Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 2012 - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-10, 14:06   #4081
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez cottonpuma Pokaż wiadomość
eeee.
ja to chyba już nie chcę rodzić rozmyśliłam się!
no szczerze to wizja krzykó, hiperwentylacji i takiego bólu... nie brzmi to zachęcająco.

ale nie ma już wyjścia, prawda?
heh... coz poczac...
ale w tajemnicy ci powiem, ze o tym bolu zapomina sie szybciej niz ci sie wydaje

Cytat:
Napisane przez balbinka20 Pokaż wiadomość
Pełnia się skończyła i dzieciaczkowy boom też minął... Tomek się śmiał,że teraz reszta będzie rodzić za miesiąc dopiero... Wyobrażacie sobie to?bo ja nie...
no jeszcze podczas nowiu rodzi sie wiecej dzieci... albo podczas wichur, burz i tego rodzaju niepogody
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 14:08   #4082
cottonpuma
Rozeznanie
 
Avatar cottonpuma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Chełmek
Wiadomości: 859
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez balbinka20 Pokaż wiadomość
o nie kochana,teraz to już nie ma odwrotu nawet jakbyś nie wiem jak mocno nogi zaciskała to i tak nic to nie da a co do bólu to poboli i przestanie. a dziewczyny mówią,że jak się dzieciaczka zobaczy to od razu się zapomina o tym. Więc ja się mocno tej myśli trzymam
no chyba tylko to nam zostaje...
__________________
Lena, 23.04.2012
http://fajnamama.pl/suwaczki/mt7d3kh/
cottonpuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 14:25   #4083
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Witam kochane mamusie!

My już od wczoraj w domku, ale musiałąm dojść do siebei, bo w szpitalu niewiele spałam i długo czekaliśmy na wypis, bo mała była troszkę zażółcona. Tż spisuje się na medal, z dumą wstawał w nocy by zmieniać Matyldzie pieluszki, a ja żebym mogła wypocząć, podawał mi ją tylko do karmienia, w między czasie przynosił a to jabłuszko, a to herbatkę. Piję jak smok, ciągle chce mi się wody albo soku! Pełen opis porodu dodam pod wieczór, bo teraz jestem tylko na chwilkę Karmię piersią, sutki pogryzione, ale mam wrażenie, że idzie coraz lepiej, bo zdażyło się, że z bólu zapłakałam kilka razy, zwłaszcza z 1 piesrią miałam problem od samego początku była nadwrażliwa...Szwów-lekko pękłam, prawie nie czuję, żadnych problemów z wizytami w toalecie, co mnie strasznie cieszy, bo się nastawiałam na zaparcia haha Po porodzie brzuch jakby z balonu spuszczono powietrze, troche mi go brakuje, ale jestesmy przeszczesliwi majac Matylde przy sobie, chco opieka nad noworodkiem jest wiadomo absorbujaca. Tż jak już mówiłam, zakochany w małej po uszy No i malutka właśnie się budzi, lece karmic! Buizolki i czekamy na kolejne mamuski i ch dzieciaczki!!!
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 14:27   #4084
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytrynko fajnie ze opisalas swoj porod, wierze ze ja tez dam rade

Mimo wielkiego strachu chcialabym urodzic naturalnie, mam wrazenie ,ze po cc czulabym jakis niedosyt,ale to teraz tak mówie, zobaczymy jak bedzie później,
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 14:29   #4085
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez ewelajna25 Pokaż wiadomość
Witam kochane mamusie!

My już od wczoraj w domku, ale musiałąm dojść do siebei, bo w szpitalu niewiele spałam i długo czekaliśmy na wypis, bo mała była troszkę zażółcona. Tż spisuje się na medal, z dumą wstawał w nocy by zmieniać Matyldzie pieluszki, a ja żebym mogła wypocząć, podawał mi ją tylko do karmienia, w między czasie przynosił a to jabłuszko, a to herbatkę. Piję jak smok, ciągle chce mi się wody albo soku! Pełen opis porodu dodam pod wieczór, bo teraz jestem tylko na chwilkę Karmię piersią, sutki pogryzione, ale mam wrażenie, że idzie coraz lepiej, bo zdażyło się, że z bólu zapłakałam kilka razy, zwłaszcza z 1 piesrią miałam problem od samego początku była nadwrażliwa...Szwów-lekko pękłam, prawie nie czuję, żadnych problemów z wizytami w toalecie, co mnie strasznie cieszy, bo się nastawiałam na zaparcia haha Po porodzie brzuch jakby z balonu spuszczono powietrze, troche mi go brakuje, ale jestesmy przeszczesliwi majac Matylde przy sobie, chco opieka nad noworodkiem jest wiadomo absorbujaca. Tż jak już mówiłam, zakochany w małej po uszy No i malutka właśnie się budzi, lece karmic! Buizolki i czekamy na kolejne mamuski i ch dzieciaczki!!!
ja tez teraz karmie
co do toalety to mialam zaparcia na poczatku i mega bol przy siusianiu przez dwie doby
moj maz zajmuje sie wiecej domem i zmienianiem pieluch w dzien a ja wstaje w nocy, nie moge karmic na lezaco bo zasypiam
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 14:44   #4086
Zia_
Zadomowienie
 
Avatar Zia_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez natkulec Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Wszystkim dziękuję za gratulacje i gratuluje wszystkim rozpakowanym mamuśkom, wow ile nas przybyło

W domu jesteśmy z Madzią od srody, ale mieliśmy problemy z netem i nie miałam jak napisać.

Więc mój opis porodu
Natkulec, fajnie wszystko opisalas! Wzruszajaca relacja... Widac ze bez wzgledu czy porod mamy CC czy SN to emocje sa takie same po nadrodzinach dziecka Sliczna ta Wasza Madzia


Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
hej
Mam dość tych drętwień
dziś obudziłam się nie dość, że z okropnym bólem tej ręki, to dłoni przez ponad godzinę nie czułam
Okropne uczucie a co najlepsze, opuchlizna z rąk niemal mi zeszła więc nie powinno mnie nic boleć.
Jak tylko dotknęłam dłoń, czułam w łokciu taki ból, jakby mi ktoś na żywca próbował odciąć rękę lub wyrywał ten nerw co tam jest.
Pomogło mi trochę ogrzanie dłoni... ale to i tak za mało. Nadal nie mam na tyle siły aby się ubrać... :/
Karolca, tak mi Ciebie szkoda Ze tez musial Ci sie trafic taki okropny obiaw towarzyszacy ciazy. Mam nadzieje ze nieduzo Ci juz zostalo i zaraz bedziesz nam pisac ze jedziecie na porodowke

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
mam dłuższą chwile bo mały śpi to i ja opisze swój poród
Cytrynko, gratulacje! Widac ze twoj porod byl dlugi i bolesny, ale zarazem ze super sobie poradzilas i bylas bardzo dzielna! Wiktorek super slodziak!


Cytat:
Napisane przez nowaken Pokaż wiadomość
Zapomniałam Wam napisać ze dzisiaj nadszedł dzień pozbycia się z palców pierścionków jak ja nie lubię być bez obrączki
Ja jeszcze nosze i nie chcialabym zciagac, ale czuje ze ze to sie moze wydazyc bo mam sklonnosc do puchniecia dloni i stop

Cytat:
Napisane przez ewelajna25 Pokaż wiadomość
Witam kochane mamusie!

My już od wczoraj w domku, ale musiałąm dojść do siebei, bo w szpitalu niewiele spałam i długo czekaliśmy na wypis, bo mała była troszkę zażółcona. Tż spisuje się na medal, z dumą wstawał w nocy by zmieniać Matyldzie pieluszki, a ja żebym mogła wypocząć, podawał mi ją tylko do karmienia, w między czasie przynosił a to jabłuszko, a to herbatkę. Piję jak smok, ciągle chce mi się wody albo soku! Pełen opis porodu dodam pod wieczór, bo teraz jestem tylko na chwilkę Karmię piersią, sutki pogryzione, ale mam wrażenie, że idzie coraz lepiej, bo zdażyło się, że z bólu zapłakałam kilka razy, zwłaszcza z 1 piesrią miałam problem od samego początku była nadwrażliwa...Szwów-lekko pękłam, prawie nie czuję, żadnych problemów z wizytami w toalecie, co mnie strasznie cieszy, bo się nastawiałam na zaparcia haha Po porodzie brzuch jakby z balonu spuszczono powietrze, troche mi go brakuje, ale jestesmy przeszczesliwi majac Matylde przy sobie, chco opieka nad noworodkiem jest wiadomo absorbujaca. Tż jak już mówiłam, zakochany w małej po uszy No i malutka właśnie się budzi, lece karmic! Buizolki i czekamy na kolejne mamuski i ch dzieciaczki!!!
Ewelajna, fajnie ze juz w domu jestescie! Niecierpliwie czekam na twoj opis porodu i pobytu w szpitalu (jestes pierwsza z nas mam 'irlandzkich' ). No i na fotki Matyldy czekamy oczywiscie
Zia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 14:52   #4087
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytrynka wzruszjacy opis porodu, ja to oczywiscie plaknac sobie musialam, nie bylabym soba...i znowu rozmazana jestem

Ewelajna super ze juz w domku jestescie, czekam na opis porodu i zdjecia Matyldy (jaie to imie jest sliczne!!). duzo zdrowka dla Was no i brawa dla Tz ze tak pomaga.

Balbinka...wow ptysie!! superancko brzuch sie podniosl?
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-10, 14:56   #4088
19claudia91
Rozeznanie
 
Avatar 19claudia91
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 962
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Mam przeczucie że karolca rodzi
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/ce0d3873d8.png

Fabianek
19claudia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 15:04   #4089
srubokretka
Raczkowanie
 
Avatar srubokretka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 115
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez 19claudia91 Pokaż wiadomość
Mam przeczucie że karolca rodzi

Wariatka:P

A może..... oby.....ale by było fajnie
srubokretka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 15:07   #4090
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez balbinka20 Pokaż wiadomość

Dzisiaj rano T przeszedł samego siebie... Zrobił mi ptysie sam z siebie!! Jakie to było dobre,o maskara... Ale niestety dzień dziecka się skończył, bo już musiał do pracy jechać:beczy: A ja mam ambitny plan ogarnąć dom i iść na spacer... Tylko że na razie nie mogę się zebrać wcale. Bolą mnie plecy jak nie wiem co. miałam nadzieję,że to poród jest,a chyba nerki przeziębiłam w ogóle wiecie,że mi się brzuch znów podniósł? poważnie... potem wrzucę zdjęcie na pocztę to same zobaczycie.
może dzidzia się inaczej ułożyła
Cytat:
Napisane przez ewelajna25 Pokaż wiadomość
Witam kochane mamusie!

My już od wczoraj w domku, ale musiałąm dojść do siebei, bo w szpitalu niewiele spałam i długo czekaliśmy na wypis, bo mała była troszkę zażółcona. Tż spisuje się na medal, z dumą wstawał w nocy by zmieniać Matyldzie pieluszki, a ja żebym mogła wypocząć, podawał mi ją tylko do karmienia, w między czasie przynosił a to jabłuszko, a to herbatkę. Piję jak smok, ciągle chce mi się wody albo soku! Pełen opis porodu dodam pod wieczór, bo teraz jestem tylko na chwilkę Karmię piersią, sutki pogryzione, ale mam wrażenie, że idzie coraz lepiej, bo zdażyło się, że z bólu zapłakałam kilka razy, zwłaszcza z 1 piesrią miałam problem od samego początku była nadwrażliwa...Szwów-lekko pękłam, prawie nie czuję, żadnych problemów z wizytami w toalecie, co mnie strasznie cieszy, bo się nastawiałam na zaparcia haha Po porodzie brzuch jakby z balonu spuszczono powietrze, troche mi go brakuje, ale jestesmy przeszczesliwi majac Matylde przy sobie, chco opieka nad noworodkiem jest wiadomo absorbujaca. Tż jak już mówiłam, zakochany w małej po uszy No i malutka właśnie się budzi, lece karmic! Buizolki i czekamy na kolejne mamuski i ch dzieciaczki!!!
Witaj, jeszcze raz gratuluję, super że mąż pomaga.
za mną bardzo ciężka noc, mało co spałam po tym masażu szyjki strasznie mnie bolało w nocy. Na dodatek miałam bardzo silne skurcze ale nie regularne, nawet kapiel nie pomagała. Dziś już jest lepiej chociaż też nie mogę sobie znaleźć miejsca bo jak leżę to mnie brzuch jak na okres boli. Na nic się nie nastawiam bo już się parę razy rozczarowałam. Chodzę dziś jak zoombie i mam straszne wory pod oczami. Oj chciałabym się w końcu wyspać Właśnie mąż rozpala grila
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 15:09   #4091
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez 19claudia91 Pokaż wiadomość
Mam przeczucie że karolca rodzi


w sumie zyczylam Jej dzis aby urodzila, zeby juz sie nie meczyla biedna z dretwieniami, to moze i rodzi
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-10, 15:12   #4092
negila
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 796
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

adaikaka to tp drugiego malucha to napewno w 2011?

claudia mój maluch miał takie same wymiary w tym czasie i lekarka mówiła że bardzo dobre są jak widać co lekarz to teoria

o wkładkach czytałam coś takiego może się przyda http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/...cyjne,,ga.html
__________________

negila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 15:15   #4093
balbinka20
Rozeznanie
 
Avatar balbinka20
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 892
GG do balbinka20
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

O ja natka będzie jeść kiełbaskę z grila albo i nie bo jak się tak źle czujesz to chyba będziecie niedługo na porodówkę jechać. Zobaczysz!

Co do karolci to ja też mam jakieś takie odczucie. Jakoś mnie tak natchnęło,że skoro nie pisze to może... Ale by było fajnie! Nacierpi się biedna z tymi mrowieniami,więc mogło by się coś u niej zacząć

A ten mój brzuch to nie wiem czemu tak się uniósł... przecież dziecko nie może się już teraz przekręcić I jakoś tak bardzo wyraźnie czuję dzieciaczka. a u nie do tej pory nie dało się tego tak wyczuć bo mam sporo tluszczyku na brzuchu. A wczoraj wieczorem Tomek wyraźnie czuł gdzie ono jest i teraz brzuch jest tuż pod żebrami,tak jak było dawniej. odddychać nie mogę aż tak wysoko jest.... i zgaga znów wróciła. Nie mam pojęcia co się dzieje
__________________
"Hell is empty and all the devils are here." William Shakespeare




Julian:22.03.2012
Leon:26.02.2015
Iiiii nadchodzi nowe ❤️

Edytowane przez balbinka20
Czas edycji: 2012-03-10 o 15:17
balbinka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 15:19   #4094
Furczak
Raczkowanie
 
Avatar Furczak
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Ługi :D
Wiadomości: 142
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Witam wszystkie rozpakowane i te które się nie poddały pełni księżyca

do nas wczoraj przyszlo-z allegro lozeczko ale się okazało ze ma jakąś wade małą i muszą wymienić, a tż się cieszył ze będzie mogł złozyc juz. ale to nic, jakoś wytrzyma.

W poniedziałek jadę na wizytę kontrolną i zrobić resztę zakupów, bo czas zacząc pakować torbe strasznie mnie to cieszy ze wszystko się zbliża wielkimi krokami

Dzisiaj w nocy mały dał mi tak popalić ze myślałam ze się szykuje do porodu- pół godziny walki z moimi powłokami brzusznymi Pierwszy raz dostałam takiego kopniaka w same żebra ze aż zabolało i nie mogłam złapać powietrza, aż się wystraszyłam. Na szczęście jak się wyszalał to dał pospać jeszcze od godz 5 do 8.
Furczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 15:22   #4095
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez balbinka20 Pokaż wiadomość
O ja natka będzie jeść kiełbaskę z grila albo i nie bo jak się tak źle czujesz to chyba będziecie niedługo na porodówkę jechać. Zobaczysz!

Co do karolci to ja też mam jakieś takie odczucie. Jakoś mnie tak natchnęło,że skoro nie pisze to może... Ale by było fajnie! Nacierpi się biedna z tymi mrowieniami,więc mogło by się coś u niej zacząć

A ten mój brzuch to nie wiem czemu tak się uniósł... przecież dziecko nie może się już teraz przekręcić I jakoś tak bardzo wyraźnie czuję dzieciaczka. a u nie do tej pory nie dało się tego tak wyczuć bo mam sporo tluszczyku na brzuchu. A wczoraj wieczorem Tomek wyraźnie czuł gdzie ono jest i teraz brzuch jest tuż pod żebrami,tak jak było dawniej. odddychać nie mogę aż tak wysoko jest.... i zgaga znów wróciła. Nie mam pojęcia co się dzieje
Kiedy masz wizytę, może się tylko dzidzia przesunęła. Dziś nie rodzę bo zbyt zmęczona jestem, może jutro jak się wyśpię To jak coś to trzymamy za karolcę
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 15:23   #4096
karo_z
Rozeznanie
 
Avatar karo_z
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 755
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez evvcia_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Jestem zawiedziona! Żadnych nowych dzidziusiów?

Wstałam już dwie godziny temu, jakoś spać nie mogłam dzisiaj... zaraz się ogarniam i szykuję coś na obiadek, bo po południu rodzinka przyjeżdża

Claudia myślę, że dasz radę sn a poza tym mam przeczucie, że dużo przed terminem nie urodzisz - nie wiem czemu, ale tak myślę

Monika_krk dziękuję za linka

Karo_Z olej tżta, niech sobie robi co chce i nie psuje Ci imprezek Albo wygarnij mu, że tyle się narobiłaś to niech on teraz obsługuje gości, a Ty siedź jak królowa

Udanej soboty
No muszę przyznać, że dziś mnie przeprosił i podał śniadanko oprócz tego wysprzątał całe mieszkanie, więc nie mogę się już gniewać
Goście będą na 18 a ja już mam wszystko gotowe....ugotowane, posprzątane
Nawet mam czas na wizaz
Idę się teraz zrobić na bóstwo

Cytrynka, Natkulec super się czytało wasze opisy porodów! aż się wzruszyłam!
Ewelajna - świetnie, ze już jesteście w domku!
__________________
Karolina Nicpoń
Fotografia kulinarna, reklamowa. Przepisy dla alergików.
https://karolinanicpon.pl
Potrzebujesz sesji produktów czy dań? Daj znać!

kontakt@karolinanicpon.pl
karo_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 15:37   #4097
balbinka20
Rozeznanie
 
Avatar balbinka20
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 892
GG do balbinka20
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
Kiedy masz wizytę, może się tylko dzidzia przesunęła. Dziś nie rodzę bo zbyt zmęczona jestem, może jutro jak się wyśpię To jak coś to trzymamy za karolcę


Ty sobie możesz mówić co chcesz a Mała zrobi i tak jak będzie chciała

A wizyty już żadnej mieć nie będę. Umówiłyśmy się dopiero na 19-go na masaże i tyle;/

karo to udanej imprezki życzę!
__________________
"Hell is empty and all the devils are here." William Shakespeare




Julian:22.03.2012
Leon:26.02.2015
Iiiii nadchodzi nowe ❤️
balbinka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 15:58   #4098
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez Zia_ Pokaż wiadomość
Karolca, tak mi Ciebie szkoda Ze tez musial Ci sie trafic taki okropny obiaw towarzyszacy ciazy. Mam nadzieje ze nieduzo Ci juz zostalo i zaraz bedziesz nam pisac ze jedziecie na porodowke
Też mam taką nadzieję

Cytat:
Napisane przez 19claudia91 Pokaż wiadomość
Mam przeczucie że karolca rodzi
Nie, jeszcze nie rodzę.

Byłam kupić kapciuszki do szpitala bo moje domowe szmaciaki wynoszone nie nadają się kompletnie (choć wygodne). Wrócilam, zrobiliśmy z mężem obiad, zjedliśmy i nadrabiałam forum
Jest niskie ciśnienie, brzydka pogoda... położyłabym się spać na troszke, ale ręce skutecznie mi to uniemożliwiają

Jak będę jechała na porodówkę, to na pewno sie dowiecie
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 16:10   #4099
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Ale mnie strasznie brzuch boli.I plecy tez.
Robie obiad pozny,bo inaczej sie nie dalo,a potem jak nie przejdzie,to chyba sie poloze.


Cytat:
Napisane przez ewelajna25 Pokaż wiadomość
Witam kochane mamusie!

My już od wczoraj w domku...
Super,ze w domku juz i ze coraz lepiej wam.


Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość

za mną bardzo ciężka noc, mało co spałam po tym masażu szyjki strasznie mnie bolało w nocy. Na dodatek miałam bardzo silne skurcze ale nie regularne, nawet kapiel nie pomagała. Dziś już jest lepiej chociaż też nie mogę sobie znaleźć miejsca bo jak leżę to mnie brzuch jak na okres boli. Na nic się nie nastawiam bo już się parę razy rozczarowałam. Chodzę dziś jak zoombie i mam straszne wory pod oczami. Oj chciałabym się w końcu wyspać Właśnie mąż rozpala grila
Biedna jestes z tymi bolami i skurczami

Namow dzidzie,niech juz wyjdzie
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-10, 16:23   #4100
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

wrócę jeszcze do wkladek , pomyliłam się, mam Babyono i te są niezłe
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 16:31   #4101
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
poszlo ponoc szybko, pamietam jak maz z polozna krzyczeli "dawaj Olga! przyj" i ciagle "zamknij usta i przyj" bo zamiast przec krzyczalam glupia
dobre

fajny opis fajnie się czytało
Cytat:
Napisane przez natkulec Pokaż wiadomość

Jestem bardzo zadowolona z opieki i bardzo się cieszę że zdecydowałam sie tam rodzić, opieka jest naprawdę bardzo dobra, wszyscy podchodzą do pacjenta z uśmiechem, nawet pożartują no i cały czas interesują się, pytają czy boli i czy podać coś na ból, do dziecka zaglądają, jest naprawdę świetnie. Nie mam na szczęście żadnej traumy z porodu i nawet poznałam świetną dziewczynę która leżała ze mną na sali, a mieszka niedaleko mnie nasze córeczki są z jednego dnia i postanowiłyśmy utrzymywać kontakt a co do sal to też nie są duże bo max. 3 osobowe
to się cieszę
na mnie personel zrobił dobre wrażenie na dniach otwartych, więc mam nadzieję, że faktycznie tacy są, zwłaszcza po Twoim opisie
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 16:32   #4102
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

porod liczy sie od odejscia wod plodowych wiec generalnie tak dlugo to trwalo jak na pierworodke jak to polozna stwierdzila
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 16:34   #4103
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

torba gotowa, ja w sumie też tylko dziecko jeszcze nie
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 16:48   #4104
balbinka20
Rozeznanie
 
Avatar balbinka20
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 892
GG do balbinka20
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Karolca a już myślałam że na porodówce jesteś

Dodałam fotki na mejla. Więc teraz może się coś ruszy
__________________
"Hell is empty and all the devils are here." William Shakespeare




Julian:22.03.2012
Leon:26.02.2015
Iiiii nadchodzi nowe ❤️
balbinka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 17:02   #4105
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

faktycznie balbinka , wydaje sie byc wysoko brzuszek, pewnie to kwestia ulozenia dzidzi

w sumie u nas lozeczko od dzis juz stoi, ale ze zdjeciami dla was przy lozeczku poczekam jeszcze troche.

Córeczka Emigry śliczna!
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 17:07   #4106
gosica502
Wtajemniczenie
 
Avatar gosica502
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 545
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
wrócę jeszcze do wkladek , pomyliłam się, mam Babyono i te są niezłe
No właśnie dziś pisałam z koleżanką i mówiła że miałą różne ale babyono najlepsze Co mnie cieszy bo takie właśnie kupiłam na początek

A u mnie jakieś takie brązowawe plamienie się pojawiło i mam je gdzieś od 14-15 mniej więcej Pokazałam mamie bo się wystraszyłam ale ona twierdzi że to nic złego, pewnie się szyjka rozwiera i na dniach urodze :P Ciekawe, może nie przenoszę jednak
gosica502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 17:29   #4107
adaikaka
Zakorzenienie
 
Avatar adaikaka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 768
GG do adaikaka
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez negila Pokaż wiadomość
adaikaka to tp drugiego malucha to napewno w 2011?
he he

Cytat:
Napisane przez balbinka20 Pokaż wiadomość

A ten mój brzuch to nie wiem czemu tak się uniósł... przecież dziecko nie może się już teraz przekręcić I jakoś tak bardzo wyraźnie czuję dzieciaczka. a u nie do tej pory nie dało się tego tak wyczuć bo mam sporo tluszczyku na brzuchu. A wczoraj wieczorem Tomek wyraźnie czuł gdzie ono jest i teraz brzuch jest tuż pod żebrami,tak jak było dawniej. odddychać nie mogę aż tak wysoko jest.... i zgaga znów wróciła. Nie mam pojęcia co się dzieje
może się rozpędza do wyjścia jak wystrzeli to raz dwa
__________________
adaikaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 17:32   #4108
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Ajjj byłam na tym mieście z TŻtem - pogoda fatalna !!!
Aż się zakupów nie chciało robić i wszystko na szybko zrobiliśmy.

Wróciliśmy to TŻ zabrał się za sprzątanie okna umył i w sumie wszystko - kurze, odkurzanie itp.

zjedliśmy obiadek a ja właśnie wszamałam loda w kubku i mi mało - dzisiaj ciągle bym coś jadła...


Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
Jolka Ty sie nie przejmuj wygladem, niedlugo rodzisz to co sie dziwisz, ja to w ogole mam twarz jak szafa teraz i tez sie sobie nie podobam, ale juz niedlugo zostalo i marudzenie nic nie da, wiec aby sie nie wkurzac zaczelam sie codziennie troche malowac, oczy, puder i roz nikt mnie widzi za bardzo oprocz Tz wieczorkiem, ale ja sama ze soba lepiej sie czuje
No w sumie tak niedługo rodzę...i obym się nie przeterminowała bo mam już dość.



A co do wkładek ja mam TT i BabyOno chyba



Moje dziecko jest dzisiaj tak aktywne, że mam wrażenie jak by chciało wyjść czasem to aż boli.

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
To ty mu daj kawalek czekolady odlamanej od tej co dalas Tz.
nic mu nie dałam

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Flowerbombka Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki...

Ja wczoraj znów poszalałam i po spotkaniu z dawno nie widzianymi znajomymi wróciliśmy o 3 nad ranem....fajnie było tylko teraz czuje się jak po jakiejś imprezce...niewsypana i rozbita jakaś...no ale to juz pewnie był ostatni raz przed porodem...

Najgorsze że boli mnie ząb...a nawet nie wiem który bo na pierwszy rzut oka nic nie widać...kurcze a przed ciążą wszystko sobie wyleczyłam..chyba pierwszy raz w tej ciąży wezmę Apap...

Jolka ja jem od chyba już 7-8 lat codziennie!!! makaron z sosem słoiczkowym Spaghetti Łowicza na zimno i żółtym serem...czasem zamiast obiadu a czasem jako 2 obiad...rzadko kiedy robię coś samodzielnie z mięsekiem bo mniej mi takie smakuję...
Mnie też boli ząb


na zimno ?

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

MoniaHan super brzuszek, ślicznie wyglądasz

natkulec, emigra śliczne macie córeczki
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 17:36   #4109
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

No a ja właśnie pofarbowałam sobie włosy bo już patrzeć nie mogłam na te odrosty
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 17:38   #4110
19claudia91
Rozeznanie
 
Avatar 19claudia91
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 962
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Wrr przed 15 TZ WYSZEDŁ Z BRATEM PO JEGO DZIEWCZYNĘ. Mieli przyjść a do tej pory ich nie ma teraz smsy od niego dostaje że już idą (od 3.5h) a ja leże jak mops. Myślałam że pójdą i przyjdą a nie teraz jeszcze dzwoni i pyta mi się o co mi chodzi że wypili piwo i już wracają. Ja się cały czas zastanawiam czy rodzic naturalnie czy cc. Ale chyba pozostanę przy próbie porodu naturalnego. Boję się cc.. W ogóle mam tyle pytań czy to czuć pomimo znieczulenia, po jakim czasie zobaczę dziecko, czy długo nie będę mogła się ruszać czy 4 doby spędzone w szpitalu jakoś mnie "podrasuja" po tym zabiegu żeby później się lepiej czuć i czy czuć szwy i kiedy lekarz je wyciąga. Czy kobietki które miały cc mogą się wypowiedzieć ?
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/ce0d3873d8.png

Fabianek
19claudia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.