Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej? - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-10-12, 22:13   #361
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez migotka_zdw Pokaż wiadomość
Dla mojej cery nadaje się tylko makijaż mineralny. Często mówi się, że jest on leczniczy makijażem, bo zawiera cynk, ale nie można go zostawiać na noc nie zmytego! Do demakijaży używam płynu miceralnego, a potem oczyszczam twarz OCM.
Służy Ci OMC? ja uzywałam miesiac, ale jakoś mnie nie przekonała ta metoda...
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 22:34   #362
ulmich
Rozeznanie
 
Avatar ulmich
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 500
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Nie wiecie przypadkiem czy Eurecin produkuje korektory ?
ulmich jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 22:36   #363
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
Nie wiecie przypadkiem czy Eurecin produkuje korektory ?
produkuje, ale ich nie używałam.
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 22:42   #364
ulmich
Rozeznanie
 
Avatar ulmich
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 500
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Chyba w aptece je dostanę co?
ulmich jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 22:44   #365
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
Chyba w aptece je dostanę co?
Kosmetyki Eucerin są dermokosmetykami, więc raczej tylko w aptece są dostępne.
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 22:47   #366
ulmich
Rozeznanie
 
Avatar ulmich
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 500
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

A znasz leki apteczne na trądzik ale bez recepty godne polecenia ?
ulmich jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 23:09   #367
biedron_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 23
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

A ja się bardzo rzadko maluję... czasem jakoś od wielkiego święta. Wiem, że przydałoby się ukryć to i owo, ale tak się przyzwyczaiłam...
__________________
[eucerin][/eucerin]
biedron_ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-13, 00:03   #368
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
A znasz leki apteczne na trądzik ale bez recepty godne polecenia ?

Benzacne, Acnederm, skinoren, brevoxyl.
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 00:56   #369
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez biedron_ka Pokaż wiadomość
A ja się bardzo rzadko maluję... czasem jakoś od wielkiego święta. Wiem, że przydałoby się ukryć to i owo, ale tak się przyzwyczaiłam...
Z czasem można się przyzwyczaić, że coś tam gdzieś nam wyskakuje ja się maluję codziennie, ale lekki makijaż mi wystarcza (nie licząc oczu )
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 09:44   #370
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Z czasem można się przyzwyczaić, że coś tam gdzieś nam wyskakuje ja się maluję codziennie, ale lekki makijaż mi wystarcza (nie licząc oczu )
A co ty Erwina spać nie możesz o 02:00 w nocy posty pisać :P Ja mam jedną koleżankę,która ma cerę normalnie pozazdrościć zero niedoskonałości.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 09:49   #371
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
A co ty Erwina spać nie możesz o 02:00 w nocy posty pisać :P Ja mam jedną koleżankę,która ma cerę normalnie pozazdrościć zero niedoskonałości.
Też chciałąbym mieć zero niedoskonałości, albo chociaż o połowę mniej
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-13, 10:48   #372
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
A co ty Erwina spać nie możesz o 02:00 w nocy posty pisać :P Ja mam jedną koleżankę,która ma cerę normalnie pozazdrościć zero niedoskonałości.
A no dzień wolny, to trzeba wykorzystać do oporu książke czytałam jak szłam spać to jeszcze tu zaglądłam Też bym chciała cere normalną... Bez trądziku i świecenia...
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 10:55   #373
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
A no dzień wolny, to trzeba wykorzystać do oporu książke czytałam jak szłam spać to jeszcze tu zaglądłam Też bym chciała cere normalną... Bez trądziku i świecenia...
Też miałam czytać,ale mówię ach zajrzę jeszcze na wizaż no to tak zaglądnęłam,że prawie zasnęłam przy laptopie :P
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 11:14   #374
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Kati1990 Pokaż wiadomość
Kiedyś próbowałam stosować pudry, podkłady mineralne ale nie sprawdziły się u mnie zupełniemoże byście mi dziewczyny coś sprawdzonego poleciły w jakiejś rozsądnej cenie, ja podkładu używam codziennie, ale niewiele, nie lubię te uczucia na twarzy...takiej grubej warstwy, aktualnie stosuje mieszankę Pharmaceris fluid kryjący (troche ciężki jest) z lekkim True Match z Rimmela. Podstawą jest też korektor, od lat stosuje miejscowo dermacol a na jakieś mniejsze ślady po trądziku korektor z Eveline Art scenic, korektor rozświetlający (ale spokojnie nie ma żadnych drobin w sobie)Pudru matującego nie stosuje bo się prawie nie świece

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------


Swego czasu stosowałam także BB kremy, miałam te koreańskie i te z drogerii, ale jakoś żaden się nie sprawdził;]Najgorszy był BB krem z Yves Rocher...drogi i nic nie krył i czułam jakby oblepiał mi skórę, i wysypało mnie po kremie z Garniera dla cery mieszanej i tłustej
Ja ze swej strony mogę polecić produkty Ingrid i Maybelline. Ingrid jest stosunkowo niedrogi ale bardzo dobry. Ja obecnie używam podkłądu z Maybelline i jestem z niego mega zadowolona

Cytat:
Napisane przez joanna mm Pokaż wiadomość
odpowiednio dobrany korektor i podkład mineralny to moja podstawa makijażu
To prawda a do tego jeszcze perfekcyjny demakijaż i już powinno być lepiej.


Cytat:
Napisane przez CiastoPanda Pokaż wiadomość
Heureusement don't panic
fakt faktem że siedzenie i czytanie to nie cel forum aczkolwiek jak mam po calym wieczorze i poranku obczaić wszystkie wątki tematyczne nawiazujące do Eucerin- to mnie osłabia. Nie mam na to szans ani czasu.
I tak tu długo siedze ale ciężko mi się oderwac skoro coś mnie interesuje.
Ogólnie ciekawe rzeczy sie tu dowiedziałam ,a nawiązujac do tematu mitów i faktow o tradziku , to i tak mentalnosc ludzi nas mijających się nie zmieni i dalej myślą że mam 20 lat może to i lepiej, jak bede mieć 40 to mi dadzą 30 ci
Zgadza się opanowanie wszystkich wątków na forum graniczy z cudem ale mnie również jest ciężko się oderwać i zawsze czegoś nowego się dowiaduję od Was. Naprawdę cieszę się, że powstało takie forum i mam nadzieję, że zostaniemy tu na dłużej a nie tylko do końca konkursu.

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy nie uważacie, że makijaż jest najlepszym przyjacielem cery trądzikowej, który pozwala ukryć wszystkie jej mankamenty.
Tak dobry makijaż dodaje nam pewności siebie ale musimy uważać aby dobrać odpowiednie kosmetyki do naszej cery i naszego problemu.

Cytat:
Napisane przez migotka_zdw Pokaż wiadomość
Dla mojej cery nadaje się tylko makijaż mineralny. Często mówi się, że jest on leczniczy makijażem, bo zawiera cynk, ale nie można go zostawiać na noc nie zmytego! Do demakijaży używam płynu miceralnego, a potem oczyszczam twarz OCM.
Ja również uwielbiam makijaż mineralny a co do zmywania to nie wyobrażam sobie pójść spać w makijażu nie ważny czy to mineralny czy jakiś inny


Cytat:
Napisane przez biedron_ka Pokaż wiadomość
A ja się bardzo rzadko maluję... czasem jakoś od wielkiego święta. Wiem, że przydałoby się ukryć to i owo, ale tak się przyzwyczaiłam...
Ja przestałam się malować odkąd mąż uświadomił mi, że najpiękniej dla niego wyglądam bez makijażu. Troszkę to trwało ale mu się udało.Teraz robię makijaż jak muszę wyjść z domku. Teraz rzadziej wychodzę bo mam L4 leżące więc makijaż w domu mi nie potrzebny
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 11:52   #375
AngelinaR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 150
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Dokładnie jestem takiego samego zdania! w domu makijaż mi nie potrzebny bo po co ? dajmy skorze pooddychac.
w domu nakladam tylko krem matujacy/badz zwykly i jest ok.
__________________
15.08.2015 Nasz Dzień



http://s3.suwaczek.com/20150815310114.png
AngelinaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 11:56   #376
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez noir_angele Pokaż wiadomość
ja jestem zachwycona kremem z eurecin matuje naprawdę długo. Żel też fajnie myje, a toniku nie używam, bo ma alkohol w składzie, więc jak dla mnie odpada :<

a ja właśnie uwielbiam szampony dove a ich żelów pod prysznic nie cierpię strasznie. Wszystko mnie po nich swędzi

Teraz zapuszczam ciekawe jak długo :P (obecnie mam lekko za uszy xD)
A ile mniej więcej nakładasz? Bo ja mam ciągle wrażenie, że wcale nie matuje. Myślę o ograniczeniu tego toniku ze względu na błyszczenie, ale znowu stosuję go dopiero jakies 2-3 tygodnie..
To mamy kompletnie odwrotnie
Ja w sierpniu ścięłam włosy, potem mówiłam sobie "zapuszcze, nie dam się" ale już przyszła jesień i nie dość że zamierzam skrócić, to jeszcze walnąć czerwoną hennę, bo tęsknię za czerwonym

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez artosisss Pokaż wiadomość
Ten silk mają strasznie dziwną-wodnistą konsystencje i nie ma jakiś działań,aby mogła powiedzieć,że jestem zadowolona.
Mówisz o tych balsamach w słoiczkach? Bo ja mam dwa, nie mają wodnistej konsystencji, świetnie się wchłaniają, super nawilżają i jeszcze piękne zapachy które zostają na skórze.

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
A żele wielbię, mimo tego że miałam AZS nic mi się nie dzieje po nich, skóra jest gładziutka
A jeszcze te w musie

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez CiastoPanda Pokaż wiadomość
Słuchajcie! a pro po BB- ja mam strasznie tłusta skórę i wogole nie ma chwili żebym nie sięgala po jakiś pochłaniacz sebum, ale muszę przyznać BB od evelina utrzymuje u mnie mat jakies 4h wiec nie jest tak najgorzej.
Dodam nawet ze przypudrowalam sie lekko i wygladam nawet naturalniej, chociaz tez wyciagam cosik i pochłaniam bo to chyba kwestia mojego komfortu...
U mnie BB z Avonu przypudrowany trzyma się cały dzień. Tak samo mój podkład z Inglota.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 11:59   #377
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez AngelinaR Pokaż wiadomość
Dokładnie jestem takiego samego zdania! w domu makijaż mi nie potrzebny bo po co ? dajmy skorze pooddychac.
w domu nakladam tylko krem matujacy/badz zwykly i jest ok.
Dokładnie w domu tylko kremy i nic więcej.
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 12:07   #378
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez mskrzypulec Pokaż wiadomość
Dokładnie w domu tylko kremy i nic więcej.
Jak najbardziej - ja nie wiem jak po domu można chodzić w pełnym makijażu.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 12:19   #379
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Jak najbardziej - ja nie wiem jak po domu można chodzić w pełnym makijażu.
Chyba, że ktoś się wstydzi chodzić bez makijażu i boi się iż wystraszy innych domowników. Moim zdaniem w domu nie ma się czego wstydzić a jeśli jesteś w związku to nie zawsze jesteś w stanie wstać przed ukochanym i biec okupować łazienkę aby zrobić makijaż.
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-13, 12:21   #380
aniapiot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 7
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Ja używam Revlon CS i Estee Lauder DW...ale są ciężkie i drogie, ale naprawdę nie znalazłam lepszego....mam cere mieszana, pracuję cały dzień i makijaż musi być cały dzień;/ Jakiej firmy pudrów mineralnych używacie??
aniapiot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 12:23   #381
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez mskrzypulec Pokaż wiadomość
Chyba, że ktoś się wstydzi chodzić bez makijażu i boi się iż wystraszy innych domowników. Moim zdaniem w domu nie ma się czego wstydzić a jeśli jesteś w związku to nie zawsze jesteś w stanie wstać przed ukochanym i biec okupować łazienkę aby zrobić makijaż.
Dokładnie. Ale jeśli ktoś nawet przy najbliższych wstydzi się chodzić bez makijażu to już nie jest normalne.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 12:25   #382
aniapiot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 7
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez mskrzypulec Pokaż wiadomość
Chyba, że ktoś się wstydzi chodzić bez makijażu i boi się iż wystraszy innych domowników. Moim zdaniem w domu nie ma się czego wstydzić a jeśli jesteś w związku to nie zawsze jesteś w stanie wstać przed ukochanym i biec okupować łazienkę aby zrobić makijaż.

Ale jeśli ktoś lepiej się czuje w makijażu....ja po urodzeniu synka też przez jakiś czas nie robiłam makijażu, ale czułam się psychicznie dużo gorzej...wystarczy, że pomalowałam oczy i już było lepiej...pomimo faktu iż mój mąż uwielbia mnie bez makijażu....a jest gro osób, które po prostu wstydzą się stanu swojej twarzy...i dlatego nawet po domu nakładają makijaż...choć ja jestem zwolenniczką zasady ,że cera też musi odpocząć
aniapiot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 12:25   #383
AngelinaR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 150
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez mskrzypulec Pokaż wiadomość
Chyba, że ktoś się wstydzi chodzić bez makijażu i boi się iż wystraszy innych domowników. Moim zdaniem w domu nie ma się czego wstydzić a jeśli jesteś w związku to nie zawsze jesteś w stanie wstać przed ukochanym i biec okupować łazienkę aby zrobić makijaż.
Nie popadajmy w paranoję
Przeważnie jest tak że kobiety myslą ze ich mezczyzni wola je z pelnym makijazem. A bardzo czesto okazuje sie ze wola nas bez makijazu badz w bardzo delikatnym makijazu. Także wystarczy zatuszować lekko nasze niedoskonalości i głowa do góry!
__________________
15.08.2015 Nasz Dzień



http://s3.suwaczek.com/20150815310114.png
AngelinaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 12:26   #384
lula84
Raczkowanie
 
Avatar lula84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 134
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez mskrzypulec Pokaż wiadomość
Dokładnie w domu tylko kremy i nic więcej.
Hehe ja jestem wygodna i leniwa i jak jestem w domku czasem go tak szybko nie zmywam;(. Ale faktycznie, muszę bardziej zatroszczyć się o skórę. Dobry demakijaż i lekki krem.
__________________
Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Balsam!
lula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 12:29   #385
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez AngelinaR Pokaż wiadomość
Dokładnie jestem takiego samego zdania! w domu makijaż mi nie potrzebny bo po co ? dajmy skorze pooddychac.
w domu nakladam tylko krem matujacy/badz zwykly i jest ok.
Ja nakładam tylko filtr, ale czasem wolę mieć makijaż, czuję się wtedy ładniejsza i pewniejsza siebie.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 12:32   #386
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Ja nakładam tylko filtr, ale czasem wolę mieć makijaż, czuję się wtedy ładniejsza i pewniejsza siebie.
Też w makijażu czuje się pewniej siebie, ale w domu chodzę bez makijażu, najczęściej nakładam jakaś maseczkę lun krem
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 12:33   #387
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Ja z kolei zawsze chodzę po domu "na paszczura" - w starym dresie, bez makijażu i tak dalej. Ale mieszkam z rodzicami na wsi, więc nikt mnie nie odwiedzi bez zapowiedzi, bo za daleko, za to często zdarza się niezapowiedziana praca fizyczna, a że nie chcę ani przebierać się 3 razy, ani niszczyć lepszych ciuchów, to chodzę, jak chodzę

Za to mam stylowe kalosze w różowe kwiaty
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 12:38   #388
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jesli chodzi mo makijaż, wolicie mat czy lekki błysk, rozświetlenie?
Mat z lekkim rozświetleniem niektórych partii twarzy. Ale swego czasu używałam kuleczek rozświetlających na całą twarz i muszę przyznać że mi się efekt też podobał
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 12:40   #389
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja z kolei zawsze chodzę po domu "na paszczura" - w starym dresie, bez makijażu i tak dalej. Ale mieszkam z rodzicami na wsi, więc nikt mnie nie odwiedzi bez zapowiedzi, bo za daleko, za to często zdarza się niezapowiedziana praca fizyczna, a że nie chcę ani przebierać się 3 razy, ani niszczyć lepszych ciuchów, to chodzę, jak chodzę

Za to mam stylowe kalosze w różowe kwiaty
Ja też mieszkam na wsi,teraz to już mnie nikt nie odwiedza. Wszystkie koleżanki porodzily dzieci,pożeniły się,wyprowadziły. A ja "stara" 22 latka siedzę i się kiszę
Aż tak stylowych kaloszy nie mam
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 12:41   #390
noir_angele
Wtajemniczenie
 
Avatar noir_angele
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: miasto aniołów
Wiadomości: 2 294
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
A ile mniej więcej nakładasz? Bo ja mam ciągle wrażenie, że wcale nie matuje. Myślę o ograniczeniu tego toniku ze względu na błyszczenie, ale znowu stosuję go dopiero jakies 2-3 tygodnie..
To mamy kompletnie odwrotnie
Ja w sierpniu ścięłam włosy, potem mówiłam sobie "zapuszcze, nie dam się" ale już przyszła jesień i nie dość że zamierzam skrócić, to jeszcze walnąć czerwoną hennę, bo tęsknię za czerwonym
ciężko mi powiedzieć ile nakładam, ale nie dużo. Tak żeby spokojnie pokrył mi całą twarz, ale leciutką warstwę, bo rano zawsze mi się śpieszy, więc nie mam czasu czekać pół godziny aż mi się krem wchłonie. Malutką pompkę na czoło, po malutkiej na policzki no i malutką na resztę (taka pompeczka wygląda u mnie jak pół małego paznokcia, albo jeszcze mniej )

każde włosy/skóra lubi coś innego

Ja włosy ścięłam na początku wakacji, bo nie chciałam się z nimi bawić na sezonie, czego później żałowałam. Po sezonie też ścięłam, bo były w okropnym stanie (często lodowata woda, praktycznie zero pielęgnacji oprócz szamponu 2w1) :< teraz chyba będę zapuszczać, ale z kolorem wiem, że nie mam co kombinować, bo blond to zdecydowanie mój kolor (tylko trochę mi już nudno :P)





co do demakijażu po powrocie do domu to u mnie nie ma takiej opcji. Często jestem w domu dopiero o 23 (więc od około 9 makijaż mam na twarzy, a teraz zdarza się, że od 6) Jak jestem wcześniej w domu tzn. koło 18 to już mi się nie chce i czekam do 21 aż pójdę pod prysznic i zmyję to ustrojstwo.


Czym nakładacie minerały?
__________________
"kobieta jest skonstruowana tak by chociaż nie mając racji udowodnić, iż ją ma."


noir_angele jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:12.