Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-25, 10:15   #3841
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Dzień dobry
Okresu dostałam a tż mnie do lasu ciągnie zeby się przejść, nie chce mi się
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ciesz się, w końcu jestęś blogerę wszystko masz za darmoszkę
He he żebym jeszcze te współprace miała
Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
ja uzywam teraz h52, ale chcialam kupic jakis pedzel do podkladu z real techniques - polecicie jakis? Bo zastanawiam sie nad tym zlotym zestawem
Ja mam dwa do podkładu taki złoty płaski fajnie nim się nakłada tylko mały jest i różowy skunks też dobry tylko wg mnie drapiący i trochę się przez to na nim zawiodłam
Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
wolałabym coś na krótkim trzonku
Może Sumshade Mineral o tych powinno być więcej recenzji i cena też ok
Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
witam o rok starsza
Sto lat
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 11:14   #3842
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Wiecie ja też słyszę non stop, że mam mnóstwo kosmetyków,że czemu taki drogi podkład kupiłam, a czemu odżywki Goldwell... i denerwuje mnie to, bo ja pracuję na to co mam! odkąd skończyłam 19 lat mieszkam sama. wiadomo, że nie przesadzam, ale z kosmetykami np. nie mam nic od Diora, ale za to trochę rzeczy od Lancome czy Clinique i też mi się ludzie wtracają że mi nie szkoda, że czemu aż tyle wydaję. a powiem wam, że po miesiącu jak dostanę wypłatę to mam prawo kupić sobie coś co chcę i nie znoszę jak ktoś mi zagląda w portfel :/ moja rodzina na szczęście rozumie gorzej z koleżankami
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 11:17   #3843
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Wiecie ja też słyszę non stop, że mam mnóstwo kosmetyków,że czemu taki drogi podkład kupiłam, a czemu odżywki Goldwell... i denerwuje mnie to, bo ja pracuję na to co mam! odkąd skończyłam 19 lat mieszkam sama. wiadomo, że nie przesadzam, ale z kosmetykami np. nie mam nic od Diora, ale za to trochę rzeczy od Lancome czy Clinique i też mi się ludzie wtracają że mi nie szkoda, że czemu aż tyle wydaję. a powiem wam, że po miesiącu jak dostanę wypłatę to mam prawo kupić sobie coś co chcę i nie znoszę jak ktoś mi zagląda w portfel :/ moja rodzina na szczęście rozumie gorzej z koleżankami
Masakra...
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 12:17   #3844
Aswertyna
Rozeznanie
 
Avatar Aswertyna
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Packard Bell :)
Wiadomości: 915
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
witam o rok starsza
wszystkiego najlepszego!

my niedawno wstaliśmy z Tż po jego imprezie urodzionowej wieczorem nadrobię wszystko jak dotre do domu
__________________
Blog

Przebiegły Rudy Lis

Mądrale Świata żaby na jęzorach Wam wyrosną !
Aswertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 12:24   #3845
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Wiecie ja też słyszę non stop, że mam mnóstwo kosmetyków,że czemu taki drogi podkład kupiłam, a czemu odżywki Goldwell... i denerwuje mnie to, bo ja pracuję na to co mam! odkąd skończyłam 19 lat mieszkam sama. wiadomo, że nie przesadzam, ale z kosmetykami np. nie mam nic od Diora, ale za to trochę rzeczy od Lancome czy Clinique i też mi się ludzie wtracają że mi nie szkoda, że czemu aż tyle wydaję. a powiem wam, że po miesiącu jak dostanę wypłatę to mam prawo kupić sobie coś co chcę i nie znoszę jak ktoś mi zagląda w portfel :/ moja rodzina na szczęście rozumie gorzej z koleżankami
Ale co im do tego przecież to Ty pracujesz na swoje zachcianki, to są Twoje pieniądze, nie wzięłaś ich im, więc co im do tego. Kulde jak mnie to denerwuje....
ja miałam takie koleżanki, które też tak mówiły, jak mi nie jest żal, po co to kupować itd, ale pierwsze biegły do mojej kosmetyczki i czy mogą sobie tego użyć, a tego? a tym psiknąć?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 12:34   #3846
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Wiecie ja też słyszę non stop, że mam mnóstwo kosmetyków,że czemu taki drogi podkład kupiłam, a czemu odżywki Goldwell... i denerwuje mnie to, bo ja pracuję na to co mam! odkąd skończyłam 19 lat mieszkam sama. wiadomo, że nie przesadzam, ale z kosmetykami np. nie mam nic od Diora, ale za to trochę rzeczy od Lancome czy Clinique i też mi się ludzie wtracają że mi nie szkoda, że czemu aż tyle wydaję. a powiem wam, że po miesiącu jak dostanę wypłatę to mam prawo kupić sobie coś co chcę i nie znoszę jak ktoś mi zagląda w portfel :/ moja rodzina na szczęście rozumie gorzej z koleżankami
Strasznie mnie takie coś irytuje i denerwuje. Sama niestety miałam/mam podobną sytuację. Ludzie nie rozumieją, że pracuję od 16 roku życia na swoje zachcianki czy po prostu oszczędzam. Powiem szczerze, że zerwałam kontakt z takimi osobami lub po prostu ograniczyłam go. I dobrze mi taka weryfikacja znajomości zrobiła. Nienawidzę takie wyliczania za każdą rzecz...
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 12:35   #3847
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
odejmowanie gwiazdek produkto ma KWC bo "super kosmetyk pod każdym względem ale za drogi"...

ja ostatnio na malowanie wzięłam trzy z moich 9 palet MACzkowych cieni. Komentarz zachwyconej bądź co bądź koleżanki "chyba jesteś po&^$(*_na" oczywiście to było takie wiecie, pół żartem pół serio, choć ja sama nie uważam, żeby to bylo do końca normalne
ja piszę, że kosmetyk jest DLA MNIE za drogi

jak malujesz inne osoby, to myślę, że ludzie inaczej to postrzegają, bo to wtedy narzędzie pracy
Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Tak was czytam i coś w tym jest, moje koleżanki potrafiły się łapać za głowę jak mówiłam ile mam lakierów (a miałam w porównaniu z wami pewnie maluśko bo coś 50+

Btw polecam wam kredki-pomadki z Astora, dołapałam na promocji w Rossmannie i
ja po 150 przestałam liczyć lakiery, bo się boję

mam jedną kredkę z astora, bardzo przyjemna, ale chyba źle dobrałam kolor, bo jest troszkę za różowa
Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
witam o rok starsza
wszystkiego najlepszego
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-25, 12:46   #3848
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

U mnie na szczęście nie ma problemu z kosmetykami. Gdy mieszkałam z rodzicami początkowo mama coś tam komentowała, ale bez pretensji i nie wtrącała się.
Mąż zupełnie nie ma nic przeciwko, sam nawet namawia na zakupy i śmieje sie, że w mieszkaniu są wszędzie moje włosy (strasznie wypadają) albo kosmetyki.

Co do oceny kosmetyku pod względem ceny - jeśli kosmetyk nie jest wart swej ceny to o tym piszę i jest to powód do obniżenia oceny.

Za to rozwalają mnie recenzje tuszy - producent obiecuje np. super hiper efekt, pogrubienie, wydłużenie, firanę rzęs, Bóg wie co jeszcze, do tego do tanich nie nalezy a tu opinia że jest świetny bo daje naturalny efekt. No proszę .... Jak chcę naturalnego efektu to nie maluję rzęs, a już na pewno nie zachwycam się nad takim efektem jeśli tusz miał zgoła inne efekty przynieść.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2013-08-25 o 12:49
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 12:47   #3849
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

no wiem, ale ludzie uwielbiają zaglądać do portfela zamiast sami ruszyć tyłek do pracy! ja uwielbiam kosmetyki, wiadomo, że czasami muszę się ograniczyć, ale kiedyś już nawet słyszałam, że mogłabym sobie odkładać na samochód, a nie takie pierdoły kupować :P
macie jakiś wymarzony kosmetyk na który zbieracie albo który planujecie kupić po przypływie gotówki?
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 13:07   #3850
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
no wiem, ale ludzie uwielbiają zaglądać do portfela zamiast sami ruszyć tyłek do pracy! ja uwielbiam kosmetyki, wiadomo, że czasami muszę się ograniczyć, ale kiedyś już nawet słyszałam, że mogłabym sobie odkładać na samochód, a nie takie pierdoły kupować :P
macie jakiś wymarzony kosmetyk na który zbieracie albo który planujecie kupić po przypływie gotówki?
Wiadomo, że sa rzeczy wazne i wazniejsze, trzeba mieć jakies priorytety, ale bez przesady
Ja własnie zrobiłam listę takich rzeczy: paletka Naked 2, maska Macadamia Natural Oil 100 ml, zastanawiam się nad Aqua Brow
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 13:12   #3851
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
Wiadomo, że sa rzeczy wazne i wazniejsze, trzeba mieć jakies priorytety, ale bez przesady
Ja własnie zrobiłam listę takich rzeczy: paletka Naked 2, maska Macadamia Natural Oil 100 ml, zastanawiam się nad Aqua Brow
widziałam dużo tych produktów Macadamia Natural Oil w sklepie wszystko po funcie jak będę następnym razem to zobaczę czy mają tą maskę, 5 zł by wyszło w przeliczeniu
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-25, 13:17   #3852
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Aktualnie nie mam takiego kosmetyku na oku i to w sumie od bardzo dawna.

Kilka lat temu ograniczałam zakupy kosmetyków, nie dla zaoszczędzenia na coś, ale żeby w nagrodę kupić sobie meteoryty (prasowanie Beige Lumineux i Nacre des mers, wcześniej kupiłam kulki i zachciało mi się innej formy) i Aliena TM.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 13:20   #3853
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
widziałam dużo tych produktów Macadamia Natural Oil w sklepie wszystko po funcie jak będę następnym razem to zobaczę czy mają tą maskę, 5 zł by wyszło w przeliczeniu
Co Ty mówisz! Na Allegro 100 ml kosztuje około 50 zł! :O
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 13:27   #3854
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
widziałam dużo tych produktów Macadamia Natural Oil w sklepie wszystko po funcie jak będę następnym razem to zobaczę czy mają tą maskę, 5 zł by wyszło w przeliczeniu
OMG!


mnie kusi jeszcze kilka mazideł błyszczol chanel, róże narsa (luster i sin) i róże sleeka, no i rozswietlacz MACa
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 13:33   #3855
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Btw polecam wam kredki-pomadki z Astora, dołapałam na promocji w Rossmannie i Szkoda że jest tak mały wybór kolorów... Jak dla mnie istna rewelacja bo faktycznie nawilża mi usta Zobaczymy jak będzie się spisywać dalej ale mam ją tydzień i nie mogę wyjść z zachwytu oraz przestać się zastanawiać dlaczego wcześniej nie miałam takiego cudaka Zamierzam spróbować też kredek z innych firm, tylko obczaję czy jest coś w interesującej mnie kolorystyce (mam dość ciemne usta i nude z Astora nie wyglądałyby jakoś super...).
mam jedną ale jako wielbicielka koloru jestem trochę zawiedziona - mam ten koral i na ustach jakoś za bardzo go nie widać... pod względem koloru bardziej wolę te kredki z Bourjois ale tam z kolei tylko 4 odcienie do wyboru...

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
witam o rok starsza
Zdrówka i spełnienia marzeń!!!

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Wiecie ja też słyszę non stop, że mam mnóstwo kosmetyków,że czemu taki drogi podkład kupiłam, a czemu odżywki Goldwell... i denerwuje mnie to, bo ja pracuję na to co mam! odkąd skończyłam 19 lat mieszkam sama. wiadomo, że nie przesadzam, ale z kosmetykami np. nie mam nic od Diora, ale za to trochę rzeczy od Lancome czy Clinique i też mi się ludzie wtracają że mi nie szkoda, że czemu aż tyle wydaję. a powiem wam, że po miesiącu jak dostanę wypłatę to mam prawo kupić sobie coś co chcę i nie znoszę jak ktoś mi zagląda w portfel :/ moja rodzina na szczęście rozumie gorzej z koleżankami
mi już powoli przestają się wtrącać
poza tym - kupowałyśmy z Mamą ostatnio trochę rzeczy dla niej i wczoraj ją miałam umalować tymi jej kosmetykami żeby ona umiała to powtórzyć... tragedia... cienie z Bourjois beznadziejnie napigmentowane, kredka cała połamana, nie dało się niestety jej naostrzyć, koszmar... a te kosmetyki też nie kosztowały 2zł. przeraża mnie to, dlatego nawet gdybym miała mniej pieniędzy wolałabym odłożyć i kupić jedne lepsze cienie, niż co chwilę jakieś słabizny (bo te z burżuja po 3 miesiącach wyglądają jak by służyły 3 lata...) Jasne. Jak wszędzie tak i tu są wyjątki, np te kredki do ust z Bourjois, 3 z 4 są całkiem spoko

dziewczyny, gdzie jeszcze kupujecie woski YC? przez Was mnie naszło i powrzucałam do koszyka na ChocoBath za 80zł prawie ale może są gdzieś do dostania taniej??
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 13:36   #3856
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

dziewczyny, gdzie jeszcze kupujecie woski YC? przez Was mnie naszło i powrzucałam do koszyka na ChocoBath za 80zł prawie ale może są gdzieś do dostania taniej??
Ja wczoraj na Candleroom zamawialam, 4 zl sztuka + 6 zl wysylka widc taniej sie chyba nie da :P
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 13:38   #3857
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

ja bym chciała jakąś super hiper wypasioną paletkę cieni
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 13:41   #3858
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja piszę, że kosmetyk jest DLA MNIE za drogi
jak malujesz inne osoby, to myślę, że ludzie inaczej to postrzegają, bo to wtedy narzędzie pracy
tak czy inaczej - odejmujesz za to gwiazdki?
no wiesz, trudno to nazwać "pracą" ale odkąd zaczęłam podmalowywać innych to owszem, trochę się zmieniło podejście bliskich i znajomych

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Co do oceny kosmetyku pod względem ceny - jeśli kosmetyk nie jest wart swej ceny to o tym piszę i jest to powód do obniżenia oceny.
Hosenko ale mi chodziło o inną sytuację, bo to, o czym Ty mówisz to jak najbardziej. Ale ja miałam na myśli takie coś: krem kosztuje 200zł, recenzująca osoba dajmy na to dostała miniaturę 15 ml w gratisie do zakupów, zużyła, krem jest boski, pod każdym względem, robi to co ma robić, nie uczula itp. Ale gwiazdka w dół "bo za drogi"... szczerze mówiąc takie coś mnie wkurza strasznie... nic nie poradzę.


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kilka lat temu ograniczałam zakupy kosmetyków, nie dla zaoszczędzenia na coś, ale żeby w nagrodę kupić sobie meteoryty (prasowanie Beige Lumineux i Nacre des mers, wcześniej kupiłam kulki i zachciało mi się innej formy) i Aliena TM.
a gdzie planujesz kupić Nacre des mers? szukam ich i szukam i znaleźć nie mogę :/

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
Ja wczoraj na Candleroom zamawialam, 4 zl sztuka + 6 zl wysylka widc taniej sie chyba nie da :P
ja wiem, tylko na CR nie ma połowy z tych co bym chciała jak nie więcej.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 13:49   #3859
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
tak czy inaczej - odejmujesz za to gwiazdki?
no wiesz, trudno to nazwać "pracą" ale odkąd zaczęłam podmalowywać innych to owszem, trochę się zmieniło podejście bliskich i znajomych


Hosenko ale mi chodziło o inną sytuację, bo to, o czym Ty mówisz to jak najbardziej. Ale ja miałam na myśli takie coś: krem kosztuje 200zł, recenzująca osoba dajmy na to dostała miniaturę 15 ml w gratisie do zakupów, zużyła, krem jest boski, pod każdym względem, robi to co ma robić, nie uczula itp. Ale gwiazdka w dół "bo za drogi"... szczerze mówiąc takie coś mnie wkurza strasznie... nic nie poradzę.



a gdzie planujesz kupić Nacre des mers? szukam ich i szukam i znaleźć nie mogę :/

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------


ja wiem, tylko na CR nie ma połowy z tych co bym chciała jak nie więcej.
Wg mnie powinno sie oceniac produkt wg tego co obiecuje producent... Cena to juz bardziej sprawa indywidualna.

A no to szkoda, to moje pierwsze zamowienie, wiec nie bardzo ogarniam, ktore zapachy sa kultowe
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-25, 14:21   #3860
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
Co Ty mówisz! Na Allegro 100 ml kosztuje około 50 zł! :O
sprawdzę czy mają, widziałam na bank odżywki/maski w tubkach, masła do ciała i jakiś balsam. zobaczę czy mają te 100ml prawdopodbnie w piątek się wybiorę więc dam znać!
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 14:23   #3861
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
witam o rok starsza
Spełnienia marzeń
Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Wiecie ja też słyszę non stop, że mam mnóstwo kosmetyków,że czemu taki drogi podkład kupiłam, a czemu odżywki Goldwell... i denerwuje mnie to, bo ja pracuję na to co mam! odkąd skończyłam 19 lat mieszkam sama. wiadomo, że nie przesadzam, ale z kosmetykami np. nie mam nic od Diora, ale za to trochę rzeczy od Lancome czy Clinique i też mi się ludzie wtracają że mi nie szkoda, że czemu aż tyle wydaję. a powiem wam, że po miesiącu jak dostanę wypłatę to mam prawo kupić sobie coś co chcę i nie znoszę jak ktoś mi zagląda w portfel :/ moja rodzina na szczęście rozumie gorzej z koleżankami
Ja nie rozumiem, dlaczego ludzi interesuje, co robisz z zarobionymi przez siebie pieniędzmi? Ze swojej strony powiem tyle, iż w sytuacjach kryzysowych myślę o tym, co kupię po wypłacie, dzięki czemu mobilizuję się do wstania skoro świt
Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
no wiem, ale ludzie uwielbiają zaglądać do portfela zamiast sami ruszyć tyłek do pracy! ja uwielbiam kosmetyki, wiadomo, że czasami muszę się ograniczyć, ale kiedyś już nawet słyszałam, że mogłabym sobie odkładać na samochód, a nie takie pierdoły kupować :P
macie jakiś wymarzony kosmetyk na który zbieracie albo który planujecie kupić po przypływie gotówki?
Ja marzę o kilku flakonach perfum. Midnight Rose od Lancome, Chloe, różanym DKNY, Naomi Campbell (flakon w kształcie pazura).

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
poza tym - kupowałyśmy z Mamą ostatnio trochę rzeczy dla niej i wczoraj ją miałam umalować tymi jej kosmetykami żeby ona umiała to powtórzyć... tragedia... cienie z Bourjois beznadziejnie napigmentowane, kredka cała połamana, nie dało się niestety jej naostrzyć, koszmar... a te kosmetyki też nie kosztowały 2zł. przeraża mnie to, dlatego nawet gdybym miała mniej pieniędzy wolałabym odłożyć i kupić jedne lepsze cienie, niż co chwilę jakieś słabizny (bo te z burżuja po 3 miesiącach wyglądają jak by służyły 3 lata...) Jasne. Jak wszędzie tak i tu są wyjątki, np te kredki do ust z Bourjois, 3 z 4 są całkiem spoko
Po cienie sięgam sporadycznie, ale wszystko się we mnie gotuję, gdy trafiam na kiepską pomadkę, dlatego wolę zamówić paletkę z Kryolana, która daje ogromne pole manewru niż inwestować w kolejne Eliksiry z Wibo, które moim zdaniem nie grzeszą jakością. Aczkolwiek wśród tanich pomadek też można znaleźć perełki. Niektóre szminki Catrice i Inglota spisują się całkiem przyzwoicie, a ich cena nie przekracza 20 zł
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 14:26   #3862
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Spełnienia marzeń

Ja nie rozumiem, dlaczego ludzi interesuje, co robisz z zarobionymi przez siebie pieniędzmi? Ze swojej strony powiem tyle, iż w sytuacjach kryzysowych myślę o tym, co kupię po wypłacie, dzięki czemu mobilizuję się do wstania skoro świt

Ja marzę o kilku flakonach perfum. Midnight Rose od Lancome, Chloe, różanym DKNY, Naomi Campbell (flakon w kształcie pazura).


Po cienie sięgam sporadycznie, ale wszystko się we mnie gotuję, gdy trafiam na kiepską pomadkę, dlatego wolę zamówić paletkę z Kryolana, która daje ogromne pole manewru niż inwestować w kolejne Eliksiry z Wibo, które moim zdaniem nie grzeszą jakością. Aczkolwiek wśród tanich pomadek też można znaleźć perełki. Niektóre szminki Catrice i Inglota spisują się całkiem przyzwoicie, a ich cena nie przekracza 20 zł
właśnie mnie tez to mobilizuję, 6:30 pobudka
ja bym bardzo chciała jakiś róż z MAC'a i perfumy Jimmy Choo
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 14:41   #3863
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
tak czy inaczej - odejmujesz za to gwiazdki?
no wiesz, trudno to nazwać "pracą" ale odkąd zaczęłam podmalowywać innych to owszem, trochę się zmieniło podejście bliskich i znajomych
jakby coś było super hiper to jestem w stanie odłożyć nawet większą kwotę, zwłaszcza, jeśli o twarz chodzi
jeśli spełniałby moje oczekiwania to za cenę bym nie odejmowała

w przypadku ciała, to balsam musiałby gotować i prać, żebym dała za niego powyżej 100zł

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Niektóre szminki Catrice i Inglota spisują się całkiem przyzwoicie, a ich cena nie przekracza 20 zł
mam dwie szminki inglota i błyszczyk, jakoś nie lubię ich, dla mnie są tępe w aplikacji
kupiłam też ostatnio kredkę za 24zł i też bez rewelacji, a jak swatchowałam wydawała się super
lakiery też mnie nie porażają
chusteczki nawilżane do demakijażu to jakaś pomyłka

lubię za to cienie i pędzle (moje pierwsze pędzle do makijażu, mam je do tej pory w stanie niezmienionym - tylko zagięty do eyelinera się zużył ) i bibułki matujące
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 14:42   #3864
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
właśnie mnie tez to mobilizuję, 6:30 pobudka
ja bym bardzo chciała jakiś róż z MAC'a i perfumy Jimmy Choo
Przypomniałaś mi, że od pewnego czasu uskarżam się na brak cukierkowego, matowego różu Jeśli znacie jakiś ciekawy odcień minerałów, to będę wdzięczna za informację Wolę nie ryzykować z kosmetykami z perfumerii, ponieważ mam kapryśną cerę.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 14:43   #3865
Kimusia18
Raczkowanie
 
Avatar Kimusia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 122
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Zapraszam na recenzję Pędzli Hakuro

http://kimusia92.blogspot.com/2013/0...-pedzlach.html

Oraz na recenzję utrwalaczu Fixerspray firmy Kryolan

http://kimusia92.blogspot.com/2013/0...-makijazu.html
__________________
Kimusia92 Channel Youtube

Zapraszam na mój kanał urodowy na YT

https://www.youtube.com/watch?v=h0IRz1Lk5KQ

FEJS https://www.facebook.com/kimusia92
Kimusia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 14:48   #3866
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Przypomniałaś mi, że od pewnego czasu uskarżam się na brak cukierkowego, matowego różu Jeśli znacie jakiś ciekawy odcień minerałów, to będę wdzięczna za informację Wolę nie ryzykować z kosmetykami z perfumerii, ponieważ mam kapryśną cerę.
Szukam identycznego odcienia, również mam kapryśną cerę i w grę wchodzą tylko minerały
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 14:53   #3867
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a gdzie planujesz kupić Nacre des mers? szukam ich i szukam i znaleźć nie mogę :/
Pisałam o sytuacji sprzed kilku lat Już te kosmetyki kupiłam.
Nie pamiętam gdzie dokładnie kupiłam Nacres, ale w jakiejś perfumerii internetowej


Od długiego czasu nie mam nic "wymarzonego", co mi się podoba to kupuję.

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Co do YC - to mi przeszło Będę odsprzedawać część "kolekcji".

Ehhh, nawet wymarzona świeca Vineyard siedzi dziewicza od połowy czerwca.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 15:03   #3868
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
sprawdzę czy mają, widziałam na bank odżywki/maski w tubkach, masła do ciała i jakiś balsam. zobaczę czy mają te 100ml prawdopodbnie w piątek się wybiorę więc dam znać!
Dziekuję Najbardziej zależy mi właśnie na masce, jakby mieli tą dużą pojemność to mogłabyś też sprawdzić cenę?
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 15:31   #3869
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Szukam identycznego odcienia, również mam kapryśną cerę i w grę wchodzą tylko minerały
Nie do końca wiem czy o taki kolor wam chodzi, dla mnie on jest cukierkowy: tylko użyłam go minimalną ilość na zdjęciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (27,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (24,3 KB, 15 załadowań)
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 15:45   #3870
notsunset
Raczkowanie
 
Avatar notsunset
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 449
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
:
dobrze, że lepiej się czujesz )
ale wiesz, to że ktoś ma gorsze warunki nie sprawia, że może od razu rościć sobie prawo do bycia czyimiś wyrzutami sumienia. Zdrowa zazdrość to nic złego tak mi się wydaje przynajmniej bo ona może nawet trochę czasem motywować. Bolesne jest natomiast, że wytyka się ludziom co i za ile kupili... jakby to miało odjąć temu co kupił i przybyć temu, co zazdrości i marudzi. Zamiast hejtować niech coś robią... wiesz, zarobki są jakie są, ale ja się często, bardzo często spotykam tez z takim zjawiskiem "za ile?? za 6zł na godzinę? to mi sie nie opłaca z domu ruszać" albo przychodzi na rozmowę o pracę i pierwsze zdanie "za ile za godzinę bo ja mniej niż 8zł nie biorę". to są autentyki... ludzie wolą nie pracować wcale niż pracować za małe ale jednak pieniądze... oczywiście nie mówię, że jest tak w każdym przypadku, każdy jest inny itp. Ale każdy kij ma dwa końce...
Zgadzam się z Tobą w zupełności... Wydaje mi się, że moja zazdrość nie była taka zła, bo zmotywowała mnie do wielu rzeczy, np.do podjęcia studiów na ASP w innym mieście bo w moim był tylko wydział artystyczny. ASP zawsze daje leprze wykształcenie i większe perspektywy i podjęłam się tego pomimo strachu, bo jestem okropnie związana z rodziną i strasznie tęsknię... Nawet teraz po 5 latach Czasem zazdrość pcha nas na dobrą drogę ale zazdrość a nie zawiść... Czasem tylko mnie wkurza ten świat, bo moja mama na emeryturze musi sobie dorabiać pracując bez przerwy cały tydzień za 5 zł/h... Pracując jako polonistka przez 35 lat... No ale to nasze jakieś żale, nikomu nie przybędzie od tego. A punkt widzenia będzie zawsze zależał od punktu siedzenia. A że nasze miejsce też się zmienia,to i nasze poglądy. Jak bym była mega bogata to też bym wydawała masę kasy

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Nie do końca wiem czy o taki kolor wam chodzi, dla mnie on jest cukierkowy: tylko użyłam go minimalną ilość na zdjęciu.
Piękna
notsunset jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.