Botox - która się odważyła i jakie efekty?? - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-02, 14:23   #361
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez Olinda Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie

Jeśli mozecie mi odpowiedzieć, to będę bardzo wdzięczna. W poniedziałek miałam robiony botox na lwią zmarszczkę. Podobno było to 17 jednostek. Zmarszczka się spłyciła, ale jak moco zmarszczę brwi to ją widać, no i ja potrzafię je zmarszczyć. Myslałam, że jak się podaje botox to to miejsce jest jakby "sztywne". Może mi ktoś wytłumaczyć, czy mam go prawidłowo podany, czy moze za mało?
Pozdrawiam
a byłaś już na kontroli? (zwykle po 14-30 dniach)
ja bym poprosiła o dostrzyknięcie. Nie powinnaś jej móc zmarszczyć.
A jeśli chodzi o spłycenie to mi niestety po drugim zabiegu dopiero czoło się wyprostowało. Troszkę te moje zmarszczki były utrwalone
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 14:21   #362
Olinda
Raczkowanie
 
Avatar Olinda
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 85
Dot.: Botox

Witam
Dziękuję za odpowiedzi. Dzwoniłam do Pani doktor. Powiedziała mi, że 7 dni to za krótko, że mam poczekać około 14 - 20 dni i potem przyjść na kontrolę. Potem ewentualnie jeszcze dostrzyknie botoxu.
Pozdrawiam
Olinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 11:48   #363
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Botox

Gdy botox przestaje działać stan skóry wraca do stanu sprzed zabiegu czy są jakieś różnice? Można rozpoznać, że kobieta "miała kiedyś botox"?
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 10:23   #364
malamila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 94
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się nad Dermamedem jak szukałam, ale zdecydowałam się na Oławską, Wersal, u p. Moniki. Byłam bardzo zadowolona, ale również jestem ciekawa opinii o innych gabinetach
hej, no właśnie zdecydowałam się 3 miesiące temu na Dermamed i muszę powiedzieć, że naprawdę jestem zadowolona - efekt widoczny już po pierwszych 2 zastrzykach, zmarszczki znacznie się wygładziły - no i oczywiście nic nie bolało wiec dla mnie już w ogóle luksu, bo panicznie boję się igieł :S
malamila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 13:01   #365
mayenne1986
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5
Dot.: Botox

Dziewczyny! Botoks to przestarzała metoda! Jeśli chcecie coś zrobić ze swoją twarzą, to nie wstrzykujcie sobie toksyn, tylko stosujcie skuteczne i zdrowe metody! Ja polecam zabieg Sculptra. Polega na wstrzyknięciu kwasu polimlekowego, który odbudowuje skórę!! Nie jest zwykłym wypełniaczem jak botoks, tylko powoduje, że skóra sama się regeneruje i odbudowuje!! Efekt utrzymuje się bardzo długo, bo ja robiłam prawie dwa lata temu i dalej efekt jest genialny! Robiłam we Wrocławiu, na Traugutta, w takiej dużej klinice. Generalnie polecam wszystkim!!!
mayenne1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 16:30   #366
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez mayenne1986 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Botoks to przestarzała metoda! Jeśli chcecie coś zrobić ze swoją twarzą, to nie wstrzykujcie sobie toksyn, tylko stosujcie skuteczne i zdrowe metody! Ja polecam zabieg Sculptra. Polega na wstrzyknięciu kwasu polimlekowego, który odbudowuje skórę!! Nie jest zwykłym wypełniaczem jak botoks, tylko powoduje, że skóra sama się regeneruje i odbudowuje!! Efekt utrzymuje się bardzo długo, bo ja robiłam prawie dwa lata temu i dalej efekt jest genialny! Robiłam we Wrocławiu, na Traugutta, w takiej dużej klinice. Generalnie polecam wszystkim!!!
botoks nie jest wypełniaczem. Na Traugutta Ci nie powiedzieli?
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 22:26   #367
malamila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 94
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
botoks nie jest wypełniaczem. Na Traugutta Ci nie powiedzieli?
wróćmy zatem do korzeni
Botox jest toksyną botulinową - naturalnym białkiem, które poprzez hamowanie impulsów między komórkami nerwowymi, a mięśniami sprawia, że mięśnie te się rozluźniają i zmarszczki, które są nad nimi przestają się tworzyć - mi tak mówili w Dermamedzie
malamila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 09:44   #368
Anysz25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Botox

Witam
Jestem tu nowa i nie ukrywam, że zalogowałam się tu po to bo mam nadzieję, że uzyskam od was odpowiedz na nurtujące mnie pytanie.
Zapisałam się na wstrzyknięcie botoxu. Chcę pozbyć się kurzych łapek oraz lwiej zmarszczki między brwiami. Przeczytałam mnustwo artykułów oraz pozytywnych opinni na temat tego zabiegu. Nie wątpie, że jest on skuteczny. Nie wiem natomiast co się stanie z moją twarzą w momęcie gdy botoks przestanie działać i nie będę chciała powtarzać zabiegu. Boję się, że działanie botoxu na moją twarz przez 3-4 miesiące spowoduje trwałe zmiany nie koniecznie pozytywne i moja twarz nie wróci do stanu z przed zabiegu. Boję się, że żeby dobrze wyglądać bedę skazana na botox. Czy ktoś jest w stanie mi pomuc w tej kwestii? Czy może ktoś z was był w takiej sytuacji?
Anysz25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:52   #369
agne2
Raczkowanie
 
Avatar agne2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: Botox

kiedy botox przestanie działać skóra znowu zaczyna się marszczyć, widzę to akurat teraz po 3 miesiącach od zrobienia kurzych łapek, jeśli nadal nie chcesz mieć zmarszczek znowu robisz botox, podobno potem botox działa dłużej, sama się o tym przekonam jak znowu zrobię, ale zmarszczki po prostu wracają i tyle
agne2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 22:42   #370
malamila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 94
Dot.: Botox

Ja powiem tak - jeżeli z różnych powodów nie uda się poddać kolejnym zabiegom to i tak skóra na tym skorzysta.
Twarz już po jednym zabiegu - czyli około półrocznym okresie działania toksyny botulinowej wygląda młodziej, jest bardziej wypoczęta.
Często zmarszczki ulegają spłyceniu. Jest to wynik dodatkowego działania botoxu, polegający na tym, że gdy przez pół roku nie wykonujemy żadnych ruchów marszczących czoło czy ruchów odpowiedzialnych za "kurze łapki" skóra odpoczywa, więc po ustaniu dziania botoxu i tak wygląd młodziej
malamila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 16:07   #371
Pannamonia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 101
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez Anysz25 Pokaż wiadomość
Witam
[...]Nie wiem natomiast co się stanie z moją twarzą w momęcie gdy botoks przestanie działać i nie będę chciała powtarzać zabiegu. Boję się, że działanie botoxu na moją twarz przez 3-4 miesiące spowoduje trwałe zmiany nie koniecznie pozytywne i moja twarz nie wróci do stanu z przed zabiegu. Boję się, że żeby dobrze wyglądać bedę skazana na botox. Czy ktoś jest w stanie mi pomuc w tej kwestii? Czy może ktoś z was był w takiej sytuacji?
Botox poraża zakończenia nerwowe mięśni, przez co te ostatnie nie działają. Jednakże nie ma obawy o stały efekt zabiegu - połączenia nerwowe po pewnym czasie się regenerują. Różnica do sytuacji przed zabiegiem będzie tylko taka (jak pisały koleżanki poniżej) że skóra "zapomni" o zmarszczkach, w związku z tym przez jakiś czas będą one płytsze. Więcej o botoksie znajdziesz tu.
Pannamonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-01, 12:14   #372
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: Botox

oczywiście tez trzeba pamiętać, czy osoba wstrzymująca botox ma o tym jakiekolwiek pojęcie, bo możemy sobie zaserwować drogie kuku, dlatego nie warto udawać się do pierwszego lepszego miejsca - bo meeega promocja, a do sprawdzonych salonów medycyny estetycznej
my dee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 13:58   #373
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Botox

Dziewczyny Chcę zafundować mamie botox na czole (od mrużenia oczu w czasach gdy jej okulary korekcyjne nie były jeszcze przyciemniane) - ile taki zabieg będzie kosztował? Orientacyjnie? NO i .. naprawdę warto wstrzykiwać botox czy są lepsze sposoby już teraz? <zapytała niezorientowana>
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 16:06   #374
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Dziewczyny Chcę zafundować mamie botox na czole (od mrużenia oczu w czasach gdy jej okulary korekcyjne nie były jeszcze przyciemniane) - ile taki zabieg będzie kosztował? Orientacyjnie? NO i .. naprawdę warto wstrzykiwać botox czy są lepsze sposoby już teraz? <zapytała niezorientowana>

orientacyjnie 450 zł. Warto.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 20:36   #375
malamila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 94
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
orientacyjnie 450 zł. Warto.
jasne, że warto - tym bardziej, że w czasie działania botoksu, mówiąc po ludzku - występuje hamowanie impulsów między komórkami nerwowymi, a mięśniami - co sprawia, że mięśnie się rozluźniają i zmarszczki, które są nad nimi przestają się tworzyć - tak mi to wyłożyli abym zrozumiała sens działania
Jeśli chodzi o cenę to się zgadzam, coś koło tego - natomiast wszystko zależy, które miasto i czy załapiesz się na jakiś rabacik jak ja we Wrocławskim Dermamedzie gdzie załapałam się na promo i dałam 380
malamila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 21:36   #376
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Botox

dziękuję kobietki za Wasze odpowiedzi. Ja zaczytałam właśnie, że czas między sesjami później się wydłuża (podobnie jak z depilacją to działa) - to tak gdyby się mamie spodobało. Takiej ceny mniej więcej się spodziewałam.. Będziemy szukać kogoś dobrego może w Lublinie (mile widziane byłoby w PW polecenie ewentualnie)

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2012-09-11 o 21:39
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 12:46   #377
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Botox

Ceny są różne, ja płaciłam raz 400zł (preparatem Azzalure), wtedy za czoło, kurze łapki i lwią zmarszczkę dałam 900zł, a tydzień temu robiłam to samo i zapłaciłam 600zł (preparatem Botox, który moim zdaniem jest lepszy), Pani dr bierze 300zł za daną okolicę. Czoło i lwia zmarszczka u niej są jako jedno.

Teraz to był mój 4 raz jak robiłam botox, średnio co 6 m-cy powtarzam.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 20:11   #378
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Ceny są różne, ja płaciłam raz 400zł (preparatem Azzalure), wtedy za czoło, kurze łapki i lwią zmarszczkę dałam 900zł, a tydzień temu robiłam to samo i zapłaciłam 600zł (preparatem Botox, który moim zdaniem jest lepszy), Pani dr bierze 300zł za daną okolicę. Czoło i lwia zmarszczka u niej są jako jedno.

Teraz to był mój 4 raz jak robiłam botox, średnio co 6 m-cy powtarzam.
Czy z biegiem czasu jestes coraz bardziej zadowolona z efektow?
Podejrzewam, że częściej niż raz na rok nie ma mowy by moja mamuś chciała chodzić na te zabiegi...
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 21:16   #379
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Czy z biegiem czasu jestes coraz bardziej zadowolona z efektow?
Podejrzewam, że częściej niż raz na rok nie ma mowy by moja mamuś chciała chodzić na te zabiegi...
wiesz co - raz na rok, będzie za rzadko, więc jak już to najlepiej to własnie co 6 miesięcy. Ja mam sprawdzoną miejscówkę - nie mówię, że masz się od razu omawiać, po prostu obadaj zdjęcia, aby zobaczyć efekty botoxu: http://dermamed-instytut.com/?name=botox
my dee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 12:21   #380
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Czy z biegiem czasu jestes coraz bardziej zadowolona z efektow?
Podejrzewam, że częściej niż raz na rok nie ma mowy by moja mamuś chciała chodzić na te zabiegi...
Za pierwszym razem po 3 m-cach nie miałam ani śladu, za drugim razem trochę lepiej, ale też efekt max 3-4 m-ce (z tym że za drugim i trzecim razem miałam robione Azzalurem, który jest słabszy niż botox). Pani dr mówiłam mi że tak co 6 m-cy trzeba powtarzać (ja bym najchętniej co 4 powtarzała), chociaż podobno botox jak i kwas u osób po 40 stce trzyma się dłużej, tak szybko się nie wchłania, tak słyszałam ale nie wiem, bo ja dopiero przed 30-tką.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 06:39   #381
Ayadeco
Raczkowanie
 
Avatar Ayadeco
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 126
Dot.: Botox

U mnie efekt utrzymuje się ok. 4 miesiące, a botoks robiłam już w dwóch różnych klinikach i miałam różnych firm preparat. Chyba za dużo się śmieję i stąd te kurze łapki tak szybko wracają.
Ayadeco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 10:19   #382
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Botox

Gdy powiedziałam mamie o konieczności powtarzania zabiegu to się zaczyna mi wycofywać. Ajć, do wcześniejszego stanu tak od razu przecież skóra nie powróci... Jak tu ją namówić żeby chciała jednak ? Wiem, że będzie zadowolona, trochę tej kasy wydamy ale chcę żeby była zadowolona..
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 10:51   #383
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Gdy powiedziałam mamie o konieczności powtarzania zabiegu to się zaczyna mi wycofywać. Ajć, do wcześniejszego stanu tak od razu przecież skóra nie powróci... Jak tu ją namówić żeby chciała jednak ? Wiem, że będzie zadowolona, trochę tej kasy wydamy ale chcę żeby była zadowolona..
wiesz co - jak sama zobaczy pierwsze efekty to uwierz sama będzie chciała powtarzać
a poza tym co jest ważne - w czasie, kiedy działa botoks nasze nerwy odpoczywają, ponieważ nie pracują i się nie naprężają, więc jak mama stwierdzi, że po pierwszym podejściu dziękuje i tak wyjdzie na plus

tutaj masz zajawkę jak działa botoks i jakie są efekty http://dermamed-instytut.com/?name=botox
my dee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 18:44   #384
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Botox

Moim zdaniem to najlepsze co może być, szkoda kasy wydawać na super kremy (miałam La Mer i inne drogie, a efektu nie było), efekt jest naprawdę rewelacyjny. Zapewniam że jak raz spróbuje to będzie chciała znowu.

Ale mówisz, że to dla mamy, nie wiem czy sam botox wystarczy, może sie okazać że zmarszczki są głębokie i bez ich wypełnienia kwasem się nie obejdzie.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 13:46   #385
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to najlepsze co może być, szkoda kasy wydawać na super kremy (miałam La Mer i inne drogie, a efektu nie było), efekt jest naprawdę rewelacyjny. Zapewniam że jak raz spróbuje to będzie chciała znowu.

Ale mówisz, że to dla mamy, nie wiem czy sam botox wystarczy, może sie okazać że zmarszczki są głębokie i bez ich wypełnienia kwasem się nie obejdzie.
zgadzam się - dlatego należy zgłosić się do profesjonalisty, a nie pierwszego lepszego gabinetu z grupona. Lekarz powie czy nie trzeba jeszcze wypełnić kwasem.
Poszukaj renomowanego salonu, sugerując sie doświadczeniem i praktyką lekarza aby wszystko było zrobione tak jak być powinno, a mama będzie naprawdę zadowolona
my dee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 14:29   #386
doderic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 17
Dot.: Re: Botox - raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość
Z tego co wiem (może się myle) to Dermed jest na Piotrkowskiej i Jaracza, to który Dermed odradzasz? mam nadzieję, ze buzia doszła już do "normalności" Straszne jest to co opisałś, zero profesjonalizmu http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon30.gif Dzieki za przestroge

kurcze - to tylko pokazuje jak łatwo można sobie zaszkodzić - człowiek odkłada kasę, w końcu idzie w swoim przekonaniu do profesjonalisty, a tu proszę...
ehhh - trzeba po prostu być czujnym i sprawdzam szanownych lekarzy i weryfikować ich umiejętności - innej rady nie ma!
doderic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 22:56   #387
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Re: Botox - raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Za pierwszym razem po 3 m-cach nie miałam ani śladu, za drugim razem trochę lepiej, ale też efekt max 3-4 m-ce (z tym że za drugim i trzecim razem miałam robione Azzalurem, który jest słabszy niż botox). Pani dr mówiłam mi że tak co 6 m-cy trzeba powtarzać (ja bym najchętniej co 4 powtarzała), chociaż podobno botox jak i kwas u osób po 40 stce trzyma się dłużej, tak szybko się nie wchłania, tak słyszałam ale nie wiem, bo ja dopiero przed 30-tką.
A to nie jest za wcześnie na takie "rewelacje" odmładzające? Lekarze nie odradzali Ci zabiegu? A może w inną stronę - zdecydowanie się na botox w młodym wieku przynosi trwalsze efekty i nieco hamuje nadchodzące oznaki starzenia?

Cytat:
Napisane przez my dee Pokaż wiadomość
wiesz co - jak sama zobaczy pierwsze efekty to uwierz sama będzie chciała powtarzać
a poza tym co jest ważne - w czasie, kiedy działa botoks nasze nerwy odpoczywają, ponieważ nie pracują i się nie naprężają, więc jak mama stwierdzi, że po pierwszym podejściu dziękuje i tak wyjdzie na plus

tutaj masz zajawkę jak działa botoks i jakie są efekty http://dermamed-instytut.com/?name=botox
Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to najlepsze co może być, szkoda kasy wydawać na super kremy (miałam La Mer i inne drogie, a efektu nie było), efekt jest naprawdę rewelacyjny. Zapewniam że jak raz spróbuje to będzie chciała znowu.

Ale mówisz, że to dla mamy, nie wiem czy sam botox wystarczy, może sie okazać że zmarszczki są głębokie i bez ich wypełnienia kwasem się nie obejdzie.
Xnika i MyDee, wdzięczna jestem za Wasze uwagi i porady

Mam młodą mamuśkę, bo dopiero jej 43 lata stuknęły, a zmarszczki nie są aż tak bardzo głębokie (jednak na czole, od mrużenia, mogą wymagać jak mówicie kwasu).
Racja. Najlepsze chyba co możemy zrobić to właściwie wybrać się do specjalisty, któremu ufa wiele kobiet, wypytać jak ocenia to i owo
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 11:37   #388
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Re: Botox - raz jeszcze

Botox w młodym wieku "zamraża" zmarszczki, że skóra później wygląda lepiej, zmarszczki się nie pogłębiają, a więc skóra nie potrzebuje kwasu hialuronowego, wystarczy botox. A po za tym mam wokół oczu zmarszczki mimiczne, kurze łapki też. Teraz w piątek idę do pani dr i poda mi pod oczy kwas hialuronowy (jest ona jednym z nielicznych lekarzy którzy podają pod oczy mikrodawki botoxu i wstrzykuje kwas), efekt zarówno botoxu pod oczy jak i kwasu jest super.

Co do wieku, lekarze wychodzą z założenia, że botox można powinno się podawać od 20 roku życia (wtedy zapobiega zmarszczkom), moje pod oczami niestety są głębsze i muszę robić tak kwas.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 08:52   #389
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Botox

Ja mam ochote na Botox ale sie wacham otoz na czole mam takie pierwsze zaczatki zmarszczek mimicznych ktore widac tylko pod swiatlo jak stoje bokiem, nie mam kurzych lapek jeszcze, ale mam zaraz pod samym okiem kilka kreseczek - no ale czytam i czytam i sie dowiaduje ze nikt nam botoxu nie wstrzykuje tylko nieliczni lekarze - mieszkam w Anglii i sama nie wiem ktory doktor jest dobry, dowiedzialam sie o jednym ale ceny ma dwa razy wyzsze niz normalni no i dla mnie zdecydowanie za wysokie, nie wiem jak zrobic jakies badanie "rynku" bo moje kolezanki tu w Anglii tego nie robia.

Sama nie wiem czy sie zdecydowac ... moze poprostu zrobie i zobacze czy jest jakas roznica
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 09:04   #390
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
Ja mam ochote na Botox ale sie wacham otoz na czole mam takie pierwsze zaczatki zmarszczek mimicznych ktore widac tylko pod swiatlo jak stoje bokiem, nie mam kurzych lapek jeszcze, ale mam zaraz pod samym okiem kilka kreseczek - no ale czytam i czytam i sie dowiaduje ze nikt nam botoxu nie wstrzykuje tylko nieliczni lekarze - mieszkam w Anglii i sama nie wiem ktory doktor jest dobry, dowiedzialam sie o jednym ale ceny ma dwa razy wyzsze niz normalni no i dla mnie zdecydowanie za wysokie, nie wiem jak zrobic jakies badanie "rynku" bo moje kolezanki tu w Anglii tego nie robia.

Sama nie wiem czy sie zdecydowac ... moze poprostu zrobie i zobacze czy jest jakas roznica
Odpisałam Ci wczoraj w wątku który założyłaś, na czoło na Twoim miejscu bym zrobiła botox, na kurze łapki mogłabyś profilaktycznie zamrozić zmarszczki, aby zamrozić podaje się tylko mikro dawki.

Pod oczami jak już wczoraj Ci napisałam, można podać botox, ale większość lekarzy w to miejsce nie podaje, ja mam trzeciego już lekarza i ten akurat podaje i efekt w połączeniu z kwasem jest super.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-26 11:49:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.