Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-27, 15:01   #3961
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Ciekawa, choć powtarzalna(dla mnie) limitka, ale mnie nic nie kusi.
Róż jest ładny, na niego bym się mogła skusić, bo mi kolorystycznie pasuje, ale 13 zł? Może na jakieś wyprzedaży go złapię, bo nie dam 13 zł za coś co nie jest mi koniecznie potrzebne.
Kredki też nie-na co dzień wystarczą mi dobrze wytuszowane rzęsy, na okazje-czarna kredka Essence.
Puder do konturowania-ja i konturowanie.
Balsamy do ust-wolę klasyczne, bezbarwne pomadki i balsamy, bo wszystko co kolorowe włazi mi na zęby, nie chce mi się tego pilnować.
Cienie-nie maluję się cieniami, bo mam opadające powieki których nie widać.
Lakiery mnie w ogóle nie kuszą, ja teraz maluję je jedynie odżywką i mi się taki minimalizm podoba, tak bardzo, że już planuję się pozbyć kolejnych lakierów. Mam teraz ich 29, a chcę zejść poniżej 20, ciekawe czy mi się uda.
Pilnik też nie-mam swój szklany z Ewy Schmitt, jeśli go nie stłuczę to będę go miała do końca emisji Mody na sukces w USA.
Chociaż w sumie ten Essence...ładny jest. Ale nie, po co mi on tak naprawdę?

A ja Wam powiem, że jestem w szoku, bo znalazłam idealny krem na dzień do twarzy. Nivea Soft-skład ma brzydki dosyć(alkohol denat. i silikon), ale on jest taki leciutki, nie zapycha, a nawilża i likwiduje suche skórki. No szokens normalnie.
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 10:05   #3962
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 874
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez Haruhi_ Pokaż wiadomość
A ja Wam powiem, że jestem w szoku, bo znalazłam idealny krem na dzień do twarzy. Nivea Soft-skład ma brzydki dosyć(alkohol denat. i silikon), ale on jest taki leciutki, nie zapycha, a nawilża i likwiduje suche skórki. No szokens normalnie.
No właśnie, ja też znam osoby, które uwielbiają Niveę Soft, a przecież ona ma fatalny skład - to dla mnie zagadka.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 10:40   #3963
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
No właśnie, ja też znam osoby, które uwielbiają Niveę Soft, a przecież ona ma fatalny skład - to dla mnie zagadka.
Może jest to kwestia po prostu rodzaju skóry. Bo np. jak ktoś ma skórę tłustą-to lepiej daleko od tego kremu, ale jeśli jest sucha to prawdopodobnie jest ok. Poza tym alkohol w składzie może (ale to tylko moja teoria spiskowa) nie wysuszać skóry tylko być po to, żeby przepuszczać składniki, a silikon wygładza skórę... Sprawa podobna jak z kremami Ziaja (np. oliwkowym czy masłem kakaowym)
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 10:45   #3964
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 874
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez princess18 Pokaż wiadomość
Może jest to kwestia po prostu rodzaju skóry. Bo np. jak ktoś ma skórę tłustą-to lepiej daleko od tego kremu, ale jeśli jest sucha to prawdopodobnie jest ok. Poza tym alkohol w składzie może (ale to tylko moja teoria spiskowa) nie wysuszać skóry tylko być po to, żeby przepuszczać składniki, a silikon wygładza skórę... Sprawa podobna jak z kremami Ziaja (np. oliwkowym czy masłem kakaowym)
Ja mam suchą i go nie znoszę, z moich obserwacji wynika, że bardziej go lubią osoby z tłustszą skórą niż moja, ale może się mylę. No tak, Ziaja też ma dziwne fenomeny, np. krem-maska pod oczy z ceramidami z serii Pro, skład nie powala, a w recenzjach sam zachwyt (i to raczej nie testy), kupiłam, a co, ale jeszcze nie próbowałam.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 11:11   #3965
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Ja mam suchą i go nie znoszę, z moich obserwacji wynika, że bardziej go lubią osoby z tłustszą skórą niż moja, ale może się mylę. No tak, Ziaja też ma dziwne fenomeny, np. krem-maska pod oczy z ceramidami z serii Pro, skład nie powala, a w recenzjach sam zachwyt (i to raczej nie testy), kupiłam, a co, ale jeszcze nie próbowałam.
Jak przetestujesz, to daj znać, bo też się nad nią zastanawiam
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 13:37   #3966
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Korzystacie z wizażu przez apkę? Od wczoraj nie mogę przez nią przeglądać forum, cały czas jest 'łączenie się z serwerem' do którego nie dochodzi. Myślałam, że to problemy z forum, ale przez stronę wszystko gra. Mam deja vu, tak w ogóle.

Skończyły mi się oba kremy i nie wiem na co się zdecydować. Byłam w R, właśnie w sprawie kremów, a wyszłam z limitowaną edycją żelu pod prysznic Są dwie wersje, z koalą i pandą. Z koalą ma większe branie, panda jest owocowa i śmierdzi, ale opakowanie ma ładniejsze Mam ochotę na jeszcze kilka rzeczy, a że muszę się wrócić po kremy...
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 14:36   #3967
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Korzystacie z wizażu przez apkę? Od wczoraj nie mogę przez nią przeglądać forum, cały czas jest 'łączenie się z serwerem' do którego nie dochodzi. Myślałam, że to problemy z forum, ale przez stronę wszystko gra. Mam deja vu, tak w ogóle.

Skończyły mi się oba kremy i nie wiem na co się zdecydować. Byłam w R, właśnie w sprawie kremów, a wyszłam z limitowaną edycją żelu pod prysznic Są dwie wersje, z koalą i pandą. Z koalą ma większe branie, panda jest owocowa i śmierdzi, ale opakowanie ma ładniejsze Mam ochotę na jeszcze kilka rzeczy, a że muszę się wrócić po kremy...
Mi się ostatnio coś nie może zgrać, ale to chyba wina przeglądarki. Na telefonie nie korzystam. Masz jakieś wymagania co do kremu/firmy?
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-28, 14:52   #3968
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Nie mam. Dzisiaj stałam przed Rival de Loop i się zastanawiam teraz. Wzięłabym żel nawilżający i coś na noc, ale się waham, bo sprawdzeniu oceny na kwc Nic innego nie przychodzi mi do głowy w co mogłabym celować.
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 15:03   #3969
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Nie mam. Dzisiaj stałam przed Rival de Loop i się zastanawiam teraz. Wzięłabym żel nawilżający i coś na noc, ale się waham, bo sprawdzeniu oceny na kwc Nic innego nie przychodzi mi do głowy w co mogłabym celować.
Dobre oceny ma Evree
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 15:08   #3970
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez princess18 Pokaż wiadomość
Dobre oceny ma Evree
Wiem, że z evree na wizażu polecają jakiś olejek czy serum. Zaraz sobie zerknę na kremy.
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 15:46   #3971
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Skończyły mi się oba kremy i nie wiem na co się zdecydować. Byłam w R, właśnie w sprawie kremów, a wyszłam z limitowaną edycją żelu pod prysznic Są dwie wersje, z koalą i pandą. Z koalą ma większe branie, panda jest owocowa i śmierdzi, ale opakowanie ma ładniejsze Mam ochotę na jeszcze kilka rzeczy, a że muszę się wrócić po kremy...
Mnie te opakowania żeli w ogóle nie kupują, tak jak ogólnie żele Isany-wolę mydła w kostce albo żele pod prysznic Ziai, bo lepiej się pienią i są wydajne.

Ja na noc uwielbiam krem Bambino, bo cudnie pachnie, nawilża i nie zapycha. Z kremów na noc lubiłam też Ziaję Med do skóry naczynkowej.

Patrzę na gazetkę Natury od trzeciego marca i kusi mnie promocja, że przy zakupie dowolnego tuszu do rzęs kredka Kobo jest za dwa złote. Tusz mi się przyda, kredką też nie pogardzę, więc teraz tylko zrobię sobie rozeznanie, który tańszy tusz z Natury jest warty uwagi.
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-28, 16:08   #3972
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Wiem, że z evree na wizażu polecają jakiś olejek czy serum. Zaraz sobie zerknę na kremy.
Ja bym się skupiła na ich kremach
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 16:35   #3973
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez princess18 Pokaż wiadomość
Ja bym się skupiła na ich kremach
Sprawdziłam, ale tego +20 nawilżającego nie ma w Rossmannie. Ich kremy jeszcze gdzieś ją stacjonarnie dostępne?
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 16:57   #3974
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Sprawdziłam, ale tego +20 nawilżającego nie ma w Rossmannie. Ich kremy jeszcze gdzieś ją stacjonarnie dostępne?
W Hebe widziałam
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 17:04   #3975
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

O, to sobie jutro zerknę. Jeszcze pójdę do jednej drogerii z rosyjskimi kosmetykami, może tam coś wyszukam.
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 15:16   #3976
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Sprawdziłam, ale tego +20 nawilżającego nie ma w Rossmannie. Ich kremy jeszcze gdzieś ją stacjonarnie dostępne?
A Natura? Nie sugeruj się ich stroną internetową, bo tam wielu produktów nie ma, a tak naprawdę są na półkach tych drogerii.
Jak masz chwilę-zerknij tam. Podobno weszły tam małe Kallosy, jestem strasznie ciekawa jakie wersje.

Uwielbiam taki wynalazek jak pachnący lakier do paznokci. <3

W końcu umówiłam się do psychiatry, od wtorku bombardowałam ich telefonami, ale w końcu jest, wizyta na środę po południu i już planuję jak się urwać z lekcji. Nie mogę ich całkiem opuścić, bo muszę tego gonga z receptury poprawić. A z drugiej strony-jestem zależna, bo to nie ja jestem kierowcą.
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 15:20   #3977
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez Haruhi_ Pokaż wiadomość
A Natura? Nie sugeruj się ich stroną internetową, bo tam wielu produktów nie ma, a tak naprawdę są na półkach tych drogerii.
Jak masz chwilę-zerknij tam. Podobno weszły tam małe Kallosy, jestem strasznie ciekawa jakie wersje.

Uwielbiam taki wynalazek jak pachnący lakier do paznokci. <3

W końcu umówiłam się do psychiatry, od wtorku bombardowałam ich telefonami, ale w końcu jest, wizyta na środę po południu i już planuję jak się urwać z lekcji. Nie mogę ich całkiem opuścić, bo muszę tego gonga z receptury poprawić. A z drugiej strony-jestem zależna, bo to nie ja jestem kierowcą.
Haru, z tego co wiem, są to "miniaturki" tych dużych i mają pojemność 275 ml. Kiedyś widziałam, w małej drogerii te wersje i były np. Carrot (a tej w 1l opakowaniu nie widziałam)...
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 15:43   #3978
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez Haruhi_ Pokaż wiadomość
A Natura? Nie sugeruj się ich stroną internetową, bo tam wielu produktów nie ma, a tak naprawdę są na półkach tych drogerii.
Jak masz chwilę-zerknij tam. Podobno weszły tam małe Kallosy, jestem strasznie ciekawa jakie wersje.

Uwielbiam taki wynalazek jak pachnący lakier do paznokci. <3

W końcu umówiłam się do psychiatry, od wtorku bombardowałam ich telefonami, ale w końcu jest, wizyta na środę po południu i już planuję jak się urwać z lekcji. Nie mogę ich całkiem opuścić, bo muszę tego gonga z receptury poprawić. A z drugiej strony-jestem zależna, bo to nie ja jestem kierowcą.
Byłam w Naturze i nic. W Hebe evree nie ma, ale za to dzisiaj pojawił się kamuflaż w płynie Jakbym wiedziała to poczekałabym z zakupem. Byłam w drogerii z rosyjskimi kosmetykami i tam coś pewnie kupię, mam już kilka typów.
A, widziałam małe opakowania Kallosów w Naturze i są to takie same jak te litrowe
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 08:15   #3979
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cześć dziewczyny, od paru dobrych dni mam problem z aplikacją, a wchodzenie przez normalna stronkę w telefonie wkurza mnie tak niesamowicie, że aż tego zaniechalam w ogóle
Abi nie kupuj tego różu Essence ani teraz, ani na promocji! Odpowiedz znajdziesz na moim ostatnim poście na blogu.

A co do masek Kallosa to 2 dni temu w Naturze kupiłam mała wersje Blueberry i Cherry

Miłego dnia wam życzę, a ja zbieram się na uczelnie a potem śmigam do kina
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-01, 09:05   #3980
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Wczoraj pomalowałam pierwszy raz paznokcie w tym roku

Florka, na co idziesz do kina?
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 11:31   #3981
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Na 7 rzeczy których nie wiecie o facetach :P
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 15:24   #3982
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Oczy mnie bolą, głowa mnie boli. Bleh.
Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Na 7 rzeczy których nie wiecie o facetach :P
Liczysz na to, że po filmie się dowiesz?
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 15:27   #3983
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Abi nie kupuj tego różu Essence ani teraz, ani na promocji! Odpowiedz znajdziesz na moim ostatnim poście na blogu.
O, dzięki za ostrzeżenie, akurat oszczędzę sobie kasy, a się przyda, bo robię małe zamówienie w Oriflame, po raz pierwszy. Zamawiam ten słynny tusz Wonderlash, a jak mama się dorzuci to odżywkę do włosów i jakiś jeszcze duperelek. Mam szaloną ochotę na podwójną kredkę do oczu w kolorach fioletu, tak mi się podoba, ale na nią pieniędzy już nie dostanę, smutecheck.

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Na 7 rzeczy których nie wiecie o facetach :P
Bardzo chciałabym obejrzeć ten film, jakoś mnie zaciekawił, głównie przez tą wkurzającą piosenkę, jak ona mnie wnerrrwia.

Proszę o modlitwy, aby moi rodzice dali się namówić na wypad na rynek, proszę, proszzzzz...
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 15:33   #3984
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 18:46   #3985
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Oczy mnie bolą, głowa mnie boli. Bleh.

Liczysz na to, że po filmie się dowiesz?
Niestety tego filmu nic ciekawego nie dało się wynieść. Tym którzy chcą się wybrać nie polecam.
Jeszcze przed sensem zdenerwowałam się skandalicznym zachowaniem obsługi

Cytat:
Napisane przez Haruhi_ Pokaż wiadomość
O, dzięki za ostrzeżenie, akurat oszczędzę sobie kasy, a się przyda, bo robię małe zamówienie w Oriflame, po raz pierwszy. Zamawiam ten słynny tusz Wonderlash, a jak mama się dorzuci to odżywkę do włosów i jakiś jeszcze duperelek. Mam szaloną ochotę na podwójną kredkę do oczu w kolorach fioletu, tak mi się podoba, ale na nią pieniędzy już nie dostanę, smutecheck.



Bardzo chciałabym obejrzeć ten film, jakoś mnie zaciekawił, głównie przez tą wkurzającą piosenkę, jak ona mnie wnerrrwia.

Proszę o modlitwy, aby moi rodzice dali się namówić na wypad na rynek, proszę, proszzzzz...
Przed takimi wypadkami kosmetycznymi wole ostrzegać, tym bardziej ze sama ja popełniłam zamawiając ten róż przez internet i nie oglądając wcześniej
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 19:38   #3986
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Ja nawet po tym filmie bym nie zrozumiała facetów. Jednego nie zrozumiałam, drugiego nawet nie chcę rozumieć i daję mu jasno do zrozumienia, że ma mnie nie podrywać, bo nic z tego nie będzie. On tego nie czai i nadal zagaduje do mnie z tym głupkowatym uśmiechem.
#problemykobiecegoświata #niemójtypsorry #jestemzołza

Czym obsługa zawiniła?

Dzisiaj usłyszałam, że jestem urocza(na szczęście nie od naczelnego wkurzacza mej zacnej osoby), mam zagwozdkę czy brać to na serio, czy to tylko żart. Nie jestem urocza, urocza to może być moja siostrzenica albo Meredy, ale nie ja.

Dziewczyny, rozczesujecie włosy po myciu na mokro czy sucho?
Ja teraz eksperymentalnie rozczesuję na mokro, bo mama uważa, że wtedy mam bardziej ułożone włosy. Ostatnio cały czas słyszę od rodziny, że jestem strasznie rozczochrana i mam coś z tym zrobić, bo (cytuję)-Wszystkie dziewczyny w kościele miały ładne, ułożone włosy, tylko ty jedna taki łeb poczochrany. A ja tak wcale nie uważam, bo nie wyglądam jakby piorun mnie walnął, dla pewności ze trzy razy. Co oni się tak moich włosów uczepili?
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 19:53   #3987
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Na mokro. Jakbym czesała na sucho to bym ich nie rozczesała nigdy.

Post Florki dopiero mi uświadomił, że w limitce jest zestaw do konturowania, a nie do brwi
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself


Edytowane przez daydreaming_
Czas edycji: 2016-03-01 o 19:56
daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 21:13   #3988
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Wyobraźcie sobie, że stanęliśmy z moim tz przy kasie. Kasjerka rozkosznie gawiedzila sobie z jakąś starsza panią, kiedy my staliśmy jakieś dobre 5 minut czekając aż nas łaskawie zauważy i skonczy tę przyjemna pogawędke. Nie przywiazalismy do tego szczególnej uwagi bo do filmu mieliśmy godzinę wiec nigdzie nam się nie spieszylo. Kiedy w końcu podeszlismy do kasy, tz podał dane rezerwacji, Pani zażądała ode mnie legitymacji. Pierwszy raz zdarzyło nam się żeby ktoś o to pytał przy kasie, zawsze sprawdzają to razem z biletami na gorze, wiec nie byłam przygotowana. Kazalam tz przytrzymać rzeczy i zaczęłam przeczesywac swoją torbę żeby dobyc portfel. Po okazaniu legitymacji, rozmawialiśmy między sobą z tz zazartowalam śmiejąc się ze chyba nie wyglądamy juz tak młodo żeby nas nie pytać. pani podała cenę. Tz płacił karta. W Cinema City użytkownicy kart mBank mają zniżkę i wszyscy pracownicy w mig rozpoznają te karty z daleka i mówią, że z karta mBank będzie taniej. Ta pani nie nie nabila zniżki wiec mój tz powiedział ze korzysta z karty mBank. A ta z przysłowiową morda wyskoczyła do nas, że obowiązkiem klienta jest poinformowanie pracownika na samym początku transakcji o fakcie posiadania zniżki. Jeszcze bym zrozumiała to gdyby powiedziała to grzecznie, innym tonem i innymi słowami, chociaż akurat to pracownik musi informować o zniżkach, przecież klient w ogóle może tego nie wiedzieć, że mu przysługuje,ale nie ona na nas po prostu naskoczyla, wiec grzecznie odpowiedziałam na jej słowa, że obowiązkiem pracownika jest to żeby odnosił się do klientów z szacunkiem, na co ona ze ona jest grzeczna, wiec zgodnie z tz powiedzieliśmy ze my jakoś tego nie odczulismy i ze nie czujemy się traktowani odpowiedznio traktowani, a ona zamiast przeprosić czy cokolwiek zwróciła się do mnie z tekstem: byłabym miła ale pani od początku mnie odrzuca po sytuacji kiedy poprosiłam o legitymację. Zatkało mnie, w ogóle nie wiedziałam o co jej chodzi. Poprosiłam o rozmowę z kierownikiem. Prośbę ponawialam 10 razy zanim łaskawie go poprosiła. Oczywiście po tym jak poprosiłam o rozmowę nagle zrobiła się miła, przepraszala, mówiła ze pracuje 8 godzin (poważnie? tragedia) i ze to jej drugi dzień w pracy. Nie odpuściłam, kierownik przyszedł a ona zaczęła przy nim się tłumaczyć ze to był ZART i w ogóle, nadal swoim mega arogancki glosem.
Powiem Wam że nigdy nie spotkalam się z takim potraktowaniem, z takim chamskim tekstem i arogancja.
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 09:00   #3989
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Wyobraźcie sobie, że stanęliśmy z moim tz przy kasie. Kasjerka rozkosznie gawiedzila sobie z jakąś starsza panią, kiedy my staliśmy jakieś dobre 5 minut czekając aż nas łaskawie zauważy i skonczy tę przyjemna pogawędke. Nie przywiazalismy do tego szczególnej uwagi bo do filmu mieliśmy godzinę wiec nigdzie nam się nie spieszylo. Kiedy w końcu podeszlismy do kasy, tz podał dane rezerwacji, Pani zażądała ode mnie legitymacji. Pierwszy raz zdarzyło nam się żeby ktoś o to pytał przy kasie, zawsze sprawdzają to razem z biletami na gorze, wiec nie byłam przygotowana. Kazalam tz przytrzymać rzeczy i zaczęłam przeczesywac swoją torbę żeby dobyc portfel. Po okazaniu legitymacji, rozmawialiśmy między sobą z tz zazartowalam śmiejąc się ze chyba nie wyglądamy juz tak młodo żeby nas nie pytać. pani podała cenę. Tz płacił karta. W Cinema City użytkownicy kart mBank mają zniżkę i wszyscy pracownicy w mig rozpoznają te karty z daleka i mówią, że z karta mBank będzie taniej. Ta pani nie nie nabila zniżki wiec mój tz powiedział ze korzysta z karty mBank. A ta z przysłowiową morda wyskoczyła do nas, że obowiązkiem klienta jest poinformowanie pracownika na samym początku transakcji o fakcie posiadania zniżki. Jeszcze bym zrozumiała to gdyby powiedziała to grzecznie, innym tonem i innymi słowami, chociaż akurat to pracownik musi informować o zniżkach, przecież klient w ogóle może tego nie wiedzieć, że mu przysługuje,ale nie ona na nas po prostu naskoczyla, wiec grzecznie odpowiedziałam na jej słowa, że obowiązkiem pracownika jest to żeby odnosił się do klientów z szacunkiem, na co ona ze ona jest grzeczna, wiec zgodnie z tz powiedzieliśmy ze my jakoś tego nie odczulismy i ze nie czujemy się traktowani odpowiedznio traktowani, a ona zamiast przeprosić czy cokolwiek zwróciła się do mnie z tekstem: byłabym miła ale pani od początku mnie odrzuca po sytuacji kiedy poprosiłam o legitymację. Zatkało mnie, w ogóle nie wiedziałam o co jej chodzi. Poprosiłam o rozmowę z kierownikiem. Prośbę ponawialam 10 razy zanim łaskawie go poprosiła. Oczywiście po tym jak poprosiłam o rozmowę nagle zrobiła się miła, przepraszala, mówiła ze pracuje 8 godzin (poważnie? tragedia) i ze to jej drugi dzień w pracy. Nie odpuściłam, kierownik przyszedł a ona zaczęła przy nim się tłumaczyć ze to był ZART i w ogóle, nadal swoim mega arogancki glosem.
Powiem Wam że nigdy nie spotkalam się z takim potraktowaniem, z takim chamskim tekstem i arogancja.
Masakra! :O nawet nie wiem jak to skomentować...
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 09:15   #3990
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Wyczuwam typową Grażynę zza okienka. Nie cierpię takich paniuś-plotkarek-zawsze utrudniają załatwienie czegoś, czy to w urzędzie/na poczcie/gdziekolwiek. Dla nich najważniejsze są ploteczki i własny nos. Myślą, że jak to od nich zależy załatwienie sprawy to im wszystko wolno

Ale u mnie zaśnieżyło. Jakby to miesiąc temu było to bym powiedziała, że ładnie to wygląda z tym śniegiem, ale mamy marzec, no heloł, chcę wiosny.
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-03 19:39:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:25.