Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-23, 15:11   #4021
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Thefall po prostu masz malego ssaka leniuszka
Mela tez jak juz kilka razy dostala butle to przy cycku sie mega wkurza i nie chce pic
I tez nie narzekam na nadmiar pokarmu
Ostatni raz piersia karmila wczoraj wieczorem a nic mnie nie boli nawet

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 15:35   #4022
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

We wtorek ma przyjść położna, może mnie oświeci co robić z tym moim maluchem. Na pewno z butelki mu wygodniej zwłaszcza jak na początku jeszcze próbował przynajmniej złapać tego sutka, bo teraz to się odpycha i zapiera jakbym mu krzywdę robiła.
__________________
Ślubowanie
Kubuś
Madzia
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 16:09   #4023
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Czesc mamuski jak juz wiecie jestem po wszystkim, pozniej opiszę jak to bylo, bo niedawno wrocilismy do domu. Gratulacje dla wszystkich nowych mam

Zakochalismy sie w wiktorii na zaboj. Jest taka slodka i kochana. Na pokarm tez nie narzekam, bo wczoraj zaczelomze mnie az kipiec. Dzis tz kupil mi laktator i jest lżej n do potem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 16:42   #4024
Morelka1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 65
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Po krótkiej nieobecności zgłaszam, że 20.08.2014r, urodził się mój synek Mikołaj. Mierzy 58 cm i waży 3650 mama zakochana po uszy.
Wkrótce więcej szczegółów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg synek_2.jpg (66,0 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg synek_hero2.jpg (61,9 KB, 80 załadowań)
__________________
Morelka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 16:46   #4025
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez Morelka1988 Pokaż wiadomość
Po krótkiej nieobecności zgłaszam, że 20.08.2014r, urodził się mój synek Mikołaj. Mierzy 58 cm i waży 3650 mama zakochana po uszy.
Wkrótce więcej szczegółów
Cześć maluszku
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 16:54   #4026
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez Morelka1988 Pokaż wiadomość
Po krótkiej nieobecności zgłaszam, że 20.08.2014r, urodził się mój synek Mikołaj. Mierzy 58 cm i waży 3650 mama zakochana po uszy.
Wkrótce więcej szczegółów
gratulacje
Witamy slodziaka.
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 16:58   #4027
malutka100
Zakorzenienie
 
Avatar malutka100
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 8 638
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez Morelka1988 Pokaż wiadomość
Po krótkiej nieobecności zgłaszam, że 20.08.2014r, urodził się mój synek Mikołaj. Mierzy 58 cm i waży 3650 mama zakochana po uszy.
Wkrótce więcej szczegółów

Gratulacje Morelka
nie dziwię się ,że mama zakochana po uszy- taki słodziak
malutka100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-23, 16:59   #4028
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez Morelka1988 Pokaż wiadomość
Po krótkiej nieobecności zgłaszam, że 20.08.2014r, urodził się mój synek Mikołaj. Mierzy 58 cm i waży 3650 mama zakochana po uszy.
Wkrótce więcej szczegółów
Gratulacje!

Swoją drogą Morelka miała termin dzień po mnie. Anius ma mieć cc 1.09, w związku z czym jestem przekonana, że urodzę ostatnia ze wszystkich
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 18:02   #4029
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez Morelka1988 Pokaż wiadomość
Po krótkiej nieobecności zgłaszam, że 20.08.2014r, urodził się mój synek Mikołaj. Mierzy 58 cm i waży 3650 mama zakochana po uszy.
Wkrótce więcej szczegółów
witamy na świecie

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Gratulacje!

Swoją drogą Morelka miała termin dzień po mnie. Anius ma mieć cc 1.09, w związku z czym jestem przekonana, że urodzę ostatnia ze wszystkich
a może Cię złapie znienacka i wcale nie będziesz ostatnia. Nie ma co się zadręczać, bo niewiele możemy zrobić. Czekać cierpliwie i już... Chociaż ja sama po sobie widzę, że mnie już nosi, a ten nadchodzący tydzień będzie na pewno bardzo nerwowy. Przy czym ja wiem na pewno, że 1.09 to będzie termin ostateczny, więc może mi łatwiej powiedzieć. Tak czy inaczej już niedługo wszystkie będziemy miały swoje dzieci przy sobie i to jest najpiękniejsze
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 18:20   #4030
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez anius_7 Pokaż wiadomość
witamy na świecie


a może Cię złapie znienacka i wcale nie będziesz ostatnia. Nie ma co się zadręczać, bo niewiele możemy zrobić. Czekać cierpliwie i już... Chociaż ja sama po sobie widzę, że mnie już nosi, a ten nadchodzący tydzień będzie na pewno bardzo nerwowy. Przy czym ja wiem na pewno, że 1.09 to będzie termin ostateczny, więc może mi łatwiej powiedzieć. Tak czy inaczej już niedługo wszystkie będziemy miały swoje dzieci przy sobie i to jest najpiękniejsze
Właśnie dopóki miałam 29 pewny jako datę wywołania, to jakoś mi łatwiej było. Odkąd pojawiły się wątpliwości ze strony lekarza, zaczęłam świrować.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 19:26   #4031
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Właśnie dopóki miałam 29 pewny jako datę wywołania, to jakoś mi łatwiej było. Odkąd pojawiły się wątpliwości ze strony lekarza, zaczęłam świrować.
A u mnie w szpitalu to zależało od tego, na którego lekarza trafiłam na ktg - wszyscy inni by mnie zostawili 13go, bo mówili o tym przy konsultacji a ta jedna akurat mnie przetrzymała...
To może i u Ciebie tak będzie, że mówią że nie, a jednak Cię zostawią?
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-23, 19:50   #4032
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
A u mnie w szpitalu to zależało od tego, na którego lekarza trafiłam na ktg - wszyscy inni by mnie zostawili 13go, bo mówili o tym przy konsultacji a ta jedna akurat mnie przetrzymała...
To może i u Ciebie tak będzie, że mówią że nie, a jednak Cię zostawią?
Tylko, że mi nie zależy na zostaniu w szpitalu 29, tylko na tym, żeby mi tego dnia zaczęli wywoływać. Bo w sumie jak mają mnie przyjąć i trzymać dla zasady, a wywoływać 9 dni po terminie, to chyba wolę w domu czekać. Jestem sfrustrowana, bo byłam tak nastawiona na 29! Ale za to jutro dostaniemy resztę zdjęć z sesji.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 20:20   #4033
damcilapke
Rozeznanie
 
Avatar damcilapke
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 541
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

mi lekarz powiedzial ze jak bedzie na ktg wszystko w porzadku w poniedzialek(5dni po terminie) to mnie odesla bo zostawiaja na oddziale tak 8/9dni po. mam nadzieje ze samo sie rozkreci bo to czekanie jest tak dolujace. zyc normalnie sie nie da

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
damcilapke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 20:29   #4034
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez damcilapke Pokaż wiadomość
mi lekarz powiedzial ze jak bedzie na ktg wszystko w porzadku w poniedzialek(5dni po terminie) to mnie odesla bo zostawiaja na oddziale tak 8/9dni po. mam nadzieje ze samo sie rozkreci bo to czekanie jest tak dolujace. zyc normalnie sie nie da

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
Tak normalnie jest. Ale ja mam nadciśnienie ciążowe i powinnam mieć szybciej indukcję, ale mam za dobre wyniki pomiarów...
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 20:30   #4035
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Morelka gratulacje
Wszystkie dzieciaki cudne Aj, jaj...

Ja już 9 dni po terminie i nawet nigdy żadnego KTG nie miałam
Najgorsze w tym czekaniu, że nie można sobie nic zaplanować. To jest jak jakaś bomba, która ma wybuchnąć

Dzisiaj trochę wyluzowałam, poruszałam się po mieście, poszliśmy na pizze, na zakupy i w sumie już mi wszystko jedno. Co ma być, to będzie
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 20:57   #4036
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Gratulacje!

Swoją drogą Morelka miała termin dzień po mnie. Anius ma mieć cc 1.09, w związku z czym jestem przekonana, że urodzę ostatnia ze wszystkich
kasia, ja też myślałam że się przeterminuję a 10dni przed urodziłam...to tak z zaskoczenia przychodzi czasem...ja wcześniej nie wiedziałam zę to już.

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Morelka gratulacje
Wszystkie dzieciaki cudne Aj, jaj...

Ja już 9 dni po terminie i nawet nigdy żadnego KTG nie miałam
Najgorsze w tym czekaniu, że nie można sobie nic zaplanować. To jest jak jakaś bomba, która ma wybuchnąć

Dzisiaj trochę wyluzowałam, poruszałam się po mieście, poszliśmy na pizze, na zakupy i w sumie już mi wszystko jedno. Co ma być, to będzie
ja współczuję tego niecierpliwego czekania..chyba juz lepiej wcześniej z zaskoczenia urodzić bo czekanie dobija i nerwy są niezle.




GRATKI dla wszystkich nowych mamusiek

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

dziewczyny, moja Iga urodziła się z 56cm wzrostu...a wszystkie ciuchy 56 do tej pory s ą za duże....a wszyscy mówili - nie kupuj tych najmniejszych ubranek, bo dziecko po tygodniu wyrośnie - a ja się pytam - w co mam teraz dziecko ubierać?? he???
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 21:20   #4037
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Dziewczyny karmiace mm czym dopajacie swoje dzieciaczki? I jak czesto trzeba to robic?
Mela zbytnio wody nie lubi, wypije moze z 5 ml wiec szukam czegos innego ale o dobrym.skladzie, najlepiej bez cukru no i zeby jej smakowalo

Venus ja tez nie mialam w co mala ubrac jak wrocilismy ze szpitala a ciuszki ktore mialam na wyjscie byly 2 razy za duze niby wszystko rozmiar 56 ale jednak mala sie topila
Teraz po prawie 3 tygodniach powoli te mniejsze 56 sa dobre mala rosnie jak na drozdzach
I ja akurat mam duzo na te male rozmiary, wiedzialam ze jak dziecko sie urodzi i ma nawet 60 cm to i tak te 56 sa raczej dobre
Wiec nie sluchalam tych ''madrych'' rad
Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Mojej kolezanki cora ma ponad 5 miesiecy i nosi rozmiar 62 takze jednak troche czasu sie ubiera te male ciuszki jesli dzidzia nalezy do tych mniejszych

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 21:33   #4038
damcilapke
Rozeznanie
 
Avatar damcilapke
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 541
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Mi sie nie podoba jak male bobaski sa w za duzych rzeczach, po prostu sie w nich topia i musi byc im mimi wszytko niewygodnie. wiec na 56 mam sporo ubranek

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
damcilapke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 21:37   #4039
UmiZumi
Rozeznanie
 
Avatar UmiZumi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 660
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Dziewczyny karmiace mm czym dopajacie swoje dzieciaczki? I jak czesto trzeba to robic?
Mela zbytnio wody nie lubi, wypije moze z 5 ml wiec szukam czegos innego ale o dobrym.skladzie, najlepiej bez cukru no i zeby jej smakowalo

Venus ja tez nie mialam w co mala ubrac jak wrocilismy ze szpitala a ciuszki ktore mialam na wyjscie byly 2 razy za duze niby wszystko rozmiar 56 ale jednak mala sie topila
Teraz po prawie 3 tygodniach powoli te mniejsze 56 sa dobre mala rosnie jak na drozdzach
I ja akurat mam duzo na te male rozmiary, wiedzialam ze jak dziecko sie urodzi i ma nawet 60 cm to i tak te 56 sa raczej dobre
Wiec nie sluchalam tych ''madrych'' rad
Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Mojej kolezanki cora ma ponad 5 miesiecy i nosi rozmiar 62 takze jednak troche czasu sie ubiera te male ciuszki jesli dzidzia nalezy do tych mniejszych

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
tak jak pisałam ostatnio: my podajemy rumianek - taki zwykły z apteki - w torebkach, z informacją na opakowaniu, że mozna podawać noworodkom i niemowlętom. Żaden jakiś specjalny tylko taki, który możesz zaparzyć dla siebie. Na początku Ania nam pluła, więc zaczęłam parzyć słabiej (maks 3 min). Teraz wypije troszkę, czasem i tak wypluje. Staram się dawać przegotowaną wodę bez cukru! Do tego herbatka z koperku, ale mamy już taką dla noworodków po 1 tygodniu (w niej niestety jest laktoza, TŻ kupował, ja będę w aptece, to zapytam czy jest cos bez cukru). Też muszę robić słabszą niż na opakowaniu, bo inaczej nie chce. Chciałabym podawać pomiędzy mm, ale mało kiedy wychodzi, więc daję przed mm, a jak się uda to po mm. Początkowo też wypijała po 5ml, a większość jeszcze wypluła. Wczoraj wypiła nam jakieś 30 ml rumianku, a dzisiaj ok 10 ml wody i z 4o ml herbatki z koperku - niestety część dalej wypluwa i czasem się krzywi, mm jej bardziej smakuje bo jest słodkie

Także nie martw się, że mało wypija innych płynów niż mm, z czasem będzie wypijać więcej. Szkoda, że u Was też takie problemy z kp.
__________________
"Jeszcze Cię nie znam, a już Cię kocham." /Susan Dempsey/
UmiZumi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-23, 21:37   #4040
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez damcilapke Pokaż wiadomość
Mi sie nie podoba jak male bobaski sa w za duzych rzeczach, po prostu sie w nich topia i musi byc im mimi wszytko niewygodnie. wiec na 56 mam sporo ubranek

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
no właśnie, moja Iga wygląda teraz jak wcześniak w tych ciuszkach wszystkich..masakra. Mam doslownie z 7-8 rzeczy w których jako tako wygląda...teraz juz nie opłaca się dokupować bo faktycznie zaczyna rosnąć ale nastepnym razem na pewno kupie więcej mniejszych, nawet takich 50.
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 21:42   #4041
damcilapke
Rozeznanie
 
Avatar damcilapke
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 541
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Mnie wszyscy powtarzali ze nie ma sensu duzo kupowac, ale zawsze to body sie wybrudzi, tu zrobi kupe tu sie mlekiem poleje to trzeba przeprac a prac codziennie to bez sensu. Uzywa ktoras z mamus odplamiacz z loveli ? Bo czytalam ze jesy ale nie mam okazji go wyprobowac, jeszcze

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
damcilapke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 23:10   #4042
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
no właśnie, moja Iga wygląda teraz jak wcześniak w tych ciuszkach wszystkich..masakra. Mam doslownie z 7-8 rzeczy w których jako tako wygląda...teraz juz nie opłaca się dokupować bo faktycznie zaczyna rosnąć ale nastepnym razem na pewno kupie więcej mniejszych, nawet takich 50.
mój też ma 56cm a rzeczy na niego za duże. Mam ok 10 par pajacow/ spioszkow akuartnyvh na niego i co chwile je pierzemy bo czasem na dobę zużyje 4szt jak mu się uleje. Reszta rzeczy jak spodnie,sweterki są przy duże ale widzę jak mały rośnie wiec nic juz .nie dokupuje.
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 23:14   #4043
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Umizumi dzieki bardzo:-* musze cos kupic do tego picia bo woda jej niezbyt podchodzi chociaz moze z czasem sie przekona

Co do kp to dzisiaj po raz kolejny sie przekonalam ze cos jest nie tak z tym moim mlekiem
Od wczoraj mala juz nie pila z piersi wiec dzisiaj musialam odciagnac laktatorem bo jedna piers mialam wieksza i zrobila mi sie troche twarda no i odciagnelam w sumie z dwoch 70 ml...
Mela zwykle mm wypija jakies 60 ml na jedno karmienie a teraz jak karmilam to dalam jej to moje odiagniete 70 ml a ona dalej szuka smoka i jest glodna wiec zrobilam tradycyjnie porcje mm 60 ml i wypila wszystko
Tak jakby tego mojego mleka wcale nie pila
I Wasze mleko tez jest takie woniste? Tak bardzo rzadkie?

My juz zdecydowalismy ze przechodzimy na mm

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 01:49   #4044
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Moja kruszyna kończy dziś miesiąc jak ten czas szybko leci

U nas niektóre rzeczy na 56 są juz za male.
A mała początkowo nosiła rozmiar 50 bo w innych się topila
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 05:28   #4045
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Morelka Gratuluję!!!! Jaki długi chłopak :-D

Śliczne dzieciaczki nam się powykluwały

Jak czytałam mamusie lipcowe, to obiecałam sobie nie stresować się w razue przeterminowania. Czytam jak dziewczyny się męczyły, więc ja w razie czego byłam przygotowana. Ale niestety! Jak mój tp minął, to stresowałam się i tak.. Tego się nie da obejśc. Najlepiej trzymac się myśli, że kiedyś w końcu trzeba urodzić ;-) i najważniejsze, zeby było zdrowe.

U nas spokojnie. Wczoraj bylismy nawet z Kosteczkiem w centrum handlowym przez pół h. Mieliśmy zajsc tylko do rossmana, ale tak smacznie spał, że obskoczyłam dwa sklepy z ciuchami od razu mam lepszy humor.
Może w przyszłym tyg. podam mu odciągnięte mleko. Zaczniemy trochę go przyzwyczajac, zebym mogla wychodzic. I tu mam pytanie - ile tego mleka najlepiej przygotować?

Dzis jedziemy na dwa dni do moich rodziców. Trzymajcie kciuki, żebyśmy przeżyli komentarze mojej mamy ;-)

A z ciuszków to musiałam trochę odłozyc, bo albo za małe, albo nie funkcjonalne.. Jak tylko uda mi się wyjsc z domu to dokupię

Pozdrawiamy wszystkie mamusie! :-*
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 05:46   #4046
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość

Dzis jedziemy na dwa dni do moich rodziców. Trzymajcie kciuki, żebyśmy przeżyli komentarze mojej mamy ;-)
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 08:02   #4047
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość

dziewczyny, moja Iga urodziła się z 56cm wzrostu...a wszystkie ciuchy 56 do tej pory s ą za duże....a wszyscy mówili - nie kupuj tych najmniejszych ubranek, bo dziecko po tygodniu wyrośnie - a ja się pytam - w co mam teraz dziecko ubierać?? he???
a moja wyprawka zaczyna się właściwie od rozmiaru 62, bo wszyscy dookoła mówili, że lepiej jak dziecku jest trochę luźniej i że z tych mniejszych rozmiarów za szybko wyrośnie i nie opłaca się kupować. Nauczona Waszym doświadczeniem jutro ciągnę TŻ na zakupy, żeby kupić coś w mniejszych rozmiarach

Lilka udanej wizyty u rodziców
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 08:36   #4048
malutka100
Zakorzenienie
 
Avatar malutka100
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 8 638
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Sms od Angels ( tak się domyślam, bo niestety nie był podpisany)

"Emilka urodzona 23 sierpnia o 21.06, waży 3,485 i mierzy 54 cm"

gratuluje nowej mamusi



Dziewczyny:
taka mała prośba-
nie wysyłajcie mi smsów w środku nocy albo nad ranem. Trochę empatii dla koleżanki z forum
Noce w końcówce ciąży jak wyglądają wszystkie wiemy, jak wybudzi mnie tel, nie mogę później zasnąć, kręcę się na łóżku, nie wspomnę o bólu, który czuję już praktycznie codziennie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1408865480658.jpg (14,0 KB, 45 załadowań)

Edytowane przez malutka100
Czas edycji: 2014-08-24 o 08:42
malutka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 09:07   #4049
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Mozecie juz do mnie wysyłac smsy

Gratulacje dla Angels!!!
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 09:19   #4050
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez malutka100 Pokaż wiadomość
Sms od Angels ( tak się domyślam, bo niestety nie był podpisany)

"Emilka urodzona 23 sierpnia o 21.06, waży 3,485 i mierzy 54 cm"

gratuluje nowej mamusi

Gratulacje

Znalazłam czopa z zabarwieniem brązowym dziś rano Czekam na położną właśnie, ma mi zrobić masażyk Ciekawe, czy coś ruszy
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-04 12:42:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:48.