Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Druga czesc wątku nosić będzie nazwę:
Były bąki, kupy i marudzenia, od dziś myślimy co dzieciom dać do jedzenia. 1 2,78%
Marchew, jabłko i ziemniaczek, niech nam rośnie zdrowo każdy dzieciaczek. 0 0%
Nasze pociechy poznają nowe smaczki i w miseczkach znajdują marchew, dynię i ziemniaczki. 1 2,78%
Daj mi tę noc, tę jedną noc! Przespaną noc- tę jedną noc! 3 8,33%
Mama biega już od rana, chociaz mocno niewyspana! 0 0%
Skazy, krostki i wysypki- od tygodni męczą wszystkich! 0 0%
Ach to wszystko trudne strasznie- niech to dziecko wreszcie zaśnie! 1 2,78%
Gdzieś promocja na pampersy? Wątek nasz wie o tym pierwszy! 3 8,33%
Uff jak gorąco! Puff jak gorąco! Słuchają maluchy nieustająco 0 0%
Lokomotywa i kaczka dziwaczka to repertuar dla każdego dzieciaczka 0 0%
Na pierwszy ząbek czekamy i dietę malucha rozkminiamy. 1 2,78%
W głos się śmieją dzieci nasze, zaraz będą wciinać kaszę! 9 25,00%
Mama pokaż cały świat, bo ja nie chce lezeć tak! 11 30,56%
Zieleń, złoto, jajecznica- w kupie cała okolica! 1 2,78%
Już marchewka się szykuje, mama dziecku ją gotuje! 2 5,56%
ostre tutaj są rozmowy, wątek mamy odlotowy! 1 2,78%
Rozszerzania diety czas - oby kolki poszły w las! 1 2,78%
Marchew, jabłko dobra rzecz - oby kolki poszły precz 1 2,78%
mamusie listopad-grudzień. 0 0%
Głosujący: 36. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-08, 17:37   #4111
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wasze dzieci tez preferuja jedna piers ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Na samym początku wolała prawą ale ja nieugięcie cycoliłam na zmianę raz jedna pierś raz druga i polubiła dwie
__________________
2820g SZCZĘŚCIA
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 17:37   #4112
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Ale się cieszę dziewczyny że Was tutaj mam i że mogę się Wam wyżalić jakoś mi lżej

Moje dziecko nocuje dziś u dziadków, przyjechali koło 15 i Jasieńka wzięli do siebie, a ja sprzątam jak szalona - oczywiście tylko górę no i łazienkę, a resztę niech teściowa sprząta a nie tylko na dupie siedzi i krzyżówki rozwiązuje.

Mąż zamówił mi grillowanego kurczaka z frytasami i na samą myśl mi ślinka do kolan sięga

Tak w ogóle jakoś cicho się tutaj zrobiło Czytam 2 część wątku w poczekalni bo szukam posta kiedy pisałam że poczułam ruchy Jaśka i jakoś się smutno robi na sercu kiedy widzę ile tam pisałyśmy na dzień a ile teraz Dziewczyny gdzie jesteście ?
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 17:47   #4113
anulka2205
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka2205
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 308
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Lusesita czadowa kieca

Córka właśnie ja po tej akcji z Rybką pomyślałam, że więcej tu nie piszę skoro tak, ale jak przemyslałam, to przecież nie dla tej jednej osoby tu jestem tylko dla całej reszty no i jestem
__________________
Skarbek


Wielkie kciuki dla Ani
anulka2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 17:51   #4114
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Helo

Nadrabiac bede pozniej chociaz widze ze nie duzo jest.

Nocka przespana raz tylko wstawalam zeby smoka dac i na karmienie.Takze awans lozeczkowy uwazam za udany

DOMI jest weekend to dlatego mniej postow.No ale masz racje cicho tu ostatnio i smutno.Co zrobic.....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 18:08   #4115
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Na samym początku wolała prawą ale ja nieugięcie cycoliłam na zmianę raz jedna pierś raz druga i polubiła dwie
Leon woli lewą , przy prawej mi normalnie cyrki robi musi być mega mega głodny żeby bez protestu ładnie zjeść
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 18:11   #4116
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Leon woli lewą , przy prawej mi normalnie cyrki robi musi być mega mega głodny żeby bez protestu ładnie zjeść
zawsze wolała lewą, ale tak jak kyte konsekwentnie przystawiałam do obydwu i teraz nie ma problemu
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 18:31   #4117
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wasze dzieci tez preferuja jedna piers ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.



na poczatku i mi i jej nie podchodzila prawa,ale teraz juz obie sa ok


Cytat:
Napisane przez anulka2205 Pokaż wiadomość
Lusesita czadowa kieca

Córka właśnie ja po tej akcji z Rybką pomyślałam, że więcej tu nie piszę skoro tak, ale jak przemyslałam, to przecież nie dla tej jednej osoby tu jestem tylko dla całej reszty no i jestem
dzieki
to prawda.przykre jest jednak,ze jest jakis donosiciel




Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Helo

Nadrabiac bede pozniej chociaz widze ze nie duzo jest.

Nocka przespana raz tylko wstawalam zeby smoka dac i na karmienie.Takze awans lozeczkowy uwazam za udany

DOMI jest weekend to dlatego mniej postow.No ale masz racje cicho tu ostatnio i smutno.Co zrobic.....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
brawo!

my dzis,odpuscilismy kapiel, bo mala marudliwa,wiec tylko umylismy.
teraz konczy jesc, zaraz bede usypiac ze smokiem


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 18:56   #4118
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

U nas dzisiaj znajomi byli z 9-miesięczną pannicą. Ale ona już duża i fajna

Za to Iga popołudniem dała popis i bardzo zmęczona ale nie chciała spać. Zasnęła w pewnym momencie na 0,5 godzinki ale jak się obudziła to tylko ziewała i marudziła. I tak do teraz czyli do wieczornej kąpieli. Szczerze.... Cieszę się, że już wieczór i zaraz pójdzie spać. Chociaż wiem, że to nie jej wina bidulka.
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 19:27   #4119
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Ale jestem głupia
Czytam nasze wątki z poczekalni, oglądam zdjęcia z usg i Wasze brzuszki i znów zapragnęłam być w ciąży

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Dziewczyny czy da się tutaj jakoś sprawdzić wszystkie posty które pisałam ? Bo próbowałam sprawdzać to mi się tylko kilka wyświetla a szukam kilku ważnych informacji z czasów "brzuszkowych" bo uzupełniam Jasiową książkę
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 19:29   #4120
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Domi olej tesciowa ciepłym moczem heheheh

Pytalas o nasze zasypianie a wiec mala śpi w łóżeczku koło naszego loza ostatnio po karmieniu koło 5-6 brałam ja juz do nas i śpimy różnie czasem do 8 a dziś mala spala do 9:15. Usypianie hmmmmm na noc to klade do łóżeczka i siedzę przy niej albo klade się do łóżka i smoka podaje a po chwili mala zasypia a w dzień to podobnie tyle ze leży w salonie i też sama zasypia czasami jak ma gorszy dzień to jedna z drzemek muszę połykać troszkę. Śpi dużo w dzień....obie uwielbiamy obie jak niunia leży na mnie jak zabka oj wtedy to i cały dzień by przespała a ja uwielbiam taka bliskość z nią.


od wczoraj mala śmieje się na glos kocham to...chociaz te usmiechy o 5 rano też cudowne

Dzieczyny mam do sprzedania trochę rzeczy odzież damska i dziecięca w bardzo dobrym stanie zainteresowane proszę o priv

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

chyba jak wejdziesz na swój profil to tam jest opcja ze napisane przez ciebie posty
__________________
23.10.2010 Razem na Zawsze

10.11.2011 Mikołajek już jest z nami
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 19:51   #4121
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
proszę-wszystko niecale 30 zl bedziemnie kosztowac


fajny sposób

my po dwóch spacerkach i wizyta u rodziców
no ale najważniejsze, że działa
Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Super że lepiej się dogadujecie A tym spaniem to zacznie może już wynagradzać te nie przespane nocki

wooww ekstra a spódniczka mam podobną ale jasno różową
Też mnie cieszy to jej spanie
Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Ale się cieszę dziewczyny że Was tutaj mam i że mogę się Wam wyżalić jakoś mi lżej

Moje dziecko nocuje dziś u dziadków, przyjechali koło 15 i Jasieńka wzięli do siebie, a ja sprzątam jak szalona - oczywiście tylko górę no i łazienkę, a resztę niech teściowa sprząta a nie tylko na dupie siedzi i krzyżówki rozwiązuje.

Mąż zamówił mi grillowanego kurczaka z frytasami i na samą myśl mi ślinka do kolan sięga

Tak w ogóle jakoś cicho się tutaj zrobiło Czytam 2 część wątku w poczekalni bo szukam posta kiedy pisałam że poczułam ruchy Jaśka i jakoś się smutno robi na sercu kiedy widzę ile tam pisałyśmy na dzień a ile teraz Dziewczyny gdzie jesteście ?
weeeźźźźźźźź

to trzeba zacząć sie znów udzielać, aby niektórzy mięli co donosić
Cytat:
Napisane przez anulka2205 Pokaż wiadomość
Lusesita czadowa kieca

Córka właśnie ja po tej akcji z Rybką pomyślałam, że więcej tu nie piszę skoro tak, ale jak przemyslałam, to przecież nie dla tej jednej osoby tu jestem tylko dla całej reszty no i jestem
a ja myślę, że właśnie o to chodziło tej osobie, aby te przeszkadzające i nie przytakujące jej nie pisały tutaj. A tu figa! I będziemy:d
Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Helo

Nadrabiac bede pozniej chociaz widze ze nie duzo jest.

Nocka przespana raz tylko wstawalam zeby smoka dac i na karmienie.Takze awans lozeczkowy uwazam za udany

DOMI jest weekend to dlatego mniej postow.No ale masz racje cicho tu ostatnio i smutno.Co zrobic.....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Super, że nocka przespana, oby tak dalej. Mnie ciągle wszyscy strasza, że potem już tak Ulka spać nie bedzie
Ogólnie zauważyłam, że ludzie uwielbiają straszyć!!


A ja mam pytanie z tych intymnych: pierwszy raz biorę tabsy i odkąd zaczęłam brać to mam normalnie normalny okres fakt, ze coraz słabszy, ale to minie? Bo czytałam, że taki skutek uboczny leku jest, ale czytałam tez że po jakimś czasie organizm się przyzwyczaja...

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Ale jestem głupia
Czytam nasze wątki z poczekalni, oglądam zdjęcia z usg i Wasze brzuszki i znów zapragnęłam być w ciąży

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Dziewczyny czy da się tutaj jakoś sprawdzić wszystkie posty które pisałam ? Bo próbowałam sprawdzać to mi się tylko kilka wyświetla a szukam kilku ważnych informacji z czasów "brzuszkowych" bo uzupełniam Jasiową książkę
jak wejdziesz na swój profil to masz posty napisane przez użytkownika.
Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
Domi olej tesciowa ciepłym moczem heheheh

Pytalas o nasze zasypianie a wiec mala śpi w łóżeczku koło naszego loza ostatnio po karmieniu koło 5-6 brałam ja juz do nas i śpimy różnie czasem do 8 a dziś mala spala do 9:15. Usypianie hmmmmm na noc to klade do łóżeczka i siedzę przy niej albo klade się do łóżka i smoka podaje a po chwili mala zasypia a w dzień to podobnie tyle ze leży w salonie i też sama zasypia czasami jak ma gorszy dzień to jedna z drzemek muszę połykać troszkę. Śpi dużo w dzień....obie uwielbiamy obie jak niunia leży na mnie jak zabka oj wtedy to i cały dzień by przespała a ja uwielbiam taka bliskość z nią.


od wczoraj mala śmieje się na glos kocham to...chociaz te usmiechy o 5 rano też cudowne

Dzieczyny mam do sprzedania trochę rzeczy odzież damska i dziecięca w bardzo dobrym stanie zainteresowane proszę o priv

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

chyba jak wejdziesz na swój profil to tam jest opcja ze napisane przez ciebie posty
jak ja Wam zazdroszczę tych smoków i zasypiania:<
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 19:54   #4122
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
no ale najważniejsze, że działa


Też mnie cieszy to jej spanie

weeeźźźźźźźź

to trzeba zacząć sie znów udzielać, aby niektórzy mięli co donosić

a ja myślę, że właśnie o to chodziło tej osobie, aby te przeszkadzające i nie przytakujące jej nie pisały tutaj. A tu figa! I będziemy:d

Super, że nocka przespana, oby tak dalej. Mnie ciągle wszyscy strasza, że potem już tak Ulka spać nie bedzie
Ogólnie zauważyłam, że ludzie uwielbiają straszyć!!


A ja mam pytanie z tych intymnych: pierwszy raz biorę tabsy i odkąd zaczęłam brać to mam normalnie normalny okres fakt, ze coraz słabszy, ale to minie? Bo czytałam, że taki skutek uboczny leku jest, ale czytałam tez że po jakimś czasie organizm się przyzwyczaja...

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------


jak wejdziesz na swój profil to masz posty napisane przez użytkownika.

jak ja Wam zazdroszczę tych smoków i zasypiania:<
tylko że mi się wyświetla tylko 5 stron postów napisanych przeze mnie i właściwie same z odchowalni mi się wyświetlają
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 20:06   #4123
iga9
Raczkowanie
 
Avatar iga9
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 152
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wasze dzieci tez preferuja jedna piers ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Na początku wolała jedną - to konsekwentnie przystawiałam najpierw do tej drugiej. Po jakimś tygodniu się przekonała.
iga9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 20:25   #4124
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
tylko że mi się wyświetla tylko 5 stron postów napisanych przeze mnie i właściwie same z odchowalni mi się wyświetlają
za duużo piszesz

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

tak serio, to chyba tylko poprzez wyszukiwarkę na wątku wpiszesz swój nick i o.

"Przeszukaj ten wątek" - wpisujesz swój nick, a potem wyszukaj. Najpierw pokaże Ci posty w którym ktoś pisze Twój nick,a potem same Twoje Jestę geniuszę
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.

Edytowane przez CorkaCzarownic
Czas edycji: 2014-02-08 o 20:27
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 20:32   #4125
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Corko ale masz go w trakcie brania czy w trakcie przerwy?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 20:45   #4126
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Corko ale masz go w trakcie brania czy w trakcie przerwy?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Normalnie miałam @, potem skończył się i kilka dni suchych i potem cały czas mam plamienia...
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 20:51   #4127
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Mam od wczoraj okropnego dola :/ az sie wieczorem mezowi poplakalam...
Przy okazji dostalam drugi okres i zwijam sie z bolu. Nigdy nie mialam tak bolesnego okresu jak dzis, z bolu az kreci mi sie w glowie

Sent from my GT-S6310N using Wizaz Forum mobile app
Biedaku,lepiej już się czujesz?A przed ciąża też tak cierpiałaś?
Co do teściowej to totalny brak słów .Jak można takich słów użyć wobec swojego wnuka.
Szkoda gadać Jak czytam jakie macie problemy z teściówkami to szczerze współczuję bo ja sobie nie wyobrażam takich akcji



Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
o matko.
przepraszam
pisałam z telefonu i nie zauważyłam


Angie_gg za operację i szybki powrót do zdrowia dla Taty
Spoko ja się nie obrażam.Uśmiałam się

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
Nie zostałam wywołana ale też odciągam mimo karmienia kp. U nas to po to, żeby było kiedy wychodzę, bo nie chcę dokładać jej mm.

Twoja teściowa jest nierozumna i chyba sobie sprawy nie zdaje jaki to ból musiało Ci sprawiać. Normalne, że chciała, żeby jej córka zaszła w ciążę skoro tak się starała, ale takie komentarze mogła zachować dla siebie. Nie przejmuj się jej słowami. Najważniejsze, że to Ty mimo, że nie planowany to z radością oczekiwałaś Jasia i teraz jesteś dla niego cudowną mamą. A teściowej

Jejku jak mnie wczoraj głowa bolała, ale nie chciałam TŻ ściągać z pracy, bo po to przyjechaliśmy, żeby mógł trochę zarobić. Skończyli dopiero około 21, wzięliśmy Natalię do kąpieli i poprosiłam TŻ, żeby się nią zajął, bo się chciałam położyć. Na leżąco wydawało mi się, że jest mi jeszcze gorzej i zaczynało mi się robić niedobrze. Jak wstałam do toalety to aż mi się w głowie kręciło...
No to tak jak myślałam
Może to migrena była?
Cytat:
Napisane przez rusalka12 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki.
Na razie tylko o sobie - musze was nadrobic bo z tydzien mnie tu nie bylo - bardzo duzo sie dzialo i na nic nie mialam czasu. A wy tyle piszecie...
Dwa dni temu zaczal nam sie skok rozwojowy. Mala jest marudna, ale jakos sobie radzimy. Za to nocki sa kiepskie. Przebudza sie dosc czesto i marudzi. Plus tak dziwnie zatyka sie jej nosek - w ciagu dnia nie ma katraku ale nad ranem nie wscieka sie bo jej cos w nochalu przeszkadza. Dziwne...
Uciekam na razie. Bede czytac wieczorem.
Buzka

Ale my ostatnio malutko piszemy
Współczuje skoku grunt żeby szybko minął
Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość



Ale super, że nowe mamusie jeszcze dołączają Witaj

Pewnie, że pamiętamy, a weny na pisanie nie tylko Tobie brakuje

Wiossssnaaaa idzie

bony sodexo są super często udaje nam się w konkursach je zgarniać

Ojej, dużo zdrówka dla Twojego taty. Że też akurat takie rzeczy chodza po ludziach

Dzidzia pisała, że to po 3h trzeba wylać ale doczytałam, że na tym łyku się skończyło

Kurcze, ale zazdroszczę Ci tego zasypiania u nas ni da rydy, jak odkładam to oczy jak pięć zł. Ale ostatnio zauważyłam, że jak odłożę gdy trze oczkami i ziewa i tetrę podsunę to czasami uda się zasnąć jej , a czasami odkurzaczem się wspomagam

Mam nadzieję, że będzie tak spał cały czas a przespał długo, bo nie doczytałam

No się odezwaław końcu
A w jakich konkursach?

Kiedy te bączury przestana ją męczyć Bidulka mała.
A zasypianie to u WAs prawdziwy majstersztyk.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 21:02   #4128
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Witam z kawusią
Majka śpi w wózku już 1, 5h Zaraz tatuś wraca z pracy
Rano małż był po świeże pieczywko i dostałam żółte tulipany Wiosennie się zrobiło w salonie...mimo, że za oknem jesień, pada i wieje Znów dziś jesteśmy bez spacerku buuu...

Domi - współczuję bolesnej @ a teściową olej i jej głupie gadanie

Anoula - dobrze, że mąż się zajął Natalką i mogłaś poleżeć.

Czarownico - super, że z Uleńką lepiej się dogadujecie ale ze spaniem to cyrki odstawiacie hehe, najważniejsze jednak że działa i malutka ładnie przesypia nocki
Pozazdrściłaś to i Twój małzonek sie postarał Uwielbiam tulipanki.To takie wdzięczne kwiatuszki

Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wasze dzieci tez preferuja jedna piers ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie zauważyłam żeby jakąś konkretną ubóstwiał.Nieważne która ważne by leciało

Cytat:
Napisane przez anulka2205 Pokaż wiadomość
Lusesita czadowa kieca

Córka właśnie ja po tej akcji z Rybką pomyślałam, że więcej tu nie piszę skoro tak, ale jak przemyslałam, to przecież nie dla tej jednej osoby tu jestem tylko dla całej reszty no i jestem

Już mi mniej smutno jak się odzywacie

Lusesita Marysia będzie w tej spódniczce wyglądac jak prima balerina

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
U nas dzisiaj znajomi byli z 9-miesięczną pannicą. Ale ona już duża i fajna

Za to Iga popołudniem dała popis i bardzo zmęczona ale nie chciała spać. Zasnęła w pewnym momencie na 0,5 godzinki ale jak się obudziła to tylko ziewała i marudziła. I tak do teraz czyli do wieczornej kąpieli. Szczerze.... Cieszę się, że już wieczór i zaraz pójdzie spać. Chociaż wiem, że to nie jej wina bidulka.
Iga juz niedługo też będzie takim 9 miesięczniakiem

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Ale jestem głupia
Czytam nasze wątki z poczekalni, oglądam zdjęcia z usg i Wasze brzuszki i znów zapragnęłam być w ciąży

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Dziewczyny czy da się tutaj jakoś sprawdzić wszystkie posty które pisałam ? Bo próbowałam sprawdzać to mi się tylko kilka wyświetla a szukam kilku ważnych informacji z czasów "brzuszkowych" bo uzupełniam Jasiową książkę
Domi Ty lepiej uważaj! Dzisiaj wieczór wolny to wiesz wszystko może się zdarzyć
Chyba tylko wyszukiwarka tak jak córka pisała.
Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
no ale najważniejsze, że działa


Też mnie cieszy to jej spanie

weeeźźźźźźźź

to trzeba zacząć sie znów udzielać, aby niektórzy mięli co donosić

a ja myślę, że właśnie o to chodziło tej osobie, aby te przeszkadzające i nie przytakujące jej nie pisały tutaj. A tu figa! I będziemy:d


Super, że nocka przespana, oby tak dalej. Mnie ciągle wszyscy strasza, że potem już tak Ulka spać nie bedzie
Ogólnie zauważyłam, że ludzie uwielbiają straszyć!!


A ja mam pytanie z tych intymnych: pierwszy raz biorę tabsy i odkąd zaczęłam brać to mam normalnie normalny okres fakt, ze coraz słabszy, ale to minie? Bo czytałam, że taki skutek uboczny leku jest, ale czytałam tez że po jakimś czasie organizm się przyzwyczaja...

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------


jak wejdziesz na swój profil to masz posty napisane przez użytkownika.

jak ja Wam zazdroszczę tych smoków i zasypiania:<
No nie może mieć satysfakcji wsumie nie wiem po co miałaby to robić ale mi to wsiora w nos.Mam powazniejsze rzeczy na głowie

Bo łatwiej straszyć,strofować niż powiedzieć dobre pozytywne optymistyczne słowo.

Jak brałam tabletki lata świetlne temu to często miałam takie plamienia na samym początku,potem przechodziło.
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 21:11   #4129
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Biedaku,lepiej już się czujesz?A przed ciąża też tak cierpiałaś?
Co do teściowej to totalny brak słów .Jak można takich słów użyć wobec swojego wnuka.
Szkoda gadać Jak czytam jakie macie problemy z teściówkami to szczerze współczuję bo ja sobie nie wyobrażam takich akcji




Spoko ja się nie obrażam.Uśmiałam się


No to tak jak myślałam
Może to migrena była?


Ale my ostatnio malutko piszemy
Współczuje skoku grunt żeby szybko minął

No się odezwaław końcu
A w jakich konkursach?

Kiedy te bączury przestana ją męczyć Bidulka mała.
A zasypianie to u WAs prawdziwy majstersztyk.
a w pracy często mamy, zapomniałam dopisać.
Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Pozazdrściłaś to i Twój małzonek sie postarał Uwielbiam tulipanki.To takie wdzięczne kwiatuszki


Nie zauważyłam żeby jakąś konkretną ubóstwiał.Nieważne która ważne by leciało



Już mi mniej smutno jak się odzywacie

Lusesita Marysia będzie w tej spódniczce wyglądac jak prima balerina

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------


Iga juz niedługo też będzie takim 9 miesięczniakiem


Domi Ty lepiej uważaj! Dzisiaj wieczór wolny to wiesz wszystko może się zdarzyć
Chyba tylko wyszukiwarka tak jak córka pisała.

No nie może mieć satysfakcji wsumie nie wiem po co miałaby to robić ale mi to wsiora w nos.Mam powazniejsze rzeczy na głowie

Bo łatwiej straszyć,strofować niż powiedzieć dobre pozytywne optymistyczne słowo.

Jak brałam tabletki lata świetlne temu to często miałam takie plamienia na samym początku,potem przechodziło.
pocieszyłaś mnie
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 21:12   #4130
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Nie zacytowało mi...

Cytat:
Napisane przez ktosiula Pokaż wiadomość
Nemosku wcześniej ssal smoka jak mu dawałam, np przy zasypianiu lub jak go ubralam w kombinezon czy zapakowalam do fotelika i był wkurzony. Później zaczął co raz częściej wypychać a teraz nie ma mowy żeby zassal.
Odkrył za to ze ma paluszki i pcha je do buzi. Ja ssałam kciuka, nie mogli mnie oduczyć, az taki ropień mi się zrobił ze musieli usuwać paznokieć chirurgicznie - boje się powtórki bo ciężko jest oduczyć dziecko ssania palca...

Co do mleka to ja z rana muszę rozpuścić żelazo i mu podać dlatego odciagam ale i tak daje mu z butli tyle ile się uda odciągnąć - raz 50, raz 100 a jak zje to dostaje cyca. odciagam zwykle raz dziennie tylko jak mały zje z jednej piersi i siup do lodowki zeby bylo na rano. Chciałabym zrobić sobie też zapas do zamrożenia ale nie mam kiedy odciągać i w efekcie mam tylko dwie porcję zmrożone.
Rany a w jakim wieku wtedy byłaś?To musiałaś nieźle zasysać
Ja mam w zamrażarce około 2 litrów własnie na sytuacje typu wyjście.
Teraz już nie odciągam,ostanio tylko próbowałam ile ściągnę i chciałam sprawdzic ile mały wypije.

A czemu podajesz żelazo Mikiemu?
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 21:12   #4131
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Witam się!
piszę chyba setnego posta w ciągu tygodnia. 99% mi aplikacja w telefonie nie dodaje ciekawe,czy tego doda ...

U nas usypianie po kąpieli (ok. 21) wygląda tak : tatuś karmi, odbija,daje smoka,lula,wklada do łóżeczka, przytrzymuje główkę Miłka w dwóch dloniach jakieś pół minuty i Mały pada budzi się ok. 5 rano, tatuś go karmi i zabiera do nas do łóżka.

Witam nowe mamusie! Rzuciło mi się w oczy : komorowska Ty miałaś cc pod narkozą? To czemu Ci się do kręgosłupa wbijali? Ja miałam narkozę przy operacji oczu. Wziewną. Przy cc tez miałam mieć,ale miałam tal kiepskie wyniki badań, ze anestezjolog mimo przepukliny kręgosłupa i dyskopatii zdecydował się na pp. I zrobił je po mistrzowsku

UWAGA! MIŁOSZOWI WYŁONIŁA SIĘ GÓRNA JEDYNKA! BIAŁA KRESECZKA SIĘ PORZĄDNIE WYBRZUSZYŁA!
za to główki na brzuchu dźwigać nie chce. Noszony w pionie sztywno trzyma i rozgląda się na boki. Zabawki dziś zaczął łapać i do buzi pchać. On nic po kolei nie robi. Ciekawe po kim taki szalony

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 21:39   #4132
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez ktosiula Pokaż wiadomość
Hej! Czytałam w nocy ale mi się nie chciało stukać odpowiedzi, a teraz polowe zapomniałam...

Kociak karmie popołudniu więcej i nic. Dziś pobudki 24, 4 i 6.
Gratuluje pierwszych drzemek w łóżeczku!!!! Super! My też będziemy nad tym pracować. Od dzisiaj do niedzieli przyjezda do nas rodzinka z dziećmi wiec pewnie narazie nic z tego nie będzie.

Iga witaj ! Fajnie ze się odezwalas. Mnie bardzo pomaga to forum i kontakt z innymi mamami. Baaaaardzo - dzięki ze jestescie buziole dla was!!!!

Trele nareszcie nie masz zaglądać tylko być na bieżąco jakiego tego smoka z nuka masz? O kształt mi chodzi
Mam jakiegoś lateksowego, dostałam gratis muszę dziś spróbować, bo meczy mnie ze Miki zrobił się bezsmokowy, ciągle wypycha językiem a jak złapie to na 2 sekundy.

Lusesita trzymam kciuki za kąpiel. Te kupy to na pewno od czegoś ci jadlas, nie jedz tych rzeczy co ostatnio przez 2-3 dni i pewnie wróci do normy.

Mikołaj dziś kończy 2 miesiące! Okruszek mój z takim dobrym humorem wstał i uśmiechem na ustach ze aż chce się żyć
Wczoraj wieczorem się z nim ważyłam i wyszło ze ma juz 5300g, ciężko juz się nosi, w końcu 2 kg + ma

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Nemosku wszystkiego naj dla Titusia z okazji skończonych 3 miesiecy!

Kyte brawa dla Was za samodzielne zaśnięcie

Miki zasnal przy cycku, sprobuhe go odłożyć może drzemka potrwa z pol godzinki to się ogarne i przygotuje na spacerek.
Kochana Nuka mam takiego, najzwyklejszego .. http://www.nuk.pl/products/soothers/...34&lty=m&lid=5 - wiem ze Ula Czarownicy I Wituś Dzidzi też złapali.

Co do obracania u nas z brzucha na plecki niet, za to z pleckow na brzuch to ostatnio najlepsza zabawa ..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kOmorowska Pokaż wiadomość
Witam
czy można jeszcze dołączyć do wątku? Miałam być mamusią lutową ale moja córcia postanowiła wyjść wcześniej i urodziła się 24.12.2013. Podczytuję Was co nieco i chciałabym z Wami dzielić się doświadczeniami i pytać w razie czego o rady.
Hej miałam napisac ze z kads sie znamy ...

Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Heja

Iga, komorowska, witajcie u nas

U nas nocka super, Leon spal od 21 do 6.30 rano, pozniej cycus i jeszcze do 10 spalismy

Wczoraj bylismy o fizjoterapeutki, w sumie nic sie nie dzieje ale chcialam sie upewnic ze nie ma jakiejs asymetrii np. O tej babce u ktorej bylam mowia ze to czarodziejka do dzieci. Powiedzialam jej o naszym problemie z kupami ze 5 dobe juz nie robi - tak pomasowala Leona ze po 5 minutach wielkiego kupola strzelil az tylek pod kranem trzeba bylo myc
Powiedziala tez ze widac ze bedzie z tych dzieci ktore szybko zaczna chodzic
Pokazala jak cwiczyc z mlodym - ogolnie bardzo zadowolona jestem

Co to za historia z Rybka
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A po czym poznac czy dziecko bedzie szybciej czy pozniej chodzic?

Cytat:
Napisane przez kOmorowska Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe powitanie
A przyznam, że podczytywałam Wasz wątek na Poczekalni bo miałam też być mamusią grudniową 2013 (termin na 8 grudzień) ale w kwietniu poroniłam. Ale zdarzyła się niespodzianka bo po poronieniu nie dostałam okresu i znów zaszłam w ciążę i mam teraz Natalę
.. Ale juz wiem z aniołkowych mam. Ja też zaszłam w ciaze Od razu po poronieniu, bez okresu )



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 21:44   #4133
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez Madzik 89 Pokaż wiadomość
Witamy po kilkudniowej przerwie!
Widzę, że rybka zbanowana
Trele gaduło dobrze, że jesteś, bo dziwnie było bez Ciebie pochwal się jak Maja urosła
A my za tydzień kończymy 3 miesiące
Witam nowe mamusie !
Prosze For you ImageUploadedByWizaz Forum1391895858.748815.jpg


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 21:49   #4134
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez Angie_gg Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
długo nie odzywałam się, bo mój tata miał udar i to akurat dostał, kiedy Maja kończyła miesiąc...14 lutego ma operację, więc jestem nie do życia.
Postaram się zaglądać i udzielać się częściej.

W 14 tygodniu życia ważyła 5800.

Pozdrawiamy;-)
Hej!!! Zdrowka dla taty !!!

Cytat:
Napisane przez Basiaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Witajcie

Dziewczyny zaraz nadrobie, ale prosze powiedzcie mi, sciagnelam mleko, a teraz pije piwko, za ile powinnam sciagnac mleko do wylania?
3godziny?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 21:54   #4135
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

ech,dopiero nam dziecko padlo! usypiane od,19
akcja smok dzis nie wypalila...
niby zasysa,posmokcze,chce wypluc,ale nie moze bo przytrzymuje.a,potem sie wkurza.i tak w kolko
na rekach przysnela,potem przy cycu,potem na klacie...wszystko po 10 minut...
a teraz zasnela w lozku,ale zaraz ja przekladam,nie ma tak dobrze:p
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 22:02   #4136
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez Basiaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Dziekuje napiłam się łyka i bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nie pije więcej

Dziewczyny gratuluje zaśnieć w łożeczkach. Pochwale się nieskromnie, że u nas nie ma tego problemu, już nie ma. Godzina 18.30 kąpiel, do 19.30 schodzi z karmieniem, o 20 już spią, same w łożeczkach. Czasami mam wyrzuty czy to nie za wczesnie je kłade, ale uznalam, że jednak należy mi sie chwilka odpoczynku.

W ogole z małym muszę isc do poardni rehanilitacyjnej, ma skręcone cialko na prawo, tzw asymetrie, ale malutkąja w domu widzę, u pediatry nie bylo widać, więc idziemy sie skkonsultować, ma któras z Waszych pociech asymetrie?
Basia a jak maluchy Ci długo spia? Tzn I ktorej rano sie budza I koniec spania?

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Mam od wczoraj okropnego dola :/ az sie wieczorem mezowi poplakalam...
Przy okazji dostalam drugi okres i zwijam sie z bolu. Nigdy nie mialam tak bolesnego okresu jak dzis, z bolu az kreci mi sie w glowie

Sent from my GT-S6310N using Wizaz Forum mobile app
Domi wez nie strasz ;/


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:56 ----------

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Ale jestem głupia
Czytam nasze wątki z poczekalni, oglądam zdjęcia z usg i Wasze brzuszki i znów zapragnęłam być w ciąży

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Dziewczyny czy da się tutaj jakoś sprawdzić wszystkie posty które pisałam ? Bo próbowałam sprawdzać to mi się tylko kilka wyświetla a szukam kilku ważnych informacji z czasów "brzuszkowych" bo uzupełniam Jasiową książkę
Domi kliknij w swòj nick. Wyskoczy Ci Twòj profil I tam powinnas miec pokaz wszystkie posty/watki uzytkownika I one leca wg daty


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 22:07   #4137
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

przelozylam do lozeczka,a ona od razu oczy jak 5 zloty.
Jezuuu....jaka dzis z niej terrorystka.musialam dac cyca o znow spi.
ale,bede przekladac.dluga noc przed nami

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 22:07   #4138
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
no ale najważniejsze, że działa


Też mnie cieszy to jej spanie

weeeźźźźźźźź

to trzeba zacząć sie znów udzielać, aby niektórzy mięli co donosić

a ja myślę, że właśnie o to chodziło tej osobie, aby te przeszkadzające i nie przytakujące jej nie pisały tutaj. A tu figa! I będziemy:d

Super, że nocka przespana, oby tak dalej. Mnie ciągle wszyscy strasza, że potem już tak Ulka spać nie bedzie
Ogólnie zauważyłam, że ludzie uwielbiają straszyć!!


A ja mam pytanie z tych intymnych: pierwszy raz biorę tabsy i odkąd zaczęłam brać to mam normalnie normalny okres fakt, ze coraz słabszy, ale to minie? Bo czytałam, że taki skutek uboczny leku jest, ale czytałam tez że po jakimś czasie organizm się przyzwyczaja...

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------


jak wejdziesz na swój profil to masz posty napisane przez użytkownika.

jak ja Wam zazdroszczę tych smoków i zasypiania:<
Przeczekaj jedno opakowanie I jak nie przejdzie calkowicie to idz do gina zmienic tabletki. Jakie masz? Masz robić przerwe 7dni czy nie?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 22:14   #4139
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Witam się!
piszę chyba setnego posta w ciągu tygodnia. 99% mi aplikacja w telefonie nie dodaje ciekawe,czy tego doda ...

U nas usypianie po kąpieli (ok. 21) wygląda tak : tatuś karmi, odbija,daje smoka,lula,wklada do łóżeczka, przytrzymuje główkę Miłka w dwóch dloniach jakieś pół minuty i Mały pada budzi się ok. 5 rano, tatuś go karmi i zabiera do nas do łóżka.

Witam nowe mamusie! Rzuciło mi się w oczy : komorowska Ty miałaś cc pod narkozą? To czemu Ci się do kręgosłupa wbijali? Ja miałam narkozę przy operacji oczu. Wziewną. Przy cc tez miałam mieć,ale miałam tal kiepskie wyniki badań, ze anestezjolog mimo przepukliny kręgosłupa i dyskopatii zdecydował się na pp. I zrobił je po mistrzowsku

UWAGA! MIŁOSZOWI WYŁONIŁA SIĘ GÓRNA JEDYNKA! BIAŁA KRESECZKA SIĘ PORZĄDNIE WYBRZUSZYŁA!
za to główki na brzuchu dźwigać nie chce. Noszony w pionie sztywno trzyma i rozgląda się na boki. Zabawki dziś zaczął łapać i do buzi pchać. On nic po kolei nie robi. Ciekawe po kim taki szalony

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ciekawe
Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Kochana Nuka mam takiego, najzwyklejszego .. http://www.nuk.pl/products/soothers/...34&lty=m&lid=5 - wiem ze Ula Czarownicy I Wituś Dzidzi też złapali.

Co do obracania u nas z brzucha na plecki niet, za to z pleckow na brzuch to ostatnio najlepsza zabawa ..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------


Hej miałam napisac ze z kads sie znamy ...


A po czym poznac czy dziecko bedzie szybciej czy pozniej chodzic?


.. Ale juz wiem z aniołkowych mam. Ja też zaszłam w ciaze Od razu po poronieniu, bez okresu )



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
już się Ulce odwidział...
Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Przeczekaj jedno opakowanie I jak nie przejdzie calkowicie to idz do gina zmienic tabletki. Jakie masz? Masz robić przerwe 7dni czy nie?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no mam dwa opakowania, więc zużyję dwa i zobaczę, bo jak na razie to coraz mniej leci. Z przerwą tygodniową.
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 22:22   #4140
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Lusesita czadowa spódniczka


U mnie byla dzisiaj piekna pogoda. Maz po egzaminie wziął Malwine na spacer, ja umylam okna, które mi zostały (kuchnia i sypialnia), Malwina padla przy obiedzie. Zrobilam też laurkę dla mojej babci od dziewczyn: zdjecie, odbicie raczek. Potem pojechałyśmy na urodziny. Teraz wszyscy śpią a ja czekam az sie skończy pranie. Maz chrapie!

Zauwazylam, ze Hania fajnie w nocy spi jak spi na boku. 7-8 godz potrafi przespać w takiej pozycji
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-19 21:24:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.