Wszystko o Tż-tach wiemy - za 2 lata ślubujemy! PM 2017 cz. 2 :D - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-25, 18:26   #4051
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Wszystko o Tż-tach wiemy - za 2 lata ślubujemy! PM 2017 cz. 2 :D

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Gratki! Na jakim progu finansowym stanęło?
Przepraszam jeśli pomylę-ale Ty wklejałaś tu link do tego zespołu, co dziewczyna w nim śpiewa tak?
Tak i pamiętam, że Wam się nie spodobało W sumie fakt, nie polecam słuchać zakładki 'demo' bo faktycznie tam to średnio brzmi. Na youtubie lepiej, taki zwykły zespół jak dla nas. Podoba nam się, że mają wszystkie instrumenty, perkusję, gitary i tak dalej. Zawsze to inny efekt Płacimy 3700 z dojazdem więc w sumie macie rację, że to nie jest dużo.

serduszko gratulacje
__________________
Instagram

20.08.2016

Edytowane przez aguleekk
Czas edycji: 2015-03-25 o 18:27
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 18:31   #4052
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Wszystko o Tż-tach wiemy - za 2 lata ślubujemy! PM 2017 cz. 2 :D

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Tak i pamiętam, że Wam się nie spodobało W sumie fakt, nie polecam słuchać zakładki 'demo' bo faktycznie tam to średnio brzmi. Na youtubie lepiej, taki zwykły zespół jak dla nas. Podoba nam się, że mają wszystkie instrumenty, perkusję, gitary i tak dalej. Zawsze to inny efekt Płacimy 3700 z dojazdem więc w sumie macie rację, że to nie jest dużo.

serduszko gratulacje
Wiesz mój zespół też mógłby wielu osobom się nie podobać poza tym co do demo na stronie masz rację. Znam zespół który jest super,ale ich wersje "studyjne" na yt..
Przepraszam znowu za pytanie: dwa dni wesela? Bo ja jeszcze nie ogarniam,ktora z nas ma jak wesele
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 18:35   #4053
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Wszystko o Tż-tach wiemy - za 2 lata ślubujemy! PM 2017 cz. 2 :D

Niee, nie chcemy poprawin. Poprawiny będą nieoficjalnie w domu
Sama nie wiem czy te 3700 to mało czy dużo, ale widziałam, że dziewczyny płacą spokojnie ponad 4 tyś.
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 18:39   #4054
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Wszystko o Tż-tach wiemy - za 2 lata ślubujemy! PM 2017 cz. 2 :D

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Niee, nie chcemy poprawin. Poprawiny będą nieoficjalnie w domu
Sama nie wiem czy te 3700 to mało czy dużo, ale widziałam, że dziewczyny płacą spokojnie ponad 4 tyś.
Ja za 3800 mam dwa dni,ale jeszcze nie jesteśmy zdecydowani na ten zespół.
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 18:42   #4055
serduszko165
Zakorzenienie
 
Avatar serduszko165
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: SB
Wiadomości: 10 781
Dot.: Wszystko o Tż-tach wiemy - za 2 lata ślubujemy! PM 2017 cz. 2 :D

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Niee, nie chcemy poprawin. Poprawiny będą nieoficjalnie w domu
Sama nie wiem czy te 3700 to mało czy dużo, ale widziałam, że dziewczyny płacą spokojnie ponad 4 tyś.
Mało Ja prawdopodobnie 5800 z dojazdem :/

U mnie są poprawiny, właśnie ze względu na dużą ilość przyjezdnych.
serduszko165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 18:50   #4056
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Wszystko o Tż-tach wiemy - za 2 lata ślubujemy! PM 2017 cz. 2 :D

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Ja za 3800 mam dwa dni,ale jeszcze nie jesteśmy zdecydowani na ten zespół.
To dobra oferta U nas w sumie chcą 3500 ale że dojazd ponad 100 km to doliczają te 200 zł.
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 18:53   #4057
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Wszystko o Tż-tach wiemy - za 2 lata ślubujemy! PM 2017 cz. 2 :D

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Ale wesele ludzie traktują trochę inaczej. To takie rodzinne święto. Nie ma wielu okazji by się spotkac wszyscy razem, calą rodziną. Dlatego pewnie rodzice wtedy chcą wziąć dzieci,zeby moc sie nimi tez pochwalić
u mnie na weselu nie będzie całej rodziny, niektórzy się przez to pewnie obrażą, ale mi to lotto
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-25, 19:36   #4058
AguskaGCW2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Wszystko o Tż-tach wiemy - za 2 lata ślubujemy! PM 2017 cz. 2 :D

Ja za jedną noc za zespół płacę 3800, w mojej okolicy to mało, bo niektórzy życzą sobie nawet i blisko pięć.

Co do poprawin to u mnie będą już bez zespołu i dla najbliższej rodziny w niedzielę po południu.

Jeśli chodzi o kucharkę, to nie wiem jak jest u Was, ale u mnie kucharka ma swoją ekipę.
AguskaGCW2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 20:02   #4059
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Wszystko o Tż-tach wiemy - za 2 lata ślubujemy! PM 2017 cz. 2 :D

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
A ja nie uznaję dopraszania. Mozna poczuć się jak zapchajdziura i gdyby ktoś mnie doprosił na wesele to na pewno bym nie poszła.
Bez przesady. Nie każdy ma fundusze na zaproszenie tylu osób ile chce (lub ma za mało miejsca na sali) i najczęściej znajomych odpuszcza - żeby zaprosić w to miejsce np rodzinę. Wtedy jak rodzina odmawia to zaprasza tych znajomych na których mu zależało. Co w tym dziwnego?

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
No weź hahaha Szalona jesteś, to trochę bezczelnością aż zalatuje
A Wy chyba przewrażliwione jesteście.

Skoro młodzi decydują się na wesele bez dzieci to widocznie mają taki powód. Brak funduszy, miejsca albo po prostu nie chcą. Ja też uważam że wesele to nie miejsce dla dzieci - mimo że dzieci kocham i u nas na weselu były. Ja swojego dziecka na wesela ciągać nie zamierzam a jak już to na 2godz i do domu wraca.
I jak ktoś zaprasza bez dzieci - to goście powinni to uszanować i albo dzieci z kimś zostawić (nie zaprasza się dzień przed - spokojnie można zorganizować opiękę) albo po prostu nie przyjść. Ich decyzja. A dużo osób się bulwersuje - no bo jak mam Alanka z babcią zostawić?! On chciał się pobawić z Wami!
Na przykładzie taedio : 30 dzieci - można spokojnie 15 osób dorosłych w to miejsce zaprosić

Edytowane przez 201604261006
Czas edycji: 2015-03-25 o 20:03
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 20:11   #4060
nivea91
Zakorzenienie
 
Avatar nivea91
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6 485
Dot.: Wszystko o Tż-tach wiemy - za 2 lata ślubujemy! PM 2017 cz. 2 :D

Cytat:
Napisane przez AguskaGCW2 Pokaż wiadomość
Kucharka ma swoją ekipę, ewentualnie jeśli coś trzeba pomóc to mówi o tym, ale to są drobne sprawy. Nie pierwsze takie wesele w mojej rodzinie A uwierz wesele wychodzi dużo taniej, także jeśli mam zaoszczędzić te 10 czy 15 tyś na 200-stu osobach, to logiczne, że wolę pomóc kucharce w takich pierdołach

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------



Tak, stwierdzenie kinder bal w tym przypadku jest chore
U nas też chyba weźmiemy kucharkę, która ma swoją ekipę, bo to wychodzi dużo taniej

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez serduszko165 Pokaż wiadomość
I od pogody.... Ja niby początek września, ale co będzie to się okaże Ale uważam, że decyzja czy brać dziecko czy nie powinna należeć do rodziców, nie młodych.

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------


Ale jak rodzic nie chce to nie musi brać dziecka, a nie że mlodzi napiszą, że nie mogę to skaczę do nieba bo mam wolne od opieki, a jak napiszą,że z dzieckiem to muszę je brać.
Wg mnie to jest dzień państwa młodych i to oni decydują kto ma tam być. Jeżeli rodzic się obrazi się, że zaprasza się ich bez dzieci to dla mnie to jest dziwne ;/
__________________
www.pmiska.pl
nivea91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 20:16   #4061
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Wszystko o Tż-tach wiemy - za 2 lata ślubujemy! PM 2017 cz. 2 :D

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
Bez przesady. Nie każdy ma fundusze na zaproszenie tylu osób ile chce (lub ma za mało miejsca na sali) i najczęściej znajomych odpuszcza - żeby zaprosić w to miejsce np rodzinę. Wtedy jak rodzina odmawia to zaprasza tych znajomych na których mu zależało. Co w tym dziwnego?


A Wy chyba przewrażliwione jesteście.

Skoro młodzi decydują się na wesele bez dzieci to widocznie mają taki powód. Brak funduszy, miejsca albo po prostu nie chcą. Ja też uważam że wesele to nie miejsce dla dzieci - mimo że dzieci kocham i u nas na weselu były. Ja swojego dziecka na wesela ciągać nie zamierzam a jak już to na 2godz i do domu wraca.
I jak ktoś zaprasza bez dzieci - to goście powinni to uszanować i albo dzieci z kimś zostawić (nie zaprasza się dzień przed - spokojnie można zorganizować opiękę) albo po prostu nie przyjść. Ich decyzja. A dużo osób się bulwersuje - no bo jak mam Alanka z babcią zostawić?! On chciał się pobawić z Wami!
Na przykładzie taedio : 30 dzieci - można spokojnie 15 osób dorosłych w to miejsce zaprosić
Ok mówię jak ja to widzę. Ja raz miałam sytuację, gdzie PM odmówiło bardzo dużo osób i podopraszała z łapanki. Oczywiście nie poszłam. Dla mnie to tylko fakt tego,żeby kasa się z kopert zgadzała. Jeśli mówimy o tym co napisałaś to ok. Ale zapraszanie w miejsce tych co odmówili jakiejś rodziny ktorej nigdy na oczy się nie widziało,albo znajomych z którymi widze się kilka razy w ciągu roku to przesada.
A co do Twojego drugiego odnośnika to chyba nie wyłapałaś,że ja się z tego smiałam. Wyobraziłam sobie sytuację jak loloo siada na kanapie i zaczyna swój monolog podczas zapraszania Więc nie rozumiem Twojego zarzutu o przewrazliwieniu.
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-25, 20:18   #4062
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Wszystko o Tż-tach wiemy - za 2 lata ślubujemy! PM 2017 cz. 2 :D

nie monolog, a jedno zdanie
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 20:22   #4063
nivea91
Zakorzenienie
 
Avatar nivea91
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6 485
Dot.: Wszystko o Tż-tach wiemy - za 2 lata ślubujemy! PM 2017 cz. 2 :D

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Ja po prostu miałam do czynienia z takimi weselami,słyszałam z opowieści i nie zdecyduje sie na to. Wiem,że u mnie nie miałby kto pomagać. Nie wierzę w to,że kucharka sama zapewnia az tyle ludzi,że nic nie musisz robić. to naprawdę dużo pracy. A chcę zebym ja,TŻ,nasi bliscy czas do slubu spędzili sobie przyjemnie
Uwierz, byłam na kilku weselach, gdzie kucharka oprócz zakupu produktów nie potrzebowała niczego. Ma swoich ludzi, którzy wiedzą co robić, jak i kiedy, więc praca idzie szybciej, niż kiedy przychodzą ludzie, którzy nie mieli z tym do czynienia. Sama byłam przekonana, że wezmę catering, ale teraz myślę że chyba jednak kucharka.

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Ok mówię jak ja to widzę. Ja raz miałam sytuację, gdzie PM odmówiło bardzo dużo osób i podopraszała z łapanki. Oczywiście nie poszłam. Dla mnie to tylko fakt tego,żeby kasa się z kopert zgadzała. Jeśli mówimy o tym co napisałaś to ok. Ale zapraszanie w miejsce tych co odmówili jakiejś rodziny ktorej nigdy na oczy się nie widziało,albo znajomych z którymi widze się kilka razy w ciągu roku to przesada.
A co do Twojego drugiego odnośnika to chyba nie wyłapałaś,że ja się z tego smiałam. Wyobraziłam sobie sytuację jak loloo siada na kanapie i zaczyna swój monolog podczas zapraszania Więc nie rozumiem Twojego zarzutu o przewrazliwieniu.
Jeżeli ktoś przy zapraszaniu od razu mówi że nie przyjdzie a ja od razu w to miejsce zaprosze kogoś innego, to kto sie połapie że jest dopraszany ?:P
__________________
www.pmiska.pl
nivea91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 20:26   #4064
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Wszystko o Tż-tach wiemy - za 2 lata ślubujemy! PM 2017 cz. 2 :D

Cytat:
Napisane przez nivea91 Pokaż wiadomość



Jeżeli ktoś przy zapraszaniu od razu mówi że nie przyjdzie a ja od razu w to miejsce zaprosze kogoś innego, to kto sie połapie że jest dopraszany ?:P
W takiej sytuacji nadal trwa proces zapraszania :P
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 20:39   #4065
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Wszystko o Tż-tach wiemy - za 2 lata ślubujemy! PM 2017 cz. 2 :D

Cytat:
Napisane przez AguskaGCW2 Pokaż wiadomość
Ja osobiście nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Sama najbliższą rodzinę zapraszam z dziećmi. Mam dwóch braci rodzonych z dzieciakami, więc niby jak mogę ich samych zaprosić? Przecież to chore


Sorry, ale chore to jest to, że nazywasz niezapraszanie dzieci chorym. Wesele to impreza całonocna z głośną muzyką i alkoholem-ktoś może uznać, że nie jest to miejsce dla dzieci. I ma rację!

Mówię to ja-osoba, która mimo wszystko zaprasza najmłodszych, gdyż bardziej przemawia do mnie fakt, że jest to impreza rodzinna.

Można swoje zdanie wyrazić kulturalnie? Można!

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Wiem,ze to duża oszczędnośc,ale wiem ze u mnie jest tak ze cala rodzina zaangazowana w przygotowania bo tyle rak potrzeba do pracy. Ponadto sprzatanie, dekoracje. Póxniej kieliszek wodki na weselu i o 22 chce się spać.

Dziewczyny a moze ktoras z Was bedzie miec wesele bez alkoholU?


Nie jestem fanką alkoholu, ale nie wyobrażam sobie, by jakieś wesele było bez niego.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 21:00   #4066
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Wszystko o Tż-tach wiemy - za 2 lata ślubujemy! PM 2017 cz. 2 :D

witam

Widzę, że małe spięcie w postaci 'zapraszać dzieci' czy 'nie zapraszać dzieci'. To dość drażliwy temat, bo ile razy się nie pojawia, zaraz się ktoś burzy i przesadza. Można swoje zdanie wyrazić w sposób nie obrażający nikogo.

U mnie na razie jest mało dzieci w rodzinie, ale jeśli się takowe przed moim ślubem pojawią - zaproszę rodziców z dziećmi I tak wydaje mi się, że młode małżeństwo zapraszane na ślub z powiedzmy... dwuletnim szkrabem - będzie wolało go zostawić pod opieką np. babci i pójść na wesele mogąc się pobawić
Ja nie widzę sensu ciągnięcia na całonocną imprezę tak małego dziecka
Ale wiem, że ile ludzi, tyle opinii
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 21:11   #4067
PannaBlack
Rozeznanie
 
Avatar PannaBlack
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 906
Dot.: Wszystko o Tż-tach wiemy - za 2 lata ślubujemy! PM 2017 cz. 2 :D

Ja zapraszam z dziećmi, bo nie wyobrażam sobie wesela w "niepełnym" przeze mnie składzie, ale przecież rodzice i tak mogą zdecydować, że je z kimś zostawią... Mogą też chcieć je wziąć, bo nie mają z kim i to też jest ok
A jak ktoś nie lubi dzieci, to co? Ma się całe własne wesele męczyć patrząc jak mu je rozsadzają od środka? Już to widzę... PMka całe własne wesele siedzi tylko przy stole w☠☠☠☠iona, bo dzieci rozniosły dekoracje, popaprały jej suknie czekoladą z fontanny i są wszędzie na filmie
Ja lubię dzieci i wiem, że jest takie ryzyko i jest dla mnie akceptowalne. Dla kogoś kto ich nie lubi, nic na siłę, proste...
__________________
13.05.10 r.
27.03.15 r.
1.10.16 r.
PannaBlack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 21:13   #4068
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Wszystko o Tż-tach wiemy - za 2 lata ślubujemy! PM 2017 cz. 2 :D

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość


Nie jestem fanką alkoholu, ale nie wyobrażam sobie, by jakieś wesele było bez niego.
Pytam,bo mój znajomy takie organizował Jaka oszczędność!
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 21:16   #4069
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Wszystko o Tż-tach wiemy - za 2 lata ślubujemy! PM 2017 cz. 2 :D

Cytat:
Napisane przez PannaBlack Pokaż wiadomość
A jak ktoś nie lubi dzieci, to co? Ma się całe własne wesele męczyć patrząc jak mu je rozsadzają od środka? Już to widzę... PMka całe własne wesele siedzi tylko przy stole w☠☠☠☠iona, bo dzieci rozniosły dekoracje, popaprały jej suknie czekoladą z fontanny i są wszędzie na filmie
wyobraziłam sobie siebie
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-25, 22:11   #4070
VinVinara
Zakorzenienie
 
Avatar VinVinara
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 9 631
Dot.: Wszystko o Tż-tach wiemy - za 2 lata ślubujemy! PM 2017 cz. 2 :D

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
ja mam listę zapasową jak mi ktoś od razu odmówi
U nas też jest coś takiego bo liczymy się z tym, że właśnie dużo osób odmówi z powodu podeszłego wieku
Cytat:
Napisane przez serduszko165 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co lepsze tradycyjny album czy fotoalbum?
Ja zdecydowanie wolę tradycyjny album

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
A ja nie uznaję dopraszania. Mozna poczuć się jak zapchajdziura i gdyby ktoś mnie doprosił na wesele to na pewno bym nie poszła.
Dlatego też jak ktoś mi odmówi to po prostu bedę mieć koszty mniejsze I tak ostateczne potwierdzenia, goście mają dać ze 3 tygodnie przed weselem i wtedy też podaje tą liczbę w domu weselnym.
My mamy podać liczbę osób do 16 kwietnia i wtedy wpłacamy 70%

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
No weź hahaha Szalona jesteś, to trochę bezczelnością aż zalatuje
Chyba się z prawdziwą bezczelnością nie spotkałaś

Cytat:
Napisane przez nniee Pokaż wiadomość
A ja rozumiem o co chodzi loloo i na pewno będąc matką nie obraziłabym się, że ktoś prosi, żebym przyszła bez dzieci. Jeszcze bym się cieszyła, że się mogę pobawić bez ciągłej troski o maluchy


Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
No tak,ale czasem nie ma zostawić dziecko pod czyjąś opieką i dla Młodych problemu nie ma,ale wtedy goście mają problem. Tak źle,tak niedobrze.
Pomijam już "mamuśki",dla ktorych zaproszenie bez dzieci może być obrazą majestatu
Trzeba być bardzo samotnymi ludźmi jak serio nie ma komu dać pod opiekę dziecka na 24 godziny

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Ale wesele ludzie traktują trochę inaczej. To takie rodzinne święto. Nie ma wielu okazji by się spotkac wszyscy razem, calą rodziną. Dlatego pewnie rodzice wtedy chcą wziąć dzieci,zeby moc sie nimi tez pochwalić
I tak właśnie powstają mamuśki, które pozwalają dzieciakom na wszystko. Bo chcą się pochwalić a potem taki gówniarz w sklepie zachowuje się jak idiota i jeszcze jest obrażony jak się mu czegoś nie sprzeda gdy brakuje 40gr

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość

Podpisaliśmy umowę z zespołem
Zazdroszczę. Jedyny zespół, który mi się podobał, zaśpiewał sobie 8000

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Pytam,bo mój znajomy takie organizował Jaka oszczędność!
Czy ja wiem czy to faktycznie jest taka oszczędność? Na pewno ludzie szybciej się rozejdą.
__________________
Bo w życiu trzeba iść do przodu, nie oglądać się za siebie, nie potykać się o własne błędy. Po prostu iść
VinVinara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 22:55   #4071
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Wszystko o Tż-tach wiemy - za 2 lata ślubujemy! PM 2017 cz. 2 :D

Cytat:
Napisane przez VinVinara Pokaż wiadomość

Czy ja wiem czy to faktycznie jest taka oszczędność? Na pewno ludzie szybciej się rozejdą.
Przecież to ironia!
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 05:46   #4072
VinVinara
Zakorzenienie
 
Avatar VinVinara
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 9 631
Dot.: Wszystko o Tż-tach wiemy - za 2 lata ślubujemy! PM 2017 cz. 2 :D

zapomniałam wyłączyć budzik i już nie mogę usnąć
__________________
Bo w życiu trzeba iść do przodu, nie oglądać się za siebie, nie potykać się o własne błędy. Po prostu iść
VinVinara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 05:53   #4073
AguskaGCW2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Wszystko o Tż-tach wiemy - za 2 lata ślubujemy! PM 2017 cz. 2 :D

Czy ja wiem czy to faktycznie jest taka oszczędność? Na pewno ludzie szybciej się rozejdą.[/QUOTE]

Jeśli nie miałaś do czynienia z takimi weselami, to nie pisz takich głupot, bo jeśli ludzie mają się rozejść to i tak się rozejdą, nie uważasz? Zależy od towarzystwa. Bo niby czym się różnią wesela z kucharką a z cateringiem, bo nie rozumiem?
AguskaGCW2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 05:58   #4074
VinVinara
Zakorzenienie
 
Avatar VinVinara
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 9 631
Dot.: Wszystko o Tż-tach wiemy - za 2 lata ślubujemy! PM 2017 cz. 2 :D

Najpierw przeczytaj o co chodzi, a dopiero potem się unoś
__________________
Bo w życiu trzeba iść do przodu, nie oglądać się za siebie, nie potykać się o własne błędy. Po prostu iść
VinVinara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 05:59   #4075
AguskaGCW2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Wszystko o Tż-tach wiemy - za 2 lata ślubujemy! PM 2017 cz. 2 :D

Aż głowa boli jak się czyta wypowiedzi na temat dzieci. Jakoś nigdy nie spotkałam się z sytuacją, gdzie dzieci by coś zepsuły, lub poplamiły suknie PM, o losie Jeśli rodzic nie będzie chciał zabrać dziecka, to nie zabierze, jeśli weźmie, to niech pilnuje, krótka piłka. A każda z nas i tak zrobi po swojemu, niezależnie od tego, co inne dziewczyny sugerują.

---------- Dopisano o 06:59 ---------- Poprzedni post napisano o 06:58 ----------

Cytat:
Napisane przez VinVinara Pokaż wiadomość
zapomniałam wyłączyć budzik i już nie mogę usnąć
To dziś dotrzymam Ci towarzystwa Łapie mnie choroba i zostałam w domu, a że codziennie wstaję o 5 rano, to spać nie mogę
AguskaGCW2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 06:01   #4076
VinVinara
Zakorzenienie
 
Avatar VinVinara
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 9 631
Dot.: Wszystko o Tż-tach wiemy - za 2 lata ślubujemy! PM 2017 cz. 2 :D

Ja dziś idę na 13.30 do pracy, a potem na piwo ze znajomymi ze starej pracy. Oj będzie się działo
__________________
Bo w życiu trzeba iść do przodu, nie oglądać się za siebie, nie potykać się o własne błędy. Po prostu iść
VinVinara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 06:02   #4077
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Wszystko o Tż-tach wiemy - za 2 lata ślubujemy! PM 2017 cz. 2 :D

Cytat:
Napisane przez VinVinara Pokaż wiadomość
zapomniałam wyłączyć budzik i już nie mogę usnąć


A ja się zaraz zbieram na uczelnię
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 06:02   #4078
AguskaGCW2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Wszystko o Tż-tach wiemy - za 2 lata ślubujemy! PM 2017 cz. 2 :D

Cytat:
Napisane przez VinVinara Pokaż wiadomość
Najpierw przeczytaj o co chodzi, a dopiero potem się unoś
Uważam, że każdy i tak będzie bronić swojego, ale mając porównanie, człowiek wie jak to wszystko wygląda i zrobi tak jak będzie mu wygodniej no i oczywiście taniej, bo nie ukrywajmy, koszt wesela jest ogromny
AguskaGCW2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 06:05   #4079
VinVinara
Zakorzenienie
 
Avatar VinVinara
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 9 631
Dot.: Wszystko o Tż-tach wiemy - za 2 lata ślubujemy! PM 2017 cz. 2 :D

Cytat:
Napisane przez AguskaGCW2 Pokaż wiadomość
Uważam, że każdy i tak będzie bronić swojego, ale mając porównanie, człowiek wie jak to wszystko wygląda i zrobi tak jak będzie mu wygodniej no i oczywiście taniej, bo nie ukrywajmy, koszt wesela jest ogromny
To mam nadzieję, że wiesz, że nie chodziło o kucharkę, tylko o wesele bez alkoholu.
__________________
Bo w życiu trzeba iść do przodu, nie oglądać się za siebie, nie potykać się o własne błędy. Po prostu iść
VinVinara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 06:07   #4080
AguskaGCW2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Wszystko o Tż-tach wiemy - za 2 lata ślubujemy! PM 2017 cz. 2 :D

Cytat:
Napisane przez VinVinara Pokaż wiadomość
Ja dziś idę na 13.30 do pracy, a potem na piwo ze znajomymi ze starej pracy. Oj będzie się działo
Zazdroszczę ja ostatnio mam sporo zmartwień, przydałoby mi się takie oderwanie, ale wiem, że to nie załatwi moich problemów, a przybędzie nowy- kac

---------- Dopisano o 07:07 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------

Faktycznie nie doczytałam, ale gapa ze mnie Wybaczcie Za dużo tematów na raz
AguskaGCW2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-01 19:45:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.