AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się depresja. - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-23, 20:21   #361
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się dep

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Co tam dziewczyny?
Pusto tu jakoś , nieładnie
Nie mogę codzień pisać że nienawidzę swojej pracy i jak nie chce mi się do niej jechać więc dziś tylko pozytywnie:
wróciłam niedawno z zumby przyszło moje zamówienie z Allegro no i włosy mam w końcu pofarbowane
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 20:38   #362
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się dep

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Nie mogę codzień pisać że nienawidzę swojej pracy i jak nie chce mi się do niej jechać więc dziś tylko pozytywnie:
wróciłam niedawno z zumby przyszło moje zamówienie z Allegro no i włosy mam w końcu pofarbowane
Jaki kolorek ?

To piszcie cokolwiek, nawet neutralne rzeczy pt. zrobiłam sałatkę i wyszła bardzo dobra
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 20:56   #363
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się dep

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Jaki kolorek ?

To piszcie cokolwiek, nawet neutralne rzeczy pt. zrobiłam sałatkę i wyszła bardzo dobra
Sałatkę też zrobiłam
kolor 5MM z tego obrazka. A naturalnie jestem blondyną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8copy.jpg (24,7 KB, 14 załadowań)
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 10:19   #364
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się dep

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Sałatkę też zrobiłam
kolor 5MM z tego obrazka. A naturalnie jestem blondyną
Oo fajny
Ja też naturalnie jestem ciemną blondynką bądź nawet szatynką, ale teraz mam rudoczerwone włosy
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 10:27   #365
Anabela_
Raczkowanie
 
Avatar Anabela_
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 89
Dot.: AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się dep

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Sałatkę też zrobiłam
kolor 5MM z tego obrazka. A naturalnie jestem blondyną
Ładny kolorek

Dzisiaj po zajęciach z języka hiszpańskiego planuję jeszcze pójść na fitness, po raz pierwszy od dłuższego czasu. Strasznie się zaniedbałam przez ostatnie miesiące, źle się czuję we własnym ciele i najwyższy czas coś z tym zrobić. Myślicie, że to prawda, że wysiłek fizyczny poprawia samopoczucie? Szczerze mówiąc, na to też liczę
Anabela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 10:39   #366
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się dep

Cytat:
Napisane przez Anabela_ Pokaż wiadomość
Ładny kolorek

Dzisiaj po zajęciach z języka hiszpańskiego planuję jeszcze pójść na fitness, po raz pierwszy od dłuższego czasu. Strasznie się zaniedbałam przez ostatnie miesiące, źle się czuję we własnym ciele i najwyższy czas coś z tym zrobić. Myślicie, że to prawda, że wysiłek fizyczny poprawia samopoczucie? Szczerze mówiąc, na to też liczę
Prawda prawda
Mam w domu orbitrek i po ćwiczeniach na nim zawsze czułam się świetnie
Szkoda, że nie mogę go sobie przywieźć na stancję
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 16:41   #367
Apelly
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 392
Dot.: AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się dep

Zastanawiałam się co tu napisać, bo po prostu jest coraz gorzej. I chyba pozostanie tylko na tym zdaniu.
Apelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-24, 18:38   #368
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się dep

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Oo fajny
Ja też naturalnie jestem ciemną blondynką bądź nawet szatynką, ale teraz mam rudoczerwone włosy
Widziałam na blogu w ogóle bardzo ładna z Ciebie dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Anabela_ Pokaż wiadomość
Ładny kolorek

Dzisiaj po zajęciach z języka hiszpańskiego planuję jeszcze pójść na fitness, po raz pierwszy od dłuższego czasu. Strasznie się zaniedbałam przez ostatnie miesiące, źle się czuję we własnym ciele i najwyższy czas coś z tym zrobić. Myślicie, że to prawda, że wysiłek fizyczny poprawia samopoczucie? Szczerze mówiąc, na to też liczę
Chyba coś w tym jest, jak wracam z zumby to zawsze mam lepszy humor

Cytat:
Napisane przez Apelly Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się co tu napisać, bo po prostu jest coraz gorzej. I chyba pozostanie tylko na tym zdaniu.
Taki dzień, ja dziś też mam okropny nastrój. W pracy chujnia i jeszcze mąż mnie wk... no i stresuję się jutrem.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 19:13   #369
Apelly
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 392
Dot.: AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się dep

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
w ogóle bardzo ładna z Ciebie dziewczyna .
Hehe, potwierdzam

Cytat:
Napisane przez Copykat
Chyba coś w tym jest, jak wracam z zumby to zawsze mam lepszy humor
a ja jak ze spaceru. a dziś nie byłam od dawien dawna.

Cytat:
Napisane przez Copykat
Taki dzień, ja dziś też mam okropny nastrój. W pracy chujnia i jeszcze mąż mnie wk... no i stresuję się jutrem
Tak, taki dzień. Ale w pracy ciężko, nie wiem jak poradzić sobie z nowymi obowiązkami. I boję też się jutra bardzo, bardzo. Mam nadzieję, że usłyszysz jutro to co chcesz
Apelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 19:20   #370
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się dep

Cytat:
Napisane przez Apelly Pokaż wiadomość
Hehe, potwierdzam
Oj już nie przesadzajcie dziewczyny
Ale dziękuję


Ja jutro ruszam na uczelnie, bo już się zasiedziałam w tym domu
A potem weekendzik
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 19:28   #371
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się dep

Cytat:
Napisane przez Apelly Pokaż wiadomość
Hehe, potwierdzam


a ja jak ze spaceru. a dziś nie byłam od dawien dawna.


Tak, taki dzień. Ale w pracy ciężko, nie wiem jak poradzić sobie z nowymi obowiązkami. I boję też się jutra bardzo, bardzo. Mam nadzieję, że usłyszysz jutro to co chcesz
Właśnie problem w tym że nie bardzo wiem co bym chciała usłyszeć mam spotkanie z dyr i zupełnie nie wiem czego się spodziewać, ale nie wydaje mi się żebyśmy dostały jakąś realną pomoc (albo chociaż zapłatę za nadgodziny). Pewnie będzie mydlenie oczu jak zwykle. Zastanawiam się czy nie złożyć jutro wypowiedzenia niby jeszcze nie koniec miesiąca ale skorzystałabym z okazji, a tak to będę musiała jechać specjalnie do centrali.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-24, 20:27   #372
Apelly
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 392
Dot.: AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się dep

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Właśnie problem w tym że nie bardzo wiem co bym chciała usłyszeć
Haha, jak ja Cię doskonale rozumiem Ja również wzięłam się za swoją sprawę i teraz będę zajmować się inną działką. A pomyśleć, że gdybym nie miała wyboru, to już bym nie musiała rano wstawać z łóżka, tylko leżeć i leżeć...przez jakiś czas. A tak to znów to samo się zaczyna. Ratunku.
Apelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 20:56   #373
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się dep

Cytat:
Napisane przez Apelly Pokaż wiadomość
Haha, jak ja Cię doskonale rozumiem Ja również wzięłam się za swoją sprawę i teraz będę zajmować się inną działką. A pomyśleć, że gdybym nie miała wyboru, to już bym nie musiała rano wstawać z łóżka, tylko leżeć i leżeć...przez jakiś czas. A tak to znów to samo się zaczyna. Ratunku.
Brzmi dość enigmatycznie czyli zmiana jednak nie do końca wyszła na dobre?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 16:34   #374
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się dep

Zdecydowanie usłyszałam nie to co chciałam... nie będę się rozpisywac bo to publiczne forum, powiem tylko że jeszcze narobilam sobie problemu :banghead: żałuję że w ogóle zaczęłam ten temat.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 18:15   #375
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się dep

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Zdecydowanie usłyszałam nie to co chciałam... nie będę się rozpisywac bo to publiczne forum, powiem tylko że jeszcze narobilam sobie problemu :banghead: żałuję że w ogóle zaczęłam ten temat.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jakiś poważny problem z tego wyniknął?
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 19:16   #376
Apelly
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 392
Dot.: AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się dep

Copykat

Dziś rano miałam totalną załamkę. Ledwo co do pracy poszłam. Ale jakoś dzień minął, nawet całkiem nieźle, i teraz sobie już cudnie odpoczywam, zajadając pysznego loda, opatulona cieplutkim kocykiem
Apelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 19:26   #377
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się dep

no i stalo sie;-) długo milczałam, bo wiele się działo i sama nie wierzyłam w to, co się dzieje. Udało się dostać nową pracę. Normalną, godną pracę bez wyzysku. Mam normalną umowę i warunki pracy, o jakoch marzyłam nawet dostałam wyprawkę na zakup eleganckich ciuchów do biura. i powiem Wam, że jak człowiek nie katuje się pracą, to nawet motywacji nie trzeba-po prostu żyje się normalnie, bez budzenia z przerażeniem w nocy. Muszę jeszcze popracować nad organizacją czasu, bo trochę ciężko pogodzić mi ze sobą tyle obowiązków. Chodzę na siłownię i angielski, więc nie mam czasu na myślenie o głupotach i wymyślanie sobie nowych problemów. Dziewczyny, trzymam kciuki aby udało się Wam znaleźć pracę- bo w większości to tu leży problem

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

A właśnie-macie rodzeństwo? Wychowywaliście się sami czy w gromadce? Czytałam artykuł, że podobno jedynacy mają skłonności do depresji itp. Ja zawsze chowałam się sama, rodzeństwa nie mam, kuzynów niewiele, więc się sprawdza. Ale mam nadzieję, że ten etap już za mną.

Edytowane przez KinkyGirl
Czas edycji: 2013-10-25 o 19:24
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 19:33   #378
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się dep

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Jakiś poważny problem z tego wyniknął?
Póki co nie, ale wyszło na to że jeśli wydaje mi się że mam za dużo obowiązków to jest to moja wina i ze mną jest coś nie tak. Oczywiście nie wprost, tylko na zasadzie "chcemy ci pomóc bo sobie nie radzisz".

Cytat:
Napisane przez Apelly Pokaż wiadomość
Copykat

Dziś rano miałam totalną załamkę. Ledwo co do pracy poszłam. Ale jakoś dzień minął, nawet całkiem nieźle, i teraz sobie już cudnie odpoczywam, zajadając pysznego loda, opatulona cieplutkim kocykiem
Ja otworzyłam wino i jem ciastka. Mam nadzieję że nie wysuszę całej butelki (chociaż kryzys jest potężny), bo jutro trzeba wstać do szkoły

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
no i stalo sie;-) długo milczałam, bo wiele się działo i sama nie wierzyłam w to, co się dzieje. Udało się dostać nową pracę. Normalną, godną pracę bez wyzysku. Mam normalną umowę i warunki pracy, o jakoch marzyłam nawet dostałam wyprawkę na zakup eleganckich ciuchów do biura. i powiem Wam, że jak człowiek nie katuje się pracą, to nawet motywacji nie trzeba-po prostu żyje się normalnie, bez budzenia z przerażeniem w nocy. Muszę jeszcze popracować nad organizacją czasu, bo trochę ciężko pogodzić mi ze sobą tyle obowiązków. Chodzę na siłownię i angielski, więc nie mam czasu na myślenie o głupotach i wymyślanie sobie nowych problemów. Dziewczyny, trzymam kciuki aby udało się Wam znaleźć pracę- bo w większości to tu leży problem. I składajcie cv gdzie się da, nie podchodzcie do ogłoszeń na zasadzie 'mam za słabe doświadczenie,
niepodołam'- ja zaczęłam wysyłać wszędzie i się opłaciło.
dobrze że chociaż Tobie się udało

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

A właśnie-macie rodzeństwo? Wychowywaliście się sami czy w gromadce? Czytałam artykuł, że podobno jedynacy mają skłonności do depresji itp. Ja zawsze chowałam się sama, rodzeństwa nie mam, kuzynów niewiele, więc się sprawdza. Ale mam nadzieję, że ten etap już za mną.
Mam młodszego brata.
O, i a propo rodziny to jeszcze mama mnie wkurzyła bo zadzwoniłam do niej się pożalić to mi powiedziała że PRZESADZAM
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 19:39   #379
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się dep

Copycat, mama pewnie uwaza, ze jak masz prace siedzaca, za biurkiem, to jest ok i zle byc nie moze, a kazde narzekanie spowodowane jest wyolbrzymianiem problemow. Wspolczuje, ze mama Cie nie rozumie:-( ale Ty masz meza jak dobrze pamietam, tak? I z tego co mi swita, to masz w nim rowniez wsparcie;-) skup sie na tym:-*


Ale wiem, i to bardzo dobrze jak to jest nienawidzic swojej pracy...licze, ze i Tobie sie uda. Ja na szczescie mialam krotki okres wypowiedzenia, wiec moglam uciec z tamtego syfu. U Ciebie sa 3 miesiace, wiec nie tak latwo odejsc.
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-25, 19:43   #380
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się dep

KinkyGirl gratulacje !

Copykat - jakoś musisz dać radę, może kiedyś trafi ci się porządna praca, czego każdej dziewczynie tutaj życzę i sobiez resztą też


Ja byłam dziś na uczelni, potem na terenówce, z której w połowie sobie poszłam
Zrobiłam muffinki po raz pierwszy w życiu i odpoczywam.
A złożyło się, że współlokatorzy pojechali do domu, mój TŻ w pracy na nocce więc mam spokój

A co do rodzeństwa, to ja mam starszego brata i młodszą siostrę.
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 19:57   #381
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się dep

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Copycat, mama pewnie uwaza, ze jak masz prace siedzaca, za biurkiem, to jest ok i zle byc nie moze, a kazde narzekanie spowodowane jest wyolbrzymianiem problemow. Wspolczuje, ze mama Cie nie rozumie:-( ale Ty masz meza jak dobrze pamietam, tak? I z tego co mi swita, to masz w nim rowniez wsparcie;-) skup sie na tym:-*


Ale wiem, i to bardzo dobrze jak to jest nienawidzic swojej pracy...licze, ze i Tobie sie uda. Ja na szczescie mialam krotki okres wypowiedzenia, wiec moglam uciec z tamtego syfu. U Ciebie sa 3 miesiace, wiec nie tak latwo odejsc.
Tak, przeważnie tak jest jak mam problem, że przesadzam, nakręcam się i napewno nie jest aż tak źle jak mi się wydaje...
A mąż też nie traktował mojego marudzenia do końca poważnie, no ale nic dziwnego bo od paru miesięcy się odgrażam że się zwolnię i nic z tym nie robiłam. No i też nie był za tym żebym rzucała pracę nie mając zaklepanej następnej. Ale jak dziś mu się popłakałam do słuchawki to powiedział "a weź to pier***nij".
Tak, mam 3 miesiące i jak teraz złożę wypowiedzenie to nie ma siły żeby nie powiązali tego z dzisiejszą sytuacją więc pewnie wyjdzie na to że aż tak się do niczego nie nadaję że musiałam się zwolnić bo sobie nie radzę. Ale mam to w dupie.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 20:00   #382
lemon_grass
Raczkowanie
 
Avatar lemon_grass
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 53
Dot.: AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się dep

Witajcie
Generalnie jestem cichym obserwatorem forum, ale dziś postanowiłam przyłączyć się do wątku.

Potrzebuję motywacji!! Cholera, ostatnie tygodnie to jedna wielka stagnacja! Po pracy jedyne na co mam siłę, to tępe oglądanie seriali lub filmików na YT, nie realizuję w ogóle planów, nic dla siebie dobrego nie robię
Miałam ćwiczyć - nie ćwiczę, miałam uczyć się języków - tylko o tym myślę, nie robię, miałam zrobić porządki - nie robię, miałam pisać mgr - nie piszę... mogę tak wymieniać w nieskończoność.

To raczej nie tyle "uroki" jesieni, ile po prostu sięgnięcie dna w tym swoim lenistwie i prokrastynacji Mam wrażenie, że każda, absolutnie każda kwestia jest nie taka jak powinna. Wszystko mi nie pasuje. Zakopałam się w tych swoich niezrealizowanych celach i czuję się przytłoczona tym, co mi nie wyszło. Wszystko wokół jest do zmiany, jednak by zacząć je - muszę uporać się z samą sobą. Ale czas mija i nic się nie zmienia.

Czuję się zmęczona, choć nic nie zrobiłam. Praca i studia ok, no ale przecież chcę więcej! Czuję się na własne życzenie zaniedbana pod każdym kątem. Najgorsze jest to psychiczne zmęczenie nicnierobieniem. Odpoczywając mam wyrzuty sumienia a jednocześnie trwonię ten czas, nic z niego nie czerpiąc.

To się wyżaliłam... Czuję się beznadziejnie, ale może wyrzucając to z siebie zejdzie ze mnie trochę czarnych, dołujących myśli...
__________________
czas na zmiany
lemon_grass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 20:18   #383
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się dep

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Tak, przeważnie tak jest jak mam problem, że przesadzam, nakręcam się i napewno nie jest aż tak źle jak mi się wydaje...
A mąż też nie traktował mojego marudzenia do końca poważnie, no ale nic dziwnego bo od paru miesięcy się odgrażam że się zwolnię i nic z tym nie robiłam. No i też nie był za tym żebym rzucała pracę nie mając zaklepanej następnej. Ale jak dziś mu się popłakałam do słuchawki to powiedział "a weź to pier***nij".
Tak, mam 3 miesiące i jak teraz złożę wypowiedzenie to nie ma siły żeby nie powiązali tego z dzisiejszą sytuacją więc pewnie wyjdzie na to że aż tak się do niczego nie nadaję że musiałam się zwolnić bo sobie nie radzę. Ale mam to w dupie.
DOświadcznie masz chyba całkiem niezłe, co? I jesteś z Warszawy, dobrze pamiętam? Powinnaś sobie poradzić, może nie od razu, ale za jakiś czas na pewno coś znajdziesz. Z tym, że...końcówka roku to najgorszy czas do poszukiwania pracy, najmniej ofert, najmniej kasy itp. Ale jak złożysz wypowiedzenie, to akurat na nowy rok będziesz szukać czegoś nowego.
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 20:40   #384
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się dep

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
DOświadcznie masz chyba całkiem niezłe, co? I jesteś z Warszawy, dobrze pamiętam? Powinnaś sobie poradzić, może nie od razu, ale za jakiś czas na pewno coś znajdziesz. Z tym, że...końcówka roku to najgorszy czas do poszukiwania pracy, najmniej ofert, najmniej kasy itp. Ale jak złożysz wypowiedzenie, to akurat na nowy rok będziesz szukać czegoś nowego.
No mam, odkąd skończyłam liceum cały czas gdzieś pracuję, ale od września wysłałam trochę CV i cisza, nawet nikt nie dzwonił. Ale jak skończę pracę z końcem stycznia (a nawet wcześniej bo mam ponad 3 tygodnie niewykorzystanego urlopu) to może będzie trochę lepiej. No i praktyki muszę zrobić zanim znajdę nową pracę bo potem nikt mi nie da miesiąca urlopu

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez lemon_grass Pokaż wiadomość
Witajcie
Generalnie jestem cichym obserwatorem forum, ale dziś postanowiłam przyłączyć się do wątku.

Potrzebuję motywacji!! Cholera, ostatnie tygodnie to jedna wielka stagnacja! Po pracy jedyne na co mam siłę, to tępe oglądanie seriali lub filmików na YT, nie realizuję w ogóle planów, nic dla siebie dobrego nie robię
Miałam ćwiczyć - nie ćwiczę, miałam uczyć się języków - tylko o tym myślę, nie robię, miałam zrobić porządki - nie robię, miałam pisać mgr - nie piszę... mogę tak wymieniać w nieskończoność.

To raczej nie tyle "uroki" jesieni, ile po prostu sięgnięcie dna w tym swoim lenistwie i prokrastynacji Mam wrażenie, że każda, absolutnie każda kwestia jest nie taka jak powinna. Wszystko mi nie pasuje. Zakopałam się w tych swoich niezrealizowanych celach i czuję się przytłoczona tym, co mi nie wyszło. Wszystko wokół jest do zmiany, jednak by zacząć je - muszę uporać się z samą sobą. Ale czas mija i nic się nie zmienia.

Czuję się zmęczona, choć nic nie zrobiłam. Praca i studia ok, no ale przecież chcę więcej! Czuję się na własne życzenie zaniedbana pod każdym kątem. Najgorsze jest to psychiczne zmęczenie nicnierobieniem. Odpoczywając mam wyrzuty sumienia a jednocześnie trwonię ten czas, nic z niego nie czerpiąc.

To się wyżaliłam... Czuję się beznadziejnie, ale może wyrzucając to z siebie zejdzie ze mnie trochę czarnych, dołujących myśli...
Witamy
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 23:05   #385
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się dep

lemon_grass witamy
I nie przejmuj się, często mam dokładnie tak samo jak Ty, że nie robię nic konstruktywnego choć powinnam.
Ale najtrudniej to zacząć, bo np. jak się już za coś wezmę to wpadam w ciąg
Oczywiście nie tyczy się to pisania pracy mgr
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 16:00   #386
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się dep

Heja właśnie wracam ze szkoły, puscili nas godzinę wcześniej
Może trochę posprzatam w mieszkaniu...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 18:42   #387
Anabela_
Raczkowanie
 
Avatar Anabela_
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 89
Dot.: AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się dep

Hej
Dzisiejszy dzień zaliczam do bardzo udanych. Posprzątałam w mieszkaniu, byłam z przyjaciółką na zakupach, pouczyłam się hiszpańskiego. Szkoda tylko, że tak szybko minął, a jutro już niedziela. Pociesza mnie to, że już od środy mam wolne, więc tylko 2 razy będę musiała wstać o 6:00
Anabela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 18:46   #388
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się dep

Ja zrobiłam z TŻ pizzę
A teraz znów zabrałam się za muffinki.
Dodatkowo robię buraczki i zamarynuję kurczaka na jutro będzie mniej roboty.
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 19:11   #389
Anabela_
Raczkowanie
 
Avatar Anabela_
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 89
Dot.: AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się dep

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam z TŻ pizzę
A teraz znów zabrałam się za muffinki.
Dodatkowo robię buraczki i zamarynuję kurczaka na jutro będzie mniej roboty.
Mniam Też bym sobie chętnie coś upiekła, ale muszę być na diecie
Anabela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 19:43   #390
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: AKCJA MOTYWACJA- czyli wspólny wątek pesymistek, które nęka niekończąca się dep

Cytat:
Napisane przez Anabela_ Pokaż wiadomość
Mniam Też bym sobie chętnie coś upiekła, ale muszę być na diecie
A ja muszę przytyć więc sobie nie żałuję
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-21 19:48:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.