Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 część V - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-18, 16:02   #361
JoyceSky
Zadomowienie
 
Avatar JoyceSky
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 348
GG do JoyceSky
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez Dzika Ropucha Pokaż wiadomość
Wszystkim mamusiom gratuluję!!! Porody hurtowe u nas

A ja siedzę i piszę ten post z rykiem i masą chusteczek..Wieczorami mam Bejbi Bluesa i nie mogę nad tym zapanować.
Zaczął się bo mała się obudziła, nakarmiłam ją..wzięlam do odbicia i połozyłam..i nie mogła zasnąć, oczka zamykała a za chwilę się krzywiła robiła się czerwona i nie mogła spać to dałam jej cyca i zasypiała już i sruuuu kupa..to wzięłam przebrałam i tak 4 razyyy!!! Teraz z cycem zasnęła i słyszę że zrobiła kupkę...ale jej nie wybudzę nie mam siły. Siedzę i ryczę..z bezsilności. Nie wiem czy wszystko dobrze robie. Nawet nie wiem jak wygląda zdrowa kupa! Czy to że ona robi jej tyle naraz ciągle, taką żółtą musztardową co wsiąka w pieluszkę nawet, to ok.? Jak ją robi to słychać?
Wcześniej jadła spała i luzik a teraz jak ją muszę odbić to się wybudza, jak przebrać też i jeszcze czasem jej sie uleje a potem nie może zasnąć i się męczy...

Aaaaa ponarzekałam...mam tak wieczorami..i w nocy...
Kochana, nie łam się. Chyba każda mama na początku ma takie momenty dołujące - ja zdecydowanie miałam i dalej mam, ale już rzadziej. Ale na samym starcie to miałam masakrę - też stresowałam się, że nie wiem czy dobrze robię, czy dobrze się zajmuję małą i jak to niby powinno wyglądać? Aż wstyd się przyznać, ale na samym starcie miałam taki wieczór kiedy byłam totalnie zmęczona i zestresowana, tak że wykrzyczałam tżowi, że "ja nie chcę z nią jutro sama zostać!" i w płacz jak małe dziecko serio, teraz się z tego śmieję, ale wtedy autentycznie miałam ochotę wyjść i trzasnąć drzwiami.

Moja Bianka dzisiaj kończy miesiąc ! Nie wiem kiedy to zleciało. I wiecie co? Aż trudno uwierzyć, że to możliwe, ale dziecko się kocha każdego dnia coraz mocniej. Czasami jak na nią patrzę to mam wrażenie, że mi serce pęknie z tej miłości do tej kruszynki, a jednocześnie czuję taką ogromną odpowiedzialność żeby się nią jak najlepiej zająć

Rozpakowane dziewczyny
: kiedy idziecie do pediatry pierwszy raz? Bo mi w przychodni powiedzieli, że dopiero na czas szczepienia czyli jakoś w 6 tygodniu i nie wiem czy to nie późno?

Mam też jakąś schizę, że mała ma za duże napięcie mięśniowe bo często mi się pręży (ale to raczej przy gazach) i już naprawdę wysoko podnosi głowę jak jest na brzuszku. Dodatkowo dzisiaj tak się wygięła jak leżała na brzuchu, że się przewróciła na plecy i to mnie zaniepokoiło, bo z tego co wiem to dzieci się przewracają z brzucha na plecy dopiero około 6 miesiąca?

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

A nierozpakowanym oczywiście życzę szybkich i łatwych porodów. Kilka się chyba szykuje, bo jakieś nagromadzenie czopów się zrobiło
__________________
Well-behaved women rarely make history...

http://www.maxmodels.pl/joycesky.html
JoyceSky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 16:19   #362
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez JoyceSky Pokaż wiadomość
Kochana, nie łam się. Chyba każda mama na początku ma takie momenty dołujące - ja zdecydowanie miałam i dalej mam, ale już rzadziej. Ale na samym starcie to miałam masakrę - też stresowałam się, że nie wiem czy dobrze robię, czy dobrze się zajmuję małą i jak to niby powinno wyglądać? Aż wstyd się przyznać, ale na samym starcie miałam taki wieczór kiedy byłam totalnie zmęczona i zestresowana, tak że wykrzyczałam tżowi, że "ja nie chcę z nią jutro sama zostać!" i w płacz jak małe dziecko serio, teraz się z tego śmieję, ale wtedy autentycznie miałam ochotę wyjść i trzasnąć drzwiami.

Moja Bianka dzisiaj kończy miesiąc ! Nie wiem kiedy to zleciało. I wiecie co? Aż trudno uwierzyć, że to możliwe, ale dziecko się kocha każdego dnia coraz mocniej. Czasami jak na nią patrzę to mam wrażenie, że mi serce pęknie z tej miłości do tej kruszynki, a jednocześnie czuję taką ogromną odpowiedzialność żeby się nią jak najlepiej zająć

Rozpakowane dziewczyny
: kiedy idziecie do pediatry pierwszy raz? Bo mi w przychodni powiedzieli, że dopiero na czas szczepienia czyli jakoś w 6 tygodniu i nie wiem czy to nie późno?

Mam też jakąś schizę, że mała ma za duże napięcie mięśniowe bo często mi się pręży (ale to raczej przy gazach) i już naprawdę wysoko podnosi głowę jak jest na brzuszku. Dodatkowo dzisiaj tak się wygięła jak leżała na brzuchu, że się przewróciła na plecy i to mnie zaniepokoiło, bo z tego co wiem to dzieci się przewracają z brzucha na plecy dopiero około 6 miesiąca?

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

A nierozpakowanym oczywiście życzę szybkich i łatwych porodów. Kilka się chyba szykuje, bo jakieś nagromadzenie czopów się zrobiło
Gratulacje z okazji 1 miesiąca
Ja do pediatry idę za tydzień - Julka będzie miała wtedy 3 tygodnie
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 16:23   #363
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

monic167, dajesz

ciekawe jak tam laszczmagdalena i monik46 bo Kasiula jest już po
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 16:24   #364
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Czemu z tym czopem nie jest tak, że jak już wypadnie to w 48h godzin Musi się pojawić bejbik? Mam dużo zastrzeżeń do matki natury jak to rozwiązała... Foch.

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Monic ja juz mogę Tylko jutro po to masło do Lidla muszę na pięć minut wyskoczyć!
Ale przy KP trzeba ostrożnie wprowadzać orzechy :-( więc może jak przerobisz cały słoik to wtedy weź się za poród





Cytat:
Napisane przez JoyceSky Pokaż wiadomość
Kochana, nie łam się. Chyba każda mama na początku ma takie momenty dołujące - ja zdecydowanie miałam i dalej mam, ale już rzadziej. Ale na samym starcie to miałam masakrę - też stresowałam się, że nie wiem czy dobrze robię, czy dobrze się zajmuję małą i jak to niby powinno wyglądać? Aż wstyd się przyznać, ale na samym starcie miałam taki wieczór kiedy byłam totalnie zmęczona i zestresowana, tak że wykrzyczałam tżowi, że "ja nie chcę z nią jutro sama zostać!" i w płacz jak małe dziecko serio, teraz się z tego śmieję, ale wtedy autentycznie miałam ochotę wyjść i trzasnąć drzwiami.

Moja Bianka dzisiaj kończy miesiąc ! Nie wiem kiedy to zleciało. I wiecie co? Aż trudno uwierzyć, że to możliwe, ale dziecko się kocha każdego dnia coraz mocniej. Czasami jak na nią patrzę to mam wrażenie, że mi serce pęknie z tej miłości do tej kruszynki, a jednocześnie czuję taką ogromną odpowiedzialność żeby się nią jak najlepiej zająć

Rozpakowane dziewczyny
: kiedy idziecie do pediatry pierwszy raz? Bo mi w przychodni powiedzieli, że dopiero na czas szczepienia czyli jakoś w 6 tygodniu i nie wiem czy to nie późno?

Mam też jakąś schizę, że mała ma za duże napięcie mięśniowe bo często mi się pręży (ale to raczej przy gazach) i już naprawdę wysoko podnosi głowę jak jest na brzuszku. Dodatkowo dzisiaj tak się wygięła jak leżała na brzuchu, że się przewróciła na plecy i to mnie zaniepokoiło, bo z tego co wiem to dzieci się przewracają z brzucha na plecy dopiero około 6 miesiąca?

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

A nierozpakowanym oczywiście życzę szybkich i łatwych porodów. Kilka się chyba szykuje, bo jakieś nagromadzenie czopów się zrobiło
My byliśmy dzisiaj. U nas jak dziecko ma 2 tyg to trzeba iść na patronaz. rzeczywiscie szybko się obrocila, może zapytaj położnej co ona na to...
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 16:33   #365
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Kochane ja tak na szybko.proby oksy nic nie daly i gin eksperowo zdecydowal o cc,takze mam juz moja mala kluseczke Lenke wazy 3700 i ma 54cm,jest slodka lezala juz przy cysiu,pomimo moich mikro piersi cos tam ciumkala brzuch boli ale dostalam przeciwbolowe i da sie wytrzymac,zaraz znow maz przyjedzie i dostane malutka,trzymajcie sie,powodzenia dla nierozpakowanych
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 17:16   #366
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Jakie uczucie z wodami to jest? Bo mi coś leci i krew tez jest? To to?
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 17:25   #367
laszczmagdalena
Zadomowienie
 
Avatar laszczmagdalena
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 1 692
GG do laszczmagdalena
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

My nadal w dwupaku i w domku byłam na ktg u położnej, wszystko ok, jest szansa, że może coś się rozkręci.
__________________
Czasem stracić równowagę dla miłości, to część życia w równowadze.


laszczmagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-18, 17:40   #368
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Dziewczyny, naprawdę szaleństwo u was z tymi czopami
Gratuluję nowych dzidziusiow
U nas czas tak szybko leci, malutka jutro kończy 2 tygodnie chcialabym żeby ten czas się zatrzymał i zeby dłużej była taką malutką kruszynkà♥ jutro odwiedzi nas polozna, jestem ciekawa ile Klaudia waży, pierwszy spacer jeszcze przed nami, dzisiaj było werandowanie w wózku, mała słodko spala, kombinezon okazal sie sporo za duży wygląda w nim zabójczo
Po za tym radzimy sobie, tesciowa odbiera starszaka, tylko boje się trochę jak wyjedzie ze będzie ciężko:/ mała narazie bardzo nieregularnie jada, nieraz chce cycusia co chwile, nieraz co 3 godziny, ciekawa jestem jak ogarnę temat karmienia w drodze do przedszkola jak ksiezniczce zachce się jeść. Jakieś pomysły?
Trzymam kciuki za nasze dwupaczki
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 18:37   #369
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, naprawdę szaleństwo u was z tymi czopami
Gratuluję nowych dzidziusiow
U nas czas tak szybko leci, malutka jutro kończy 2 tygodnie chcialabym żeby ten czas się zatrzymał i zeby dłużej była taką malutką kruszynkà♥ jutro odwiedzi nas polozna, jestem ciekawa ile Klaudia waży, pierwszy spacer jeszcze przed nami, dzisiaj było werandowanie w wózku, mała słodko spala, kombinezon okazal sie sporo za duży wygląda w nim zabójczo
Po za tym radzimy sobie, tesciowa odbiera starszaka, tylko boje się trochę jak wyjedzie ze będzie ciężko:/ mała narazie bardzo nieregularnie jada, nieraz chce cycusia co chwile, nieraz co 3 godziny, ciekawa jestem jak ogarnę temat karmienia w drodze do przedszkola jak ksiezniczce zachce się jeść. Jakieś pomysły?
Trzymam kciuki za nasze dwupaczki
Daleko masz? No chyba przed wyjściem byś musiała zarezerwować z 10 minut na karmienie to może nie będzie się upominac... A jak starszy brat reaguje?
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 18:43   #370
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
Kochane ja tak na szybko.proby oksy nic nie daly i gin eksperowo zdecydowal o cc,takze mam juz moja mala kluseczke Lenke wazy 3700 i ma 54cm,jest slodka lezala juz przy cysiu,pomimo moich mikro piersi cos tam ciumkala brzuch boli ale dostalam przeciwbolowe i da sie wytrzymac,zaraz znow maz przyjedzie i dostane malutka,trzymajcie sie,powodzenia dla nierozpakowanych
Gratulacje
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 19:09   #371
wizaz_p_l
Raczkowanie
 
Avatar wizaz_p_l
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: dawne kieleckie
Wiadomości: 416
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

To jak? Trzy porody dzisiaj?
__________________
Nelcia Super Star
wizaz_p_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-18, 19:16   #372
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez wizaz_p_l Pokaż wiadomość
To jak? Trzy porody dzisiaj?
więcej ja chce więcej! 😄
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 19:21   #373
wizaz_p_l
Raczkowanie
 
Avatar wizaz_p_l
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: dawne kieleckie
Wiadomości: 416
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Jakby nie patrzeć to 2/3 miesiąca prawie za nami
__________________
Nelcia Super Star
wizaz_p_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 19:27   #374
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Kasiula jeszcze raz gratulacje! Razem miałyśmy termin i obie ostatecznie cc...
wonderka kciuki!!

Krwiste czopy to szybkie porody Ja 3tyg chodziłam bez czopa ale mój był czysty. Więc dużo porodów lada moment

My juz od wczoraj jesteśmy w domu Tz mi zrobił taką niespodziankę że się popłakałam jak weszłam do domu. Taki mini remont i nowy wystrój ogólnie dziś już 3 razy płakałam ze szczęścia. Tak po prostu patrzę na Ole i normalnie płacze ze szczęścia. A raz to tak się przytuliłam do tz i płakałam ze szczęścia że go mam, że jest tak o nas dba itd... Bardzo dużo robi przy małej,w domu wszystkim on się zajmuje,ja leżę tylko i przebieram i karmie Ole nie wiem jak dałabym sobie rade bez niego...
Rana po cc źle się goi,jestem na antybiotyku,w piątek mam kontrolę... Jeszcze dzisiaj krew mi się zaczęła sączyć :/
Ale i tak dużo bardziej bolą cycki, tak jak juz pisałam na fb poddaje się z kp, odciągam tylko po trochu żeby pozbyć się pokarmu. I ból zaduzy i ogólnie mnie to jakoś zabardzo stresowało i dołowało.
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 19:31   #375
india_love
Raczkowanie
 
Avatar india_love
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 283
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez JoyceSky Pokaż wiadomość

Mam też jakąś schizę, że mała ma za duże napięcie mięśniowe bo często mi się pręży (ale to raczej przy gazach) i już naprawdę wysoko podnosi głowę jak jest na brzuszku. Dodatkowo dzisiaj tak się wygięła jak leżała na brzuchu, że się przewróciła na plecy i to mnie zaniepokoiło, bo z tego co wiem to dzieci się przewracają z brzucha na plecy dopiero około 6 miesiąca? [COLOR="Silver"]
:
Mój mały też, gdy go odbijam, podnosi bardzo głowę. Wygina się jak paragraf. Jak karmię piersią to też pręży się bardzo ale może dlatego, że najczęściej przy karmieniu robi kupę Najlepsze jest jak wygina się trzymając w buzi moją pierś- wtedy wiem, że guma do zucia mniej się tylko rozciąga
__________________
Już jestem! Sambor, 26.10.2015
india_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 20:23   #376
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

A mnie przed chwilą tak zalało, że aż po nogach cieklo... Masakra! Od wczoraj zastój, ale podpaske maxi miałam w razie w, no i po karmieniu odłożyłam mała na łóżko i jak poleciało.... Aż mąż się wystraszył. Założyłam teraz taki duży podkład poporodowy i czuje ze cały czas leci, ale już nie tak intensywnie.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 20:54   #377
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
A mnie przed chwilą tak zalało, że aż po nogach cieklo... Masakra! Od wczoraj zastój, ale podpaske maxi miałam w razie w, no i po karmieniu odłożyłam mała na łóżko i jak poleciało.... Aż mąż się wystraszył. Założyłam teraz taki duży podkład poporodowy i czuje ze cały czas leci, ale już nie tak intensywnie.
U mnie tez leci duzo podczas karmienia albo zaraz po, juz 2 tygodnie od porodu a tu dalej morze czerwone eh
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 20:59   #378
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
U mnie tez leci duzo podczas karmienia albo zaraz po, juz 2 tygodnie od porodu a tu dalej morze czerwone eh
U mnie byla cisza i nagle chluslo... Mam nadzieję, że wszystko ze mną ok
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 21:00   #379
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Poziomkowa89, no w dwie strony to tak 45 minut spokojnie, najwyżej będę cycki wystawiać na mróz synek reaguje na siostrę tak jak podejrzewałam czyli bardzo się cieszy, caluje ja przytula ale trzeba bardzo uważać bo jest energiczny i jeszcze nie zdaje sobie do końca sprawy ze mozna jej tak łatwo krzywdę zrobić, raz chciał ją karmić chlebem także oczy musze mieć nawet w tyłku. A jak u was Leoś ?
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-18, 22:58   #380
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Kasiula jeszcze raz gratulacje! Razem miałyśmy termin i obie ostatecznie cc...
wonderka kciuki!!

Krwiste czopy to szybkie porody Ja 3tyg chodziłam bez czopa ale mój był czysty. Więc dużo porodów lada moment

My juz od wczoraj jesteśmy w domu Tz mi zrobił taką niespodziankę że się popłakałam jak weszłam do domu. Taki mini remont i nowy wystrój ogólnie dziś już 3 razy płakałam ze szczęścia. Tak po prostu patrzę na Ole i normalnie płacze ze szczęścia. A raz to tak się przytuliłam do tz i płakałam ze szczęścia że go mam, że jest tak o nas dba itd... Bardzo dużo robi przy małej,w domu wszystkim on się zajmuje,ja leżę tylko i przebieram i karmie Ole nie wiem jak dałabym sobie rade bez niego...
Rana po cc źle się goi,jestem na antybiotyku,w piątek mam kontrolę... Jeszcze dzisiaj krew mi się zaczęła sączyć :/
Ale i tak dużo bardziej bolą cycki, tak jak juz pisałam na fb poddaje się z kp, odciągam tylko po trochu żeby pozbyć się pokarmu. I ból zaduzy i ogólnie mnie to jakoś zabardzo stresowało i dołowało.
fasterka, jak bedziesz miala chwilke przy Malutkiej to daj znac jak tam reakcja psa
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 23:04   #381
beautifuldream
Rozeznanie
 
Avatar beautifuldream
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 987
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Witajcie ja dzisiaj byłam na ktg, zapis wyszedł dobrze, żadne skurcze się nie zarejestrowały. W piątek na 11 mam być w szpitalu, a w sobotę będziemy rodzić. Mam takiego stresa, że siedzę i płaczę. Boję się wszystkiego,nawet własnego dziecka mam o to do siebie straszny żal,bo powinnam teraz siedzieć i się cieszyć, a ja siedzę i wymyślam Mąż się tak cieszy,już się nie może doczekać, a ja jakoś nie umiem tylko się boję mam nadzieję,że mi to szybko przejdzie

Wysłane z mojego H60-L04 przy użyciu Tapatalka
__________________
23.07.2007r. --> 01.05.2011r. --> 28.07.2012r. --> 08.10.2013r. --> 21.11.2015r.


Wojtuś jest już z nami
beautifuldream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 23:15   #382
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Beautifuldream, ale będziesz rodzić sn? Nie wolisz poczekać aż się akcja sama rozkreci czy masz jakieś wskazania do wywoływania? To normalne, że się boisz, w końcu to nowa sytuacja, ale na pewno wszystko się dobrze ułoży


Spać nie mogę, smutno mi trochę ze nic się u mnie nie zapowiada... Jak się jutro po ktg i badaniu się dowiem, że zero skurczów i rozwarcia to kompletnie się podlamie

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 23:25   #383
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Beautifuldream, ale będziesz rodzić sn? Nie wolisz poczekać aż się akcja sama rozkreci czy masz jakieś wskazania do wywoływania? To normalne, że się boisz, w końcu to nowa sytuacja, ale na pewno wszystko się dobrze ułoży


Spać nie mogę, smutno mi trochę ze nic się u mnie nie zapowiada... Jak się jutro po ktg i badaniu się dowiem, że zero skurczów i rozwarcia to kompletnie się podlamie

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
ja tez nie mogę spac... siedzę i myślę jak to będzie jak się urodzi
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 23:32   #384
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
ja tez nie mogę spac... siedzę i myślę jak to będzie jak się urodzi
Ja tak daleko myślami nie wybiegam w przyszłość póki co myślę, czego się jutro dowiem. A w ogóle źle mi się leży, bardzo ciężko mi oddech złapać

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 23:38   #385
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Ja tak daleko myślami nie wybiegam w przyszłość póki co myślę, czego się jutro dowiem. A w ogóle źle mi się leży, bardzo ciężko mi oddech złapać

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
ja wizyte mam w dniu terminu czyli rowno za tydzien, mam nadzieje ze do tego czasu urodze chociaz tak mysle ze gdzie mi sie tak spieszy, za chwile splynie na mnie.ogromna odpowiedzialanosc i powonnam sie cieszyc wolnoscia ostatni tydzien
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 23:41   #386
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
ja wizyte mam w dniu terminu czyli rowno za tydzien, mam nadzieje ze do tego czasu urodze chociaz tak mysle ze gdzie mi sie tak spieszy, za chwile splynie na mnie.ogromna odpowiedzialanosc i powonnam sie cieszyc wolnoscia ostatni tydzien
Czasami też sobie tak myślę, że trzeba korzystać z tych ostatnich chwil bezdzietnosci. Ale z drugiej strony co to za korzystanie skoro warunki fizyczne na wiele nie pozwalają Jedynie wyspac się można porządnie

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 23:44   #387
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Czasami też sobie tak myślę, że trzeba korzystać z tych ostatnich chwil bezdzietnosci. Ale z drugiej strony co to za korzystanie skoro warunki fizyczne na wiele nie pozwalają Jedynie wyspac się można porządnie

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
ja chyba mam podobne odczucie, wszystko boli ledwo chodze to jak tu wykorzystac aktywnie ostatnie dni
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 00:07   #388
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
Witajcie ja dzisiaj byłam na ktg, zapis wyszedł dobrze, żadne skurcze się nie zarejestrowały. W piątek na 11 mam być w szpitalu, a w sobotę będziemy rodzić. Mam takiego stresa, że siedzę i płaczę. Boję się wszystkiego,nawet własnego dziecka mam o to do siebie straszny żal,bo powinnam teraz siedzieć i się cieszyć, a ja siedzę i wymyślam Mąż się tak cieszy,już się nie może doczekać, a ja jakoś nie umiem tylko się boję mam nadzieję,że mi to szybko przejdzie

Wysłane z mojego H60-L04 przy użyciu Tapatalka
Tez tak mam. Tylko jeszcze nie placze ale czasami mam tak ze sie ciesze a czasem jestem zdolowana , ze wszystko sie zmieni juz niedlugo.. I jak to bedzie..
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 00:47   #389
Sundance75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 48
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Hej wszystkim,
Ile nowych dzieciaczków, ogromne gratulacje mamusie!!
Ja o 08:00 rano mam się zgłosić do szpitala (mały po terminie od soboty) i pewnie będą wywoływać... Także liczę, że za kilka/kilkanaście godzin przytulę moje maleństwo Chyba, że zarządzą obserwację i będą czekać, aż samo się zacznie... Ciężko powiedzieć, bo podobno różnie do tego podchodzą. Dzień miałam do bani, większość przeryczałam, chyba tak stres mi się objawia W każdym razie zniosę wszystko, byle mały był cały i zdrowy
Powodzenia i trzymajcie się ciepło
Sundance75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 06:24   #390
201802011557
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 607
Dot.: Listopadowe maluszki opuszczają nasze brzuszki! czyli listopadowe mamy 2015 czę

Dziewczyny, moze nie uwierzycie ale ja jeszcze rodze, najgorszy to porod moj, z pierwszym razem szybciej poszlo. Juz zaczelam watpic czy w ogole zobacze mala i czy bol kiedys przejdzie.
201802011557 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-07 14:23:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.