Praca w H&M? - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-20, 16:47   #361
agolka89
Raczkowanie
 
Avatar agolka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 85
Dot.: Praca w H&M?

To wiem już, że należy się spodziewać podobnego maila Mimo, że ogłoszenie zniknęło dawno temu to u mnie ciągle wisi status, że jest aktywne.

Nie_pytaj_ - pewnie wtedy mieli mniejszy wybór, a teraz trafiło się więcej osób z lepszym doświadczeniem.
agolka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 19:40   #362
Nie_pytaj_
Raczkowanie
 
Avatar Nie_pytaj_
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 58
Dot.: Praca w H&M?

Nom możliwe, ale nie poddałam się i gdy tylko pojawiło się kolejne ogłoszenie w pobliżu mojego miejsca zamieszkania znowu wysłałam aplikację
__________________
Nie_pytaj_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 11:36   #363
marta martita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3
Dot.: Praca w H&M?

pracuje w h&m prawie dwa lata i szczerze NIE POLECAM TEJ FIRMY!!! oczywiście plusem jest umowa o prace, bo obecnie trudno o taką stabilizację oraz fakt, że jak juz zostaniesz zatrudniony to raczej nie zwalniają chyba, że się kradnie. Ogromna większość wypowiedzeń zostaje skladana przez samych pracowników, ponieważ trudno jest wytrzymać tempo i presje jaka wywierają kierownicy. Niezależnie od tego ile dajesz z siebie ciagle jest mało i źle. przegladajac forum zauważyłam, że niektórzy uwazają, ze pracownicy hm obsługuj ą z łaską i odniechcenia, ale jak mamy poświęcać duzo uwagi klientowi skoro na prannej zmianie jest jedna osoba na sklepie do której obowiązków należy rozniesienie sztang z dnia poprzedniego, rozniesienie dostawy, dbanie o porzadek na przymierzalni i stanie na kasie, odbieranie kazdego telefonu i dzwonienie klientom do innyvh galerii po ubrania. Ktoś moze sie zapytac po co tam pracuje skoro tak narzekam a no po to, że potrzebuje pieniedzy na utrzymanie. Pensja w cale nie jest zadawalająca zwazając na wkład własnej pracy, ta firma nie wie co znaczy zmotywować pracownika. jezeli chodzi o studia to da sie je pogodzic z pracą ale napewno nie w pełnym wymiarze godzin. Ja mam 1/2 etatu a i tak czasami musze zrezygnować z zajęć poniewaz pojawia nieplanowana zmiana grafiku. generalnie nie nalezy sie przyzwyczajac do pierwszej wersji grafiku bo i tak kilkakrotnie sie zmienie w ciagu miesiąca. Tak w ogole to ppracuje w jednym z Krakowskich H&M. Co do rekrutacji to tak naprawde jest onna bez sensu bo wszystko sie weryfikuje w pierwszych dniach pracy, czesto ludzie mysla ze przyjda sobie do odzieżówki i beda odpoczywać (są to moje osobiste wnioski patrzac po ludziach którzy sa obecnie zatrudniani a jest to ich pierwsza praca) no niestety h&m to jest szkoła przetrwania ale może to kiedys zaplusuje. jeżeli chodzi o awans, to generalnie liczy sie podlizywanie kierownikowi a nie jakość pracy
marta martita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 09:31   #364
larwa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 27
Dot.: Praca w H&M?

Cytat:
Napisane przez marta martita Pokaż wiadomość
pracuje w h&m prawie dwa lata i szczerze NIE POLECAM TEJ FIRMY!!! oczywiście plusem jest umowa o prace, bo obecnie trudno o taką stabilizację oraz fakt, że jak juz zostaniesz zatrudniony to raczej nie zwalniają chyba, że się kradnie. Ogromna większość wypowiedzeń zostaje skladana przez samych pracowników, ponieważ trudno jest wytrzymać tempo i presje jaka wywierają kierownicy. Niezależnie od tego ile dajesz z siebie ciagle jest mało i źle. przegladajac forum zauważyłam, że niektórzy uwazają, ze pracownicy hm obsługuj ą z łaską i odniechcenia, ale jak mamy poświęcać duzo uwagi klientowi skoro na prannej zmianie jest jedna osoba na sklepie do której obowiązków należy rozniesienie sztang z dnia poprzedniego, rozniesienie dostawy, dbanie o porzadek na przymierzalni i stanie na kasie, odbieranie kazdego telefonu i dzwonienie klientom do innyvh galerii po ubrania. Ktoś moze sie zapytac po co tam pracuje skoro tak narzekam a no po to, że potrzebuje pieniedzy na utrzymanie. Pensja w cale nie jest zadawalająca zwazając na wkład własnej pracy, ta firma nie wie co znaczy zmotywować pracownika. jezeli chodzi o studia to da sie je pogodzic z pracą ale napewno nie w pełnym wymiarze godzin. Ja mam 1/2 etatu a i tak czasami musze zrezygnować z zajęć poniewaz pojawia nieplanowana zmiana grafiku. generalnie nie nalezy sie przyzwyczajac do pierwszej wersji grafiku bo i tak kilkakrotnie sie zmienie w ciagu miesiąca. Tak w ogole to ppracuje w jednym z Krakowskich H&M. Co do rekrutacji to tak naprawde jest onna bez sensu bo wszystko sie weryfikuje w pierwszych dniach pracy, czesto ludzie mysla ze przyjda sobie do odzieżówki i beda odpoczywać (są to moje osobiste wnioski patrzac po ludziach którzy sa obecnie zatrudniani a jest to ich pierwsza praca) no niestety h&m to jest szkoła przetrwania ale może to kiedys zaplusuje. jeżeli chodzi o awans, to generalnie liczy sie podlizywanie kierownikowi a nie jakość pracy

zgodzę się z prawie wszystkim poza tym awansem, nie wiem jak u Was w Krakowie,u Nas w Gdańsku awansują za ciężką pracę
ps. w krakowskiej galerii pracujesz? moja była kierowniczka sklepu teraz tam jest
larwa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 22:14   #365
sylwia485K
Raczkowanie
 
Avatar sylwia485K
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 93
Dot.: Praca w H&M?

Cytat:
Napisane przez larwa86 Pokaż wiadomość
zgodzę się z prawie wszystkim poza tym awansem, nie wiem jak u Was w Krakowie,u Nas w Gdańsku awansują za ciężką pracę
ps. w krakowskiej galerii pracujesz? moja była kierowniczka sklepu teraz tam jest
A ja się zgodzę z "marta martita"
sylwia485K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 15:24   #366
marta martita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3
Dot.: Praca w H&M?

Nie w Krakowskiej Z tym awansem to poprzedni kierownic bardzo ciągnęli do góry harujących pracowników obecnie tak nie jest z reszta jak patrze na moich kierowników to się zastanawiam jak to się stało, że się znaleźli na tych stanowiskach. Generalnie w tym sklepie robi się coraz gorzej, stawiają oraz większe wymagania. A myster shoper to już totalna porażka;/
marta martita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 12:40   #367
Nunum
Rozeznanie
 
Avatar Nunum
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 812
Dot.: Praca w H&M?

rowniez sie z tym zgadzam niestety, myslicie ze np z Zarze jest lepiej? bo zastanawiam sie na przejscie. OD siebie moge powiedziec, ze duzo zalezy do kieroniwka. Pracuje juz prawie rok i na poczatku bylo ok bo mialam kierownik, ktory rozumial ze nie da sie zrobic 5 rzeczy na raz, a teraz mam taka kieroniczke ze ciagle cos jest zle;/ Nie rozumiem tego, chca zeby wszedzie byl porzadek a na rano jest jedna osoba, ktora musi robic wszytsko;/ rozmawialamz mkolezanka ktora pracuje w innej sieiowce, mniejsze niz H&M i moiwla, ze u niej jest 5 ososb na rano;/ Lubie ludzi, kotrzy tam pracuja ale ciagle mysle o zmianie pracy bo mam juz dosc;/
__________________
Słodycze i niezdrowe jedzenie
Waga w dół !
...
Nunum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 09:42   #368
tikutik
Zadomowienie
 
Avatar tikutik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 600
Dot.: Praca w H&M?

Udało mi się przeczytać wszystkie posty Wiele się można dowiedzieć dzięki Wam jak jest z pracą w H&M i przede wszystkim jak przebiega proces rekrutacyjny. Aktualnie szukają ludzi do sklepów w Katowicach, Czeladzi i Dąbrowie Górniczej (te miasta by mnie akurat interesowały) i nie przypominam sobie żeby ktoś tutaj pisał o sytuacji jaka jest sklepach akurat w tych miastach. Proszę o jakąś informację na temat kierowników gdzie warto, albo do którego miasta nie warto aplikować? Jeżeli nie chcecie pisać tutaj to bardzo proszę o informacje na PW.
tikutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 14:49   #369
missfit
Przyczajenie
 
Avatar missfit
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: wsh
Wiadomości: 21
Dot.: Praca w H&M?

właśnie dzwonili do mnie z h&mu, że dostałam pracę. jutro jadę na rozmowę z panią kierownik dotyczącą warunków itd. troche się stresuje, po przeczytaniu całego wątku, że to taki obóz pracy. zostałam przyjęta na dział dziecięcy i męski, choć wolałam na damski. 1/2 etatu.
__________________
'nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała'. m. monroe
missfit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 15:52   #370
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: Praca w H&M?

A ja dzisiaj byłam na etapie grupowym. Fajnie było Cieszę się, że nie wiedziałam co mnie czeka. Nawet jeżeli nie wypadłam jakoś rewelacyjnie (trudno stwierdzić jednoznacznie pod jakim kątem oni Cię obserwują i jakie jest "najwłaściwsze" zachowanie) to przeżyłam coś ciekawego, w całkiem przyjemnej atmosferze. No i ma się po tym spotkaniu już mniej więcej pojęcie o tym jak ta praca będzie wyglądała, oczywiście jeżeli się trochę myśli w trakcie.
Nie wiem czy zaproszą mnie na kolejny etap rekrutacji, czy coś będzie z tej pracy, ale nie żałuję, że tam poszłam tak czy inaczej.
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy własny samochód
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 17:56   #371
alexandretta1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Praca w H&M?

Dostałam tą prace w Czeladzi , po 2 etapach , pierwszy telefoniczny a drugi rozmowa z dwoma kierowniczkami działu pytania jak na każdych rozmowach nie zbyt stresująco ,zadzwonili do mnie na następny dzień po 2 spotkaniu ze zapraszają podpisać dox mam nadzieje ze sobie poradzę
alexandretta1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 22:42   #372
DizzyMissLizzy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Praca w H&M?

Hej, ja mam jutro ten grupowy etap i zastanawiam się co może mnie czekać pod hasłem "gry i zabawy":P jakie miałaś zadania, pytania? I po drugie, koleś mówił żebym ubrała się na sportowo. Co miałaś na sobie, nie chciałaby przesadzić w żadną stronę
DizzyMissLizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 20:17   #373
missfit
Przyczajenie
 
Avatar missfit
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: wsh
Wiadomości: 21
Dot.: Praca w H&M?

hmmm u nas przechodziłam dwa spotkania, pierwsze z kierownikiem sklepu i pracownica, a drugi z kierownikiem dzialu. dzisiaj spotkalam sie ponownie z kierownikiem, dostalam caly plik dokumentow do wypelnienia i skierowania na badania. zdecydowanie trzeba sie przygotowac na pytania o sklep, aktualne kolekcje, miec co powiedziec o sobie oraz jakie mamy plany na zycie i najblizszy rok. oni szukaja rpzede wszytskim perspektywnicznych pracownikow, wiec oczywiscie najlepiej mowic ze chcemy sie tam piac po szczeblach kariery. dziewczyny wydaja sie bardzo sympatyczne, a strasznie sie martwilam szkoda ze u nas nie bylo etapu grupowego, bo to na bank ciekawe. podobno bardzo duzo osob aplikowalo na to stanowisko (info od pracownicy), wiec dziwne ze tego nei zrobili
__________________
'nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała'. m. monroe
missfit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 19:49   #374
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: Praca w H&M?

Cytat:
Napisane przez missfit Pokaż wiadomość
hmmm u nas przechodziłam dwa spotkania, pierwsze z kierownikiem sklepu i pracownica, a drugi z kierownikiem dzialu. dzisiaj spotkalam sie ponownie z kierownikiem, dostalam caly plik dokumentow do wypelnienia i skierowania na badania. zdecydowanie trzeba sie przygotowac na pytania o sklep, aktualne kolekcje, miec co powiedziec o sobie oraz jakie mamy plany na zycie i najblizszy rok. oni szukaja rpzede wszytskim perspektywnicznych pracownikow, wiec oczywiscie najlepiej mowic ze chcemy sie tam piac po szczeblach kariery. dziewczyny wydaja sie bardzo sympatyczne, a strasznie sie martwilam szkoda ze u nas nie bylo etapu grupowego, bo to na bank ciekawe. podobno bardzo duzo osob aplikowalo na to stanowisko (info od pracownicy), wiec dziwne ze tego nei zrobili
O, super post, przyda się Przeszłam do "ostatniego etapu", którym w moim przypadku jest właśnie rozmowa z kierownikiem.

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez DizzyMissLizzy Pokaż wiadomość
Hej, ja mam jutro ten grupowy etap i zastanawiam się co może mnie czekać pod hasłem "gry i zabawy":P jakie miałaś zadania, pytania? I po drugie, koleś mówił żebym ubrała się na sportowo. Co miałaś na sobie, nie chciałaby przesadzić w żadną stronę
Oni proszą, żeby nie opowiadać dalej co się działo na spotkaniu i ja uważam, że ma to sens. Tak czy inaczej do tych zadań nie da się w żaden sposób przygotować, przynajmniej do tych, które były w mojej grupie.
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy własny samochód
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 21:57   #375
missfit
Przyczajenie
 
Avatar missfit
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: wsh
Wiadomości: 21
Dot.: Praca w H&M?

Kiedy masz spotkanie? Daj znać jak poszło!
__________________
'nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała'. m. monroe
missfit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 09:47   #376
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Praca w H&M?

Do poczytania.
http://vumag.pl/newsy/rewolucyjne-de...ary,56957.html
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 21:26   #377
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: Praca w H&M?

Cytat:
Napisane przez missfit Pokaż wiadomość
Kiedy masz spotkanie? Daj znać jak poszło!
Już jestem "po". Rozmowa przyjemna, czułam, że to nie jest takie typowe przesłuchanie, tylko bardziej potwierdzenie czy ja mam czas i dam radę fizycznie/psychicznie tam pracować. Dlatego też nie byłam zestresowana, nie byłam z niczego odpytywana, nie musiałam opowiadać o sobie w samych superlatywach itp., była to taka bardziej rozmowa o dyspozycyjności i ogólne podkreślenie tego, jak bardzo ciężko tam jest pracować i czy ja na pewno chcę, dużo słuchałam.
Mam dać odpowiedź niebawem i mogę zaczynać
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy własny samochód
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 16:06   #378
jutka555
Wtajemniczenie
 
Avatar jutka555
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 678
Dot.: Praca w H&M?

Czy assessment to jest ta praca/spotkanie grupowe czy rozmowa z kierownictwem? zaprosili mnie właśnie na assessment i powiedzieli że mam zarezerwować sobie maksymalnie godzinę czasu na to

przeczytałam cały wątek ale jakoś nie było jednoznacznej odpowiedzi na moje pytanie, albo je przeoczyłam
jutka555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 16:44   #379
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: Praca w H&M?

Cytat:
Napisane przez jutka555 Pokaż wiadomość
Czy assessment to jest ta praca/spotkanie grupowe czy rozmowa z kierownictwem? zaprosili mnie właśnie na assessment i powiedzieli że mam zarezerwować sobie maksymalnie godzinę czasu na to

przeczytałam cały wątek ale jakoś nie było jednoznacznej odpowiedzi na moje pytanie, albo je przeoczyłam
assessment -> zadania grupowe
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy własny samochód
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-22, 17:01   #380
jutka555
Wtajemniczenie
 
Avatar jutka555
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 678
Dot.: Praca w H&M?

Cytat:
Napisane przez lagerfeldised Pokaż wiadomość
assessment -> zadania grupowe
dzięki za szybką odpowiedź dostałaś już odpowiedź czy przyjmują Cię do pracy?
jutka555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 19:48   #381
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: Praca w H&M?

Dostałam. Przyjmują
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy własny samochód
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 20:22   #382
MalinowaMambaa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Praca w H&M?

Do dziewczyn, które pracują/pracowały w H&M:
Jak wygląda okres wypowiedzenia w H&M?
Musicie oddać razem z wypowiedzeniem kartę pracowniczą ze zniżką? Jak wygląda ten okres dają Wam wyrobić swój etat, czy pociągają z nadgodzin i robię wolne? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.
MalinowaMambaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 13:48   #383
ffre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 38
Dot.: Praca w H&M?

Pytanie do pracujących - jak wygląda kwestia awansów? Rzeczywiście nagradza się dobrą prace, piszą o tym bajki, czy trzeba się ponadprzeciętnie lubić z kierowniczką?
ffre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 23:30   #384
sylwia485K
Raczkowanie
 
Avatar sylwia485K
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 93
Dot.: Praca w H&M?

Cytat:
Napisane przez ffre Pokaż wiadomość
Pytanie do pracujących - jak wygląda kwestia awansów? Rzeczywiście nagradza się dobrą prace, piszą o tym bajki, czy trzeba się ponadprzeciętnie lubić z kierowniczką?
To drugie Niestety tak jest u mnie
sylwia485K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 05:26   #385
marta martita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3
Angry Dot.: Praca w H&M?

ja bym tego nie nazwala ponad przecietnym lubieniem tylko Podlizywaniem sie w moim sklepie nie doceniaja starych pracownikow talentami zostaja beznadziejni pracownicy ktorzy boja sie odezwac do kiero i na wszystko sie zgadzaja.
marta martita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 09:37   #386
larwa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 27
Dot.: Praca w H&M?

Cytat:
Napisane przez marta martita Pokaż wiadomość
ja bym tego nie nazwala ponad przecietnym lubieniem tylko Podlizywaniem sie w moim sklepie nie doceniaja starych pracownikow talentami zostaja beznadziejni pracownicy ktorzy boja sie odezwac do kiero i na wszystko sie zgadzaja.
nie wiem w których sklepach pracujecie ale ja w jednym z większych, właściwie nr 1 na pomorzu i takich jaj nie ma, jak ciężko pracujesz to kiero na feedbacku rysuje Ci ścieżkę i idziesz na talenta
larwa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 22:10   #387
Ilavarasi
Przyczajenie
 
Avatar Ilavarasi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Praca w H&M?

PORAŻKA PORAŻKA PORAŻKA PORAZKA

Jakiś miesiąc temu podpisałam umowę w HM i wtedy nikt nie raczył mnie poinformować, że pracuje się na jakąś 1/100 etatu. To jest po prostu żart.... Przyniosłam im sugestie do grafiku i czekałam aż się odezwą 2 tygodnie i cisza, a miałam czekać na telefon :/. W końcu znowu poszłam zapytać o co chodzi, że nikt do mnie nie dzwonił, wtedy rozpisano mi 2 dni pracy. W tym momencie kończy się miesiąc a ja byłam w pracy 4 dni ... mój dochód za czerwiec to będzie około 200 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Za pewne atmosfera salonu zależy od miejsca, w którym się parcuje, a u mnie jest fatalnie. Stoję w magazynie i wpinam klipsy, a laska obok mnie obgaduje inne nowe dzieczyny ze swoją psiapsiółą stojąc obok mnie i wiedząc, że tez jestem nowa. Non stop słyszę, ze pracuje za wolno bez względu na to jak szybko coś robię, ciągle słyszę że trzeba podkręcić tempo, a ja nie dość ze nowa i niewprawiona to już i tak daje z siebie wszystko. Kiedy to co mam zrobić w 7 godzin robię w 4 każą iść do domu bo "już nie ma nic do roboty" z tekstem na odchodne abym podkręciła bardziej tempo. To jest jakiś cyrk na kółkach chcą z człowieka zrobić tresowaną małpę. Nic nie tłumaczą ale jak zrobisz źle to jest KRZYK i jakieś docinki także profesjonalizm to raczej nieznane słowo w HM. Pracowałam w kilku miejscach i nigdzie nie było tak źle, po prostu odradzam szkoda czasu nawet dla osób na studiach.
__________________
Jak mnie zapalisz
wtedy zapłonę
Co do sekundy
O Księżyca wschodzie
Ja będę gotów
Ja będę godzien
A wtedy cuda staną się w mig
Ilavarasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 00:25   #388
sylwia485K
Raczkowanie
 
Avatar sylwia485K
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 93
Dot.: Praca w H&M?

Cytat:
Napisane przez Ilavarasi Pokaż wiadomość
PORAŻKA PORAŻKA PORAŻKA PORAZKA

Jakiś miesiąc temu podpisałam umowę w HM i wtedy nikt nie raczył mnie poinformować, że pracuje się na jakąś 1/100 etatu. To jest po prostu żart.... Przyniosłam im sugestie do grafiku i czekałam aż się odezwą 2 tygodnie i cisza, a miałam czekać na telefon :/. W końcu znowu poszłam zapytać o co chodzi, że nikt do mnie nie dzwonił, wtedy rozpisano mi 2 dni pracy. W tym momencie kończy się miesiąc a ja byłam w pracy 4 dni ... mój dochód za czerwiec to będzie około 200 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Za pewne atmosfera salonu zależy od miejsca, w którym się parcuje, a u mnie jest fatalnie. Stoję w magazynie i wpinam klipsy, a laska obok mnie obgaduje inne nowe dzieczyny ze swoją psiapsiółą stojąc obok mnie i wiedząc, że tez jestem nowa. Non stop słyszę, ze pracuje za wolno bez względu na to jak szybko coś robię, ciągle słyszę że trzeba podkręcić tempo, a ja nie dość ze nowa i niewprawiona to już i tak daje z siebie wszystko. Kiedy to co mam zrobić w 7 godzin robię w 4 każą iść do domu bo "już nie ma nic do roboty" z tekstem na odchodne abym podkręciła bardziej tempo. To jest jakiś cyrk na kółkach chcą z człowieka zrobić tresowaną małpę. Nic nie tłumaczą ale jak zrobisz źle to jest KRZYK i jakieś docinki także profesjonalizm to raczej nieznane słowo w HM. Pracowałam w kilku miejscach i nigdzie nie było tak źle, po prostu odradzam szkoda czasu nawet dla osób na studiach.
Bo chcą się zmieścić w takcie,ale jak będziesz mieć niedogodziny to wlepią Ci pracę nawet jak Ci nie pasuje.Powiem tak uciekaj dziewczyno z tej firmy jak najszybciej
sylwia485K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 09:40   #389
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Praca w H&M?

Dziewczyny jak to jest czy można tak o po prostu podejść do kogoś i tam zostawić swoje CV? Czy po prostu jak jest nabór...? Przyjmują osoby bez doświadczenia..?

Pracuje/ pracowała któraś w w RZESZOWIE?
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 10:16   #390
Fryzz
Raczkowanie
 
Avatar Fryzz
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: nie skąd tylko dokąd :)
Wiadomości: 74
Dot.: Praca w H&M?

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest czy można tak o po prostu podejść do kogoś i tam zostawić swoje CV? Czy po prostu jak jest nabór...? Przyjmują osoby bez doświadczenia..?

Pracuje/ pracowała któraś w w RZESZOWIE?
Nikt nie weźmie Twojego CV bezośrednio bo to nie tak działa. Składa się swoją aplikacje tylko przez stronę.

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Ilavarasi Pokaż wiadomość
PORAŻKA PORAŻKA PORAŻKA PORAZKA

Jakiś miesiąc temu podpisałam umowę w HM i wtedy nikt nie raczył mnie poinformować, że pracuje się na jakąś 1/100 etatu. To jest po prostu żart.... Przyniosłam im sugestie do grafiku i czekałam aż się odezwą 2 tygodnie i cisza, a miałam czekać na telefon :/. W końcu znowu poszłam zapytać o co chodzi, że nikt do mnie nie dzwonił, wtedy rozpisano mi 2 dni pracy. W tym momencie kończy się miesiąc a ja byłam w pracy 4 dni ... mój dochód za czerwiec to będzie około 200 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Za pewne atmosfera salonu zależy od miejsca, w którym się parcuje, a u mnie jest fatalnie. Stoję w magazynie i wpinam klipsy, a laska obok mnie obgaduje inne nowe dzieczyny ze swoją psiapsiółą stojąc obok mnie i wiedząc, że tez jestem nowa. Non stop słyszę, ze pracuje za wolno bez względu na to jak szybko coś robię, ciągle słyszę że trzeba podkręcić tempo, a ja nie dość ze nowa i niewprawiona to już i tak daje z siebie wszystko. Kiedy to co mam zrobić w 7 godzin robię w 4 każą iść do domu bo "już nie ma nic do roboty" z tekstem na odchodne abym podkręciła bardziej tempo. To jest jakiś cyrk na kółkach chcą z człowieka zrobić tresowaną małpę. Nic nie tłumaczą ale jak zrobisz źle to jest KRZYK i jakieś docinki także profesjonalizm to raczej nieznane słowo w HM. Pracowałam w kilku miejscach i nigdzie nie było tak źle, po prostu odradzam szkoda czasu nawet dla osób na studiach.
Ilavarasi, w jakim mieście Ty pracujesz ?
Fryzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-23 15:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:04.