Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-19, 21:03   #3991
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
przede wszystkim to odpowiednia pielęgnacja, systematyczność i nie zmienianie kosmetyków co chwila
koleżankami nie przejmuj się, teraz tyle jest wrednych małp
Noo!! Jak czytam, co niektóre mówią, to mnie normalnie krew zalewa. Jak można komuś powiedzieć, że ma twarz jak pizza, lub inne tego typu przykrości. U mnie czegoś takiego nie ma, bo wiadomo, że nikt nie jest idealny.
W ogóle w mojej szkole panuje moda na naturalność ^^. Jak ktoś ma na twarzy podkład, to krzywo się na niego patrzą
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 03:47   #3992
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

jejku nigdy się nie spotkałam z takimi komenatarzami, no dobra może raz, złośliwie od swojego chłopaka, ale faktycznie wtedy wyskoczył mi taki syf na czole, tak napuchł dookoła, że wszystkim musiałam mówić, że mam guza i o coś się tam uderzyłam bo głupio było mi przyznać, że mi taki potwór urósł
ta wierzbownica jest do kupienia w aptece ?
mi obecnie acne derm ładnie buźkę leczy ale co z tego jak to co on wyleczy ja zniszczę, bo chociaż nic nowego mi nie wyskakuję ja i tak znajdę zapchanego pora które muszę wygnieść a potem zamiast pora jest ogormny pryszcz
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 08:04   #3993
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Black-bubu - tak, wierzbownicę kupisz albo w aptece lub w zielarskim. Są dwie wersje - jedna sypana, a druga w tabletkach.
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 14:44   #3994
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
przede wszystkim to odpowiednia pielęgnacja, systematyczność i nie zmienianie kosmetyków co chwila
koleżankami nie przejmuj się, teraz tyle jest wrednych małp
Mogłabys opisać swoją pielęgnację? Skoro Tobie pomogło, to może mi też się przyda...
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 14:49   #3995
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dysk Pokaż wiadomość
Black-bubu - tak, wierzbownicę kupisz albo w aptece lub w zielarskim. Są dwie wersje - jedna sypana, a druga w tabletkach.
Hej. Niedawno odkryłam wasz wątek, mam zamiar przeczytać go od początku do końca.
Ale zainteresowała mnie ta wierzbownica. Chciałabym się dowiedzieć, czy kiedy zaczęłaś ją brać, miałaś na początku może jakieś nieprzyjemne objawy (np. pogorszenie stanu cery lub coś tego rodzaju)? Jakie podają skutki uboczne na opakowaniu, o ile w ogóle jakieś podają? Bo w internecie nie znalazłam. Zastanawiam się czy można to sobie łykać tak po prostu beż żadnych obaw.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 19:25   #3996
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Mogłabys opisać swoją pielęgnację? Skoro Tobie pomogło, to może mi też się przyda...
no to tak, żel Ziaja TinTin, tonik Pollena Eva z ekstraktem z koniczyny lub Ziaja tonik ogórkowy, maseczka oczyszczająca Synergen, krem Barwa Siarkowa moc/Ziaja Calma nawilżająca wersja (obecnie tylko jej używam a Barwa idzie tylko na krostki), olejek rycynowy i to by było na tyle
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:09   #3997
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Kasiu, maseczka Synergen daje Ci naprawdę dobre rezultaty? bo ja czuję jedynie ściągnięcie skóry po niej..
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 14:21   #3998
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Kasiu, dziękuję Dajesz nadzieję
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 15:53   #3999
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Kasiu, maseczka Synergen daje Ci naprawdę dobre rezultaty? bo ja czuję jedynie ściągnięcie skóry po niej..
u mnie sprawdza się, pozbyłam się połowy wągrów dzięki niej
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 19:50   #4000
Turi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 42
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

oj, miec mniej przetluszczajaca cere, marzenie... rozgladne sie za ta wierzbownica.
Turi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 20:47   #4001
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez martusienka Pokaż wiadomość
Hej. Niedawno odkryłam wasz wątek, mam zamiar przeczytać go od początku do końca.
Ale zainteresowała mnie ta wierzbownica. Chciałabym się dowiedzieć, czy kiedy zaczęłaś ją brać, miałaś na początku może jakieś nieprzyjemne objawy (np. pogorszenie stanu cery lub coś tego rodzaju)? Jakie podają skutki uboczne na opakowaniu, o ile w ogóle jakieś podają? Bo w internecie nie znalazłam. Zastanawiam się czy można to sobie łykać tak po prostu beż żadnych obaw.
Można spokojnie łykać - jedyny minus to jest taki, że nieźle czyści jelita Jedna tabletka dziennie na początek powinna wystarczyć, tylko łyka się przed śniadaniem.
Ech... ale się okazało - wycofali cudny filtr i teraz muszę szukać mineralnego, bo Avene ma już parsole
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 20:49   #4002
masaki
Rozeznanie
 
Avatar masaki
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 701
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

do Dziewczyn mających styczność z atredermem (0.025% stężenie)
stosowałam dwa dni- nic się nie działo... od wczoraj natomiast skóra jest mocno podrażniona, piecze, po każdym umyciu- czymkolwiek: dermogalem, babydream... nawet nałożenie humaktanu wywołuje pieczenie..
co teraz mam zrobić? miałyście taką reakcję? przeczekać czy jakiś nawilżacz?


pytałam również w innym wątku..
masaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 13:25   #4003
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
u mnie sprawdza się, pozbyłam się połowy wągrów dzięki niej
zazdroszczę, moich nic nie rusza
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 13:26   #4004
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
zazdroszczę, moich nic nie rusza
nawet kwasy ?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 13:29   #4005
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Mam bardzo wrażliwą skór, niby przetłuszczająca się, ale jednocześnie suchą i trochę obawiam się kwasów. Choć pewnie kiedyś spróbuję, może to będzie to
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 13:38   #4006
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Mam bardzo wrażliwą skór, niby przetłuszczająca się, ale jednocześnie suchą i trochę obawiam się kwasów. Choć pewnie kiedyś spróbuję, może to będzie to
z tego co dziewczyny mówiły że są kwasy przeznaczone też do cer wrażliwych i przy nich nie trzeba stosować filtrów
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 13:51   #4007
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
z tego co dziewczyny mówiły że są kwasy przeznaczone też do cer wrażliwych i przy nich nie trzeba stosować filtrów
Taki na przykład kwas PHA, dostępny na BU w formie toniku chociażby
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 14:19   #4008
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

O, to widzę, że muszę się wczytać w odpowiednie wątki dzięki
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 12:04   #4009
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Z racji tego, że wątek dotyczy skóry problematycznej, chcialabym spytać, czy używa ktoś kremów brązującuch/samoopalających do twarzy? Jeśli tak, jakich? Mam skórę podatną na zapychanie, może macie jakieś typy? Chciałabym trochę "opalić" twarz Kupiłam jakiś czas temu garniera do twarzy, jednak obawiam się go użyć. Z kolei na aptecznych się nie znam za bardzo. Będę wdzięczna za wypowiedzi.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 10:33   #4010
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Ja tak kupiłam sobie samoopalacz sunozon rossmanowski i też boję się używać. Raz go użyłam, jak miałam naprawdę ładną skórę i nic złego mi nie zrobił a teraz nie wiem czemu się boję. Ale ogólnie chyba będę musiała bo bym się na ciele trochę opaliła (konwencjonalnie) ale twarzy pewnie będę się bała opalać i trzeba będzie to jakoś wyrównać ...
Poza tym jestem zła na witaminę C Co chcę ją wprowadzić do pielęgnacji to zaczynają mi się robić pryszcze. Zawsze próbowałam obwinić coś innego, bo to przecież absurd, żeby witamina C mogła mieć jakiś wpływ... Ale najwyraźniej ma i chociaż wygląda to bardziej na zapchanie niż na oczyszczanie to myślę, że to jednak musi być to drugie i będę próbowała to teraz przeczekać, mam minerały to mogę chować pryszcze :P.
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 12:10   #4011
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Leseratte - w rpzypadku cery problematycznej najlepiej do buzki samoopalacz o lekkiej, bezkremowej formule - żele czy chusteczki samoopalajace
Z tych wyprobowanych przeze mnie, z ktorych jestem bardzo zadowolona:
1. Żel Flos Lek Golden Skin
2. chusteczki Sun Ozon

Możesz poszukać też wsrod innych firm np. żel samoopalajacy lirene , jednak składu nie widze, wiec nie wypowiem sie o efektywnosci

Dronf nie ma co sie bac Sun Ozona, jestem z natury bladziochem i mi odpowiada naj z wszystkiego co do tej pory uzywalam
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 12:12   #4012
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Dziękuję, bardzo mi pomogłaś
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 14:20   #4013
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

a ja znowu mam inny problem... moja buzka raczej bezproblemowa... cera normalna, nigdy tradziku ani przesuszu... jedynie strefa T troche porowata i lekko tlusta... zima stosowalam kwasik salicylowy 5% i nie wiem czy to od tego czy nie, ale mam strasznie tlusty nochal....nie wiem nawet co zrobic bo nigdy takiego problemu nie miewalam... zastanawiam sie czy nie kupic jakiegos toniku na alko i stosowac tylko na nos? Nie chcialabym wysuszyc reszty twarzy bo jest ok, tylko ten nos
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 17:09   #4014
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Malinn, nie staraj sie wysuszyc nosa. bo to nie pomoze wcale na przetluszczanie. w rezultacie miala bys skore dalej przetluszczajaca sie na nosie, ale do tego odwodniona, a to jeszcze wieksza zabawa. nawilzaj ta strefe czyms lzejszym, zeby nie wzmagac przetluszczania (kremow w tym watku polecano duuuuzo), ale nawilzaj! a nie wysuszaj
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 18:16   #4015
Peggys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 80
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Z racji tego, że wątek dotyczy skóry problematycznej, chcialabym spytać, czy używa ktoś kremów brązującuch/samoopalających do twarzy? Jeśli tak, jakich? Mam skórę podatną na zapychanie, może macie jakieś typy? Chciałabym trochę "opalić" twarz Kupiłam jakiś czas temu garniera do twarzy, jednak obawiam się go użyć. Z kolei na aptecznych się nie znam za bardzo. Będę wdzięczna za wypowiedzi.
Ze swojej strony również mogę polecić już wymieniony żel samoopalający z Flos leku.
Od czasu do czasu użyję,ostatnio w sumie nie chce mi się paćkać bo zaczęłam wcinać marchewki,ale ma on naprawdę delikatną formułę,plam sobie z pewnością nie narobisz
Wystarczy jak powtórzysz aplikację co 3 dni i masz naturalny look bez zacieków
Peggys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 10:29   #4016
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Malinn, nie staraj sie wysuszyc nosa. bo to nie pomoze wcale na przetluszczanie. w rezultacie miala bys skore dalej przetluszczajaca sie na nosie, ale do tego odwodniona, a to jeszcze wieksza zabawa. nawilzaj ta strefe czyms lzejszym, zeby nie wzmagac przetluszczania (kremow w tym watku polecano duuuuzo), ale nawilzaj! a nie wysuszaj
ok, dziekuje za rade.... juz wlasnie czytałam o tym by nawilzac cere tlusta a nie wysuszac... musze przetestowac a kremik z cynkiem BD lub pasta cynkowa? Moze pomoc?

Jeszcze takiego czegos nie mialam cała buzka ladna, gladka a nos..... swieci sie jak....... nie powiem co
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 11:51   #4017
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Dziewczyny, powiedzcie proszę czy te wszystkie Effaclary oraz produkty z gamy Cleanance marki Avene maja kwasy? Bo już sie pogubiłam, a szukam czegos skutecznego ale bez kwasów.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 13:27   #4018
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Dziewczyny bardzo mi pomogłyście! Co prawda nie udzielałam się na tym wątku ale podczytuję i wprowadzam zmiany. Nie jestem już nastolatką, moja cera dawno powinna się uspokoic a jednak szaleje. Trochę to wina diety kiedy pofolguję z glutaminianem sodu i fastfoodami, trochę imprez - po krótych jest wysyp. Palic nie palę.

W zeszłym roku miałam koszmarną cerę. Z mieszanej zamieniła się nagle w tłuściocha, pełno pryszczy, masakra! A ja niestety pojechałam na wakacje = masa słońca, żeby zwalczyc pryszcze kupiłam kosmetyki dla nastolatków = potworne wysuszenie plus zapychające kremy = dramat i cera zniszczona na rok.

W końcu oszłam po rozum do głowy i poczytałam Was tu. Kupiłąm Humektan, żel mam taki sobie ale mieszam go z oliwką i nie jest źle. Skupiam się na pielęgnacji i demakijażu i jest ogromna różnica.

PROBLEM polega na tym, że przez zmiany kosmetykó, niewlaściwą pielęgnację stało się coś dziwnego z moją skóą na powiekach i pod oczami. Zrbiłą się cieniuteńka jak papier, zrobiły się zmarszczki, ciężko nałożyc eyelinera.

Jest jakaś szansa żeby to zmienic? Odżywic ją? Jakoś jej pomóc?

I jeszcze jedno pytanie czy żel AA do twarzy jest dobry? Nie ma slsów i bardzo się tym chwalą ale nie widzę żebyście go polecały!
__________________
.
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 19:14   #4019
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Który żel AA? AA ma bardzo dużo różnych żeli. Nie widziałam wcześniej żadnego aa bez slsów, może jakiś nowy albo coś przeoczyłam .
Retinoidy mogłyby pomóc na problem z cienką, pergaminową i zmarszczoną ale to już wyższa szkoła jazdy, szczególnie na powieki. Może ktoś poleci coś innego, też chętnie poczytam .
Glutaminian sodu ! Kwas glutaminowy jest aminokwasem poiwszechnie występującym w mięsie. Dużo kwasu glutaminowego wchodzi w skład komórek nerwowych. Kwas glutaminowy w organizmie występuje w postaci jonów - glutaminianów. Glutaminian sodu jest bezpiecznym związkiem i straszenie nim biednych konsumentów to jawne nieporozumienie.
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 20:44   #4020
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Little miau miau Co do skóry wokoł oczu, musisz ją bardzo porządnie odzywić, zeby zahamowac powstawanie nowych zmarszczek i cofnac troche to co sie już zrobiło. Skóra sie poprostu zemsciła za zawirowania w pielegnacji i niedostarczenie jej potrzebnych substancji.
Na pewno pomocne na poczatek beda preparaty witaminowe np. w postaci samorobionego serum C+E (na biochemii można o tym sporo znaleźć), lub wersja prostsza:
- mozesz kupić kropelki cevikap z wit. C i stosować pod oczy http://www.doz. pl/leki/p1276-Cevikap

-dermogal z olejkiem z wiesiołka i wit. E i A

do tego jakiś porzadny, odzywczy krem z antyoksydantami i powinno być ok przyda sie też suplementacja od wewnatrz, bo bez tego zabiegi zewnetrzne nie dadza wielkich skutków.
np. takim preparatem z witaminkami mlodosci http://www.doz. pl/apteka/p1758-Vita..._100_mg_30_szt
(to dokladnie to samo co reklamowany wszem i wobec capivit A+E, tyle ze o polowe tansze od niego)
To tyle tak na szybko, pozdrawiam


* w adresach stron musialam zrobić spacje przed pl, bo inaczej wizaż przerabia adres na gwiazdki

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2010-04-26 o 20:56
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.