Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-26, 17:23   #4051
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
no ja właśnie też myślałam o Tobie - a nawet o Was
i wchodzę na insta, a tam pusheenowa piękność
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 17:25   #4052
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Twojego insta też zmolestowałam z tęsknoty
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 17:27   #4053
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Jakie


Ja już też po zaliczeniu - nawet się cieszę, że niezbyt się przygotowałam, bo pytania były wielokrotnego wyboru z opcją od a do m

Uuuuu na bogato

Hej Rozyczka
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 17:28   #4054
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Hej, Dziołszki!
ale się za Wami stęskniłam, czekam na nową część, tak już się pogubiłam w czytaniu
O nooo no - witaj ponownie Rożex gdzieś Ty była?

Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 17:31   #4055
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Uuuuu na bogato

Hej Rozyczka
hej, Kochana

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
O nooo no - witaj ponownie Rożex gdzieś Ty była?

zagubiłam się w otchłani postów, Muniu ale tęsknota zwyciężyła
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 17:35   #4056
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Dawno nie widziałam czegoś tak słabego, nieśmiesznego, suchego i głupiego.



Czochera idąc tropem - dla mnie ten koleś to najczystsza w krystalicznej postaci tradża i jak to mówią w internetach - taki po prostu przegryw.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 17:39   #4057
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Dawno nie widziałam czegoś tak słabego, nieśmiesznego, suchego i głupiego.



Czochera idąc tropem - dla mnie ten koleś to najczystsza w krystalicznej postaci tradża i jak to mówią w internetach - taki po prostu przegryw.
wytrzymałam minute
okropne

nie wiem kogo moze bawic ten typ

Edytowane przez 201605301111
Czas edycji: 2016-01-26 o 17:41
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-26, 17:45   #4058
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
wytrzymałam minute
okropne

nie wiem kogo moze bawic ten typ
A to jest jeszcze bardziej irytujące i tak z każdym kolejnym 'vlogiem'.

Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 17:57   #4059
201607211122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 279
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość
Zawsze jak ja widzę mam wrażenie, że się przechwala swoimi zarobkami. Mówiła coś w filmiku, że są takie miesiące że przychodzi przelew za przelewem.

Poza tym o konflikcie z rodzicami wspomina, a o tym gdzie wcześniej pracowała już za nic w świecie nie powie.
a tutaj?

201607211122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 18:01   #4060
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Hej!

Wasza rozmowa o ubraniach i filmiku MayaTheBee zachęciła mnie do obejrzenia go.
Ostatnio właściwie w ogóle nie wchodzę na ten kanał, bo nie podoba mi się ten radykalizm ich poglądów i postrzeganie weganizmu na zasadzie "wszystko albo nic".
Poza tym nie lubię sposobu, w jaki Maya mówi, a właściwie przemawia - podniesiony głos, taki rozkazujący, nieznoszący sprzeciwu ton. Czuje się, jakby ksiądz grzmiał kazanie z ambony.

Ale w temacie filmu. Maya na początku taki zjar, że nareszcie długo oczekiwany filmik, a potem pokazała szafę i się załamałam. :P Ale również trochę rozczuliłam tym Croppem - myslałam, że tam kupuja tylko dzieci, no maksymalnie nastolatki. :P
Ok, rozumiem, że każdy ma swój styl, o gustach się nie dyskutuje i ktoś może kochać kolorowe ciuszki z literkami, wzorkami, obrazkami, owockami i jednorożcami.
Rozumiem, że ktoś może być aż tak wierny owemu stylowi, że nawet na pogrzeb własnej babci ubierze bluzę w banany, bo w bluzce w stonowanym kolorze nie byłby sobą.
Jak się również okazało, minimalizm może mieć baaardzo różne definicje.
Ale jednak w tym przypadku naprawdę nie wiem, jaką wartość merytoryczną miał ten filmik i co on nam przekazuje w kwestii wprowadzania do swojego życia minimalizmu???
Slow fashion? Wyświechtane poliestrowe szmatki z Croppa na pewno nie wpisują się w ideę "zainwestuj w mniejszą ilość rzeczy, ale świetnej jakości, żeby przez długi czas pozostały w dobrym stanie i wyglądały korzystnie i schludnie".
Capsule wardrobe? Nie wyobrażam sobie ani jednej możliwości jakiegokolwiek zestawienia ze sobą tego zbiorowiska różności.
Naprawdę lepiej byłoby nie pokazywać tej szafy :P

A propos tych temató - wróciłam do oglądania Light by Coco.
Bardzo ją lubię, mimo że daleko mi do jej poziomu minimalizmu i wielu jej poglądów. Bardzo podoba mi się estetyka jej filmów. Poza tym często pokazuje fajne podróże, przepisy i rózne małe porady.
No i nie naciska, że każdy powinien żyć tak, jak ona

Miłego wieczoru dziewczyny! Ja lecę na jogę
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 18:07   #4061
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Chciałam obejrzeć Q&A Basi, ale nie dobrnęłam do końca pierwszego pytania. Czemu ona zawsze robi takie rozlazłe filmiki? Jak słyszę:
-na facebooku pytała Dorotka Kowalska a na instagramie dziewczyna_w_pantofelkach , słodziaczek, misiaczek i wiele innych
-pytanie brzmiało: czy zaręczyłaś się? czy to pierścionek zaręczynowy?

Wiem, że ona lubi sobie pogadać, ale to jej gadanie, to przerost formy nad treścią. Jakby nie można było tego zrobić szybciej, strasznie mnie zniechęca to w jej filmikach.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-26, 18:07   #4062
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Dawno nie widziałam czegoś tak słabego, nieśmiesznego, suchego i głupiego.



Czochera idąc tropem - dla mnie ten koleś to najczystsza w krystalicznej postaci tradża i jak to mówią w internetach - taki po prostu przegryw.
Może to jest właśnie przejaw "traktowania jutuberów jak śmieci", jak to stwierdziła pod najnowszym filmikiem Gabci niejaka Kaki Coco
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 18:11   #4063
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
wytrzymałam minute
okropne

nie wiem kogo moze bawic ten typ
35 sekund. Żenua.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 18:12   #4064
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;54570741]Chciałam obejrzeć Q&A Basi, ale nie dobrnęłam do końca pierwszego pytania. Czemu ona zawsze robi takie rozlazłe filmiki? Jak słyszę:
-na facebooku pytała Dorotka Kowalska a na instagramie dziewczyna_w_pantofelkach , słodziaczek, misiaczek i wiele innych
-pytanie brzmiało: czy zaręczyłaś się? czy to pierścionek zaręczynowy?

Wiem, że ona lubi sobie pogadać, ale to jej gadanie, to przerost formy nad treścią. Jakby nie można było tego zrobić szybciej, strasznie mnie zniechęca to w jej filmikach.[/QUOTE]

Przez to niestety przestałam oglądać jej filmiki. Tego się nie da przyspieszyć (o zgrozo ) ani przwinąć, bo coś może umknąć. A szkoda, bo lubię Basię.
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 18:13   #4065
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
Hej!

Wasza rozmowa o ubraniach i filmiku MayaTheBee zachęciła mnie do obejrzenia go.
Ostatnio właściwie w ogóle nie wchodzę na ten kanał, bo nie podoba mi się ten radykalizm ich poglądów i postrzeganie weganizmu na zasadzie "wszystko albo nic".
Poza tym nie lubię sposobu, w jaki Maya mówi, a właściwie przemawia - podniesiony głos, taki rozkazujący, nieznoszący sprzeciwu ton. Czuje się, jakby ksiądz grzmiał kazanie z ambony.

Ale w temacie filmu. Maya na początku taki zjar, że nareszcie długo oczekiwany filmik, a potem pokazała szafę i się załamałam. :P Ale również trochę rozczuliłam tym Croppem - myslałam, że tam kupuja tylko dzieci, no maksymalnie nastolatki. :P
Ok, rozumiem, że każdy ma swój styl, o gustach się nie dyskutuje i ktoś może kochać kolorowe ciuszki z literkami, wzorkami, obrazkami, owockami i jednorożcami.
Rozumiem, że ktoś może być aż tak wierny owemu stylowi, że nawet na pogrzeb własnej babci ubierze bluzę w banany, bo w bluzce w stonowanym kolorze nie byłby sobą.
Jak się również okazało, minimalizm może mieć baaardzo różne definicje.
Ale jednak w tym przypadku naprawdę nie wiem, jaką wartość merytoryczną miał ten filmik i co on nam przekazuje w kwestii wprowadzania do swojego życia minimalizmu???
Slow fashion? Wyświechtane poliestrowe szmatki z Croppa na pewno nie wpisują się w ideę "zainwestuj w mniejszą ilość rzeczy, ale świetnej jakości, żeby przez długi czas pozostały w dobrym stanie i wyglądały korzystnie i schludnie".
Capsule wardrobe? Nie wyobrażam sobie ani jednej możliwości jakiegokolwiek zestawienia ze sobą tego zbiorowiska różności.
Naprawdę lepiej byłoby nie pokazywać tej szafy :P

A propos tych temató - wróciłam do oglądania Light by Coco.
Bardzo ją lubię, mimo że daleko mi do jej poziomu minimalizmu i wielu jej poglądów. Bardzo podoba mi się estetyka jej filmów. Poza tym często pokazuje fajne podróże, przepisy i rózne małe porady.
No i nie naciska, że każdy powinien żyć tak, jak ona

Miłego wieczoru dziewczyny! Ja lecę na jogę
Ktoś kto ma legginsy w arbuzy raczej nie myśli o tym czy lepiej skomponują się z kotkiem czy z bananami Ona ma po prostu bardziej kolorowy styl. A Cropp nie jest tylko dla dzieci no bez przesady Nie każdy ubiera się na czarno-biało-szaro bo więcej niż pięć kolorów to brak możliwości zestawienia ubrań Mówiła też o ubraniach które ma od kilku lat.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 18:23   #4066
201606201142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 100
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
Hej!

Wasza rozmowa o ubraniach i filmiku MayaTheBee zachęciła mnie do obejrzenia go.
Ostatnio właściwie w ogóle nie wchodzę na ten kanał, bo nie podoba mi się ten radykalizm ich poglądów i postrzeganie weganizmu na zasadzie "wszystko albo nic".
Poza tym nie lubię sposobu, w jaki Maya mówi, a właściwie przemawia - podniesiony głos, taki rozkazujący, nieznoszący sprzeciwu ton. Czuje się, jakby ksiądz grzmiał kazanie z ambony.

Ale w temacie filmu. Maya na początku taki zjar, że nareszcie długo oczekiwany filmik, a potem pokazała szafę i się załamałam. :P Ale również trochę rozczuliłam tym Croppem - myslałam, że tam kupuja tylko dzieci, no maksymalnie nastolatki. :P
Ok, rozumiem, że każdy ma swój styl, o gustach się nie dyskutuje i ktoś może kochać kolorowe ciuszki z literkami, wzorkami, obrazkami, owockami i jednorożcami.
Rozumiem, że ktoś może być aż tak wierny owemu stylowi, że nawet na pogrzeb własnej babci ubierze bluzę w banany, bo w bluzce w stonowanym kolorze nie byłby sobą.
Jak się również okazało, minimalizm może mieć baaardzo różne definicje.
Ale jednak w tym przypadku naprawdę nie wiem, jaką wartość merytoryczną miał ten filmik i co on nam przekazuje w kwestii wprowadzania do swojego życia minimalizmu???
Slow fashion? Wyświechtane poliestrowe szmatki z Croppa na pewno nie wpisują się w ideę "zainwestuj w mniejszą ilość rzeczy, ale świetnej jakości, żeby przez długi czas pozostały w dobrym stanie i wyglądały korzystnie i schludnie".
Capsule wardrobe? Nie wyobrażam sobie ani jednej możliwości jakiegokolwiek zestawienia ze sobą tego zbiorowiska różności.
Naprawdę lepiej byłoby nie pokazywać tej szafy :P


A propos tych temató - wróciłam do oglądania Light by Coco.
Bardzo ją lubię, mimo że daleko mi do jej poziomu minimalizmu i wielu jej poglądów. Bardzo podoba mi się estetyka jej filmów. Poza tym często pokazuje fajne podróże, przepisy i rózne małe porady.
No i nie naciska, że każdy powinien żyć tak, jak ona

Miłego wieczoru dziewczyny! Ja lecę na jogę
Chyba po prostu nie zależy jej na dopasowaniu do siebie elementów garderoby. Są osoby, które takie rzeczy mają kompletnie gdzieś i nie zwracają na takie rzeczy uwagi. Nie interesuje ich czy bluzka pasuje do spodni, a buty do torebki. O ile to mniej kombinowania - zakładasz po prostu cokolwiek, oby tylko było funkcjonalnie.

Mnie również filmik w żaden sposób nie zainspirował, ale z tego co widzę w komentarzach pod filmem, ludziom się podoba.
201606201142 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 18:24   #4067
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Przez to niestety przestałam oglądać jej filmiki. Tego się nie da przyspieszyć (o zgrozo ) ani przwinąć, bo coś może umknąć. A szkoda, bo lubię Basię.
No właśnie, mam ten sam "problem" Przeskakując filmik omija się niektóre pytania i informacje, a na przyspieszeniu i tak jest za długo. Bardzo lubię formę Q&A u Coco, ona wstawia w opis w jakiej minucie filmu występuje konkretne pytanie. Jeśli coś mnie nie interesuje, to przeskakuję do następnego. Nieesia25 też kiedyś spisywała listę pytań, a teraz jej pytania i odpowiedzi są zrobione totalnie na odwal i praktycznie żadnych informacji tam nie podaje poza jakimiś półsłówkami.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 18:29   #4068
aimra
Rozeznanie
 
Avatar aimra
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Radom/Lublin
Wiadomości: 685
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
nowosc od Wibo, ciekawe jak pigmentacja
https://www.instagram.com/p/BBAEMo1N...aken-by=wibopl
Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Niektóre blogerki już mają i ... mówią, że kiepskawo :P

To musieli nieźle podrasować tego słocza, bo tutaj wygląda to nieźle
https://www.facebook.com/WiboKosmety...type=3&theater

Edytowane przez aimra
Czas edycji: 2016-01-26 o 18:31
aimra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 18:30   #4069
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
Rozumiem, że ktoś może być aż tak wierny owemu stylowi, że nawet na pogrzeb własnej babci ubierze bluzę w banany, bo w bluzce w stonowanym kolorze nie byłby sobą.
Pokazała czarną sukienkę, w której spokojnie mogłaby iść więc już się nie nakręcajmy

Cytat:
Napisane przez micropig Pokaż wiadomość
Chyba po prostu nie zależy jej na dopasowaniu do siebie elementów garderoby. Są osoby, które takie rzeczy mają kompletnie gdzieś i nie zwracają na takie rzeczy uwagi. Nie interesuje ich czy bluzka pasuje do spodni, a buty do torebki. O ile to mniej kombinowania - zakładasz po prostu cokolwiek, oby tylko było funkcjonalnie.

Mnie również filmik w żaden sposób nie zainspirował, ale z tego co widzę w komentarzach pod filmem, ludziom się podoba.
Odbiegajac trochę od tematu Mai, szafa posiadająca mase wzorów i kolorów, niezbudowana na zasadzie 'wszystko musi do siebie pasować' nie oznacza, że osoba kompletnie olewa dobór ubrań. Skomponowanie stylizacji zajmuje wtedy trochę więcej czasu, ale nadal ubrania mogą do siebie pasować
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-26, 18:36   #4070
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
Pokazała czarną sukienkę, w której spokojnie mogłaby iść więc już się nie nakręcajmy



Odbiegajac trochę od tematu Mai, szafa posiadająca mase wzorów i kolorów, niezbudowana na zasadzie 'wszystko musi do siebie pasować' nie oznacza, że osoba kompletnie olewa dobór ubrań. Skomponowanie stylizacji zajmuje wtedy trochę więcej czasu, ale nadal ubrania mogą do siebie pasować
Albo taka osoba inaczej odbiera dopasowanie. To już inna sprawa. Do mnie nie przemawiają filmy "kupuję tylko czarne i białe bluzki, szare swetry, moja szafa wygląda tak że mogę się ubierać po ciemku bo i tak wszystko jest prawie identyczne i na jedno wychodzi co wylosuję".
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 18:37   #4071
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Hej, Dziołszki!
ale się za Wami stęskniłam, czekam na nową część, tak już się pogubiłam w czytaniu

Heeejo
Też się zastanawiałam, gdzie jesteś, kiedy wracasz Ty i Twoje błyskotliwe gadki ^^
Aaa może to Ty opowiadałaś o perfumach pachnących Elfem w trawie??
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 18:38   #4072
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez aimra Pokaż wiadomość

To musieli nieźle podrasować tego słocza, bo tutaj wygląda to nieźle
https://www.facebook.com/WiboKosmety...type=3&theater
Zalinkuje po znajomosci :P
http://joannanienaltowska.blogspot.c...eyeshadow.html

Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 18:46   #4073
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
A to jest jeszcze bardziej irytujące i tak z każdym kolejnym 'vlogiem'.

Matko... ten chłopak, karolek, stuu i ta dziewczyna z filmiku, który tu wrzucałyście - naprawdę nie rozumiem, jak można hejtować czyjąś wagę, kiedy w necie tyle głupoty się wystawia pod ocenę
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 18:48   #4074
rziwonszi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 5
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Włączyłam i przesłuchałam, ale nie wiem, o co chodzi...
W których momentach się przechwala?
Cześć dziewczyny, generalnie mnie mdli juz od # ślubroku # zaręczynyroku, odchudzanie sie do ślubów etc.

Foto Madzika w sukni z pamięci nie wymazywalne.
rziwonszi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 18:51   #4075
Cytrynellka90
Raczkowanie
 
Avatar Cytrynellka90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 337
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Taki trochę offtop ale nie do końca. Mam taką propozycję z zapytaniem dla Was. Mój chłopak ma swój serwer na Team Speak 3 (taki program do gadania coś powiedzmy jak Skype ale bez video, dużo prostszy i w ogóle super). Jest możliwość utworzenia specjalnego kanału dla nas. Może będziecie miały ochotę wejść i porozmawiać między sobą bardziej "na żywo". Oczywiście nie chce żebyście zrezygnowały z forum, TS ma być na zasadzie dodatkowej rozrywki. Dajcie znać czy będziecie zainteresowane. Stworzenie kanału to minuta roboty. Na serwerze jednocześnie może przebywać 100 osób. Jest zupełnie darmowy bo opłacany przez mojego chłopaka i jego kolegę. Aby korzystać należy ściągnąć program (ze strony producenta) i zainstalować, posiadać mikrofon no i chęci. Jak będą zainteresowane to oczywiście służę pomocą techniczną.
Cytrynellka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 18:57   #4076
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość

Heeejo
Też się zastanawiałam, gdzie jesteś, kiedy wracasz Ty i Twoje błyskotliwe gadki ^^
Aaa może to Ty opowiadałaś o perfumach pachnących Elfem w trawie??
mifiku , no właśnie coś pamiętam o naszych perfumowych gadkach i był elf - a to nie Munia mówiła?
zaraz sobie przypomnę


---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość

Heeejo
Też się zastanawiałam, gdzie jesteś, kiedy wracasz Ty i Twoje błyskotliwe gadki ^^
Aaa może to Ty opowiadałaś o perfumach pachnących Elfem w trawie??

Bejbe, już pamiętam - to ja mówiłam o tym elfie w trawie (tak swoją drogą, to na czym ja wtedy jechałam? )
http://www.99perfume.com/Lise_watier...S_Perfume.html
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 18:58   #4077
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Cytrynellka90 Pokaż wiadomość
Taki trochę offtop ale nie do końca. Mam taką propozycję z zapytaniem dla Was. Mój chłopak ma swój serwer na Team Speak 3 (taki program do gadania coś powiedzmy jak Skype ale bez video, dużo prostszy i w ogóle super). Jest możliwość utworzenia specjalnego kanału dla nas. Może będziecie miały ochotę wejść i porozmawiać między sobą bardziej "na żywo". Oczywiście nie chce żebyście zrezygnowały z forum, TS ma być na zasadzie dodatkowej rozrywki. Dajcie znać czy będziecie zainteresowane. Stworzenie kanału to minuta roboty. Na serwerze jednocześnie może przebywać 100 osób. Jest zupełnie darmowy bo opłacany przez mojego chłopaka i jego kolegę. Aby korzystać należy ściągnąć program (ze strony producenta) i zainstalować, posiadać mikrofon no i chęci. Jak będą zainteresowane to oczywiście służę pomocą techniczną.
Pomysł nie jest zły, ale ja lubię ten wątek głównie dlatego, że po całym dniu gadania i pracowania głową na pełnych obrotach, tutaj mogę w ciszy i spokoju PISAĆ
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 18:59   #4078
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
mifiku , no właśnie coś pamiętam o naszych perfumowych gadkach i był elf - a to nie Munia mówiła?
zaraz sobie przypomnę


---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------



Bejbe, już pamiętam - to ja mówiłam o tym elfie w trawie (tak swoją drogą, to na czym ja wtedy jechałam? )
http://www.99perfume.com/Lise_watier...S_Perfume.html

wiedziałam, że to musiałaś być Ty nie wiem, na czym, ale przydałoby mi się to samo
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 19:00   #4079
Cytrynellka90
Raczkowanie
 
Avatar Cytrynellka90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 337
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Pomysł nie jest zły, ale ja lubię ten wątek głównie dlatego, że po całym dniu gadania i pracowania głową na pełnych obrotach, tutaj mogę w ciszy i spokoju PISAĆ

Możesz jednocześnie pisać o gadać :P no ale jak lubisz ciszę to nie bardzo...

Edytowane przez Cytrynellka90
Czas edycji: 2016-01-26 o 19:08
Cytrynellka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 19:01   #4080
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

ja juz odpadam, bo nie mam mikrofonu
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-31 12:05:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:04.