Sprawdzone produkty z Lidla - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-08, 09:27   #3901
maria972
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

super smak - palce lizać
maria972 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 12:06   #3902
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez Zireael Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, a może macie też ten przepis na apple pie? wiem że był na tych karteczkach ale się nie załapałam acha, ktoś tu się martwił o kalorie z masła orzechowego, nie ma po co. To masło z lidla ma najlepszy skład pod słońcem - 95% orzeszków, sól morska i cukier trzcinowy czy brązowy i olej roślinny. Masło orzechowe zawiera dobre tłuszcze, które łącząc się z tymi złymi, wymiatają je z naszego organizmu, także można jeść śmiało oczywiście z umiarem, ale ten jest wskazany przy wszystkim
To świetne wiadomości ale o lodach pewnie już nie można tego samego powiedziećchociaż przekonuje mnie fakt, że organizm musi je najpierw ogrzać do odpowiedniej temp i wtedy traci sie te kalorie nieszczęsne
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 12:19   #3903
shinju1986
Raczkowanie
 
Avatar shinju1986
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 161
GG do shinju1986
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Udało mi się kupić ostatnie paczki krążków cebulowych. W moim Lidlu leżały normalnie w tej lodówce gdzie inne mrożonki z Kuchni Amerykańskiej. Kupiłam też te bagietki cebulowo-serowe, zobaczę jak smakują. I jeszcze popcorn maślany moja siostra kupiła.

W moim Lidlu nadal jest mnóstwo salami paprykowego PIKOK, więc chyba go nie wycofują.

Ja również poproszę przepis na apple pie, bo u mnie już tych karteczek (z tym przepisem) nie było.
shinju1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 13:06   #3904
aska80
Raczkowanie
 
Avatar aska80
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 134
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Nie przepadam za Lidlem, typowy zimny niemiecki sklep. Obsłudze daleko do pań z chociażby biedronki.
Zachodzę tam po czekoladę firmy Bellarom - polecam wyśmienita
Do tego sos do wędlin Kania - Steak Sauce
__________________
aska80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 14:02   #3905
shinju1986
Raczkowanie
 
Avatar shinju1986
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 161
GG do shinju1986
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez aska80 Pokaż wiadomość
Nie przepadam za Lidlem, typowy zimny niemiecki sklep. Obsłudze daleko do pań z chociażby biedronki.
Zachodzę tam po czekoladę firmy Bellarom - polecam wyśmienita
Do tego sos do wędlin Kania - Steak Sauce
Nie rozumiem o co Ci chodzi. Po pierwsze obsługa jest zależna od sklepu. Robię zakupy zarówno w Biedronce jak i w Lidlu. W mojej Biedronce parę osób z obsługi jest mocno niemiłych.
shinju1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 14:16   #3906
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez aska80 Pokaż wiadomość
Nie przepadam za Lidlem, typowy zimny niemiecki sklep. Obsłudze daleko do pań z chociażby biedronki.
Zachodzę tam po czekoladę firmy Bellarom - polecam wyśmienita
Do tego sos do wędlin Kania - Steak Sauce
Wszystko zależy od sklepu. W "moim" Lidlu jest bardzo ciepło, kolorowo, czysto i panie są bardzo miłe i pomocne.

__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 16:30   #3907
porannarosa89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 372
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

nie byłam dzisiaj w lidlu, brak czasu . jutro spróbuję, mam nadzieję, że masło orzechowe (crunchy) i orzechy pecan jeszcze będą . nie orientujecie się dziewczyny czy w Waszych lidlach szybko te produkty schodzą?
__________________
/last.fm czasem kłamie/

once a day, every day, give yourself a present
-- special agent dale cooper .
porannarosa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 16:45   #3908
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez porannarosa89 Pokaż wiadomość
nie byłam dzisiaj w lidlu, brak czasu . jutro spróbuję, mam nadzieję, że masło orzechowe (crunchy) i orzechy pecan jeszcze będą . nie orientujecie się dziewczyny czy w Waszych lidlach szybko te produkty schodzą?
chyba zależy od miasta, moje jest chyba biedne bo nigdy nic nie schodzi za bardzo, a napewno nie jest tak że idę danego dnia w którym się zaczyna promocja danego produktu i go nie zastaję.

Tak też dziś teżet zajechał do lidla po apteczkę a jak przeczytałam od was że to masło orzechowe takie dobre składowo to kazałam by wzioł , nie orientowałam się jak składowo wypadają inne masła ale już dawno nie miałam masła więc nabrałam ochoty. Wziełam te Crunchy - jaki duży słoik!
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 17:06   #3909
shinju1986
Raczkowanie
 
Avatar shinju1986
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 161
GG do shinju1986
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez porannarosa89 Pokaż wiadomość
nie byłam dzisiaj w lidlu, brak czasu . jutro spróbuję, mam nadzieję, że masło orzechowe (crunchy) i orzechy pecan jeszcze będą . nie orientujecie się dziewczyny czy w Waszych lidlach szybko te produkty schodzą?
W moim Lidlu wszystkie pecany zostały wykupione. Zostały tylko nerkowce. A taką miałam ochotę na pecany Za to masła orzechowego dzisiaj rano było bardzo dużo.
shinju1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 18:48   #3910
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez aska80 Pokaż wiadomość
Nie przepadam za Lidlem, typowy zimny niemiecki sklep. Obsłudze daleko do pań z chociażby biedronki.
Zachodzę tam po czekoladę firmy Bellarom - polecam wyśmienita
Do tego sos do wędlin Kania - Steak Sauce
Obsługa to tylko ludzie więc zależy na kogo trafisz..a czy zimny..raczej większość supermarketów jest "zimna". Ciepłe są sklepiki osiedlowe ale od cen w nich to robi się wręcz gorąco czasem Niektóre rzeczy z lidla są dla mnie nie do zastąpienia, a poza tym trudno trafić tu na coś kiepskiej jakości, dlatego jestem stałym bywalcem
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 19:31   #3911
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez porannarosa89 Pokaż wiadomość
nie byłam dzisiaj w lidlu, brak czasu . jutro spróbuję, mam nadzieję, że masło orzechowe (crunchy) i orzechy pecan jeszcze będą . nie orientujecie się dziewczyny czy w Waszych lidlach szybko te produkty schodzą?
np w Gdansku to zaleznie od dzielnicy, do niektorych lidlow nawet nie probuje wpasc bo zwykle w dniu rozpoczecia promocji o godzine o ktorej standardowy obywatel konczy prace/szkole czyli po godz 16 juz wiekszosci rzeczy nie ma, niektore cudenka znikaja minute po otwarciu sklepu, nie wiem kto to robi emeryci, bezrobotni, urlopowicze?? a w niekotrych lidlach towary zalegaja po kilka tygodni. ale np produkty tygodnia francuskiego we wszystkich znanych mi lidlach rozeszly sie w tempie ekspresowym, nie zalapalam sie na nic, absolutnie nic, jak weszlam do sklepu to tak jakby tygodnia francuskiego nie bylo, zero oznak) u Was tez tak szybko to sie rozeszlo?

ale widze, ze chyba tydzien amerykanski nie cieszy sie takim uznaniem bo wczoraj pod wieczor w najbardziej obleganym gdanski lidlu czy przy baltyckiej wszystkiego bylo pelno
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc

Edytowane przez klaustrofobia007
Czas edycji: 2010-06-08 o 19:33
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 19:41   #3912
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

ja nie zauważyłam u siebie zimnej atmosfery - ale ja nie oczekuje cudów - to tylko sklep. Bardzo lubię akurat lidla bo to jedyny market w moim mieście w którym jest porządek, jest przestronnie, cicho, nie ma tłumów, w sumie minusów nie widzę, oczywiście ceny nie zawsze są powalające, ale jak kazda z nas wie lidl ma dobrej jakości produkty.
Równie często jak nie częściej jestem w biedronce, własnie ze wzgledu na ceny, jak i to że Biedronke mam po drodze, w przeciwienstwie do lidla

Edytowane przez gothika
Czas edycji: 2010-06-08 o 19:46
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 20:52   #3913
pompommi
Raczkowanie
 
Avatar pompommi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 412
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Masło orzechowe faktycznie jest słonawe, ja jem z krakersami na przykład lub z chlebem..ale teraz dieta więc nic z tegobo jest koszmarnie kaloryczne
Cytat:
Napisane przez porannarosa89 Pokaż wiadomość
no ja właśnie mam nadzieję, że to z lidla nie jest zbyt słodkie ? np. felixa jest imo przesłodzone i toleruje głównie sante . nno, ale sprawdzę. a jem na wszystkie możliwe sposoby: z pieczywem (dobre razowe + masło orzechowe + np. powidło śliwkowe, jami), na naleśnikach, w owsiance, łychą lub palcem ze słoika, na krakersach/złotokłosych, jako polewa do lodów (to mój brat praktykuje) etc. etc. uwielbiam masło orzechowe; zresztą jak wszystko co orzechowe. gdzieś nawet na wizażu jest wątek z czym jecie masło orzechowe?

dziekuje z chlebem próbowałam i mi nie smakowało dlatego pytałam spróbuje z krakersami i może uda mi sie zrobić te ciasteczka
pompommi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 21:24   #3914
znikajac
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 172
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Byłam parę dni temu w Lidlu. Na pieczywie została jedna bułka ciemna, którą kupiłam - bardzo dobra, aż żałuję, że nie było wiecej
Wzięłam też pistacje - u mnie są w takim wielkim worze i można sobie samemu nałożyć. Nałożyłam ponad 230 g, i zapłaciłam ok. 9 zł, a obok były w opakowaniu - jeżeli dobrze pamiętam 18 zł za 200 g, ale mogę się mylić. Jeżeli się nie mylę to opłaca się kupić te z wora
Zakupiłam też serek homogenizowany naturalny - zmieszałam go z Danonkiem truskawkowym i musem truskawkowym (zmiksowane truskawki) w takiej wersji mi smakował jako-tako, ale ja ogółem nie przepadam za jogurtami naturalnymi/homo naturalnymi/twarogami, serkami wiejsimi, więc to pewnie tylko dlatego.

Widziałam też parówki drobiowe w słoiku, i zastanawiałam się nad kupnem, ale w składzie znalazłam słoninę
Poza tym, to w tym Lidlu w którym byłam także jest strasznie zimno. Na szybko robiłam zakupy, żeby wyjść na słońce
__________________
NIE MA MNIE TU!

znikajac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 21:52   #3915
shinju1986
Raczkowanie
 
Avatar shinju1986
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 161
GG do shinju1986
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
np w Gdansku to zaleznie od dzielnicy, do niektorych lidlow nawet nie probuje wpasc bo zwykle w dniu rozpoczecia promocji o godzine o ktorej standardowy obywatel konczy prace/szkole czyli po godz 16 juz wiekszosci rzeczy nie ma, niektore cudenka znikaja minute po otwarciu sklepu, nie wiem kto to robi emeryci, bezrobotni, urlopowicze?? a w niekotrych lidlach towary zalegaja po kilka tygodni. ale np produkty tygodnia francuskiego we wszystkich znanych mi lidlach rozeszly sie w tempie ekspresowym, nie zalapalam sie na nic, absolutnie nic, jak weszlam do sklepu to tak jakby tygodnia francuskiego nie bylo, zero oznak) u Was tez tak szybko to sie rozeszlo?
Przyznam, że jako studentka bardzo często jeśli miałam wolne to starałam się pojechać do swojego Lidla o 8 rano. O tej porze jest mnóstwo emerytek, ale bywają też np. matki na urlopie macierzyńskim z maluchami w wózku. Bardzo wiele osób kupuje nie tylko dla siebie, ale też dla znajomych/rodziny normalnie pracujących. Moja koleżanka kupiła w sumie 20 słoiczków papryczek jalapeno w Tygodniu Meksykańskim. Inne koleżanki w Tygodniu Greckim w ilościach hurtowych kupują galaretki. Ja sama kupuję po kilka sztuk (ale w rozsądnych ilościach - żeby mi się nie znudziło) czegoś co było już wcześniej i mi zasmakowało. Teraz chcę kupić kilka paczek makaronu jajecznego w Tygodniu Azjatyckim. A jak będzie Tydzień Brytyjski to kupię sporo sosów musztardowo-miodowych.
shinju1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 22:11   #3916
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez shinju1986 Pokaż wiadomość
Przyznam, że jako studentka bardzo często jeśli miałam wolne to starałam się pojechać do swojego Lidla o 8 rano. O tej porze jest mnóstwo emerytek, ale bywają też np. matki na urlopie macierzyńskim z maluchami w wózku. Bardzo wiele osób kupuje nie tylko dla siebie, ale też dla znajomych/rodziny normalnie pracujących. Moja koleżanka kupiła w sumie 20 słoiczków papryczek jalapeno w Tygodniu Meksykańskim. Inne koleżanki w Tygodniu Greckim w ilościach hurtowych kupują galaretki. Ja sama kupuję po kilka sztuk (ale w rozsądnych ilościach - żeby mi się nie znudziło) czegoś co było już wcześniej i mi zasmakowało. Teraz chcę kupić kilka paczek makaronu jajecznego w Tygodniu Azjatyckim. A jak będzie Tydzień Brytyjski to kupię sporo sosów musztardowo-miodowych.
a w amerykanskim tygodniu tez jest do nabycia sos musztardowo- miodowy, bynajmniej w Gdansku ale nie wiem czy to ten sam
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 22:40   #3917
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez pompommi Pokaż wiadomość
dziekuje z chlebem próbowałam i mi nie smakowało dlatego pytałam spróbuje z krakersami i może uda mi sie zrobić te ciasteczka
a w lidlu są pyszne krakersy akurat, malutkie, różne kształty i dodatki (chyba trzy rodzaje, ja najbardziej lubię z makiem) za ok 1,79 paczka
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 22:58   #3918
shinju1986
Raczkowanie
 
Avatar shinju1986
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 161
GG do shinju1986
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
a w amerykanskim tygodniu tez jest do nabycia sos musztardowo- miodowy, bynajmniej w Gdansku ale nie wiem czy to ten sam
Nie, to jest inny sos.
shinju1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 07:50   #3919
aska80
Raczkowanie
 
Avatar aska80
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 134
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Widzę, że poruszyłam forumowiczki
- Skąd moja opinia o Lidlu ?

Jeśli chodzi o obsługę:
Mam koleżanki które pracują w handlu. Do Lidla przyjmują osoby po podstawówce, do Biedronki po szkole średniej.
Po drugie w Lidlu przyjmują do pracy do jakiś niepełny etat typu 3/4 etatu - nie liczą się składki ani nie należy się kuroniówka - dlatego kto może wybiera inny sklep a do Lidla z ostateczności.
Po trzecie w żadnym markecie ani sklepie nie spotkałam się z taką bezczelnością - zaglądaniem do koszyka czy wręcz otwieraniem produktów w celu sprawdzenia czy czegoś nie ukradłam!

Jeśli chodzi o produkty to trafić na promocyjną rzecz graniczy z cudem, ile razy nabierałam się na promocje z gazetki. Przychodzę do sklepu a produktu nie ma - ale co tam plan marketingowy wykonany klient nie opuszcza sklepu z pustym koszykiem ;-)

Kolejek w Lidlu nie zastaniesz to fakt najczęściej obsługuje 1-2 kasy.

Lidl ma za mało markowych produktów - przykład brak porządnego piwa. Spróbujcie golonkę z Lidla cena około 10 zł za skórę i kość, a w biedronce za około 6 zł za skórkę i mięsko . Lidl nie ma porządnego nabiału - Pilos to kiepska firma.
Duży plus dla Lidla to dobry i tani chleb , który w pozostałych marketach jest kiepski.

Podsumowując, jak słyszę opinię rodziny i znajomych to zachodzą do Lidla po chemię i słodycze.
__________________
aska80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 08:11   #3920
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5 456
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

bardzo dobre i tanie są też w lidlu owoce i warzywa. zawsze jak jestem to kupuje jabłka, marchew, pomidory, paprykę. smaczne i niedrogie też są soki vitafit, ale ile w nich prawdziwego soku to nie wiem no i rzeczywiście słodycze są bardzo dobre -czekolady np. biała z truskawką, ciasteczka, orzechy i rodzynki w czekoladzie.
__________________
wymiankuję
kiitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 08:44   #3921
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Mnie nie spotkała żadna niemiła obsługa w Lidlu,czego nie mogę powiedzieć o Biedronce,nie mówiąc o menelstwie które często w niej spotykam... ale może źle trafiam.
I to raczej w Biedronce patrzą jak na złodzieja i zaglądają do koszyków

Pilosa uwielbiam,moja córcia też parówki Pikoka,które mają jeden z lepszych składów,w Biedronce większośc to jednak jakościowo "śmieci " ale to może takie moje indywidualne odczucie.

Pewnie,że na promocyjne produkty trzeba czasem zapolować,ale nie przeszkadza mi to
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 11:51   #3922
pompommi
Raczkowanie
 
Avatar pompommi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 412
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
a w lidlu są pyszne krakersy akurat, malutkie, różne kształty i dodatki (chyba trzy rodzaje, ja najbardziej lubię z makiem) za ok 1,79 paczka
już dawno wypróbowane - zazwyczaj kupuje pikantne
Cytat:
Napisane przez aska80 Pokaż wiadomość
Widzę, że poruszyłam forumowiczki
- Skąd moja opinia o Lidlu ?
...
Po trzecie w żadnym markecie ani sklepie nie spotkałam się z taką bezczelnością - zaglądaniem do koszyka czy wręcz otwieraniem produktów w celu sprawdzenia czy czegoś nie ukradłam!

Lidl nie ma porządnego nabiału - Pilos to kiepska firma.
Duży plus dla Lidla to dobry i tani chleb , który w pozostałych marketach jest kiepski.
to jest forum Lidlowe dlatego jet taki odzew jak źle o nim mowisz
co do zaglądania do koszyków to fakt troche przesadzają ale w zasadzie już sie przezwyczaiłam i zawsze sama podsuwam pani koszyk pod nos żeby sobie zobaczyla czy nic nie zostalo
Pilos jak dla mnie jest w porzadku. Dobre mleko, twaróg, serki homogenizowane.
a z tym chlebem to akurat w Rzeszowie bym się nie zgodziła - bo u mnie jest okropny ;P ale to zależy od dostawcy.
pompommi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 12:42   #3923
shinju1986
Raczkowanie
 
Avatar shinju1986
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 161
GG do shinju1986
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cóż, każdy ma prawo do własnego zdania. A koszyki sklepowe sprawdzane są w każdym markecie, trochę ich w Warszawie mam, więc wiem co mówię. Ja Lidla lubię i szczerze mówiąc mam gdzieś tych którym nie pasuje. Ich sprawa.

Większość rzeczy z gazetek na które mam ochotę udaje mi się kupić, więc bzdurą jest, że tych produktów nie ma. A wcale nie jest tak, że zawsze chodzę w dniu promocji na otwarcie.

Wracając do głównego tematu: spróbowałam dzisiaj tego sosu do hamburgerów na toście. Jest całkiem smaczny, ale dość gęsty. Najlepiej go nożem rozsmarować.
shinju1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 13:00   #3924
boulangerie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 312
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez porannarosa89 Pokaż wiadomość
to ma lepszy skład niż sante. fajnie!
poza tym popieram ; dziewczyny, nie bać się masła orzechowego, nawet te dietujące toto nie jest złeeem () jak nutella czy inne czeko smarowidła, polecam!
Ty się lepiej przejdź na starówkę do sklepu ze zdrową żywnością, mają masło 100% orzechów albo jeszcze lepsze - masło migdałowe

chciałam kupić orzeszki pecan bo nigdy nie jadłam (wstyd!) ale zostały tylko nerkowce...
__________________


Edytowane przez boulangerie
Czas edycji: 2010-06-09 o 13:06
boulangerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 13:07   #3925
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
spoko oto przepis z tej karteczki
Skladniki:
3/4 szklanki masla orzechowego
185g miekkiego masła
1/2 szklanki cukru
1/4 szklanki maki pszennej
1 i 1/2 lyzeczki sody oczyszczonej
2 male jajka
3 łyzki mleka
dodatkowo:cukier i mielone orzechy wloskie lub pekan

Przygotowanie: masło orzechowe i zwykle utrzyj razem z cukrem na gladka jasna mase, dodawaj stopniowo jajka i mleko. Do maki wsyp sol i sode, dokladnie wymieszaj i dodaj do masy maslano-jajecznej. dokladnie wymieszaj i wstaw na chwile do lodowki, zeby masa byla latwiejsza do formowania. cukier i zmielone orzechy wymieszaj w miseczce. Ze schlodzonego ciasta formuj kulki, obtaczaj w mieszance orzechowo-cukrowej, ukladaj na blasze i lekko splaszczaj. piecz w temp. 200'C, az brzegi ciasteczek zaczna sie rumienic czyli ok.10min. po upieczeniu wystudź
Cytat:
Napisane przez pompommi Pokaż wiadomość
dziekuje z chlebem próbowałam i mi nie smakowało dlatego pytałam spróbuje z krakersami i może uda mi sie zrobić te ciasteczka
Popełniłam te ciasteczka z użyciel masła orzechowego crunchy i prezentują się jak na załączonym obrazku Dosyć mocno się rozlały, ale chyba tak ma być W ogóle masa była dosyć rzadka, nawet po godzinnym pobycie w lodówce i dosyć ciężko się formowało te kulki, robiłam to więc za pomocą łyżek i tymże sposobem obtaczałam je też w tej mieszance cukrowo-orzechowej
Jeśli chodzi o walory smakowe to ciastka są bardzo smaczne, delikatne ale chrupiące. Mi najbardziej smakują te mocno wypieczone Zamiast zwykłego cukru użyłam trzcinowego. Ogólnie, myślę przepis wart wypróbowania, patrząc na proporcje w przepisie myślałam, że wyjdzie góra 25 ciastek a upiekłam ponad 60 ciach

Co do lidlowskiej obsługi to przynajmniej w swoim mieście nic nie mogę im zarzucić. Może na początku faktycznie raziło mnie to zaglądanie do koszyka(raz zdarzyło mi się nawet, że Pani przetrząsnęła gazetkę, która została w koszyku, sprawdzając, czy nic w niej nie ukryłam ) ale teraz myślę, że klienci są tak przyzwyczajeni, że nawet nie zwracają uwagi na to. Poza tym bardzo uprzejme Panie, szybko się uwijają, czasami może trochę kolejki są za długie, ale mogę to wybaczyć zważywszy na dużą ilość plusów
Nie mam porównania do Biedronki, bo tam zaglądam raz do roku(po prostu jakoś nie przepadam za sklepem a i jest na drugim końcu miasta) zaś fatalną obsługę(w porównaniu do Lidla) ma Netto. Nie dość, że kolejki ZAWSZE masakrycznie długie, to jeszcze kasjerzy baaardzo niesympatyczni. Każde zapytanie odbierają jako atak, odpowiadają z irytacją.. Przynajmniej w moim Netto tak jest.
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 13:10   #3926
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Zapomniałam o zdjęciu ciastek:
Załącznik 3171757
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 13:34   #3927
shinju1986
Raczkowanie
 
Avatar shinju1986
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 161
GG do shinju1986
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

A ja jeszcze raz się pytam: czy ktoś ma przepis na apple pie który podobno był na tych karteczkach??? Bo u mnie tej nie było.
shinju1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 13:47   #3928
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 875
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez aska80 Pokaż wiadomość
Lidl nie ma porządnego nabiału - Pilos to kiepska firma.
A na jakiej podstawie taka ocena? Ja zawsze oceniam smak i skład. Więc ciekawa jestem, skąd taka twoja opinia.
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 14:04   #3929
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez pompommi Pokaż wiadomość
a z tym chlebem to akurat w Rzeszowie bym się nie zgodziła - bo u mnie jest okropny ;P ale to zależy od dostawcy.
witam krajanke z rzeszowa chleba z lidla nie jadłam, ale ciabatki mają całkiem niezłe

[1=c0f5ee3455cfe7f4618d1cb f50b63003f960a820;1988155 2]A na jakiej podstawie taka ocena? Ja zawsze oceniam smak i skład. Więc ciekawa jestem, skąd taka twoja opinia.[/QUOTE]

ja tez nie mam do pilosa zadnych zastrzezen. Niestety mam takiego pecha, ze pod domem otworzyli mi biedronke a do lidla mam daleko
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 15:53   #3930
porannarosa89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 372
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez boulangerie Pokaż wiadomość
Ty się lepiej przejdź na starówkę do sklepu ze zdrową żywnością, mają masło 100% orzechów albo jeszcze lepsze - masło migdałowe

chciałam kupić orzeszki pecan bo nigdy nie jadłam (wstyd!) ale zostały tylko nerkowce...

ten przy metropolis / gęsiej szyi? wpadnę, wpadnę .
a w lidlu dzisiaj byłam i ani pecanów ani masła nie było, bu.
__________________
/last.fm czasem kłamie/

once a day, every day, give yourself a present
-- special agent dale cooper .
porannarosa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:07.