Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-27, 15:10   #3961
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
od czego odmrożone?! przecież tak ciepło się robi
Raz odmrożone już zawsze będą czerwonawe , ale w przypadku tego zdjęcia kolory są ciut przekłamane (ustawiłam na "słoneczny dzień", więc kolory są jakby przytłumione), co nie zmienia faktu, że łapy mam wiecznie zaczerwienione - nawet, gdy jest bardzo ciepło
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 15:13   #3962
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Raz odmrożone już zawsze będą czerwonawe , ale w przypadku tego zdjęcia kolory są ciut przekłamane (ustawiłam na "słoneczny dzień", więc kolory są jakby przytłumione), co nie zmienia faktu, że łapy mam wiecznie zaczerwienione - nawet, gdy jest bardzo ciepło
Znam to Mam wiecznie suche dłonie, którym nie pomogły wielokrotne wizyty u dermatologa. Na stawach przed palcami i na samych palcach zawsze są takie czerwonawo-pomarańczowe.
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 15:18   #3963
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Znam to Mam wiecznie suche dłonie, którym nie pomogły wielokrotne wizyty u dermatologa. Na stawach przed palcami i na samych palcach zawsze są takie czerwonawo-pomarańczowe.
Ja mam zaczerwienione prawie zawsze, a jak jest zimno, to robią się dodatkowo sino-czerwone A do tego mam kiepskie krążenie i czasami robią się na nich białe plamki (zwłaszcza jak jest gorąco) i wyglądam jak dorodny muchomor.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 17:07   #3964
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić różową pomadkę Yves Rocher (couleurs natura N°5)). Niestety nie jest matowa (ma delikatne drobinki), ale kolor jest jasny i naprawdę ładny.
ooo dzięki za odzew masz możliwość pokazania jej tu?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 17:27   #3965
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Maqua, ja, jak zawsze, polecam wspaniałą, matową pomadkę Constance Carroll Deepest Pink nr 223, kosztuje chyba z 7 zł, uwielbiam ją
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 17:31   #3966
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
ooo dzięki za odzew masz możliwość pokazania jej tu?
Mogę, ale najlepiej wypróbować osobiście, bo aparat przekłamuje kolory (a szminka jest lekko transparentna - kolor nie jest mocny).

Mam jeszcze fajną szminkę o podobnym kolorze, ale ona jest okrutnie świecąco-brokatowa
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 17:33   #3967
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Maqua, ja, jak zawsze, polecam wspaniałą, matową pomadkę Constance Carroll Deepest Pink nr 223, kosztuje chyba z 7 zł, uwielbiam ją
możesz pokazać?
Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Mogę, ale najlepiej wypróbować osobiście, bo aparat przekłamuje kolory (a szminka jest lekko transparentna - kolor nie jest mocny).

Mam jeszcze fajną szminkę o podobnym kolorze, ale ona jest okrutnie świecąco-brokatowa
ładny, ale jednak wolałabym całkowicie bezdrobinkową... ale kolor chyba właśnie taki bym chciała
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 17:39   #3968
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

W sumie, to nawet nie są drobinki (brokat), co raczej opalizujący pyłek (tzn. na ustach nie widać drobinek, ale się mienią - nie są matowe).
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 18:17   #3969
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ale się rozgadałyście - jeden dzień i dwie strony do nadrobienia
ja muszę przyznać, że z całego serca nie cierpię wiosny i lata a to wszystko przez alergię, która dręczy mnie od marca do października i nadwrażliwość na słońce (fotodermatoza) , więc filtrowanie w moim przypadku to nie tylko ochrona przed zmarszczkami i podtrzymywanie alabastru.
dlatego też uwielbiam deszcz, bo potem powietrze jest (choć przez jakiś czas) taaakie czyste, nic nie cieknie z nosa, oczu, można swobodnie oddychać... niestety prognozy dla Krakowa (gdzie studiuję) na najbliższe dni są dla mnie straszne
Kira - piękny odcień
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 18:38   #3970
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No własnie, ja się sumiennie filtruje i nie siedzę w piwnicy. Najbardziej lubie gdy jest duszno i pochmurnie, aaa uwielbiam gdy jest gorąco

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
U mnie właśnie szaleje pierwsza, wiosenna burza
Burze też bardzo lubię, oj bardzo Ten taki niepokojący klimat i duszny zapach mokrej ziemi.
w wielkopolsce wczoraj również była burza

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Ja mam zaczerwienione prawie zawsze, a jak jest zimno, to robią się dodatkowo sino-czerwone A do tego mam kiepskie krążenie i czasami robią się na nich białe plamki (zwłaszcza jak jest gorąco) i wyglądam jak dorodny muchomor.
Kira witam w klubie.. moje ręce najcześciej są własnie sinawo-czerwone, często plamiastę i stale spuchnięte ( kłopoty z ciśnieniem i krązeniem) co gorsza nogi niestety wyglądają tak samo.. o ile chodzi o łydki ok da się zakryć to spodniami, ale stopy w letnim obuwiu niestety wyglądają nieciekawie
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 19:23   #3971
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

a mnie się tam moje czerwone łapy podobają : D kontrastują z bladością...
z resztą jak ktoś naturalnie ma białą skórą to ma takie czerwone, nie wiem dlaczego, ja naturalnie takich nie mam, tylko właśnie przez odmrożenia chyba... mam bardzo cienką skórę i wystarczy już zerowa temperatura a skóra mi pęka : (

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Edit: Zapomniałam po co w ogóle pisałam
korektor z Inglota w składzie ma na pierwszym miejscu wazelinę, nie będzie zapychał? : (
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 20:10   #3972
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Kira, ale masz ładne usta!
natrix, również mnie interesuje ten Constance Carrol, przynajmniej mam drogerię koło bloku w której sprzedają te kosmetyki a tak ostatnio stwierdziłam, że na pewne okazje po prostu wypada pomalować usta, czego nigdy nie robię, głównie dlatego, że uważałam, że brzydko wyglądają. Ale jak tak sobie przypomnę te kolory które zdarzało mi się używać to nie było tam w miarę naturalnego, chłodnego różu, zwykle jakieś cieplejsze jak już
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 22:11   #3973
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Któraś z was narzekała na minerały, że jej się wałkują po kilku godz. - moja koleżanka (z tłustą cerą) miała ten sam problem i rozwiązywała go robiąc sobie baze z tych pudrów jedwabnych, perłowych i innych z BU.

Co do witaminy D, ktoś napisał coś tym (przepraszam, że nie zwracam sie konkretnir, ale musialabym przewertowac 5 stron watku ktore dzis nadrabialam, żeby znależć kto to pisał ). Właśnie się ostanio zastanwialam: jak to jest z naszym wywtwarzaniem wit. D skoromy takie zafiltrowane od stóp do głów???

dobrze, że pisałyście cos o rosyjskim i cyrylicy, bo przypomniałyście mi, że mam jutro kolokwium ze staro-cerkiweno-słowiańskiego, gdyby nie to, to bym zapomniała
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 22:25   #3974
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Co do witaminy D, ktoś napisał coś tym (przepraszam, że nie zwracam sie konkretnir, ale musialabym przewertowac 5 stron watku ktore dzis nadrabialam, żeby znależć kto to pisał ). Właśnie się ostanio zastanwialam: jak to jest z naszym wywtwarzaniem wit. D skoromy takie zafiltrowane od stóp do głów???
Osoba o jasnej karnacji potrzebuje 15 minut w bikini, żeby wytworzyć odpowiednią dawkę, a filtry całkowicie nie chronią, więc myślę, że w ciągu całego dnia nawet przy zabunkrowaniu będzie git

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
ale się rozgadałyście - jeden dzień i dwie strony do nadrobienia
ja muszę przyznać, że z całego serca nie cierpię wiosny i lata a to wszystko przez alergię, która dręczy mnie od marca do października i nadwrażliwość na słońce (fotodermatoza) , więc filtrowanie w moim przypadku to nie tylko ochrona przed zmarszczkami i podtrzymywanie alabastru.
dlatego też uwielbiam deszcz, bo potem powietrze jest (choć przez jakiś czas) taaakie czyste, nic nie cieknie z nosa, oczu, można swobodnie oddychać... niestety prognozy dla Krakowa (gdzie studiuję) na najbliższe dni są dla mnie straszne
Kira - piękny odcień
Właśnie, alergia! Zapomniałam tego dopisać do listy "dlaczego nienawidzę lata"
Mi najczęściej oczy atakuje, pewnie szybko zmarszczek dostanę, bo trę
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 05:59   #3975
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
dobrze, że pisałyście cos o rosyjskim i cyrylicy, bo przypomniałyście mi, że mam jutro kolokwium ze staro-cerkiweno-słowiańskiego, gdyby nie to, to bym zapomniała
Gdzieś mam książkę i zamierzam się za niego wziąć w miarę moich skromnych możliwości
Ja za mhm... 2 godziny mam egzamin
Powodzenia
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 09:40   #3976
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Gdzieś mam książkę i zamierzam się za niego wziąć w miarę moich skromnych możliwości
Ja za mhm... 2 godziny mam egzamin
Powodzenia
Daj znać jak poszło Oby wspaniale
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 11:42   #3977
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Daj znać jak poszło Oby wspaniale
Ano dobrze Szkoda tylko, że wszyscy naokoło złorzeczą na CKE i mówią, że było kosmiczne...
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 11:52   #3978
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Ano dobrze Szkoda tylko, że wszyscy naokoło złorzeczą na CKE i mówią, że było kosmiczne...
mówisz o egzaminie gimnazjalnym?
to zazdroszczę ci tego optymizmu ja przeklinałam ile wlezie, że na geografii siedziałam i plotkowałam zamiast słuchać
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 12:00   #3979
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Ano dobrze Szkoda tylko, że wszyscy naokoło złorzeczą na CKE i mówią, że było kosmiczne...
To dobrze, że dobrze

A ja, kontynuując temat sprzed kilku postów,wklejam zdjęcie ze szminką Carroll Constance nr 223 Deepest Pink...paskudnie pomalowałam usta i pryszczochy na brodzie widać w całej krasie, ale chora jestem i taka rozmemłana, bez makijażu w domu kibluję - wybaczcie (tylko róż na poliki zarzuciłam, żeby do szminy pasował )
Ta szminka jest zupełnie matowa. Ja ją wklepuję palcami, żeby był delikatniejszy efekt, ale można zintensyfikować barwę malując usta w konwencjonalny sposób

Edit: A drugie zdjęcie już kiedyś wklejałam, ale ono też pokazuje kolor tej szminki, więc zamieszczam jeszcze raz.
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam

Edytowane przez natrix
Czas edycji: 2010-04-28 o 12:07
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 12:17   #3980
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
mówisz o egzaminie gimnazjalnym?
to zazdroszczę ci tego optymizmu ja przeklinałam ile wlezie, że na geografii siedziałam i plotkowałam zamiast słuchać
Właśnie w tym roku było sporo geografii
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 15:08   #3981
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Właśnie w tym roku było sporo geografii
no właśnie a, że ja nie cierpię geografii i zabiłabym dla matematyki i fizyki to ten egzamin był dla mnie torturą.
sprawdzałaś wyniki?

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

zaopatrzyłam się dzisiaj w rossmannie w babydream
całkiem przyjemnie pachnie, ale wydaje się tłusty i przy mojej cerze pewnie sto lat się będzie wchłaniał.
można go wymieszać z jakimś kremem matującym?
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 15:25   #3982
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Natrix, ten kolor chyba byłby dla mnie idealny
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 16:11   #3983
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
no właśnie a, że ja nie cierpię geografii i zabiłabym dla matematyki i fizyki to ten egzamin był dla mnie torturą.
sprawdzałaś wyniki?

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

zaopatrzyłam się dzisiaj w rossmannie w babydream
całkiem przyjemnie pachnie, ale wydaje się tłusty i przy mojej cerze pewnie sto lat się będzie wchłaniał.
można go wymieszać z jakimś kremem matującym?
Ech, nie rozumiem opinii na temat tegorocznego egzaminu... Przecież on nie był supertrudny, a wszyscy teraz jeżdżą po CKE Taki mały offtop

Melduję, że i ja dziś kupiłam Babydream! Właśnie wróciłam z zakupów I udało mi się dorwać lakier Lovely w pięknym, zielonym odcieniu A wcześniej, po egzaminie kupiłam jeszcze fiolet z nowej limitowanki Essence...
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 16:40   #3984
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Ech, nie rozumiem opinii na temat tegorocznego egzaminu... Przecież on nie był supertrudny, a wszyscy teraz jeżdżą po CKE Taki mały offtop

Melduję, że i ja dziś kupiłam Babydream! Właśnie wróciłam z zakupów I udało mi się dorwać lakier Lovely w pięknym, zielonym odcieniu A wcześniej, po egzaminie kupiłam jeszcze fiolet z nowej limitowanki Essence...
kończąc offtopik: ja się popłakałam, jak wróciłam poza tym, dawno tyle łaciny nie użyłam

ja dzisiaj widziałam ten zielony kolor. cudny ale mi kasy zabrakło, bo zrobiłam kilka nadprogramowych zakupów na poprawę humoru
a fiolet kupiłam jakieś 2 tygodnie temu. świetnie wygląda przy bladolicych pazurkach
teraz muszę tylko miętową zieleń kupić, jakiś błękit, no i granat, który mi się skończył.

natrix, ty chora jesteś? uuu, kochana to zdrowiej szybko ale patrząc na zdjęcie, w zyciu bym nie powiedziała, że chorujesz. jak zwykle świetnie wyglądasz za to po mnie takie rzeczy widać na kilometr

chyba dodam tą pomadkę do listy zakupów
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 16:51   #3985
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
kończąc offtopik: ja się popłakałam, jak wróciłam poza tym, dawno tyle łaciny nie użyłam

ja dzisiaj widziałam ten zielony kolor. cudny ale mi kasy zabrakło, bo zrobiłam kilka nadprogramowych zakupów na poprawę humoru
a fiolet kupiłam jakieś 2 tygodnie temu. świetnie wygląda przy bladolicych pazurkach
teraz muszę tylko miętową zieleń kupić, jakiś błękit, no i granat, który mi się skończył.
Ja wyszłam nadzwyczaj zadowolona

No, cudowny Tylko czy jest sens malowania paznokci od nowa? Kilka godzin temu pomalowałam essence'owym fioletem...
Szukałam ostatnio miętowej zieleni w Viperze (na którymś z portali wyglądała naprawdę obiecująco), ale, szczerze mówiąc, na żywo to taka zwykła zieleń z drobinkami. Kupiłam sobie za to ich trzydziestkę czwórkę - bardzo ciemny fiolet wpadający w bordo. Szybko schnie (aż się zdziwiłam) i, co dla mnie jest naprawdę zaskakujące, nic się w nim nie odciska Pomalowałam pazury i poszłam spać, a rano lakier był w idealnym stanie Trzeba tylko uważać przy malowaniu, bo robi prześwity (jest dość rzadki). Gdyby tylko mniej ścierał się na końcówkach, byłby moim ideałem
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 17:08   #3986
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

jaki dobry, super jasny i tani podkład można kupić w Niemczech? jadę jutro do berlina, a moje minerały edm dotrą do mnie za ponad 2 tygodnie... może coś akurat dorwę?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 17:43   #3987
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
jaki dobry, super jasny i tani podkład można kupić w Niemczech? jadę jutro do berlina, a moje minerały edm dotrą do mnie za ponad 2 tygodnie... może coś akurat dorwę?
Niestety Ci nie pomogę, ale Niemcy oznaczają mnóóóóstwo kosmetyków Essence (moja mała miłość )
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 17:45   #3988
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Do mnie dziś dotarła paczuszka z Pixie
Zamawiałam zielony korektor (świetnie pachnie miętowo-zielonoherbaciano ) i Flata. Gratisowo do pędzla są 3 próbki, a p. Sylwia dorzuciła od siebie jeszcze 3 (sprzedawca na medal, doradziła mi kolorki i porównała je do EDM). Tak więc dziś zamiast się uczyć, testuje i wyglądam jak Apacz
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 18:22   #3989
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Antoninne, będę Cię namawiać na ten zielony lakier Właśnie wysechł i wygląda świetnie
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 18:42   #3990
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Niestety Ci nie pomogę, ale Niemcy oznaczają mnóóóóstwo kosmetyków Essence (moja mała miłość )
też uwielbiam essence, ale ich podkłady są iście pomarańczowe na mojej skórze
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.