle lipa...
bo co - złożę trzy zamówienia na 3o funtów a do każdego 20funtów wysyłka? :/ bez sensu..
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:30   #3857
lissome
Rozeznanie
 
Avatar lissome
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 522
21ew`q

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Mało tego, jesli tak rzeczywiście jest to w ogóle lipa...
bo co - złożę trzy zamówienia na 3o funtów a do każdego 20funtów wysyłka? :/ bez sensu..
o kurcze, to duzo! ja mieszkam w Irlandii, wiec wysylke mam o polowe tansza.

Ale moze w tym roku wyprzedaz w UK bedzie na podobnych zasadach co w USA rok temu
lissome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:36   #3858
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: 21ew`q

Cytat:
Napisane przez lissome Pokaż wiadomość
o kurcze, to duzo! ja mieszkam w Irlandii, wiec wysylke mam o polowe tansza.

Ale moze w tym roku wyprzedaz w UK bedzie na podobnych zasadach co w USA rok temu
Byłoby przecudownie gdyby tak było, naprawdę zostawiłabym tam spoooooro bo bezcenne byłoby mieć trzy butle Snow Fairy 500ml albo Glogga i milion innych rzeczy.

no niestety, paka powyżej 2kg =20funtów kurierem...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 15:08   #3859
lissome
Rozeznanie
 
Avatar lissome
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 522
Dot.: produkty Lush

fajnie by bylo, gdyby byla tez jakas tabelka albo spis z terminami waznosci wszystkich produktow. Bo tak sie zastanawiam ile co mozna trzymac. Czytalam kiedys posty o tym ile co jest wazne, ale juz zapomnialam, a te posty ciezko mi znalezc
lissome jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 17:02   #3860
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: produkty Lush

Jak dowiedziałam się stąd o tej promocji z zeszłego roku "buy 1 get 1 free" byłam zdziwiona, ale miałam nadzieję, że tak będzie i w tym. Mieszkam w UK i w zeszłym roku kupowałam w Lushu właśnie jakoś w styczniu, gdy było że gdy wydasz 20gbp to masz gratis produkty za 10gbp / wydasz 30gbp to coś za 20gbp. Kupowałam zarówno w sklepie, jak i on line. Gratisami w sklepie losowało się, więc poprosiłam o paczkę, która jest ciężka Miałam w niej 3 małe gift box'y. A on line, dostałam różne produkty świąteczne.
Niestety promocja ta dotyczy kwoty powyżej 20/ 30 gbp, a nie że za każde 20/30 gbp. Wydasz 60 to i tak gratisy masz za 20.
Mam lush pod nosem, więc ja zawsze mogę zrobić kilka obrotów Tylko, że obecnie ciężko mi wydać 20 funtów, bo większość mydeł mam w domu, a bomby, bubble bar itd kupuję po kilka sztuk, żeby nie gromadzić, no i żeby były jak najświeższe. Bomby gdy są świeże bardziej musują, a gdy poleżą trochę to już nie jest to samo niestety.
Wiem, że będę musiała zrobić jedynie zapasy kilku rzeczy ze świątecznej kolekcji, bo kocham gingerbread house, glogg, iced wine i chrstmas eve. Odpuszczę sobie Snow Fairy, bo mam jeszcze zapasy z tamtego roku, a w tym kupiłam już chyba ze 3 duże butelki Ogólnie popatrzyłam sobie na moje zapasy z TBS i Lush... Powinnam nie kupować żeli pod prysznic przez najbliższy rok haahaha.
Mam postanowienie na NR: nie kupuj nadmiaru jak conajmniej dla Armii Wojska Polskiego. Teraz tylko tego muszę się trzymać. Ciężko mi, bo tyle fajnych kolekcji kosmetycznych wychodzi. Jednak mój małżonek powiedział stanowcze "nie" dla kupna kolejnej komody na moje skarby.

Co do odpowiedniego używania produktów to na stronie lush jest wszystko opisane przy produkcie, wystarczy zaglądnąć. Lush ma też kanał na YT
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 17:18   #3861
lissome
Rozeznanie
 
Avatar lissome
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 522
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Gratisami w sklepie losowało się, więc poprosiłam o paczkę, która jest ciężka Miałam w niej 3 małe gift box'y. A on line, dostałam różne produkty świąteczne.

Co do odpowiedniego używania produktów to na stronie lush jest wszystko opisane przy produkcie, wystarczy zaglądnąć. Lush ma też kanał na YT
O losowaniu jeszcze nie slyszalam jak to wygladalo? wybieralas paczuszke, ale nie wiedzialas co jest w srodku?
Mi jedna dziewczyna mowila, ze u niej bylo wlasnie tak jak SnowFairy pisala, czyli ze kazdy mogl sobie wybrac gratis, ale widzial co wybiera.
Chociaz 3 gift boxy to super

Ja sie wstrzymywalam od wrzesnia z zakupami, bo 26 grudnia wybieram sie do zwyklego sklepu Lush, mam nadzieje ze bedzie jakas wyprzedaz, a pozniej jeszcze online zobacze


Na stronie Lusha przy niektorych produktach sa nawet filmiki.
lissome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 17:48   #3862
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: produkty Lush

W sklepie stała takie duże pudło, w który były te gratisy- zapakowane w papierowe torby lush i pozaklejane, żeby nie było podglądania ;D No i sobie losowałaś. Ja na chłopski rozum stwierdziłam, że to co ciężkie będzie ok 3 małe gift box'y to 3 kupony -10%. Pamiętam że jeden z boxów to było Snow fairy, drugi secret santa, a trzeci nie pamiętam.
Zakupy w Boxing Day to masakra. Ja unikam sklepów przy przecenach, a BD to walka na łokcie ;D Jednak mam zamiar wybrać się w tym roku, tylko nie mam pojęcia o której, bo ludzie słyszałam, że koczują pod sklepami już w nocy. Boję się o miejsca parkingowe, bo lubię sporą przestrzeń ;D
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 18:42   #3863
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Simone ja mam zarówno Mask of Magnaminty, jak i AOBS, więc daj znać, gdybyś była zainteresowana jakąs wymianką
Wysyłam PW

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
sama je tłumaczyłam i dobrze, że zapisałam na dysku, proszę bardzo
Jesteś wielka Dziękuję
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 19:25   #3864
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: produkty Lush

Nikt nie chce połówki Sexy Peel? Cudownie cytrynowy zapaszek
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 09:50   #3865
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: produkty Lush

dziewczyny czekam juz ponad 2 tyg na paczke myslicie ze pisac do nich?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 09:53   #3866
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dziewczyny czekam juz ponad 2 tyg na paczke myslicie ze pisac do nich?
a jaką opcje wysyłki brałaś? jak tą tańszą to jeszcze pewno trochę poczekasz
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 10:40   #3867
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: produkty Lush

moj t'eo przeszedl wczoraj test ostateczny i zdal go.
jestem zadowolona. jak na dezodorant jest bardzo dobry.
Najgorsze, ze sie strasznie kruszy. I niedlugo bede musiala go uzywac w postaci porszku, ale mnie to nie odstrasza.
Nie zauwazylam, zeby brudzil ubrania. Jest bialy ale po chwili od nalozenia robi sie transparentny. No i najlepsze sprawy, to to ze nie trzeba czekac az wyschnie no i ze ma bardzo dobry naturalny sklad.
Pachnie mocna cytrynka i zapach utrzymuje sie caly dzien.

Zostaje przy nim-kupie sobie nastepny jak sie skonczy,ale bede brac tez probeczki innych, zeby znalezc najlepszy dla siebie
__________________
CUZ EVERYBODY DIES BUT NOT EVERYBODY LIVES !

Edytowane przez natalalala
Czas edycji: 2010-12-18 o 10:50
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 10:54   #3868
lissome
Rozeznanie
 
Avatar lissome
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 522
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dziewczyny czekam juz ponad 2 tyg na paczke myslicie ze pisac do nich?
Teraz przed swietami jest duze opoznienie, w UK praktycznie kazdy Brytyjczyk i nie tylko cos wysyla, wiec jest duzo wiecej przesylek, a do tego pogoda fatalna (snieg).
Ja wyslalam 30 listopada 3 przesylki do UK z Irlandii i jeszcze zadna nie doszla a w normalnych warunkach dochodza w ciagu 4 dni.
lissome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 11:12   #3869
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
a jaką opcje wysyłki brałaś? jak tą tańszą to jeszcze pewno trochę poczekasz
bralam tansza. czekam od 26.11.

dzieki
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 11:13   #3870
pizmak007
Rozeznanie
 
Avatar pizmak007
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 517
GG do pizmak007
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Nikt nie chce połówki Sexy Peel? Cudownie cytrynowy zapaszek
Może ja. A ile by kosztowało? I już masz je w Polsce? Może coś jeszcze...?
pizmak007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.