Tarnowskie Panny Mlode cz.III - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-16, 20:23   #4021
agnieszka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 234
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez kifli Pokaż wiadomość
czesc naszych przyjezdnych gosci chce sobie juz zarezerwowac hotel. ja polecilam im Ujana-podoba mi sie ich wystroj no i blisko wszedzie...zeby chodzic i zobaczyc zabytki Tarnowa. Ostatnio znajoma mowi,ze opinie o tym miejscu zle slyszala . no i kwestia ogolnie rynku,ze troche niebezpiecznie.
mysle ze wiekszosc was mieszka w tarnowie lub okolicahc i napewno wiecie wiecej ode mnie, prosze o porade...jesli nie u jana to gdzie indziej...mi tylko tarnowia sie przypomina.
Rynek niebezpieczny? przy takiej liczbie kamer i częstotliwości patroli to raczej nie ma się czego obawiać.

Cytat:
Napisane przez Alebara Pokaż wiadomość
agnieszka* Też oglądałam ten program. Moja opinia? Wszystko wyreżyserowane. Dlaczego? W jakim salonie dostaniesz suknie na 7 dni przed ślubem? Cały myk polega na tym, że TŻ (dzięki zaaaabcia za info) ma 2 tygodnie na zorganizowanie wesela. Niestety ale w dobie finansowania programów telewizyjnych mamy okazję oglądać ładną reklamę z przerwami na reklamę Pytanie tylko dlaczego oglądając reklamę denerwujemy się, że są przerwy reklamowe Haha ale to takie moje małe spostrzeżenie A tak w ogóle to niestety ale polskie wersje tego typu programów są beznadziejne jakieś takie sztywne. Wyobrażacie sobie polską wersję "Piekielne panny młode" bo ja osobiście nie.

Dziewczyny czy znacie jakiś fajny klub fitness, gdzie odbywają się zajęcia coś na zasadzie tańca i ćwiczeń? Bardzo podoba mi się taniec brzucha ale nie wiem czy jest u nas coś takiego Postanowiłam już dzisiaj zadbać o swoją kondycję.
Jeśli chodzi o club fitness to bardzo polecam http://dynamicca.pl/. Dość długo tam chodziłam, ale przestałam bo przerzuciłam się na siłownię ale już za nimi tęsknię, więc pewnie wkrótce wrócę )) Jest tam m.in. Dance aerobik i Zumba. Zarąbista dziewczyna prowadzi te zajęcia. Potrafi zmobilizować do ćwiczeń i zaraża swoją energią. Polecam się przejść i samej przekonać, bo naprawdę warto. Wycisk w bardzo sympatycznej atmosferze.

Cytat:
Napisane przez ptysiakm Pokaż wiadomość
Ja też oglądałam ten program - z ciekawości, bo nie mogłam sobie wyobrazić jak to możliwe, żeby TŻ zorganizował wszystko sam w 2 tyg! O ile jeszcze rozumiem, że może zamówić salę, zespół, to nie wyobrażam sobie żeby dla mnie wybierał suknię ślubną, obrączki, kwiaty i inne typowo "babskie" rzeczy. I po oglądnięciu stwierdzam, że ja bym się na coś takiego nigdy nie zdecydowała - to jest jeden z tych dni w życiu, które powinny być tak zorganizowane, żeby oboje PM byli szczęśliwi. Moim zdaniem nie powinien być ten dzień sprzedawany do telewizji, ustawiany pod kontem kolejnego durnego programu, żeby tylko oglądalność wzrosła. A ciekawi mnie jeszcze jak on załatwił "kościółkowe" sprawy w 2 tyg
Wydaje mi się, że organizacja w 2 tyg. nie jest niemożliwa. Wydaje mi się, że z masy zgłoszeń autorzy programu wybrali tych w najbardziej zaawansowanym etapie przygotowań. Ta para z 1. odcinka była już po cywilnym z tego co pamiętam, więc trochu formalności im odpadło.
Dla pokazania się w TV (reklamy) nawet w parę dni jak widać usługodawcy zdążą. Wiadomo, że to co najlepsze jest już zajęte, ale nic nie jest niemożliwe. Lokal mieli w jakimś centrum sportowym, czyli nietypowe miejsce na wesele. Jeśli chodzi o sukienkę to gotowy model wystarczyło tylko trochu przerobić, bo w tak krótkim czasie jakichś rewolucji się nie da zrobić. Przymiarkę miała tylko jedną. Nawet nie zdążyli jej skrócić sukienki i musiała ją ciągle podnosić :/ no ale podziwiam i tak tą dziewczynę, bo ładnie sobie w tej sytuacji poradziła. Aczkolwiek widać było, że w środku się gotuje
Czy wyreżyserowany? czy ja wiem... oglądałam też podobne programy o organizacji weseli amerykańskich i angielskich i podobnie to wygląda, albo nawet bardziej sztucznie. Bohaterami nie są aktorzy. Program ma charakter reportażu, który ma trwać godzinę, więc inaczej nie dałoby się tego raczej zrobić.
agnieszka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 13:53   #4022
86martina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 55
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Dziewczyny mam pytanie o nauki przedmałżeńskie w Katedrze w Tarnowie które tam uczęszczały do tych . Planuje teraz załatwić to i mieć z głowy.Na ich stronie piszę że są nauki są w 3 niedziele miesiąca w auli JP ale nie wiem, czy w kążdym miesiącu czy ? czy to może w jakimś konkretnym? Może ktoraś z Was coś więcej wie? I jak na tych nukach w katedrze jest-spoko czy raczej odradzacie?
86martina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 14:54   #4023
tarnowianka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Hej dziewczyny

Jestem tutaj nowa wiec witam Was serdecznie. Widze, ze ostro dyskutujecie na temat ślubu, ja tez biore ślub w przyszlym roku w czerwcu i juz sie cala trzese jak to bedzie!

P.S.
Jakie sa najlepsze salony sukien ślubnych w Tarnowie?
Z góry dziekuje za pomoc

Buzki
tarnowianka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 17:02   #4024
piska
Raczkowanie
 
Avatar piska
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 478
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez agnieszka* Pokaż wiadomość
Byłam natomiast niedawno na Brandstaettera w Nefertiti i polecam głównie ze wzgl. na bardzo dobre podejście do pacjentki. Wywiad nt. stosowanych kosmetyków przeprowadziła ze mną bardzo dokładny, czego zabrakło mi u znanej Pani Korczak. Nie żałuje czasu na rozmowy z klientkami i doradztwo w kwestii pielęgnacji. Poza tym zabiegi robi długo, delikatnie, dokładnie i za niedużą kasę.
Nie wiem, czy jeszcze się do niej wybiorę, bo lepsze efekty widziałam po oczyszczaniu i kwasie u Pani Korczak, ale to chyba dlatego, że moja cera wymaga już leczenia dermatologicznego.
Polecam panią Patrycje z Nefertiti jeżeli chodzi o makijaż. Oprócz podejścia do klienta o którym pisze agnieszka makijaż trzyma się 3 dni!! wszystkie moje znajome ktore tam malowała makijaż zmywały dopiero w 3 dzień cały makijaż pryska na koniec silikonem, ktory wszystko trzyma. Polecam
piska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 17:03   #4025
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez piska Pokaż wiadomość
Polecam panią Patrycje z Nefertiti jeżeli chodzi o makijaż. Oprócz podejścia do klienta o którym pisze agnieszka makijaż trzyma się 3 dni!! wszystkie moje znajome ktore tam malowała makijaż zmywały dopiero w 3 dzień cały makijaż pryska na koniec silikonem, ktory wszystko trzyma. Polecam
chyba nie zbyt higienicznie tak nosic makijaz przez 3 dni
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 17:20   #4026
piska
Raczkowanie
 
Avatar piska
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 478
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Oczywiście że nie ale przynajmniej masz pewność że wytrzyma Ci w dniu ślubu do rana a dla chętnych jeszcze dłużej
piska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 17:46   #4027
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

W sobotę fotografowałem w pałacu pod Dębami w Zalasowej całkiem fajny lokal. Z tego co wiem to wynajmuje się tylko salę a resztę trzeba zorganizować we własnym zakresie.
Na ostatnim zdjęciu z zapowiedzi widać prawie w całości salę taneczną.
http://fotoarkadiusz.blogspot.com/20...dz-slubna.html
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 09:49   #4028
Inka1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 107
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez 86martina Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie o nauki przedmałżeńskie w Katedrze w Tarnowie które tam uczęszczały do tych . Planuje teraz załatwić to i mieć z głowy.Na ich stronie piszę że są nauki są w 3 niedziele miesiąca w auli JP ale nie wiem, czy w kążdym miesiącu czy ? czy to może w jakimś konkretnym? Może ktoraś z Was coś więcej wie? I jak na tych nukach w katedrze jest-spoko czy raczej odradzacie?
W 3 niedziele każdego miesiąca. O ile dobrze pamietam o godz. 10,00. Ja osobiście polecam. Całość trwa ok 2-3 h. Najpierw są nauki. Pożniej mozliwosc spowiedzi. Jesli ktos nie chce- ma 0,5 h przerwy. A na końcu msza i podbijanie tych karteczek.
Inka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 14:06   #4029
86martina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 55
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Inka1985 Pokaż wiadomość
W 3 niedziele każdego miesiąca. O ile dobrze pamietam o godz. 10,00. Ja osobiście polecam. Całość trwa ok 2-3 h. Najpierw są nauki. Pożniej mozliwosc spowiedzi. Jesli ktos nie chce- ma 0,5 h przerwy. A na końcu msza i podbijanie tych karteczek.
dzięki za informację, już mniej więcej wiem jak to wygląda
86martina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 14:27   #4030
Irmelin333
Raczkowanie
 
Avatar Irmelin333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 250
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Inka1985 Pokaż wiadomość
W 3 niedziele każdego miesiąca. O ile dobrze pamietam o godz. 10,00. Ja osobiście polecam. Całość trwa ok 2-3 h. Najpierw są nauki. Pożniej mozliwosc spowiedzi. Jesli ktos nie chce- ma 0,5 h przerwy. A na końcu msza i podbijanie tych karteczek.
A czy w Katedrze się płaci? I ile neidziel trzeba na to poswięcic? Czy to tylko jedna niedziela, 3 i nauki zaliczone??
Irmelin333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 19:58   #4031
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Irmelin333 Pokaż wiadomość
A czy w Katedrze się płaci? I ile neidziel trzeba na to poswięcic? Czy to tylko jedna niedziela, 3 i nauki zaliczone??
o to samo chciałam zapytać
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 20:30   #4032
Effka_eb
Raczkowanie
 
Avatar Effka_eb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 42
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

zabciu czy mogła bym prosic o dalsze do danie do kalendarza...
ciasto-A.Derlaga i foto+kam- B.Sosin
__________________
Razem od 28.08.2004
Zaręczeni 27.07.2010
Ślub 07.07.2012
Effka_eb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 21:36   #4033
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Effka_eb Pokaż wiadomość
zabciu czy mogła bym prosic o dalsze do danie do kalendarza...
ciasto-A.Derlaga i foto+kam- B.Sosin
juz sie robi
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 07:28   #4034
Inka1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 107
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Napisze jeszcze raz:
Najpierw chodziliśmy do katedry do poradni rodzinnej (tam z tyłu za katedrą)Panie uczą naturalnych metod planowania rodziny
Pierwsze spotkanie jest w każdą sobotę o 18,00 o ile dobrze pamietam. Pani Was zapisuje- płaci sie 20 pln. Dostaje się karty ćwiczen i książeczke z opisem tych metod. II spotkanie jest w poniedziałki a III w środy. Zresztą na I spotkaniu babka mówi dokładnie co i jak. Po każdym spotkaniu Pani podbija ta kartke od księdza. Każde spotkanie trwało ok 1,5 godz

W 3 niedziele miesiąca jest dzien skupienia dla narzeczonych. Jest to jednorazowe. Najpierw ksiądz wykłada jakies nauki pożniej jest spowiedz i msza. Podczas mszy jest składka (ile łaska) do koszyczka. Na końcu ksiądz podbija kartki. Jak pisałam wczesniej dzien skupienia trwa ok 3 h.
Inka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 13:05   #4035
tarnowianka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Dziewczyny zapytam raz jeszcze, gdzie kupowalyscie suknie slubna? mozecie mi polecic jakis salon w Tarnowie?

Pozdrawiam
tarnowianka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 18:57   #4036
Irmelin333
Raczkowanie
 
Avatar Irmelin333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 250
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

tarnowianko 25 niestety w tarowie nie znalazłam abolutnie nic. odwiedzialam wszytskei salony i wystzsko wydawało mi się na jeddo kopyto. A suknie wreszcie kupiłam podczas pierwszej wizyty w krakowskiej Madonnie (która bardzo polecam).
Irmelin333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 19:06   #4037
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

tarnowianka miałam Ci już kiedyś odpisać, ale mi wyleciało z głowy. Ja kupiłam swoją suknię w Miss Cherie i polecam bardzo ten salon, bo suknie tam mają wg mnie bardzo ładne, a nawet teraz jest wyprzedaż kolekcji 2011, to pewnie ceny też są atrakcyjne. Mnie się jeszcze podobały suknie w Eurostylu, jeszcze wtedy na Lwowskiej, teraz chyba na Targowej, ale asortyment się im chyba nie zmienił. W każdym razie ja polecam te dwa salony, z przewagą Miss Cherie Ale oczywiście musisz przede wszystkim sama pochodzić i zobaczyć co Ci się podoba, bo może masz całkiem inny gust
rinco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 19:39   #4038
monika180888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 7
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Witam!
Ja także jestem nowa na forum Mam nadzieję, że uzyskam tu pomoc od bardziej zaawansowanych w przygotowaniach weselnych moja data to 17.08.2013 , mamy lokal i wstępnie kamerzystę ale na tym się kończy. Aktualnie poszukujemy fajnej orkiestry z okolic Dąbrowy Tarnowskiej lub Tarnowa.. Możecie coś poradzić????? Pozdrawiam
monika180888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 19:41   #4039
tarnowianka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Dzieki kochane!

W salonach o ktorych piszecie sa straszne ceny...kosmiczne. Ja znalazlam salon sukni ślubnych Padme w Tarnowie na ul. Slonecznej i tam maja sliczne suknie w dobrych cenach. Teraz maja tam wyprzedaze, zreszta jak w kazdym salonie ślubnym, ale od przyszlego tygodnia beda mieli nowa kolekcje wloskich sukien i juz jedna sobie upatrzylam.
Musze przyznac, ze wybieranie sukni ślubnej to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy w przygotowaniach ślubnych

buziaki
tarnowianka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-19, 21:42   #4040
rozowa1987
Zadomowienie
 
Avatar rozowa1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 706
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

dziewczynki i chłopcy ja z innejh beczki poszukujemy z mężemi mieszkania do wynajęcia 2 pokojowego jak wiecie cos dajcie znac na prv z góry dziekuje i pozdrawiam
__________________
NASZ ŚLUB UJĘTY NA ZDJECIACH
http://fotoarkadiusz.blogspot.com/20...snia-2010.html
rozowa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 11:14   #4041
ptysiakm
Raczkowanie
 
Avatar ptysiakm
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 83
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Jesteśmy ostatnio na etapie wyboru alkoholu na wesele i zastanawiamy się nad Panem Tadeuszem i Stockiem. Tej ostatniej wódki nie piłam nigdy ale słyszałam dobre opinie o niej.
Gdzie kupowałyście alkohol na swoje przyjęcie? Bo słyszałam żeby kupić alkohol w hurtowni to trzeba mieć koncesję? Więc zostają tylko zwykłe sklepy jak się nie ma koncesji?
__________________
Razem od 1.08.2009
Zaręczeni od 3.05.2011
Nasz ślub 25.08.2012
ptysiakm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 12:25   #4042
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez ptysiakm Pokaż wiadomość
Jesteśmy ostatnio na etapie wyboru alkoholu na wesele i zastanawiamy się nad Panem Tadeuszem i Stockiem. Tej ostatniej wódki nie piłam nigdy ale słyszałam dobre opinie o niej.
Gdzie kupowałyście alkohol na swoje przyjęcie? Bo słyszałam żeby kupić alkohol w hurtowni to trzeba mieć koncesję? Więc zostają tylko zwykłe sklepy jak się nie ma koncesji?
Moim zdaniem Pan Tadeusz najlepszy w tym przedziale cenowym i wielu tegorocznych PM także. Coś ktoś pomylił, nie trzeba mieć koncesji żeby kupować w hurtowniach - jedyne co to na koncesje jest taniej.
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 14:59   #4043
agnieszka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 234
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez ptysiakm Pokaż wiadomość
Jesteśmy ostatnio na etapie wyboru alkoholu na wesele i zastanawiamy się nad Panem Tadeuszem i Stockiem. Tej ostatniej wódki nie piłam nigdy ale słyszałam dobre opinie o niej.
Gdzie kupowałyście alkohol na swoje przyjęcie? Bo słyszałam żeby kupić alkohol w hurtowni to trzeba mieć koncesję? Więc zostają tylko zwykłe sklepy jak się nie ma koncesji?
Stock zdecydowanie lepszy i wygląda też nie mniej elegancko niż Tadek, który nie jest lubianym trunkiem z tego co słyszałam. My planujemy zakup Stocka w hurtowni alkoholu w Lisiej Górze, ale słyszałam, że najtaniej jest w Eurocash-u na Elektrycznej.
agnieszka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 18:27   #4044
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez monika180888 Pokaż wiadomość
Witam!
Ja także jestem nowa na forum Mam nadzieję, że uzyskam tu pomoc od bardziej zaawansowanych w przygotowaniach weselnych moja data to 17.08.2013 , mamy lokal i wstępnie kamerzystę ale na tym się kończy. Aktualnie poszukujemy fajnej orkiestry z okolic Dąbrowy Tarnowskiej lub Tarnowa.. Możecie coś poradzić????? Pozdrawiam
moze KDA ?oni sa z Dąbrowy

Cytat:
Napisane przez ptysiakm Pokaż wiadomość
Jesteśmy ostatnio na etapie wyboru alkoholu na wesele i zastanawiamy się nad Panem Tadeuszem i Stockiem. Tej ostatniej wódki nie piłam nigdy ale słyszałam dobre opinie o niej.
Gdzie kupowałyście alkohol na swoje przyjęcie? Bo słyszałam żeby kupić alkohol w hurtowni to trzeba mieć koncesję? Więc zostają tylko zwykłe sklepy jak się nie ma koncesji?
my mielismy stocka i kupowalismy w Lisiej Gorze
a tadka brat mial na weselu i polowe mial oryginalna a polowe podrobe wypic sie nie dalo gdzie kupowal nie wiem
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 19:10   #4045
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez ewka1368 Pokaż wiadomość
moze KDA ?oni sa z Dąbrowy

my mielismy stocka i kupowalismy w Lisiej Gorze
a tadka brat mial na weselu i polowe mial oryginalna a polowe podrobe wypic sie nie dalo gdzie kupowal nie wiem
Dlatego na większości imprez firmowych piwo jest w butelkach o,33 a wódka w innych niż 0,5 l. Po prostu podrabiane jest to co najlepiej się sprzedaje czyli 0,5 l.

Ja nigdy nie pije w pracy - ostatnio na weselu była czysta żołądkowa i zespół stwierdził, że podróba.
__________________
<ciach_reklama>

Edytowane przez Emir1994
Czas edycji: 2011-10-20 o 19:22
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 21:37   #4046
rozowa1987
Zadomowienie
 
Avatar rozowa1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 706
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Dlatego na większości imprez firmowych piwo jest w butelkach o,33 a wódka w innych niż 0,5 l. Po prostu podrabiane jest to co najlepiej się sprzedaje czyli 0,5 l.

Ja nigdy nie pije w pracy - ostatnio na weselu była czysta żołądkowa i zespół stwierdził, że podróba.
ja na swoim slubie chyba 3o butelek mialam kupione niecaly rok p[rzed slubeb i druga czesc dokupywalam 2 mies przed slubem czystej żełondkowej i ta druga polowa byla calkiem gorsza od pierwszej wiec cos w ty jest
__________________
NASZ ŚLUB UJĘTY NA ZDJECIACH
http://fotoarkadiusz.blogspot.com/20...snia-2010.html
rozowa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 18:23   #4047
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Dlatego na większości imprez firmowych piwo jest w butelkach o,33 a wódka w innych niż 0,5 l. Po prostu podrabiane jest to co najlepiej się sprzedaje czyli 0,5 l.

Ja nigdy nie pije w pracy - ostatnio na weselu była czysta żołądkowa i zespół stwierdził, że podróba.
my jhak kupowalismy do nas na wesele stocka to byl ponoc bardzo dobry a teraz jak juz sie kupi to inny smak podróba
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 18:41   #4048
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez ewka1368 Pokaż wiadomość
my jhak kupowalismy do nas na wesele stocka to byl ponoc bardzo dobry a teraz jak juz sie kupi to inny smak podróba
Prawda jest chyba inna, zespoły o tym już nie raz mi mówiły, po prostu jak wchodzili na rynek byli nowością to się starali, a jak rynek zdobyli to obniżyli poprzeczkę. Teraz nawet skojarzyłem, że ciotka któregoś z tegorocznych PM była przedstawicielką stocka w Tarnowie i też to mówiła. Wystawiała stocka na tarnowskich targach ślubnych.
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 14:51   #4049
inesitka
Raczkowanie
 
Avatar inesitka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 266
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Byliśmy w weekend na dwóch weselach i na jednym był Stock a na drugim Żołądkowa i szczerze mówiąc Stock jakoś wcale mi nie smakował Jak dla mnie lepsza już była ta Żołąkowa
__________________

Razem od 7.02.2005
Zaręczeni od 2.01.2010
Nasz ślub 9.07.2011
inesitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 20:04   #4050
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Prawda jest chyba inna, zespoły o tym już nie raz mi mówiły, po prostu jak wchodzili na rynek byli nowością to się starali, a jak rynek zdobyli to obniżyli poprzeczkę. Teraz nawet skojarzyłem, że ciotka któregoś z tegorocznych PM była przedstawicielką stocka w Tarnowie i też to mówiła. Wystawiała stocka na tarnowskich targach ślubnych.
moze ja sie nie znam
sama wywnioskowalam ze moze to tak bylo
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:56.