DIOR - kolorówka - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-03, 10:59   #4051
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh faktycznie troche sie pomylilo


mozna zmienic 12h bez doplaty zadnej a pozniej to juz nie wiem jak jest ale wystawienie kosztuje grosze, mogla wystawic nowa aukcje-no ale kto co lubi
Śmieszne nie ? Wystawić aukcję ze zdjęciem nie tego przedmiotu co trzeba i oczekiwać, że ktoś będzie to licytować, a wcześniej jeszcze prosić o zdjęcia Ludzie to są jednak fajni


Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ojej moj kotek sie zdenerwowal
nie denerwowac mi kotka!
miiijaaałłłł mrrr mrrr mrrr - mruczę dla Ciebie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja to jestem ta zwykla dziewczyna!
Akuuurat...Ty się dim przyznaj jakie wałki kręcisz i gdzie To przecież niemożliwe żeby studentka z Diorem w kosmetyczce paradowała
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 11:06   #4052
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Śmieszne nie ? Wystawić aukcję ze zdjęciem nie tego przedmiotu co trzeba i oczekiwać, że ktoś będzie to licytować, a wcześniej jeszcze prosić o zdjęcia Ludzie to są jednak fajni

miiijaaałłłł mrrr mrrr mrrr - mruczę dla Ciebie

Akuuurat...Ty się dim przyznaj jakie wałki kręcisz i gdzie To przecież niemożliwe żeby studentka z Diorem w kosmetyczce paradowała
ooOOo jak ladnie mruczysz
heh no wlasnie jakbym ja szukala cieni Diora, trafila na ta aukcje i tutaj taki lol zobaczyla to od razu bym podziekowala, a nie o zdjecie prosila
heh ja dostaje kieszonkowe co miesiac cale 150zl!
a do tego sprzedaje ze swojej kosmetyczki to co nie uzywam i poprostu kupuje i sprzedaje handelik! zreszta nie wydaje na ciuchy od pewnego czasu(od kiedy wszystkie ciuchy za lozkiem leza bo w szafach miejsca nie mam) i to mam urodziny, to Dzien Dziecka to to itd i zawsze cos odloze wedlug mnie jak sie chce to mozna miec
a poza tym sprzedaje organy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 11:08   #4053
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Nie no, coraz ciekawiej się tu robi.
Dobra, to rozkminiajcie same, ile z nas to prostytutki, ile złodziejki, ile panie prezes, a ile to zwykłe dziewczyny, które np. potrafią coś tam zaoszczędzić i odłożyć czasem na droższy zakup. Ja się tego nie podejmę.

Miłego dnia
Padlam No dobra, to ja sie przyznam - prowadzam sie ze starszymi panami Wczoraj dostalam od jednego z nich kieszonkowe i odrazu wpadlam do swiatyni, oczywiscie do Diora z zamiarem kupna blyszczyka. Obejrzalam dokladnie te nowe Lip Polish - niestety na moich ustach zaden nie wygladal dobrze Ale nie ma tego zlego, bo byl jeszcze dior addict 137 - sliczny bezyk no i pomadki high shine. Przetestowalam oba i odrazu wiedzialam, ze high shine bedzie moja. Jest naprawde cudowna: mieciutka, delikatna, nawilza usta i dlugo sie utrzymuje, a co dla mnie tez wazne, nie klei sie wcale. Mam odcien 260 - bardzo delikatny, jasny roz, podbija kolor ust. Slicznie odbija swiatlo, ale drobinek sie w ogole nie czuje. No po prostu cudo, jestem zakochana Kolejny uklon dla Diora

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ooOOo jak ladnie mruczysz
heh no wlasnie jakbym ja szukala cieni Diora, trafila na ta aukcje i tutaj taki lol zobaczyla to od razu bym podziekowala, a nie o zdjecie prosila
heh ja dostaje kieszonkowe co miesiac cale 150zl!
a do tego sprzedaje ze swojej kosmetyczki to co nie uzywam i poprostu kupuje i sprzedaje handelik! zreszta nie wydaje na ciuchy od pewnego czasu(od kiedy wszystkie ciuchy za lozkiem leza bo w szafach miejsca nie mam) i to mam urodziny, to Dzien Dziecka to to itd i zawsze cos odloze wedlug mnie jak sie chce to mozna miec
a poza tym sprzedaje organy

Dimiti nie tlumacz sie, bo autorka pytania naprawde uzna je za zasadne
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 11:09   #4054
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a poza tym sprzedaje organy
No dobrze, że chociaż na koniec powiedziałaś prawdę bo już przyspiałam jak wymieniałaś te rzekomo legalne źródła finansowania swojego snobizmu
Oczywiście chodzi o organy, taki instrument co to się w kościele na nich gra jak przypuszczam
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 11:11   #4055
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Padlam No dobra, to ja sie przyznam - prowadzam sie ze starszymi panami Wczoraj dostalam od jednego z nich kieszonkowe i odrazu wpadlam do swiatyni, oczywiscie do Diora z zamiarem kupna blyszczyka. Obejrzalam dokladnie te nowe Lip Polish - niestety na moich ustach zaden nie wygladal dobrze Ale nie ma tego zlego, bo byl jeszcze dior addict 137 - sliczny bezyk no i pomadki high shine. Przetestowalam oba i odrazu wiedzialam, ze high shine bedzie moja. Jest naprawde cudowna: mieciutka, delikatna, nawilza usta i dlugo sie utrzymuje, a co dla mnie tez wazne, nie klei sie wcale. Mam odcien 260 - bardzo delikatny, jasny roz, podbija kolor ust. Slicznie odbija swiatlo, ale drobinek sie w ogole nie czuje. No po prostu cudo, jestem zakochana Kolejny uklon dla Diora

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Dimiti nie tlumacz sie, bo autorka pytania naprawde uzna je za zasadne
to to ja wiem, ale mi to nie przeszkadza w koncu lepiej zeby wiedzieli ludzie, ze ja kombinator od organow jestem

dalabys zdjecia Diorka chce oczy nacieszyc bo jak tak chwalisz to cos w tym musi byc

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No dobrze, że chociaż na koniec powiedziałaś prawdę bo już przyspiałam jak wymieniałaś te rzekomo legalne źródła finansowania swojego snobizmu
Oczywiście chodzi o organy, taki instrument co to się w kościele na nich gra jak przypuszczam
tego juz nie zdradze! ja mam takie urzadzenie jak faceci w czerni mieli-kasownik pamieci takze jakby ktos czegos nie pamietam a tak sie dziwnie czul od srodka no to przynajmniej nie bedzie do mnie reklamacji skladal
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 11:18   #4056
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
tego juz nie zdradze!
I słusznie. Jakby co to, wiesz - nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiona jestem. A w ogóle to jest sobota
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 11:20   #4057
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
I słusznie. Jakby co to, wiesz - nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiona jestem. A w ogóle to jest sobota

no ale jakby nie bylo na Diorka styknie za to
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 11:23   #4058
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

no ale jakby nie bylo na Diorka styknie za to
A Dior to podstawa Jak bułka kajzerka
Nie no, idę na spacer...odbija mi
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 11:50   #4059
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka

o mamusiu a tu co sie dzieje ...

Dimiti i powiedz mi jeszcze, ze ja offtopuje

Ulinka pokaz pomadke ... ufff... jak dobrze, ze ja pomadek nie lubie ... choc nie powiem czasami kusza
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 11:55   #4060
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A Dior to podstawa Jak bułka kajzerka
Nie no, idę na spacer...odbija mi

to idz, ale uwazaj na organistow bo wiesz my zarabiamy 7 dni w tygodniu a ja shimmera chce nowego wiec bardzo aktywna jestem!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
o mamusiu a tu co sie dzieje ...

Dimiti i powiedz mi jeszcze, ze ja offtopuje

Ulinka pokaz pomadke ... ufff... jak dobrze, ze ja pomadek nie lubie ... choc nie powiem czasami kusza
ano TY ja to tylko przybylam na ratunek! i tak samo wyszlo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 12:25   #4061
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: DIOR - kolorówka

ale nie wiem, czemu się tak tym przejmujecie i odnosicie zaraz do siebie, ktoś pyta, forum jest anonimowe, można np powiedzieć - zarabiam, mam od mamy, mam od faceta
a tak to tylko masowe obrażalstwo

ale naprawdę wizaż to taki wycinek populacji i skoro procentowo ileś tam osób jest blondynami, szatynami, lubi koty, a nie psy, to tak samo jest tu część oszustów (co widać dobitnie na wymiankowym)


skoro na inne tematy można żartować, to i na ten temat też. Zresztą głupich pytań nie ma.
cmok, kończę off-top i liczę na czytanie ze zrozumieniem
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 12:37   #4062
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
ale nie wiem, czemu się tak tym przejmujecie i odnosicie zaraz do siebie, ktoś pyta, forum jest anonimowe, można np powiedzieć - zarabiam, mam od mamy, mam od faceta
a tak to tylko masowe obrażalstwo

ale naprawdę wizaż to taki wycinek populacji i skoro procentowo ileś tam osób jest blondynami, szatynami, lubi koty, a nie psy, to tak samo jest tu część oszustów (co widać dobitnie na wymiankowym)


skoro na inne tematy można żartować, to i na ten temat też. Zresztą głupich pytań nie ma.
cmok, kończę off-top i liczę na czytanie ze zrozumieniem
ale nikt sie nie obraza tylko takie pytania sa troche nie na miejscu i niektorzy maja prawo napisac co o tym mysla
ale masz uszy na tym avku!

A ja sie zastanawiam czy z Diora jest jakis brazer, ktory faktycznie ma ladny odcien bo chce kupic 030 z de soleil, ale co chwile gdzies slysze, ze na twarzy jest jednak pomaranczowawy

teraz mi sie pojawia reklama rexony
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 12:40   #4063
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: DIOR - kolorówka

Chciałam tę szmineczkę obadać na stronie Diora, ale mi nie otwiera makeup'u....Szukam lekkiego różyku na lato....Może coś na all wylookam....
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 12:49   #4064
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: DIOR - kolorówka

Witam ponownie kobietki. Z racji durnej pracy i braku czasu mam okolo 20 minut na napad na drogerie a poszukuje piateczki cieni w chlodnym odcieniu, co byscie mi polecily?
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 13:28   #4065
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
liczę na czytanie ze zrozumieniem
Nie mam z tym problemu
No cmok cmok...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 15:09   #4066
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Padlam No dobra, to ja sie przyznam - prowadzam sie ze starszymi panami Wczoraj dostalam od jednego z nich kieszonkowe i odrazu wpadlam do swiatyni, oczywiscie do Diora z zamiarem kupna blyszczyka. Obejrzalam dokladnie te nowe Lip Polish - niestety na moich ustach zaden nie wygladal dobrze Ale nie ma tego zlego, bo byl jeszcze dior addict 137 - sliczny bezyk no i pomadki high shine. Przetestowalam oba i odrazu wiedzialam, ze high shine bedzie moja. Jest naprawde cudowna: mieciutka, delikatna, nawilza usta i dlugo sie utrzymuje, a co dla mnie tez wazne, nie klei sie wcale. Mam odcien 260 - bardzo delikatny, jasny roz, podbija kolor ust. Slicznie odbija swiatlo, ale drobinek sie w ogole nie czuje. No po prostu cudo, jestem zakochana Kolejny uklon dla Diora

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------




Dimiti nie tlumacz sie, bo autorka pytania naprawde uzna je za zasadne
Ulinka, a jak testujesz kolorek na ustach w perfumerii?
nakładasz bezpośrednio na usta z testera? czy jakoś pędzelkiem...

tak pytam bo ja wybieram kolor tylko na podstawie testu na dłoni i niestety nie zawsze się to sprawdza, bo jednak kolor ust ma znaczenie...

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
Witam ponownie kobietki. Z racji durnej pracy i braku czasu mam okolo 20 minut na napad na drogerie a poszukuje piateczki cieni w chlodnym odcieniu, co byscie mi polecily?
chłodnych paletek jest sporo zależy w jakich kolorach - szarości, brązy, róże... cała masa
a poza tym nie wiemy co już masz...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 16:48   #4067
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: DIOR - kolorówka

kolekcja jesienna z bliska
http://www.makeupandbeautyblog.com/c...t-impressions/
(oprócz kilku kosmetyków shimmera itp )
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 17:31   #4068
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
kolekcja jesienna z bliska
ooo... glowna kusiciekla sie pokazala ... shimmerek tam tez jest ... slicznosci... piateczka i dwojeczka
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 17:42   #4069
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
kolekcja jesienna z bliska
http://www.makeupandbeautyblog.com/c...t-impressions/
(oprócz kilku kosmetyków shimmera itp )
ajjj! podoba mi sie w sumie jeden blyszczyk, cienie i te roze ale ja mam zakaz zakupow wiec jestem uratowana! ale piateczki sliczne
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 17:49   #4070
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: DIOR - kolorówka

Piąteczka rzeczywiście cudna, podoba mi się też drugi zestaw jazzowy, ale mam nadzieję, że na mnie będą wyglądać paskudnie, bo inaczej chyba pójdę z torbami .
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 18:06   #4071
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: DIOR - kolorówka

jak napisze ze podobają mi się piątki to juz będzie nudne wiec napisze ,ze chcę Diora Creme de gloss i dwójeczke cienie a shimmer co tam robi ?- mogliby znowu jakąś puścić limitowankę na jesień

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ooo... glowna kusiciekla sie pokazala ...
hehe
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 18:20   #4072
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka

Jazz Club 02 tez juz sie pokazal na ebayu... ale nic specjalnego... jak juz to 01 lepiej wyglada... ale na szczescie nic dla mnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dior jazz.jpg (38,8 KB, 60 załadowań)
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 20:02   #4073
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
I słusznie. Jakby co to, wiesz - nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiona jestem. A w ogóle to jest sobota
A jak wolna sobota, to i wolny jestem

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
o mamusiu a tu co sie dzieje ...

Dimiti i powiedz mi jeszcze, ze ja offtopuje

Ulinka pokaz pomadke ... ufff... jak dobrze, ze ja pomadek nie lubie ... choc nie powiem czasami kusza
Chetnie pokaze, jak tylko sie bateryjki naladuja. Dostalam dzis kupon na kolejna znizke w douglasie i juz poluje na kolejny kolorek tej pomadeczki. No urzekla mnie po prostu.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Ulinka, a jak testujesz kolorek na ustach w perfumerii?
nakładasz bezpośrednio na usta z testera? czy jakoś pędzelkiem...

tak pytam bo ja wybieram kolor tylko na podstawie testu na dłoni i niestety nie zawsze się to sprawdza, bo jednak kolor ust ma znaczenie...

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------



chłodnych paletek jest sporo zależy w jakich kolorach - szarości, brązy, róże... cała masa
a poza tym nie wiemy co już masz...
Jakkolwiek durnowato to zabrzmi, zwykle mam ze soba pedzelek Zawsze wtedy, kiedy wiem, ze chce kupic szminke lub blyszczyk, tak tez bylo i wczoraj. Na szczescie babeczki mnie tam wszystkie znaja i podchodza z dystansem do moich pomyslow

A co do nowej kolekcji, cienie naprawde kusza
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 08:19   #4074
patrycja77
Raczkowanie
 
Avatar patrycja77
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 322
Dot.: DIOR - kolorówka

juz nie bede o nic pytac nie wiedzialam ze tak mnie napadniecie
patrycja77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 13:51   #4075
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez patrycja77 Pokaż wiadomość
juz nie bede o nic pytac nie wiedzialam ze tak mnie napadniecie
pytac zawsze mozna... tylko fajnie jakby bylo zwiazane z tematem... a pytanie o finanse jest lekko nietaktowne i tu akurat niezbyt na miejscu
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 07:24   #4076
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: DIOR - kolorówka

Podoba mi się błyszczyk Sweet praline i lakier do paznokci. Piąteczki mnie nie kuszą bo z takimi kolorami moje oczy wyglądają na zmęczone. Więc kieszeń nie ucierpi
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 11:28   #4077
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
kolekcja jesienna z bliska
http://www.makeupandbeautyblog.com/c...t-impressions/
(oprócz kilku kosmetyków shimmera itp )
Co tam robi Shimmer Rose? Oby wprowadzili jakas shimmerowa limitowanke na jesien.
Piatka mi sie nie podoba, te fiolety troche za jasne .
Ale jazzy wygladaja obiecujaco... . Moze w koncu uda mi sie kupic jakas Diorowa paletke. Nie mam jeszcze zadnej, na nic nie potrafie sie zdecydowac .

Offtop:
Sineira, wlasnie przeczytalam, ze to dzieki zlomowi masz kase na zakupy. Troche mnie tym zniesmaczyłaś. Ja naprawde rozumiem, ze bogaci panowie po 80-ce nie tryskaja energia, ale żeby od razu nazywac ich zlomem?

Edytowane przez chocolatka
Czas edycji: 2009-07-05 o 11:57
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 12:14   #4078
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: DIOR - kolorówka

Taaaa ja jakos dostaje ze stazu co miesiac 670zl i mam z tych drozszych AŻ Platinum Illiminator z Estee I jakos nie moge wciaz kupic nic drozszego bo ciagle mi kasy nie starcza o_O Chyba za duzo przepuszczam na zlotach motocyklowych
Ma sie to zboczenie
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 13:14   #4079
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez chocolatka Pokaż wiadomość
Co tam robi Shimmer Rose? Oby wprowadzili jakas shimmerowa limitowanke na jesien.
Piatka mi sie nie podoba, te fiolety troche za jasne .
Ale jazzy wygladaja obiecujaco... . Moze w koncu uda mi sie kupic jakas Diorowa paletke. Nie mam jeszcze zadnej, na nic nie potrafie sie zdecydowac .
yyyy nie wiem co tam robi shimmer.... a shimmerowa limitowanka na jesien by sie przydała
fiolety są mocno nasycone -oglądałam zdj, które wklejała desti z ebaya
te zdj jest troche przekłamane , mam 4 paletki piątek diora i jestem z kazdej zadowolona mam nadzieje ,ze jezzy do mnie tez dołączy
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 13:31   #4080
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez chocolatka Pokaż wiadomość
Offtop:
Sineira, wlasnie przeczytalam, ze to dzieki zlomowi masz kase na zakupy. Troche mnie tym zniesmaczyłaś. Ja naprawde rozumiem, ze bogaci panowie po 80-ce nie tryskaja energia, ale żeby od razu nazywac ich zlomem?
Wiesz energia, to nie jedyne czym tacy panowie nie tryskaja Bo oczywiscie nie tryskaja tez dobrym humorem jak by kto mial watpliwosci


A jazzowa kolekcja jesienna wcale mi sie nie podoba. Nic a nic. I dobrze. Wystarczy, ze na letniej sie zrujnowalam...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.