Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-30, 21:42   #3871
Cam
Raczkowanie
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 48
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Agatau Powiem Ci że na odroście (średni mysi blond) wyszedł dosyć ciekawie- taki delikatnie chłodny blond, ale reszta włosów była jasnobrązowa w ciepłym odcieniu i wyszła po prostu szaro! Moja babcia ma dokładnie w takim kolorze włosy- bardzo ciemny siwy. Nie wiem jak to lepiej okreslić hehe.
Cam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 21:49   #3872
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Nie martw sie, to sie zmyje szamponem p-łupiezowym
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 21:53   #3873
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Cam naprawde tak zle wychodzi ten satynowy?

snowhitee a Ty zakuplas 10,13 Excell?
Czytalas zbiorczy o excellkach?
Były tam jakies opinie o tym kolorze?
Jeszcze nie kupilam, mam czas I na watku tez nic nie czytalam ale nadrobie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ale dzis udały mi się łowy ahh w łódzkim TKmaxx oczywiście pierwsze co to się skierowałam ku kosmetykom do włosów (to już obsesja jest) dorwałam szampon BIOSILK ta dużą butelke 350 ml za 24,99! i jeszcze wziełam odżywke 'thickening' bo jak za taką cenę to się nie mogłam powstrzymać jeszcze mam odżywke John Frieda za 14,99..no po prostu ceny z nieba mi spały kocham TKmaxx
ooo a ja nie lubie tego TXmaxx Dla mnie tam taki burdel jest ze glowa mala Bylam dzis na Marszalkwskiej i widzialam te szampony z biosilka Kupilabym ale mi obciazaja wlosy niestety. Ale trzeba przyznac, ze jest tam mnostwo takich fajnych glupotek na prezent
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 21:59   #3874
Cam
Raczkowanie
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 48
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dam radęRobię jeszcze próbę na moim kosmyku, zobaczę co wyjdzie i się jeszcze zastanowię co zrobić.
Cam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 22:00   #3875
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

idfatuated ja mam ten szzampon i odżwykę Bioslika, fajne są

snowhitee a kupujesz czy zostajesz przy St?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 22:07   #3876
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Jeszcze nie kupilam, mam czas I na watku tez nic nie czytalam ale nadrobie



ooo a ja nie lubie tego TXmaxx Dla mnie tam taki burdel jest ze glowa mala Bylam dzis na Marszalkwskiej i widzialam te szampony z biosilka Kupilabym ale mi obciazaja wlosy niestety. Ale trzeba przyznac, ze jest tam mnostwo takich fajnych glupotek na prezent
ja czytałam ten wątek o excellkach jakoś tydzien temu i nikt nie robił ani 9.13 ani 10.13..także bedziesz musiała testować
moja kuzynka kupiła 7.13 i mamy zaraz farbować

w tym TKmaxx na Marszałkowskiej jakos 2 tyg temu byłam i burdel był nieziemski..bardzo męczący ten sklep ale zawsze fajne perełki można znalezc np bielizne Passionaty ktora uwielbiam a dziś to kosmetyków do włosów było full, stałam i stałam przed tymi półkami a głupotki na prezent ahhh cudne dobrze, ze niedługo swieta ida a widziałas na czesci 'dom' takie wielkie puchate poduszki z misia? mega

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
idfatuated ja mam ten szzampon i odżwykę Bioslika, fajne są

snowhitee a kupujesz czy zostajesz przy St?
oo to powiedz mi czy obciązają Ci włoski? a słyszałas cos o nabłyszczaczu z biosilka ' shine on '?
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 22:11   #3877
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
oo to powiedz mi czy obciązają Ci włoski? a słyszałas cos o nabłyszczaczu z biosilka ' shine on '?
Raczej nie obciążają, ja myję włosy co 2 dni, i nie ma roznicy czy uzyje tego szamponu i odżwyki czy nie.

infatuated Powiedz mi, dzis widzialam 9,13 i 10,13 w sklepach-cudne kolorki, ale na watku zbiorczym dziewczyny pisały że 9,13 wychodzi bardzo ciemno.
Jak być okreslila ten swój kolor?
Nakładalas na Londe, czyli raczej chłodny odcień?
Mam na myśli to czy nie wyszły Ci żadne zielone refleksy?


Piszesz ze czytalas watek i nikt nie robił-ja właśnie skończylam czytać i może 10 osób robiło, a zdjęć też troszkę jest Może inny watek czytalysmy?

Ewcia ja kupiłam Vitapil, a Ty?

A ja jadę jutro do Makro-jak tam bedą farby to chyba kupie hurtowo

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-10-31 o 07:06
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 07:05   #3878
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Raczej nie obciążają, ja myję włosy co 2 dni, i nie ma roznicy czy uzyje tego szamponu i odżwyki czy nie.

Powiedz mi, dzis widzialam 9,13 i 10,13 w sklepach-cudne kolorki, ale na watku zbiorczym dziewczyny pisały że 9,13 wychodzi bardzo ciemno.
Jak być okreslila ten swój kolor?
Nakładalas na Londe, czyli raczej chłodny odcień?

Piszesz ze czytalas watek i nikt nie robił-ja właśnie skończylam czytać i może 10 osób robiło, a zdjęć też troszkę jest Może inny watek czytalysmy?

Ewcia ja kupiłam Vitapil, a Ty?

A ja jadę jutro do Makro-jak tam bedą farby to chyba kupie hurtowo
9,13 wychodzi bardzo ciemno?tak pisały? ok zacznijmy od tego kto jaki ma kolor wyjściowy wiadomo, że jak któraś miała brąz czy ciemny blond to efektu na pudełku nie otrzyma zreszta na pudełku jest napisane, że farba jest przeznaczona dla włosów od bardzo jasnego blondu do blondu.
ja wczesniej farbowałam Londą 89, ale po tyg już nie było śladu po tamtym kolorze, się wypłukał i chłodny to on na pewno nie był. Ciezko określic-mozę taki neutralny na poziomie 9. odrosty 7(1cm) i 5 cm od nasady rudawe bardziej-zreszta dokładnie to opisałam tuż po farbowaniu. wyszło dokładnie jak na fotce którą wkleiłam, jak wrócę do domu to porobię wiecej zdjęc
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 07:09   #3879
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Przeglądałam sobie wczoraj google w poszukiwaniu wymarzonego odcienia blondu i znalazłam coś takiego (załącznik) podpisane jako..
Blond pole dancer
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (11,5 KB, 1 załadowań)

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-07 o 21:14
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 07:14   #3880
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

infatuated ja bym użyła tego 10,13 ale boję się zieleni.

Yatamanka no extra
A Ty co teraz planujesz robić-czym odrosty?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 07:22   #3881
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
9,13 wychodzi bardzo ciemno?tak pisały? ok zacznijmy od tego kto jaki ma kolor wyjściowy wiadomo, że jak któraś miała brąz czy ciemny blond to efektu na pudełku nie otrzyma zreszta na pudełku jest napisane, że farba jest przeznaczona dla włosów od bardzo jasnego blondu do blondu.
ja wczesniej farbowałam Londą 89, ale po tyg już nie było śladu po tamtym kolorze, się wypłukał i chłodny to on na pewno nie był. Ciezko określic-mozę taki neutralny na poziomie 9. odrosty 7(1cm) i 5 cm od nasady rudawe bardziej-zreszta dokładnie to opisałam tuż po farbowaniu. wyszło dokładnie jak na fotce którą wkleiłam, jak wrócę do domu to porobię wiecej zdjęc
Witaj no widzę ze szalejesz na zakupach.Włosomaniactwo się i Tobie zaczyna udzielać
Zdaj relacje jak wyjdzie Twojej kuzynce ten kolorek.A czy ma długie włosy?Ty będziesz nakładać czy ktoś już sprawdzony?Zycze udanych efektów i czekam na Twoje foto.Ale chyba i tak nie dostane tej 9.13 tutaj bo szukam i nigdzie nie ma.

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Przeglądałam sobie wczoraj google w poszukiwaniu wymarzonego odcienia blondu i znalazłam coś takiego (załącznik) podpisane jako..
Blond pole dancer
Ale Sweet
No i jak by nie patrzeć tez blondi


Jejku dziewczyny a ja wracam do pracy od juta a dziś muszę iść na parę godzin zapoznać się z nowościami i nadrobić zaległości.A od jutra pełna para..Teraz nie będę mieć za dużo czasu na siedzenie na wizażu ale na pewno zostanę wierna naszemu wątkowi i będę na bieżąco.Jeszcze nie dawno tak bardzo chciałam wrócić do pracy a teraz nie wiem czy mi się już tak bardzo chce.Chyba słomiany zapal już gdzieś prysnął.
Ale trzeba coś robić.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-10-31 o 07:27
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 07:24   #3882
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
infatuated ja bym użyła tego 10,13 ale boję się zieleni.

Yatamanka no extra
A Ty co teraz planujesz robić-czym odrosty?
nie mam zielonego pojęcia a odrosty już są małe bo małe ale już są widoczne..
nad odrostami w ogóle się jeszcze nie zastanawiałam :/ myślałam natomiast czy po długości mogłabym nałożyć szamponetkę z jakimś blondem, bo boję się farbować znów. Trochę zaczynają mi się kruszyć - nie wiem czy to wina tego, że już nie biorę skrzypowity, czy tego farbowania, ale fakt faktem, że się kruszą a nie chcę dopuścić by znów się gumowały..
Z kolei nie wiem czy ta szamponetka ma sens - czy będzie widać w ogóle różnice w kolorze.. Jak farbowałam się na czarno i chciałam ożywić kolor bo się wypłukiwał stosowałam właśnie szamponetki w kolorze czarnym ale szczerze nie widziałam różnicy :/
Więc nie wiem czy przy blondzie jest sens zawracać sobie tym w ogóle głowe..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 07:32   #3883
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
nie mam zielonego pojęcia a odrosty już są małe bo małe ale już są widoczne..
nad odrostami w ogóle się jeszcze nie zastanawiałam :/ myślałam natomiast czy po długości mogłabym nałożyć szamponetkę z jakimś blondem, bo boję się farbować znów. Trochę zaczynają mi się kruszyć - nie wiem czy to wina tego, że już nie biorę skrzypowity, czy tego farbowania, ale fakt faktem, że się kruszą a nie chcę dopuścić by znów się gumowały..
Z kolei nie wiem czy ta szamponetka ma sens - czy będzie widać w ogóle różnice w kolorze.. Jak farbowałam się na czarno i chciałam ożywić kolor bo się wypłukiwał stosowałam właśnie szamponetki w kolorze czarnym ale szczerze nie widziałam różnicy :/
Więc nie wiem czy przy blondzie jest sens zawracać sobie tym w ogóle głowe..
No właśnie dlatego ja przyciemniłam włoski.Bardzo obawiałam się o ich kondycje.Nie dość ze musialam je uchlastac prawie za łopatek na krótkie to jeszcze były w okropnym stanie.Nie chce do tego wracać.Teraz to tylko staram się bezpieczne zabiegi im fundować.Mam nadzieje ze nie będę zmuszona ich znowu ciąć bo bym się chyba zapłakała.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 07:40   #3884
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Agatau-ale dlaczego się boisz zieleni? przecież to nie jest stricte popielaty odcien- po przecinku 1 i 3 czyli złocisty też jest ja bym spróbowała

Adzi-no szaleństwo było wczoraj już nam się nie chciało farbować ale dziś się wezmiemy farbę nakładać będe ja ciekawe czy się uwine w te 10 min hehe:P hmm powrot do pracy to pewnie tak się czujesz jak ja przed powrotem na uczelnie koniec ze słodkim lenistwem i znowu obowiązki ale zobaczysz-wdrożysz się i będzie Ci się dobrze pracowało

Yattamanka-piesek słodziutki
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 07:43   #3885
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No właśnie dlatego ja przyciemniłam włoski.Bardzo obawiałam się o ich kondycje.Nie dość ze musialam je uchlastac prawie za łopatek na krótkie to jeszcze były w okropnym stanie.Nie chce do tego wracać.Teraz to tylko staram się bezpieczne zabiegi im fundować.Mam nadzieje ze nie będę zmuszona ich znowu ciąć bo bym się chyba zapłakała.
No właśnie.. U mnie przecież było to samo.. Nigdy nie miałam tak krótkich włosów jak teraz A to poszukiwanie wymarzonego blondu to dla włosów tortura - niby z niedużą wodą ale jednak się je farbuje.. Co prawda w lustrze widzę, że jest ok, w dotyku też - są miluchne ciągle je miziam ale.. szczotka co innego podpowiada :/
A może to wina tej nowej szczotki ?

No a co do szamponetek? Myślicie, że jest sens zawracać sobie tym głowę? Jak one w ogóle działają - na jakiej zasadzie? i do ilu myć się to trzyma (jest niby napisane, że od 4 do 8 myć, ale ile w tym prawdy?)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg joanna 2.jpg (24,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg joanna1.jpg (31,7 KB, 1 załadowań)

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-07 o 21:24
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 07:54   #3886
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Hej dziewczyny!!! ja już po imprezie, byłam przebrana za diablicę miałam różki i ogon i czarna sukienkę i loczki
a koleżance kupiłam kartę podarunkowaą z rossmana

Kotka no tak na ostatnią chwilę i kurację zaczynam od 1 listopada, czyli od jutra

Infatuated dzięki za pomysł

Agatau ja kupiła merz special, bo byłam w trzech aptekach i wszędzie dawały to na pierwszym miejscu

Yatta jakie słodkie

Dziewczyny

Byłam wczoraj na zakupach i tak się obkupiłam
kupiłam sobie taki sweterek granatowy i szarą bluże z takimi cekinkami
a z kosmetyków to merz special(od jutra zaczynam), lirene balsam brązujący, pokrzywkę do picia, odżywkę z olejkiem babassu, tą co tak zachwalacie i wkońcu znalazłam szampon farmony pokrzywowy
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 08:41   #3887
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

infatuated a boję sie bo włosy ma m raczej chłodnawe, a tam jest ta 3 po przecinku

Yatamanka ja bym nie robiła szamponetką, niewiele da w Twoim przypadku.
Włosy Ci się kruszą przez p-łupieżowy, myłaś nim bardzo dużo, na pewno tarłaś włosy żeby sie wypłukały.
Ja na Twoim miejscu bym zostawiła w spokoju, pamietasz jakie mialas sianowate włosy?
A potem jakie piekne, ze sie zachwycałam?
Więc powiem Ci tak: lepiej mieć ciemniejszy blond niż robić sobie na siłę wbrew naturze białe włoski-masz nature okolo 6 poziomu- musisz dawać podkład i farbę albo silną farbe.
Zdecyduj się na jakiś kolorek-może ten Excell- infatuated wyszło slicznie.
Kup sobie 10,13 albo 9,13 Excell 10 albo rób Stockholmem.
Będziesz miała złotawy, naturalny blond, który z każdym kolejnym farbowaniem będzie nabierał refleksów.
Albo rób na zmianę Stockholm raz, a raz Excell-wtedy bedą refleksy, jasny blondzik, a nie białe siano.
Rób regularnie, jak odrost bedzie około 1cm-wtedy bedzie fajnie.
Bo zamiast mieć na wiosnę długie włoski to pokruszą Ci sie i obetniesz.

Ewcia to zaczynamy ja z Vitapilem, Ty ze Specialem
Wklej fotki jak wygladalas, na pewno super

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-10-31 o 08:42
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 08:43   #3888
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ewcia to zaczynamy ja z Vitapilem, Ty ze Specialem
Wklej fotki jak wygladalas, na pewno super
dziękujęno właśnie nie zrobiłam fotki jak miałam ogon i różki, ale może koleżanka jak mi podeśle zdjęcia to może ona mi zrobiła jak jeszcze miałam, bo potem ściągnęłam

Dziewczyny a chciałam zaznaczyc, że loki, które wczoraj zrobiłam prostownicą do teraz mi się trzymają
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-31 o 08:45
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 08:51   #3889
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No właśnie.. U mnie przecież było to samo.. Nigdy nie miałam tak krótkich włosów jak teraz A to poszukiwanie wymarzonego blondu to dla włosów tortura - niby z niedużą wodą ale jednak się je farbuje.. Co prawda w lustrze widzę, że jest ok, w dotyku też - są miluchne ciągle je miziam ale.. szczotka co innego podpowiada :/
A może to wina tej nowej szczotki ?

No a co do szamponetek? Myślicie, że jest sens zawracać sobie tym głowę? Jak one w ogóle działają - na jakiej zasadzie? i do ilu myć się to trzyma (jest niby napisane, że od 4 do 8 myć, ale ile w tym prawdy?)
a jaką masz szczotkę? ja poluje na tą z avonu z naturalnego włosia
co do szamponetek to nie ma sensu sobie zawracać głowę przynajmniej jeśli chodzi o odcienie blond. Tą co pokazałaś-Joanna Naturalny Blond-moja siostra po wakacjach nią robiła bo jej włosy strasznie pojaśniały i efekt był super ale do 2 mycia potem wszystko zeszło...

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!!! ja już po imprezie, byłam przebrana za diablicę miałam różki i ogon i czarna sukienkę i loczki
a koleżance kupiłam kartę podarunkowaą z rossmana

Kotka no tak na ostatnią chwilę i kurację zaczynam od 1 listopada, czyli od jutra

Infatuated dzięki za pomysł

Agatau ja kupiła merz special, bo byłam w trzech aptekach i wszędzie dawały to na pierwszym miejscu

Yatta jakie słodkie

Dziewczyny

Byłam wczoraj na zakupach i tak się obkupiłam
kupiłam sobie taki sweterek granatowy i szarą bluże z takimi cekinkami
a z kosmetyków to merz special(od jutra zaczynam), lirene balsam brązujący, pokrzywkę do picia, odżywkę z olejkiem babassu, tą co tak zachwalacie i wkońcu znalazłam szampon farmony pokrzywowy
no to super, że imprezka się udała a zakupy jak widze też konkretne też tak masz, że odrazu lepszy humor? hehe merz spezial ja od wczoraj zaczełam pytałam o tą formułę 'haar activ' ale pani w aptece zrobiła wielkie oczy, najwidoczniej jeszcze nie ma w PL. wziełam tą tradycyjną, może potem zamówie z allegro tą drugą to bede rano brać jedna a wieczorem drugą ja jestem zachwycona odżywką isany, kupiłam do kompletu szampon z tym olejkiem-dam znać

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
infatuated a boję sie bo włosy ma m raczej chłodnawe, a tam jest ta 3 po przecinku

Yatamanka ja bym nie robiła szamponetką, niewiele da w Twoim przypadku.
Włosy Ci się kruszą przez p-łupieżowy, myłaś nim bardzo dużo, na pewno tarłaś włosy żeby sie wypłukały.
Ja na Twoim miejscu bym zostawiła w spokoju, pamietasz jakie mialas sianowate włosy?
A potem jakie piekne, ze sie zachwycałam?
Więc powiem Ci tak: lepiej mieć ciemniejszy blond niż robić sobie na siłę wbrew naturze białe włoski-masz nature okolo 6 poziomu- musisz dawać podkład i farbę albo silną farbe.
Zdecyduj się na jakiś kolorek-może ten Excell- infatuated wyszło slicznie.
Kup sobie 10,13 albo 9,13 Excell 10 albo rób Stockholmem.
Będziesz miała złotawy, naturalny blond, który z każdym kolejnym farbowaniem będzie nabierał refleksów.
Albo rób na zmianę Stockholm raz, a raz Excell-wtedy bedą refleksy, jasny blondzik, a nie białe siano.
Rób regularnie, jak odrost bedzie około 1cm-wtedy bedzie fajnie.
Bo zamiast mieć na wiosnę długie włoski to pokruszą Ci sie i obetniesz.

Ewcia to zaczynamy ja z Vitapilem, Ty ze Specialem
Wklej fotki jak wygladalas, na pewno super
święte słowa

hmm, to może zrób tym 10,13 na grubszym paśmie spod spodu próbę? może wyjsc ślicznie
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 09:08   #3890
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
no to super, że imprezka się udała a zakupy jak widze też konkretne też tak masz, że odrazu lepszy humor? hehe merz spezial ja od wczoraj zaczełam pytałam o tą formułę 'haar activ' ale pani w aptece zrobiła wielkie oczy, najwidoczniej jeszcze nie ma w PL. wziełam tą tradycyjną, może potem zamówie z allegro tą drugą to bede rano brać jedna a wieczorem drugą ja jestem zachwycona odżywką isany, kupiłam do kompletu szampon z tym olejkiem-dam znać
no udała się udała
ja zaczynam od jutra no jasne, że lepszy humor, jeszcze mój TŻ też się obkupił, to przynajmniej potem nie marudził, że musi ze mną chodzic
a jak tam Twój ABS?? bo ja ostatnio zaniedbałam, ale od 1 listopada biorę się do roboty
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-31 o 09:09
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 09:11   #3891
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
idfatuated ja mam ten szzampon i odżwykę Bioslika, fajne są

snowhitee a kupujesz czy zostajesz przy St?
Kupie 10.13

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja czytałam ten wątek o excellkach jakoś tydzien temu i nikt nie robił ani 9.13 ani 10.13..także bedziesz musiała testować
moja kuzynka kupiła 7.13 i mamy zaraz farbować

w tym TKmaxx na Marszałkowskiej jakos 2 tyg temu byłam i burdel był nieziemski..bardzo męczący ten sklep ale zawsze fajne perełki można znalezc np bielizne Passionaty ktora uwielbiam a dziś to kosmetyków do włosów było full, stałam i stałam przed tymi półkami a głupotki na prezent ahhh cudne dobrze, ze niedługo swieta ida a widziałas na czesci 'dom' takie wielkie puchate poduszki z misia? mega

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------



oo to powiedz mi czy obciązają Ci włoski? a słyszałas cos o nabłyszczaczu z biosilka ' shine on '?
heh no moze i sa tam perelki ale najpierw trzeba je znalezc Ja nie mam cierpliowsci dla mnie ten sklep jest jak jeden wielki lumpek Taak widzialam te podusie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Przeglądałam sobie wczoraj google w poszukiwaniu wymarzonego odcienia blondu i znalazłam coś takiego (załącznik) podpisane jako..
Blond pole dancer
hehehe no niezla

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!!! ja już po imprezie, byłam przebrana za diablicę miałam różki i ogon i czarna sukienkę i loczki
a koleżance kupiłam kartę podarunkowaą z rossmana

Kotka no tak na ostatnią chwilę i kurację zaczynam od 1 listopada, czyli od jutra

Infatuated dzięki za pomysł

Agatau ja kupiła merz special, bo byłam w trzech aptekach i wszędzie dawały to na pierwszym miejscu

Yatta jakie słodkie

Dziewczyny

Byłam wczoraj na zakupach i tak się obkupiłam
kupiłam sobie taki sweterek granatowy i szarą bluże z takimi cekinkami
a z kosmetyków to merz special(od jutra zaczynam), lirene balsam brązujący, pokrzywkę do picia, odżywkę z olejkiem babassu, tą co tak zachwalacie i wkońcu znalazłam szampon farmony pokrzywowy
Czyli jednak diablica O i jednak merz special Fajnie, piszcie dziewczyny swoje odczucia po lykaniu tego bo ja mam jeszcze troche czasu No i wklej fotki jak bedziesz miec
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 09:17   #3892
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no udała się udała
ja zaczynam od jutra no jasne, że lepszy humor, jeszcze mój TŻ też się obkupił, to przynajmniej potem nie marudził, że musi ze mną chodzic
a jak tam Twój ABS?? bo ja ostatnio zaniedbałam, ale od 1 listopada biorę się do roboty
heh to TZ-ta masz 'z głowy' moj ABS podobnie jak Twoj a teraz jestem u rodziny to dziwnie mi troche by było wieczorami odpalać filmik z yt i cwiczyc ok-od 1 listopada możemy wznowić trening razem zawsze razniej

tak przeglądam stronke YR i się natknełam na taką płukankę:
http://www.yves-rocher.com.pl/plukanka_octowa_z_malin
myślicie, że tak samo działa jak te domowe przepisy-2 łyżki octu na litr wody?
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 09:33   #3893
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Snow no jasne, żę zdam relacje i wkleję fotki

Infatuated no mam mam to od jutra zaczynamy no jasne, że raźniej

Jedną foteczkę Wam wkleję jak dostanę inne to wkleję
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 09:45   #3894
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Agatau-ale dlaczego się boisz zieleni? przecież to nie jest stricte popielaty odcien- po przecinku 1 i 3 czyli złocisty też jest ja bym spróbowała

Adzi-no szaleństwo było wczoraj już nam się nie chciało farbować ale dziś się wezmiemy farbę nakładać będe ja ciekawe czy się uwine w te 10 min hehe:P hmm powrot do pracy to pewnie tak się czujesz jak ja przed powrotem na uczelnie koniec ze słodkim lenistwem i znowu obowiązki ale zobaczysz-wdrożysz się i będzie Ci się dobrze pracowało

Yattamanka-piesek słodziutki
Dzieki mam nadzieje ze szybko się wprawie.
A wiecie ze tu nawet nie słyszano o tej innej wersji Merz Specjal.To podejrzewam ze będzie tylko chwyt reklamowy wykorzystywany w innych krajach.Robia tak aby nakręcić lodzików na kupno a w zasadzie nie wiele się rożni od oryginału oprocz ceny naturalnie .Spodkalam się już z niektórymi takimi produktami.Wiedz chyba nie ma co sobie głowy zawracać. Widze dziewczyny ze zaczynamy razem kuracje Merz-em

Ewcia
Fajna fotka.A jakie loczki.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-10-31 o 09:46
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 09:52   #3895
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ewcia
Fajna fotka.A jakie loczki.
dziękuję
no zaczynamy z merz-em
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 11:06   #3896
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
heh to TZ-ta masz 'z głowy' moj ABS podobnie jak Twoj a teraz jestem u rodziny to dziwnie mi troche by było wieczorami odpalać filmik z yt i cwiczyc ok-od 1 listopada możemy wznowić trening razem zawsze razniej

tak przeglądam stronke YR i się natknełam na taką płukankę:
http://www.yves-rocher.com.pl/plukanka_octowa_z_malin
myślicie, że tak samo działa jak te domowe przepisy-2 łyżki octu na litr wody?
o jaka fajna plukanka a nie widzialam jej w sklepie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Snow no jasne, żę zdam relacje i wkleję fotki

Infatuated no mam mam to od jutra zaczynamy no jasne, że raźniej

Jedną foteczkę Wam wkleję jak dostanę inne to wkleję
Slicznie

Kurcze dziewczyny tez bym z Wami zaczela ale mam jeszcze na 1,5mies ha-pantotenu takze dolacze pozniej
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 11:32   #3897
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ta plukanka octowa dziala tak samo, tylko nie smierdzi. Tylko taka mala ta buteleczka , mnie troche zal kasy bo za te sama mozna kupic wielka butle octu bio czy cus. Decydujecie sie? Caskada zdaje sie chciala ja kupic.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 13:06   #3898
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Ta plukanka octowa dziala tak samo, tylko nie smierdzi. Tylko taka mala ta buteleczka , mnie troche zal kasy bo za te sama mozna kupic wielka butle octu bio czy cus. Decydujecie sie? Caskada zdaje sie chciala ja kupic.
tak ja ja kupie ale wyobrazcie sobie ze idac po drodze znalazlam odzywke ds garniera kakao i kokos ktorej nie ma w pl ze kompletnie zapomnialam o plukance i pognalam do domu pochwalic sie dziewczynom na forum okazalo sie ze ma swietny sklad
a ta plukanke malinowa kupie po swietach fakt mala butelka prawdopodobnie starczy na dwa razy raz sie zyje moze okaze sie dobra bo mi zazwyczaj nie pomagaja te domowe plukanki
jak kupie uzyje zdam relacje bo i na wlosowym dziewczyny napewno sa ciekawe jaka ona jest
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 13:38   #3899
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Caskada, mówiać po świetach masz na mysli teraz te dni? bo jak tak to się wstrzymam aż do czasu Twojej opinii nie powiem-kusi ta płukanka ale 150ml to moze starczy na wiecej niz 2 razy wiesz jak się ja stosuje? jakie proporcje z wodą? a co to za wątek włosowy?

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-10-31 o 13:40
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 13:46   #3900
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ja odkäd zaczelam brac Merz special aktiv to zaczely bardzo wypadac wlosy,wspomagam sie jeszcze od tygodnia Doppelherz aktiv na wlosy i paznokcie.
Poczekam jeszcze z 2 tygodnie jak tak dalej bedzie to odstawie.
Wczesniej bralam od 1,5 roku Skrzypowite i bylam zadowolona.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.