Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :) - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-13, 08:21   #361
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
U mnie wczoraj było pięknie Ale dziś pada. Ja zaczynam biegać od poniedziałku, bo do niedzieli pracuję non stop, a po nocach nie mam ochoty
ja też planuję zacząć biegać z TŻ od przyszłego tygodnia, teraz codziennie deszcz.. nie nastraja mnie to na bieganie (znaczy bieganie naczytałam się sporo na ten temat i najpierw będzie to marsz na przemian z biegiem- przy czym więcej powinno być marszu i stopniowo zamieniać go na więcej biegu, aż w końcu ciągły bieg - podobno tak jest najzdrowiej zaczynać )
zaopatrzyłam się nawet w buty do biegania Nike z Lidla, są ładne i wygodne
aż jestem ciekawa, co z tego wyjdzie i czy w ogóle mi się spodoba
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja bardzo polecam Uriage.
a którą konkretnie wersję miałaś? dla suchej skóry?
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W ogóle to TŻ zmienił telefon i mam teraz jego stare BB, nowsze niż moje i jest na nie endomondo. Gorzej że ono twierdzi, ze dzisiaj idąc do pracy spaliłam tyle samo kalorii co wczoraj biegając, to nie jest specjalnie motywujące.
pewnie przekłamuje
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Mnie YC kusiło od dawna tylko jakoś mi było zawsze nie po drodze, ale odkąd otworzyli stoisko w Złotych to już nie miałam wymówki i wpadłam po uszy
nie miałam pojęcia póki nie mam kominka, to mnie to nie ciągnie - myślę, że gdybym miała, to też bym wpadła, bo zapachy są boskie
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie bardzo mam co więcej napisać, bo prawie nie wychodzę z pracy, więc niewiele się u mnie dzieje. Chwilowo "pilnuję" mieszkania brata, jeśli pamiętacie moje posty z wakacji to wiecie, jakie to dla mnie miłe wydarzenie. W związku z tym, że wyjątkowo mam dostęp do piekarnika planuję jakiś dobry obiad na sobotę, ale nie mam pomysłów - przychodzi wam na myśl coś łatwego z rybą lub kurczakiem?
ja lubię pstrąga pieczonego w folii z masłem i koperkiem - proste a smaczne
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Ale ciepło od rana Szkoda tylko, że już się chmurzy i pewnie będzie lało.

Byłam szybko w Biedronce, kupiłam sobie takie zwykłe balerinki za 23 zł, będą idealne po domu zamiast kapci
Z kosmetyków przywiozłam:
- żel pod prysznic Fruit Kiss (borówkowy)
- mleczko Garnier Pielęgnacja 7 dni, aloesowe
- odżywkę Elseve Total Repair 5
- płyn micelarny BeBeauty (wreszcie są w mojej Biedrze ).
wg mojej pogody u nas ma być burza, choć póki co nic jej nie zwiastuje (i dobrze, już mam dość deszczu)

ładnie pachną żele Fruit Kiss?

dzielnie opieram się smsowi z Sephory, za to ostatnio kupiłam tunikę Sylwii Majdan w miniony weekend z kuponami z TS chciałam kupić buty w Badurze, ale kupon miał dopisek "wybrane modele" i jak pytałam sprzedawczynię, to żadne interesujące mnie nie były wybranymi :/

aa, w maju wchodzą do nas Aussie (w końcu! pamiętam zbiory Lizzie, gdzie miała sporo ich kosmetyków )
tu więcej
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2013-04-13 o 08:24
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 08:29   #362
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ja, o dziwo, dalej biegam, już 1,5 miesiąca Średnio co 2-3 dni. Zaczynałam od trasy nieco ponad 1 km, teraz jestem na etapie 4,6km. Wczoraj wydłużyłam już krok.

Po 23 dniach diety + bieganie mam -5kg

Idę na pocztę, do sklepu, na otwarcie Wispolu i wybieramy się z TŻ na rower. Piękna pogoda
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 08:35   #363
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ładnie pachną żele Fruit Kiss?

aa, w maju wchodzą do nas Aussie (w końcu! pamiętam zbiory Lizzie, gdzie miała sporo ich kosmetyków )
tu więcej
Ten mój całkiem znośnie, choć raczej nie borówkowo tylko jakąś inną "jagodową" nutą Były jeszcze u mnie bodajże żurawinowe, ale mniej mi się spodobały.

O jak fajnie, nigdy nie miałam nic z tej firmy


Co do biegania to ja właśnie myślę, czy dziś nie spróbować wreszcie. Tylko obawiam się, że jednak straszne błoto jest tam gdzie chcę biegać. Może więc na początek zrobię sobie długi spacer albo jakiś marszo-bieg
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 08:57   #364
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Ja może kupię coś w Rossmannie. Jakiś czas temu skończyłam Midnight Fantasy od Britney i chcę coś podobnie cukierkowego


Nie przepracuj nam się za bardzo
Mi minął drugi tydzień i jestem zadowolona z tego jak mi w pracy leci i z tego co robię Fajna atmosfera jest i ludzie. Cały dzień mam też co robić, więc czas mi się nie dłuży.

Ja rybę ostatnio ciągle piekę w folii w piekarniku (rybę tylko lekko solę i pieprzę) i do tego sobie gotuję brokuły albo robię warzywa z patelni W sumie z kurczakiem robię podobnie.
Ostatnio dostałam od Bath&Body Works miniaturę zapachu Forever Red do przetestowania i od razu skojarzył mi się właśnie z tymi perfumami Britney, bardzo mi się podoba.

Cieszę się, że u Ciebie w pracy wszystko dobrze! U mnie powinno się uspokoić za jakieś dwa tygodnie i potem pracy będzie już coraz mniej (tak źle i tak niedobrze ).

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Na diecie odkryłam pyszne danie z rybą: rybę posypać mieszanką sól+pieprz+oregano+bazyli a+czosnek, położyć pokrojone w plastry pomidory, posypać taką samą mieszanką i na to pokrojoną mozarelle i znowu posypać. I piec w piekarniku w 180st około 20 min - w folii albo w rękawie.
Brzmi super, ale akurat wczoraj najadłam się mozzarelli (+ pomidory, zioła prowansalskie, rukola i świeża bułka wiejska ) i dziś już nie mam ochoty, ale kiedyś na pewno wypróbuję.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja lubię pstrąga pieczonego w folii z masłem i koperkiem - proste a smaczne
Mam ochotę na łososia, może właśnie tak go zrobię? A na jutro kurczaka w cieście francuskim.

Mam cudowny nastrój od dwóch dni, to mieszkanie tak na mnie działa. To chyba oznaka, że najwyższy czas poszukać czegoś dla siebie. A za tydzień mamy z TŻ drugą rocznicę, jak ten czas leci. (wiem, wiem, przy stażach niektórych z was to nie mam się czym chwalić )
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 09:49   #365
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja, o dziwo, dalej biegam, już 1,5 miesiąca Średnio co 2-3 dni. Zaczynałam od trasy nieco ponad 1 km, teraz jestem na etapie 4,6km. Wczoraj wydłużyłam już krok.

Po 23 dniach diety + bieganie mam -5kg
no to niezły postęp masz jakieś sprawdzone ćwiczenia na rozgrzewkę?

ładny wynik co to za dieta? jest urozmaicona?
dużo dobrego słyszałam o south beach, ale nie jako krótkiej diecie stosowanej w 3 fazach, tylko żeby wyrobić dobre nawyki żywieniowe poprzez polecane tam jadłospisy
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ten mój całkiem znośnie, choć raczej nie borówkowo tylko jakąś inną "jagodową" nutą Były jeszcze u mnie bodajże żurawinowe, ale mniej mi się spodobały.

O jak fajnie, nigdy nie miałam nic z tej firmy

Co do biegania to ja właśnie myślę, czy dziś nie spróbować wreszcie. Tylko obawiam się, że jednak straszne błoto jest tam gdzie chcę biegać. Może więc na początek zrobię sobie długi spacer albo jakiś marszo-bieg
przejdę się do Biedronki z ciekawości

mają dość dobre opinie, na pewno się skuszę (choć do maja na pewno nie zwolni się miejsce na jakiś nowy kosmetyk do włosów )

dobry pomysł
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Mam ochotę na łososia, może właśnie tak go zrobię? A na jutro kurczaka w cieście francuskim.

Mam cudowny nastrój od dwóch dni, to mieszkanie tak na mnie działa. To chyba oznaka, że najwyższy czas poszukać czegoś dla siebie. A za tydzień mamy z TŻ drugą rocznicę, jak ten czas leci. (wiem, wiem, przy stażach niektórych z was to nie mam się czym chwalić )
pewnie, każdą rybę można tak przyrządzić

rzeczywiście czas szybko leci i oczywiście, że jest się czym chwalić! gratuluję rocznicy
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 10:53   #366
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Organzza: 3D Chili Jest urozmaicona, jest w niej dużo warzyw, owoców, ryb, drobiu, nabiału no i przypraw.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 11:15   #367
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Przejrzałam swatche i mam ochotę na Too Too Hot, Eternal Optimist (na ten to już się czaję od Twojego ślubu )
Jeden i drugi niezmiennie polecam, ja chyba jutro/pojutrze pomaluję Too Too Hot, bo on się ładnie trzyma zawsze a jadę we wtorek znowu na dwa dni na zjazd mojej firmy i na malowanie na pewno czasu nie będzie. Ale szczerze powiem, że bardzo mi się nie chce nigdzie ruszać.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie bardzo mam co więcej napisać, bo prawie nie wychodzę z pracy, więc niewiele się u mnie dzieje. Chwilowo "pilnuję" mieszkania brata, jeśli pamiętacie moje posty z wakacji to wiecie, jakie to dla mnie miłe wydarzenie. W związku z tym, że wyjątkowo mam dostęp do piekarnika planuję jakiś dobry obiad na sobotę, ale nie mam pomysłów - przychodzi wam na myśl coś łatwego z rybą lub kurczakiem?
Ja ostatnio preferuję łososia albo pstrąga łososiowego z pieca. Ja go w sumie jakoś specjalnie nie przyprawiam też ostatnio.
A z kurczakiem to jutro będę robić roladki z piersi z suszonymi pomidorami, ale jeszcze nie wiem do końca co poza tym do nich dołożę.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Ale ciepło od rana Szkoda tylko, że już się chmurzy i pewnie będzie lało.

Byłam szybko w Biedronce, kupiłam sobie takie zwykłe balerinki za 23 zł, będą idealne po domu zamiast kapci
Z kosmetyków przywiozłam:
- żel pod prysznic Fruit Kiss (borówkowy)
- mleczko Garnier Pielęgnacja 7 dni, aloesowe
- odżywkę Elseve Total Repair 5
- płyn micelarny BeBeauty (wreszcie są w mojej Biedrze ).
Fajne zakupy.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja też planuję zacząć biegać z TŻ od przyszłego tygodnia, teraz codziennie deszcz.. nie nastraja mnie to na bieganie (znaczy bieganie naczytałam się sporo na ten temat i najpierw będzie to marsz na przemian z biegiem- przy czym więcej powinno być marszu i stopniowo zamieniać go na więcej biegu, aż w końcu ciągły bieg - podobno tak jest najzdrowiej zaczynać )
zaopatrzyłam się nawet w buty do biegania Nike z Lidla, są ładne i wygodne
aż jestem ciekawa, co z tego wyjdzie i czy w ogóle mi się spodoba
Mi się podoba bardzo, chociaż wolę jednak rower zaczęłam bieganie w tym tygodniu, biegałam dwa razy (tyle że ja bez przerw na marsz, bo w sumie chcę sobie dać w kość po miesiącu lenistwa) i pozytywnie zaskoczyły mnie moje wyniki, które oczywiście jak ktoś już biega-biega wydają się śmieszne, ale zrobiłam 2,2 i 2,6 km, a na początek spodziewałam się że padnę trupem po połowie tego.

Dzisiaj może też pójdę biegać jak nie wykończy mnie gimnastyka domowa, bo moje mieszkanie się zrobiło ciut zapuszczone ostatnio i muszę je ogarnąć. Okna nawet chciałam umyć ale mi TŻ cały balkon zawalił oponami i nie mam dostępu.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a którą konkretnie wersję miałaś? dla suchej skóry?
snow niżej pisała, że miała 30-tkę do normalnej i mieszanej.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
pewnie przekłamuje
Mam taką szczerą nadzieję.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
aa, w maju wchodzą do nas Aussie (w końcu! pamiętam zbiory Lizzie, gdzie miała sporo ich kosmetyków )
tu więcej
Ale fajnie, ostatnio nawet przyglądałam im się na Allegro muszę szybko zużywać moje Timotei w takim razie.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja, o dziwo, dalej biegam, już 1,5 miesiąca Średnio co 2-3 dni. Zaczynałam od trasy nieco ponad 1 km, teraz jestem na etapie 4,6km. Wczoraj wydłużyłam już krok.

Po 23 dniach diety + bieganie mam -5kg
Bardzo ładny wynik, mam nadzieję że mi też będą tak fajnie przyrastać możliwości biegowe jak Tobie. Co prawda nie chcę tyle zrzucać (do zrzucenia mam właściwie tylko trochę tłuszczu na udach), ale biegać daleko bym chciała.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Idę na pocztę, do sklepu, na otwarcie Wispolu i wybieramy się z TŻ na rower. Piękna pogoda
My jutro zaczynamy sezon rowerowy jak pogoda się utrzyma. No i ja od poniedziałku zaczynam regularne dojazdy do pracy.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
dużo dobrego słyszałam o south beach, ale nie jako krótkiej diecie stosowanej w 3 fazach, tylko żeby wyrobić dobre nawyki żywieniowe poprzez polecane tam jadłospisy
Moja koleżanka bardzo ładnie schudła na south beach. Nie wiem ile w kilogramach, ale na oko ze dwa rozmiary odzieżowe. I udało jej się to w miarę utrzymać, minęło od tego czasu dwa lata i dopiero tej zimy jej się trochę przybrało znowu.

Mam dla was zaległe zdjęcie malutkiego niemieckiego łupu. W końcu zostałam sama i mogłam je spokojnie zrobić.

A zaraz zabieram się za sprzątanie () i czarny las na jutrzejsze urodziny TŻa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00413.jpg (66,1 KB, 21 załadowań)
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-13, 11:17   #368
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Mam cudowny nastrój od dwóch dni, to mieszkanie tak na mnie działa. To chyba oznaka, że najwyższy czas poszukać czegoś dla siebie. A za tydzień mamy z TŻ drugą rocznicę, jak ten czas leci. (wiem, wiem, przy stażach niektórych z was to nie mam się czym chwalić )
Uciekł mi cytat - gratuluję rocznicy, staż nie jest ważny, ważne żeby być szczęśliwym.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 13:15   #369
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Fajne zakupy.
Dziękuję

em, ja też gratuluję rocznicy

Poszłam zrobić przegląd trasy do biegania i w sumie jest ok, ale ten wiatr mnie odstrasza. Z moim zdrowiem zaraz bym była chora na zatoki, bo strasznie zimny ten wicher Zamiast biegania poćwiczyłam więc jak zawsze w domu i ogólnie większość dnia spędzam na świeżym powietrzu.
A na obiad zrobiłam pizzę, bo kupiłam na nią gotowe ciasto pełnoziarniste w Biedronce. Całkiem smaczna mi wyszła Ale tak się zapchałam, że na kolację zjem coś bardzo lekkiego
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 09:11   #370
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jeden i drugi niezmiennie polecam, ja chyba jutro/pojutrze pomaluję Too Too Hot, bo on się ładnie trzyma zawsze a jadę we wtorek znowu na dwa dni na zjazd mojej firmy i na malowanie na pewno czasu nie będzie. Ale szczerze powiem, że bardzo mi się nie chce nigdzie ruszać.

Ja ostatnio preferuję łososia albo pstrąga łososiowego z pieca. Ja go w sumie jakoś specjalnie nie przyprawiam też ostatnio.
A z kurczakiem to jutro będę robić roladki z piersi z suszonymi pomidorami, ale jeszcze nie wiem do końca co poza tym do nich dołożę.
Przy okazji jakiejś najbliższej promocji mam zamiar kupić któryś z nich (albo oba ).

Jakoś nie przepadam za suszonymi pomidorami, choć może w takim połączeniu nie byłyby złe.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Uciekł mi cytat - gratuluję rocznicy, staż nie jest ważny, ważne żeby być szczęśliwym.
Najważniejsze. Po dwóch latach powinien być pierwszy kryzys, ale u nas na razie się na to nie zapowiada.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

em, ja też gratuluję rocznicy
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
rzeczywiście czas szybko leci i oczywiście, że jest się czym chwalić! gratuluję rocznicy
Dziękuję!

Wczoraj zrobiłam w końcu łososia w maśle z koperkiem, z makaronem, rukolą i pomidorami i TŻ na deser upiekł jedyne ciasteczka, jakie potrafi, czyli oszinki. http://www.lusterko-em.blogspot.com/...ieczony-w.html
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 08:51   #371
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Najważniejsze. Po dwóch latach powinien być pierwszy kryzys, ale u nas na razie się na to nie zapowiada.
Powinien? Ja tak wcale nie uważam, my żadnego kryzysu do tej pory nie mieliśmy. W ogóle nie uważam, żeby w związkach była jakaś reguła dotycząca zwątpień i kryzysów.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-15, 10:14   #372
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Dlatego napisałam to kursywą. Oczywiście, że nie ma żadnych ogólnych reguł, jeśli chodzi o związki. Tak czy inaczej w jednym z moich związków rzeczywiście po dwóch latach coś się zmieniło i potem przeczytałam kiedyś artykuł o typowych kryzysach (po 2, potem po 7), dlatego o tym wspomniałam.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2013-04-15 o 10:15
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 14:40   #373
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Organzza: 3D Chili Jest urozmaicona, jest w niej dużo warzyw, owoców, ryb, drobiu, nabiału no i przypraw.
dzięki przyprawy uwielbiam, pewnie dobrze bym się czuła na takiej diecie
choć próbuję odzwyczaić się od dużej ilości soli i mi nie idzie, wiem, że zatrzymuje wodę, a jednak potrawy bez są dla mnie bez smaku i nie mogę sobie odmówić
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mi się podoba bardzo, chociaż wolę jednak rower zaczęłam bieganie w tym tygodniu, biegałam dwa razy (tyle że ja bez przerw na marsz, bo w sumie chcę sobie dać w kość po miesiącu lenistwa) i pozytywnie zaskoczyły mnie moje wyniki, które oczywiście jak ktoś już biega-biega wydają się śmieszne, ale zrobiłam 2,2 i 2,6 km, a na początek spodziewałam się że padnę trupem po połowie tego.

Dzisiaj może też pójdę biegać jak nie wykończy mnie gimnastyka domowa, bo moje mieszkanie się zrobiło ciut zapuszczone ostatnio i muszę je ogarnąć. Okna nawet chciałam umyć ale mi TŻ cały balkon zawalił oponami i nie mam dostępu.
ja mam nadzieję, że się nie zniechęcę.. na rowerku stacjonarnym robię 30-35km w ciągu godziny, a tu będę zaczynać od jakichś mikroodległości ale chciałabym trochę poprawić figurę
w kość na początku nie będę sobie dawać, bo fizycznie nie dam rady, wiem jak wypluwam płuca po głupim dobiegnięciu do autobusu
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
snow niżej pisała, że miała 30-tkę do normalnej i mieszanej.
dziękuję
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mam dla was zaległe zdjęcie malutkiego niemieckiego łupu. W końcu zostałam sama i mogłam je spokojnie zrobić.
strasznie żałuję, że u nas nie ma tych kosmetyków już te soczyste kolory opakowań kuszą
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A zaraz zabieram się za sprzątanie () i czarny las na jutrzejsze urodziny TŻa.
jak się udał?
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Powinien? Ja tak wcale nie uważam, my żadnego kryzysu do tej pory nie mieliśmy. W ogóle nie uważam, żeby w związkach była jakaś reguła dotycząca zwątpień i kryzysów.
też bym to traktowała z przymrużeniem oka, jasne, że po kilku latach mniej się patrzy na drugą osobę przez różowe okulary, ale nie u każdego rzeczywistość musi być bardzo bolesna, a już na pewno nie występuje w tym samym czasie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2013-04-15 o 14:41
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 15:20   #374
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
choć próbuję odzwyczaić się od dużej ilości soli i mi nie idzie, wiem, że zatrzymuje wodę, a jednak potrawy bez są dla mnie bez smaku i nie mogę sobie odmówić
Ja też nie umiem mało solić dla mnie sól to podstawa, uwielbiam słone potrawy, chociaż oczywiście wiem że to nie jest zdrowo. No ale trudno, nie potrafię.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
jak się udał?
Pyszny już drugi raz robiłam, tylko teraz trochę za mało alkoholu dałam i bardzo słodki się zrobił, ale w smaku super. Właśnie się powoli zbieram do domu z pracy i się zastanawiam czy chociaż kawałeczek sie dla mnie jeszcze ostał w lodówce.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 15:23   #375
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Jeśli chodzi o sól, to mam na odwrót. Zawsze wydawało mi się dziwne solenie jajek/jajecznicy, pomidorów (ogólnie kanapek). Może to i lepiej.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 15:32   #376
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o sól, to mam na odwrót. Zawsze wydawało mi się dziwne solenie jajek/jajecznicy, pomidorów (ogólnie kanapek). Może to i lepiej.
Na pewno zdrowiej ja z kolei jaka czy pomidory bez soli dyskryminuję.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 16:01   #377
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hej Ależ słoneczna wiosna za oknem

W temacie soli ja też należę do osób, które bez niej żyć nie mogą. Od cukru mi łatwiej się odzwyczaić (mogę pić niesłodzoną herbatę czy ograniczyć słodycze), ale zjeść zupę, mięso czy kanapki bez choćby odrobiny soli - nie ma mowy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 23:48   #378
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No czasem trzeba zaszaleć tylko gorzej jak po szaleństwie lista wydłuża się jeszcze bardziej.

Mnie liczniki motywują bardzo. Nawet nie wiem czemu, ale jestem z siebie dumna jak sobie patrzę na własne wyniki. A jeszcze iostatnio ważyłam się u rodziców i 1kg mniej, bo ostatnio mniej jadłam i zdrowiej, w tym tygodniu się mierzyłam i może już wejdę niedługo w spodnie w swoim rozmiarze.

W tym tygodniu mam całkiem niezły zryw z ćwiczeniami - dwa razy biegałam a wczoraj poćwiczyłam na nogi i pośladki z Mel B. Jak na mnie to nieźle jak sie weźmie pod uwagę motywację z ostatniego miesiąca.
A, to zobaczymy, jak na razie nic nowego się nie pojawiło

No może jednak wagowy działa na psychikę. Ale nadal nie ćwiczę, bo nadal nie sprzatam w pokoju i nie mam gdzie :-o za to wczoraj byłam na desce, chyba ostatni raz. Mimo, że na resztkach kaca to było super Rolki pora odkurzyć A z bieganiem to nie wiem jak będzie
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Z kosmetyków przywiozłam:
- żel pod prysznic Fruit Kiss (borówkowy)
- mleczko Garnier Pielęgnacja 7 dni, aloesowe
- odżywkę Elseve Total Repair 5
- płyn micelarny BeBeauty (wreszcie są w mojej Biedrze ).
A mi przybyły 2 peelingi (mango, winogrono). Ale średni jest ten mango, chociaż nawt niezbyt sztuczny.

Za to rewelacyjne jest to mydło siostry http://www.compagniedeprovence.com/f...80151071.html# do twarzy zwłaszcza, skóra jest taka fajna miła i jakby ściągnięta, ale to zupełnie inne wrażenie niż ściągnięcie z przesuszenia.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
aa, w maju wchodzą do nas Aussie (w końcu! pamiętam zbiory Lizzie, gdzie miała sporo ich kosmetyków )
tu więcej
Oo, do jakiejś sieci czy ogólnie?
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hej Ależ słoneczna wiosna za oknem

W temacie soli ja też należę do osób, które bez niej żyć nie mogą. Od cukru mi łatwiej się odzwyczaić (mogę pić niesłodzoną herbatę czy ograniczyć słodycze), ale zjeść zupę, mięso czy kanapki bez choćby odrobiny soli - nie ma mowy
Ano, z rozpędu wyleciałam do pracy w swetrze i nie wzięłam nic na wieczór, a tu nawet nie trzeba było ubierać

Ja soli szczególnie nie kocham, ale nie lubię niedosolonych potraw. Tylko ziemniaki obiadowe niesolone mi kompletnie nie przeszkadzają.

A ja umyłam okna po pracy w sobotę, nie powiem po ilu latach, ale zaraz mi je zlało Tak mi się teraz wszystko irytująco w nich odbija

Nie ogarniam się totalnie- ledwo mi się tydzień jeden skończył a tu następny powoli drzwi zamyka. Nie zdążyłam podsumować zakupowo marca, ale może to i dobrze. W ogóle to zapomniałam napisać, że TBSka z Kazia likwidują i z tej okazji kupiłam wtedy mini zestaw seaweed za 27,55 zamiast 55 zł. Wróciłam w zeszłym tyg zapolować na coś z moringi, ale nawet ponad 30 zł za słoik peelingu to wg mnie za dużo. Na pocieszenie nabyłam w Naturze top Essence taki z niteczkami i drobnym brokatem. Nie wiem po co- paznokcie mam niemalowane już chyba z miesiąc
Wypróbowałam eyeliner Kiko- skurczybyk jest tak precyzyjny, że 2 kreski robiłam z 15 minut. Ale wyszły. Tylko nie do końca umiem ocenić trwałość, bo po weekendzie wyglądał jakbym go ścierała rękami, a faktu takiego nie pamiętam (jak również kilku innych).

Ratunku, nie mam butów

Za to kupiłam herbatę matcha na trufelki: http://www.mojewypieki.com/przepis/t...herbata-matcha i chyba kupię do nich białą czekoladę z Kauflanda- kupiłam ostatnio testowo tabliczkę i jest super, taka lekko jakby 'jogurtowa", kwaskowata a nie zamulająca

Niech mnie ktoś kopnie motywująco- muszę jutro rano posprzątać pokój koniecznie!!!
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 08:34   #379
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Na pocieszenie nabyłam w Naturze top Essence taki z niteczkami i drobnym brokatem.
Też mam na niego ochotę, gdzie dorwałaś?

Wczoraj trafiłam w Orsayu na fantastyczną torebkę - ideał. Niestety była tylko w takim kolorze, ale podobno są inne. W weekend chyba pojeżdżę po galeriach i poszukam.
http://store.orsay.com/index.shtml?l...listType%3Dall
Jakby któraś Krakowianka była wcześniej gdzieś indziej niż w Bonarce i mogła zerknąć, byłabym wdzięczna.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-17, 09:50   #380
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o sól, to mam na odwrót. Zawsze wydawało mi się dziwne solenie jajek/jajecznicy, pomidorów (ogólnie kanapek). Może to i lepiej.
na pewno zdrowiej
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
W temacie soli ja też należę do osób, które bez niej żyć nie mogą. Od cukru mi łatwiej się odzwyczaić (mogę pić niesłodzoną herbatę czy ograniczyć słodycze), ale zjeść zupę, mięso czy kanapki bez choćby odrobiny soli - nie ma mowy
mam tak samo, herbaty nie słodzę z 10 lat, a bez soli nie wytrzymam tygodnia
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Oo, do jakiejś sieci czy ogólnie?
wszędzie piszą, że w Rossmannie, ale pewnie z czasem będą bardziej powszechne

Ice, zadowolona jesteś z olejku Soraya? oglądałam ostatnio w sklepie, ale odłożyłam
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 13:11   #381
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Pamiętam, że kiedyś nie wyobrażałam sobie nie słodzić herbaty. Aż pewnego razu w gimnazjum przeszłam na cudowną dietę, w której każdego dnia była napisana jakaś zasada (niektóre typu "jedz cały dzień tylko grejpfruty" ) i w końcu trafiłam na "od dziś nie słodzisz herbaty". Wbrew pozorom nie było to takie trudne i była to chyba jedyna rzecz, jaką dała mi w ogóle cudowna dieta. Teraz nie wyobrażam sobie pić słodkiej.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 14:28   #382
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
W temacie soli ja też należę do osób, które bez niej żyć nie mogą. Od cukru mi łatwiej się odzwyczaić (mogę pić niesłodzoną herbatę czy ograniczyć słodycze), ale zjeść zupę, mięso czy kanapki bez choćby odrobiny soli - nie ma mowy
Ja nie słodzę od wczesnej podstawówki - byłam zapatrzona w starszą odchudzającą się siostrę i przestałam słodzić. Do dzisiaj słodka kawa i herbata jest dla mnie wstrętna (no, czasem słodzę espresso ale to już w chwili kiedy potrzebuję i kofeiny i cukru), a moja siostra nie słodziła tylko przez chwilę. I TŻ też się ode mnie nauczył że niesłodzona herbata jest lepsza.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A ja umyłam okna po pracy w sobotę, nie powiem po ilu latach, ale zaraz mi je zlało Tak mi się teraz wszystko irytująco w nich odbija
Ja chciałam w sobotę umyć, ale miałam zawalony cały balkon i się nie dało. Planuję zrobić to w tym tygodniu, o ile pogoda się utrzyma. Nie lubię myć okien.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
W ogóle to zapomniałam napisać, że TBSka z Kazia likwidują i z tej okazji kupiłam wtedy mini zestaw seaweed za 27,55 zamiast 55 zł. Wróciłam w zeszłym tyg zapolować na coś z moringi, ale nawet ponad 30 zł za słoik peelingu to wg mnie za dużo.
Jak to likwidują? Całkiem nie będzie w Krakowie czy się przenoszą do innej galerii?
Ja się do nich wybieram od grudnia chyba po serum Nutriganics a tu taka przykra niespodzianka. Muszę się tam wybrać, o ile w ogóle coś jeszcze zostało na tej wyprzedaży.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Wczoraj trafiłam w Orsayu na fantastyczną torebkę - ideał. Niestety była tylko w takim kolorze, ale podobno są inne. W weekend chyba pojeżdżę po galeriach i poszukam.
http://store.orsay.com/index.shtml?l...listType%3Dall
Jakby któraś Krakowianka była wcześniej gdzieś indziej niż w Bonarce i mogła zerknąć, byłabym wdzięczna.
Jak pojadę jutro do Galerii Kazimierz to zajrzę - bardzo ładna, a jakie są jeszcze kolory? Przydałaby mi się taka beżowa.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ice, zadowolona jesteś z olejku Soraya? oglądałam ostatnio w sklepie, ale odłożyłam
Bardzo nakładam go codziennie na noc i rano się budzę z gładką i jasną cerą, jest po nim super nawilżona i elastyczna, bardzo jestem zadowolona, że go kupiłam.

Widziałam w gazetce SP że jest -25% na wszystkie lakiery do paznokci, ciekawa jestem czy obejmuje to też preparaty pielęgnacyjne? Ta nieszczęsna baza by się przydała, no i zastanawiam się, może jakiś nowy Essiak by wskoczył do kolekcji, tylko pomysłu na kolor nie mam za bardzo.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 15:39   #383
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
J
Jak to likwidują? Całkiem nie będzie w Krakowie czy się przenoszą do innej galerii?
Ja się do nich wybieram od grudnia chyba po serum Nutriganics a tu taka przykra niespodzianka. Muszę się tam wybrać, o ile w ogóle coś jeszcze zostało na tej wyprzedaży.

Jak pojadę jutro do Galerii Kazimierz to zajrzę - bardzo ładna, a jakie są jeszcze kolory? Przydałaby mi się taka beżowa.

Widziałam w gazetce SP że jest -25% na wszystkie lakiery do paznokci, ciekawa jestem czy obejmuje to też preparaty pielęgnacyjne? Ta nieszczęsna baza by się przydała, no i zastanawiam się, może jakiś nowy Essiak by wskoczył do kolekcji, tylko pomysłu na kolor nie mam za bardzo.
Z tego co wiem, to całkiem i sklep jest już zamknięty od niedzieli.

Wiem, że jest żółta, zielona (tu można ją zobaczyć) i kolor, który Pani w Bonarce opisała wczoraj jako pieczarkowy (ten mnie interesuje najbardziej). Koniecznie daj znać.

Oo, no to wygląda na to, że nowy esiak wpadnie do mojej kolekcji szybciej, niż myślałam.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 15:59   #384
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Wczoraj trafiłam w Orsayu na fantastyczną torebkę - ideał. Niestety była tylko w takim kolorze, ale podobno są inne. W weekend chyba pojeżdżę po galeriach i poszukam.
http://store.orsay.com/index.shtml?l...listType%3Dall
Jakby któraś Krakowianka była wcześniej gdzieś indziej niż w Bonarce i mogła zerknąć, byłabym wdzięczna.
O, całkiem fajna
Ja będę na zakupach chyba w sobotę, ale w Bonarce właśnie. Wczoraj zauważyłam, że moja kurtka z ekoskórki przeciera się na plecach i karku. Już mam ją ze 4 lata i chyba jej czas nastał. No, ale nie mogę narzekać, zakładałam ją prawie zawsze i koło domu i do pracy... teraz upatrzyłam tę bikerówę w Zarze (chyba ją Wam nawet pokazywałam niedawno) i jeszcze 3 modele w RE, jednak ta Zarowa najbardziej mi podchodzi


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Pamiętam, że kiedyś nie wyobrażałam sobie nie słodzić herbaty. Aż pewnego razu w gimnazjum przeszłam na cudowną dietę, w której każdego dnia była napisana jakaś zasada (niektóre typu "jedz cały dzień tylko grejpfruty" ) i w końcu trafiłam na "od dziś nie słodzisz herbaty". Wbrew pozorom nie było to takie trudne i była to chyba jedyna rzecz, jaką dała mi w ogóle cudowna dieta. Teraz nie wyobrażam sobie pić słodkiej.
Ja od 2 lat gdzieś słodziłam herbatę tylko miodem. Ale teraz mogę wypić gorzką i nie robi mi to różnicy. Właściwie nie pijam teraz słodkich rzeczy, tylko wodę i gorzkie herbaty (earl grey, pu-erh) oraz miętę


Słuchajcie, poszłam wczoraj pobiegać wreszcie pierwszy raz! I udało mi się zrobić jakieś 300 metrów po czym myślałam, że wypluję płuca Niby starałam się biec powolutku, ale jednak zachłysnęłam się powietrzem i zaraz zaczęło mnie aż coś boleć w płucach. Niedługo zrobię drugie podejście, może będzie lepiej
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 16:42   #385
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, to całkiem i sklep jest już zamknięty od niedzieli.
Oj no to szkoda żałuję że nie wiedziałam o likwidacji, chociaż może to i lepiej, więcej zostanie w portfelu.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Wiem, że jest żółta, zielona (tu można ją zobaczyć) i kolor, który Pani w Bonarce opisała wczoraj jako pieczarkowy (ten mnie interesuje najbardziej). Koniecznie daj znać.
Skoro TBS jednak zamknięty, to nie wiem czy się wybiorę tak szybko i czy nie znajdziesz jej wcześniej.

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, poszłam wczoraj pobiegać wreszcie pierwszy raz! I udało mi się zrobić jakieś 300 metrów po czym myślałam, że wypluję płuca Niby starałam się biec powolutku, ale jednak zachłysnęłam się powietrzem i zaraz zaczęło mnie aż coś boleć w płucach. Niedługo zrobię drugie podejście, może będzie lepiej
Bardzo możliwe że biegłaś za szybko, na początek powinno się w zasadzie truchtać, gdzieś czytałam że trzeba dostosować tempo do oddechu i do tętna, nie mogę tego teraz znaleźć ale to oznacza że na początek mogłaś biec zbyt forsownie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 16:49   #386
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Bardzo możliwe że biegłaś za szybko, na początek powinno się w zasadzie truchtać, gdzieś czytałam że trzeba dostosować tempo do oddechu i do tętna, nie mogę tego teraz znaleźć ale to oznacza że na początek mogłaś biec zbyt forsownie.
Być może, choć starałam się jednak nie szaleć na początek
Jednak nie dziwię się, że tak zareagował mój organizm, skoro prowadzę właściwie siedzący tryb życia. Ćwiczenia w domu i skakanka to jednak nie to samo.
Ale się nie zniechęcam, od czegoś trzeba zacząć
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 18:15   #387
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Isa mierzyłam dziś tę kurtkę w Zarze i sama się nad nią zastanawiam...Z dostępnych tańszych modeli tylko ta nie wygląda "tanio" i nie gniecie się tak jak pozostałe.Jedyne co to strasznie obcisła jest wg mnie i nie wiem czy się do niej przekonam...Mierzyłam S, w XS to chyba w ogóle wyglądałabym jak baleron Żałuję, że nie kupiłam w zeszłym roku modelu,który fajnie leżał i nie zabijał ceną...
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 18:33   #388
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Isa mierzyłam dziś tę kurtkę w Zarze i sama się nad nią zastanawiam...Z dostępnych tańszych modeli tylko ta nie wygląda "tanio" i nie gniecie się tak jak pozostałe.Jedyne co to strasznie obcisła jest wg mnie i nie wiem czy się do niej przekonam...Mierzyłam S, w XS to chyba w ogóle wyglądałabym jak baleron Żałuję, że nie kupiłam w zeszłym roku modelu,który fajnie leżał i nie zabijał ceną...
O, dzięki za opinię Ja pewnie będę musiała mieć M, bo te ciuchy z Zary są na mnie takie jakieś ciasnawe, albo to ja mam za szerokie ramiona
Mnie tylko trochę zniechęca w niej to, że nie ma jakiegoś kołnierza. Jednak wolałabym mieć coś więcej koło szyi tak jak w tej (szkoda, że jest droższa - niby tylko o 70 zł, jednak dla mnie już 300 zł to jest górna granica): http://www.zara.com/webapp/wcs/store...ZTUCZNEJ+SKÓRY

Dumam jeszcze nad tymi z RE, bo też fajne a i ceny korzystniejsze:
- http://www.reserved.com/pl/collectio...ackets/V7467_2
- http://www.reserved.com/pl/collectio...ackets/V7459_2
- http://www.reserved.com/pl/collectio...-jackets/V2978
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 11:53   #389
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

isa, zapomniałam Ci napisać, testowałam Rubialine przez 2 dni - raz bez makijażu i raz pod makijaż, do pracy i jestem bardzo zadowolona. Zupełnie nie spodziewałam się że będzie taki fajny po tym jak się naczytałam że mineralne są ciężkie, paskudne i bielą. Ten się fajnie wchłania, zostawia warstwę na skórze ale nie klejąca ani nie błyszczącą ani nie białą, tylko trochę go czuć po prostu że jest. Jedyne co, to zbiera się w załamaniu powieki.
Fajnie nawilża, makijaż na nim leży dobrze, no i ogólnie byłam w pozytywnym szoku. Na razie go odłożyłam bo chcę Biodermę AR wykończyć, ale zapowiada się super.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 16:06   #390
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
isa, zapomniałam Ci napisać, testowałam Rubialine przez 2 dni - raz bez makijażu i raz pod makijaż, do pracy i jestem bardzo zadowolona. Zupełnie nie spodziewałam się że będzie taki fajny po tym jak się naczytałam że mineralne są ciężkie, paskudne i bielą. Ten się fajnie wchłania, zostawia warstwę na skórze ale nie klejąca ani nie błyszczącą ani nie białą, tylko trochę go czuć po prostu że jest. Jedyne co, to zbiera się w załamaniu powieki.
Fajnie nawilża, makijaż na nim leży dobrze, no i ogólnie byłam w pozytywnym szoku. Na razie go odłożyłam bo chcę Biodermę AR wykończyć, ale zapowiada się super.
Dziękuję za Twoją opinię Brzmi zachęcająco, chyba się zdecyduję na ten filtr Na razie wykończę barwiącego SVR i wtedy od razu klikam Rubialine. Będę go używać na zmianę z BB Creamem Garniera, bo on też mi służy, choć na upały raczej się nie nada, bo za niska ochrona

Dziewczyny, zgłosiłyście się do tego konkursu Dove (ja tak )? Widziałam, że kilka z Was też dostało PW w tej sprawie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 20:08:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:33.