Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Notka

Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów Masz problem z dobraniem pielęgnacji do Twoich włosów? Zapytaj Wizażanek i skorzystaj z rad ekspertek Dove!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-05-15, 20:54   #361
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez kaczuszka69 Pokaż wiadomość
może spróbuj te końce olejować?
Poważnie o tym myślę niestety, na większość olei mnie nie stać, a Babydream nigdzie nie ma
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 20:59   #362
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Poważnie o tym myślę niestety, na większość olei mnie nie stać, a Babydream nigdzie nie ma
Możesz na początek spróbować ze zwykłym olejem z kuchni np lnianym, winogronowym, czy słonecznikowym
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 21:02   #363
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez mon_soleil Pokaż wiadomość
właśnie wyjęłam ze skrzynki 3 brakujący produkt
Ze skrzynki? A to nie przyszło poleconym?
Może i ja mam coś w skrzynce, ale nawet nie zaglądałam
W domu zadna przesyłka na mnie nie czekała.
Cytat:
Napisane przez mon_soleil Pokaż wiadomość
no właśnie wie ktoś do kiedy trzeba napisać recenzję w KWC? bo kurcze trzeba trochę potestować żeby opinię wystawić nie wyobrażam sobie po 2óch umyciach (tak jak teraz) pisać recenzję w KWC.. co innego tu na wątku luźne opinie
Żeby potem nie było lipy, bo recenzja nie wystawiona na czas.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 21:09   #364
kaczuszka69
potworkowa
 
Avatar kaczuszka69
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: u Jego boku :)
Wiadomości: 13 222
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Poważnie o tym myślę niestety, na większość olei mnie nie stać, a Babydream nigdzie nie ma
ja nakładam oliwę z oliwek w Biedronce jest taka włoska za 20zł (bez znaczka że dla Biedronki) i jest na włosy rewelacyjna no i można też w kuchni wykorzystać

a recenzje mamy wystawić do 1 czerwca
__________________
już nie zgaśnie ogień w nas,
tak się kocha tylko raz...


Mysza

-15kg


kaczuszka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 21:19   #365
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

edyta nie przyszło poleconym

a no własnie recenzja do 1 czerwca, no ok, trochę krótko na testowanie
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 21:19   #366
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Możesz na początek spróbować ze zwykłym olejem z kuchni np lnianym, winogronowym, czy słonecznikowym
Niestety, używam najtańszego rzepakowego
Cytat:
Napisane przez kaczuszka69 Pokaż wiadomość
ja nakładam oliwę z oliwek w Biedronce jest taka włoska za 20zł (bez znaczka że dla Biedronki) i jest na włosy rewelacyjna no i można też w kuchni wykorzystać

a recenzje mamy wystawić do 1 czerwca
Trza będzie się rozejrzeć
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 21:23   #367
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Już wiem, że naprawdę uwielbiam zasypiać otulona zapachem kosmetyków Dove . A szampon i tuba spełniają swoją rolę znakomicie. Spięłam włosy w luźny kok, ciekawa jestem jak rano będą się prezentować moje fale. Otrzymały dziś sporą porcję nawilżenia . Ogólnie to jestem zachwycona! Sama jakoś nie kwapiłam się do zakupu produktów Dove jeżeli chodzi o pielęgnację włosów. Bardzo cieszę się, że mogę je testować. Godne polecenia, oby nic się nie zmieniło.

Edytowane przez xmdln
Czas edycji: 2014-05-15 o 21:24
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-15, 22:14   #368
Angeliyah
Przyczajenie
 
Avatar Angeliyah
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

dziewczyny co sadzicie o nowych produktach dove?

Angeliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 22:28   #369
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Przecież tu non stop ktoś pisze, co o nich myśli, co to pytanie ma na celu? :P
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 23:22   #370
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Przecież tu non stop ktoś pisze, co o nich myśli, co to pytanie ma na celu? :P

Piszą piszą Zwłaszcza w KWC piszą

A najgorsze jest to, że testowane przez nas kosmetyki mają tam już całkiem sporo recenzji Tylko nijak nie moge zrozumieć, jak można wystawiać opinię, do tego dawać produktowi komplet gwiazdek i tytuł HITu po jednym użyciu
Przejrzałam opinię o linii Intensive Repair i doznałam szoku - dla około 10 testerek każdy z 3 produktów to HIT, a testują od poniedziałku-wtorku
No bez przesady... to ma być rzetelny test, a nie jakieś słodzenie !! No zirytowało mnie to
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 23:47   #371
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Piszą piszą Zwłaszcza w KWC piszą

A najgorsze jest to, że testowane przez nas kosmetyki mają tam już całkiem sporo recenzji Tylko nijak nie moge zrozumieć, jak można wystawiać opinię, do tego dawać produktowi komplet gwiazdek i tytuł HITu po jednym użyciu
Przejrzałam opinię o linii Intensive Repair i doznałam szoku - dla około 10 testerek każdy z 3 produktów to HIT, a testują od poniedziałku-wtorku
No bez przesady... to ma być rzetelny test, a nie jakieś słodzenie !! No zirytowało mnie to
Jak już mam być szczera, mam to samo odczucie czytam te recenzje, i tyle ochów i achów przy każdym produkcie, nie wiem, to rodzaj wyrazu wdzięczności za możliwość darmowego przetestowania? Nie powiem, ja też jestem wdzięczna z tego powodu, ale no bez przesady... Mam w planie wystawić recenzję pod koniec maja, gdy poużywam już trochę tych produktów, choć, wg mnie, to i tak nie za wiele czasu na testy, no ale
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-16, 00:51   #372
klejberowskim82
Przyczajenie
 
Avatar klejberowskim82
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

No widzisz mycie codziennie włosów nie jest do końca dobre i zdrowe ale zdecydowanie wole mieć ładne włosy niż tłuste , kiedyś bylem u lekarki z łupieżem i powiedziała ze za często myje włosy wiec nadmiar odpada znajdź inny szampon lub źle go dobrałaś do rodzaju włosów.
__________________
<ciach_reklama>
klejberowskim82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 05:18   #373
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Piszą piszą Zwłaszcza w KWC piszą

A najgorsze jest to, że testowane przez nas kosmetyki mają tam już całkiem sporo recenzji Tylko nijak nie moge zrozumieć, jak można wystawiać opinię, do tego dawać produktowi komplet gwiazdek i tytuł HITu po jednym użyciu
Przejrzałam opinię o linii Intensive Repair i doznałam szoku - dla około 10 testerek każdy z 3 produktów to HIT, a testują od poniedziałku-wtorku
No bez przesady... to ma być rzetelny test, a nie jakieś słodzenie !! No zirytowało mnie to
no niestety ja nawet tutaj na wątku jeszcze nie przeczytałam żadnej negatywnej opinii. to samo dzieje się w przypadku testowania produtków w rossmannie w "klubie nowości" - dla wszystkich każdy produkt jest idealny pod każdym względem, jakby się bały że zabiorą im możliwość testowania za szczerość. może jest inaczej ale ja mam takie odczucia
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 07:28   #374
anitka709
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 72
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Straciłam wątek, bo wczoraj nie było mnie cały dzień w domu i nie miałam jak wejść na neta :-/ dziewczyny o co chodzi z tym banerem? Link już dostałam.
anitka709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 07:30   #375
blodka
Raczkowanie
 
Avatar blodka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 148
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez Angeliyah Pokaż wiadomość
dziewczyny co sadzicie o nowych produktach dove?


Jak dla mnie bomba. Testuję linię dla wlosów farbowanych i przyznam się, że nie spodziewałam się aż tak dobrego efektu.
Mam długie włosy, które od dawna maluję na bardzo ciemny brąz (średnio maluję je raz na miesiąc albo 1,5 miesiaca - zależy jak szybko odrastają). Do tego suszarka i prostownica więc nieźle dostają w kośc. Ale powiem Ci, że już po kilku użyciach widzę poprawę. Może po samym szamponie nie ma wielkiego "wow" ale szampon plus maska to już zestaw doskonaly.
No i muszę zauważyć, że na wlosach dlugo trzyma się przyjemny zapach.
blodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 07:36   #376
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Jak już mam być szczera, mam to samo odczucie czytam te recenzje, i tyle ochów i achów przy każdym produkcie, nie wiem, to rodzaj wyrazu wdzięczności za możliwość darmowego przetestowania? Nie powiem, ja też jestem wdzięczna z tego powodu, ale no bez przesady... Mam w planie wystawić recenzję pod koniec maja, gdy poużywam już trochę tych produktów, choć, wg mnie, to i tak nie za wiele czasu na testy, no ale
Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Też zamierzam poczekać do ostatniej chwili z recenzją, bo wiem że u mnie może być tak, że na poczatku ochy i achy nad kosmetykiem do włosów, a po tygodniu klapa, włosy obciążone i przetłuszczone - już nieraz tak było. Chociaż mam cichą nadzieję że tym razem będzie inaczej
__________________
Free mail
10 Minute mail
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 07:49   #377
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
[.....]
Przejrzałam opinię o linii Intensive Repair i doznałam szoku - dla około 10 testerek każdy z 3 produktów to HIT, a testują od poniedziałku-wtorku
No bez przesady... to ma być rzetelny test, a nie jakieś słodzenie !! No zirytowało mnie to
Niestety tak to jest - jak ktoś dostanie cokolwiek i dostanie linka by wystawić opinie to robi to byle jak byle szybko :P a co się stanie gdy pod koniec maja włosy jej wypadną ? i co recenzja nadal będzie tak aktualna ? (nie sondze)

Wczoraj dostałam tą maseczke rozgrzewającą ... i ją zostawie sobie na ostatnie użycie bo nie powiem ale obawiam się tego rozgrzania i to przy końcówkach :P
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 08:19   #378
anitka709
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 72
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

ja myję głowę codziennie, więc pewnie rezultaty będą szybsze. powiem, że moje włosy na pewno są delikatniejsze, bardziej miękkie , pachnące po prostu lepsze. jednak mam zestaw na puszenie, a tak do końca na to nie działa, chyba że potrzebuję czasu tzn moje włosy kochane a co z tym banerem? napiszcie mi jak mam to zrobić, bo mi się nie udaje, a nie jestem informatykiem

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

http://JPEG Image

nie wiem co zrobiłam, ale czy widać mój baner?

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------



próbuję, próbuję i próbuję
anitka709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 08:23   #379
Klakla1209
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

A ja miałam kiedyś piękne włosy, a teraz po dwóch ciążach masakra....,
ok dzieci super wiadomo,
ale włosy masakra, próbowałam już wielu maseczek, szamponów i odżywek i nic, dajek to samo, suche jak pieprz,
dostałąm Dove do testowania - może to w końcu pomoże, dam znać, jak i co,
stosowałam dopiero raz, i cos mi mówi żeto może być to

Klakla1209 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-16, 08:24   #380
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

ustawienia - edytuj podpis i tam to wklej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 08:28   #381
anitka709
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 72
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

no właśnie udało mi się, skopiowałam kod który dostałam na e-maila do okienka wiadomości, czy wy też widzicie ten baner?

anitka709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 08:32   #382
ILLUSION
Wtajemniczenie
 
Avatar ILLUSION
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 332
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Ja recenzje na KWC zostawiam na ostatnią chwilę, musze trochę potestować

Ja juz pisałam mam serię do włosów farbowanych. Dodatkowo w weekend czeka mne właśnie farbowanie włosów. Przetestuję wtedy tą kurację 60-sekundową. Planuję podzielić ją na połowę bo nie mam długich włosów i połowę użyję w ten weekend a połowę w nastepny.

Jak na razie jestem po jednokrotnym użyciu szamponu i maski. Co mogę już napisać? że pięknie pachną, że szampon jest bardzo wydajny - w porównaniu z tym którego akurat używałam. Włosy miękkie i łatwo się rozczesały, zauważyłam jakby zwiększoną objętość włosów ale niestety też puszyły się. Musiałam użyć specyfiku do wygładzania bo sterczały jakby naelektryzowane a tego nie lubię. To tyle po pierwszym użyciu, po kolejnym podzielę się dalszymi spostrzeżeniami. Włosów nie myję codziennie, zobaczę jak długo będą dobrze wyglądały.

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez anitka709 Pokaż wiadomość
no właśnie udało mi się, skopiowałam kod który dostałam na e-maila do okienka wiadomości, czy wy też widzicie ten baner?
Widać ale musisz wkleić w podpisie a nie w wiadomości
__________________
Igorek - 02.01.2013 r.

Edytowane przez ILLUSION
Czas edycji: 2014-05-16 o 08:33
ILLUSION jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 08:43   #383
anitka709
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 72
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez ILLUSION Pokaż wiadomość
Ja recenzje na KWC zostawiam na ostatnią chwilę, musze trochę potestować

Ja juz pisałam mam serię do włosów farbowanych. Dodatkowo w weekend czeka mne właśnie farbowanie włosów. Przetestuję wtedy tą kurację 60-sekundową. Planuję podzielić ją na połowę bo nie mam długich włosów i połowę użyję w ten weekend a połowę w nastepny.

Jak na razie jestem po jednokrotnym użyciu szamponu i maski. Co mogę już napisać? że pięknie pachną, że szampon jest bardzo wydajny - w porównaniu z tym którego akurat używałam. Włosy miękkie i łatwo się rozczesały, zauważyłam jakby zwiększoną objętość włosów ale niestety też puszyły się. Musiałam użyć specyfiku do wygładzania bo sterczały jakby naelektryzowane a tego nie lubię. To tyle po pierwszym użyciu, po kolejnym podzielę się dalszymi spostrzeżeniami. Włosów nie myję codziennie, zobaczę jak długo będą dobrze wyglądały.

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------


Widać ale musisz wkleić w podpisie a nie w wiadomości
Taka prosta rzecz z tym banerem, a tyle się namęczyłam informatyka ze mnie nie będzie ;-)
Recenzję też zostawię na sam koniec, niby myję włosy codziennie i rezultaty będą szybsze, ale testowanie to testowanie, przecież nie wystawię opinii po tygodniu co do puszenia włosów u mnie jest tak samo, szampon, maska i odzywka naprawdę są świetne, bo i ten zapach i włosy po tych kosmetykach są naprawdę w lepszym stanie, co już pisałam wcześniej miękkie, delikatne, jednak co do tego puszenia to tak nie do końca działają.z tym że moje włosy naprawdę są masakryczne, żeby je rozpuścić muszę wyprostować, bez prostowania nawet zwykłego kucyka nie zrobię. tylko kok i kok i kok
anitka709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 08:50   #384
maburekk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 566
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Też zostawiam recenzję na koniec. Myłam włosy przedwczoraj i wciąż pachną i są gładkie i przyjemne w dotyku. Jutro jednak spróbję bez odżywki i zobaczę, czy nadal każdy będzie sterczał w inną stronę.
maburekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 08:53   #385
j1987
Raczkowanie
 
Avatar j1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łańcut
Wiadomości: 263
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Ja myję włoski co 2gi dzień i z ich wyglądu dziś nie jestem zadowolona każdy żyje swoim życiem ;/ ale zadanie spełniła odżywka dwufazowa i ujarzmiła je
__________________
Zapraszam na mojego bloga http://wsiecinitekiniteczek.blogspot.com/
j1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 09:14   #386
anitka709
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 72
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez j1987 Pokaż wiadomość
Ja myję włoski co 2gi dzień i z ich wyglądu dziś nie jestem zadowolona każdy żyje swoim życiem ;/ ale zadanie spełniła odżywka dwufazowa i ujarzmiła je
No właśnie nie wiem jak moje włosy by wyglądały gdybym odpuściła sobie jeden wieczór mycia, weekend mam wolny, więc dzisiaj nie umyję i zobaczymy jutro

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez anitka709 Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem jak moje włosy by wyglądały gdybym odpuściła sobie jeden wieczór mycia, weekend mam wolny, więc dzisiaj nie umyję i zobaczymy jutro
dam znać
anitka709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 09:29   #387
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Ja kłaczki myję co 2, 3 dni. Dzięki Dove są bardziej wygładzone, przy czym nadal muszę je "okrasić" odrobiną lakieru, moją zmorą są sterczące baby hair. Zastanawiam się nad podarowaniem takiego samego szamponu mojej mamie, po ostatnim farbowaniu musiała przejść dekoloryzację- niestety, pasemka wyszły zbyt mocne w efekcie jej włoski bardzo się przesuszyły.
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 10:00   #388
anitka709
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 72
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez tekla45 Pokaż wiadomość
Ja kłaczki myję co 2, 3 dni. Dzięki Dove są bardziej wygładzone, przy czym nadal muszę je "okrasić" odrobiną lakieru, moją zmorą są sterczące baby hair. Zastanawiam się nad podarowaniem takiego samego szamponu mojej mamie, po ostatnim farbowaniu musiała przejść dekoloryzację- niestety, pasemka wyszły zbyt mocne w efekcie jej włoski bardzo się przesuszyły.
ta odżywka w sprayu jest fajna, można ją stosować na mokre jak i suche włosy, ja ją stosuję po umyciu włosków i też zawsze na drugi dzień na suche, jak są takie po rozczesaniu puszyste. wtedy jeszcze ładniej pachną,są błyszczące i w miarę ujarzmione tylko pewnie nie można przesadzać z dawką tej odzywki


---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

A dostałyście już ten link do ankiety?
anitka709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 10:01   #389
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Tez planuję wstawić recenzje szamponu i maski na koniec, żeby rzetelnie przetestować, ale mam serie color repair i w niej małą maseczkę 15 ml, to ją zrecenzuje wkrótce, bo dziś chcę użyć, zależy czy starczy mi na raz czy dwa.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 10:02   #390
blodka
Raczkowanie
 
Avatar blodka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 148
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez tekla45 Pokaż wiadomość
moją zmorą są sterczące baby hair
Też mam ten sam problem. Może nie mam ich tak dużo, ale każdy sterczy w swoją stronę i żaden nie chce ze mną współpracować.

Edytowane przez blodka
Czas edycji: 2014-05-16 o 10:03 Powód: poprawa pisowni
blodka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-22 11:29:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:34.