Tanie kosmetyki też są dobre... - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-08, 21:49   #3871
kornelcia7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 155
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
)

Może macie jakieś sprawdzone tanie podkłady (ok. 20 zł) ? Obecnie używam FP Burżuja, ale nie do końca mi odpowiada.
Polecam Lirene City matt- w promocji można dorwać nawet poniżej 20zł, bez promocji lekko powyżej 20zł, a jest świetny. Poczytaj sobie recenzje.
kornelcia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 22:09   #3872
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez kornelcia7 Pokaż wiadomość
Polecam Lirene City matt- w promocji można dorwać nawet poniżej 20zł, bez promocji lekko powyżej 20zł, a jest świetny. Poczytaj sobie recenzje.
Wiem, że jest świetny, ponieważ używałam go przez wiele lat, ale chciałabym czegoś nowego.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 01:54   #3873
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Ja używam tego: http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:A...s4WQvkfiKx2hew kosztuje grosze, tak ok. 13 zł,
ale lepszy jest city matt. Jak Ci pasuje to po co zmieniać? :P
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 11:31   #3874
kornelcia7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 155
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

No właśnie Czasem by się chciało czegoś nowego, szuka się, szuka, a potem i tak wraca do tego co było dobre A dobry podkład ciężko trafić. Ja od wielu lat używam Lirene, zachciało mi się zmian, kupiłam jakiś inny i leży do dziś, a ja pokornie wróciłam do Lirene I już się go będe trzymać, a zmieniam sobie wszystko inne
Przymierzam się do kremów Celia. Po 5zł są Znacie?? Polecacie??
kornelcia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 12:01   #3875
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez kornelcia7 Pokaż wiadomość
No właśnie Czasem by się chciało czegoś nowego, szuka się, szuka, a potem i tak wraca do tego co było dobre A dobry podkład ciężko trafić. Ja od wielu lat używam Lirene, zachciało mi się zmian, kupiłam jakiś inny i leży do dziś, a ja pokornie wróciłam do Lirene I już się go będe trzymać, a zmieniam sobie wszystko inne
Przymierzam się do kremów Celia. Po 5zł są Znacie?? Polecacie??
Dokładnie. Tak samo wróciłam do podkładu z avonu i do kremu na dzień, też z avonu hmmm.
Ostatnie eksperymenty zniszczyły mi tylko twarz.
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 17:09   #3876
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez kornelcia7 Pokaż wiadomość
Przymierzam się do kremów Celia. Po 5zł są Znacie?? Polecacie??
Miałam nawilżający dawno dawno temu i szału nie robił.
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 18:10   #3877
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez Azmika88 Pokaż wiadomość
Ja używam tego: http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:A...s4WQvkfiKx2hew kosztuje grosze, tak ok. 13 zł,
ale lepszy jest city matt. Jak Ci pasuje to po co zmieniać? :P
Właśnie nad Nature Matt się zastanawiałam szczerze mówiąc Cieszy się dobrymi opiniami, może się na niego skuszę

Cytat:
Napisane przez kornelcia7 Pokaż wiadomość
No właśnie Czasem by się chciało czegoś nowego, szuka się, szuka, a potem i tak wraca do tego co było dobre A dobry podkład ciężko trafić. Ja od wielu lat używam Lirene, zachciało mi się zmian, kupiłam jakiś inny i leży do dziś, a ja pokornie wróciłam do Lirene I już się go będe trzymać, a zmieniam sobie wszystko inne
Przymierzam się do kremów Celia. Po 5zł są Znacie?? Polecacie??
[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;45957061]Dokładnie. Tak samo wróciłam do podkładu z avonu i do kremu na dzień, też z avonu hmmm.
Ostatnie eksperymenty zniszczyły mi tylko twarz.[/QUOTE]

Może macie rację dziewczyny Czasami eksperymenty nie wychodzą nam na dobre. Dla mnie dobrym zamiennikiem Lirene City Matt jest podkład Under 20 Anti Acne. Są niemal identyczne w działaniu. Warto mieć sprawdzone kosmetyki, takie do których zawsze można wrócić, ale czasami kusi nas coś nowego. Ja jestem totalną podkładomaniaczką, uwielbiam testować kolejne podkłady, chętnie polskich firm, zwłaszcza, że na ogół są niedrogie, więc nawet w razie porażki strata nie jest aż tak duża. Ostatnio kupiłam podkład Burżuja za ponad 50 zł, tak zachwalany na Wizażu i blogach i totalnie mi nie przypasował
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-09, 18:12   #3878
kornelcia7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 155
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Miałam nawilżający dawno dawno temu i szału nie robił.
Hmm... Jak szału nie robi to może się wstrzymam na razie... Zwłaszcza, że zamówiłam dziś w aptece 2 kremy z Himalaya Herbals. Zobaczymy ...
Co by nie zatracać idei wątku to jeszcze mi się wspomniało o maskach do włosów Kallos mleczna albo z łożysk. Są małe i duże, kosztują grosze, a są naprawdę dobre.
I ostatnio kupiłam szampon do włosów w Biedronce ten litrowy familijny z awokado- pięknie pachnie, póki co używam na piankę jako płyn do kąpieli, ale spróbuje też na włosy, może być też jako mydło w płynie- a to wszystko za całe 3zł
kornelcia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 22:19   #3879
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez kornelcia7 Pokaż wiadomość
Co by nie zatracać idei wątku to jeszcze mi się wspomniało o maskach do włosów Kallos mleczna albo z łożysk. Są małe i duże, kosztują grosze, a są naprawdę dobre.
A Kallosy nie mają mnóstwa silikonów? Czytałam skład w drogerii Hebe raz i mnie odstraszył...
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 11:30   #3880
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez Azmika88 Pokaż wiadomość
A Kallosy nie mają mnóstwa silikonów? Czytałam skład w drogerii Hebe raz i mnie odstraszył...
Mi ta maska zaszkodziła - miałam totalne siano po niej
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 12:19   #3881
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
- Emulsja micelarna do mycia twarzy Medi Soft Anida - najlepszy produkt do mycia twarzy świata, nie wierzyłam, że coś do mycia może skórę nawilżyć, a jednak
Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
apteki, w dbam o zdrowie i gemini kupowałam jakieś 8zł/300ml
kupiłam z Twojego polecenia w doz. Może minusem jest to, że się nie pieni i w ogóle nie pachnie (to z przyzwyczajenia), ale faktycznie, bardzo dobrze oczyszcza, nie robi krzywdy, nie wysusza. Na plus.
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-11, 12:40   #3882
kornelcia7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 155
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez Azmika88 Pokaż wiadomość
A Kallosy nie mają mnóstwa silikonów? Czytałam skład w drogerii Hebe raz i mnie odstraszył...
Miałam dawno temu i jeszcze wtedy nie wnikałam tak w składy Poza tym bardziej analizuję kremy i balsamy niż maski do włosów, bo i tak mnie niemal wszystko uczula, więc profilaktycznie nie wcieram za bardzo w skórę głowy tylko we włosy i jak są potem fajne to już niech ta maska ma sobie co chce
Jak pracowałam w sklepie kosmetycznym to te maski były hitem wśród klientek, zachwalały, kupowały litrami, wysyłały za granicę znajomym itd. Szał normalnie
Ale wiadomo, że nawet idealny kosmetyk może komuś nie posłużyć... Coś co dla 100 osób zdziałało cuda dla kolejnych 15 może zaszkodzić...
Dlatego na wszystko powinny być próbki, jak nie za darmo to chociaż płatne- lepiej wydać parę złoty na kilka próbek niż kilkadziesiąt na kolejne niesłużące nam kosmetyki...
Kurde, wnioskuję o produkcję i sprzedaż próbek wszelkich możliwych kosmetyków!!
kornelcia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 13:48   #3883
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez kornelcia7 Pokaż wiadomość
Hmm... Jak szału nie robi to może się wstrzymam na razie... Zwłaszcza, że zamówiłam dziś w aptece 2 kremy z Himalaya Herbals. Zobaczymy ...
Mnie krem Himalaya zapchał Pierwszy raz od daaawna kupiłam krem z parafiną i niestety. Gliceryna mi krzywdy nie robi, po parafinie cera mi się szybko psuje.

Cytat:
Napisane przez Azmika88 Pokaż wiadomość
A Kallosy nie mają mnóstwa silikonów? Czytałam skład w drogerii Hebe raz i mnie odstraszył...
Nie każdy unika sylikonów. Ja Kallosy bardzo lubię (mleczny i ten nowszy Keratin w niebieskim opakowaniu). Zresztą, moje włosy nie były zadowolone z 'włosomaniactwa' i z tego etapu w mojej pielęgnacji pozostały tylko oleje.

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
kupiłam z Twojego polecenia w doz. Może minusem jest to, że się nie pieni i w ogóle nie pachnie (to z przyzwyczajenia), ale faktycznie, bardzo dobrze oczyszcza, nie robi krzywdy, nie wysusza. Na plus.
Cieszę się, że nie okazał się bublem Wiadomo, każdy ma inną skórę i lubi co innego. Dla mnie brak piany to plus, osobiście nie lubię pieniących produktów do mycia twarzy. Ale SLSy zupełnie nie przeszkadzają mi w żelach podprysznic i zazwyczaj w szamponach.
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 17:25   #3884
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Kallosy te w dużych litrowych opakowaniach mają raczej prosty, krótki skład bez nadmiaru silikonu. Są jeszcze Kallosy w takich małych słoiczkach i tubkach - one są zdecydowanie gorsze jeśli o to chodzi.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 18:37   #3885
Priesta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 350
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

U mnie jednak produkty marki Kallos nie sprawdziły się. Miałam maskę mleczną i nie nawilżała włosów tak jak chciałam.
Za to lubię kosmetyki marki Ava.
Priesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 20:25   #3886
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

B w masce mlecznej Kallos nie ma żadnych nawilżających składników, więc jak niby miała nawilżać wg mnie te maski są bardzo przeciętne i dobre efekty dają np. z dodatkami półproduktów typu aloes itp.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 15:04   #3887
kornelcia7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 155
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Himalaya Herbals- hmm... Mam mieszane uczucia. Niby nietłusty, ale trochę oblepia... To pewnie ta parafina na drugim miejscu w składzie. Ale np oliwkowy Ziaja lekki też ma, a nie daje mi takiego uczucia. No i ten Himalaya ma dużo odżywczych składników, ale ma też trochę syfków. Ogólnie taki sobie, do twarzy dla mnie odpada, szukam dalej.

Dziś wypróbuję Fitomed nawilżający tradycyjny z wodą z kwiatu pomarańczy- zapowiada się obiecująco, wysoko w składzie niemal sama natura. Dałam 11zł za 50ml.

Wczoraj na noc zmieszałam żel aloesowy Gorvita z kremem oliwkowym Ziaja i kwasem hialuronowym i powiem Wam, że świetnie się to wchłonęło, a skóra i zaraz po wmasowaniu i rano była super... Zostało mi tego z wieczora i rano też użyłam- skóra gładziutka, napięta, nawilżona, mięciutka Podkład też się świetnie rozprowadził. A po kilku godzinach wciąż się nie świecę jak zwykle... Hmm... Chyba polubię tą mieszankę
kornelcia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 15:24   #3888
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Nie wiedziałam, że jest taki wątek... Uwielbiam wyszukiwać tanie perełki kosmetyczne, więc chętnie się przyłączę

Zauważyłam, że pisałyście o masce Kallos. U mnie się niestety nie sprawdziła. Po pierwszym użyciu włosy były w o wiele lepszym stanie, ale z każdym kolejnym razem maseczka działała coraz gorzej

Ciężko tak dokładnie podać jakieś tanie kosmetyki warte uwagi. Każda grupa miałaby jakiegoś przedstawiciela. Ogólnie lubię firmę Ziaja, produkty Isany czy Rival de Loop. Fajne są też zwykłe kremy (czy to Nivea czy Bambino). Nie dość że tanie to jeszcze uniwersalne
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 16:05   #3889
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Ja się zakochalam w kosmetykach do opalania Kolastyny.
Jak ktos szuka filtra na twarz,, który nei bieli, matuje i poprawia stan cery to polecam
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-16, 08:31   #3890
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja się zakochalam w kosmetykach do opalania Kolastyny.
Jak ktos szuka filtra na twarz,, który nei bieli, matuje i poprawia stan cery to polecam
To rzeczywiście "perełka". Możesz wkleić link?
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 20:05   #3891
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Azmika88 Dziękuję, że poleciłaś mi Lierene Nature Matt Kupiłam i jestem nim zachwycona
__________________
naturalna pielęgnacja.

Edytowane przez sensualitat
Czas edycji: 2014-04-16 o 20:12
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 23:41   #3892
kornelcia7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 155
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Co do masek do włosów to przecież Henna Treatment Wax - świetna. Może nie najtańsza, ale na allegro albo okazyjnie można kupić dość tanio, a warta nawet wyższej ceny, bo bardzo dobra i wydajna.
kornelcia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 22:20   #3893
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Azmika88 Dziękuję, że poleciłaś mi Lierene Nature Matt Kupiłam i jestem nim zachwycona
Proszę kornelcia7 pierwsza poleciła


Cytat:
Napisane przez kornelcia7 Pokaż wiadomość
Co do masek do włosów to przecież Henna Treatment Wax - świetna. Może nie najtańsza, ale na allegro albo okazyjnie można kupić dość tanio, a warta nawet wyższej ceny, bo bardzo dobra i wydajna.
Też ją polecam, chociaż znajoma mówiła, że skład nie jest do końca dobry (nie wiem czemu, bo dokładnie się nie wczytywałam), ale mi służy. I polecam też biovaxy, bardzo często są w promocji w superpharm, za nawet 10 zł. Cena regularna to 20 zł. Ostatnio była promocja, że były za 14 zł - to też już się opłaca.
Ale Henna Treatment Wax według mnie lepsza.
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 06:36   #3894
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Ja mam krem Himalaya nawilżający i jest super Bardzo ładnie nawilża mi cerę i lekko matuje moim zdaniem, a mam mieszaną, która dość często się przetłuszcza Małe cudo Jedna wada: wyskoczyła mi krostka podskórna, parę też na czole, a rzadko mi się pojawiają. No więc albo krem Himalaya mimo świetności zapchał mnie albo może Soraya 10 minut na peeling enzymatyczny, bo robiłam, a tam też jest parafina. No nie wiem, ogólnie jak czytałam opinię, to krem Himalaya mimo parafiny nie zapycha cery wielu osobom, więc jak widać wcale nie jest tak, że parafina automatycznie równa się zapychanie u osoby z mieszaną czy tłustą cerą. Czasem nie Mam nadzieję, że to nie on mi zapchał i te krostki i ta podskórna, bo bardzo go lubię i poza tym świetnie działa, nawilża, koi itp A jak zapchał, to najwyżej do ciała, użyłam parę razy i dawno nie miałam tak gładkich nóg, wow

Do stóp bardzo mi pomógł peeling wygładzający do stóp Evree- jakieś 9 zł z hakiem oraz krem do stóp z mocznikiem 10 %, gliceryną itp Fuss wohl za ok 5 zł- obie z Rossmana. Moje stopy są mega wymagające, często wyglądały na bardzo niezadbane, mimo że o nie dbałam. Były bardzo często białe, twarde, suche, tak szorstkie jak tarka, mogłam się nimi drapać po nogach, bo były takie szorstkie. Ta sucha, twarda, szorstka skóra właśnie była taka biała, przez co wyglądało to bardzo niefajnie. Używałam tarkę do stóp, zwykłą, ale żadnych super efektów nie było. Kremy do stóp używałam, także Scholla i inne, ale lipa, zwykle lekko zmiękczały, ale tak lekko, że nadal były twarde pięty i tak, szorskie i różnicy praktycznie brak :rolleeyes: Przeczytałam na kwc o tych dwóch produktów i postanowiłam spróbować. Byłam w szoku, bo po paru dniach prawie nie było już białej, twardej skóry, szorstkiej, bardzo zmiękczył mi stopy ten krem Fuss wohl Tak samo ten peeling Evree super. Stosuję jeszcze pumeks, ale generalniie największe efekty dają mi te dwa produkty. Po 2 tygodniach już prawie ideał, już podrapać się nie mogłam, stopy nie jak pięty niemowlaka,ale dużo bardziej miękkie, więc super

Smaruję codziennie już półtora miesiąca. N adal nie mam stóp niemowlaka, tak to nie, ale wiecie, przy moich problemach ze stopami nie wiem czy możliwe to osiągnąć, jak pisałam są bardzo wymagające. No, ale najważniejsze, że tej białej skóry, suchej nie mam i że dużo bardziej miękkie i dużo lepiej wyglądają. Raz czy dwa zapomniałam posmarować, nie więcej i niestety naskórek już narastał, więc same widzicie jak mi szybka narasta naskórek. Muszę więc stosować go już codziennie, tak do końca życia, bo mam taki naskórek, że inaczej problem wróci, jakbym przestała stosować. Po 3 tygodniach tylko efekty zaczęły być mniejsze, ale jak mówię najważniejsze, że pięty nie są już tak suche, szorstkie, codziennie stosując efekt mi się generalnie utrzymuje Przy innych kremach nadal miałam suchą skórę, ten jako jedyny w dużej mierze pomógł i pomaga z tą suchą skórą. Dlatego jest najlepszy jaki stosowałam, jestem w szoku, że tak tani krem tyle może dobrego zdziałać Dla mnie jest dużo lepszy od innych kremów, od tych droższych też, a zwłaszcza od Scholla, który trochę kosztuje, a moim zdaniem jest mało skuteczny. Ten jest moim zdaniem za to bardzo skuteczny, zmiękcza, wygładza, w dużej mierze usuwa suchą skórę. Niedługo mi się kończy, zaraz kupię kolejną półkę Uratował moje wymagające stopy, dużo mi pomaga, na stałe więc zagości w mojej kosmetyczce. Niedługo napiszę też o nim w kwc i o evree tak samo- evree robi to co ma robić, bardzo dobrze złuszcza, jest porządny, a nie taki ledwo ledwo jak to niektóre peelingi. Polecam te oba produkty

Dla jeszcze lepszych efektów mam zamiar kupić kiedyś elektryczną tarkę do stóp, być może wtedy to już w ogóle będę miała pięty jak niemowlak, podobno są świetne No, ale już jest baaardzo duża różnica i moje pięty wyglądają dużo lepiej. Mały cudotwórca z tego kremu, uwielbiam

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2014-04-19 o 07:03
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 08:49   #3895
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Ja mogę polecić peelingi Bielendy np. mikrodermabrazję dimanetową. Saszetka kosztuje 2,50zł i starcza na dwa zabiegi, wystarczy jeden w tygodniu. Więc miesięczny koszt to 5zł, a efekty są świetne, dla mnie wręcz porównywalne z mikrodermabrazją u kosmetyczki
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 09:02   #3896
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić peelingi Bielendy np. mikrodermabrazję dimanetową. Saszetka kosztuje 2,50zł i starcza na dwa zabiegi, wystarczy jeden w tygodniu. Więc miesięczny koszt to 5zł, a efekty są świetne, dla mnie wręcz porównywalne z mikrodermabrazją u kosmetyczki
gdzie można ją dostać?
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 10:32   #3897
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

W Rossmanie Tak wygląda:

visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 10:53   #3898
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Ja z filtrów przeciwsłonecznych do twarzy mogę polecić Ziaję. Jeśli lubi ktoś wyszukiwać nowe filty i nie wydawać 35-60 zł na Iwostin, Biodermę, Czy La roche posay, to warto wypróbować Ziaję.

Dostępna w aptekach, na pewno jest w Superpharm. Nie bieli, nie jest tłusta, można porównać ją do zwykłego kremu. Wyglada tak https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...y-spf-50-.html.

Są różne wersje, matujący, tonujący, ja akurat kupiłam przeciwzmarszczkowy nawilżający, dla mojej mieszanej cery jest ok, a zapłaciłam w SP 18 złotych z groszami.
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 11:55   #3899
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
W Rossmanie Tak wygląda:

dziękuję muszę spróbować, bo mikrodermabrazja u kosmetyczki kosztuje mnie kupę kasy...

ps. moja kosmetyczka mówi: mikrodermObrazja
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 12:13   #3900
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
To rzeczywiście "perełka". Możesz wkleić link?

a proszę

miałam wszytskie poniższe 3 (zresztą jak zobaczysz sama je recenzowałam) :d

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-763757

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ia-spf-50.html

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...#review-889263


__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-16 22:35:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.