Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą roczki - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy kolejny tytuł
Roczki już za nami, zaraz jesień witamy. 1 1,72%
Rok już za nami, teraz na bunt dwulatka czekamy. 2 3,45%
Choc tak długo sie juz znamy- Z krzaków wyganiamy podczytujace mamy! 1 1,72%
Kosi Kosi łapki-Jestem taaaki duży ze zjadać kanapki 0 0%
Póki to lato nie minie każdy maluch na tym wątku nie jedno wywinie 0 0%
Minął roczek, czas tak leci - mamy i ich wakacyjne dzieci 8 13,79%
wspólny roczek już za nami i za dziećmi wciąż biegamy 2 3,45%
pierwszy roczek naszych dzieci, jak len czas szybciutko leci 5 8,62%
roczek mam ,zęby mam i na nerwach mamie gram 14 24,14%
wizaż nadal funkcjonuje, z nami dzieci wychowuje 2 3,45%
Dzieciaczki sztukę chodzenia szlifują, a mamuśki na zlot się szykują.... 1 1,72%
Czas zakończyć letnie plażowanie ale nie wizażowanie. Mamuśki lipcowo-sierpniowe 2011 1 1,72%
Roczki wyprawione, dumne mamy i ich dzieci zadowolone. Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011 0 0%
Niemowlęctwo juz za nami, drugi roczek zaczynamy! Letnie dzieci 2011 i ich rozgadane mamy. 17 29,31%
Roczek minął - nie do wiary, cieszą sie lipcowe i sierpniowe mamy 4 6,90%
Głosujący: 58. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-10, 12:35   #361
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość

Ulcia super impreza musiała być . Jak jeszcze bardziej schudniesz, to odwołam wakacyjne zaproszenie . Wpędzasz mnie w kompleksy .

Brumek Zuza też miała takie etapy z częstym budzeniem i właśnie do określonej godziny a potem spała już do rana normalnie. U nas się to wiązało z zębami albo ze skokiem. Przejdzie za kilka dni . .
iustyna i tak przyjadę

brumek u nas było podobnie, też budzenie z zegarkeim w ręku o określonej godzinie tylko po to żeby ja przytulić na sekundę i od razu sie uspokajała i odłożona do łóżeczka sama zasypiała...
Tak jakby chciała sprawdzić czy rodzice na pewno są..
Zdarza się to do dzisiaj, zwalam na taki etap rozwojowy
youyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:36   #362
karolinee1983
Zadomowienie
 
Avatar karolinee1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ol./Waw.
Wiadomości: 1 919
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Dla Zuzi stapelki z okazji roczku
Brumek dobrze gadasz, sama chciałabym znać diagnozę swojego dziecka
Patik to najwyraźniej nie kocha bułki miłością wielka tak jak Maja co do lekarza, ja tak jak dziewczyny, dla świętego spokoju poszlabym na kontrole
Agawoo cześć!
Adrji mnie tez to bezpieczne koło zaczyna kusic; za zabki
Stronczek mnie się wydaje, ze z katarem spokojnie można iść
Chelsea możesz męczyć Julkiem, bardzo fajne ujecia
Youyou my tez mamy rozmiar 86 i tez jakaś mała mi się wydawała, a pózniej w domu zobaczyłam, ze na matce bluzka jest napisane
__________________





MAJA 06.08.2011 r.



karolinee1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:40   #363
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję diagnozy Od 5 dni Tymek codziennie wieczorem wybudza się z płaczem. Dokładnie co godzinę. Od położenia spać do 1-1.30, a potem już spokojnie śpi do rana. Nigdy wcześniej mu się to nie zdarzało Te zęby (ale wcześniej mimo zębów inaczej się jednak zachowywał), skok (chociaż teorie skoków jakoś do mnie nie przemawiają ), Złe jakieś?
Muszę do niego iść, wziąć na ręce, przytulić i po minucie śpi dalej... I tylko ja, przy mężu nie uśnie.
Kurczę, a może ten lęk separacyjny tak mu się objawia dziwnie, że potrzebuje mnie poczuć w nocy? Tylko czemu potrzebuje do 1.30 a potem już nie?

hej


przepraszam ze sie tak wtrace....

Brumku u nas tez tak bylo.... po ok godzinie snu mala sie budzila z placzem i tylko ja moglam ja uspokoic. TZ probowal milion razy i nic... nawet jak mnie w pokoju nie bylo to mala pokazywala paluszkiem w strone drzwi.Jak ja wzielam na rece to tez minuta i odplywala.... na szczescie juz tak nie ma... Mysle, ze u Was tez szybko przejdzie. Jesli chodzi dlaczego tak sie dzieje to nie wiem ... moze zabki, lek separacyjny ( chociaz teraz bardziej odczuwam ten lek ) ..... a moze jakis zly sen
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:00   #364
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

hej wszystkim
od soboty nie miałam neta, dziś w końcu przyjechali i naprawili
w sobotę dzieci mi się pochorowały, wielka gorączka, nieprzespana noc, w niedzielę Lena już ok, Filip do popołudnia gorączka, już myślałam, że to ospa, ale kiedy ja pod wieczór zaczęłam się źle czuć i moja temperatura wzrosła wiedziałam, że to nie to
byliśmy wczoraj u lekarza, coś z gardłem, ale nic się nie dzieje, dzieci zdrowe, ja natomiast mam właśnie ból gardła lekki ale już lepiej niż wczoraj

dzieciaki dostały Calcium i syropek, ja cholinex i jest ok, ale mieliśmy się wczoraj poważyć ale jak usłyszeliśmy, że z przedszkola przysłali dziecko z podejrzeniem ospy i czeka w poczekalni to szybko uciekliśmy po badaniu żeby losu nie kusić i dzieci nie zarazić
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:18   #365
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Heeeej JAk sie macie z Amelką? pewnie już duża!
.
Heeej znikająca dziewczyno
U nas wsio ok, Amelka rośnie jak na drożdzach Własnie turla się po podłodze
Cytat:
Napisane przez Chelsea91 Pokaż wiadomość
To teraz was pomęczę.
Trochę Julka
Słodziak
Cytat:
Napisane przez madzia1k1 Pokaż wiadomość

Witaj i zostań z nami
Dziekuję
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:20   #366
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

kompletnie nie na temat: kolezanka z pracy robi magisterke. jkaby ktoras mogla to zamieszczam nizej ankiete i wyslijcie mi na pw odpowiedzi i metryczke.

W pewnym 100 tysięcznym mieście zrealizowano projekt mający na celu promocję atrakcji turystycznych regionu. Projekt zrealizowała lokalna firma. W ramach projektu przygotowano kampanię promocyjną w mediach lokalnych w innych województwach, foldery, prezentacje na targach turystycznych, eventy podczas festynów, akcje społeczne, spotkania przedsiębiorców
i zielone szkoły. Na potrzeby zarządzania projektem powołano zespół, który otrzymywał wynagrodzenie netto –
dyrektor biura 7 400,00 zł,
kierownik projektu 4860,00 zł,
specjalista ds. promocji 3 450,00 zł.

Na podstawie powyższych informacji proszę ocenić poniższe określenia na skali od 1 do 5, gdzie:
1 – zdecydowanie się nie zgadzam
2 – raczej się nie zgadzam
3 – trudno powiedzieć
4 – raczej się zgadzam
5 – zdecydowanie się zgadzam

PYTANIA:
1. Zespół zarządzający osiągnął założony cel.
2. Projekt okazał się sukcesem dla miasta.
3. Projekt został bardzo dobrze zrealizowany.
4. Członkowie zespołu zarobili pieniądze adekwatne do powierzonych zadań.
5. Zrealizowany projekt był bardzo dobry.
6. Atmosfera w zespole zarządzającym była bardzo dobra.
7. Mieszkańcy bardzo wysoko ocenili projekt.
8. Projekt miał pozytywny wpływ na życie mieszkańców.
9. Dzięki projektowi zrobiono dużo dobrego.
10. Członkowie zespołu projektu to dobrzy ludzie.


metryczka:
Płeć: K / M
Wiek: ………..
Status: pracuję / nie pracuję
Wykształcenie: średnie/wyższe

dzieki

macie pozdro od SWEETANGEL, pisala mi smsa, nadal bez netu
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:21   #367
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
a mysmy w sumie tak w ciemno własnie wyjechali...

Tak?
Myślałam, że macie tam rodzinę- siostrę.

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
Z katarem mozna wychodzić na dwor? Wychodzicie czy siedzicie w domu. Miałam plany na dzis, ale boje sie Troche ja zabierać na powietrze. W moim mieście bedzie dzis "przechodził" znicz olimpijski. Chciałam iść zobaczyć, jedyna okazja w życiu ...
Ja wychodziłam z katarem tzn Radek miał katar , lekarka nawet zalecała- że dziecku się lepiej oddycha na powietrzu.

Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość

Lili
Bebetto Magelan jest super naprawdę, ja do niego jeszcze dokupiłam koła pompowane na zimę, bo można zmieniać. Koła wyniosły z przesyłką 70 zł u producenta bo w sklepie zaśpiewali koło 150 A ten model co ma Dziubek jest od razu z pompowanymi, i chyba podnóżek ma inny
Zdecydowałam się na ten wózek
Tylko jeszcze pojadę go w realu na sklepie zobaczyć.
Cenowo najkorzystniej będzie na all pewnie.

Cytat:
Napisane przez Chelsea91 Pokaż wiadomość
To teraz was pomęczę.
Trochę Julka
Jest śliczny
Ma taką dziewczęcą delikatną urodę


Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Justyna, właśnie zostałaś moją najlepszą przyjaciółką
Telik o tym wie?

Edytowane przez Lili 83
Czas edycji: 2012-07-10 o 13:57
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 14:02   #368
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Dzięki zawszystkie kciuki

Sara nie dała się zbadać Pani Doktor na leżance, musiałam ją mieć na kolanach, ale to podobno normalne u roczniaków i tak je neurolog zawsze bada.
Ciemiączko prawie zarośnięte, wymiary głowy i klaty :P OK, tylko kurka Sarcia krzyżuje nóżki, mam jej odwodzić. Kontrola za 2miechy.
Nawet nie wiedziałam, że takie krzyżowanie to coś złego, myślałam że tak robi bo jej wygodnie...

Zaraz poszukam jakiejś fotki jak nie powinna robić.

O tak nie wolno:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02978_2.jpg (42,1 KB, 66 załadowań)
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.

Edytowane przez CarmelaSoprano
Czas edycji: 2012-07-10 o 14:05
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 14:07   #369
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez dziubek79 Pokaż wiadomość
Ania buziaki dla wojownika- dobrze że w sumie na strachu się skończyło !!

Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość
Ania wysłałam maila..
odeślę jak tylko będę miała sekundę bo teraz jedną ręką piszę

Cytat:
Napisane przez dziubek79 Pokaż wiadomość
... i grubsza
że co???
Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Ania mnie tez nie rusza krew, że upadnie i płacze, że wpada w histerię - generalnie zimna jestem w takich sytuacjach,czasem aż sama do siebie mówię że żmija jestem ale wiem, że gdybym reagowała "ojej,boli," i skalałabym przy niej to by plakała przy każdym upadku, a tak myślę właśnie że nie reaguję, bo Ja nie reaguje na jej boleści,wlanie głową o stół to potrafi nawet się zaśmiać i iść dalej...
dokładnie, ja tak samo. Jak się np uderzy to najlepszy sposób to odwrócenie uwagi, zagadanie, nie mówię "ojej, bolało"itp bo wiem że byłby większy płacz
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
dla bidnej wargusi!
Inicjacja zaliczona

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
i Saren z balkonu
super!
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Matko, ozłociłabym kogoś, kto by poszedł na dietę za mnie. Oczywiście skuteczną dietę
ja bym ci jeszcze dołożyła kika kg od siebie
Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
Witamy sie póki co słonecznie

Zaraz jadę z Sarenka na kontrole do neurologa, mam nadzieje że to będzie ostatnia wizyta.

Cytat:
Napisane przez Chelsea91 Pokaż wiadomość
Co do wagi to ja przyjmę od was po kilka kilo Bo wstyd przyznać ale ja ważę tyle ile wazyłam przed ciążą. (158 cm i 42,5 kg). Chętnie bym troszkę nabrała ale się jakoś nie da.
bierz ile tylko chcesz!
Cytat:
Napisane przez madzia1k1 Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam, żeby porządnie schudnąć to bym pewnie nie mogła nic jeść, tylko sama wodę pić.
obawiam się że skutek byłby odwrotny

No i witam nową mamusię :)
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 14:45   #370
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Znowu Agadus gdzieś wcięło... Nie wspominając o Scio

Jak Wam się wydaje że Wasze dzieci są duże (np. Marina), to się mylicie Właśnie rozmawiałam ze znajomym - dziecko z I połowy grudnia, czyli 7 miesięcy - 13 kg!!!

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
Z katarem mozna wychodzić na dwor? Wychodzicie czy siedzicie w domu. Miałam plany na dzis, ale boje sie Troche ja zabierać na powietrze. W moim mieście bedzie dzis "przechodził" znicz olimpijski. Chciałam iść zobaczyć, jedyna okazja w życiu ...
Można :ehem Tylko z gorączką nie.

Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
Filip chory :/ Zaczęło się katarem, teraz kaszle i mnie gardło zaczyna boleć. Idziemy do pediatry na 16.
O masz :edleje:

Cytat:
Napisane przez Chelsea91 Pokaż wiadomość
To teraz was pomęczę.
Trochę Julka
Juliś lubi przebieranki
Ma śliczne, wydatne usteczka

Cytat:
Napisane przez madzia1k1 Pokaż wiadomość
1. Ha, ha witaj w klubie
A tak na poważnie to nie dziwie się Tobie, że jesteś zaskoczona takim czymś, bo ja tez nie wiedziałam co sie dzieje jak pierwszy raz Dominik tak w nocy dokazywał. Od ok. 8 miesiąca budzi się w nocy, tylko po to, żeby go przytulić. Teraz się już przyzwyczaiłam i stawiam na lęk separacyjny, bo jak tylko go biorę na ręce, to od razu się wtuli i zasypia. Czasami nie budzi się w ogóle (oprócz 1 pobudki na jedzenie), ale to rzadko.
2. A dziewczyny jak to jest, w większości szczepicie na ospę czy nie? Bo już niedługo idziemy na szczepienie i zastanawiam się.
1. Nie strasz, Madziu!
2. Ja na pewno

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
2. Jak?! jak?! jak?! Nigdy sobie nie umiałam zrobić porządnych brwi nawet nie wiem jakie mi bardziej pasuje...
Reguluję sobie tak na oko, bo też nie umiem tak ładnie, wg jakiś tam norm Ale z tą henną zawsze wyglądają lepiej. bo ja mam ciemne brwi, dość szerokie, ale miejscami (przy końcach) za rzadkie i to nieładnie wygląda. A to je przyciemnia, wyrównuje i jest cool Bałam sie tej henny upiornie, ale się przełamałam i okazało się że to banalnie proste. To taka w żelu: http://recenzjekosmetyczne.blogspot....ocil-nr-3.html Jest jej dużo na allegro.
Tylko koniecznie trzeba do niej wodę utl. mieć.

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
Na szczęście taki kryzys już chyba nam przeszedł i Filip zakochany w siostrze ( i vice versa). Uwielbiam patrzeć jak się razem bawią
Jeszcze trochę i będę leżeć aa oni będą samowystarczalni
Optymistka

Cytat:
Napisane przez adrji Pokaż wiadomość
a no i mialam zacząc wątek ząbkowo (wiecie wogóle co ze mnie za matka)
wcale nie przyuważyłam dopiero przypadkiem wyczułam że Jaś ma uwaga 3 czwórki!
te biale potwory zaskoczyły nas zupelnie bo przeciez z nich takie przecież niby potwory a wyszły u nas zupełnie bezobjawowo niezauważalnie!
Oj, super, że tal łagodnie

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
brumek u nas było podobnie, też budzenie z zegarkeim w ręku o określonej godzinie tylko po to żeby ja przytulić na sekundę i od razu sie uspokajała i odłożona do łóżeczka sama zasypiała...
Tak jakby chciała sprawdzić czy rodzice na pewno są..
Zdarza się to do dzisiaj, zwalam na taki etap rozwojowy
Ale rozumiem, że przeszło generalnie, a teraz tylko z rzadka się zdarza?

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
Brumku u nas tez tak bylo.... po ok godzinie snu mala sie budzila z placzem i tylko ja moglam ja uspokoic. TZ probowal milion razy i nic... nawet jak mnie w pokoju nie bylo to mala pokazywala paluszkiem w strone drzwi.Jak ja wzielam na rece to tez minuta i odplywala.... na szczescie juz tak nie ma... Mysle, ze u Was tez szybko przejdzie. Jesli chodzi dlaczego tak sie dzieje to nie wiem ... moze zabki, lek separacyjny ( chociaz teraz bardziej odczuwam ten lek ) ..... a moze jakis zly sen
Uff, dzięki Moniu, że wpadłaś z takimi miłymi słowami

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
w sobotę dzieci mi się pochorowały, wielka gorączka, nieprzespana noc, w niedzielę Lena już ok, Filip do popołudnia gorączka, j
Biedni, tak często chorujecie

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Telik o tym wie?
Ja mam wielkie serce, jakoś je pomieszczę

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
Ciemiączko prawie zarośnięte, wymiary głowy i klaty :P OK, tylko kurka Sarcia krzyżuje nóżki, mam jej odwodzić. Kontrola za 2miechy.
Nawet nie wiedziałam, że takie krzyżowanie to coś złego, myślałam że tak robi bo jej wygodnie...
Coś Ty, dlaczego złe???

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
ja bym ci jeszcze dołożyła kika kg od siebie
Aniu, przestałabym się wtedy do Ciebie odzywać
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 15:15   #371
iustyna1
Wtajemniczenie
 
Avatar iustyna1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 674
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

ja z komy więc bez cytowania: Carmela dlaczego źle z tym krzyżowaniem nóg? Zuza też tak robi...
__________________
Leniwiec przy mnie to ma ADHD
Kto rano wstaje ten jest niewyspany
- Co robisz?
- Szukam szczęścia.
- W lodówce???
- Gdzieś kur*a musi być!!


iustyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 16:37   #372
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Dziewczyny jaki krój sukienki będzie trochę optycznie wyszczuplał..?
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 16:50   #373
alibany
Rozeznanie
 
Avatar alibany
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 824
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cześć!!!

brumek rzuciło mi się w oczy, że pytałaś o metraż działki - 1100m kw.

Czytam pobieżnie, bo zwyczajnie nie mam czasu. Mąż w domu więc ciągle oś, ciągle gdzieś.

youyou dzieciaki cudne, ten buziak Podobne torty miałyśmy
Zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam

Ciekawe ile jeszcze mylnych wyobrażeń mam w stosunku do Waszych wizerunków Bo dzieciaczki w większości znam

Zmalowana zdrówka dla Was, widzę, że dopadło Was to co nas ostatnio, tylko u nas katar u małej skończył się zapaleniem ucha. Oby szybko Wam przeszło!! Zdrówka....
I dla Wiki by katar poszedł precz....


Dziewczyny, czy Wasze dzieci smiejąc sie, szczerząc swoje zębole, robią tak, że dolne jedynki mają przed górnymi? Ala często tka robi, w sumie zawsze gdy ma buzie otwarta i szczerzy zęby czy to uśmiechając się, czy podczas wygłupów.
alibany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 17:02   #374
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
ja z komy więc bez cytowania: Carmela dlaczego źle z tym krzyżowaniem nóg? Zuza też tak robi...

Nie zapytałam, bo nie wiedziałam nawet że tak robi, dopiero jak fotki poprzeglądałam to widać że krzyżuje namiętnie.
Coś o przywodzicielach mówiła i żeby odwodzić. Neurolog mówiła też że może tak krzyżować jak jest zdenerwowana, albo w czasie jakiejś ekscytacji, ale na co dzień prostować.
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 17:12   #375
Kajool
Zadomowienie
 
Avatar Kajool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dziki zachód
Wiadomości: 1 433
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez madzia1k1 Pokaż wiadomość


Domyslam się jak musi Ci byc ciezko bez TŻ..

dziekuje

Cytat:
Napisane przez Madziulka_17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki krój sukienki będzie trochę optycznie wyszczuplał..?
hmm wiesz wszystko zalezy od sylwetki, dla kazdego typu bedzie inny kroj.



Witam nowa mamuske
Dla Zuzi Stapelkowej sto lat zycze
Patiku wiesz, ja bym sie wybrala do lekarza, to przeciez nie zaszkodzia ty sie uspokoisz.


Bylam dzisiaj u lekarza i mlody zdrowy, ale ja nadal na antybiotyku. Pierwsza noc w lozeczku hmm polowiczny sukces, spal w nim do 2.

Mam pytanie jakie biuro podrozy polecacie?? Gdzie jechac w sierpniu aby nie bylo za goraco?? mam zadanie od TZ do wykonania znalezc jakies wakacje dla nas i dla rodziny z UK, ktora ma doleciec z londynu. Nie wiem jak mam to zrobic. Oczywiscie Pan i Wladca wymysla, a ty kobieto realizuj i sie mecz.
__________________
"Ty jesteś, wiem, już nie bajką, nie snem
Ale jesteś prawdziwy jak ja..."
Kajool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 17:26   #376
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez Kajool Pokaż wiadomość
hmm wiesz wszystko zalezy od sylwetki, dla kazdego typu bedzie inny kroj.
Typowe jabłko
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 19:24   #377
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Odswiezam i odswiezam i co? I nico
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 19:25   #378
alibany
Rozeznanie
 
Avatar alibany
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 824
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Carmela....widze, że Ty jesteś z Trójmiasta..... wahamy się z tż czy uderzyć jutro do Sopotu/Gdyni...jaka u Was jest pogoda?
Zapowiadają zmianę pogody w sumie od jutra i nie wiemy czy ryzykować i liczyć, że nie będzie padać cały dzień

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
Odswiezam i odswiezam i co? I nico
Ja też
Mam luźniejszy wieczór, a tu cisza...
alibany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 19:34   #379
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Witam (bardzo serdecznie, bo z jednego miasta) mielczankę!

Brumku 13 kg w tym wieku? toż to kolosik.
Super, żeś zadowolona z henny, ja też tylko ją używam, zresztą ( pisała Nataszka kiedys ) kosmetyczki najczęściej też
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 19:35   #380
dziubek79
Zakorzenienie
 
Avatar dziubek79
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 257
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
Witamy sie póki co słonecznie

Zaraz jadę z Sarenka na kontrole do neurologa, mam nadzieje że to będzie ostatnia wizyta.
spóźniłam się

Cytat:
Napisane przez karolinee1983 Pokaż wiadomość
Dziubku ja Cię dawno nie widziałam, ale dla mnie wygladasz kwitnaco i dużo szczuplej niż kiedyś. Naprawde nie kadze


Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość

Oj u mnie też nie dobrze... po ciąży mi został naprawdę wielki brzuch wprawdzie nigdy nie miałam płaskiego, ale teraz to jest masakra... no i 63kg przy 168cm to też nie tak mało... i strasznie odbiła sie na mnie zmiania na tutejsze jedzenie

oj to teraz pojechałaś :P ja przy wzroscie 170 taka wagę uważałam za świetną wręcz idealną, przy mniejszej poniżej 60kg wyglądałam wręcz chudo. Proszę więc mi tutaj nie smutać , masz idealną wagę i ciesz się nią


Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny

Noszę się z zamiarem napisania na Waszym wątku już od początku lipca

Chciałam złożyć Waszym dzieciaczkom życzenia wszystkiego najelpszego z okazji roczku, zdrówka, radości, uśmiechu i energii, której i tak im nie brakuje A Wam wytrwałości i pociechy z małych szkrabów

Podczytywałam Was jakiś czas, śledziłam z wypiekami Wasze opisy porodów, ponieważ sama byłam w ciaży, tylko rodziłam kilka miesięcy później A na Waszym wątku odkryłam kilka dziewczyn z mojego miasta i kilka znajomych nicków, więc jakoś mi było miło Was czytać

Po narodzinach mojej córeczki nie mam już tyle czasu na czytanie wizażu, ale postanowiłam złożyć dzieciaczkom życzenia i przyznać się, że Was podczytywałam z ukrycia
I podziękować, bo wiele się od Was nauczyłam

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i już uciekam, żeby Wam nie zasmiecać
miło bardzo , rozgość się


Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Justyna, właśnie zostałaś moją najlepszą przyjaciółką
padłam a myślałam,że takie szybkie i zmienne przyjaźnie to tylko w przedszkolu



Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Tak?


Zdecydowałam się na ten wózek
Tylko jeszcze pojadę go w realu na sklepie zobaczyć.
Cenowo najkorzystniej będzie na all pewnie.



Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
Dzięki zawszystkie kciuki

Sara nie dała się zbadać Pani Doktor na leżance, musiałam ją mieć na kolanach, ale to podobno normalne u roczniaków i tak je neurolog zawsze bada.
Ciemiączko prawie zarośnięte, wymiary głowy i klaty :P OK, tylko kurka Sarcia krzyżuje nóżki, mam jej odwodzić. Kontrola za 2miechy.
Nawet nie wiedziałam, że takie krzyżowanie to coś złego, myślałam że tak robi bo jej wygodnie...

Zaraz poszukam jakiejś fotki jak nie powinna robić.

O tak nie wolno:
no to mnie zaskoczyłaś, bo Szymek tak własnie siedzi


Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
Nie zapytałam, bo nie wiedziałam nawet że tak robi, dopiero jak fotki poprzeglądałam to widać że krzyżuje namiętnie.
Coś o przywodzicielach mówiła i żeby odwodzić. Neurolog mówiła też że może tak krzyżować jak jest zdenerwowana, albo w czasie jakiejś ekscytacji, ale na co dzień prostować.
hmmm i zgłupiałam


cierpiałam na brak neta wielka awaria na całym osiedlu ale wygląda na to ,że naprawili w końcu

jakaś padnięta jestem chyba mam dość upałów
nie wiem nawet co chciałam napisać
dziubek79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 19:38   #381
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez alibany Pokaż wiadomość
Carmela....widze, że Ty jesteś z Trójmiasta..... wahamy się z tż czy uderzyć jutro do Sopotu/Gdyni...jaka u Was jest pogoda?
Zapowiadają zmianę pogody w sumie od jutra i nie wiemy czy ryzykować i liczyć, że nie będzie padać cały dzień[COLOR="Silver"]
Pogoda jest extra! Możesz śmiało jechać, taka akurat, nie za mocny upał. Dziś padało może z 5 minut.
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 19:41   #382
alibany
Rozeznanie
 
Avatar alibany
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 824
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
Pogoda jest extra! Możesz śmiało jechać, taka akurat, nie za mocny upał. Dziś padało może z 5 minut.
Dzięki
Zdecydowaliśmy, że jedziemy, w najgorszym wypadku spędzimy cały dzień w ikei
alibany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 19:50   #383
zapałeczka
Zadomowienie
 
Avatar zapałeczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 044
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny

Noszę się z zamiarem napisania na Waszym wątku już od początku lipca

Chciałam złożyć Waszym dzieciaczkom życzenia wszystkiego najelpszego z okazji roczku, zdrówka, radości, uśmiechu i energii, której i tak im nie brakuje A Wam wytrwałości i pociechy z małych szkrabów

Podczytywałam Was jakiś czas, śledziłam z wypiekami Wasze opisy porodów, ponieważ sama byłam w ciaży, tylko rodziłam kilka miesięcy później A na Waszym wątku odkryłam kilka dziewczyn z mojego miasta i kilka znajomych nicków, więc jakoś mi było miło Was czytać

Po narodzinach mojej córeczki nie mam już tyle czasu na czytanie wizażu, ale postanowiłam złożyć dzieciaczkom życzenia i przyznać się, że Was podczytywałam z ukrycia
I podziękować, bo wiele się od Was nauczyłam

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i już uciekam, żeby Wam nie zasmiecać
Witaaamy! Koleżanko z mojej miejscowości
__________________
Natan

Edytowane przez zapałeczka
Czas edycji: 2012-07-10 o 20:07
zapałeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 19:53   #384
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Brumek ten 7 miesieczny bobas i ma 13kg to a mi nie zdrowo brzmi...

Carmela uwielbiam Sarkę pod każdym względem, jak będę miała syna to żonę ma już wybraną !

Agulaabar piszę i piszę i napisać nie mogę. Nie zmiernie się cieszę że wróciłaś od czasu do czasu oglądałam sobie Wasze brzuszkowe zdjęcia dobrze że jesteś

KOMARY - Ja kupiłam komarnika z wkładami,ale badziwie śmierdzi nawet te dla dzieci :/ planuję kupic moskitiere na okna.

Ja po rozmowie.
Mają dzwonić w przyszłym tyg.
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 19:56   #385
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Carmela nie kumam z tymi nóżkami że to niby źle? mmm pierwsze słyszę taką teorię, moja Lila też chyba czasem tak robi, ona generalnie lubi w wózku nogi na ten pałąk zarzucać i inne różne pozycje nożne przybiera
Zresztą Sarenka na tym zdjęciu nie wygląda na specjalnie podekscytowaną czy zdenerwowaną... totalny chillout




Cytat:
Napisane przez karolinee1983 Pokaż wiadomość
Youyou my tez mamy rozmiar 86 i tez jakaś mała mi się wydawała, a pózniej w domu zobaczyłam, ze na matce bluzka jest napisane
A to wszystko jasne My ją dostaliśmy w prezencie i nie specjalnie na metkę zwróciłam uwagę, spojrzałam tylko na rozmiar i założyłam że tyo kiecka

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
1. Reguluję sobie tak na oko, bo też nie umiem tak ładnie, wg jakiś tam norm Ale z tą henną zawsze wyglądają lepiej. bo ja mam ciemne brwi, dość szerokie, ale miejscami (przy końcach) za rzadkie i to nieładnie wygląda. A to je przyciemnia, wyrównuje i jest cool Bałam sie tej henny upiornie, ale się przełamałam i okazało się że to banalnie proste. To taka w żelu: http://recenzjekosmetyczne.blogspot....ocil-nr-3.html Jest jej dużo na allegro.
Tylko koniecznie trzeba do niej wodę utl. mieć.



2. Ale rozumiem, że przeszło generalnie, a teraz tylko z rzadka się zdarza?
'

1.dzięki za namiary na hennę!! mam zamiar właśnie kupić a nie mogłam sobie przypomniec jak się nazywała właśnie ta polecana przez Was.

2. Generalnie znacznie zmalała częstotliwość powiedzmy do pobudki tak raz w tygodniu

Cytat:
Napisane przez alibany Pokaż wiadomość

youyou dzieciaki cudne, ten buziak Podobne torty miałyśmy
Zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam
a jak mnie sobie wyobrażałaś?
youyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 19:57   #386
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
Dziewczyny u Was też taki rój os w tym roku??
TAK !! Ja mam fobię i się boję os, pszczół i innych żądlących i w tym roku po raz pierwszy mnie użądliło !!! Jak się huśtałam na huśtawce, w sumie lepiej mnie jak FIlipa. Koleżanki córe też ugryzło :/

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Tak?


Zdecydowałam się na ten wózek
Tylko jeszcze pojadę go w realu na sklepie zobaczyć.
Cenowo najkorzystniej będzie na all pewnie.


SUPER ))

My po lekarzu. Dostaliśmy syropy póki co, a jak nie przejdzie to mam podać Bactrim.
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 20:11   #387
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Carmela uwielbiam Sarkę pod każdym względem, jak będę miała syna to żonę ma już wybraną .





Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
Carmela nie kumam z tymi nóżkami że to niby źle? mmm pierwsze słyszę taką teorię, moja Lila też chyba czasem tak robi, ona generalnie lubi w wózku nogi na ten pałąk zarzucać i inne różne pozycje nożne przybiera
Zresztą Sarenka na tym zdjęciu nie wygląda na specjalnie podekscytowaną czy zdenerwowaną... totalny chillout
Właśnie i chodzi o to że tak krzyżować nóżki dziecko może w stresie, a nie na luzaka

No nic dziś odwodziliśmy

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
TAK !! Ja mam fobię i się boję os, pszczół i innych żądlących i w tym roku po raz pierwszy mnie użądliło !!! Jak się huśtałam na huśtawce, w sumie lepiej mnie jak FIlipa. Koleżanki córe też ugryzło :/

Ja też sie boje, ale nie o siebie tylko psy. Ronek jest mocno uczulony, raz jak go osa użądliła to spuchł cały, calusieńki! Był 2 razy wiekszy (łacznie z jajkami- które wtedy jeszcze miał )
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 20:14   #388
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
(łacznie z jajkami- które wtedy jeszcze miał )[/SIZE]
Pozbawiłaś Ronka męskości
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 20:16   #389
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

hej
Brumeczku jestem jestem, cały czas Was podczytuję, oporostu, w dzień nie mam czasu a wieczorami juz siły, zbliża się remont i wszystko przekładam, kupuje, juz tyle kasy wydałam,że mnie aż serce boli, ale mam do remontu kuchnie, przedpokój, i taka dobudówkę i wszystko praktycznie sama, bo mąż w pracy będzie sąsiad pomagał ale tez po pracu, na szczęście dzieci cały dzień będą u moich rodziców ja będę przywoziła i odbierała, tyle dobrze,
jeszcze na domiar tego wszystkiego coś lodówka się popie.przy.ła musiałam dzisiaj chodzic po sklepach i szukac nowe, w końcy wybrałam taka jak mi się podoba, a musisałam kupic ( w sumie rodzice zafundowali) bo w mojej lodówce jest uwaga +13, stopni, to się otruć można
i tyle u mnie, Oli teraz w domu siedzi, nie prowadzę jej do przedszkola to i więcej czasu muszę jej poświęcić, a wieczorem muszę Was podczytać bo mi Was brakuje, ale tej bym odpisała i tej, ale nie ma siły teraz tyeż ledwo mam siłę, ale, poprawię się, obiecuję nawet coś skrobnę

dla roczniaków 100 lat


witam nową koleżankę i za odwagę, pisz więcej dziewczyny fajne są i nie gryzą

zanka dobrze że to nie ospa, miałam Ci dzisiaj smska wysłac ale brakło mi czasu

coś jeszcze miałam pisać

dziubek ten kolor włosów bardzo Ci pasuje, coś nie widziałam Cię w tych ciemniejszych, a łobuz jaki juz duży

Julek super zdjęcia, jak On się zmienia

Sarenka siedzi sobie jak dama, widac że wózek przypasował

coś miałam napisać, jejku wyleciało mi z glowy, ...
__________________

agadus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 20:19   #390
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez alibany Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Wasze dzieci smiejąc sie, szczerząc swoje zębole, robią tak, że dolne jedynki mają przed górnymi? Ala często tka robi, w sumie zawsze gdy ma buzie otwarta i szczerzy zęby czy to uśmiechając się, czy podczas wygłupów.

Radek szczerzy
Ale ma je równo, tzn dolne nie wychodzą przed górne.
Ładnie prezentuje wszystkie 8


Mam problem z butami, Radek nie chce ich nosić. Cały czas mi się wydaje, że jest mu niewygodnie. Nie potrafię mu dobrać odpowiednich.
W sandałach leci mu stopa do przodu a jak ścisnę bardziej to się mu odgniata.
Generalnie to nie zakładałam mu wcześniej butków, wydawało mi się, że jak nie chodzi to nie ma potrzeby. I teraz mam, nie jest przyzwyczajony i chce ściągać.
Jak dobrać odpowiedni numer?
skąd mam wiedzieć czy nie są małe/duże?

Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.