Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-28, 21:26   #3841
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Asia wiem jak to jest jak się czeka ale skoro lekarz nie widzi nic zlego to nie masz się chyba co bac...

pomalowałam w dużej mierze dzięki TOBIE Bo Ty napisalas rób i już
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 21:27   #3842
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jak u fryzjera to nie wiem czym niestety.
zazwyczaj nie dopytuje głupio mi :P
Tajemnica mistrza
W każdym razie i rudy, i ciemniejszy blond są u Ciebie świetne
Jutro farbowanie i pigmentacja Majirelem - obym mogła wyjść do ludzi...
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 21:34   #3843
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Tajemnica mistrza
W każdym razie i rudy, i ciemniejszy blond są u Ciebie świetne
Jutro farbowanie i pigmentacja Majirelem - obym mogła wyjść do ludzi...
Noo wole nie pytać, szczególnie ze to "moja" fryzjerka jakos zawsze po kolorze jestem u niej zadoowlona. wiem tylko ze taka farba vitalitys, ale nigdy wcześniej nią nie malowałam.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 21:41   #3844
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

eveline dzięki


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Asia wiem jak to jest jak się czeka ale skoro lekarz nie widzi nic zlego to nie masz się chyba co bac...

pomalowałam w dużej mierze dzięki TOBIE Bo Ty napisalas rób i już
niby nie , ale zawsze pozostaje ta niepewność
ciesze się, że pomogłam ja zawsze działam impulsywnie i to mnie nie zawodzi a jak nie spróbuje czegoś , to mi spokoju nie daje i i tak muszę spróbować u Ciebie wywęszyłam to samo najważniejsze, że jesteś zadowolona
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 05:54   #3845
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej

mało mam weny na pisanie ostatnio, ale czytam na bieżąco
chociaz nie wiem czy moge- mam czerń na włosach

no i tu pytanie bunny i dziewczynki- jutro bedzie tydzien jak malowałam palette icc ciemny brąz, kładłam na mega wyplowiałą paloną kawe- kolor był juz jasnym brazem z czerwienią w słońcu- wyszło czarne- zejdzie? Dodam, że od tygodnia myje włosy codziennie i to head&shoulders TŻ i dalej czarny łeb.. mam w ogole na co czekac?



A poza tym szukam balsamu brązujacego do ciała, czegos deliaktnego, szybko wchłaniajacego sie na poczatek - nie mam czasu stac goła i czekac az sie wchłonie czegos bezpiecznego jednym słowem


Agatko : love: bądź juz zawsze rudzinką, pięknie... Kocham rude włosy!
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 07:48   #3846
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Hej

mało mam weny na pisanie ostatnio, ale czytam na bieżąco
chociaz nie wiem czy moge- mam czerń na włosach

no i tu pytanie bunny i dziewczynki- jutro bedzie tydzien jak malowałam palette icc ciemny brąz, kładłam na mega wyplowiałą paloną kawe- kolor był juz jasnym brazem z czerwienią w słońcu- wyszło czarne- zejdzie? Dodam, że od tygodnia myje włosy codziennie i to head&shoulders TŻ i dalej czarny łeb.. mam w ogole na co czekac?

A poza tym szukam balsamu brązujacego do ciała, czegos deliaktnego, szybko wchłaniajacego sie na poczatek - nie mam czasu stac goła i czekac az sie wchłonie czegos bezpiecznego jednym słowem

Agatko : love: bądź juz zawsze rudzinką, pięknie... Kocham rude włosy!
Ja też jestem brązowowłosa i piszę

Cytat:
Napisane przez anias2 Pokaż wiadomość
Agatko w ogole to chcialam Ci powiedziec ze zobaczylam Twoj album i dla mnie najladniej Ci w ciemnym serio najbardziej mi sie podoba a jak jeszcze jestes opalona to juz w ogole super
Mi też się w ciemnych podoba Agatko Ten brązik u Ciebie był boski

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
jasne jak pisałam zależy co lepsze. ja tylko wyraziłam swoje zdanie ,ale oczywiście najważniejsze będzie samopoczucie malucha i Twoje
Jeśli małego przyjmą dam Wam znać na wątku jak oboje przeżyliśmy pierwszy dzień w przedszkolu Mam nadzieję że będzie ok

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
hej
ja też was podczytuje, ale, że nie mam nic ciekawego do powiedzenia to nie piszę
poza tym zmęczona już jestem moją niską dietą i codziennymi treningami ale jeszcze tylko 3tygodnie więc dam radę a za tydzień urlop i remont u babci zaczynam więc znowu czasu nie będzie
ogólnie to gardło mnie boli i przeszło na głos wczoraj :/ na razie domowe sposoby plus cholinex bez cukru
Zdrówka

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
ja też ostatnio podczytuję tylko, w niedzielę się wyprowadzamy mam dzisiaj i jutro wolne i muszę nas spakować, już mnie to przeraża wczoraj zamówiliśmy narożnik, ma być na poniedziałek
Poza tym jestem zajęta pisaniem mgr, za miesiąc muszę oddać całą pracę, a mam przeboje z promotorką w zeszły czwartek stwierdziła, że w sumie mój temat jest mało ekonomiczny i może go zmienimy już mam dosyć, plan mi zaakceptowała, miałam dużo napisane, a ona cały czas coś odwala, żę w sumie to niepotrzebne tamto też nie, większość jest według niej nie potrzebna już mi ręce opadają, bo nie mam żadnej motywacji, żeby tą pracę napisać.

Kylie mów co i jak z tym ślubem bom ciekawa żadna już dawno nie pisała u nas

Agatka a mi się podoba fajnie wyglądasz, tak seksi i z pazurem wg mnie i ta grzywka bardzo Ci pasuje
Gratuluję przeprowadzki W końcu będziecie sami dla siebie i na swoim
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-03-29 o 07:50
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 07:53   #3847
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Gratuluję przeprowadzki W końcu będziecie sami dla siebie i na swoim
Dzięki w końcu, jeszcze tylko jeden dzień i jedna noc
ale mamy tyle gratów, że nie wiem jak się z tym wszystkim zabierzemy i wtargamy to na 3 piętro
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-29, 07:56   #3848
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dzięki w końcu, jeszcze tylko jeden dzień i jedna noc
ale mamy tyle gratów, że nie wiem jak się z tym wszystkim zabierzemy i wtargamy to na 3 piętro
my z 3 miesieczną córka sie przeprowadzalismy, gratow tyle, ze tragedia! Nawet siłke TŻ musielismy przewiezc.. na 4 pietro plus łozeczko, wozki, bujaczki i inne sroły dziecka, tragedia to była.. nasze meble mamy, kanapy, spzed agd i rtv, a włascicieli wynosilismy do poiwnicy (na szczescie mamy 2 duże) a teraz z 4 pietra sie bedziemy wyprowadzac Tzn, nie teraz, ale w tym roku.. nie cierpie tego , a przy dziecku czas ograniczony
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 07:57   #3849
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Hej

mało mam weny na pisanie ostatnio, ale czytam na bieżąco
chociaz nie wiem czy moge- mam czerń na włosach

no i tu pytanie bunny i dziewczynki- jutro bedzie tydzien jak malowałam palette icc ciemny brąz, kładłam na mega wyplowiałą paloną kawe- kolor był juz jasnym brazem z czerwienią w słońcu- wyszło czarne- zejdzie? Dodam, że od tygodnia myje włosy codziennie i to head&shoulders TŻ i dalej czarny łeb.. mam w ogole na co czekac?



A poza tym szukam balsamu brązujacego do ciała, czegos deliaktnego, szybko wchłaniajacego sie na poczatek - nie mam czasu stac goła i czekac az sie wchłonie czegos bezpiecznego jednym słowem


Agatko : love: bądź juz zawsze rudzinką, pięknie... Kocham rude włosy!


Renatko zmartwię Cię odnośnie tej farby, blondy palette kochałam, ale brązów unikałam jak ognia tzn odcieni ciemnych i średnich, przeważnie wychodziły pod czerń i niczym nie mogłam ich zmyć Zawsze kończyło się delikatną kąpielą rozjaśniającą...chyba że masz czas i będziesz myć włosy szamponem przeciwłupieżowym przez dwa miesiące plus ekspozycja słoneczna.


miszona a Ty czym się ratujesz przy migrenach? Ja już tyle tabletek wypróbowałam
Kto nie miał nigdy migreny, ten nie zrozumie jak to jest. Mam tak jak Ty, nudności, światłowstręt, nadwrażliwość na dźwięki no i łeb łupie aż miło ...czasem budzę się już z bólem.
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 08:03   #3850
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
my z 3 miesieczną córka sie przeprowadzalismy, gratow tyle, ze tragedia! Nawet siłke TŻ musielismy przewiezc.. na 4 pietro plus łozeczko, wozki, bujaczki i inne sroły dziecka, tragedia to była.. nasze meble mamy, kanapy, spzed agd i rtv, a włascicieli wynosilismy do poiwnicy (na szczescie mamy 2 duże) a teraz z 4 pietra sie bedziemy wyprowadzac Tzn, nie teraz, ale w tym roku.. nie cierpie tego , a przy dziecku czas ograniczony
o kurde to pewnie też było ciekawie no to podziwiam
U nas jedna kanapa, bo drugą odbierzemy dopiero w poniedziałek, biurko, ława, pralka, 2 duże tv itp. też dużo mamy swoich rzeczy, a mieszkanie częściowo umeblowane, łóżek nie ma, o,ale do sypialni mamy, jeszcze do salonu zamówiliśmy
wczoraj zaczęłam pakować i mam całą stertę kartonów w przedpokoju, a są tam same pierdoły, nawet jednego ciucha nie spakowałam, a już mi się kartony skończyły a zostały jeszcze rzeczy z kuchni i łazienki, no i te ciuchy

Ostatnio się śmiałam do TŻta, że w serialach czy filmach to fajnie tak wezmą walizkę, wrzucą dwie bluzki i "spakowałam swoje rzeczy i wyprowadzam się!", a TŻ do mnie "No po Ciebie to musiałby tir przyjechać"
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 08:09   #3851
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

AnnaMK mądra kobieta po szkodzie... ale mnie to nie martwi, czarne lubię i w takim razie los za mnie zdecydował.. jestem i bede czarnowłosa

Princeska.. no było ciekawie.. az boje sie tego znowu, bo rzeczy jeszcze doszło
Samych akcesoriów kuchennych mamy tyle,ze głowa boli,, kilka kompletów garnków, talerzy, taki ekspres, sraki robot... tragedia

Dokładnie tak jest, kartonow i worow mielismy tyle,ze zamawialismy ciezarowke, a gabaryty i tak jechały osobno
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-29, 08:11   #3852
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Jestem w trakcie przewożenia mebli do altany, oczywiście przy okazji odkryliśmy że mamy masę oklejonych kartonowych pudeł a w nich....wszystko! Nie mogę się zmusić, by to posegregować, więc ponownie okleiłam taśmą, niech poczekają
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 08:14   #3853
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Princeska.. no było ciekawie.. az boje sie tego znowu, bo rzeczy jeszcze doszło
Samych akcesoriów kuchennych mamy tyle,ze głowa boli,, kilka kompletów garnków, talerzy, taki ekspres, sraki robot... tragedia

Dokładnie tak jest, kartonow i worow mielismy tyle,ze zamawialismy ciezarowke, a gabaryty i tak jechały osobno
my mamy busa i pewnie pojedzie na kilka razy plus jeszcze zwierzyniec trzeba zabrać
ja nie wiem skąd tyle gratów, jeszcze z 3 wory wywaliłam podczas pakowania
chyba te kartony jakieś nie pojemne
a czemu będziecie się wyprowadzać? Chcecie coś większego?

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Jestem w trakcie przewożenia mebli do altany, oczywiście przy okazji odkryliśmy że mamy masę oklejonych kartonowych pudeł a w nich....wszystko! Nie mogę się zmusić, by to posegregować, więc ponownie okleiłam taśmą, niech poczekają
nie tylko ja jestem chomikiem
mam w piwnicy chyba z 3 kartony notatek ze studiów i książek pokserowanych i nie wiem co z tym zrobić pewnie zostawię, może się kiedyś przyda
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 08:15   #3854
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
my mamy busa i pewnie pojedzie na kilka razy plus jeszcze zwierzyniec trzeba zabrać
ja nie wiem skąd tyle gratów, jeszcze z 3 wory wywaliłam podczas pakowania
chyba te kartony jakieś nie pojemne
a czemu będziecie się wyprowadzać? Chcecie coś większego?
jak bus to na pewno na kilka razy, życze wytrwałosci hehe
Ja tez tego nie rozumiem, ale porzadki przy okazji są dobre

Nie, bedziemy miec jedynie o kilka metrow wieksze mieszkanko (3 pokoje, 68m2) ale Nasze teraz jestesmy na wynajmie
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 08:17   #3855
Paulinka7
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 102
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Wczoraj poszły Kolestony w ruch wyszło bardzo ładnie włosy w ekstra stanie !!! Niedługo foty wstawie ( jak zrobie)
Paulinka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 08:20   #3856
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

a jeszcze odnośnie zwierzyńca- nasze domowe zoo (królik i pies) powiekszyło sie o 3 cudne koszatniczki w przyszłym tygodniu Wam je pokaze...
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 08:23   #3857
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
jak bus to na pewno na kilka razy, życze wytrwałosci hehe
Ja tez tego nie rozumiem, ale porzadki przy okazji są dobre

Nie, bedziemy miec jedynie o kilka metrow wieksze mieszkanko (3 pokoje, 68m2) ale Nasze teraz jestesmy na wynajmie
heh dobrze, że pomocników mamy
o to zazdroszczę marzę o własnym mieszkanku, ale to jak na razie nie jest możliwe
marzy mi się już ślub, dzidzia i własne mieszkanko

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
a jeszcze odnośnie zwierzyńca- nasze domowe zoo (królik i pies) powiekszyło sie o 3 cudne koszatniczki w przyszłym tygodniu Wam je pokaze...
ale super my mamy 3 świnki morskie i psa
tylko świnki muszą być w osobnych klatkach, tzn. jedna siedzi osobno, bo chłopaki chcą ją dymać
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 08:27   #3858
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
heh dobrze, że pomocników mamy
o to zazdroszczę marzę o własnym mieszkanku, ale to jak na razie nie jest możliwe
marzy mi się już ślub, dzidzia i własne mieszkanko

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------


ale super my mamy 3 świnki morskie i psa
tylko świnki muszą być w osobnych klatkach, tzn. jedna siedzi osobno, bo chłopaki chcą ją dymać
Ja o slubie nie marze, marzyłam o dzidziusiu i mieszkanku , dzidziusia mam, mieszkanko w zasadzie tez , to chce mi sie znowu dzidziusia
Szkoda, ze w Polsce to jedyna szansa dla młodych na wlasne M są raty do starosci troche mnie to przytłacza, ale trudno, my innej opcji nie mamy..

Haha, napalone świnki My mamy 3 dziewczyny, przynajmniej tak nam zagwarantowano..
A dziecko juz nie potrzebuje zabawek w ogole
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 08:28   #3859
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
a jeszcze odnośnie zwierzyńca- nasze domowe zoo (królik i pies) powiekszyło sie o 3 cudne koszatniczki w przyszłym tygodniu Wam je pokaze...

Miałam koszatniczkę zwał się Zenek Cudny był, dożył późnej starości, chcieliśmy mu dokupić towarzysza, ale poza psami i swoim osobistym kotem nie tolerował żadnych innych zwierzaków.
Kochał słodycze ( słodkie owoce, rodzynki ), ale koszatniczkom nie wolno ich podawać w nadmiarze, gdyż zapadają na cukrzycę i mogą stracić wzrok.
aaaaa Renatko jak będziesz wypuszczać swoje koszatniczki, uważaj na kable, Zenon uwielbiał kabelki i jeszcze kilka lat po Zenonie odkrywaliśmy np. za szafą ponadgryzaną otulinę na kablach...że też go nigdy nie popieściło
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-29, 08:39   #3860
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Ja o slubie nie marze, marzyłam o dzidziusiu i mieszkanku , dzidziusia mam, mieszkanko w zasadzie tez , to chce mi sie znowu dzidziusia
Szkoda, ze w Polsce to jedyna szansa dla młodych na wlasne M są raty do starosci troche mnie to przytłacza, ale trudno, my innej opcji nie mamy..

Haha, napalone świnki My mamy 3 dziewczyny, przynajmniej tak nam zagwarantowano..
A dziecko juz nie potrzebuje zabawek w ogole
Dzidziusie są fajne, starajcie się o drugie
no te kredyty to tragedia tylko z drugiej strony kredyt tyle samo co opłata za wynajem więc na jedno wychodzi, a mieszkanie jednak własne. Jakbyśmy mieli możliwość to bralibyśmy ten kredyt, ale TŻ na umowie ma marne grosze, a resztę dostaje do ręki a ja sobie tylko dorabiam na umowę zlecenie więc nikt takiego kredytu nam nie da
kiedyś były komunalne mieszkania, a później można było je wykupić na własność za małe pieniądze i dlatego większość ludzi w wieku naszych rodziców ma swoje mieszkania.
A teraz dla młodych żadnych szans poza pakowaniem się w kredyt na 40 lat

Zobaczymy czy któraś z dziewczynek nie okaże się chłopcem

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Buahhot kochana jak będziesz to daj znać czy używałaś tego garniera blond booster, bo ciekawa jestem opinii
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 08:40   #3861
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Miałam koszatniczkę zwał się Zenek Cudny był, dożył późnej starości, chcieliśmy mu dokupić towarzysza, ale poza psami i swoim osobistym kotem nie tolerował żadnych innych zwierzaków.
Kochał słodycze ( słodkie owoce, rodzynki ), ale koszatniczkom nie wolno ich podawać w nadmiarze, gdyż zapadają na cukrzycę i mogą stracić wzrok.
aaaaa Renatko jak będziesz wypuszczać swoje koszatniczki, uważaj na kable, Zenon uwielbiał kabelki i jeszcze kilka lat po Zenonie odkrywaliśmy np. za szafą ponadgryzaną otulinę na kablach...że też go nigdy nie popieściło
Są słodkie
Z owocami i innymi cukrami uwazamy, zanim kupilismy je przestudiowałismy dobrze internet zeby sie jak najwiecej dowiedziec

kable mamy zabezpieczone- nasza Królica tez je lubi
no jakos ich nie piesci, ciekawe


princeska- u nas zarabia tylko TŻ, ja narazie nie planuje pracowac, przynajmniej jeszcze z 2-3 lata, ale to takie minimum. Ale on ma normalną umowa, tzn. kontrakt.
Dokladnie, moi rodzice swoje mieszkanie wykupili za bagatela.. 4 tys.zł i wtedy i tak narzekali, ze zdzierają kase z ludzi
teraz zero perspektyw, połowa zarobkow praktycznie na kredyt i opłaty, a jak wiele ludzi zarabia po 1000kilka zł i nie ma perspektyw na lepsza prace? Jak zyc? Nie umiem tego pojac jak moze byc tak kraj skonstruowany..
A nasi rodzice itd całe zycie bez gigantycznego kredyty, az zazdroszcze..

ja chce drugie, TŻ nie- cwaniak, bo to jego drugie dziecko
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 08:51   #3862
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość

princeska- u nas zarabia tylko TŻ, ja narazie nie planuje pracowac, przynajmniej jeszcze z 2-3 lata, ale to takie minimum. Ale on ma normalną umowa, tzn. kontrakt.
Dokladnie, moi rodzice swoje mieszkanie wykupili za bagatela.. 4 tys.zł i wtedy i tak narzekali, ze zdzierają kase z ludzi
teraz zero perspektyw, połowa zarobkow praktycznie na kredyt i opłaty, a jak wiele ludzi zarabia po 1000kilka zł i nie ma perspektyw na lepsza prace? Jak zyc? Nie umiem tego pojac jak moze byc tak kraj skonstruowany..
A nasi rodzice itd całe zycie bez gigantycznego kredyty, az zazdroszcze..

ja chce drugie, TŻ nie- cwaniak, bo to jego drugie dziecko
no tak Twój TŻ wojskowy, mój też się starał, ale go nie chcieli, bo kiedyś w ramach praktyk był w Ustce i dostał jakiś tam wyższy stopień ( nie wiem, nie znam się ) no i jest po studiach, a oni woleliby kogoś z niższym wykształceniem na serio tak mu powiedzieli więc dał sobie spokój, chciał też iść do policji,ale wtedy musiałby iść do szkółki, a za co byśmy wtedy żyli ten kraj jest chory serio
ja mam jeszcze alimenty więc tak minimum 1200 zł mam, ale co to jest opłata za mieszkanie tyle nas wyniesie
mam nadzieję, że po studiach znajdę jakąś fajną, lepszą pracę
moi rodzice mieli domek, bo odziedziczyli po dziadku, kasy sporo w niego włożyli, bo dach, ocieplenie itp. ,ale po rozwodzie go sprzedali i kupili 2 mieszkania 2 pokojowe
a dzisiaj to młodzi po rozwodzie nie mają gdzie pójść, nawet jak we dwójke byli na wynajętym to też inaczej, bo samemu ciężko się utrzymać

Aaa to nie wiedziałam, że Twój TŻ miał dziecko myślę, że uda Ci się go namówić na trzecie

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2014-03-29 o 08:52
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 08:59   #3863
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

To ja Wam jeszcze wrzucam moją wczorajszą ogródkową aranżację i....spadam na działkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiz.jpg (79,2 KB, 33 załadowań)
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 09:02   #3864
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
To ja Wam jeszcze wrzucam moją wczorajszą ogródkową aranżację i....spadam na działkę
Śliczne miłego dnia
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 09:25   #3865
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
a jeszcze odnośnie zwierzyńca- nasze domowe zoo (królik i pies) powiekszyło sie o 3 cudne koszatniczki w przyszłym tygodniu Wam je pokaze...
A to takie szczurki?

Hmm, a Ty nie mialas dać zdjęcia w ciemnych włosach co?
Jakoś zdjęcia nie ma

Też nie wiedziałam ze TZ ma już dziecko. A stary jest ze tak zapytam?

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
To ja Wam jeszcze wrzucam moją wczorajszą ogródkową aranżację i....spadam na działkę
Oo ladne patrzeć mogę, sama robić takie coś to nie

Ja dziś w książkach a pogoda taka ładna...
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 10:27   #3866
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no tak Twój TŻ wojskowy, mój też się starał, ale go nie chcieli, bo kiedyś w ramach praktyk był w Ustce i dostał jakiś tam wyższy stopień ( nie wiem, nie znam się ) no i jest po studiach, a oni woleliby kogoś z niższym wykształceniem na serio tak mu powiedzieli więc dał sobie spokój, chciał też iść do policji,ale wtedy musiałby iść do szkółki, a za co byśmy wtedy żyli ten kraj jest chory serio
ja mam jeszcze alimenty więc tak minimum 1200 zł mam, ale co to jest opłata za mieszkanie tyle nas wyniesie
mam nadzieję, że po studiach znajdę jakąś fajną, lepszą pracę
moi rodzice mieli domek, bo odziedziczyli po dziadku, kasy sporo w niego włożyli, bo dach, ocieplenie itp. ,ale po rozwodzie go sprzedali i kupili 2 mieszkania 2 pokojowe
a dzisiaj to młodzi po rozwodzie nie mają gdzie pójść, nawet jak we dwójke byli na wynajętym to też inaczej, bo samemu ciężko się utrzymać

Aaa to nie wiedziałam, że Twój TŻ miał dziecko myślę, że uda Ci się go namówić na trzecie
Mój też myślał o policji, nawet sie starał- tu uwaga- razem ze mną ja juz byłam po wszystkich egzaminach, kursie sprawnosci, lekarzach itd iii stety.. zaszłam w ciąże Tzn. myśmy sie starali o dziecko jakis czas juz, nie zachodziłam, wiec żyłam i chciałam sie realizowac, a gdy juz wszystko odklepałam i czekałam tylko na pzydział do szkołki sie stało Ale dobrze sie stało, teraz wiem, że dwoje mundurowych w domu to za dużo by było, tymbardziej, ze ja nie mam pomocy do dziecka niestety od naszych rodzin. Z prawie policjantki zostałam kurą domową na pełen etat, nie wiedziałam tylko, że to mi może dac tyyyle szczęścia

mój TŻ tez ma wyzsze, jakos mu sie udało, szkoda tylko, że nie jest od razu generałem, jego kasa by sie przydała
a, że chca z niższym to w sumie jak wszedzie.. w wiekszosci zakładów szukaja robotnikow, kierownikow od wielkiego dzwonu, to to samo

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A to takie szczurki?

Hmm, a Ty nie mialas dać zdjęcia w ciemnych włosach co?
Jakoś zdjęcia nie ma

Też nie wiedziałam ze TZ ma już dziecko. A stary jest ze tak zapytam?



Oo ladne patrzeć mogę, sama robić takie coś to nie

Ja dziś w książkach a pogoda taka ładna...

TO połączenie muszy, chomika i świnki bodajże. A nie wiem. Takie myszki w sumie, ale piękniejsze (wiem co mowie, myszy i szczury też juz miałam)

Miałam, miałam.. Dam w przyszłym tygodniu, myslalam,że mi sie czern dopłucze, a w sumie w czerni wiecie jak wyglądam (album).

Ma starszego syna, ale mi to tam w ogole nigdy nie przeszkadzało. Bywa. W końcu gdybym ja np została samotną matka tez bym chciała ułozyc sobie jeszcze zycie. Fajny facet to co mam narzekac na kawałek przeszłosci, kazdy jakąs ma Ma 29 lat


A u nas zero słonca, a tak czekam moze jakies wyjdzie, bo idziemy na spacerek popołudniu we 3 ( rzadko to ma miejsce, wiec mnie to cieszy jak nie wiadomo co)

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
To ja Wam jeszcze wrzucam moją wczorajszą ogródkową aranżację i....spadam na działkę
Piękne!

ja jak Agatka- patrzec prędzej niz robic, ale na swoje wytłumaczenie mam to, że mam koszmarną alergie wziewną, chyba bym przy takich pracach zdechła Normalnie jechałam cały sezon na lekach-pomagały, teraz akrmię piersia i nie moge.
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 11:55   #3867
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
a jeszcze odnośnie zwierzyńca- nasze domowe zoo (królik i pies) powiekszyło sie o 3 cudne koszatniczki w przyszłym tygodniu Wam je pokaze...
Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
To ja Wam jeszcze wrzucam moją wczorajszą ogródkową aranżację i....spadam na działkę
Renatka rozumiem każdy ma przeszlosc

moje wlosy z dziś bez lampy w świetle dziennym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0071.jpg (188,5 KB, 61 załadowań)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 11:58   #3868
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

w albumie więcej zdjęć
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 13:03   #3869
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
miszona a Ty czym się ratujesz przy migrenach? Ja już tyle tabletek wypróbowałam
Kto nie miał nigdy migreny, ten nie zrozumie jak to jest. Mam tak jak Ty, nudności, światłowstręt, nadwrażliwość na dźwięki no i łeb łupie aż miło ...czasem budzę się już z bólem.
Zazwyczaj biorę Nurofen Forte. Ostatnimi czasy pomaga mi Excedrin Migra Stop ale muszę na raz łyknąć dwie tabletki bo inaczej nie będzie żadnego efektu.

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
To ja Wam jeszcze wrzucam moją wczorajszą ogródkową aranżację i....spadam na działkę
Teraz tak cieplutko, że nic tylko spędzać czas na wolnym powietrzu. Rodzice też mnie dzisiaj do siebie do domku zapraszali ale czeka mnie sprzątanie. Cały tydzień się obijałam.


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
o to zazdroszczę marzę o własnym mieszkanku, ale to jak na razie nie jest możliwe
marzy mi się już ślub, dzidzia i własne mieszkanko

Nie ukrywam, że też bym chciała własne mieszkanie. Niestety jak nie obrabuję banku, nie będzie to możliwe. Od roku jestem bez pracy. Mieszkam z moim chłopem u jego mamy. Na szczęście mieszkanie jest bardzo duże więc nie narzekam. Poza tym odkąd wyprowadziłam się od rodziców mam z nimi lepszy kontakt.

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2014-03-29 o 13:05
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 13:41   #3870
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Wszyscy się cieszą wiosna w pełni a ja mam poważny kryzys z Tż-tem. Zastanawiam sie czy to wszystko ma w ogóle sens.......Ostatnio tylko ja sie staram w tym związku nie dostając nic w zamian.

Mam depresje na maxa......siedze i łezki mi kapią
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.