Aliexpress - chińskie allegro - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-08, 12:02   #3871
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

a mi sprzedawca coco chen właśnie napisał, że mam odwołać zamówienie, bo im się przedmioty skończyły:/ jak zamawiałam to komentarzy zadnych nie miał, zaryzykowałam no i mam.
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 12:49   #3872
path87
Zakorzenienie
 
Avatar path87
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 4 593
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez Rozmarynkaa Pokaż wiadomość
Kolejny strój doszedł, tym razem za 10 dolców. Zamówiłam M ze względu na swój niewielki biust... stanik rewelacyjnie pasuje, majtki lekko małe jakościowo - niczym nie odstaje od tych produkowanych np przez Triumph siostra ma odwrotne proporcje - większy biust i mniejszą pupę, więc zamówię drugi strój identyczny w rozmiarze L i się wymienimy majtkami
mam prośbę, czy mogłabyś go zarzucić na siebie i zrobić fotkę jak z poprzednim strojem?

jak długo od zamówienia paczka szła do Ciebie od tego sprzedawcy?

Ja na mój pierwszy zakup wybrałam sobie marynarkę od innego sprzedawcy, ale straciłam już nadzieję, że dojdzie. Od 3 tygodni ma ten sam status "dispatching". Sprzedawca przestał się odzywać w momencie jak już okazałam zniecierpliwienie. Taka to z nimi robota.

To chociaż strój bym miała A od tego sprzedawcy co kupowałaś to nawet 3 mi się podobają
__________________
Konsultantka Avon
path87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 17:53   #3873
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

http://www.aliexpress.com/item/Free-...614982689.html


Widziałyście gdzies taniej ta sukienke?
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 21:25   #3874
piquer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 95
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Dziewczyny, z tego co pamiętam któraś z Was pokazywała tutaj link do zestawu szminek. Czy doszły już? Jak się sprawują? Warto?
piquer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 02:25   #3875
w_o_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 81
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez gosica Pokaż wiadomość
Może, nie mam pojęcia... Mam teraz status "Zatrzymanie przesyłki w cle".


do małego miasta na Dolnym Śląsku


dzięki za informację. więc będą czegoś chcieli? może puszczą bez tego.
no właśnie, a jak coś takiego stanie się z butami GZ? to wtedy chyba mam problem, jak zobaczą jakieś logo na butach? swoją drogą rozmawiałam z kolegą policjantem i mówił, że nie powinni się przyczepiać, bo zamawiam tylko dla siebie, jedną rzecz... ale kto tam ich wie.

No właśnie miałyście na trackingu, że zatrzymana w cle?

Wiem z własnego doświadczenia,... Jest potężna różnica między statusem:

zatrzymane przez urząd celny - wtedy po prostu sprawdzają paczkę, otwierają ją itd... I wtedy możliwe, że nic Ci nie wyślą i po prostu dostaniesz stempel że była otwierana, sprawdzana i że jest dopuszczona na polski rynek... Bardzo rzadko naliczają opłatę w wysokości 4 zł... Ale to raczej nie w tym wypadku, że poświęcili na nią czas.

Może miała pecha i jest wyrywkowo sprawdzana, tak jak już pisałam wielokrotnie Zabrze jest najlepiej wyszkolonym celnym w naszym kraju i jest najdokładniejszy...Ale z drugiej strony ma to swoje plusy bo i najszybciej odprawia paczki...

Natomiast:
Jeżeli pisze Ci : zatrzymanie w cle.

To tu się można martwić, dostaniesz papiery do wypełnienia. Na stronie urzędu w Zabrzu (celnego)masz numery kontaktowe, podajesz numer paczki i Ci pomogą, powiedzą co jest nie tak nawet jeżeli nie otrzymałaś jeszcze papierów. I będziesz prawdopodobnie płacić cło, albo po prostu tylko potwierdzać co zakupiłaś. I tu już raczej naliczają 4 zł, ale to jest wliczone w cło....


Jeżeli nie masz tego 2 statusu, to nie ma co się martwić. Naszyjniki pewnie były ciężkie (w porównaniu np. do jednej bluzeczki) i je otworzyli bo można było napisać, że to naszyjnik a wysłać tym nawet mp4... . Więc je otworzyli wyrywkowo. Zabrze działa szybko będziesz mieć w tym tyg. swój zakup .

---------- Dopisano o 03:25 ---------- Poprzedni post napisano o 03:24 ----------

Cytat:
Napisane przez piquer Pokaż wiadomość
Dziewczyny, z tego co pamiętam któraś z Was pokazywała tutaj link do zestawu szminek. Czy doszły już? Jak się sprawują? Warto?

Z tego co ja widziałam, Twoja odpowiedź na to pytanie widnieje stronę wcześniej..
__________________
http://world-of-mami.pinger.pl/
w_o_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 08:06   #3876
izus_zag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 39
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

przypominam o wątku z real zdjęciami bo jest przydatny......

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=742356&page=2
izus_zag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 08:19   #3877
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez izus_zag Pokaż wiadomość
przypominam o wątku z real zdjęciami bo jest przydatny......

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=742356&page=2
Ja jakoś wole tutaj wszytko mieć i nie szukać w 2 wątkach (swoje zakupy jakoś z przyzwyczajenia i wygody pozwolą Panie że będę tutaj montować) tym bardziej że tutaj można dopytać o towar sprzedawce itd
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-09, 08:53   #3878
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Można zamieścić w obu wątkach, wtedy ten kto chce tylko przeglądać będzie przeglądał, a kto dopytać, to tutaj...
Ja się ciągle zbieram żeby sfotografować swoją szafę z Ali, ale może zrobię to w przyszłym tygodniu, bo trochę tych ubrań się w końcu nazbierało
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 09:00   #3879
piquer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 95
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez sanndras Pokaż wiadomość
Też czekam na koszulę w usta od tego nawiedzonego sprzedawcy.
Mój ma 11 dni na wysyłkę jeszcze tylko, napisałam mu, że daję mu 3 i anuluję.

Mi paczkę też celny zatrzymał, ale tylko przystawili pieczątkę "dopuszczono" i tyle

Dostałam chińskie szminki, kolory mają cudowne Przetestowałam, nie dostałam żadnego uczulenia ani nic, są bez zapachu, ale fajne
Mogę link do szminek? Możesz je dokładniej opisać? Długo trzymają się na ustach? Kolory intensywne?
piquer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 09:03   #3880
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Można zamieścić w obu wątkach, wtedy ten kto chce tylko przeglądać będzie przeglądał, a kto dopytać, to tutaj...
Ja się ciągle zbieram żeby sfotografować swoją szafę z Ali, ale może zrobię to w przyszłym tygodniu, bo trochę tych ubrań się w końcu nazbierało
Pisanie 2x tych samych wiadomości jak dla mnie nie ma sensu, tym bardziej że raczej wątek drugi jak widzę raczej średnio jest popularny... ja nie mam problemu z czytaniem i szukaniem tutaj zdjęć ...ale jak to mówią jak kto woli, jak kto lubi
__________________
Audentes fortuna iuvat

Edytowane przez migea
Czas edycji: 2014-03-09 o 09:14
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 09:38   #3881
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez w_o_m Pokaż wiadomość
Wiem z własnego doświadczenia,... Jest potężna różnica między statusem:
zatrzymane przez urząd celny - wtedy po prostu sprawdzają paczkę, otwierają ją itd... I wtedy możliwe, że nic Ci nie wyślą i po prostu dostaniesz stempel że była otwierana, sprawdzana i że jest dopuszczona na polski rynek... Bardzo rzadko naliczają opłatę w wysokości 4 zł... Ale to raczej nie w tym wypadku, że poświęcili na nią czas.
Może miała pecha i jest wyrywkowo sprawdzana, tak jak już pisałam wielokrotnie Zabrze jest najlepiej wyszkolonym celnym w naszym kraju i jest najdokładniejszy...Ale z drugiej strony ma to swoje plusy bo i najszybciej odprawia paczki...
Natomiast:
Jeżeli pisze Ci : zatrzymanie w cle.
To tu się można martwić, dostaniesz papiery do wypełnienia. Na stronie urzędu w Zabrzu (celnego)masz numery kontaktowe, podajesz numer paczki i Ci pomogą, powiedzą co jest nie tak nawet jeżeli nie otrzymałaś jeszcze papierów. I będziesz prawdopodobnie płacić cło, albo po prostu tylko potwierdzać co zakupiłaś. I tu już raczej naliczają 4 zł, ale to jest wliczone w cło....
Jeżeli nie masz tego 2 statusu, to nie ma co się martwić. Naszyjniki pewnie były ciężkie (w porównaniu np. do jednej bluzeczki) i je otworzyli bo można było napisać, że to naszyjnik a wysłać tym nawet mp4... . Więc je otworzyli wyrywkowo. Zabrze działa szybko będziesz mieć w tym tyg. swój zakup .
Dziękuję za cenne informacje. Dobrze, że jest taki wątek, w którym już ktoś ma doświadczenie i dzieli się nim z innymi
Ja mam właśnie drugi status, na razie się nie zmienia. Zobaczymy, co będzie dalej, pewnie jutro. To jest moje drugie zamówienie z ali, więc chyba mam pecha
gosica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-09, 10:21   #3882
golabek89
Zadomowienie
 
Avatar golabek89
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 121
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez madziamic Pokaż wiadomość
Ja najwięcej miałam 90dni na wysyłkę :/ Chyba przy tych zamówieniach w okresie Chińskiego Nowego Roku najczęściej zdarzały się takie terminy :/ Pisałam do jednego sprzedawcy to się tłumaczył, że to aliexpress wydłużył czas, a nie on :/

Ostatnio zamawiałam:
A podałabyś linki do tych ubranek?
__________________
2020

książek: 2
filmów: 0
golabek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 10:47   #3883
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Mam pytanie do osób które posiadają już koszulę w usta - jaki to jest materiał? Czy to będzi szyfon czy coś grubszego? Czy ta koszula prześwituje?
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 11:51   #3884
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez gosica Pokaż wiadomość
Dziękuję za cenne informacje. Dobrze, że jest taki wątek, w którym już ktoś ma doświadczenie i dzieli się nim z innymi
Ja mam właśnie drugi status, na razie się nie zmienia. Zobaczymy, co będzie dalej, pewnie jutro. To jest moje drugie zamówienie z ali, więc chyba mam pecha
Jutro na pewno dostaniesz list. Ale nie martw sie, moj TZ zamowil druga rzecz (swoja droga ja zamowilam juz setki paczek, przeszly bezproblemowo) , zatrzymali mu paczke w cle, poprosili o dokumenty i zwolnili bez zadnych oplat

Wysyłane z mojego ST25i za pomocą Tapatalk 2
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 12:30   #3885
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

http://www.aliexpress.com/item/warm-...588279669.html
Widziałyście może taniej te chusty? Na jakich aukcjach kupowałyście swoje ?
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 13:22   #3886
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
http://www.aliexpress.com/item/warm-...588279669.html
Widziałyście może taniej te chusty? Na jakich aukcjach kupowałyście swoje ?
Ja swoją kupiłam na http://www.aliexpress.com/snapshot/6017001680.html , teraz jest droższa, ale ten sprzedawca dosyć często ma jakieś promocje, więc może stanieje przy kolejnym wystawieniu
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 13:44   #3887
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
Pisanie 2x tych samych wiadomości jak dla mnie nie ma sensu, tym bardziej że raczej wątek drugi jak widzę raczej średnio jest popularny... ja nie mam problemu z czytaniem i szukaniem tutaj zdjęć ...ale jak to mówią jak kto woli, jak kto lubi
Tez tak uważam. Od samego początku może raz otworzyłam tamtęn wątek. Lubię mieć wszystko w jednym miejscu i nie szukać.
Moim zdaniem bez sensu dodawać subskrybcję do tak niepopularnego wątku jak ten zdjęciowy ;p tylko by mi meila zaśmiecała ;>
Z reszta praktycznie pod każdą rzeczą pojawiają się pytania o sprzedawce, jakoś , rozmiar co oznacza że lepiej dodawać tutaj.

...
Za jakiś czas jak "nowi" będą zaglądac tam , zobaczą foty jakiejś rzeczy i będą wchodzic tu i pisać po setny raz pytania odnośnie tej samej rzeczy ( bo nie będzie im się chciało szukać w tym wątku opisu).
Tak jak wkurza nas że wciąż pytają o płatności tak będzie nas wkurzało że pytają o te same przedmioty
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 13:48   #3888
madziamic
Wtajemniczenie
 
Avatar madziamic
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 156
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez golabek89 Pokaż wiadomość
A podałabyś linki do tych ubranek?
http://www.aliexpress.com/item/Free-...609550126.html
http://www.aliexpress.com/item/KZ45-...726729819.html
http://www.aliexpress.com/item/2013-...470189656.html
http://www.aliexpress.com/item/New-2...425994580.html
http://www.aliexpress.com/item/DDS11...574463141.html
http://www.aliexpress.com/item/2013-...024559159.html

A reszta aukcji jest już nieaktualna

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do osób które posiadają już koszulę w usta - jaki to jest materiał? Czy to będzi szyfon czy coś grubszego? Czy ta koszula prześwituje?
Moja nie jest szyfonowa, ma raczej taki koszulowy materiał i nie prześwituje
__________________


W jednym słowie czasem ukrywa się historia całego życia...


Troszkę bloguję Magdamic o modzie i nie tylko...

Instagram

Edytowane przez madziamic
Czas edycji: 2014-03-09 o 13:50
madziamic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 14:29   #3889
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez madziamic Pokaż wiadomość



Moja nie jest szyfonowa, ma raczej taki koszulowy materiał i nie prześwituje
Dzieki A Czy ten material jest przyjemny w dotyku i w noszeniu czy to raczej kiepskiej jakosci poliester?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-09, 15:00   #3890
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez waaampirmona Pokaż wiadomość
Tez tak uważam. Od samego początku może raz otworzyłam tamtęn wątek. Lubię mieć wszystko w jednym miejscu i nie szukać.
Moim zdaniem bez sensu dodawać subskrybcję do tak niepopularnego wątku jak ten zdjęciowy ;p tylko by mi meila zaśmiecała ;>
Z reszta praktycznie pod każdą rzeczą pojawiają się pytania o sprzedawce, jakoś , rozmiar co oznacza że lepiej dodawać tutaj.

...
Za jakiś czas jak "nowi" będą zaglądac tam , zobaczą foty jakiejś rzeczy i będą wchodzic tu i pisać po setny raz pytania odnośnie tej samej rzeczy ( bo nie będzie im się chciało szukać w tym wątku opisu).
Tak jak wkurza nas że wciąż pytają o płatności tak będzie nas wkurzało że pytają o te same przedmioty
super ten watek zdjeciowy, dzis sie dopiero o nim dowiedzialam, dodalam swoje rzeczy!
dzieki za utworzenie go! swietne rozwiazanie! ja tutaj szukalam sukienki jednej z dziesiatki minut, bo wizazanka napisala ,,kiedys wstawialam jej zdjecia" a przez zalaczniku w watku tragicznie sie szuka bo zalaczniki ani nie sa podpisane ani nie jest napisane kto je zalaczyl... wiec mam nadzieje ze kazdy zacznie korzystac z tego zdjeciowego i nie zasmiecac go tam pytaniami, tylko tam same zdjecia !
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 15:28   #3891
En_ka
Raczkowanie
 
Avatar En_ka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 54
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Hej kobietki wsiąkłam w chińskie ciuszki przez was co prawda jeszcze nic nie odważyłam się zamówić, ale od dłuższego czasu czaję się na te szpilki (srebrne):

http://www.aliexpress.com/item/Free-...818374368.html
http://www.aliexpress.com/item/2013-...455433020.html
http://www.aliexpress.com/item/Sexy-...751383231.html

Aukcji z tymi butami jest sporo, ceny też przeróżne. A wiadomo jak to z chińskimi rzeczami bywa, zdjęcie nie zawsze odpowiada rzeczywistości... Nie chciałabym otworzyć pudełka i zobaczyć pięciu kryształków na bucie
Czy któraś z was je zamawiała? Albo widziała jakieś bardziej realne zdjęcia? Byłabym wdzięczna, bo męczy mnie to już chyba z miesiąc i nie chce przejść
En_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 15:30   #3892
otai
Raczkowanie
 
Avatar otai
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 72
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
super ten watek zdjeciowy, dzis sie dopiero o nim dowiedzialam, dodalam swoje rzeczy!
dzieki za utworzenie go! swietne rozwiazanie! ja tutaj szukalam sukienki jednej z dziesiatki minut, bo wizazanka napisala ,,kiedys wstawialam jej zdjecia" a przez zalaczniku w watku tragicznie sie szuka bo zalaczniki ani nie sa podpisane ani nie jest napisane kto je zalaczyl... wiec mam nadzieje ze kazdy zacznie korzystac z tego zdjeciowego i nie zasmiecac go tam pytaniami, tylko tam same zdjecia !
Zgadzam sie w 100%, sama co prawda przeczytałam cały wątek, ale gdybym miała teraz szukać czegoś otwierając wszystkie załączniki... beznadzieja, łatwiej jest szukać przeglądając zdjęcia.
otai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 16:40   #3893
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Zrobiłam właśnie pierwsze zamówienie, strasznie łatwe to było, teraz tylko czekać!
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 16:56   #3894
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez En_ka Pokaż wiadomość
Hej kobietki wsiąkłam w chińskie ciuszki przez was co prawda jeszcze nic nie odważyłam się zamówić, ale od dłuższego czasu czaję się na te szpilki (srebrne):

http://www.aliexpress.com/item/Free-...818374368.html
http://www.aliexpress.com/item/2013-...455433020.html
http://www.aliexpress.com/item/Sexy-...751383231.html

Aukcji z tymi butami jest sporo, ceny też przeróżne. A wiadomo jak to z chińskimi rzeczami bywa, zdjęcie nie zawsze odpowiada rzeczywistości... Nie chciałabym otworzyć pudełka i zobaczyć pięciu kryształków na bucie
Czy któraś z was je zamawiała? Albo widziała jakieś bardziej realne zdjęcia? Byłabym wdzięczna, bo męczy mnie to już chyba z miesiąc i nie chce przejść
Też uwielbiam te buty w stylu Christiana Louboutin'a i chciałam sobie takie sprawić na ślub . Problem jest tylko taki że tu na ali wszystkie te buty które pokazałaś czyli w cenie 30-60 dolarów mają średnie wykończenie. Nie są całe wykończone cyrkoniami - na czym mi zależy, tylko pomiędzy kolejnymi kryształkami są dziury przez które widać materiał. Jeśłi przez przypadek coś ci się wyleje na but, wejdziesz w kałuże czy choćby jakis kurz tam ci gdzieś wejdzie ( różne są sytuacje) wtedy już ciężko będzie umyć tą przestrzeń pomiędzy kryształkami.
Szczególnie tak żeby cyrkonie nie poodpadały.
Zobacz pod spodem masz załączniki z aukcji które podałaś, na wszystkich trzech jest ten sam problem o którym napisałam.
Na 3 aukcji jest nawet real foto, widac że same buty są z jakiegoś takiego materiału w małe kółeczka i na to przyklejone diamenciki. Widać to szczególnie przy obcasie.
Gdybyśmy nie mieszkały w Polsce tylko w jakimś ciepłym kraju gdzie rzadko pada i jest ładna pogoda nie byłby to problem ale uważam że te buty nie są odpowiednio wykończone jak na nasze warunki.
A buty tego typu które są całe pokryte cyrkoniami są też na ali, tylko już koszt około 100 dolarów a nie 30.

Heh noszę się z zamiarem kupna ich już od dawna i cały czas jednak rezygnuję ze względu na te nidoróbki. Chyba odłoże sobie kasę i kupie za jakiś czas już te porządniejsze.

Aaaa. przypomniało mi się, w zeszłym miesiącu widziałam takie czółenka cyrkoniowe w Lubelskim chinskim centrum handlowym za 79zł tylko niższe, więc można na żywo czasem zobaczyć. Jeśli masz gdzies tego typu sklep w pobliżu wybierz się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg n1.jpg (106,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n2.jpg (57,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n4.jpg (83,8 KB, 49 załadowań)

Edytowane przez waaampirmona
Czas edycji: 2014-03-09 o 17:16
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 17:15   #3895
Fofao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 21
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Dziewczyny, często wam paczkę UP przejmuje ? Bo status mojej torebki się dziś na to zmienił martwię się bo jeszcze kilka rzeczy mam zamówionych na Ali ...
I jak wygląda ewentualny odbiór takiej paczki, bo jestem z Rzeszowa a paczka jest UP Przemyśl 2 ... nie wiem czy w ogóle mi się będzie opłacało jechać 80km po torebkę za 15 $
Fofao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 17:46   #3896
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez Fofao Pokaż wiadomość
Dziewczyny, często wam paczkę UP przejmuje ? Bo status mojej torebki się dziś na to zmienił martwię się bo jeszcze kilka rzeczy mam zamówionych na Ali ...
I jak wygląda ewentualny odbiór takiej paczki, bo jestem z Rzeszowa a paczka jest UP Przemyśl 2 ... nie wiem czy w ogóle mi się będzie opłacało jechać 80km po torebkę za 15 $
Nigdzie nie bedziesz jezdzic, paczke normalnie dostarcza poczta

Wysyłane z mojego ST25i za pomocą Tapatalk 2
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 17:48   #3897
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Nigdzie nie bedziesz jezdzic, paczke normalnie dostarcza poczta

Wysyłane z mojego ST25i za pomocą Tapatalk 2
Mi na 80szt paczek 1 szt do sprawdzenia UC Poznan zabrał. Możesz odebrać osobiście ale też spokojnie możesz poczekać listonosz przyniesie
__________________
Audentes fortuna iuvat

Edytowane przez migea
Czas edycji: 2014-03-09 o 17:50
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 17:50   #3898
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
możesz odebrać osobiście ale też spokojnie możesz poczekać listonosz przyniesie
Przeciez chyba nie ma poczty 80km od siebie.

Wysyłane z mojego ST25i za pomocą Tapatalk 2
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 18:12   #3899
Fofao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 21
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Dzięki za odpowiedzi to mój pierwszy raz z UP więc jestem trochę zielona
Fofao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 19:50   #3900
lipstick
Raczkowanie
 
Avatar lipstick
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 155
Dot.: Aliexpress - chińskie allegro

Dzisiaj na mojej wishliście znalazłam przedmiot, którego na pewno tam nie umieściłam (jakaś brzydka chusto-czapka na głowę ).
Zastanawiam się teraz czy mogło się zdarzyć tak że kliknęłam inny przedmiot a jakoś wskoczył ten? Miałyście taką sytuację?
Oczywiście od razu zmieniłam hasło....
lipstick jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-31 15:26:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.