Inglot cz. II - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-05, 08:08   #3961
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Inglot cz. II

Mnie też denerwuje to, że panie stoją nade mną, jakby mi łaskę robiły.
Dlatego nie wchodzę do sklepu, jeśli nie ma tam innych klientek. Wolę jak ich uwaga się rozprasza na kilka osób.
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 09:43   #3962
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 1 257
Dot.: Inglot cz. II

Z ilością cieni bywa różnie, wszystko zależy od wielkości sklepu lub wyspy. Wiadomo, że jest określona ilość miejsca na cienie pojedyncze, wkłady czy lakiery. Popytajcie najpierw, bo zawsze jest możliwość ściągnięcia cienia albo z innego punktu albo Panie mogą je zamówić. Trochę dłużej się czeka, ale nie ma rzeczy niemożliwych I nie bądźcie złe na ekspedientki, są konkretne wytyczne, co muszą zrobić, jak się zachować i zawsze być 'gotowe' do pomocy
Nie mówię oczywiście o takich, co są za karę, czy mają nadąsane miny, bo takie osoby nie nadają się do takiej pracy )
__________________
Throw your sticks and stones
Throw your bombs and your blows
But you're not gonna break my soul...
linkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 09:59   #3963
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Inglot cz. II

Ja tam w sumie na "moje" ekspedientki nie narzekam - zawsze zapytają, w czym pomóc, usmiechnięte, miłe, ale kiedy im mówię, że wiem, czego szukam, to nie są nachalne. Aczkolwiek w sumie nawet wygodniej mi korzystać z ich pomocy, powiem numerek a one mi znajdą gorzej, jak chcę sobie ot tak pociapać paluchami i nie wiem,czego własciwie szukam,ale też źle nie jest

I zawsze mają takie ładne makijaże kolorowe
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 11:26   #3964
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Inglot cz. II

Ja nie jestem zła na ekspedientki. Domyślam się, że taka jest ich praca. Ale nie bedę udawać, że mnie to nie drażni i że tego nie lubię.
Zresztą każdy człowiek jest inny.
W jednym sklepie panie są bardzo fajne. Pomogły mi wybrać kolory do paletki na prezent. A gdy nie potrzebuje pomocy, to się nie narzucają.
W innym za to jak się tylko zbliżam, to już czuję się jak intruz przeszkadzający komuś w wolnej chwili (za każdym razem pani raczy mnie takim spojrzeniem, że mam ochote wyjść - albo nie wchodzić, jeśli jeszcze tego nie zrobiłam).

Dobrze wiedzieć, że mogę sobie wybrać kolory z netu i przyjść z numerami i że jest szansa, że mi je sprowadzą. Nie wiedziałam.
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 11:40   #3965
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez hey_stella Pokaż wiadomość
no właśnie i dlatego się napaliłam jak szczerbaty na suchary, a tu się okazuje, że szału nie ma z tym grzebykiem
Ja tam lubię grzebyk . Sprawdza się lepiej niż szczoteczka od tuszu. Pozwala rozkleić nawet pojedyncze rzęsy.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 15:49   #3966
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 1 257
Dot.: Inglot cz. II

wa,
Cytat:
Napisane przez Rukmini Pokaż wiadomość
Ja nie jestem zła na ekspedientki. Domyślam się, że taka jest ich praca. Ale nie bedę udawać, że mnie to nie drażni i że tego nie lubię.
Zresztą każdy człowiek jest inny.
W jednym sklepie panie są bardzo fajne. Pomogły mi wybrać kolory do paletki na prezent. A gdy nie potrzebuje pomocy, to się nie narzucają.
W innym za to jak się tylko zbliżam, to już czuję się jak intruz przeszkadzający komuś w wolnej chwili (za każdym razem pani raczy mnie takim spojrzeniem, że mam ochote wyjść - albo nie wchodzić, jeśli jeszcze tego nie zrobiłam).

Dobrze wiedzieć, że mogę sobie wybrać kolory z netu i przyjść z numerami i że jest szansa, że mi je sprowadzą. Nie wiedziałam.
W zasadzie to tak w każdym sklepie bywa, zależy od ludzi
__________________
Throw your sticks and stones
Throw your bombs and your blows
But you're not gonna break my soul...
linkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 19:57   #3967
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Inglot cz. II

kupiłam sobie ten grzebyk dzisiaj nie wiem, co mnie naszło, bo ja ogólnie nie używam takich rzeczy, ale tak się zasugerowałam waszymi wpisami, że w końcu kupiłam w sumie 8 zł mnie nie zbawi, a mam czasem problem z rzęsami.

Dzisiaj dobiłam do magicznej 30tki cieni, nabywając śliczną, żarówiastą, żółciastą zieleń, ładny wrzos, głęboki, błyszczący morski, elektryzujący fiolet, perłową, opalizującą biel i delikatną kawę z mlekiem

Znaczy ten, kolejno 133AMC Shine, 440 P, 115AMC Shine, 66 AMC, 115 AMC Shine i 463 DS

I wciąż nie jest mi dość!

Dziewczyny, zauważyłam, że ciężko jest znaleźć jakiś faktycznie czarny, ale ciekawy (np. opalizujący czy z fajnymi drobinkami) cień... wszystkie są takie jakby jasne, a jedyny czarny jaki widziałam to mat... może mogłybyście coś polecić? Coś takiego do fajnych, ciemnych makijaży, ciepły albo zimny, albo neutralny... mam tylko 498DS, ale mi nie odpowiada... co najlepsze, dzisiaj właśnie oglądałam go w sklepie i bardzo mi się podobał, ale zdecydowałam się, że nie kupię, po czym w domu zobaczyłam, że mam ten cień i wcale nie jest taki fajny.
Ech, za oświetlenie powinni ich tam zabić w tym Inglocie.


Swoją drogą nowe lakiery strasznie fajne, ale drogie ; / 30zł za sztukę.

Co do nowych cieni z limitowanki to owszem, ładne, ale szczerze - moim zdaniem bardzo podobne do już istniejących. Jakoś mnie nie zachęciły do zakupu.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-05, 20:47   #3968
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez IvieDalia Pokaż wiadomość
Mam podobne odczucia do was. Ostatnio będąc w Inglocie, rozczarowałam się konkretnie. No liczyłam na (jak któraś z was to nazwała) oczopląs, a tu wcale nie tak dużo tych cieni... Nawet nie znalazłam fajnego, jasnego odcienia taupe.
Dodatkowo irytuje mnie obsługa, Pani stała nade mną cały czas z miną, jakby robiła mi łaskę, że ma mnie obsłużyć.
Jeśli nie koniecznie zależy ci na Inglocie to mogę polecić Golden Rose silky touch pearl eyeshadow nr 126.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 16:02   #3969
IvieDalia
Rozeznanie
 
Avatar IvieDalia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 711
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Wprawdzie kijowe zdjęcia mi wyszły, ale może kolor 502 ds spełni Twoje potrzeby w zakresie taupe?
http://kotogrodnika.blogspot.com/201...rze-taupe.html
Dziękuję bardzo! Wezmę go pod uwagę Jednak szukam czegoś troszkę jaśniejszego. Załączę zdjęcie.

Cytat:
Napisane przez Rukmini Pokaż wiadomość
Ja nie jestem zła na ekspedientki. Domyślam się, że taka jest ich praca. Ale nie bedę udawać, że mnie to nie drażni i że tego nie lubię.
Zresztą każdy człowiek jest inny.
W jednym sklepie panie są bardzo fajne. Pomogły mi wybrać kolory do paletki na prezent. A gdy nie potrzebuje pomocy, to się nie narzucają.
W innym za to jak się tylko zbliżam, to już czuję się jak intruz przeszkadzający komuś w wolnej chwili (za każdym razem pani raczy mnie takim spojrzeniem, że mam ochote wyjść - albo nie wchodzić, jeśli jeszcze tego nie zrobiłam).
Mam tak samo. I nawet nie mogę się skupić na produktach, żeby coś wybrać, dobrać, bo jakoś rozprasza mnie jak ktoś nade mną stoi i czeka aż się zdecyduję.

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
kupiłam sobie ten grzebyk dzisiaj nie wiem, co mnie naszło, bo ja ogólnie nie używam takich rzeczy, ale tak się zasugerowałam waszymi wpisami, że w końcu kupiłam w sumie 8 zł mnie nie zbawi, a mam czasem problem z rzęsami.

Dzisiaj dobiłam do magicznej 30tki cieni, nabywając śliczną, żarówiastą, żółciastą zieleń, ładny wrzos, głęboki, błyszczący morski, elektryzujący fiolet, perłową, opalizującą biel i delikatną kawę z mlekiem

Znaczy ten, kolejno 133AMC Shine, 440 P, 115AMC Shine, 66 AMC, 115 AMC Shine i 463 DS .
Ooo ten 463 DS w sumie by pasował, bo szukam właśnie coś takiego. Możesz napisać czy jest zbliżony do tego cienia, którego zdjęcie umieściłam w załączniku?

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Jeśli nie koniecznie zależy ci na Inglocie to mogę polecić Golden Rose silky touch pearl eyeshadow nr 126.
Dziękuję, jednak jak wspominałam poszukuję czegoś jaśniejszego.
Miałam na myśli taki szarawy beż.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg taupe.jpg (27,7 KB, 68 załadowań)
__________________
Zakochana! 10.2010.
R.

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

IvieDalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 21:02   #3970
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez IvieDalia Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo! Wezmę go pod uwagę Jednak szukam czegoś troszkę jaśniejszego. Załączę zdjęcie.


Mam tak samo. I nawet nie mogę się skupić na produktach, żeby coś wybrać, dobrać, bo jakoś rozprasza mnie jak ktoś nade mną stoi i czeka aż się zdecyduję.


Ooo ten 463 DS w sumie by pasował, bo szukam właśnie coś takiego. Możesz napisać czy jest zbliżony do tego cienia, którego zdjęcie umieściłam w załączniku?


Dziękuję, jednak jak wspominałam poszukuję czegoś jaśniejszego.
Miałam na myśli taki szarawy beż.
Opakowanie tego cienia na zdjęciu wygląda mi na maybelline.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 21:03   #3971
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Inglot cz. II

IvieDalia, moim zdaniem to jest całkiem inny kolor. To 463DS jest całkowicie ciepłym kolorem ze złocistymi drobinkami (których prawie nie widać, są minimalne, ale jednak zdecydowanie ciepłe), nie ma w sobie szarości.

Załączyłam zdjęcia mojej kolekcji Aczkolwiek niekompletna, bo brakuje tam 409P, 133AMC Shine i mojej nowej palety na 20 kółek W końcu mam wszystko ładnie poukładane.

463DS to 1 zdjęcie, od lewej drugi w środkowym rzędzie. Aczkolwiek to zdjęcie i tak nie oddaje jego koloru ani uroku, ale tak ciężko jest zrobić dobre zdjęcie cieniowi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2305.jpg (84,6 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2304.jpg (130,4 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2296.jpg (77,8 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2302.jpg (80,5 KB, 50 załadowań)
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-06, 22:18   #3972
IvieDalia
Rozeznanie
 
Avatar IvieDalia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 711
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Opakowanie tego cienia na zdjęciu wygląda mi na maybelline.
Tak, to jest Maybelline i szukam dupe lub podobnego cienia w Inglocie.

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
IvieDalia, moim zdaniem to jest całkiem inny kolor. To 463DS jest całkowicie ciepłym kolorem ze złocistymi drobinkami (których prawie nie widać, są minimalne, ale jednak zdecydowanie ciepłe), nie ma w sobie szarości.

Załączyłam zdjęcia mojej kolekcji Aczkolwiek niekompletna, bo brakuje tam 409P, 133AMC Shine i mojej nowej palety na 20 kółek W końcu mam wszystko ładnie poukładane.

463DS to 1 zdjęcie, od lewej drugi w środkowym rzędzie. Aczkolwiek to zdjęcie i tak nie oddaje jego koloru ani uroku, ale tak ciężko jest zrobić dobre zdjęcie cieniowi
Aj, faktycznie. 463 to typowy beż.
Ładna kolekcja, łączą nas dwa cienie - 407 i 353
Co to za piękna zieleń, ta trzecia od lewej?
__________________
Zakochana! 10.2010.
R.

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

IvieDalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 11:55   #3973
martamw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 165
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez IvieDalia Pokaż wiadomość


Dziękuję, jednak jak wspominałam poszukuję czegoś jaśniejszego.
Miałam na myśli taki szarawy beż.
To może 358.
martamw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 13:35   #3974
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Inglot cz. II

Dziewczyny, naprawiała któraś z Was cień? Wczoraj pokruszył mi się jeden cień i zastanawiam się czy da radę go reanimować. Sprasowałabym go płynem micelarnym (akurat spirytusu nie mam, czytałam też że Ingloty twardnieją na amen po potraktowaniu tym środkiem)ale boję czy konsystencja się nie zmieni na gorszą...
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 14:55   #3975
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, naprawiała któraś z Was cień? Wczoraj pokruszył mi się jeden cień i zastanawiam się czy da radę go reanimować. Sprasowałabym go płynem micelarnym (akurat spirytusu nie mam, czytałam też że Ingloty twardnieją na amen po potraktowaniu tym środkiem)ale boję czy konsystencja się nie zmieni na gorszą...
Płynem micelarnym nie radzę bo wtedy już nic Ci z niego nie zostanie.Spirytus musi być.Każdy cien stwardnieje na amen po potraktowaniu wodą bo przecież micel to głównie woda.
Ja naprawiałam jeden cień.Trochę stracił na intensywności ale poza tym był ok.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 19:40   #3976
aniaarch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 105
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez IvieDalia Pokaż wiadomość

Dziękuję, jednak jak wspominałam poszukuję czegoś jaśniejszego.
Miałam na myśli taki szarawy beż.
Sprawdz sobie 462DS
A jeżeli chodzi o 502DS to wydaje mi się, że 501DS jest ciut jaśniejszy, więc może to jest to czego poszukujesz
aniaarch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 21:22   #3977
olgaes
Zadomowienie
 
Avatar olgaes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 165
Dot.: Inglot cz. II

Witajcie kochane
Aktualnie szukam jakiegoś ciekawego tuszu do rzęs. Dość mam już Maybellinów, Rimmelów i innych, chciałabym wypróbować coś nowego, nie znanego mi jeszcze Warto poszukać jakiejś maskary z Inglota właśnie? Lubię tą firmę, zaciekawił mnie wątek.. macie ogromną wiedzę i o wiele większe doświadczenie niż ja - więc czekam na wasze opinie. Dzięki!
olgaes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 00:31   #3978
hey_stella
Wtajemniczenie
 
Avatar hey_stella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 948
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, naprawiała któraś z Was cień? Wczoraj pokruszył mi się jeden cień i zastanawiam się czy da radę go reanimować. Sprasowałabym go płynem micelarnym (akurat spirytusu nie mam, czytałam też że Ingloty twardnieją na amen po potraktowaniu tym środkiem)ale boję czy konsystencja się nie zmieni na gorszą...
Absolutnie nie płynem micelarny! Tylko i wyłącznie alkoholem, na yt znajdziesz jakieś tutoriale. Ja tak ratowałam cienie. Jeden z jakiejś taniej firmy stracił kompletnie pigment i się do niczego nie nadawał, drugi przeżył i go używałam. Poza tym ratowałam tak puder Rimmela i też dało się go bez problemu używać.
hey_stella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 11:22   #3979
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, naprawiała któraś z Was cień? Wczoraj pokruszył mi się jeden cień i zastanawiam się czy da radę go reanimować. Sprasowałabym go płynem micelarnym (akurat spirytusu nie mam, czytałam też że Ingloty twardnieją na amen po potraktowaniu tym środkiem)ale boję czy konsystencja się nie zmieni na gorszą...
Płyn micelarny to chyba nienajlepszy pomysł, w końcu płynem micelarnym się zmywa makijaż... Zostałabym przy alkoholu
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-08, 21:54   #3980
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Inglot cz. II

Ja ostatnio skuszona swatchami Burn kupiłam cień Pearl 420. Jest piękny. http://kosmetyczny-kuferek-burn.blog...nad-moimi.html
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 00:28   #3981
IvieDalia
Rozeznanie
 
Avatar IvieDalia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 711
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez aniaarch Pokaż wiadomość
Sprawdz sobie 462DS
A jeżeli chodzi o 502DS to wydaje mi się, że 501DS jest ciut jaśniejszy, więc może to jest to czego poszukujesz
Cytat:
Napisane przez martamw Pokaż wiadomość
To może 358.
Dzięki dziewczyny Za tydzień wybiorę się do Inglota to na pewno coś wybiorę
__________________
Zakochana! 10.2010.
R.

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

IvieDalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 11:09   #3982
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja ostatnio skuszona swatchami Burn kupiłam cień Pearl 420. Jest piękny. http://kosmetyczny-kuferek-burn.blog...nad-moimi.html
Faktycznie piękny, chyba też się skuszę w najbliższym czasie...
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 13:01   #3983
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja ostatnio skuszona swatchami Burn kupiłam cień Pearl 420. Jest piękny. http://kosmetyczny-kuferek-burn.blog...nad-moimi.html
Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Faktycznie piękny, chyba też się skuszę w najbliższym czasie...
Jest śliczny Pieknie komponuje sie z cieniem Golden Rose z KOBO
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułuk.jpg (43,8 KB, 45 załadowań)
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 13:10   #3984
IvieDalia
Rozeznanie
 
Avatar IvieDalia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 711
Dot.: Inglot cz. II

Też bym się skusiła na 420, gdyby nie to, że niedawno kupiłam srebrnego 448 i grafitowy mat 348, więc szarości na razie wystarczy

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Jest śliczny Pieknie komponuje sie z cieniem Golden Rose z KOBO
Ooooo to Twój blog Często zaglądam, szukałam kiedyś makijaży z 407 i dużo sobie podpatrzyłam
kreski fajne robisz i dużo piszesz o rossmannowskich markach, które lubię
__________________
Zakochana! 10.2010.
R.

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

IvieDalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 18:33   #3985
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Inglot cz. II

Dziewczyny, bardzo dziękuję za rady. Na razie dam sobie spokój z prasowaniem bo nie mam alkoholu akurat na stanie.
420 dla mnie też jest piękny. To jeden z kilku ceni, które zużyłam do końca. Ale chyba nie kupię ponownie bo po 1. lubię testować nowe kolory, po 2. przy szarych oczach nie wygląda chyba nadzwyczajnie (tzn. ok ale są kolory bardziej pasujące).
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 20:10   #3986
olgaes
Zadomowienie
 
Avatar olgaes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 165
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez olgaes Pokaż wiadomość
Witajcie kochane
Aktualnie szukam jakiegoś ciekawego tuszu do rzęs. Dość mam już Maybellinów, Rimmelów i innych, chciałabym wypróbować coś nowego, nie znanego mi jeszcze Warto poszukać jakiejś maskary z Inglota właśnie? Lubię tą firmę, zaciekawił mnie wątek.. macie ogromną wiedzę i o wiele większe doświadczenie niż ja - więc czekam na wasze opinie. Dzięki!
Halo, halo Czy któraś z Was jest w stanie mi coś doradzić?
olgaes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 20:18   #3987
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez olgaes Pokaż wiadomość
Halo, halo Czy któraś z Was jest w stanie mi coś doradzić?
Ja nie pomogę za bardzo, bo nie znam tuszów z Inglota. Raz jeden miałam jednym z nich pomalowane rzęsy (pani z Inglota robiła mi makijaż ), ale nie robił na mnie jakiegoś wrażenia, normalny, nawet trochę słaby (ale ja lubię mocno wytuszowane rzęsy, a pani robiła mi makijaż dzienny). Nawet nie wiem, jaki to był dokładnie model
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 21:04   #3988
hey_stella
Wtajemniczenie
 
Avatar hey_stella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 948
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez olgaes Pokaż wiadomość
Halo, halo Czy któraś z Was jest w stanie mi coś doradzić?
tak jak czytam ten wątek to chyba nikt tu się żadnym tuszem z Inglota nie zachwycał, ba, chyba nawet nikt o żadnym nie wspominał, poszukaj na blogach
hey_stella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 21:33   #3989
olgaes
Zadomowienie
 
Avatar olgaes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 165
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez hey_stella Pokaż wiadomość
tak jak czytam ten wątek to chyba nikt tu się żadnym tuszem z Inglota nie zachwycał, ba, chyba nawet nikt o żadnym nie wspominał, poszukaj na blogach
Dzięki
Jeśli nie słyszałyście o niczym "szałowym" to może sobie daruje i poszukam jeszcze czegoś innego
olgaes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 21:42   #3990
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Inglot cz. II

W sumie na mnie w życiu to tylko dwa tusze zrobiły wrażenie, z czego jeden tańszy mniejsze, a drugi, droższy, większe.

A tak to przeciętniaki.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.