Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-24, 14:00   #3991
aga nr 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 58
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Moniczorek,
dzięki jeszcze raz.
Będę śledzić z uwagą ten wąteczek.


Pozdrawiam Was cieplutko dziewczyny !
aga nr 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 16:20   #3992
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
takie ciemne wlosy wymagalyby codziennego makijazu i ukladania (loki gina w ciemnoscia, a ja strasze bladoscia cery)
Głupoty gadasz Właśnie jeśli się nie malujesz i jesteś blada to zadbane włosy w konkretnym kolorze "zrobią" Ci twarz i ubranie, nie wyobrażam sobie Ciebie saute i w popielu
Cytat:
Ta masc co wkleilas to normalnie w skalp wmasowuje?
Tak, na noc najlepiej i rano zmyć. Żel lepszy.
Cytat:
Ja juz Ani mowilam, ze ogrodek moge im urzadzic, przyda mi sie do portfolio to jak sie zgodzi na ogrodek to i na taka szafe musi, o rany co za raj by byl

Cytat:
Napisane przez nina86_2006 Pokaż wiadomość
Czy salon Looxus ma może swoją stronę internetową. Szukałam w google bez powodzenia.
Szugarbejb możesz powiedzieć coś o kondycji swoich rzęs po zabiegu przedłużania rzęs?
Musisz wpisać w gugle "salon fryzjerski looxus wysoka", to jest Brzozowa 14 w Wysokiej, tel. 695 964 455 (przynajmniej ja pod ten dzwonię i Ania się zgłasza).

A rzęsy mam w takim stanie jak przed "robieniem", tyle że przez te 6 lat kiedy robie rzęsy miałam szczęście do stylistek, więc nic a nic nie zniszczone. Właśnie idę zaraz na wątek rzęsowy wroclawski KLIK , żeby polecić dziewczyne, do której już rok chodzę.
Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Rozjaśnienia włosów nie zauważyłam ( ale używałam przy włosach blond wiec ciezko powiedziec)...za to pamiętam jakie wlosy po nim są tępe i nieprzyjemne w dotyku brrrr
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2014-01-24 o 16:41
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 20:41   #3993
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Głupoty gadasz Właśnie jeśli się nie malujesz i jesteś blada to zadbane włosy w konkretnym kolorze "zrobią" Ci twarz i ubranie, nie wyobrażam sobie Ciebie saute i w popielu
Tak, na noc najlepiej i rano zmyć. Żel lepszy.
mysle, ze bys mnie nie rozpoznala bez makijazu
aczkolwiek tak funkcjonuje od listopada. Byc moze masz racje, jednak ja pamietam siebie z tamtego okresu i teraz w jasniejszych lepiej sie czuje. Jeszcze bede miala czas na farbowanie, chyba ze sie zlamie, ale tego to nikt nie wie

Kupilam dzis Jantar i Pokrzepol, zaraz bede mieszac. Nie dalam rady podjechac w celu zobaczenia tych tabletek, ani zelu, jutro nadrobie Jestem dobrej mysli.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 00:11   #3994
Meg_bz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 65
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Ja chodzę od Aliny z Lorenco i jestem zadowolona, robie na Joico... mogę polecić
Dziękuję bardzo za podpopwiedź... poszukam sobie w necie namiarów i z pewnością się wybiorę

---------- Dopisano o 02:11 ---------- Poprzedni post napisano o 02:03 ----------

[QUOTE=szugarbejb;44773583]
Ale co Ty tak smęcisz, na ostatnich 10 stronach wątku masz co najmniej kilka polecanych salonów, polecany przeze mnie salon Looxus na Oltaszynie, Ania z Kwiskiej, Fedoroszyn, Wierzbicki, Candy Studio na Grunwaldzie itp. Zadzwoń, zapytaj, umów się na konsultacje i będziesz wiedziała kto, kiedy i za jakie pieniądze Ci zrobi to, co chcesz.

Wybacz, "smęcę" bo pytałam konkretnie o fryzjerkę pod pasemka a nie pod kątem ogólnym robienia włosów... Czy tak trudno odpisać normalnie a nie być od razu złośliwym???
Chyba po to te forum jest by sobie podpowiadać- a ja nie miałam okazji wypróbować żadnego jeszcze z salonów we Wrocławiu dlatego pytałam o radę gdzie się udać odnośnie pasemek... Macie tutaj duże doświadczenie odnośnie salonów- i nawet przeglądając całe forum - a jak zauważyłaś jest tych stron od początku trochę- mogę mieć problem z decyzją odnośnie tego akurat zabiegu...

Dziękuję bardzo za pomoc.
Pozdrawiam!
Meg_bz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 11:24   #3995
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Meg_bz Pokaż wiadomość
Czy tak trudno odpisać normalnie a nie być od razu złośliwym???(...) i nawet przeglądając całe forum - a jak zauważyłaś jest tych stron od początku trochę(...)
Raz, że moderatorka przeniosła Cię do wątku, bo założyłaś osobny, i to chyba powinno Ci dać do myślenia, a dwa, wyszukiwarka też istnieje. Chyba nie istnieją na żadnym świecie fryzjerzy, którzy robią TYLKO pasemka (popraw mnie, jeśli się mylę i daj stronę na fryzjera, który robi TYLKO pasemka), zazwyczaj jeśli ktoś jest dobry w farbowaniu, to też robi dobre pasma, więc wystarczy przejrzeć dosłownie 5 ostatnich stron wątku, i polecani "farbiarze" są. Zrobiłam Ci nawet pdsumowanie popularnych na wątku ostatnio fryzjerów.
I tyle. Płaczesz i buczysz jakbyś miała 10 lat.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 21:59   #3996
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Raz, że moderatorka przeniosła Cię do wątku, bo założyłaś osobny, i to chyba powinno Ci dać do myślenia, a dwa, wyszukiwarka też istnieje. Chyba nie istnieją na żadnym świecie fryzjerzy, którzy robią TYLKO pasemka (popraw mnie, jeśli się mylę i daj stronę na fryzjera, który robi TYLKO pasemka), zazwyczaj jeśli ktoś jest dobry w farbowaniu, to też robi dobre pasma, więc wystarczy przejrzeć dosłownie 5 ostatnich stron wątku, i polecani "farbiarze" są. Zrobiłam Ci nawet pdsumowanie popularnych na wątku ostatnio fryzjerów.
I tyle. Płaczesz i buczysz jakbyś miała 10 lat.


Może będę złośliwa, ale jak widzę kolejna pytającą o dobrego fryzjera to gęsią skórkę mam. Cały wątek tego dotyczy i wystarczy poczytać, albo przeszukać wątek pod odpowiednim kątem.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 02:43   #3997
Meg_bz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 65
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Raz, że moderatorka przeniosła Cię do wątku, bo założyłaś osobny, i to chyba powinno Ci dać do myślenia, a dwa, wyszukiwarka też istnieje. Chyba nie istnieją na żadnym świecie fryzjerzy, którzy robią TYLKO pasemka (popraw mnie, jeśli się mylę i daj stronę na fryzjera, który robi TYLKO pasemka), zazwyczaj jeśli ktoś jest dobry w farbowaniu, to też robi dobre pasma, więc wystarczy przejrzeć dosłownie 5 ostatnich stron wątku, i polecani "farbiarze" są. Zrobiłam Ci nawet pdsumowanie popularnych na wątku ostatnio fryzjerów.
I tyle. Płaczesz i buczysz jakbyś miała 10 lat.

Założyłam osobny wątek bo właśnie chodziło mi tylko o ten zabieg a nie ogólnie wszystkich dobrych fryzjerów we Wrocławiu- nie rozumiem w czym Ty masz problem?

To że Ktoś jest dobry w koloryzacji wcale nie musi oznaczać że robi dobrze wszystko- jak i również pasemka.

Zapytałam konkretnie o fryzjerki/ fryzjerów pod ten zabieg (a nie robiące "tylko i wyłącznie pasemka"- dla mnie to jest chyba logiczne- wybacz wydawało mi się że dla Wszystkich będzie)- i zaznaczyłam, że byłoby fajnie gdyby się wypowiedziały osoby których ten konkretnie temat dotyczy- dziewczyny robiące sobie pasemka/ baleyage a nie ogólną koloryzację itd...
Tak jak wcześniej któraś z Dziewczyn napisała- nie łatwo jest znaleźć dobrą fryzjerkę wykonującą pasemka- albo Ci zrobi za nisko i wyjdziesz z takim odrostem "prawie" jak przyszłaś albo Ci zafunduje "pasy startowe" lub jeszcze coś innego...

Uwierz mi, że gdybyś zapuszczała włosy i schodziła z ciemnych do jasnych pasemek przez prawie rok ( taką mam strukturę włosa i inaczej się nie da by nie mieć siana na głowie)- to gdyby Ci 1 czy 2 polecane Fryzjerki świetnie "farbujące i robiące wszystko super - wiedzące podobno co robią" spaliły 2 razy włosy to również byłabyś ostrożna i wypytywała o wszystko...

Wybacz, jest tyle stron, być może wpisując wiadomość przeoczyłam któryś wpis akurat odnośnie przemiany/ pasemek itp w ostatnich dniach- ale to nie oznacza chyba, że musisz po mnie jechać?
Nie sprawdzam codziennie forum, raczej gdy mam chwilę lub otrzymam jakieś powiadomienie (które zazwyczaj u mnie przychodzą dużo później), więc może odrobinkę wyrozumiałości i życzliwości...

Podziękowałam Moniczorek za podpowiedź odnośnie p. Aliny i zapewne się do Niej wybiorę skonsultować moje oczekiwania.

Nie wiem skąd tyle w niektórych z Was Dziewczyny jadu...

Czy ja komuś ubliżyłam na wstępie? Jakoś mi się nie wydaje.

Pozdrawiam.


marza_ mrz
Nie rozumiem Twojej zgryźliwości- ale skoro tak świetnie się z tym czujesz, że jesteś złośliwa to cieszę się że "mogłam pomóc".

Miłego dnia Wszystkim życzę.

Edytowane przez Meg_bz
Czas edycji: 2014-01-26 o 03:00
Meg_bz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-26, 10:09   #3998
loksa
Raczkowanie
 
Avatar loksa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 335
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

sledząc wątek od dłuższego czasu to chyba faktycznie p.Alina z sokolniczej robi "dobry" balejaz.
ja kiedys robilam balejaz ale teraz juz nie robie,ale tez do konca nie bylam zadowolonabo po zmyciu sie tonera u nasady mialam jasniejsze wlosy a dol ciemny,taki ombre na odwrot.... :/

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

tez nie rozumiem jak mozna byc tak nie milym, skoro dziewczyna "nowa" sie normalnie pyta... lepiej sie czasami nie wypowiadac wcale niz pluć jadem.
takie jest moje zdanie
loksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 16:00   #3999
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez loksa Pokaż wiadomość
sledząc wątek od dłuższego czasu to chyba faktycznie p.Alina z sokolniczej robi "dobry" balejaz.
ja kiedys robilam balejaz ale teraz juz nie robie,ale tez do konca nie bylam zadowolonabo po zmyciu sie tonera u nasady mialam jasniejsze wlosy a dol ciemny,taki ombre na odwrot.... :/

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

tez nie rozumiem jak mozna byc tak nie milym, skoro dziewczyna "nowa" sie normalnie pyta... lepiej sie czasami nie wypowiadac wcale niz pluć jadem.
takie jest moje zdanie
Ja tez sledze watek od bardzo dawna, i zauwazylam ze niektore dziewczyny powtarzaja sie z pytaniem o dobrego fryzjera, jakby w ogole nie chcialy zadawac sobie trudu, zeby ten watek przejzec. Jednak Meg_bz zadala bardzo konkretne pytanie o pasemka, zgadzam sie z nia i nie rozumiem ataku a juz pisanie, ze placze i buczy to w ogole bylo nie na miejscu, i bylo po prostu obrazliwe....

Zreszta dyskusja wizazanek odbiega od kilku stron dosyc daleko od tematu fryzjerow, szczegolnie momentami

Co do pasemek moge polecic Wierzbickiego, mojej kolezance zrobil bardzo ladne. W tym temacie nalezy byc ostroznym, bo ja raz u polecanej fryzjerki, wyszlam z poplamiona bluzka i wlosami "na tygrysa", ze nie wspomne o spalonych i przesuszonych wlosach w odcieniu zolci u innej, gdzie o dziwo z farbowania jakie wczesniej zrobilam tam 2 razy bylam calkiem zadowolona. Teraz zapuszczam wlosy do naturalnych, i jak pozbede sie farbowanych koncow tez zainteresuje sie tematem pasemek, bo nie chcialabym juz farbowac calosci.

Edytowane przez ewelajna25
Czas edycji: 2014-01-26 o 16:04
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 19:53   #4000
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Moim zdaniem buczenie i płacze też stanowczo odbiegają od tematu wątku. Akurat schodziłam z włosów czarnych na jasny blond, jeden ze słynnych fryzjerów wroclawskich wypuścił mnie z salonu z zielonymi wlosami, i jakos umiałam poradzić soebi z wyszukiwarką. Przypomnienie że jest cos takiego jak wyszukiwarka nie jest hejtem, jadem i ubliżaniem.

EOT.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 20:13   #4001
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Meg_bz Pokaż wiadomość
Założyłam osobny wątek bo właśnie chodziło mi tylko o ten zabieg a nie ogólnie wszystkich dobrych fryzjerów we Wrocławiu- nie rozumiem w czym Ty masz problem?

To że Ktoś jest dobry w koloryzacji wcale nie musi oznaczać że robi dobrze wszystko- jak i również pasemka.

Zapytałam konkretnie o fryzjerki/ fryzjerów pod ten zabieg (a nie robiące "tylko i wyłącznie pasemka"- dla mnie to jest chyba logiczne- wybacz wydawało mi się że dla Wszystkich będzie)- i zaznaczyłam, że byłoby fajnie gdyby się wypowiedziały osoby których ten konkretnie temat dotyczy- dziewczyny robiące sobie pasemka/ baleyage a nie ogólną koloryzację itd...
Tak jak wcześniej któraś z Dziewczyn napisała- nie łatwo jest znaleźć dobrą fryzjerkę wykonującą pasemka- albo Ci zrobi za nisko i wyjdziesz z takim odrostem "prawie" jak przyszłaś albo Ci zafunduje "pasy startowe" lub jeszcze coś innego...

Uwierz mi, że gdybyś zapuszczała włosy i schodziła z ciemnych do jasnych pasemek przez prawie rok ( taką mam strukturę włosa i inaczej się nie da by nie mieć siana na głowie)- to gdyby Ci 1 czy 2 polecane Fryzjerki świetnie "farbujące i robiące wszystko super - wiedzące podobno co robią" spaliły 2 razy włosy to również byłabyś ostrożna i wypytywała o wszystko...

Wybacz, jest tyle stron, być może wpisując wiadomość przeoczyłam któryś wpis akurat odnośnie przemiany/ pasemek itp w ostatnich dniach- ale to nie oznacza chyba, że musisz po mnie jechać?
Nie sprawdzam codziennie forum, raczej gdy mam chwilę lub otrzymam jakieś powiadomienie (które zazwyczaj u mnie przychodzą dużo później), więc może odrobinkę wyrozumiałości i życzliwości...

Podziękowałam Moniczorek za podpowiedź odnośnie p. Aliny i zapewne się do Niej wybiorę skonsultować moje oczekiwania.

Nie wiem skąd tyle w niektórych z Was Dziewczyny jadu...

Czy ja komuś ubliżyłam na wstępie? Jakoś mi się nie wydaje.

Pozdrawiam.


marza_ mrz
Nie rozumiem Twojej zgryźliwości- ale skoro tak świetnie się z tym czujesz, że jesteś złośliwa to cieszę się że "mogłam pomóc".

Miłego dnia Wszystkim życzę.
Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Moim zdaniem buczenie i płacze też stanowczo odbiegają od tematu wątku. Akurat schodziłam z włosów czarnych na jasny blond, jeden ze słynnych fryzjerów wroclawskich wypuścił mnie z salonu z zielonymi wlosami, i jakos umiałam poradzić soebi z wyszukiwarką. Przypomnienie że jest cos takiego jak wyszukiwarka nie jest hejtem, jadem i ubliżaniem.

EOT.
Zgadzam się z szugarbejb. Dokładnie tak.
Dla przykładu wpisałam do wyszukiwarki słowo pasemka wyników jest na 5 stron odrzucając niemiarodajne i tak sporo, zresztą zostały udzielone przecież odpowiedzi na świeżo. Nie rozumiem obrażania się za powiedzenie prawdy, że wątek cały tego dotyczy a poza tym można go szybko przeszukać. Ale po co skoro najlepiej zadać po raz setny takie samo pytanie i jeszcze się obrazić. Dobra wszystko z mojej strony.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-27, 22:07   #4002
GreenNight
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 75
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

a znacie jakiegoś taniego a jednocześnie w miarę dobrego fryzjera w centrum? bo nieraz można się dobrze obciąć za niedużą cenę, a aktualnie mój budżet studencki nie wyrobi na drogiego fryzjera, a chodzi mi tylko o podcięcie, wycieniowanie włosów
GreenNight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 19:19   #4003
regiata
Raczkowanie
 
Avatar regiata
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Na Gajowickiej w Hotelu Wieniawa jest salon fryzjerski. Nie znam imienia fryzjerki (blondynka), ale jestem bardzo zadowolona ze ścięcia, z ceny i ogólnie z obsługi. Polecam z czystym sumieniem.
__________________
"Ona ma manię wielkości, przechwala się, że jest kierowniczką sklepu mięsnego, a tak naprawdę to tylko nauczycielka."
regiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 08:10   #4004
aga nr 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 58
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja byłam u chwalonego tu na Forum Dawida - z "HAIR LINE", ul. Komuny Paryskiej 14A ( są też na FB ).

Cieniowałam u niego włosy i jestem bardzo zadowolona.
A muszę powiedzieć, że bardzo ciężko ładnie pocieniować mi włosy ( mam BARDZO gęste i trochę puszące się włosy ).
W zasadzie w całym moim życiu poradzili sobie z nimi tylko :
Maciej Maniewski z Krakowa i właśnie P. Dawid teraz.
Powiem więcej : P. Dawid poradził sobie z nimi nawet lepiej.


Włosy są pięknie pocieniowane, ładnie się układają.
Naprawdę ma facet dar do strzyżenia.
Za cieniowanie, z myciem i modelowaniem zapłaciłam u niego 80 zł.
Będę chodzić tylko do niego.
aga nr 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 10:28   #4005
anetka77b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer

hey pomóżcie !jestem z woj.opolskiego i mam odwieczny problem poszukuję dobrego fryzjera ,który nie pytając jak ściąć i jaki kolor...potrafi i wie jak i co należałoby zrobić aby dopasować fryzurę ,kolor itd do układu twarzy, struktury włosa -w skrócie aby poczuć się zdecydowanie lepiej.Potrzebuje radykalnej zmiany!może ktoś pomoże???
anetka77b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 10:39   #4006
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Dobry Fryzjer

Cytat:
Napisane przez anetka77b Pokaż wiadomość
hey pomóżcie !jestem z woj.opolskiego i mam odwieczny problem poszukuję dobrego fryzjera ,który nie pytając jak ściąć i jaki kolor...potrafi i wie jak i co należałoby zrobić aby dopasować fryzurę ,kolor itd do układu twarzy, struktury włosa -w skrócie aby poczuć się zdecydowanie lepiej.Potrzebuje radykalnej zmiany!może ktoś pomoże???
A na Opolu nic nie ma ?
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 10:44   #4007
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Dobry Fryzjer

Cytat:
Napisane przez anetka77b Pokaż wiadomość
hey pomóżcie !jestem z woj.opolskiego i mam odwieczny problem poszukuję dobrego fryzjera ,który nie pytając jak ściąć i jaki kolor...potrafi i wie jak i co należałoby zrobić aby dopasować fryzurę ,kolor itd do układu twarzy, struktury włosa -w skrócie aby poczuć się zdecydowanie lepiej.Potrzebuje radykalnej zmiany!może ktoś pomoże???
Ale Ty chcesz jakiegoś fryzjera w woj. opolskim czy we Wrocławiu? Bo to wątek o Wrocławiu
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 11:00   #4008
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Dobry Fryzjer

Tu jest wątek dot. całego woj. opolskiego https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=103314
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 16:05   #4009
alexandra2
Przyczajenie
 
Avatar alexandra2
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez GreenNight Pokaż wiadomość
a znacie jakiegoś taniego a jednocześnie w miarę dobrego fryzjera w centrum? bo nieraz można się dobrze obciąć za niedużą cenę, a aktualnie mój budżet studencki nie wyrobi na drogiego fryzjera, a chodzi mi tylko o podcięcie, wycieniowanie włosów

nie wiem czy to centrum, bo Szczepin, ul. Czarnieckiego, salon Lidia i fryzjerka p. Ola. Ja trafiłam tam przez całkowity przypadek bo miałam dość tak wychwalanej tutaj p. Aliny z Lorenco (swoją drogą p. Alinie trochę się w d... poprzewracało) wracając do tematu u p. Oli za ścięcie z myciem i modelowanie zapłaciłam niecałe 40 zł i jestem mega zadowolona. wiem że mają zmieniać siedzibę ale nie wiem gdzie
alexandra2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-06, 15:24   #4010
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny, czy byłyście może na rekonstrukcji JOICO w Manufakturze Piękna na Kozanowie? Zastanawiam się czy warto skorzystać z tej usługi akurat tam
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 18:20   #4011
Safia
Raczkowanie
 
Avatar Safia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WrocLove :)
Wiadomości: 321
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A czy ktoś z Was może coś więcej powiedzieć o Karolinie z Qualite na Skłodowskiej?
Byłam dzisiaj tam podciąć grzywkę i akurat trafiłam do niej. Całkiem sensowne rzeczy gadała, jeśli chodzi o pięlegnację i stylizację moich włosów, grzywkę przycięła też przyzwoicie, bez schodów (jak się zdarzało niektórym poprzednim fryzjerom).
Być może, zdecydowałabym się na coś więcej u niej (czyt. na bardziej "zaawansowane" strzyżenie), pytanie, czy warto (szczególnie za te pieniądze).
__________________
Żyję sobie.
Safia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 20:47   #4012
Kritana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy byłyście może na rekonstrukcji JOICO w Manufakturze Piękna na Kozanowie? Zastanawiam się czy warto skorzystać z tej usługi akurat tam
Byłam, rekonstrukcje miałam po raz pierwszy w życiu, nie mam zatem porównania. Wszystko trwało ok 30 minut, po zabiegu nie widziałam/nie czułam w dotyku żadnej różnicy. Zdecydowałam się potraktować moje włosy Joico ze względu na mocne przesuszenie i zniszczenie zabiegami fryzjerskimi.
W Manufakturze miałam również farbowane włosy - kolor wyszedł zupełnie inny od wspólnie z fryzjerką ustalonego (co zostało skwitowane przez fryzjerkę: "a to ciekawe"), poprawki po strzyżeniu nanosiłam jeszcze tego samego dnia u innego fryzjera.
__________________
Lena Aleksandra vel Łyju 16.03.2010
Kritana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 08:43   #4013
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Kritana Pokaż wiadomość
Byłam, rekonstrukcje miałam po raz pierwszy w życiu, nie mam zatem porównania. Wszystko trwało ok 30 minut, po zabiegu nie widziałam/nie czułam w dotyku żadnej różnicy. Zdecydowałam się potraktować moje włosy Joico ze względu na mocne przesuszenie i zniszczenie zabiegami fryzjerskimi.
W Manufakturze miałam również farbowane włosy - kolor wyszedł zupełnie inny od wspólnie z fryzjerką ustalonego (co zostało skwitowane przez fryzjerkę: "a to ciekawe"), poprawki po strzyżeniu nanosiłam jeszcze tego samego dnia u innego fryzjera.
Dzięki za opinię Miałam iść w piątek, ale się wstrzymałam. Poczytałam kilka recenzji w internecie i stwierdziłam, że wolę zainwestować w dobrą pielęgnację w domowym zaciszu
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 11:07   #4014
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Tym razem nie o mnie, tylko o moim mężu
Od czasu do czasu mąż obcinał się w salonie Mej na al. Pracy, było poprawnie, bez szału, ale też nie przychodził tam kreować sobie jakiś wymyślnych fryzur. Któregoś razu wrócił od fryzjera z włosami pociętymi dosłownie kosmetycznie nie wiem czy o milimetr, praktycznie nie było różnicy, włosy nadawały się właściwie od razu do ponownego obcięcia. Następnym razem byłam u fryzjera razem z mężem (byliśmy na zakupach) okazało się ze trafił do tej samej fryzjerki. Pani znowu zaczęła obcinać minimalnie na zwróconą uwagę żeby włosy obcięła naprawdę krótko, obcięła je o kolejny milimetr i skończyła pracę, ponowna próba wyjaśnienia o co chodzi spotkała się znowu z obcięciem o milimetr i obrażoną miną. Stwierdziliśmy ze nie będziemy się kłócić o 22 zł zapłaciliśmy i wyszliśmy. Kolejny raz mąż znów tam poszedł liczył że dostanie się do innej fryzjerki, ale okazało się, że nasza ulubiona pani od kosmetycznego obcinania skończyła obcinać klientkę i zaraz będzie wolna (nawiasem mówiąc obcięta pani jak zobaczy tył fryzury i wałek włosów przy szyi to chyba się załamie, bo fryzjerka pokazała jej tylko przód). No więc kolejny raz mąż wylądował u tej samej pani (ja na jego miejscu bym wyszła), pani zrobiła to co zawsze czyli niewiele, dodatkowo tak podgoliła boki, że włosy które mąż mam tam bardzo gęste wyglądały jakby mu ktoś wałki z włosów podoklejał, fryzura wyglądała okropnie. Normalnie ręce nam opadły i była to ostatnia wizyta w tym salonie. Pani "mistrzyni" widnieje na jednym ze zdjęć na stronie salonu, młoda blondynka z włosami do ramion.
Mąż poszedł do salonu na Hallera chyba "Izabella" i tam uratowano fryzurę nadano kształt boków i porządnie obcięto resztę.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 08:49   #4015
violcia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej! Zawsze czytam ten wątek, jednak dopiero dziś odważyłam się napisać Moje włosy to jest jedna wielka katastrofa! Już od jakiegoś czasu pragnę wrócić do blond włosów. Mój naturalny kolor to jak większości Polek - mysi, nijaki kolor (podobny do ciemnego chłodnego blondu). Kiedyś rozjaśniałam włosy rozjaśniaczem, jednak teraz jak już wydoroślałam (i zmądrzałam ) wiem, że ta metoda nie jest dobra dla moich włosów. Moje włosy są bardzo cienkie i łamią się (może to kwestia rozjaśniacza - nie był z jakiejś super firmy :P). Ostatnio farbowałam włosy jasnym blondem, ale wyszedł mi rudawy kolor! (farby Artego).
Widziałam, że pisałyście o rozjaśniaczach z firmy JOICO. Czy faktycznie nie niszczą one tak włosów jak rozjaśniacze z innych firm? A może któraś z Was próbowała zdjąć kolor, a później nałożyć blond? nie mam pojęcia co robić...
Pytanie kieruje do "nienaturalnych" Blondynek - czy macie jakiegoś sprawdzonego fryzjera we Wrocławiu? Takiego, który doradzi w samym odcieniu koloru blond?
Efekt końcowy jaki chciałabym uzyskać to mniej więcej taki odcień:
http://stylio.pl/members/forum_posts/1/1617_xl.jpg
https://polki.pl/work/privateimages/...MAIN/24022.jpg
czyli średni blond bardziej
Nie wiem czy to w ogóle możliwie z moim przypadku...
Pozdrawiam!!!
violcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 09:13   #4016
Korresia
Przyczajenie
 
Avatar Korresia
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Nietypowa koloryzacja - Wrocław

Cześć dziewczyny, mam pytanko, szczególnie do osób z Wrocławia

Baardzo zależy mi na uzyskaniu efektu jak na zdjęciu w załączniku.

Moje naturalne włosy to ciemny brąz, długie, niżej mam ombre blond (które aktualnie jest zielonkawe przez turkusowy toner) i myślę, że taka ognista koloryzacja wypadłaby całkiem nieźle na moich włosach.

Niestety zupełnie nie znam się na tutejszych fryzjerach, może znacie kogoś wprawionego, kto podjąłby się takiego farbowania i go nie spieprzył? Jeśli kogoś konkretnego polecicie to dajcie proszę znać, jakich cen się u niego spodziewać. Naprawdę mi na tym zależy! Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m224941776.jpg (37,6 KB, 30 załadowań)
Korresia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 10:35   #4017
cosmoarbuz
Przyczajenie
 
Avatar cosmoarbuz
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 21
GG do cosmoarbuz
Dot.: Nietypowa koloryzacja - Wrocław

http://www.youtube.com/watch?v=ubeXU...odMwfQ&index=7
Ewa tez jest z Wroclawia, i tutaj duzo opowiada o koloryzacji
cosmoarbuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 12:41   #4018
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Zapisałam się do Ani, przetestujemy coś nowego
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 13:19   #4019
Korresia
Przyczajenie
 
Avatar Korresia
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Dot.: Nietypowa koloryzacja - Wrocław

Znam Ewę osobiście, ale nie oglądałam filmików, dzięki! Przejdę się do tego studia
Korresia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 17:07   #4020
addicted_to_hairspray
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 21
Dot.: Nietypowa koloryzacja - Wrocław

Witam wszystkie Wizażanki
może od razu przejdę do rzeczy: mam długie włosy, do pasa i w końcu dojrzałam do decyzji by je ściąć (denerwują mnie, są strasznie zniszczone etc.). Dokładniej marzy mi się długi bob. W związku z tym mam pytanie- możecie polecić fryzjera, który się specjalizuje w takiej fryzurze? może któraś z Was ścina się tak u kogoś sprawdzonego?
Parę stron wcześniej ktoś pisał o salonie Inspiracja na Bema i o długim bobie właśnie tam dopieszczanym. Czy mogę tam iść bez obaw, że fryzjerka mnie źle zetnie? do której z dwóch fryzjerek pracujących tam mogę iść? i jeszcze jedno: ile tam kosztuje strzyżenie? jestem studentką, i nie mogę pozwolić sobie na nie wiadomo jaki wydatek...
addicted_to_hairspray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.