A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;) - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-16, 18:16   #3901
pomeloelo
Rozeznanie
 
Avatar pomeloelo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 661
Post Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

dorotie85 naprawdę polecam tę książkę
pomeloelo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 19:29   #3902
basilissa
Rozeznanie
 
Avatar basilissa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 625
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Magrat, zajrzałam. Zawsze jest jakieś tylko... Miłej lektury
__________________
Mądrzy ludzie, kiedy się zbiorą do gromady, mogą działać głupio. I dobrzy ludzie, kiedy się zbiorą do gromady, mogą działać okrutnie. R. Kapuściński
basilissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 19:33   #3903
OliFka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 714
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Ondine, Germini, foxina - również dziękuję za życzenia

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Na początek chciałam wspomnieć, że narobiłyście mi wielkiego smaka na Martina (ma się ten refleks! ). Czuję w kościach, że mój następny zakup książkowy to będzie "Gra o tron"
Cytat:
Napisane przez protka Pokaż wiadomość
I mnie, zresztą biblionetka narzuca, więc co mam zrobić, muszę kupić...
nie pożałujecie

Gasta - udanego pobytu ja również czekam na jakieś pikantne kawałki rynku księgarskiego w NY

protko - czytamy "złodziejkę" ??
__________________
I don't care if it hurts
I wanna have control
I want a perfect body
I want a perfect soul..

...this life is more ordinary
OliFka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 19:37   #3904
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez basilissa Pokaż wiadomość
Magrat, zajrzałam. Zawsze jest jakieś tylko... Miłej lektury
dziękuję, dziękuję zaczynam książkową ucztę w lipcu. Na pierwszy ogień idą "Katyń", "Co widziały wrony", "Cień wiatru", książki Jane Austin, Picoult ech. kupuję z myślą o wakacjach
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 20:07   #3905
protka
Zakorzenienie
 
Avatar protka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 715
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez marthinisa Pokaż wiadomość
Matko kochana, tego forum nawet przez chwile z oczu spuscic nie mozna. Zawsze po weeknedzie mam takie zaleglosci ze ho ho, ale z drugiej strony mam co w pracy robic hi hi



Cytat:
Napisane przez marthinisa Pokaż wiadomość

Swietne zakupy - szczegolnie Zlodziejka ksiazek, czytalam w oryginale i pokochalam od pierwszych linijek. Narrator w postaci smierci to fantastyczny i oryginalny pomysl, szczegolne jesli ta smierc clenie komentuje zycie..i jest czasmi bardzo sarkastyczna...
Dziękuję marthinisa

Coraz bardziej się na tą książkę napalam...

Cytat:
Napisane przez OliFka1 Pokaż wiadomość

protko - czytamy "złodziejkę" ??
Jeszcze nie, przyszła do rodziców, a ja przyjadę do nich dopiero za 3,5 tygodnia.
I cały czas jeszcze czytam "Niezawinione śmierci" równolegle ze "Wspólnikiem" Grishama.

A w ogóle to jakiś spadek formy mam teraz... Tylko bym spała...
__________________
wszystkowątek
protka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 21:17   #3906
gasta18
Wtajemniczenie
 
Avatar gasta18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 321
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

A ja mysle jutro odwiedzic ta ksiegarnie http://storelocator.barnesandnoble.c...2CC?store=2965
tylko najpierw musi mi TZ pokazac jak dojechac metrem no i mam nadzieje ze sie nie zgubie wiec sobie pojade odwiedzic.... na razie zakupow ksiazkowych nie bedzie, dopiero jak prezeczytam ksiazki ktore przywiozlam, albo jak pojde do pracy
__________________
2013
49
gasta18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 21:29   #3907
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

czy mogę się pożalić, już od 3.06 czekam na książki z allegro wysłane inpostem na ich stronie wyświetla mi się, że przesyła została "posortowana do miasta docelowego" ponad tydzień temu. do tej pory dwa razy odbierałam książki inpostem i byłam zadowolona szły góra 4 dni, a teraz takie coś i na dodatek książki na, których mi zależało, płakać ze złości mi się chce jutro będę dzwonić z gorzkimi żalami, zobaczę czy to coś da:/
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-16, 21:42   #3908
gasta18
Wtajemniczenie
 
Avatar gasta18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 321
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
czy mogę się pożalić, już od 3.06 czekam na książki z allegro wysłane inpostem na ich stronie wyświetla mi się, że przesyła została "posortowana do miasta docelowego" ponad tydzień temu. do tej pory dwa razy odbierałam książki inpostem i byłam zadowolona szły góra 4 dni, a teraz takie coś i na dodatek książki na, których mi zależało, płakać ze złości mi się chce jutro będę dzwonić z gorzkimi żalami, zobaczę czy to coś da:/
No nie dziwie sie ze jestes zawiedziona.... ja tez nie znosze jak musze dluugo czekac na przesylke.. dzwon, dzwon moze akurat cos ruszy
__________________
2013
49
gasta18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 00:31   #3909
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez gasta18 Pokaż wiadomość
Hej dolecialam
A ksiegarnie pewnie odwiedze jak przeczytam te ksiazki, ktore ze soba zabralam..... a moze wczesniej, bo pewnie nie wytrzymam
Fajnie, że już jesteś na miejscu, cała i zdrowa. Mam nadzieję, że aklimatyzacja oraz szukanie pracy przebiegną szybko i bezboleśnie
A dużo tych książek ze sobą zabrałaś?


Cytat:
Napisane przez protka Pokaż wiadomość
I mnie, zresztą biblionetka narzuca, więc co mam zrobić, muszę kupić...
Wstrętna Biblionetka, wstrętny Wizaż...

Cytat:
Napisane przez protka Pokaż wiadomość
I ja mam spadek formy, jakaś taka rozlazła się zrobiłam.
Albo mnie głowa boli, albo w kółka ziewam i bym spała...

Życzę powrotu do formy.
Dziękuję. Wzajemnie
Ta rozlazłość i zmęczenie już się powoli stają niemal chorobą cywilizacyjną. Na Wizażu jest pełno wątków o tym. Przerażające


Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
Germini z tego co Ciebie już poznałam, to saga spodoba Ci się na 99%.
No to mnie ostatecznie przekonałaś
Tylko drogie toto

Jak któraś z Was zobaczy gdzieś "Grę o tron" w korzystnej/promocyjnej cenie, to poproszę o cynk

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
Ja podobne objawy u siebie zauważam, nieustannie przemęczona jestem i senna. Bo zima, bo wiosna, bo lato (również?). Wokół mnie też kilka osób zawirusowanych jest, póki co trzymam się, ale pewnie to tylko kwestia czasu. Tobie życzę dużo zdrówka Ger!

Nie wyzdrowiałam jeszcze, nadal mam gorączkę, a jutro do roboty (w klimie)
Ty też się trzymaj, nie daj się wirusom. Łykaj jakieś witaminki profilaktycznie czy coś


Cytat:
Napisane przez pomeloelo Pokaż wiadomość
Witam
Ja kocham kryminały i sensacjeUwielbiam książki Agaty Christie i Johna GrishamaOstatnio zakupiłam Apelację. Miesięcznie wydaje niewiele na książki ok. 30 40zł
Ja jeszcze nic Grishama nie czytałam Dużo straciłam?


Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
czy mogę się pożalić, już od 3.06 czekam na książki z allegro wysłane inpostem na ich stronie wyświetla mi się, że przesyła została "posortowana do miasta docelowego" ponad tydzień temu. do tej pory dwa razy odbierałam książki inpostem i byłam zadowolona szły góra 4 dni, a teraz takie coś i na dodatek książki na, których mi zależało, płakać ze złości mi się chce jutro będę dzwonić z gorzkimi żalami, zobaczę czy to coś da:/
Dzwoń koniecznie I daj znać, co wskórałaś.
Wydaje mi się, że Inpost nie był przygotowany na taką ilość klientów, bo przecież dużo osób zrezygnowało ostatnio z usług poczty z powodu strajku. TŻ też ostatnio długo czekał na przesyłkę Inpostem, ale na szczęście dotarła.
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 07:59   #3910
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez gasta18 Pokaż wiadomość
A ja mysle jutro odwiedzic ta ksiegarnie http://storelocator.barnesandnoble.c...2CC?store=2965
tylko najpierw musi mi TZ pokazac jak dojechac metrem no i mam nadzieje ze sie nie zgubie wiec sobie pojade odwiedzic.... na razie zakupow ksiazkowych nie bedzie, dopiero jak prezeczytam ksiazki ktore przywiozlam, albo jak pojde do pracy
Powodzenia w poszukiwaniu pracy a na razie zwiedzaj miasto, bo potem pewnie nie będziesz miała czasu
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 08:49   #3911
pomeloelo
Rozeznanie
 
Avatar pomeloelo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 661
Post Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Według mnie tak
pomeloelo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-17, 11:07   #3912
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Czas na moj debiut zdjeciowy!
Ponizej nabytki z maja i czerwca. W tym miesiaciu juz mi wiele nie przybedzie, najwyzej trylogia Pullamana.
No i zapomnialam do zdjecia dolozyc prezentu od TZa Ale to "Niezwykly przypadek doktora Jekylla i pana Hyde'a." Ale tym to i tak juz sie chyba chwalilam
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 12:20   #3913
marthinisa
Rozeznanie
 
Avatar marthinisa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zielono mi
Wiadomości: 883
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
Czas na moj debiut zdjeciowy!
Ponizej nabytki z maja i czerwca. W tym miesiaciu juz mi wiele nie przybedzie, najwyzej trylogia Pullamana.
No i zapomnialam do zdjecia dolozyc prezentu od TZa Ale to "Niezwykly przypadek doktora Jekylla i pana Hyde'a." Ale tym to i tak juz sie chyba chwalilam
Bardzo udany debiut!!! Zlodziejke Ksiazek posiadam i zachwalam przy kazdej okazji, Szyfr Szekspira wlasnie u mnie na wokandzie - hmm - zadna rewelacja a Cien Wiatru bedzie na mnie czkela w Polsce
__________________
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia.

Wystarczy nie umierać.



Woody Allen
marthinisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 12:31   #3914
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Dzwoń koniecznie I daj znać, co wskórałaś.
Wydaje mi się, że Inpost nie był przygotowany na taką ilość klientów, bo przecież dużo osób zrezygnowało ostatnio z usług poczty z powodu strajku. TŻ też ostatnio długo czekał na przesyłkę Inpostem, ale na szczęście dotarła.
dzwonię i dzwonię do nich ale jeszcze się nie dodzwoniłam
zdaje sobie sprawę, że moga mieć teraz problemy z powodu strajku ale kurcze, powinni być trochę lepiej przygotowani, przecież strajk nie był żadnym zaskoczeniem, mogliby jakiś komunikat wywiesić na swojej stronie o opóźnieniach albo cos w tym rodzaju. ja chce sie dowiedzieć, gdzie te moje paczki są i kiedy przewidują ich dostarczenie. ale pocieszające jest to, że do twojego tż coś dotarło, a długo czekał, pozwolę się zapytać, bo ja na jedną z przesyłek czekam od 4.06

na pocieszenie, mój listonosz, wyjątkowo radosny po urlopie przyniósł mi książkę;
jasper fforde "the big over easy"
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 12:33   #3915
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
Czas na moj debiut zdjeciowy!
Ponizej nabytki z maja i czerwca. W tym miesiaciu juz mi wiele nie przybedzie, najwyzej trylogia Pullamana.
No i zapomnialam do zdjecia dolozyc prezentu od TZa Ale to "Niezwykly przypadek doktora Jekylla i pana Hyde'a." Ale tym to i tak juz sie chyba chwalilam

Bardzo interesujący stosik Praktycznie wszystko chętnie bym widziała u siebie a Miłość Peonii czytałam i z całej duszy polecam.
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 14:39   #3916
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez protka Pokaż wiadomość
A w ogóle to jakiś spadek formy mam teraz... Tylko bym spała...
Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Ta rozlazłość i zmęczenie już się powoli stają niemal chorobą cywilizacyjną. Na Wizażu jest pełno wątków o tym. Przerażające
Czy można temu jakoś zaradzić Dziewczyny??? Źle mi z tym, czuję, że jestem mało efektywna, że bardziej wegetuję, niż egzystuję.

Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
czy mogę się pożalić, już od 3.06 czekam na książki z allegro wysłane inpostem na ich stronie wyświetla mi się, że przesyła została "posortowana do miasta docelowego" ponad tydzień temu. do tej pory dwa razy odbierałam książki inpostem i byłam zadowolona szły góra 4 dni, a teraz takie coś i na dodatek książki na, których mi zależało, płakać ze złości mi się chce jutro będę dzwonić z gorzkimi żalami, zobaczę czy to coś da:/
ojoj Shach, dzwon dzwon, to nie są żarty, ja wiem, że mogą być zarzuceni pracą, ale bez przesady, 2 tygodnie to nie żarty. Trzymam kciuki!

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
No to mnie ostatecznie przekonałaś
Tylko drogie toto

Jak któraś z Was zobaczy gdzieś "Grę o tron" w korzystnej/promocyjnej cenie, to poproszę o cynk .
Będę miała na uwadze Ger, ja trylogię pożyczałam od koleżanki, gdyż ceny mnie zmroziły wówczas.

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Nie wyzdrowiałam jeszcze, nadal mam gorączkę, a jutro do roboty (w klimie)
Ty też się trzymaj, nie daj się wirusom. Łykaj jakieś witaminki profilaktycznie czy coś .
Dużo, dużo zdrówka Ger!

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nic Grishama nie czytałam Dużo straciłam?
Czy ja wiem, takie sobie thrillery polityczno-prawnicze, swego czasu wciągnęło mnie kilka,ale ale nie zachwycałam się. Za to gorąco polecam, 'Ominąć święta' tegóż autora, prześmieszna historia o pewnym malkontencie, który nie chciał świętować Bożego Narodzenia. Z chęcią wróciłabym jeszcze do tej ksiązki.

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
Czas na moj debiut zdjeciowy!
Ponizej nabytki z maja i czerwca. W tym miesiaciu juz mi wiele nie przybedzie, najwyzej trylogia Pullamana.
No i zapomnialam do zdjecia dolozyc prezentu od TZa Ale to "Niezwykly przypadek doktora Jekylla i pana Hyde'a." Ale tym to i tak juz sie chyba chwalilam
Gratuluję udanego debiutu Lilithin!Z Twojego stosiku czytałam Titubę i Cień wiatru, obie mi się podobały. Natomiast Shantaram i Złodziejka póki co, leżą w sferze marzeń.
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 14:44   #3917
gasta18
Wtajemniczenie
 
Avatar gasta18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 321
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Aaaaa Lilithin ja chce twoje ksiazki
__________________
2013
49
gasta18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 15:15   #3918
Magianna
Przyczajenie
 
Avatar Magianna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Na książki całe kieszonkowe wydaję, no, czasami coś odkładam. Czytam głównie fantastykę. Ostatnio spora część wydawanych na książki pieniędzy idzie na Pilipiuka. Ostatni nabytek to "Kroniki Jakuba Wędrowycza" (musiałam przeczytać to znamienite dzieło ) i "Oko jelenia. Droga do Nidaros". Teraz planuję zakup następnego "Oka jelenia" i innych książek pana Andrzeja. Serdecznie polecam
__________________
"Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć. A niejeden z tych, którzy umierają, zasługuje na życie. Czy możesz ich nim obdarzyć? Nie bądź więc tak pochopny w ferowaniu wyroków śmierci, nawet bowiem najmądrzejszy nie wszystko wie."
Gandalf
Magianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 15:32   #3919
elsha
Rozeznanie
 
Avatar elsha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rz-ów/W-wa
Wiadomości: 891
GG do elsha
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
czy mogę się pożalić, już od 3.06 czekam na książki z allegro wysłane inpostem na ich stronie wyświetla mi się, że przesyła została "posortowana do miasta docelowego" ponad tydzień temu. do tej pory dwa razy odbierałam książki inpostem i byłam zadowolona szły góra 4 dni, a teraz takie coś i na dodatek książki na, których mi zależało, płakać ze złości mi się chce jutro będę dzwonić z gorzkimi żalami, zobaczę czy to coś da:/
Z Inpostem różnie bywa. Dwie przesyłki doszły do mnie bardzo szybko, na trzecią czekałam prawie miesiąc, a było to jeszcze przed strajkiem. Też próbowałam się z nimi kontaktować, ale nic to nie dało-stwierdzili, że kurier pewnie nie zastał nikogo w domu, a ja zgubiłam zawiadomienie o paczce.
Cytat:
Napisane przez lilithin
Czas na moj debiut zdjeciowy!
Ponizej nabytki z maja i czerwca. W tym miesiaciu juz mi wiele nie przybedzie, najwyzej trylogia Pullamana.
No i zapomnialam do zdjecia dolozyc prezentu od TZa Ale to "Niezwykly przypadek doktora Jekylla i pana Hyde'a." Ale tym to i tak juz sie chyba chwalilam
Piękny ten debiut, gratulacje.
Cytat:
Napisane przez basilissa
Gasta, ja też się przyłączam do prośby o relację z księgarń nowojorskich.
I ja.

Moje ostatnie skromne nabytki to "Dwie poważne damy" Jane Bowles i "Portret w sepii" Allende, brakująca część trylogii. Oczywiście obie z taniej książki.
__________________
elsha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-17, 15:58   #3920
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Hej dziewczyny
Podczytuję Was już od dłuższego czasu, i tak nieśmiało chciałabym dołączyć Czytanie to moja pasja, i na książkę jestem w stanie wydać ostatni grosz, co się często dzieje Nie mam co prawda tak okazałej biblioteczki jak niektóre z Was, ale intensywnie nad tym pracuję.
Pochwalę się moimi nabytkami z czerwca, większość już przeczytana (przepraszam za jakość, zdjęcie robione telefonem). Wieczorem chyba zahaczę o tanią książkę, pewnie coś wygrzebię

lilithin zazdroszczę Złodziejki i Cienia wiatru
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 16:17   #3921
basilissa
Rozeznanie
 
Avatar basilissa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 625
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
dziękuję, dziękuję zaczynam książkową ucztę w lipcu. Na pierwszy ogień idą "Katyń", "Co widziały wrony", "Cień wiatru", książki Jane Austin, Picoult ech. kupuję z myślą o wakacjach
Ja też lubię mieć zapewniony stosik na urlop i to tak różnorodny tematycznie jak Ty

Gasta, udanej nowojorskiej wyprawy po ciekawych miejscach.

Lilithin, Maddie, gratuluję nowych stosików.
__________________
Mądrzy ludzie, kiedy się zbiorą do gromady, mogą działać głupio. I dobrzy ludzie, kiedy się zbiorą do gromady, mogą działać okrutnie. R. Kapuściński
basilissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 16:18   #3922
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez marthinisa Pokaż wiadomość
Bardzo udany debiut!!! Zlodziejke Ksiazek posiadam i zachwalam przy kazdej okazji, Szyfr Szekspira wlasnie u mnie na wokandzie - hmm - zadna rewelacja a Cien Wiatru bedzie na mnie czkela w Polsce
Dziekuje
Szyfr Szekspira tez nie wzbudzil u mnie specjalnych zachwytow, ot mila lektura, ale mozna by te pieniadze spozytkowac na cos zdecydowanie lepszego.

Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
dzwonię i dzwonię do nich ale jeszcze się nie dodzwoniłam
zdaje sobie sprawę, że moga mieć teraz problemy z powodu strajku ale kurcze, powinni być trochę lepiej przygotowani, przecież strajk nie był żadnym zaskoczeniem, mogliby jakiś komunikat wywiesić na swojej stronie o opóźnieniach albo cos w tym rodzaju. ja chce sie dowiedzieć, gdzie te moje paczki są i kiedy przewidują ich dostarczenie. ale pocieszające jest to, że do twojego tż coś dotarło, a długo czekał, pozwolę się zapytać, bo ja na jedną z przesyłek czekam od 4.06
Inpost ostatnio podobno nie funkcjonuje najlepiej. Przy zamownieniu z allegro pytalam sie sprzedawcy, czy wysyla poczta czy wlasnie inpostem. Dostalam odpowiedz od sprzedajacej, ze zbyt wiele problemow juz miala z inpostem nie tylko ona, ale i jej znajomi, aby korzystac z ich uslug.

I jak? Dodzwnilas sie w koncu?

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Bardzo interesujący stosik Praktycznie wszystko chętnie bym widziała u siebie a Miłość Peonii czytałam i z całej duszy polecam.
Dziekuje
Milosc Peonii jeszcze troche musi na mnie poczekac, bo ustalilam sobie kolejnosc czytania, ktorej staram sie trzymac Teraz czytam Titube, potem Kraine Traw, a po sesji zabieram sie za Cien wiatru. Tak jest zachwalany, ze wole poczekac na wakacje, zeby pozowlic mu sie wchlonac

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość

Gratuluję udanego debiutu Lilithin!Z Twojego stosiku czytałam Titubę i Cień wiatru, obie mi się podobały. Natomiast Shantaram i Złodziejka póki co, leżą w sferze marzeń.
Zlodziejki jeszcze nie zaczelam, ale Shantaram bardzo polecam. Czyta sie przyjemnie, a do tego bardzo optymistyczna i przywracajaca wiare w ludzi (ale do pewnego momentu, potem juz ten optymizm nieco oslabl )

Cytat:
Napisane przez gasta18 Pokaż wiadomość
Aaaaa Lilithin ja chce twoje ksiazki
Hihi, nic z tego. Jestem zaborcza o ksiazki do tego stopnia, ze nawet nie za bardzo lubie je pozyczac
Ja bym chciala byc na Twoim miejsuc i buszowac po ksiegarniach pelnych angielskich ksiazek

Cytat:
Napisane przez elsha Pokaż wiadomość
Z Inpostem różnie bywa. Dwie przesyłki doszły do mnie bardzo szybko, na trzecią czekałam prawie miesiąc, a było to jeszcze przed strajkiem. Też próbowałam się z nimi kontaktować, ale nic to nie dało-stwierdzili, że kurier pewnie nie zastał nikogo w domu, a ja zgubiłam zawiadomienie o paczce.

Piękny ten debiut, gratulacje.
I ja.
Dziekuje
Ja akurat podobnie mialam z Poczta Polska. Czekam, czekam, a tu nic. Ide na poczte, a pani mi mowi, ze to juz dawno czeka i ze musialam zgubic awizo. Ja jej na to, ze nie dostalam zadego. Glupawo sie usmiechnela pod nosem majac mnie chyba za jakas nieodpowiedzialna malolate.

Z innych przygod z listonoszem: siedzie w domu, czekam z niecierpliwoscia na przesylke (prezent). Przychodzi listonosz, ale nie puka do drzwi, tylko od razu jednym skokiem dopada do skrzynki. Ja podobnie jednym skokiem wypadam z mieszkania, on w tym czasie czmyha na ulice. Otwieram skrzynke, a tam awizo Wsciekla wybiegam z domu gotowa go pozrec. Czaje sie na ulicy, az wyjdzie z nastepnej klatki i zlowrogo zgniatajac awizo w dloni pytam sie: CO TO MA BYC?
- No wie pani, to wszysto takie ciezkie, nie chcialo mi sie dzwigac.
MALO TEGO! Ide na poczte tego samego dnia, a pani mi mowi, ze to jutro mam odebrac, bo teraz to przeciez listonosz ma. Wyjasniam jej cala sytuacje, a ona, ze teraz nic mi nie da, ze mam przyjsc jutro.

Chcialam zlozyc skarge na listonosza, ale jakos nie moglam. Powiedzialam mu jednak co o tym mysle i od tego czasu juz zawsze ladnie puka do drzwi przed zostawieniem awizo. Mam nadzieje, ze sie to nie zmieni, bo nastepnym razem juz nie bede taka mila
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 16:54   #3923
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

dziękuję wam bardzo za słowa otuchy
no i dodzwoniłam się w końcu do centrali ale nie dowiedziałam się niczego, tzn. niczego czego bym już o losach moich przesyłek nie wiedziała panienka mi tylko łaskawie podała numer do placówki, która obsługuje "mój rejon", że niby tam coś mogą wiedzieć. tiaa, w słuchawce usłyszałam tylko "przepraszamy abonent odłączony"
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 19:35   #3924
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

No i dorobiłam się dwóch nowych pozycji - "Żona podróżnika w czasie" Audrey Niffengger oraz "Nie mów nikomu" Harlana Cobena
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 19:47   #3925
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Lilithin stworzyłaś wysoką piramidę i każda cegiełka ciekawa.

Maddie mamy podobny gust literaci, posiadam 3 z 6 sfotografowanych przez Ciebie książek.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 20:32   #3926
OliFka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 714
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Jaka ładna Amber na nowym avantarze

Grishama czyta mój TŻ i bardzo sobie chwali, ja nie przepadam za sensacją

Nikt nie chce czytać ze mną "Złodziejki", chyba wkońcu wezmę się sama

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
Czy można temu jakoś zaradzić Dziewczyny??? Źle mi z tym, czuję, że jestem mało efektywna, że bardziej wegetuję, niż egzystuję.
Również często to mam, pare razy do roku dopada mnie taki marazm, którego nie cierpię. Chodzę zmęczona, znudzona , zasypiam już o 20, nie robię nic pożytecznego i dni przeciekają mi przez palce...
Pomogło mi, że zaczęłam trochę więcej się ruszać - biegam trzy razy w tygodniu i chodzę na basen. Okazuje się że zwykły brak kondycji może przyczynić się do tego, ze zwykłe codzienne czynności szybciej nas męczą. Do tego magnez. I duuużo słońca, bo tylko jak budzi mnie słońce to chce mi się żyć

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
Czas na moj debiut zdjeciowy!
Gratuluję udanego debiutu i nabytków oczywiście

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Praktycznie wszystko chętnie bym widziała u siebie a Miłość Peonii czytałam i z całej duszy polecam.
Udało mi się w bibliotece wypożyczyć



Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
Z innych przygod z listonoszem: siedzie w domu, czekam z niecierpliwoscia na przesylke (prezent). Przychodzi listonosz, ale nie puka do drzwi, tylko od razu jednym skokiem dopada do skrzynki. Ja podobnie jednym skokiem wypadam z mieszkania, on w tym czasie czmyha na ulice. Otwieram skrzynke, a tam awizo Wsciekla wybiegam z domu gotowa go pozrec. Czaje sie na ulicy, az wyjdzie z nastepnej klatki i zlowrogo zgniatajac awizo w dloni pytam sie: CO TO MA BYC?
- No wie pani, to wszysto takie ciezkie, nie chcialo mi sie dzwigac.
MALO TEGO! Ide na poczte tego samego dnia, a pani mi mowi, ze to jutro mam odebrac, bo teraz to przeciez listonosz ma. Wyjasniam jej cala sytuacje, a ona, ze teraz nic mi nie da, ze mam przyjsc jutro.

Lilithin! mam dokładnie to samo! czekam w domu na przesyłkę i nie mogę się doczekać, a awizo z adnotacą "nie zastano" cudownym trafem znajduje się w mojej skrzynce oczywiście odbiór przesyłki po 18, bo "listonosz ma ją przy sobie"
To samo TŻ ma u siebie, specjalnie rano siedzi i czeka na listonosza z rentą, a listonosz myk myk, ostatnio TŻ specjalnie go gonił

Cytat:
Napisane przez elsha Pokaż wiadomość
Z Inpostem różnie bywa. Dwie przesyłki doszły do mnie bardzo szybko, na trzecią czekałam prawie miesiąc, a było to jeszcze przed strajkiem. Też próbowałam się z nimi kontaktować, ale nic to nie dało-stwierdzili, że kurier pewnie nie zastał nikogo w domu, a ja zgubiłam zawiadomienie o paczce.
Właśnie roważam korzystanie z uslug Inpost. Tzn, mam na myśli listy, pocztówki, kartki z życzeniami, które nigdy nie docierają do moich znajomych na czas choć wysyłam odpowiednio wcześnie Ale jak na razie znajduję bardzo róznorodne opinie na temat Inpost.

Zajrzałam dzisiaj do Empiku, chciałam "Drogę" bo mi ją biblionetka wyrzuciła na wierzch listy, ale, kurcze droga ta "Droga"
__________________
I don't care if it hurts
I wanna have control
I want a perfect body
I want a perfect soul..

...this life is more ordinary
OliFka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 20:37   #3927
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

magrat, maddie - gartuluję.
Lilithin - ładny debiut zdjęciowy. Ciekawa jestem , jak odbierzesz powieść o Titubie.
A mnie się "Szyfr Szekspira" podobał, ale najbardziej w warstwie tajemnicy - kim był Szekspir?
Shachownico, wyjaśnilo się coś ?
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 20:58   #3928
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Maddie mamy podobny gust literaci, posiadam 3 z 6 sfotografowanych przez Ciebie książek.
Amber, zauważyłam to podczas podczytywania wątku Spróbuję zgadnąć - masz American Fuji, Pięć błękitnych much i W objęciach chłodu? (co do Fuji jestem pewna, resztę strzelałam ).

Ondine dziękuję
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 21:54   #3929
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość
Amber, zauważyłam to podczas podczytywania wątku Spróbuję zgadnąć - masz American Fuji, Pięć błękitnych much i W objęciach chłodu? (co do Fuji jestem pewna, resztę strzelałam ).

Ondine dziękuję
Nie wiem jak to zrobiłaś ale trafiłaś bezbłędnie.
Zaskoczyłaś mnie ta stuprocentową celnością masz świetne wyczucie i intuicję. Taki dar by mi sie przydał przed świętami, bo nigdy nie jestem pewna co wybrać na prezent żeby trafić w czyiś gust (znając dana osobę od kilku lat), a tu internetowa diagnoza na 6.

Cytat:
Napisane przez OliFka1 Pokaż wiadomość
Jaka ładna Amber na nowym avantarze
Dziękuje pięknie za komplement.

To zdjęcie z tego samego cyklu co z kubkiem robione w grudniu zeszłego roku.
Czekam aż TŻ zechce mnie obfotografować to się uaktualnię.
Od jesieni nie ścinałam włosów i widać efekty mojej cierpliwości.

Współczuje wam tych nieprzyjemności związanych z pocztą. Nie cierpię tak wyczekiwać na ważna przesyłkę. U mnie akurat listonosze pracują bez zarzutu i na panie na poczcie tez nie mogę sie skarżyć. Za to wieczorem zawsze są kolejki w osiedlowym urzędzie więc idąc z awizo po odbiór paczki zabieram ze sobą książkę, bo w usług wliczony jest kwadrans do dwóch czekania.

__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 22:07   #3930
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość
Shachownico, wyjaśnilo się coś ?
ondine trochę wyżej opisałam czego się dowiedziałam, dodam jeszcze, że druga przesyłka na która czekam, nie została w ogóle zarejestrowana coraz bardziej się do inpostu zniechęcam, niestety.
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.