Miłosniczki zary- bez klótni! - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-16, 21:14   #3841
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez sratatatka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję Waszej opinii: odłożyłam sobie dziś ten żakiet, na żywo jest piękny na stronie napisali, że jest czarny, ale powiedziałabym, że to raczej bardzo ciemny granat. Złote elementy bardziej lśnią niż na zdjęciu. Chyba nieźle na mnie leży no i rękawy ma dobre, co jest małym ewenementem w moim przypadku (mam ręce długaśne jak małpiszon ). ALE kosztuje 300 zł, trochę zbierają się na nim paproszki i... no tyle, mam cały czas wątpliwości bo szukałam raczej czegoś jasnego/camelowego. Marynarki noszę na luzie, z dżinsami i luźnymi bluzkami/koszulami.
Brać?
Żakiet jest OK, ale czy 300zł bym za niego dała to nie wiem.
Wolałabym jakiś camelowy.
Ale sama musisz zdecydować. Zawsze mozna kupić, przymierzyć w domu jak leży z innymi ciuchami i wtedy zdecydować.

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Przeglądałam bloga charlize mystery i wypatrzyłam u niej koszulę w kratkę, która też wpadła mi w oko
http://charlize-mystery.blogspot.com...&max-results=4
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 21:23   #3842
karolina_p19
Raczkowanie
 
Avatar karolina_p19
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 232
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość

Nie ma za co. Najlepiej zadzwoń i odlóż sobie ten żakiet, jes.li go chcesz, to będziesz mieć pewność.
Muszę się jeszcze zastanowić czy wolę ten żakiet czy może sweter z trf Powiedz mi jeszcze, czy Twój żakiet również ma (mniej lub bardziej) zmechacone rękawy? Ten który przymierzałam w manu wyglądał trochę nieciekawie Czy może to taki ich "urok"?

Cytat:
Napisane przez sratatatka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję Waszej opinii: odłożyłam sobie dziś ten żakiet, na żywo jest piękny na stronie napisali, że jest czarny, ale powiedziałabym, że to raczej bardzo ciemny granat. Złote elementy bardziej lśnią niż na zdjęciu. Chyba nieźle na mnie leży no i rękawy ma dobre, co jest małym ewenementem w moim przypadku (mam ręce długaśne jak małpiszon ). ALE kosztuje 300 zł, trochę zbierają się na nim paproszki i... no tyle, mam cały czas wątpliwości bo szukałam raczej czegoś jasnego/camelowego. Marynarki noszę na luzie, z dżinsami i luźnymi bluzkami/koszulami.
Brać?
widziałam go wczoraj i bardzo mi się spodobał gdybym miała wolne 300zł na pewno rozważyłabym zakup wg mnie będzie fajnie pasował również na co dzień
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1165070835_1_1_3.jpg (17,0 KB, 98 załadowań)
karolina_p19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 21:26   #3843
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Dziewczyny, kiedy zaczynają się wyprzedaże w Zarze?
Jeśli to pytanie już było, to bardzo przepraszam.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 21:29   #3844
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez karolina_p19 Pokaż wiadomość
Muszę się jeszcze zastanowić czy wolę ten żakiet czy może sweter z trf Powiedz mi jeszcze, czy Twój żakiet również ma (mniej lub bardziej) zmechacone rękawy? Ten który przymierzałam w manu wyglądał trochę nieciekawie Czy może to taki ich "urok"?



widziałam go wczoraj i bardzo mi się spodobał gdybym miała wolne 300zł na pewno rozważyłabym zakup wg mnie będzie fajnie pasował również na co dzień
Z żakietu wystają takie klaczki, ale ja je urwałam i jest ok. Mój nie był zmechacony.

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kiedy zaczynają się wyprzedaże w Zarze?
Jeśli to pytanie już było, to bardzo przepraszam.
27 grudnia
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 21:40   #3845
sratatatka
Raczkowanie
 
Avatar sratatatka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 345
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Dziękuję za opinie Chyba go wezmę, jako prezent świąteczny (wprawdzie miałam kupić zegarek, ale nie znalazłam niczego super i już nie mam cierpliwości dalej szukać). Raz się żyje! Najwyżej jeszcze jutro wstawię zdjęcia i pomożecie podjąć ostateczną decyzję
__________________
sratatatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 22:06   #3846
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

dzięki za odp
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 23:10   #3847
funkystar87
Rozeznanie
 
Avatar funkystar87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 857
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Żakiet jest OK, ale czy 300zł bym za niego dała to nie wiem.
Wolałabym jakiś camelowy.
Ale sama musisz zdecydować. Zawsze mozna kupić, przymierzyć w domu jak leży z innymi ciuchami i wtedy zdecydować.

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Przeglądałam bloga charlize mystery i wypatrzyłam u niej koszulę w kratkę, która też wpadła mi w oko
http://charlize-mystery.blogspot.com...&max-results=4
Fajna ta koszula, w jakiej jest cenie?

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
dlatego ja sie na wyprzedazy na nic nie nastawiam wchodze jak do normalnego sklepu... nie mam cisnienia ze musze cos kupic bo niby taniej

juz kilka krotnie sie przekonalam ze wole kupic nawet drozej cos co mi sie mega podoba i niech to beda 2-3 rzeczy niz kilka ktore potem leza w szafie

dlatego pojade na te wyprzedaz glownie ze wzgledu na meza i jak mi sie cos na prawde spodoba co bedzie i w miare fajnej cenie to wezme a tak ubolewac nie bede

w tamtym sezonie kupilam sobie tulipanka czerwonego za 70zl juz koniec wyprzedazy byl wisialy jeszcze kilka sztuk i akurat mi sie udalo
Ja mam to samo, nie nastawiam sie na meega zakupy na wyprzedaży, idę na luzie co znajde fajnego to biorę.
Ale szczerze to nienawidzę wyprzedaży te kobitki rzucają sie na wszystko, a szczególnie jak jedna patrzy na drugą co ona ma fajnego i jak tylko odłoży to bierze to dla siebie, masakra.
Też wolę zapłacić normalną cene jak juz cos mi sie bardzo podoba.
funkystar87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-17, 08:16   #3848
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...PLIT%2BSLEEVES Kochane, czy któraś z Was byłaby tak miła i pomogła mi znaleźć ją na allegro? Najlepiej rozmiar S. Jestem w tym chyba kiepska, bo wczoraj jeszcze ją widziałam na all, a dziś już nie mogę. Aukcja raczej się nie skończyła.
Jest eMka http://allegro.pl/zara-sukienka-rozc...001485366.html
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 08:49   #3849
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez funkystar87 Pokaż wiadomość
Fajna ta koszula, w jakiej jest cenie?
129zł.
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...ASTING%2BSHIRT
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 10:06   #3850
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Pojawiła się czarna wersja tych białych motocyklowych spodni Ciekawe czy te też tak łatwo łapią kłaczki.

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...%2BWITH%2BZIPS
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 10:52   #3851
delan0ue
Raczkowanie
 
Avatar delan0ue
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 470
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Byłam dziś w zarze w porcie lódź i wymieniłam ten bordowy żakiet na ten jasny. O wiele lepiej się w nim czuję, bo ma taki delikatny kolor. Jest bardziej miękki i chyba praktyczniejszy. Rozmiarowo wypadają tak samo. wklejam porównanie obu...
mierzyłam go wczoraj ale miałam wrażenie ze ma przykrótkie rękawy. ty nie masz takich odczuć?? podoba mi się bardzo ale te rękawy mnie trochę irytują ale to może mi się jakaś źle uszyta sztuka trafiła
delan0ue jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-17, 12:30   #3852
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez delan0ue Pokaż wiadomość
mierzyłam go wczoraj ale miałam wrażenie ze ma przykrótkie rękawy. ty nie masz takich odczuć?? podoba mi się bardzo ale te rękawy mnie trochę irytują ale to może mi się jakaś źle uszyta sztuka trafiła
Nie nie są przykrótkie w moim. Ja mam rękawy akurat, ale i tak chetnie bym je podwinęła lub podciagneła, bo tak lubię.
Wstaw zdjęcie może (jak masz) to zobaczymy jak leży.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 13:08   #3853
Agnes18
Zakorzenienie
 
Avatar Agnes18
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 969
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Orientujecie się może czy można składać reklamację w innym sklepie (nawet w innym mieście) niż się kupiło daną rzecz?
__________________
„Nie wierzę ludziom, którzy twierdzą,
że ubranie nie jest ważne.” (Miuccia Prada)

Moje Szczęścia dwa G N
Agnes18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 14:31   #3854
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez delan0ue Pokaż wiadomość
mierzyłam go wczoraj ale miałam wrażenie ze ma przykrótkie rękawy. ty nie masz takich odczuć?? podoba mi się bardzo ale te rękawy mnie trochę irytują ale to może mi się jakaś źle uszyta sztuka trafiła
ja też mam wrażenie, że w moim rękawy mogłyby być o 1-2 centymetry dłuższe, ale ja i tak będę podwijać może po prostu mamy troszkę za długie ręcę do tego żakiecika ale u mnie nawet jak są odwinięte nie rzuca się to jakoś w oczy, że rękawy są za krótkie albo coś
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 16:39   #3855
Lili99
Zadomowienie
 
Avatar Lili99
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 580
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;31105182]ja też mam wrażenie, że w moim rękawy mogłyby być o 1-2 centymetry dłuższe, ale ja i tak będę podwijać może po prostu mamy troszkę za długie ręcę do tego żakiecika ale u mnie nawet jak są odwinięte nie rzuca się to jakoś w oczy, że rękawy są za krótkie albo coś[/QUOTE]
Dzisiaj przymierzałam roz. S i miał przykrótkie rękawy, poza tym leżał idealnie. Nie mieli M, ale będę jeszcze polować, bo żakiet jest śliczny
Lili99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 18:06   #3856
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Dziewczyny, spieszę wam powiedzieć,ze skóropodobne legginsy, które zareklamowała.. anies? są genialne! Zdjęcia je wiernie odzwierciedlają.
Rozglądałam się ostatnio za skórzanymi (skóropodobnymi) wyrobami w postaci spodni i legginsów. Te co prawda nieszczególnie zwracają uwagę,ale są naprawdę świetne. Materiał jest bardzo solidny i noszą się fantastycznie.

W Zarze ich nie widziałam, podobno je schowali.Musiałam interweniować. Dlatego radzę pytać i bardzo je polecam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7226024800_1_1_3.jpg (17,9 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7226024800_2_2_3.jpg (22,7 KB, 59 załadowań)
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 18:08   #3857
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez sratatatka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję Waszej opinii: odłożyłam sobie dziś ten żakiet, na żywo jest piękny na stronie napisali, że jest czarny, ale powiedziałabym, że to raczej bardzo ciemny granat. Złote elementy bardziej lśnią niż na zdjęciu. Chyba nieźle na mnie leży no i rękawy ma dobre, co jest małym ewenementem w moim przypadku (mam ręce długaśne jak małpiszon ). ALE kosztuje 300 zł, trochę zbierają się na nim paproszki i... no tyle, mam cały czas wątpliwości bo szukałam raczej czegoś jasnego/camelowego. Marynarki noszę na luzie, z dżinsami i luźnymi bluzkami/koszulami.
Brać?
o kurcze, trochę się pogubiłam w tym opisie
według mnie z opisu wynika, że żakiet ma więcej wad niż zalet (ja nie cierpię kiedy na ubraniu osiadają paproszki - wygląda to nieestetycznie)
poza tym - jeśli nie musisz czegoś kupić koniecznie to może poczekaj na nowości
w wiosennej kolekcji na pewno się pojawi coś ciekawego, no chyba, że bardzo chcesz go mieć
__________________
Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. (Woody Allen)
http://www.youtube.com/watch?v=_bdOTUocn5w

Edytowane przez Nika_2000
Czas edycji: 2011-12-17 o 18:09
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 18:18   #3858
funkystar87
Rozeznanie
 
Avatar funkystar87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 857
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Dziewczyny dziś był "mój pierwszy raz" z shopperem, i mam mieszane uczucia. Jest dość cieżki. Nie wiem sama co zrobić..,.
funkystar87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 18:35   #3859
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Żakiet jest OK, ale czy 300zł bym za niego dała to nie wiem.
Wolałabym jakiś camelowy.
Ale sama musisz zdecydować. Zawsze mozna kupić, przymierzyć w domu jak leży z innymi ciuchami i wtedy zdecydować.

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Przeglądałam bloga charlize mystery i wypatrzyłam u niej koszulę w kratkę, która też wpadła mi w oko
http://charlize-mystery.blogspot.com...&max-results=4
też mi wpadła w oko - i naprawdę nieźle wygląda (co mnie zdziwiło, bo ja prawie wcale nie noszę koszul)
__________________
Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. (Woody Allen)
http://www.youtube.com/watch?v=_bdOTUocn5w
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-17, 18:40   #3860
Olimpiamiko
Raczkowanie
 
Avatar Olimpiamiko
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 213
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Czy są jeszcze w sklepach te płaszczyki kobaltowe XS, S głównie chodzi o focus Bydgoszcz lub Galerię Bałtycką w Gdańsku?

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zara.jpg (13,8 KB, 42 załadowań)
__________________
zapuszczam włoski-ok 32cm ---> cel 70cm

wracam do naturalnego koloru od 11.2010 - cel prawie osiągnięty! już 12 cm naturalnych

Edytowane przez Olimpiamiko
Czas edycji: 2011-12-17 o 19:53
Olimpiamiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 18:46   #3861
biibi
Zakorzenienie
 
Avatar biibi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 462
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Hej dziewczyny ! Jak myślicie czy na wyprzedaży od 27 grudnia jest szansa, że przecenią tą sukienkę? A jeśli tak to na ile ? Rzadko kupuję w Zarze więc nie mam orientacji Będę wdzięczna za pomoc
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...BTULLE%2BDRESS
biibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 19:00   #3862
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez funkystar87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziś był "mój pierwszy raz" z shopperem, i mam mieszane uczucia. Jest dość cieżki. Nie wiem sama co zrobić..,.
Spróbuj się nie zrażać. To wielkie torbiszcze, więc musi swoje ważyć wypełnione.
Może zamiast do ręki będziesz go nosić na ramię, ma przecież dłuższy pasek.

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Nika_2000 Pokaż wiadomość
też mi wpadła w oko - i naprawdę nieźle wygląda (co mnie zdziwiło, bo ja prawie wcale nie noszę koszul)
Fajna koszula, rurki i torba i nic więcej nie potrzeba
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 19:12   #3863
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez sratatatka Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinie Chyba go wezmę, jako prezent świąteczny (wprawdzie miałam kupić zegarek, ale nie znalazłam niczego super i już nie mam cierpliwości dalej szukać). Raz się żyje! Najwyżej jeszcze jutro wstawię zdjęcia i pomożecie podjąć ostateczną decyzję

ooo, a ja właśnie wybrałam zegarek - zapowiedziałam to wszem i wobec, że taki właśnie prezent chciałabym dostać
wybrałam już nawet model - tylko nie mogę się zdecydować na kolor
__________________
Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. (Woody Allen)
http://www.youtube.com/watch?v=_bdOTUocn5w
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 19:32   #3864
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Dziewczyny, spieszę wam powiedzieć,ze skóropodobne legginsy, które zareklamowała.. anies? są genialne! Zdjęcia je wiernie odzwierciedlają.
Rozglądałam się ostatnio za skórzanymi (skóropodobnymi) wyrobami w postaci spodni i legginsów. Te co prawda nieszczególnie zwracają uwagę,ale są naprawdę świetne. Materiał jest bardzo solidny i noszą się fantastycznie.

W Zarze ich nie widziałam, podobno je schowali.Musiałam interweniować. Dlatego radzę pytać i bardzo je polecam.
ile kosztuja?
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 19:35   #3865
Lili99
Zadomowienie
 
Avatar Lili99
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 580
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Dziewczyny, spieszę wam powiedzieć,ze skóropodobne legginsy, które zareklamowała.. anies? są genialne! Zdjęcia je wiernie odzwierciedlają.
Rozglądałam się ostatnio za skórzanymi (skóropodobnymi) wyrobami w postaci spodni i legginsów. Te co prawda nieszczególnie zwracają uwagę,ale są naprawdę świetne. Materiał jest bardzo solidny i noszą się fantastycznie.

W Zarze ich nie widziałam, podobno je schowali.Musiałam interweniować. Dlatego radzę pytać i bardzo je polecam.
Kupiłam je kilka dni temu i również uważam, że są fantastyczne! Nie spodziewałam się, że będą aż tak wygodne

Cytat:
Napisane przez Olimpiamiko Pokaż wiadomość
Czy są jeszcze w sklepach te płaszczyki kobaltowe XS, S głównie chodzi o focus Bydgoszcz?

Widziałam dzisiaj tylko samotną L, ale mają w Zarze straszny bałagan, więc innych rozmiarów mogłam nie zauważyć

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
ile kosztuja?
149 zł
Lili99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 19:38   #3866
sratatatka
Raczkowanie
 
Avatar sratatatka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 345
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Nika_2000 Pokaż wiadomość
ooo, a ja właśnie wybrałam zegarek - zapowiedziałam to wszem i wobec, że taki właśnie prezent chciałabym dostać
wybrałam już nawet model - tylko nie mogę się zdecydować na kolor
No właśnie, jeszcze model jak model, ale jaki kolor zagwostka nie do rozwiązania, ja po długich przemyśleniach planuję kupić w niedalekiej przyszłości jakiś klasyczny, srebrny, lepszej "jakości" na bransolecie i mały, złoty, niedrogi

A żeby nie było offtopa - kupiłam tę marynarkę, o którą Was pytałam, jestem zachwycona! Jak ktoś będzie zainteresowany to mogę zrobić zdjęcia.
__________________
sratatatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 19:55   #3867
VeroniczkaA
Zadomowienie
 
Avatar VeroniczkaA
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 143
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Olimpiamiko Pokaż wiadomość
Czy są jeszcze w sklepach te płaszczyki kobaltowe XS, S głównie chodzi o focus Bydgoszcz lub Galerię Bałtycką w Gdańsku?

chyba w toruniu sie jeszcze jakis ostal ;]
VeroniczkaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 19:56   #3868
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez sratatatka Pokaż wiadomość
No właśnie, jeszcze model jak model, ale jaki kolor zagwostka nie do rozwiązania, ja po długich przemyśleniach planuję kupić w niedalekiej przyszłości jakiś klasyczny, srebrny, lepszej "jakości" na bransolecie i mały, złoty, niedrogi

A żeby nie było offtopa - kupiłam tę marynarkę, o którą Was pytałam, jestem zachwycona! Jak ktoś będzie zainteresowany to mogę zrobić zdjęcia.
ja mam już wybrany konkretny model - i występuje on w dwóch kolorach i mam dylemat
__________________
Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. (Woody Allen)
http://www.youtube.com/watch?v=_bdOTUocn5w
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 20:04   #3869
saandy
Wtajemniczenie
 
Avatar saandy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 154
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Dziewczyny pamiętacie może co się dopisywało do adresy www strony Zary, że pokazywało już prędzej ceny wyprzedażowe ? Pamiętam, że na poprzedniej wyprzedaży dziewczyny "wyczaiły" taki patent
saandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 20:10   #3870
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez saandy Pokaż wiadomość
Dziewczyny pamiętacie może co się dopisywało do adresy www strony Zary, że pokazywało już prędzej ceny wyprzedażowe ? Pamiętam, że na poprzedniej wyprzedaży dziewczyny "wyczaiły" taki patent
z tego, co koajrzę to cen nie pokazywało, tylko stronę główną z napisem 'sale'. bo każdy się zastanawiał, czy to już, już a tu jakaś wizażanka właśnie przez przypadek wyklikała tę stronę wszyscy mieli normalnie a ona sale, ale co ona tam wpisała to nie pamiętam
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.