Mamusie grudniowe 2015 cz.3 - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-24, 10:38   #3901
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez kalusia87 Pokaż wiadomość
O super i niedrogo! Zazwyczaj jak coś niedostępne to lojal kase z. Tego. zamawiam juz dzisiaj, bo słyszałam że jest super. dzięki
Cytat:
Napisane przez lobofylia Pokaż wiadomość
Aniqua ja na sali bylam z mamuska ktora już dwojke miała i nie patrzyła jakos oceniając. Serio. nie martw się.



Heh ja na sali zasnelam w 2 dobie po porodzie z dzieckiem podczas karmienia.... obudzilam sie i nigdy nie byłam tak przerażona. Myślałam że go zgniotlam ale instynkt musi istniec bo normalnie to laze po lozku a tu nic jak zasnelam tak się obudzilam.



,) nie martwcie się mamusie po raz pierwszy bo napewno dacie rade! !!!



Aha a co do karmienia ubierania ja jestem zwolennikiem starej metody czyli jedno więcej niz ubieramy same. Więc... jak zimno i ja np cieple spodnie podkoszulek sweter i gruba kurtka to dziecko z szpitala zabieram w body welury pajac skarpetki i gruby kombinezon albo jak mniej zimno to body pajac bawełna i kombinezon wiadomo czapka itd



Ja akurat body zawsze traktowałam jako bieliznę i ppd bawełniane pajace zima ubierac bede bo my w domu z powodu astmatyka zima mamy max 19 do 20 i okna rozszczelnione wiec pewnie body i pajac welur a do spania to bawełniany pajac albo do chodzenia w domku bawełniany pajac body i skarpetki zobaczycie jak dziecko sie zachowuje moj byl zmarzluch. i wolał welur body i byl wtedy spokojniejszy i cieply a tak to karczek chłodny....
Lobo juz sobie zapisałam wszystko według Twoich rad

Wy też tak robicie? Czy tylko ja jestem dziwna, że ważniejsze rzeczy to w zeszycie zaPisuje bo teraz pamiętam ale już za 2 dni nie będę, taka kurza mam pamięć

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Patrząc na dziadków (rodziców mojej mamy) to my zawsze byłyśmy gorsze od innych wnuków...
Moja teściowa też się popisała mówiąc do nas 'byle nie chłopak'... Ciekawe jak będzie traktować malutką...
Jej to współczuję Ci, bardzo przykro by mi było jakbym to usłyszała. Ja do takiej teściowej to bym raczej już z dzieckiem nie jeździła.
Cytat:
Napisane przez katarzynaxxx89 Pokaż wiadomość
a co do samopoczucia to ja chyba stworzona jestem do bycia w ciąży bo wogóle tego nie odczuwam ani w pierwszej ani teraz, jedyne co to trochę się szybciej męczę i tyle. W pierwszej do końca wszystko robiłam i wogóle teraz chyba też tak będzie. Ale jak narazie to więcej ciąż nie planuje
Zazdroszczę, moje początki były tragiczne, w życiu nie czułam się gorzej. no ale teraz jest już duża poprawa i mam nadzieje że tak zostanie

Cytat:
Napisane przez cienwiatru Pokaż wiadomość
U mnie rodzice i tesciowie nastawiali się na dziewczynkę ale jak się okazało że będzie drugi chłopak to nie byli rozczarowani ani nic z tych rzeczymoże bardziej zdziwieni że ich prognozy się nie sprawdziły i ja miałam rację od początku... bo się swojego czasu strasznie zloscilam jak ktoś sugerował że to dziewuszka będzie.
Heh u mnie też raczej na chłopca nastawieni skoro ggeny takie ze 5 chłopców, ale Lili ich pokonała i każdy bardzo się cieszy, że w rodzinie będzie dziewczynka a chłopcy będą mieli siostrę
Cytat:
Napisane przez _karmazynova_ Pokaż wiadomość
"byle nie chłopak"a co to ona nie wie, że to nie jest koncert życzeń? Jest dorosłą osobą to zdaje sobie sprawę, że nie da się wybrać płci. Na pewno bym coś jej odpowiedziała

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------


Ładnie proszę
Dokładnie, tak jakby można to było sobie wybrać. też bym jej coś odpaliła, jak jej nie pasuje to dziecka na pewno bym jej nie pokazała.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 10:45   #3902
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
potem czytam że w optima jest jod. I Wit d 3 i że one są tak polecane w ciąży. co nam kupić? jaką dawkę dha pijecie? 250 czy 500 mg?


Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Ja biore 1000 wid d, oddzielnie

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
Ale wizaż się ostatnio psuje!

[/COLOR]U mnie jeszcze nikt w brzuchu nie fika, co tu do fikania jak i brzuch minimalny
Ale ja czekam spokojnie i nie nastawiam się na szybkie kopniaki. moje dziecko będzie leniwe (jak ojciec:p)


Hahah to samo dzis rano do tz powiedzialam, ze po matce leniwe ;p
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 10:46   #3903
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
O super i niedrogo! Zazwyczaj jak coś niedostępne to lojal kase z. Tego. zamawiam juz dzisiaj, bo słyszałam że jest super. dzięki


Wy też tak robicie? Czy tylko ja jestem dziwna, że ważniejsze rzeczy to w zeszycie zaPisuje bo teraz pamiętam ale już za 2 dni nie będę, taka kurza mam pamięć

Jej to współczuję Ci, bardzo przykro by mi było jakbym to usłyszała. Ja do takiej teściowej to bym raczej już z dzieckiem nie jeździła.

Zazdroszczę, moje początki były tragiczne, w życiu nie czułam się gorzej. no ale teraz jest już duża poprawa i mam nadzieje że tak zostanie
Ja też sobie zamówiłam przed chwilą

Ja sobie zapisuję konkretny post, ale mam zamiar kupić zeszyt i robić notatki, a później to będę weryfikować

My i tak tam jeździmy tylko dwa razy w roku praktycznie. Mąż częściej, bo czasem zawozi coś braciom, albo teściowej właśnie.
Zresztą dziecka nigdy im nie zostawię.

Moje początki też były tragiczne, ale teraz (odpukać) jest ok
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 10:48   #3904
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

A tak w ogole to wrocilam.od lekarza
Mala zdrowa, wszystko czysto. U mnie tylko katar zostal wiec wychodzimy na prosta
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 10:51   #3905
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
A tak w ogole to wrocilam.od lekarza
Mala zdrowa, wszystko czysto. U mnie tylko katar zostal wiec wychodzimy na prosta
Super, że wszystko ok! )
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 10:52   #3906
_karmazynova_
Zadomowienie
 
Avatar _karmazynova_
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 111
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Ja się już nic tam nie odzywam, bo szczerze mówiąc jak jesteśmy w odwiedzinach to nawet nikt się do mnie nie zwraca z żadną rozmową... Jakbym się odezwała to od razu kłótnia by była i znów przeze mnie. Póki nie mówią żadnych strasznych rzeczy jestem w stanie wytrzymać.

Więc tak:
Ja podsmażam pokrojoną w 'kostkę' kiełbasę na smalcu, wrzucam do tego cebulę pokrojoną w kostkę (możesz ją po pokrojeniu lekko posolić). Jak cebula jest miękka to wlewam starte na drobnych oczkach pomidory (ale skórę wyrzucam). Chwilę czekam aż zrobi się sos i do tego wrzucam pokrojoną w 'kostkę' cukinię. Jak cukinia robi się miękka to doprawiam po swojemu i czekam aż zmięknie do końca

Ja tak na 3 dni kupuję:
2 laski kiełbasy (ale możesz kupić 3 jak wolicie więcej) ja kupuję podlaską, więc ta kiełbasa jest dość duża
3 pomidory przynajmniej średnie (wczoraj dałam duże i było ok)
3 cebule duże
3 średnie cukinie.
Masz rację, że czasami lepiej się nie odzywać.. Ja niestety w takich sytuacjach mam niewyparzony język po mamie

Dzięki za przepis na pewno wypróbuje


Dziewczyny będziecie też kupować ubranka na rozmiar 68? Czy to po porodzie będziecie o tym myśleć?
__________________

Grudniowa mama 01.12.2015
Wrześniowa mama 18.09.2020






_karmazynova_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 10:55   #3907
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

karmazynova jezeli chodzi o rozmair 68 to ja licze na poswiateczne wyprzedaze
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-24, 10:55   #3908
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Ja też sobie zamówiłam przed chwilą

Ja sobie zapisuję konkretny post, ale mam zamiar kupić zeszyt i robić notatki, a później to będę weryfikować

My i tak tam jeździmy tylko dwa razy w roku praktycznie. Mąż częściej, bo czasem zawozi coś braciom, albo teściowej właśnie.
Zresztą dziecka nigdy im nie zostawię.

Moje początki też były tragiczne, ale teraz (odpukać) jest ok
Też już zamówiłam A jak zapisuje się posty?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 10:57   #3909
SweetViolet
Zadomowienie
 
Avatar SweetViolet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 346
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez cienwiatru Pokaż wiadomość
Ani_qa nie martw się na zapas ja lezelam na sali z babka która urodziła swoje 8 dziecko... I jak mlody płakał a ja się sralam ze strachu że muszę go przebrać to ona mi bardzo pomogła, przebrala go i przewinela ( obracala go jak kotlecika) sprawnie i pewnie i nie dość że mały w sekundzie się uspokoił (wyczuł profesjonalistke ) to ja dzięki niej zobaczyłam że to całkiem łatwe i nie ma się czego bać.
8 dziecko

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Patrząc na dziadków (rodziców mojej mamy) to my zawsze byłyśmy gorsze od innych wnuków...
Moja teściowa też się popisała mówiąc do nas 'byle nie chłopak'... Ciekawe jak będzie traktować malutką...
Najwyżej będzie ją oglądać tylko w święta i to z daleka

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Więc tak:
Ja podsmażam pokrojoną w 'kostkę' kiełbasę na smalcu, wrzucam do tego cebulę pokrojoną w kostkę (możesz ją po pokrojeniu lekko posolić). Jak cebula jest miękka to wlewam starte na drobnych oczkach pomidory (ale skórę wyrzucam). Chwilę czekam aż zrobi się sos i do tego wrzucam pokrojoną w 'kostkę' cukinię. Jak cukinia robi się miękka to doprawiam po swojemu i czekam aż zmięknie do końca

Ja tak na 3 dni kupuję:
2 laski kiełbasy (ale możesz kupić 3 jak wolicie więcej) ja kupuję podlaską, więc ta kiełbasa jest dość duża
3 pomidory przynajmniej średnie (wczoraj dałam duże i było ok)
3 cebule duże
3 średnie cukinie.
U nas to się leczo nazywa

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
A tak w ogole to wrocilam.od lekarza
Mala zdrowa, wszystko czysto. U mnie tylko katar zostal wiec wychodzimy na prosta
To super

Cytat:
Napisane przez _karmazynova_ Pokaż wiadomość

Dziewczyny będziecie też kupować ubranka na rozmiar 68? Czy to po porodzie będziecie o tym myśleć?
Ja na razie tylko 56 i 62. Te większe to nie planuję, chyba że naprawdę mi coś w oko wpadnie w promocji
__________________
“If you die, and I live, there’s no life for me at all. You’re my whole life. I would never be happy again.”

synek
Czekamy na Kruszynkę 24/40
SweetViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 11:00   #3910
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez _karmazynova_ Pokaż wiadomość
Masz rację, że czasami lepiej się nie odzywać.. Ja niestety w takich sytuacjach mam niewyparzony język po mamie

Dziewczyny będziecie też kupować ubranka na rozmiar 68? Czy to po porodzie będziecie o tym myśleć?
Jeśli mnie coś wkurza na maxa to odpowiadam. Ale nie chcę powodować kłótni, bo to nie na moje nerwy teraz. A uwierz mi, że wcześniej miałam piekło jeśli chodzi o stosunki z teściami...
Zresztą moja teściowa uważa, że jak przyjeżdżam z Tż-tem do niej to od razu coś się stało

Ja mam trochę kupionych, bo jak mi się coś podoba to biorę Większość kupowałam po 7-9 zł

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Też już zamówiłam A jak zapisuje się posty?
Klikasz w numer posta który jest na postem oznaczony #i cztery cyfry. Wyświetla Ci się jeden konkretny i dodajesz do zakładek. Można do niego wrócić później i zapisać co trzeba
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 11:00   #3911
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

sweet u nas tez na to leczo mowimy i mam to dzis na obiad
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-24, 11:03   #3912
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez SweetViolet Pokaż wiadomość
Najwyżej będzie ją oglądać tylko w święta i to z daleka

U nas to się leczo nazywa
No na pewno tylko w święta bo częściej tam nie jeżdżę, a na skróty to mam dosłownie chwilę do nich.

Bo to jak leczo w sumie jest Ale u mnie zawsze się bigos na to mówiło W internecie pod nazwą bigos z cukinii wyskakują przepisy, więc chyba każdy nazywa jak chce

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
sweet u nas tez na to leczo mowimy i mam to dzis na obiad
To będziemy jeść razem
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 11:04   #3913
cienwiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar cienwiatru
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: najwygodniejsza kanapa na świecie
Wiadomości: 2 958
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

SweetViolet ja też oczy wywalilam na wierzch jak usłyszałam które to dziecko, poza tym pielęgniarka mi powiedziała że zna tę babkę i żebym uważała bo to patologiczna rodzina, kradzieże, alkohol, itp. ale jak mi pomogła to byłam jej taka wdzięczna że mogłaby mieć dwudzieste dziecko i chlac w lazience plyn do kibelka a ja bym nawet okiem nie mrugnela

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
A tak w ogole to wrocilam.od lekarza
Mala zdrowa, wszystko czysto. U mnie tylko katar zostal wiec wychodzimy na prosta
Same dobre wiadomości
__________________
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz... (Julian Tuwim)

Moje serca dwa:
J. 02.07.2011 r. (53 cm; 3000g)
I. 20.12.2015 r. (53 cm; 3250g)
cienwiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 11:06   #3914
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Jeśli mnie coś wkurza na maxa to odpowiadam. Ale nie chcę powodować kłótni, bo to nie na moje nerwy teraz. A uwierz mi, że wcześniej miałam piekło jeśli chodzi o stosunki z teściami...
Zresztą moja teściowa uważa, że jak przyjeżdżam z Tż-tem do niej to od razu coś się stało

Ja mam trochę kupionych, bo jak mi się coś podoba to biorę Większość kupowałam po 7-9 zł

Klikasz w numer posta który jest na postem oznaczony #i cztery cyfry. Wyświetla Ci się jeden konkretny i dodajesz do zakładek. Można do niego wrócić później i zapisać co trzeba
A Tylko ja myślałam że na komórce tez jakoś się da zapisać, bo raczej z komórki częściej korzystam, ale dzięki

Co do większych ubrań to też raczej jak coŚ pięknego albo okazję znajdę

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 11:06   #3915
kalusia87
Zakorzenienie
 
Avatar kalusia87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 622
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
sweet u nas tez na to leczo mowimy i mam to dzis na obiad
U nas też leczo ale robimy jeszcze z papryką
__________________
Kubuś 14.12.2015
kalusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 11:07   #3916
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
A Tylko ja myślałam że na komórce tez jakoś się da zapisać, bo raczej z komórki częściej korzystam, ale dzięki

Co do większych ubrań to też raczej jak coŚ pięknego albo okazję znajdę
W telefonie robię zrzut z ekranu jak chcę coś zapisać, a nie mam gdzie. Ale nie w każdym można.
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 11:08   #3917
katarzynaxxx89
Raczkowanie
 
Avatar katarzynaxxx89
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 421
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

u nas też leczo z papryką .
katarzynaxxx89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 11:10   #3918
_karmazynova_
Zadomowienie
 
Avatar _karmazynova_
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 111
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Właśnie ja leczo robię bez cukinii, dlatego zaciekawił mnie ten przepis... A wczorajszy przepis, który był o bigosie z cukinii znalazłam tutaj http://www.uwielbiamgotowac.com/2013/08/bigos-z-cukinii.html#.VbIOfLVIqt8

My na razie nie planujemy specjalnie się rozglądać za rozmiarem 68, tylko myślę jak Ty Czubasek, że będę kupować na grudniowych wyprzedażach
__________________

Grudniowa mama 01.12.2015
Wrześniowa mama 18.09.2020






_karmazynova_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 11:15   #3919
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez _karmazynova_ Pokaż wiadomość
Właśnie ja leczo robię bez cukinii, dlatego zaciekawił mnie ten przepis... A wczorajszy przepis, który był o bigosie z cukinii znalazłam tutaj http://www.uwielbiamgotowac.com/2013/08/bigos-z-cukinii.html#.VbIOfLVIqt8

My na razie nie planujemy specjalnie się rozglądać za rozmiarem 68, tylko myślę jak Ty Czubasek, że będę kupować na grudniowych wyprzedażach
Wprowadziłam Was w błąd
Ale ten przepis co wrzuciłaś wygląda fajnie! Zapisałam sobie
Będziesz go robić? Bo jestem ciekawa opinii
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-24, 11:17   #3920
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Dziewczyny, dziś dostałam paczką mydełko Alleppo. Jak tego używać? Mogę nim zastąpić żel do mycia twarzy, którym zmywam makijaż?
Nie bardzo wiem jak się z tym obejść

Sylwuska ja też mam wyniki bardzo dobre, ale witaminy biorę cały czas, bo gin każe, więc nie protestuję...Poza tym zamówiłam w Aptece Malinowej trzy opakowania od razu, bo tanio, więc głupio by było ich nie wykorzystać...
Na samym początku TŻ wyszedł przed szereg i kupił mi Prenatal Classic 90 tabletek, ale nie biorę, bo gin nie zalecał, więc to będę brała po ciąży jako uzupełnienie, no i żeby się nie zmarnowało, bo jednak 70 zł wydał

A ja właśnie wcinam resztę arbuza, potem chyba skoczę po kolejnego

Ja robię bigos/leczo z cukinii z przepisu mojej mamy Wychodzi pyszny. A już rosną cukinie na ogródku, więc jestem przeszczęśliwa, bo uwielbiam cukinie

a chciałam jeszcze Was zapytać czy kupujecie już ubranka "na potem"? Tj. takie w rozmiarze 68? JEsli pisałyscie to przeoczyłam, przepraszam. my na razie mamy większosc 62, 56 kilka ale to mam w zamiarze dosztukowac potem, a moze siostra TŻ bedzie cos w spadku dla mnie miala

Edytowane przez ogolnie
Czas edycji: 2015-07-24 o 11:19
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 11:20   #3921
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Ja też lubię cukinię! Może na grillu w niedzielę zrobimy.

W po niedzieli chciałabym kotlety w cukinii Wykorzystuję póki jest
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 11:22   #3922
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Ja też lubię cukinię! Może na grillu w niedzielę zrobimy.

W po niedzieli chciałabym kotlety w cukinii Wykorzystuję póki jest
A jak robisz kotlety z cukinii? Może inaczej niz ja, lepiej To skorzystam
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 11:22   #3923
_karmazynova_
Zadomowienie
 
Avatar _karmazynova_
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 111
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Wprowadziłam Was w błąd
Ale ten przepis co wrzuciłaś wygląda fajnie! Zapisałam sobie
Będziesz go robić? Bo jestem ciekawa opinii
Mamy gości w weekend więc planuje coś dodatkowo zrobić oprócz obiadu, tak by na kolację można było coś podać, także wypróbuje chyba ten przepis co znalazłam Miałam też ambitny plac zrobić ciasto, ale jakoś wolę coś ugotować.
__________________

Grudniowa mama 01.12.2015
Wrześniowa mama 18.09.2020






_karmazynova_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 11:26   #3924
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
A jak robisz kotlety z cukinii? Może inaczej niz ja, lepiej To skorzystam
Ja robię najprościej i najszybciej jak się da Kroję w plastry, przyprawiam i panieruję jak zwykłe kotlety drobiowe Później zmażę.
Wiem, że można ścierać cukinię itd. Ale ja lubię tą wersję

Cytat:
Napisane przez _karmazynova_ Pokaż wiadomość
Mamy gości w weekend więc planuje coś dodatkowo zrobić oprócz obiadu, tak by na kolację można było coś podać, także wypróbuje chyba ten przepis co znalazłam Miałam też ambitny plac zrobić ciasto, ale jakoś wolę coś ugotować.
O to byłoby jak znalazł dla gości
Jeśli zrobisz to poproszę o opinię!
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 11:29   #3925
_karmazynova_
Zadomowienie
 
Avatar _karmazynova_
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 111
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Ja robię najprościej i najszybciej jak się da Kroję w plastry, przyprawiam i panieruję jak zwykłe kotlety drobiowe Później zmażę.
Wiem, że można ścierać cukinię itd. Ale ja lubię tą wersję

O to byłoby jak znalazł dla gości
Jeśli zrobisz to poproszę o opinię!
Ja robię kotlety z cukinii identycznie jak Ty

Ok, poproszę TŻ o wystawienie recenzji mojego dania
__________________

Grudniowa mama 01.12.2015
Wrześniowa mama 18.09.2020






_karmazynova_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 11:29   #3926
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Aniqa to ja tak jak Ty, najprostszym sposobem A czasem jak mam więcej czasu i ochoty na robienie w ogóle czegokolwiek, to właśnie ścieram na tarce, odciskam sok, lekko przyprawiam i smażę jak placki ziemniaczane.

Karmazynowa to zrób najprostsze ciasto na świecie Biszkopt, masa z jogurtu+serka mascarpone+galaretka, na to owoce i zalać galaretką Chyba, że nie chce Ci się czekać za galaretką (ja zawsze tak przeholuję, że muszę rozpuszczać sto razy także u mnie taki placek to cały dzień zejdzie )
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 11:30   #3927
kalusia87
Zakorzenienie
 
Avatar kalusia87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 622
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziś dostałam paczką mydełko Alleppo. Jak tego używać? Mogę nim zastąpić żel do mycia twarzy, którym zmywam makijaż?
Nie bardzo wiem jak się z tym obejść

Sylwuska ja też mam wyniki bardzo dobre, ale witaminy biorę cały czas, bo gin każe, więc nie protestuję...Poza tym zamówiłam w Aptece Malinowej trzy opakowania od razu, bo tanio, więc głupio by było ich nie wykorzystać...
Na samym początku TŻ wyszedł przed szereg i kupił mi Prenatal Classic 90 tabletek, ale nie biorę, bo gin nie zalecał, więc to będę brała po ciąży jako uzupełnienie, no i żeby się nie zmarnowało, bo jednak 70 zł wydał

A ja właśnie wcinam resztę arbuza, potem chyba skoczę po kolejnego

Ja robię bigos/leczo z cukinii z przepisu mojej mamy Wychodzi pyszny. A już rosną cukinie na ogródku, więc jestem przeszczęśliwa, bo uwielbiam cukinie

a chciałam jeszcze Was zapytać czy kupujecie już ubranka "na potem"? Tj. takie w rozmiarze 68? JEsli pisałyscie to przeoczyłam, przepraszam. my na razie mamy większosc 62, 56 kilka ale to mam w zamiarze dosztukowac potem, a moze siostra TŻ bedzie cos w spadku dla mnie miala
Ja pokroiłam na cztery części bo za duża ta kostka była dla mnie. Do demakijażu jeszcze nie stosowalam ale pewnie też można. Ja sobie po prostu myję nim twarz
__________________
Kubuś 14.12.2015

Edytowane przez kalusia87
Czas edycji: 2015-07-24 o 11:32
kalusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 11:34   #3928
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez _karmazynova_ Pokaż wiadomość
Ja robię kotlety z cukinii identycznie jak Ty

Ok, poproszę TŻ o wystawienie recenzji mojego dania
Czasem najprostszy spoób najlepszy

Koniecznie!

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
Aniqa to ja tak jak Ty, najprostszym sposobem A czasem jak mam więcej czasu i ochoty na robienie w ogóle czegokolwiek, to właśnie ścieram na tarce, odciskam sok, lekko przyprawiam i smażę jak placki ziemniaczane.

Karmazynowa to zrób najprostsze ciasto na świecie Biszkopt, masa z jogurtu+serka mascarpone+galaretka, na to owoce i zalać galaretką Chyba, że nie chce Ci się czekać za galaretką (ja zawsze tak przeholuję, że muszę rozpuszczać sto razy także u mnie taki placek to cały dzień zejdzie )
Ja zawsze robiłam ta wersję Nigdy innej nie próbowałam. Może kiedyś wypróbuję jakiś przepis na placuszki z cukinii

O, albo zamiast ciasta galaretkę z owocami w pucharkach i bita śmietana na wierzch posypana czekoladą (+ rodzynki jak ktoś lubi) Szybko i smacznie
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 11:37   #3929
k_asienka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 651
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

witam Was po dość długim milczeniu
Sprawdzam dzisiaj skrzynkę, a tam bardzo miłe zaskoczenie, niepokoiłyście się, sylwoha dziękuję

Jestem cała i zdrowa z dzidzią też wszystko w porządku. Jakoś nie mogę nadrobić Waszych postów, ale macie "pisanego". Po prostu za Wami nie nadążam, w dzień praca, popołudniami rozglądamy się za jakimś mieszkaniem, chcieliśmy z Tż kupić/wynająć (chociaż przeraża mnie myśl, że do grudnia tak mało czasu i się nie wyrobimy), jeszcze ostatnio zalało nam mieszkanie, po takich dniach mam tylko ochotę na spanie. Jeszcze ta pogoda. Czasami trochę zazdroszczę tym niepracującym Oczywiście nie zdążyłam nadrobić tylu stron, dlatego bez cytowania.
Wszystkim wypoczywającym, urlopującym i tym pracującym miłego wakacjowania i udanych wizyt
Ja wybieram się na badanie 3d 4.08 może dzidzia się pokaże

Nie pamiętam, która z Was kupowała, ale prześliczna bluza reniferek
k_asienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 11:37   #3930
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.3

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziś dostałam paczką mydełko Alleppo. Jak tego używać? Mogę nim zastąpić żel do mycia twarzy, którym zmywam makijaż?
Nie bardzo wiem jak się z tym obejść

Sylwuska ja też mam wyniki bardzo dobre, ale witaminy biorę cały czas, bo gin każe, więc nie protestuję...Poza tym zamówiłam w Aptece Malinowej trzy opakowania od razu, bo tanio, więc głupio by było ich nie wykorzystać...
Na samym początku TŻ wyszedł przed szereg i kupił mi Prenatal Classic 90 tabletek, ale nie biorę, bo gin nie zalecał, więc to będę brała po ciąży jako uzupełnienie, no i żeby się nie zmarnowało, bo jednak 70 zł wydał

A ja właśnie wcinam resztę arbuza, potem chyba skoczę po kolejnego

Ja robię bigos/leczo z cukinii z przepisu mojej mamy Wychodzi pyszny. A już rosną cukinie na ogródku, więc jestem przeszczęśliwa, bo uwielbiam cukinie

a chciałam jeszcze Was zapytać czy kupujecie już ubranka "na potem"? Tj. takie w rozmiarze 68? JEsli pisałyscie to przeoczyłam, przepraszam. my na razie mamy większosc 62, 56 kilka ale to mam w zamiarze dosztukowac potem, a moze siostra TŻ bedzie cos w spadku dla mnie miala
Mydła nie używałam ale normalnie chyba myje się nim twarz. myślę że makijaż tez można zmyć, próbuj

Ogólnie a Ty w końcu jakie dokładnie kkupiłaś w tej aptece? Bo już nie pamiętam :/

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-30 10:09:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:24.