Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012 - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-20, 19:01   #3871
rybkie
Rozeznanie
 
Avatar rybkie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 969
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Rany, czytalyslcie? w szoku jestem w ogole nie slyszala o czyms takim
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post34827804
ide sprawdzic
glupie UK
rybkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 20:09   #3872
sandra1892
Zadomowienie
 
Avatar sandra1892
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 046
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Pear, nie każda jest mleczna.


Ja tej http://www.bobovita.pl/nasze_produkt...zki/KASZKA/482 używam przy ekspozycji na gluten. Dodaje łychę i resztę tej http://www.bobovita.pl/nasze_produkt...ecy/KASZKA/214

Więc jak Jaś ma skazę to kup z bobovity bez mleka i rób ją na swoim odciągnietym albo nutrze.
__________________

Edytowane przez sandra1892
Czas edycji: 2012-06-20 o 20:46
sandra1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 20:31   #3873
zoja04
Raczkowanie
 
Avatar zoja04
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 117
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

No to mnie nie pocieszyłyście z tym bólem po cesarce..... ale z drugiej strony wiem że nie tylko mnie boli... że to normalne.....

Julek po kapieli padł, 3 h sie bawił i po kapieli był tak zmęczony że nie dał rady wypić butli bo padł hihi - dokarmie go o 23 na spiocha....

Była pierwsza próba z niekapkiem i ... hmmm Julek uważa że to bardzo fajny nowy gryzaczek ... jakos nie kojarzy że mozna pociągnąc i sie napić .... ale gryzaczek pierwsza klasa a ten kubek to prawdziwy niekapek - nic nie kapie - Julek go memłał dobre pół godziny i był suchutki, niestety nic sie napił też ..... może za któryms razem załapie...

Wysmarowałam sie dzis kremem z filtrem 20 i kurde i tak mnie przypiekło.... jestem różowiótka ....

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

oj już chyba nikt tu nie zagląda.....

halo jest tam kto?

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

to ide sobie książkę poczytać .... bo tu juz nie ma co czytac, nadrabiamy w minutę .... no nic trudno. Zajrze później.
zoja04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 20:41   #3874
n1kotynka
Zadomowienie
 
Avatar n1kotynka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
Pear, nie każda jest mleczna.


Ja tej http://www.bobovita.pl/nasze_produkt...ecy/KASZKA/214 używam przy ekspozycji na gluten. Dodaje łychę i resztę tej http://www.bobovita.pl/nasze_produkt...ecy/KASZKA/214

Więc jak Jaś ma skazę to kup z bobovity bez mleka i rób ją na swoim odciągnietym albo nutrze.
te obydwie kasze są bezglutenowe
n1kotynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 20:44   #3875
sandra1892
Zadomowienie
 
Avatar sandra1892
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 046
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
te obydwie kasze są bezglutenowe
Niet. Ta pierwsza jest z glutenem, dlatego napisałam , że jej używam do ekspozycji na gluten. Ta druga jest bezglutenowa.
__________________
sandra1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 20:46   #3876
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
Niet. Ta pierwsza jest z glutenem, dlatego napisałam , że jej używam do ekspozycji na gluten. Ta druga jest bezglutenowa.
sprawdź dobrze bo te z linku to na pewno bezglutenowe. moze zły link wkleiłaś
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 20:47   #3877
sandra1892
Zadomowienie
 
Avatar sandra1892
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 046
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Sorry wkleiłam dwa razy ten sam link .

Ta jest z glutenem http://www.bobovita.pl/nasze_produkt...zki/KASZKA/482
__________________
sandra1892 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 23:02   #3878
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 09:10   #3879
NataliaM1103
Rozeznanie
 
Avatar NataliaM1103
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gostyń
Wiadomości: 889
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Witam dziewczynki
__________________
N+P+B=RODZINKA
NataliaM1103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 09:36   #3880
sandra1892
Zadomowienie
 
Avatar sandra1892
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 046
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Hej mamusie i bobasy

U nas okropnej pogody, ciąg dalszy

A młoda marudna jak nie wiem. ;/

Chyba ją zęby męczą . W nocy rzuca się w łóżeczku jak pchła w majtkach, ale nie budzi się.

Idęęę bo jęęęęczy
__________________
sandra1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 09:36   #3881
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
Sorry wkleiłam dwa razy ten sam link .

Ta jest z glutenem http://www.bobovita.pl/nasze_produkt...zki/KASZKA/482
Czy ja mogę ja podawać od 5 m-ca? Chciałam dzięki niej wprowadzić gluten wiem ze jest jeszcze kaszka z hipp zbozowa muszę się rozejrzeć po sklepach
mamusie czy znacie jakiś sprawdzony sposób na wypadające włosy ??? od dwóch dni wyciągam z głowy całe garście ;( a we wrześniu ślub...POMOCY!!!
ma ktoś jeszcze zwisa???

Edytowane przez agacia_cz
Czas edycji: 2012-06-21 o 09:52
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 09:50   #3882
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012



Sandra, a nie ma jakiejs kaszki gloutenowej,ale bez zadnych dodatkow?

Niby powinno sie zaczac ekspozycje na gluten w 5 miesiacu, ale moja pediatra nic mi nie mowila, zeby cos zmieniac w zywieniu, a ja zakrecona zapomnialam zapytac no i nie wiem :/
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 10:22   #3883
kasiulka99
Raczkowanie
 
Avatar kasiulka99
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 166
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość


Sandra, a nie ma jakiejs kaszki gloutenowej,ale bez zadnych dodatkow?

Niby powinno sie zaczac ekspozycje na gluten w 5 miesiacu, ale moja pediatra nic mi nie mowila, zeby cos zmieniac w zywieniu, a ja zakrecona zapomnialam zapytac no i nie wiem :/

moja po skończonym 4 m-cu kazała wprowadzić zupki jarzynowe i do nich dosypywać mannę
z bezmlecznych jest jeszcze taka kaszka manna ale ona jest wieloowocowa

http://www.bobovita.pl/nasze_produkt...ecy/KASZKA/459
__________________
LENULKA 08.02.2012
kasiulka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 10:33   #3884
sandra1892
Zadomowienie
 
Avatar sandra1892
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 046
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość


Sandra, a nie ma jakiejs kaszki gloutenowej,ale bez zadnych dodatkow?

Niby powinno sie zaczac ekspozycje na gluten w 5 miesiacu, ale moja pediatra nic mi nie mowila, zeby cos zmieniac w zywieniu, a ja zakrecona zapomnialam zapytac no i nie wiem :/
Kiedyś na jakimś forum, laski pisały o kaszkach glutenowych Holle bez żadnych dodatków, że na all można kupić. Ale głowy nie dam.

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Coś takiego np. http://allegro.pl/holle-pszenna-kasz...391740922.html Ta jest chyba bez dodatku owoców.
__________________
sandra1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 10:35   #3885
kasiulka99
Raczkowanie
 
Avatar kasiulka99
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 166
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość


Sandra, a nie ma jakiejs kaszki gloutenowej,ale bez zadnych dodatkow?

Niby powinno sie zaczac ekspozycje na gluten w 5 miesiacu, ale moja pediatra nic mi nie mowila, zeby cos zmieniac w zywieniu, a ja zakrecona zapomnialam zapytac no i nie wiem :/
Cytat:
Napisane przez agacia_cz Pokaż wiadomość
Czy ja mogę ja podawać od 5 m-ca? Chciałam dzięki niej wprowadzić gluten wiem ze jest jeszcze kaszka z hipp zbozowa muszę się rozejrzeć po sklepach
mamusie czy znacie jakiś sprawdzony sposób na wypadające włosy ??? od dwóch dni wyciągam z głowy całe garście ;( a we wrześniu ślub...POMOCY!!!
ma ktoś jeszcze zwisa???
mi włosy wypadają od kilu tygodni cały mi garściami też jestem przerażona kupiłam sobie taki olejek i namiętnie smaruję od miesiąca http://www.helfy.pl/olejek-stymuluja...muje-wypadanie
jest ciut lepiej ale nadal lecą ale chyba bardziej poprawiła się ich kondycja

od tygodnia używam tez takiego zestawu http://nioxin.com/pl-PL/products/sys...e.aspx?sid=162

zakupionego w salonie fryzjerskim i nim jestem zachwycona włosy są sztywniejsze i wydaje się ze ich jest więcej bo już skora mi prześwitywała zobaczymy co będzie dalej bo juz depresji przez brak włosów dostaję
__________________
LENULKA 08.02.2012
kasiulka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 11:56   #3886
a1988
Raczkowanie
 
Avatar a1988
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: High Wycomba/UK
Wiadomości: 65
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Witam!
Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość
Tydzień nie miałam netu
No ale już jestem

Myślę, żeby kupić Wojtkowi taki kubeczek:
http://allegro.pl/doidy-cup-kubek-ni...403597393.html

Co o nim myślicie? On nadal nie umie pić z butelki i tak sobie myślę, że może już go nie uczyć pić z butli i zamiast kubka niekapka kupić mu takie cosik

Dodam jeszcze, że nadrobiłam wszystko, bo byliśmy u teściów i jak tylko Wojtek zapadał w sen, to ja na telefonie sobie wizaż przeglądałam Nie będę się odnosiła do tej kłótni, bo po prostu mi przykro, że coś takiego rozwaliło forum...
Ja mam kubeczek z doidy. Nie mogę za dużo na jego temat napisać, bo u nas jest ciągle bunt na picie, czegokolwiek co nie jest mlekiem. Ale wydaje mi się bardzo fajny i myślę, że jest fajnym pomysłem na zastąpienie butelki dla dzieci które się nie buntują.

Cytat:
Napisane przez zoja04 Pokaż wiadomość
Ja dzis byłam bardzo zajeta i nie było czasu na neta.... dziś z Julkiem troche zaspalismy bo spalismy do 11 dostał butle o 7 rano i spalismy dalej....
Dzis mu ugotowałam dynie z ziemniaczkiem i jak narazie to hit tygodnia - tak mu smakowało ze zjadł wszystko , wogóle sie nie ubrudził i był niepocieszony jak sie skonćzyło..... Długo szukałam dyni tu w Anglii, aż wyczytałam ze Butternutsquash to nic innego jak inna odmiana dyni tzw dynia piżmowa i jak najabrdziej nadaje sie na dania dla niemowląt, więc wysłałam mojego Tz do Tesco bo tą dynie, organic - no i przywiózł - chyba największa jaka znalazł ... Całe szczęście że Julkowi smakowało bo teraz codziennie bedzie to jadł ... hihi

U nas dziś bardzo ładna pogoda i pół dnia spacerowaliśmy ......

A na naszym wątku nic sie nie dzieje ....
Jeżeli nie chcecie pisać to ja tez może przestane wam smęcić , bo pewnie i tak nikogo to nie interesuje ....
Proszę cię napisz jak ugotowałaś ten butternutsquash. Normalnie w wodzie??? Bo ja mam taki przewodnik z cow&gate o karmieniu i tam są dwa sposoby jeden w mikorali a drugi w piekarniku. Jak dla mnie to za dużo roboty. Ja bym chciała wszystko w beab'ie gotować.
-------------------------------------------------------------
Wiem, że znowu mnie dosyć długo nie było, ale mam teraz przeprowadzkę na głowie. Więc jak mam tylko chwilę kiedy nie muszę się zajmować małym to pakuję i wyrzucam, a wieczorem rozpakowuję i sprzątam. I tak w kółko... W poniedziałek, powinniśmy być już przeprowadzeni, ale Internet będziemy mieć dopiero 4.07, a 5 jadę do Polski, więc znowu mnie nie będzie. Szczerze to już zaczynam panikować jak sobie poradzę sama a Mikołajem podczas podróży samolotem.......
My już zaczeliśmy ekspozycję na gluten, za pomocą kaszki z bobovity, dodaję łyżkę do zupki. Miki je już w sumie regularne posiłki. A jutro zaczynamy słoiczki z mięskiem.
__________________
15/12/2011MIKOŁAJEK
a1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 12:04   #3887
anankee
Rozeznanie
 
Avatar anankee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 706
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
a jezeli J. ma skaze bialkowa, to chyba nie moge mu dawac tych kaszek dla dzieci, bo one wszystkie sa mleczne
wiesz co, nie jestem pewna ale wtedy chyba mozesz kupowac kaszke ryzowa i rozrabiac ja na tym mleku ktore Jasiek pije
__________________
Fifi!

Emi!


anankee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 14:55   #3888
ankaya
Raczkowanie
 
Avatar ankaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 282
GG do ankaya
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Witam !
kasiulka99 i agacia_cz mi też strasznie lecą włosy i to juz od dobrego miesiąca, a to podobno normalne przy karmieniu piersią i utrzymuje się do 6 miesiąca.... wiec do tego czasu ciekawa jeste czy mi coś zostanie z tych moich długich włosów ja stosuję maseczkę wax i ampułki z vichy - niby wypada mniej ale to i tak za dużo bo kitka coraz cieńsza i zakola mi się normalnie robią.... jeszcze mam odrostu i boje się farbować zeby się nie załatwic jeszcze lepiej:/

U nas dzisiaj rano dolało teraz praży, że idzie zdechnąć dosłownie... Kubuś też dzisiaj odpukać śpi elegancko ( chyba wyczuł mega energie mamy przy takiej pogodzie) - ciekawe co będzie w nocy....
A ja dumnie zaczełam ćwiczyć po cesarce od poniedziałku i póki co wytrwałam bo waga mniejsza od tej sprzed ciąży o 3 kilo a brzuchol wstrętny jest dalej
__________________
MY 25 wrzesień
Kubuś 16 02 2012r.
Oliwka 05 06 2015r.
ankaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 15:37   #3889
EciaPecia
Raczkowanie
 
Avatar EciaPecia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: B-Biała
Wiadomości: 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Witam,

Cytat:
Napisane przez agacia_cz Pokaż wiadomość
Czy ja mogę ja podawać od 5 m-ca? Chciałam dzięki niej wprowadzić gluten wiem ze jest jeszcze kaszka z hipp zbozowa muszę się rozejrzeć po sklepach
mamusie czy znacie jakiś sprawdzony sposób na wypadające włosy ??? od dwóch dni wyciągam z głowy całe garście ;( a we wrześniu ślub...POMOCY!!!
ma ktoś jeszcze zwisa???
Mi też okropnie wypadały włosy jeszcze jakieś 3tyg temu. Ja stosuję szampon radical do wypadających, ampułki radical i robię maskę z biovax, mi trochę pomogło. Choć co ma wypaść to wypadnie, ponoć w ogóle parę mcy po porodzie gospodarka hormonalna się zmienia i wtedy te włosy co nie wyleciały w ciąży wylatują po, więc to niby normalne.

Co do cesarki ja miałam szczęście, rana po miesiącu przestała boleć, po trzech zaczęłam ćwiczyć brzuszki Ale jak boli to lepiej odstawić ćwiczenia albo zapytać gin.
__________________


Adaś 28.03.2010
Zuzia 21.02.2012
EciaPecia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 16:37   #3890
Oluska1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 173
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Pearl jest kaszka z nestle http://www.dziecko.nestle.pl/produkt...uctid/286.aspx ja ją kupiłam w carrefurze i wrzucam 1 łyżecze do obiadku młodemu.


Hej tak pozatym Miki marudny zębole mu idą i jeszcze kłopoty z rączką;( postaram się czasem odezwać ale 2 forów nie ogarne
Oluska1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 17:16   #3891
sandra1892
Zadomowienie
 
Avatar sandra1892
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 046
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Oluska1988 Pokaż wiadomość
Pearl jest kaszka z nestle http://www.dziecko.nestle.pl/produkt...uctid/286.aspx ja ją kupiłam w carrefurze i wrzucam 1 łyżecze do obiadku młodemu.


Hej tak pozatym Miki marudny zębole mu idą i jeszcze kłopoty z rączką;( postaram się czasem odezwać ale 2 forów nie ogarne
A co jest nie tak z rączka?
__________________
sandra1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 17:39   #3892
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Lilka dostała nowego gryzka i teraz go bada i ogląda z każdej strony
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 18:19   #3893
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez kasiulka99 Pokaż wiadomość
moja po skończonym 4 m-cu kazała wprowadzić zupki jarzynowe i do nich dosypywać mannę
z bezmlecznych jest jeszcze taka kaszka manna ale ona jest wieloowocowa

http://www.bobovita.pl/nasze_produkt...ecy/KASZKA/459
a karmilas piersia czy mm???


Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
Kiedyś na jakimś forum, laski pisały o kaszkach glutenowych Holle bez żadnych dodatków, że na all można kupić. Ale głowy nie dam.

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Coś takiego np. http://allegro.pl/holle-pszenna-kasz...391740922.html Ta jest chyba bez dodatku owoców.
oooooooo
super
bardzo dziekuje za info
Cytat:
Napisane przez Ananke
wiesz co, nie jestem pewna ale wtedy chyba mozesz kupowac kaszke ryzowa i rozrabiac ja na tym mleku ktore Jasiek pije
dzieki
musze chyba porzadniej przysiasc do lektury o wprowadzaniu stalych pokarmow przy skazie bialkowej...
albo podpytam sie bardziej pediatry przy szczepieniu

Cytat:
Napisane przez Oluska1988 Pokaż wiadomość
Pearl jest kaszka z nestle http://www.dziecko.nestle.pl/produkt...uctid/286.aspx ja ją kupiłam w carrefurze i wrzucam 1 łyżecze do obiadku młodemu.


Hej tak pozatym Miki marudny zębole mu idą i jeszcze kłopoty z rączką;( postaram się czasem odezwać ale 2 forów nie ogarne
Oluska,ale mlecznej moj nie moze Poza tym my caly czas na (.), wiec musialabym jakby co dodac ja do mojego mleczka.

trzymam kciuki za ta jego raczke

A Jasiek zaczyna uskuteczniac turlanie, przewracanie sie z brzuszka na plecki i prawie z pleckow na brzuszek. W lozeczku przekreca sie o 180 stopni, szoruje soba podlogi i raz juz sie zsunal z bujaczka na glebe
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 19:12   #3894
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

co do bólu blizn to mnie jeszcze boli ta po nacięciu krocza ba! jeszcze się do końca nie zrosła
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 19:46   #3895
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

kupilam kasze kukurydziana(bezglutenowa ) -lepiej jest podac na noc czy na dzien? zielona jestem z tym rozszerzaniem diety czytam i czytam i dalej nic nie wiem.

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez agacia_cz Pokaż wiadomość
co do bólu blizn to mnie jeszcze boli ta po nacięciu krocza ba! jeszcze się do końca nie zrosła
mi sie dosc szybko zroslo-jakos 2 tyg,czasami mnie jeszcze ciagnela ale juz nawet nie pamietam,ze bylam dosc mocno nacieta.
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 20:06   #3896
rybkie
Rozeznanie
 
Avatar rybkie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 969
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez kasiulka99 Pokaż wiadomość
mi włosy wypadają od kilu tygodni cały mi garściami też jestem przerażona kupiłam sobie taki olejek i namiętnie smaruję od miesiąca http://www.helfy.pl/olejek-stymuluja...muje-wypadanie
jest ciut lepiej ale nadal lecą ale chyba bardziej poprawiła się ich kondycja

od tygodnia używam tez takiego zestawu http://nioxin.com/pl-PL/products/sys...e.aspx?sid=162

zakupionego w salonie fryzjerskim i nim jestem zachwycona włosy są sztywniejsze i wydaje się ze ich jest więcej bo już skora mi prześwitywała zobaczymy co będzie dalej bo juz depresji przez brak włosów dostaję
ojej wspolczuje, ja mam swira n apunkcie wlosow i tez by mnei to do depresjii doprowadzalo, a moze jakies wspomaganie od srodka sie przyda? jakies kapsulki, skrzyp polny?

Cytat:
Napisane przez a1988 Pokaż wiadomość
Witam!


Ja bym chciała wszystko w beab'ie gotować.
-------------------------------------------------------------
Wiem, że znowu mnie dosyć długo nie było, ale mam teraz przeprowadzkę na głowie. Więc jak mam tylko chwilę kiedy nie muszę się zajmować małym to pakuję i wyrzucam, a wieczorem rozpakowuję i sprzątam. I tak w kółko... W poniedziałek, powinniśmy być już przeprowadzeni, ale Internet będziemy mieć dopiero 4.07, a 5 jadę do Polski, więc znowu mnie nie będzie. Szczerze to już zaczynam panikować jak sobie poradzę sama a Mikołajem podczas podróży samolotem.......
My już zaczeliśmy ekspozycję na gluten, za pomocą kaszki z bobovity, dodaję łyżkę do zupki. Miki je już w sumie regularne posiłki. A jutro zaczynamy słoiczki z mięskiem.
co to jest? to pogrubione?

Nie boj Zabybedzie dobrze, szybko ci minie lot, zobaczysz, maly bedzie zachwycony widokami i zaniemowimy tez sie niedawno przenosilismy tuz przed porodem wiec wiem o czym mowisz, wszedzie pudla i pudelkapodpisuj pudla co i jak wkladasz bo potem nie dojdziesz do ladu, powodzenia

Cytat:
Napisane przez ankaya Pokaż wiadomość
Witam !
kasiulka99 i agacia_cz mi też strasznie lecą włosy i to juz od dobrego miesiąca, a to podobno normalne przy karmieniu piersią i utrzymuje się do 6 miesiąca.... wiec do tego czasu ciekawa jeste czy mi coś zostanie z tych moich długich włosów ja stosuję maseczkę wax i ampułki z vichy - niby wypada mniej ale to i tak za dużo bo kitka coraz cieńsza i zakola mi się normalnie robią.... jeszcze mam odrostu i boje się farbować zeby się nie załatwic jeszcze lepiej:/

U nas dzisiaj rano dolało teraz praży, że idzie zdechnąć dosłownie... Kubuś też dzisiaj odpukać śpi elegancko ( chyba wyczuł mega energie mamy przy takiej pogodzie) - ciekawe co będzie w nocy....
A ja dumnie zaczełam ćwiczyć po cesarce od poniedziałku i póki co wytrwałam bo waga mniejsza od tej sprzed ciąży o 3 kilo a brzuchol wstrętny jest dalej

Oj wez, ja tez mam zwis taki ze wstyd jak na siebie patrze to...najgorzej jak ide przez miasto i widze ten trzesacy sie tluszcz w okanch/lustarch wystaw sklepowych....ale nic z tym nie robie bo nie wierzy w tylko robienie brzuszkow i nie potrafie zmotywowac sie tak sama ja potrzebuje grupy np silownia albo aerobik a na jedno i drugie nie mam kasy

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Lilka dostała nowego gryzka i teraz go bada i ogląda z każdej strony
ja juz ci to dawno chcialam powiedziec ale jakos tak nie bylo jak...w twoim avatarze jest Lilka prawda? Bardo ladna dziewczynkarzadko kiedy podobaja mi sie obce dzieci ale twoja jest naprawde sliczna
Ja uwielbiam minke mojej Miszy jak dostanei do reki cos nowego
dzieci sa takei slodkie na tym etapie

Cytat:
Napisane przez agacia_cz Pokaż wiadomość
co do bólu blizn to mnie jeszcze boli ta po nacięciu krocza ba! jeszcze się do końca nie zrosła
wow tyle czasu po? mnei tylko czasem zaboli przy podnoszeniu malej jak jestem na kolanach, wspolczuje bolu i komplikacji, bylas u gina?co on to? po takim czasie powinno sie chyab zrosnac? ale chyba to tez zalezy od organizmu

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
a karmilas piersia czy mm???



oooooooo
super
bardzo dziekuje za info
dzieki
musze chyba porzadniej przysiasc do lektury o wprowadzaniu stalych pokarmow przy skazie bialkowej...
albo podpytam sie bardziej pediatry przy szczepieniu

Oluska,ale mlecznej moj nie moze Poza tym my caly czas na (.), wiec musialabym jakby co dodac ja do mojego mleczka.

trzymam kciuki za ta jego raczke

A Jasiek zaczyna uskuteczniac turlanie, przewracanie sie z brzuszka na plecki i prawie z pleckow na brzuszek. W lozeczku przekreca sie o 180 stopni, szoruje soba podlogi i raz juz sie zsunal z bujaczka na glebe
naprawde? jak? jaki ma bujaczek? moja tez sie czasem kreci i przekreca w bujaczku-lezaczku i teraz mnei przestraszylas,

My dzis bylysmy na basenie, staram sie chodzic przynajmniej raz w tygodniu z nia, czekajac na nasz kurs, za kazdym razem podoba jej sie bardziej, normalnei jakbym jej nie trzymala to by chyba sama poplynelatak sie fajnie rusza jak zaba i macha lapkami rozpryskujac wode na wszystkie strony wcale sie nie boi wody, ba! nawet zaczepia inen dzieci, piszczy i "gada", polecam kazdemu jesli tylko macie mozliwosc, chodzcie z dzieciakami na basen super zabawa a i tak sie wymeczyla ze potem zasnela kolo 18 i do teraz spi juz 1,5 godz chyab nie bedziemy dzis kapac

Bylam tez dzis w pracy proponuja mmi podwyzke i awansoznacza to tylko bardzo malo czasu z Misza no ale cos za cos musze wrocic na caly etat aby ja utrzymac, tzn Misze cienko z tylko jedna pensja i moim macierzynskim
z pozytowow tez chyba udalo mi sie pozbyc zapachu z zamrazarki(nigdy nie wylaczajcie lodowki jak wyjezdzacie na wakacje!!!!ufamy lodowce!)
a teraz poluje na jakis fajny foteli do karmienia bo w bujaczku to beznadziejnie sie karmi, potzrebuje takiego z kilkoma pozycjami do karmienia aby lezala prawie tak jak w lezaczku bujaczku, obczajam taki
http://www.ebay.co.uk/itm/1508387212...84.m1426.l2648

a wy macie jakies juz?

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

[QUOTE=Katerina_00;3485235 7]kupilam kasze kukurydziana(bezglutenowa ) -lepiej jest podac na noc czy na dzien? zielona jestem z tym rozszerzaniem diety czytam i czytam i dalej nic nie wiem.
[QUOTE]

ja bym dala rano na drugie sniadanie, na wypadek jakby cos sie dzialo, choc nie powinno po kaszce, no i przed spaniem dziecie moze byc rozdraznione/zmeczone i pojdzie nie tak jak sobie wymyslilas
rybkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 20:11   #3897
kasiulka99
Raczkowanie
 
Avatar kasiulka99
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 166
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
a karmilas piersia czy mm???



oooooooo
super
bardzo dziekuje za info
dzieki
musze chyba porzadniej przysiasc do lektury o wprowadzaniu stalych pokarmow przy skazie bialkowej...
albo podpytam sie bardziej pediatry przy szczepieniu

Oluska,ale mlecznej moj nie moze Poza tym my caly czas na (.), wiec musialabym jakby co dodac ja do mojego mleczka.

trzymam kciuki za ta jego raczke

A Jasiek zaczyna uskuteczniac turlanie, przewracanie sie z brzuszka na plecki i prawie z pleckow na brzuszek. W lozeczku przekreca sie o 180 stopni, szoruje soba podlogi i raz juz sie zsunal z bujaczka na glebe
karmię piersią
__________________
LENULKA 08.02.2012
kasiulka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 20:15   #3898
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Rybkie tak w awatarze jest Lilka


A dziękuję bardzo. Mi też rzadko, które podoba sie obce dziecko :P
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 20:25   #3899
kasiulka99
Raczkowanie
 
Avatar kasiulka99
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 166
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

[QUOTE=rybkie;34852826]ojej wspolczuje, ja mam swira n apunkcie wlosow i tez by mnei to do depresjii doprowadzalo, a moze jakies wspomaganie od srodka sie przyda? jakies kapsulki, skrzyp polny?


Oj wez, ja tez mam zwis taki ze wstyd jak na siebie patrze to...najgorzej jak ide przez miasto i widze ten trzesacy sie tluszcz w okanch/lustarch wystaw sklepowych....ale nic z tym nie robie bo nie wierzy w tylko robienie brzuszkow i nie potrafie zmotywowac sie tak sama ja potrzebuje grupy np silownia albo aerobik a na jedno i drugie nie mam kasy



ja juz ci to dawno chcialam powiedziec ale jakos tak nie bylo jak...w twoim avatarze jest Lilka prawda? Bardo ladna dziewczynkarzadko kiedy podobaja mi sie obce dzieci ale twoja jest naprawde sliczna
Ja uwielbiam minke mojej Miszy jak dostanei do reki cos nowego
dzieci sa takei slodkie na tym etapie





a teraz poluje na jakis fajny foteli do karmienia bo w bujaczku to beznadziejnie sie karmi, potzrebuje takiego z kilkoma pozycjami do karmienia aby lezala prawie tak jak w lezaczku bujaczku, obczajam taki
http://www.ebay.co.uk/itm/1508387212...84.m1426.l2648

a wy macie jakies juz?

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------


Rybkie wspomaganie od środka typu skrzyp nie wchodzi na razie w grę- karmię piersią ale przyjmuję witaminki dla mam karmiących



jeśli chodzi o brzuchol to ja chodzę od kwietnia na aerobik intensywny i nie przeczę kondycję mam lepszą ale brzuch nadal jest flakowaty i niestety nie taki jak przed ciążą a waga ta sama więc nie wiem czy wogóle kiedyś będzie taki jak kiedyś

też szukam krzesełka do karmienia i mam dwa typy co o nich myślicie?
te co pokazałaś jest też fajne

http://allegro.pl/fisher-price-krzes...403736125.html
http://allegro.pl/krzeselko-do-karmi...431167795.html
__________________
LENULKA 08.02.2012

Edytowane przez kasiulka99
Czas edycji: 2012-06-21 o 20:27
kasiulka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 21:56   #3900
zoja04
Raczkowanie
 
Avatar zoja04
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 117
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez a1988 Pokaż wiadomość
Witam!

Proszę cię napisz jak ugotowałaś ten butternutsquash. Normalnie w wodzie??? Bo ja mam taki przewodnik z cow&gate o karmieniu i tam są dwa sposoby jeden w mikorali a drugi w piekarniku. Jak dla mnie to za dużo roboty. Ja bym chciała wszystko w beab'ie gotować.
-------------------------------------------------------------
.
Więc ja go obieram ze skórki, wyrzucam pestki, kroje w kostkę i gotuje na parze około 30 min.... potem blenduje na papke i konsystencja wychodzi bardzo fajna nie trzeba zagęszczać ani rozrzedzać.... Julek najbardziej lubi samą dynię , możesz tez zrobić z ziemniakiem czy marchewką.... dynia jest tak dobra ,że czasem mu podjadam Ja mu wszystkie warzywka gotuje na parze - podobno zdrowiej... Jak na you tube wpiszesz - how to cube buttersquash - wyjdzie pare fajnych filmików - ja je najpierw obejrzałam bo nie byłam pewna jak sie do tego zabrac. Możesz też go ugotować w skórce i obrać po ugotowaniu - bo skórka jest twarda i nie tak łatwo obrac ale ja na filmie znalazłam fajny sposób obierania. Powodzenia - daj znać jak smakowało szkrabowi. Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Mi też wychodzą włosy garściami już od dobrych 2 miesięcy i jak dotąd nie widzę poprawy..... jeszcze trochę i będę łysa.... czy to się kiedyś skończy.....

Próbowaliśmy butelki MAM - ale narazie cięzko mi coś powiedziec - bo ta butelka była ze smoczkiem nr 3 i trochę za szybko mu leciało , wydaje sie ok, smoczek sie nie zasysał , nic nie ciekło - tylko za szybko mu leciało - dziś dokupiłam smoczek nr 2 i bede jeszcze raz próbowac.... a to dziwne że z każdej firmy inaczej z TT smoczki nr 3 są ok, z Avent za szybkie, a dr Brown smoczki nr 3 są idealne dla niego , a z MAM za szybkie???? Mam nadzieje ze uda nam sie wkoncu znalezc butelkę którą zaakceptuje i zakończyć używanie antykolkowych.... Dziś była dynia i jutro też będzie .... hihi ale Julek zachwycony - uwielbia dynię...

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

[QUOTE=kasiulka99;34853435]
Cytat:
Napisane przez rybkie Pokaż wiadomość

a teraz poluje na jakis fajny foteli do karmienia bo w bujaczku to beznadziejnie sie karmi, potzrebuje takiego z kilkoma pozycjami do karmienia aby lezala prawie tak jak w lezaczku bujaczku, obczajam taki
http://www.ebay.co.uk/itm/1508387212...84.m1426.l2648

a wy macie jakies juz?

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------



też szukam krzesełka do karmienia i mam dwa typy co o nich myślicie?
te co pokazałaś jest też fajne

http://allegro.pl/fisher-price-krzes...403736125.html
http://allegro.pl/krzeselko-do-karmi...431167795.html
Ja jeszcze nie szukam krzesełek do karmienia bo nasze dzieci jeszcze chyba za małe, powinny byc w pozycji półleżacej - ja mojego karmie w lezaczku

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Zapomniałam o najważniejszym - przyszedł dziś paszport dla Julka ...:s ol: co oznacza że możemy jechać na wakacje do domku do Polski jutro TZ bedzie sobie załatwiał urlop jak najszybciej sie da i jedziemy - ja zostanę z małym do końca sierpnia jak Tż pozwoli juz nie moge sie doczekać
zoja04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-25 08:21:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:29.