Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-20, 21:10   #3901
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Fanta - cudny masz ten brzuszek Ale jak tylko otworzyłam zdjęcie, to moją uwagę przyciągnęły usta, dopiero potem brzuch

Wyczekujaca - trochę niewyraźne ale śliczne masz to maleństwo

MajWija - nie myśl tyle, bo naprawdę sobie "wykraczesz". Daj swojemu maleństwu spokojnie się rozwijać, a nie stresuj go byle pierdółką. Przecież On/Ona czuje kiedy jesteś zdenerwowana. To mu nie pomaga
Ja pomimo tego że jem tonę surowych ryb i surowego mięsa, i miałam do czynienia z kotką, która była trzymana na polu i łaziła gdzie chciała, w dodatku miała młode, nigdy nie była szczepiona czy odrobaczana - nie mam toksoplazmozy. Prędzej zarazisz się nieumytymi warzywami czy owocami. Mnie na wizycie po badaniu, lekarz dał całą rozpiskę i broszurę co robić by w ciąży nie zarazić się tokso. Może Tobie też da

Eveline00 - Witaj Kurcze, strasznie długo się już staracie Oby wizyta w klinice przyniosła coś nowego

natlem, effpe, kryształek - bardzo mi przykro

BlueBow - te chamy patentowe to PIS
Tylko do czerwca jest refundacja, ale też nie przyjmują już nowych Par, tylko te które do stycznia/lutego zdążyły się zakwalifikować do programu. Teraz na jedno ( pierwsze podejście) trzeba będzie wyłożyć 15.000 zł
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 21:52   #3902
monika0185
Zakorzenienie
 
Avatar monika0185
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 257
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Fanta dzisiaj udało mi się zobaczyć Twoją wyluzowaną córcie Ależ to niesamowity widok! Coś mi wizaż szwankuje, nie otwierają mi się wszystkie strony, a tylko na wizaż.pl mogę zobaczyć zdjęcia.

Teraz próbuję Was nadrobić

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

A ja nie wiem czy miałam owu ehh, dzisiaj 21 dc, śluz płodny jeszcze był wczoraj, dzisiaj chyba już jakieś resztki. Zmierzę progesteron w piątek, może jego wynik mi podpowie co nieco. Jaka jego wartość niby świadczy, że była owulka? Ponad 15?

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Oj tak. Nawet teściowa poznała że jestem w ciąży bo zauważyła że mi biust urósł. Ostatnio miałam problem w Esotiqu bo normalnie kupuję 65F, a tymczasem po przymierzeniu musiałam wołać panią żeby mi podała większy rozmiar. Skończyło się na...70H wiecie jak mnie już zaczęły plecy boleć od dźwigania tych donic?


Pewnie Ci zleci tak szybko jak mi ciąża jakoś lubi szybko mijać tylko pod koniec podobno się dłuży
hehe to skoro ja teraz mam 70gg i nie jestem jeszcze w ciaży... to co ja na te cycki potem założę? Czapki? Haha mam nadzięję, że jednak tak nie urosną...

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
Tylko męza nie poobijaj przy igraszkasz😆
Buhaha

Edytowane przez monika0185
Czas edycji: 2016-03-20 o 21:54
monika0185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 21:57   #3903
zawiechaczarny
Wtajemniczenie
 
Avatar zawiechaczarny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 743
GG do zawiechaczarny
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez monika0185 Pokaż wiadomość
Fanta dzisiaj udało mi się zobaczyć Twoją wyluzowaną córcie Ależ to niesamowity widok! Coś mi wizaż szwankuje, nie otwierają mi się wszystkie strony, a tylko na wizaż.pl mogę zobaczyć zdjęcia.

Teraz próbuję Was nadrobić

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

A ja nie wiem czy miałam owu ehh, dzisiaj 21 dc, śluz płodny jeszcze był wczoraj, dzisiaj chyba już jakieś resztki. Zmierzę progesteron w piątek, może jego wynik mi podpowie co nieco. Jaka jego wartość niby świadczy, że była owulka? Ponad 15?[COLOR="Silver"]
Minimum 3 żeby potwierdzić owu, a do starań żeby doszło do implantacji 7 dpo powinien wynosić minimum 10.

Ja to w ogóle od 3 dni mam znowu plodny bialawy śluz a jestem tydzień po owu. Może euthyrox tak na mnie działa bo nic więcej nie zmienialam
__________________
10.05.2011
26.11.2014
18.09.2015
21.06.2018 - nasza córeczka już z nami


2.05.2017 - 5tc[*]
26.04.2019 - 9tc[*]
zawiechaczarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 22:09   #3904
monika0185
Zakorzenienie
 
Avatar monika0185
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 257
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;5766582 1]Kolejny cykl na straty. Przyszła @ i to tydzień szybciej [/QUOTE]
Przykro mi... ale za to o tydzień szybciej nowy cykl

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Witam nowe staraczki - jeżeli kogoś pominęłam Dużo nas i mogę czasem pominąć
monika0185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 22:18   #3905
natlem
Zadomowienie
 
Avatar natlem
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 1 352
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez Eveline00 Pokaż wiadomość
U mnie maz tez ma 4% prawidlowych .. Po swietach nowe wyniki robimy bo maz witaminy bierze
Ile już czasu na witaminach? Mój robi nowe wyniki pod koniec kwietnia. Od stycznia zmienił dietę
Od lutego witaminy. Daj znać jak wyszło. 3mam kciuki ;-)
__________________

natlem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 22:22   #3906
monika0185
Zakorzenienie
 
Avatar monika0185
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 257
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez zawiechaczarny Pokaż wiadomość
Minimum 3 żeby potwierdzić owu, a do starań żeby doszło do implantacji 7 dpo powinien wynosić minimum 10.

Ja to w ogóle od 3 dni mam znowu plodny bialawy śluz a jestem tydzień po owu. Może euthyrox tak na mnie działa bo nic więcej nie zmienialam
Dzięki w piątek zrobię badanie.

Chyba Majwija miała płodny śluz przed @ i to podobno normalne zjawisko.
A badasz szyjkę? po owulacji powinna być zamknięta, zaczopowana śluzem. Moja dzisiaj jest jakby półotwarta. Napewno nie zamknięta bo wtedy ma specyficzny koreczek na środku. W zeszłym miesiącu to odkryłam i byłam zdziwiona co to jest i czemu coś wystaje
monika0185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 22:23   #3907
natlem
Zadomowienie
 
Avatar natlem
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 1 352
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez monika0185 Pokaż wiadomość
Fanta dzisiaj udało mi się zobaczyć Twoją wyluzowaną córcie Ależ to niesamowity widok! Coś mi wizaż szwankuje, nie otwierają mi się wszystkie strony, a tylko na wizaż.pl mogę zobaczyć zdjęcia.

Teraz próbuję Was nadrobić

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

A ja nie wiem czy miałam owu ehh, dzisiaj 21 dc, śluz płodny jeszcze był wczoraj, dzisiaj chyba już jakieś resztki. Zmierzę progesteron w piątek, może jego wynik mi podpowie co nieco. Jaka jego wartość niby świadczy, że była owulka? Ponad 15?

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------



hehe to skoro ja teraz mam 70gg i nie jestem jeszcze w ciaży... to co ja na te cycki potem założę? Czapki? Haha mam nadzięję, że jednak tak nie urosną...

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------


Buhaha
Ja to o tym ani nie chce myśleć 75g. Jak może kiedyyyyys będę w ciąży to oby "literek" w rozmiarowce nie braklo
__________________

natlem jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-20, 22:24   #3908
monika0185
Zakorzenienie
 
Avatar monika0185
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 257
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez natlem Pokaż wiadomość
Ja to o tym ani nie chce myśleć 75g. Jak może kiedyyyyys będę w ciąży to oby "literek" w rozmiarowce nie braklo
Mam nadzieję, że nie będziemy musiały iść na jakiś targ i kupować babcine namioty haha
monika0185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 22:28   #3909
natlem
Zadomowienie
 
Avatar natlem
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 1 352
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
Fanta - cudny masz ten brzuszek Ale jak tylko otworzyłam zdjęcie, to moją uwagę przyciągnęły usta, dopiero potem brzuch

Wyczekujaca - trochę niewyraźne ale śliczne masz to maleństwo

MajWija - nie myśl tyle, bo naprawdę sobie "wykraczesz". Daj swojemu maleństwu spokojnie się rozwijać, a nie stresuj go byle pierdółką. Przecież On/Ona czuje kiedy jesteś zdenerwowana. To mu nie pomaga
Ja pomimo tego że jem tonę surowych ryb i surowego mięsa, i miałam do czynienia z kotką, która była trzymana na polu i łaziła gdzie chciała, w dodatku miała młode, nigdy nie była szczepiona czy odrobaczana - nie mam toksoplazmozy. Prędzej zarazisz się nieumytymi warzywami czy owocami. Mnie na wizycie po badaniu, lekarz dał całą rozpiskę i broszurę co robić by w ciąży nie zarazić się tokso. Może Tobie też da

Eveline00 - Witaj Kurcze, strasznie długo się już staracie Oby wizyta w klinice przyniosła coś nowego

natlem, effpe, kryształek - bardzo mi przykro

BlueBow - te chamy patentowe to PIS
Tylko do czerwca jest refundacja, ale też nie przyjmują już nowych Par, tylko te które do stycznia/lutego zdążyły się zakwalifikować do programu. Teraz na jedno ( pierwsze podejście) trzeba będzie wyłożyć 15.000 zł
Eee chyba nie ma aż tak źle, gdzieś oglądałam to w granicach 8tys. Chociaż nie wiem ile kosztują wszelkie badania przed. My w każdym bądź razie po ponownym badaniach męża i mojej laparoskopi
- Jak będziemy wiedzieć na czym stoimy, to parę cykli na stymulowanych peknieciach (jeśli będą wogole rokowania na to) a jak nie to po wakacjach będziemy się przymierzac do inseminacji/in vitro :-/
__________________

natlem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 00:06   #3910
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez natlem Pokaż wiadomość
Eee chyba nie ma aż tak źle, gdzieś oglądałam to w granicach 8tys. Chociaż nie wiem ile kosztują wszelkie badania przed. My w każdym bądź razie po ponownym badaniach męża i mojej laparoskopi
- Jak będziemy wiedzieć na czym stoimy, to parę cykli na stymulowanych peknieciach (jeśli będą wogole rokowania na to) a jak nie to po wakacjach będziemy się przymierzac do inseminacji/in vitro :-/
8.000 zł kosztowało in vitro refundowane a nawet mniej, niestety teraz bez refundacji jest dwa razy drożej:
5000 zł - punkcja i hodowla zarodków
1000 zł - transfer
500 zł - nacięcie otoczki zarodka
100 zł - anestezjolog
150 zł - usg piersi
2000 zł - badania przed In vitro
5000 zł - leki (hormony)
1000 zł - wizyty i monitoringi
Takie ceny ma jedna z krakowskich klinik. Podejrzewam że ceny w całej Polsce są podobne
Niestety jestem w temacie bo internetowa znajoma z innego wątku będzie już 3 raz podchodzić...
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017

Edytowane przez VelaLuca
Czas edycji: 2016-03-21 o 00:09
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 05:35   #3911
natlem
Zadomowienie
 
Avatar natlem
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 1 352
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
8.000 zł kosztowało in vitro refundowane a nawet mniej, niestety teraz bez refundacji jest dwa razy drożej:
5000 zł - punkcja i hodowla zarodków
1000 zł - transfer
500 zł - nacięcie otoczki zarodka
100 zł - anestezjolog
150 zł - usg piersi
2000 zł - badania przed In vitro
5000 zł - leki (hormony)
1000 zł - wizyty i monitoringi
Takie ceny ma jedna z krakowskich klinik. Podejrzewam że ceny w całej Polsce są podobne
Niestety jestem w temacie bo internetowa znajoma z innego wątku będzie już 3 raz podchodzić...
No to na śląsku widzę jest lepiej. Teraz zerknąć mają nawet promocje 13900 za 2 razy, płaci się od razu jeśli te 2 razy się nie udadzą 3 raz jest gratis :-/
__________________

natlem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-21, 06:52   #3912
zUa_tysica
Wtajemniczenie
 
Avatar zUa_tysica
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez zawiechaczarny Pokaż wiadomość
Cześć. Wreszcie zajęcia skończyłam. Okazało się dziś że moja dobra koleżanka ze studiów jest w ciąży chociaż tego nie planowała ale bardzo się cieszą. Druga koleżanka zamierza w najbliższym czasie zacząć starania. Cieszę się ale trochę mi też przykro, bo mam przeczucie że my jeszcze długo będziemy się starać i druga koleżanka pewnie jeszcze przede mną będzie w ciąży. Także trochę taki wisielczy humor dzisiaj mam. Zwłaszcza że przy tym moim niskim progesteronie spisalam ten cykl na straty i czekam na @

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Rozmawiałam przed chwilą z mamą przez telefon. Powiedziała mi że moja kuzynka jest w ciąży. Coś we mnie pękło o zaczęłam jej się zwierzac o tym że się staramy już pół roku i się nie udaje, że mam ten niski progesteron i problemy z fazą lutealna. Do tej pory nie mówiliśmy nikomu że się staramy, ale jakoś mi ulzylo że z nią o tym porozmawialam. Okazało się ze ona w moim wieku też miała dokładnie takie same problemy a możliwości leczenia były wtedy gorsze niż teraz a po roku leczenia udało jej się zajść w ciążę więc pocieszala mnie że będzie dobrze tylko trzeba trochę cierpliwości. I przestrzegla żeby uważać po urodzeniu dziecka bo ona wtedy myślała że będzie znowu trudno o ciążę i za bardzo nie uważali więc 1.5 roku po mnie na świecie zawitała moja nieplanowana siostra :P
Ja Ci powiem, ze tez ostatnio rozmawiałam z mamą. Niestety ona za bardzo nie wie jak mi pomóc czy jak pocieszyc, bo u niej pykło od razu, a jestem jedynaczką więc potem sie nie starali juz, no i o. Jedyne co mówi, to ze na pewno się uda i będzie dobrze, no i stara się mnie pocieszyc i nastawić pozytywnie Zawsze lepiej z kimś porozmawiać.

Cytat:
Napisane przez Eveline00 Pokaż wiadomość
Hej mozna dolaczyc?
Hej, jasne, ze można!

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
8.000 zł kosztowało in vitro refundowane a nawet mniej, niestety teraz bez refundacji jest dwa razy drożej:
5000 zł - punkcja i hodowla zarodków
1000 zł - transfer
500 zł - nacięcie otoczki zarodka
100 zł - anestezjolog
150 zł - usg piersi
2000 zł - badania przed In vitro
5000 zł - leki (hormony)
1000 zł - wizyty i monitoringi
Takie ceny ma jedna z krakowskich klinik. Podejrzewam że ceny w całej Polsce są podobne
Niestety jestem w temacie bo internetowa znajoma z innego wątku będzie już 3 raz podchodzić...

Boże ja nawet nie wiedziałam że takie ceny są....

A ja mam dziś urodziny yeaaah! Vela możesz mi zmienić wiek na magiczne 27
zUa_tysica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 07:02   #3913
Eveline00
Zadomowienie
 
Avatar Eveline00
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 095
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez natlem Pokaż wiadomość
Ile już czasu na witaminach? Mój robi nowe wyniki pod koniec kwietnia. Od stycznia zmienił dietę
Od lutego witaminy. Daj znać jak wyszło. 3mam kciuki ;-)
Bierze juz tak ponad miesiac a wyniki teraz po koniec marca bedziemy robic bo chce miec swieze do kliniki na poczatek kwietnia zobaczymy czy jest lepiej czy gorzej czy w miejscu stoi
Cytat:
Napisane przez natlem Pokaż wiadomość
Ja to o tym ani nie chce myśleć 75g. Jak może kiedyyyyys będę w ciąży to oby "literek" w rozmiarowce nie braklo
Ja obecnie nosze 75H wiem ze do karmienia biustonosza napewno nie kupie bo jezeli jeszcze by urosly ze 3 rozmiary to nie ma takich dla karmiacych... No ale taki normalny to mozna kupic do miseczki O w tym sklepie co kupuje

A mnie ciagnie na @ cycki bola humorek tez mi sie zmienil..

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

zUa_tysica wszystkiego najlepszego 100 lat i bobaska
Eveline00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 07:07   #3914
BlueBow
Raczkowanie
 
Avatar BlueBow
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 56
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

ZUA wszystkiego najlepszego i szybkiego zajecia :-*



Widzę ze jesteśmy z tego samego rocznika

---------- Dopisano o 07:07 ---------- Poprzedni post napisano o 07:03 ----------

Rany nie "zajęcia" tylko "zajścia" Pisze z telefonu, wybacz :-*
BlueBow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 07:23   #3915
natlem
Zadomowienie
 
Avatar natlem
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 1 352
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Ja Ci powiem, ze tez ostatnio rozmawiałam z mamą. Niestety ona za bardzo nie wie jak mi pomóc czy jak pocieszyc, bo u niej pykło od razu, a jestem jedynaczką więc potem sie nie starali juz, no i o. Jedyne co mówi, to ze na pewno się uda i będzie dobrze, no i stara się mnie pocieszyc i nastawić pozytywnie Zawsze lepiej z kimś porozmawiać.



Hej, jasne, ze można!




Boże ja nawet nie wiedziałam że takie ceny są....

A ja mam dziś urodziny yeaaah! Vela możesz mi zmienić wiek na magiczne 27
Dużo zdrówka, pomyślności, spełnienia marzeń oraz tego czego pragniesz :-*
__________________

natlem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 08:10   #3916
__malaMi__
Zadomowienie
 
Avatar __malaMi__
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 497
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez Eveline00 Pokaż wiadomość
Hej mozna dolaczyc?
Cytat:
Napisane przez Eveline00 Pokaż wiadomość
To moze powiem cos o sobie

Mam na imie Ewelina 28lat staramy sie z mezem o bobasa od grudnia 2012 roku..mam niedoczynosc tarczycy ktora ujawnija mi sie w lipcu obecnie jestem na euthyroxie..
Jestem po nieudanym hsg
W lutym przeszla. Laparoskopie na sprawdzenie droznosci jajowodow no i okazalo sie ze oba drozne a mimo wszystkonie wychodzi.
Poczatek kwietnia czeka nas wizyta w klinice i zobaczymy co powiedzą
witaj! widze, że dość długą drogę już przeszłas, oby szybko ci się udało!

Cytat:
Napisane przez natlem Pokaż wiadomość
Eee chyba nie ma aż tak źle, gdzieś oglądałam to w granicach 8tys. Chociaż nie wiem ile kosztują wszelkie badania przed. My w każdym bądź razie po ponownym badaniach męża i mojej laparoskopi
- Jak będziemy wiedzieć na czym stoimy, to parę cykli na stymulowanych peknieciach (jeśli będą wogole rokowania na to) a jak nie to po wakacjach będziemy się przymierzac do inseminacji/in vitro :-/
aż z ciekawosci popatrzyłam fajnt ten prgram z gratisem, ale tam leków nie ma wliczonych, a to ok. 4-5 tys.

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość

A ja mam dziś urodziny yeaaah! Vela możesz mi zmienić wiek na magiczne 27
wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim upragnionych dwóch kresek!
__malaMi__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 08:15   #3917
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez geosmina Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny�� zaglądam do Was cały czas, ale ten tydzień mam tak zwariowany że w tej chwili układam się już do snu��
Kiepsko się czuję, ciągle zmęczona, z lekkimi mdłościami które zwykle rano dają pawia. W pracy ledwo stoję, nie wiem jak przeżyję ten przedświąteczny tydzień �� tyle sprzątania i w ogóle...
Takie uroki początków ciąży ale co do sprzątania to wykorzystuj innych! Nie przemęczaj się bo dostaniesz ode mnie
Cytat:
Napisane przez geosmina Pokaż wiadomość
W ogóle Fantasmagori, fajny brzusio, całkiem już spory, ja w pierwszej ciąży dopiero w 5-6 miesiącu zaczęłam mieć jakikolwiek brzuszek, a w tej mam już cały czas jakby lekko wzdęty, boję się że przez te 9 miesięcy urośnie do gigantycznych rozmiarów ��
podobno w drugiej szybciej widać a u mnie to może efekt słabych mięśni brzucha i jelita mi wypycha? bo faktycznie spory jest


Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
Fanta - cudny masz ten brzuszek Ale jak tylko otworzyłam zdjęcie, to moją uwagę przyciągnęły usta, dopiero potem brzuch
Jezu dziewczyny normalnie mnie leczycie z największego kompleksu zawsze się ich wstydziłam ale teraz chyba przestanę
Cytat:
Napisane przez monika0185 Pokaż wiadomość
Fanta dzisiaj udało mi się zobaczyć Twoją wyluzowaną córcie Ależ to niesamowity widok! Coś mi wizaż szwankuje, nie otwierają mi się wszystkie strony, a tylko na wizaż.pl mogę zobaczyć zdjęcia.

hehe to skoro ja teraz mam 70gg i nie jestem jeszcze w ciaży... to co ja na te cycki potem założę? Czapki? Haha mam nadzięję, że jednak tak nie urosną...

Też myślę że to niesamowite, takie maleństwo niecałe 10 cm a widać rączki, nóżki, główkę... genialne
Namioty będziesz musiała kupować bo prawdopodobnie urosną

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
8.000 zł kosztowało in vitro refundowane a nawet mniej, niestety teraz bez refundacji jest dwa razy drożej:
5000 zł - punkcja i hodowla zarodków
1000 zł - transfer
500 zł - nacięcie otoczki zarodka
100 zł - anestezjolog
150 zł - usg piersi
2000 zł - badania przed In vitro
5000 zł - leki (hormony)
1000 zł - wizyty i monitoringi
Takie ceny ma jedna z krakowskich klinik. Podejrzewam że ceny w całej Polsce są podobne
Niestety jestem w temacie bo internetowa znajoma z innego wątku będzie już 3 raz podchodzić...
te koszty są przerażające mnie by chyba nie było stać na to, musiałabym walczyć o kredyt żeby mieć dziecko a jeszcze jak próbę trzeba powtórzyć... podziwiam te pary i ich determinację
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016



Edytowane przez Fantasmagori
Czas edycji: 2016-03-21 o 08:20
Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 08:19   #3918
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
A ja mam dziś urodziny yeaaah! Vela możesz mi zmienić wiek na magiczne 27
Wszystkiego ciążowego!
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 08:21   #3919
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
A ja mam dziś urodziny yeaaah! Vela możesz mi zmienić wiek na magiczne 27
Sto lat! Szczęścia, zdrowia i oczywiście szybkiego zajścia w ciążę i zdrowego maluszka
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-21, 09:41   #3920
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
A ja mam dziś urodziny yeaaah! Vela możesz mi zmienić wiek na magiczne 27
Wszystkiego najlepszego i spełnienia tego jednego marzenia ktore wszystkie tu mamy
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 10:09   #3921
Lidka99
Zadomowienie
 
Avatar Lidka99
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 623
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez zawiechaczarny Pokaż wiadomość
Cześć. Wreszcie zajęcia skończyłam. Okazało się dziś że moja dobra koleżanka ze studiów jest w ciąży chociaż tego nie planowała ale bardzo się cieszą. Druga koleżanka zamierza w najbliższym czasie zacząć starania. Cieszę się ale trochę mi też przykro, bo mam przeczucie że my jeszcze długo będziemy się starać i druga koleżanka pewnie jeszcze przede mną będzie w ciąży. Także trochę taki wisielczy humor dzisiaj mam. Zwłaszcza że przy tym moim niskim progesteronie spisalam ten cykl na straty i czekam na @

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Rozmawiałam przed chwilą z mamą przez telefon. Powiedziała mi że moja kuzynka jest w ciąży. Coś we mnie pękło o zaczęłam jej się zwierzac o tym że się staramy już pół roku i się nie udaje, że mam ten niski progesteron i problemy z fazą lutealna. Do tej pory nie mówiliśmy nikomu że się staramy, ale jakoś mi ulzylo że z nią o tym porozmawialam. Okazało się ze ona w moim wieku też miała dokładnie takie same problemy a możliwości leczenia były wtedy gorsze niż teraz a po roku leczenia udało jej się zajść w ciążę więc pocieszala mnie że będzie dobrze tylko trzeba trochę cierpliwości. I przestrzegla żeby uważać po urodzeniu dziecka bo ona wtedy myślała że będzie znowu trudno o ciążę i za bardzo nie uważali więc 1.5 roku po mnie na świecie zawitała moja nieplanowana siostra :P
Dobrze że porozmawiałaś z mamą, ulżyło Ci na pewno

Cytat:
Napisane przez Eveline00 Pokaż wiadomość
Hej mozna dolaczyc?
Witaj

[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;5766582 1]Kolejny cykl na straty. Przyszła @ i to tydzień szybciej [/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez PaniMigdalek Pokaż wiadomość
Haha jak ja to dobrze znam, też potrafiłam się schizować gdy czytałam "internety"... Nie warto... Sam ginekolog powiedział mi, że mam odłączyć sobie internet i cieszyć ciąża kiedy się uda zajść...



O widzisz, to może być dziedziczne, ale jak mamie się udało, to i Tobie się uda, a takie wygadanie się potrafi zdjąć wielkie ciężary z serca...



Witamy


Dziewczyny, dzisiaj mam 19 dzień cyklu i odczuwałam takie jakby delikatne ciągnięcie czy kłucie w podbrzuszu... Myślicie, że to może być autosugestia, czy być pozytywnej myśli?
Ja bym była pozytywnej myśli

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
A ja mam dziś urodziny yeaaah! Vela możesz mi zmienić wiek na magiczne 27
Spełnienia wszystkich marzeń!
Lidka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 10:22   #3922
cavagirl
Rozeznanie
 
Avatar cavagirl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 605
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Niestety nie mam czas Was nadrobić, to co na szybko zobaczyłam:
Fanta brzuszek cudowny I o tym samym pomyslałam co dziewczyny-że laska jesteś i dlaczego jesteś w krótkich spodenkach

Zawiechaczarny super, że pogadałaś z mamą, czasami dobrze tak z siebie to wszystko wywalić...

A ja złapałam tez takiego dola!!!!! Wlasnie bliska koleżanka powiedziała, że jest w ciąży. To bardzo fajna i dobra dziewczyny i cieszę sie jej szczęściem, ale tak mi źle się zrobiło. Oba jest młodsza ode mnie, krócej sie starała i pyk. Znowu mnie to zaczyna wszystko dobijać. Teraz ja poproszę o kopniaka!!!
Ale zapisałam sie na czwartek do gin, juz będę po @. Nie chce dłużej czekać bez badań...chociaż cos tam juz robiłam...
cavagirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 10:39   #3923
Bodvilda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 25
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Dziewczyny, moja beta dziś wynosi aż 1012! Byłam u gina i widać pęcherzyk w macicy ))) Jestem w 6t0d Termin porodu według om 21.11 Nie mogę przestać się szczerzyć

Edytowane przez Bodvilda
Czas edycji: 2016-03-21 o 10:42
Bodvilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 10:40   #3924
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

zUa_tysica wszystkiego najlepszego i szybkiego zajścia!!!

Cytat:
Napisane przez geosmina Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny😊 zaglądam do Was cały czas, ale ten tydzień mam tak zwariowany że w tej chwili układam się już do snu😏
Kiepsko się czuję, ciągle zmęczona, z lekkimi mdłościami które zwykle rano dają pawia. W pracy ledwo stoję, nie wiem jak przeżyję ten przedświąteczny tydzień 😞 tyle sprzątania i w ogóle...

W ogóle Fantasmagori, fajny brzusio, całkiem już spory, ja w pierwszej ciąży dopiero w 5-6 miesiącu zaczęłam mieć jakikolwiek brzuszek, a w tej mam już cały czas jakby lekko wzdęty, boję się że przez te 9 miesięcy urośnie do gigantycznych rozmiarów 😜

Mój mąż taki kochany jest, cały czas się martwi jak będę odwozić córcię do przedszkola, bo ją trzeba włożyć do fotelika a mnie nie wolno dźwigać. A jemu zmieni się niedługo tryb pracy i nie da rady jej wozić jak do tej pory. No i a propos przytulanek, to wczoraj mieliśmy tiruriru zakończone moim mega szybkim finałem jak nigdy😜 póki brzuch nie przeszkadza to można szaleć, potem to już nie bardzo bo po pierwszej ciąży wiem że mąż się bał brzucha hehe

Witam nowe dziewczyny i życzę kolorowych snów 😙

Piszę z telefonu-pozdro szejset
Ja się zastanawiam, jak ja Święta przeżyję Ciągle mi się chce spać. Moja rodzina nie wie o ciąży jeszcze a to z nią spędzamy Wielkanoc. Dopóki się nie dowiedzą, to będę słuchać krytycznych komentarzy, jaka to jestem leniwa i rozlazła i tylko bym leżała i to na pewno przez to, że nie pracuję I będą mnie ganiać na spacery i do zabawy z dzieciakami. Póki co wiedzą tylko rodzice tż i jego dwie siostry. Moim rodzicom mieliśmy mówić jak już będzie coś widać na usg, ale okaże się jak to wyjdzie. Nie chce mi się robić szopek w stylu pojechać do rodziców i uroczyście ogłaszać im, że jestem w ciąży. Jak dla mnie mogą się dowiedzieć z całą resztą rodziny przypadkiem i też będzie ok.
Bardzo bym chciała być na Święta bardzo aktywna, wesoła, towarzyska, zwłaszcza że widzimy się raz w roku, ale nie mam na to wpływu...
Cytat:
Napisane przez monika0185 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nie będziemy musiały iść na jakiś targ i kupować babcine namioty haha
Niekoniecznie. Nie każdej kobiecie tak rośnie biust. Ja przed ciążą miałam 70C, rósł mi najpierw do 75C a potem do 75D i tak zostało. Więc wcale nie 3 rozmiary. Teraz może mi urośnie niewiele więcej i to dopiero jak będę mieć pokarm, kto wie Póki co mam ten sam rozmiar i nic się w moich piersiach nie zmieniło, oprócz tego, że trochę bolą.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 10:42   #3925
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez Bodvilda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, moja beta dziś wynosi aż 1012! Byłam u gina i widać pęcherzyk w macicy ))) Jestem w 5t0d :-) Nie mogę przestać się szczerzyć
No i tak ma byćgratuluje wyników
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 10:42   #3926
Lidka99
Zadomowienie
 
Avatar Lidka99
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 623
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez cavagirl Pokaż wiadomość
Niestety nie mam czas Was nadrobić, to co na szybko zobaczyłam:
Fanta brzuszek cudowny I o tym samym pomyslałam co dziewczyny-że laska jesteś i dlaczego jesteś w krótkich spodenkach

Zawiechaczarny super, że pogadałaś z mamą, czasami dobrze tak z siebie to wszystko wywalić...

A ja złapałam tez takiego dola!!!!! Wlasnie bliska koleżanka powiedziała, że jest w ciąży. To bardzo fajna i dobra dziewczyny i cieszę sie jej szczęściem, ale tak mi źle się zrobiło. Oba jest młodsza ode mnie, krócej sie starała i pyk. Znowu mnie to zaczyna wszystko dobijać. Teraz ja poproszę o kopniaka!!!
Ale zapisałam sie na czwartek do gin, juz będę po @. Nie chce dłużej czekać bez badań...chociaż cos tam juz robiłam...
U mnie w koło też takie wieści.. teraz tylko czekam aż siostra oficjalnie powie że jest w ciąży, narazie to moje przypuszczenia ale jestem pewna że jest.. oczywiście cieszę się ale jednak zawsze zakłuje taka wiadomość

Cytat:
Napisane przez Bodvilda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, moja beta dziś wynosi aż 1012! Byłam u gina i widać pęcherzyk w macicy ))) Jestem w 5t0d Nie mogę przestać się szczerzyć
Super
Lidka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 11:02   #3927
PaniMigdalek
Zadomowienie
 
Avatar PaniMigdalek
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Wiadomości: 1 171
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
A ja mam dziś urodziny yeaaah! Vela możesz mi zmienić wiek na magiczne 27
Wszystkiego wymarzonego!



Cytat:
Napisane przez Lidka99 Pokaż wiadomość
Ja bym była pozytywnej myśli
W ogóle zauważyłam, że oglądając filmy czy reklamy, jak taki głupol cieszę się lub wzruszam Mam nadzieję, że to coś znaczy, a nie tylko wkręcam sobie...



Cytat:
Napisane przez cavagirl Pokaż wiadomość
A ja złapałam tez takiego dola!!!!! Wlasnie bliska koleżanka powiedziała, że jest w ciąży. To bardzo fajna i dobra dziewczyny i cieszę sie jej szczęściem, ale tak mi źle się zrobiło. Oba jest młodsza ode mnie, krócej sie starała i pyk. Znowu mnie to zaczyna wszystko dobijać. Teraz ja poproszę o kopniaka!!!
Ale zapisałam sie na czwartek do gin, juz będę po @. Nie chce dłużej czekać bez badań...chociaż cos tam juz robiłam...
Wiele z Nas wie jakie to uczucie, rozumiemy Cię... Wydaje się to takie niesprawiedliwe, że ktoś, kto nawet nie chciał dziecka nagle je ma, a ktoś, kto się długo stara, nie może z taką samą łatwością je mieć Ale głowa do góry! Wszystko będzie dobrze!



Cytat:
Napisane przez Bodvilda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, moja beta dziś wynosi aż 1012! Byłam u gina i widać pęcherzyk w macicy ))) Jestem w 6t0d Termin porodu według om 21.11 Nie mogę przestać się szczerzyć
Wspaniale
__________________
04.12.16 3kg 53cm

Edytowane przez PaniMigdalek
Czas edycji: 2016-03-21 o 11:05
PaniMigdalek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 11:26   #3928
geosmina
Wtajemniczenie
 
Avatar geosmina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 041
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

ZUa_tysica, sto lat i spełnienia marzeń! 😙

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam, jak ja Święta przeżyję Ciągle mi się chce spać. Moja rodzina nie wie o ciąży jeszcze a to z nią spędzamy Wielkanoc. Dopóki się nie dowiedzą, to będę słuchać krytycznych komentarzy, jaka to jestem leniwa i rozlazła i tylko bym leżała i to na pewno przez to, że nie pracuję I będą mnie ganiać na spacery i do zabawy z dzieciakami. Póki co wiedzą tylko rodzice tż i jego dwie siostry. Moim rodzicom mieliśmy mówić jak już będzie coś widać na usg, ale okaże się jak to wyjdzie. Nie chce mi się robić szopek w stylu pojechać do rodziców i uroczyście ogłaszać im, że jestem w ciąży. Jak dla mnie mogą się dowiedzieć z całą resztą rodziny przypadkiem i też będzie ok.
Bardzo bym chciała być na Święta bardzo aktywna, wesoła, towarzyska, zwłaszcza że widzimy się raz w roku, ale nie mam na to wpływu...

Cytat:
Napisane przez Bodvilda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, moja beta dziś wynosi aż 1012! Byłam u gina i widać pęcherzyk w macicy ))) Jestem w 6t0d Termin porodu według om 21.11 Nie mogę przestać się szczerzyć
To gratulacje!! 😁

Cytat:
Napisane przez cavagirl Pokaż wiadomość

A ja złapałam tez takiego dola!!!!! Wlasnie bliska koleżanka powiedziała, że jest w ciąży. To bardzo fajna i dobra dziewczyny i cieszę sie jej szczęściem, ale tak mi źle się zrobiło. Oba jest młodsza ode mnie, krócej sie starała i pyk. Znowu mnie to zaczyna wszystko dobijać. Teraz ja poproszę o kopniaka!!!
Ale zapisałam sie na czwartek do gin, juz będę po @. Nie chce dłużej czekać bez badań...chociaż cos tam juz robiłam...
Doskonale Cię rozumiem i przytulam wirtualnie 😙

Piszę z telefonu-pozdro szejset

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Panna Izabela, u mnie niby wszyscy wiedzą, ale obawiam się świąt u teściów, jest mi ciągle niedobrze a teściowa ma taką specyficzną kuchnię że mało co mi tam smakuje. Jedyne co to sama mogę coś ugotować ale czasu też za bardzo nie będzie bo wolne mam dopiero w sobotę...

Piszę z telefonu-pozdro szejset
__________________
"Jakiś" to nie to samo co "jakichś"!!!

"Zenek, co ty jakiś nie w sosie jesteś? Może zjadłbyś jakichś pierożków babcinych?"
geosmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 11:35   #3929
cavagirl
Rozeznanie
 
Avatar cavagirl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 605
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Dziękuję Dziewczyny, nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy, że rozumiecie!!!

Widzę, że przegapiłam ważne info-[B]zUa_tysica[\B] spełnienia wszystkich marzeń!!!!
cavagirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 11:40   #3930
Eveline00
Zadomowienie
 
Avatar Eveline00
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 095
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Kazda dziewczyna starajaca sie dluzej z niepowodzeniem ma gorsze dni przygnebienia ..u mnie taki nastroj panuje co kilka dni i to juz od trzech lat wiec rozumiem was co czujecie.. Teraz tez jestem na etapie gorszych dni czuje sie na @
Eveline00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-11 21:12:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.