Mamy Marzec 2020 - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-30, 08:17   #4111
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Mamy Marzec 2020

Dzień dobry

Dzięki dziewczyny za te listy po Nowym Roku będę zamawiać, czyli już niedługo
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 08:33   #4112
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Teraz leci do mnie różowy z tego linka 17,15 zł 25%OFF | ZTOV karmienie biustonosz macierzyński odzież bawełniana biustonosz do karmienia piersią dla kobiet w ciąży ciąża piersi jeden rozmiar bielizna do spania
https://a.aliexpress.com/bjYyWEucj

Mam już z powyższych szary.

Plus takie :
Granatowy i szary w paski
18,46 zł 25%OFF | ZTOV biustonosze do karmienia piersią biustonosz do karmienia do karmienia piersią bielizna odzież dla ciężarnych kobiet soutien gorge allaitement
https://a.aliexpress.com/n7EJIn6x1

Miętowy (rozmiarowo wychodzi najmniejsza miseczka ze wszyatkich)
19,16 zł 25%OFF | ZTOV bawełna karmienie piersią biustonosz macierzyński biustonosze pielęgniarskie dla kobiet w ciąży otwór z przodu ciąża karmienie biustonosz bielizna odzież
https://a.aliexpress.com/UiEQwjel5

Różowy (ten wygląda najmniej karmieniowo)
26,94 zł 33%OFF | ZTOV karmienie piersią macierzyństwo biustonosze pielęgniarskie do karmienia bawełna biustonosz do spania odzież dla ciężarnych kobiet bielizna ciążowa odzież
https://a.aliexpress.com/Enkf2cwLD

Dzięki za listę, o paru rzeczach zapomniałam
Zazdroszcze biustonoszy. Ja musze nosic rozmiary biusciarskie typowe 36 czy s czy m nie wchodza w gre na duzy biust Tak samo bez fiszbin A takie biustonosze niestety juz kosztuja ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 08:50   #4113
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja od jakiegoś czasu chodzę w biustonoszach sportowych albo takich ala topach. Biust mi jakiś bardzo nie urósl jeszcze ale ze względu na brzuch to pod biustem mnie normalne staniki cisnely. Zamówiłam sobie jeden a ali co Paula poleciała ale od miesiąca czekam i jeszcze mię przyszedł, a chciałam zobaczy jak rozmiarów wypada. Do tego na allegro zamówiłam dwa bardziej takie topy do karmienia. Zobaczę jak się sprawdza.
Ja z tych rzeczy co dziewczyny wymienił to większość już mam albo jest na liście do kupienia. Jedynie podkłady mam z Hartman molimed bo czytałam że dużo lepsze. Z tego co jeszcze nie zostało wymienione to płatki duże kosmetyczne (w domu zamiast chusteczek nawilzanych), patyczki kosmetyczne z ogranicznikiem, aspirator do nosa i Szczotka z włosia koziego.
Adity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 09:33   #4114
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Dzięki za wszystkie listy. Ppzbieram to do kupy i będę też zamawiać.
Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Zazdroszcze biustonoszy. Ja musze nosic rozmiary biusciarskie typowe 36 czy s czy m nie wchodza w gre na duzy biust Tak samo bez fiszbin A takie biustonosze niestety juz kosztuja ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja przed ciążą nosiłam 60-65d. Też nie do dostania w normalnych sklepach. Ten sprzedawca ma taką rozmiarowke, że obwód 34 spokojnie na mnie wchodzi. Teraz w ciąży jak mi brzuch przeszkadza to zakładam z przedluzka na haftki, którą dodaje do każdego stanika. Miseczka mi teraz spokojnie do dużego e skoczyla, ale mieszcze się idealnie w ichniejsze 34c. Dziwilam się bardzo, bo nie sądziłam, że trafię z rozmiarem tak w ciemno, tylko po tabeli. A jednak się udało
Te tutaj nie mają fiszbin, ale mi teraz jakoś w druciastych stanikach niewygodnie. A wszystkie stare mam na drutach...

Edytowane przez paula54
Czas edycji: 2019-12-30 o 09:35
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 10:13   #4115
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość

U mnie rzeczy mnóstwo ale brałam już na zapas takie co z doświadczenia potem przy maluchu mi się przydały i ogólnie wolę mieć w razie czego w domu:
*Linomag (krem ochronny)
*Bepanthen baby (na odparzenia)
*lanolina
*wkładki laktacyjne
*wkładki poporodowe Bella
*Seni podkłady 90x60
*smoczki
*butelki Avent
*pojemniki na mleko
*Paracetamol (czopki 80g)
*Emolium (do kąpieli)
*majtki siateczkowe poporodowe
*Pampers premium rozm 0 (polecam jedna paczkę na start, bo jedynki z początku wiszą)
*chusteczki bezzapachowe Hipp (nienawidze perfumowanych)
*zestaw do mani dla bobo
*Octenisept (na pępuszek)
*Bebilon mleko początkowe w buteleczce (wolę mieć w zapasie w razie czego)
O, zapomniałam o woreczkach na pokarm przy starszaku kupiłam i Linomag i Bepanthen a i tak używałam mąki ziemniaczanej, a tych maści używam do teraz do rąk tym razem nie będę kupowała. Butelki jakieś mam nieużywane jeszcze ze sr, a smoczka nie chcę dawać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 10:23   #4116
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez NaOmi85 Pokaż wiadomość
Witajcie. Chwilę mnie tu nie było, ale jakoś grafiki w okresie przedświątecznym był napięty.
Moja mała na wizycie 18 grudnia ważyła już 1,4 kg więc wygląda na dość duża na ten czas. Następna wizyta 8 stycznia.
W końcu zdecydowałam jaki chcę wózek i fotelik także coś ruszę z wyprawką.Ja oporów nie mam, natomiast nie planuje karmić nie wiadomo ile, pierwsze dziecko karmiłam 4 miesiące i pewnie teraz też tyle pociągne.
Macie już kupione/wybrane laktatory? Czytam opinie i jeszcze nie podjęłam decyzji, może coś podpowiecie? Też mam porównanie z wątkiem w którym byłam przy pierwszym dziecku i tu to bardzo słabo wygląda. Myślę, że faktycznie ten fb sprawił że tu nie ma z kim pisać, a szkoda

Macie już wybrane kosmetyki do kąpieli dla dzieciaczków?
Ja się przymierzam do ollilan. Ma któraś doświadczenie? Lub coś innego godnego polecenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Upatrzony mam Lovi Prolactis i mam zamiar kupić go jakoś w połowie stycznia
A do pielęgnacji kupiłam zestaw kosmetyków Hagi Baby
Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Ja nic nie wiem o żadnym fb.
Zresztą, tak jak pisałam wyżej- myślę, że jak się akcje porodowe zaczną rozkręcac to wątek ruszy. Choć jak dla mnie na razie tempo jest i tak spore (Ale może się nie znam... ).

Popralam i poprasowalam sobie dziś wszystkie materiały i chyba jutro w końcu siądę do maszyny. Wkurzyłam się tylko trochę, bo przy okazji zauważyłam, że polarek, który zamówiłam na kocyk przyszedł szerokości 1m choć sprzedawca w aukcji ma napisane, że szerokość mb to 1,6. Myślałam, że mi zostanie kawałek na motylka i jakąś przytulanke a tu du.pa... Napisałam do sprzedawcy, ale nie liczę na cuda. Chyba będę musiała odpuścić. Szkoda. Tym bardziej, że przez to i kosztowo za m kw wychodzi dużo drożej niż na innych aukcjach. Co prawda to tylko kilkanaście zł, ale jednak...
Skończyłam też dziś pracować ciuszki. Zostały mi jakieś pojedyncze nie wybrane jeszcze i ta część wyprawki będę miała w miarę ogarnięta. Powoli zaczyna do mnie docierać, że trzeba by pewne rzeczy domykac

Macie już wybrana położna? Bo ja się chyba obudziłam trochę późno... W poniedziałek zadzwonię do szpitala zapytać, mam nadzieję, że ta która jeździ w moje rejony jeszcze mnie przygarnie. Bo jak nie to będę szukać w panice
Kurczę, oby sprzedawca jakoś załatwił sprawę, bo jednak to spora różnica
Mam wybraną położną, muszę się z nią spotkać.
Cytat:
Napisane przez przezduzeem Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie szukac stacjonarnie olejku ze slodkich migdalow? Jakiego typu sklep lub jaka sieć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hebe? Nacomi ma chyba zwykły, czysty olej ze słodkich migdałów.

Dzięki za listy, też muszę zacząć kompletować zamówienie apteczne.
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 10:39   #4117
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Dzięki za wszystkie listy. Ppzbieram to do kupy i będę też zamawiać.Ja przed ciążą nosiłam 60-65d. Też nie do dostania w normalnych sklepach. Ten sprzedawca ma taką rozmiarowke, że obwód 34 spokojnie na mnie wchodzi. Teraz w ciąży jak mi brzuch przeszkadza to zakładam z przedluzka na haftki, którą dodaje do każdego stanika. Miseczka mi teraz spokojnie do dużego e skoczyla, ale mieszcze się idealnie w ichniejsze 34c. Dziwilam się bardzo, bo nie sądziłam, że trafię z rozmiarem tak w ciemno, tylko po tabeli. A jednak się udało
Te tutaj nie mają fiszbin, ale mi teraz jakoś w druciastych stanikach niewygodnie. A wszystkie stare mam na drutach...
Wiesz co mi po pierwszej ciazy biust rozlecial sie na boki musze miec niestety fiszbiny bo inaczej no mozna sie domyslic jak to wyglada jak nie zbierze sie do kupy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-30, 10:57   #4118
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

A widzisz... mam nadzieję, że mój zostanie na miejscu. Uwielbiam chodzić bez stanika, chociaż teraz jak już mam trochę większe to nie jest to takie łatwe. Zobaczymy jak będzie później...

Dzwoniłam do mojego szpitala za położna i żadna już nie ma wolnych miejsc, albo im się nie chce na moje zadupie jeździć... Zastanawiam się co teraz, gdzie szukać. Chyba zadzwonię do mojego gina, najpierw go zabije, że mi się kazał powstrzymywać dlugo i czekać a potem wypytam czy nie ma jakiejś znajomej, żeby mnie jeszcze wzięła.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 11:24   #4119
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
O, zapomniałam o woreczkach na pokarm przy starszaku kupiłam i Linomag i Bepanthen a i tak używałam mąki ziemniaczanej, a tych maści używam do teraz do rąk tym razem nie będę kupowała. Butelki jakieś mam nieużywane jeszcze ze sr, a smoczka nie chcę dawać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas Linomag różowy sprawdzał się świetnie. Bepanthen też ale mega rzadko był potrzebny bo stosując Linomag odparzeń w sumie nie było. O tej mące to słyszałam ale nie chce mi się babrać, zastosuję więc sprawdzony zestaw No i smoczek przy pierwszym nadpobudliwym to u nas był mus więc wolę mieć w zanadrzu ale tym razem postawiłam na Natursutten (4 lata temu jeszcze nie było), ciekawe czy się sprawdzi.
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 11:35   #4120
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
A widzisz... mam nadzieję, że mój zostanie na miejscu. Uwielbiam chodzić bez stanika, chociaż teraz jak już mam trochę większe to nie jest to takie łatwe. Zobaczymy jak będzie później...

Dzwoniłam do mojego szpitala za położna i żadna już nie ma wolnych miejsc, albo im się nie chce na moje zadupie jeździć... Zastanawiam się co teraz, gdzie szukać. Chyba zadzwonię do mojego gina, najpierw go zabije, że mi się kazał powstrzymywać dlugo i czekać a potem wypytam czy nie ma jakiejś znajomej, żeby mnie jeszcze wzięła.
Nie wiem w której części Krakowa mieszkasz, ale poszukaj na necie, jest też grupa na fb krakowskie mamy ja tam swoją właśnie znalazłam, ewentualnie spróbuj zadzwonić do scanmedu (koleżanka mi tam jedna polecala jakbyś chciała namiary na konkretną)
Adity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 15:34   #4121
Agnimay
Raczkowanie
 
Avatar Agnimay
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 287
Dot.: Mamy Marzec 2020

Hejka!
Co do wizaz vs facebook, to ja na wizazu piszę z pracy jak jestem przy komputerze. Ostatnio było dużo wolnych dni więc po prostu wygodniej na fb z telefonu pisać

Co do kp to plan A jest taki, że jak się uda, to chciałąbym karmić jak najdłużej, może do 1 rż. Ale priorytetem jest, żeby dziecko było najedzone, więc nie będę płakać jak będę musiała dokarmić butelką. Znam bardzo przykrą sytuację, kiedy dziecko się nie najadało piersią i jestem bardzo na to wyczulona. Więc próbować będę, ale jeśli nie będzie szło, to butelka pójdzie w ruch, nawet jeśli jest ryzyko, że Mała będzie wolała butelkę od kp.

Staniki do karmienia ja już noszę na co dzień bo są najwygodniejsze zwykłe cisną mnie już pod biustem. Wczoraj przyszła mała walizeczka którą kupiłam do szpitala i się przepakowałam, ale jeszcze brakuje mi paru drobiazgów. Czekam też aż dostanę torbę dla dziecka na baby shower, żeby spakować rzeczy dla niej do szpitala Ogólnie kilka niezbędnych rzeczy mamy na liście prezentów i wiemy, że dostaniemy (np. fotelik i bazy do auta) co mnie stresuje bo baby shower dopiero 25 stycznia. Ja lubię jednak wszystko dużo wcześniej przygotowywać
Agnimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-30, 15:58   #4122
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Adity Pokaż wiadomość
Nie wiem w której części Krakowa mieszkasz, ale poszukaj na necie, jest też grupa na fb krakowskie mamy ja tam swoją właśnie znalazłam, ewentualnie spróbuj zadzwonić do scanmedu (koleżanka mi tam jedna polecala jakbyś chciała namiary na konkretną)
Dzięki. Na razie gin mi kazal nie panikowac. 3.01 mam wizytę to pogadamy i mi pomoże kogoś znaleźć. Mówił, że jakiestam namiary ma.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 16:07   #4123
przezduzeem
Wtajemniczenie
 
Avatar przezduzeem
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 744
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
U nas Linomag różowy sprawdzał się świetnie. Bepanthen też ale mega rzadko był potrzebny bo stosując Linomag odparzeń w sumie nie było. O tej mące to słyszałam ale nie chce mi się babrać, zastosuję więc sprawdzony zestaw No i smoczek przy pierwszym nadpobudliwym to u nas był mus więc wolę mieć w zanadrzu ale tym razem postawiłam na Natursutten (4 lata temu jeszcze nie było), ciekawe czy się sprawdzi.
W 2015r byly smoczki hevea dostępne (prawie identyczne jak narsutten) wg mnie te smoczki są super jeslj jest potrzeba uzywania smoczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

przezduzeem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 16:35   #4124
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Mamy Marzec 2020

Mi z laktatorów bardzo polecono Tufi Spectra Plus podwójny, podobno lepszy od Medeli. Dzisiaj do mnie przyszedł.

Ja mialam aventu i nie byłam w nim zakochana, delikatnie mówiąc
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 16:41   #4125
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Mamy Marzec 2020

Naprawdę macie już sporo
Ja jeszcze nawet wszystkich ciuszkow nie mam:p
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 17:29   #4126
monika21121984
Rozeznanie
 
Avatar monika21121984
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 915
GG do monika21121984
Dot.: Mamy Marzec 2020

Bylam dzis na wizycie i mam 1095 g dziecka w brzuchu ,lekarz mowi ,ze jest tydzien mlodszy niz wynika z prenatalnych czyli u niego 26+1.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MAMA STASIA
27.05.2011
monika21121984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 17:32   #4127
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez monika21121984 Pokaż wiadomość
Bylam dzis na wizycie i mam 1095 g dziecka w brzuchu ,lekarz mowi ,ze jest tydzien mlodszy niz wynika z prenatalnych czyli u niego 26+1.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super
Przez wagę? Bo wg prenatalnych masz 27+1?
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 17:48   #4128
marles86
Raczkowanie
 
Avatar marles86
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 262
Dot.: Mamy Marzec 2020

U mnie dzis 30+1 czas leci jak szalony... kupilam dzis w koncu rogala do karmienia, zestaw pojemnikow na lozeczko I mala grzechotke, musze sie teraz skupic na tym czego potrzebuje do pielegnacji I czas zaczac myslec o torbie do szpitala...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Life is life na na na na na

Narzeczona od 28.06.2014

14.08.2015

marles86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 18:02   #4129
Agnimay
Raczkowanie
 
Avatar Agnimay
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 287
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Mi z laktatorów bardzo polecono Tufi Spectra Plus podwójny, podobno lepszy od Medeli. Dzisiaj do mnie przyszedł.

Ja mialam aventu i nie byłam w nim zakochana, delikatnie mówiąc
Ooo, też mam Spectrę! Nie wiedziałam, że ta firma jest w PL. Dostaję z ubezpieczenia taką:
https://www.spectrababyusa.com/store/s1plusp/

Cytat:
Napisane przez monika21121984 Pokaż wiadomość
Bylam dzis na wizycie i mam 1095 g dziecka w brzuchu ,lekarz mowi ,ze jest tydzien mlodszy niz wynika z prenatalnych czyli u niego 26+1.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super, że wszystko w porządku zawsze mierzył wcześniej? ja na ostatnim usg mam wątpliwości co do pomiarów, które robili i widoczność też była gorsza niż wcześniej. Może już na tym etapie pomiary nie są tak dokładne?
__________________
Agnimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-30, 18:03   #4130
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Agnimay Pokaż wiadomość
Ooo, też mam Spectrę! Nie wiedziałam, że ta firma jest w PL. Dostaję z ubezpieczenia taką:

https://www.spectrababyusa.com/store/s1plusp/
Jak kettle wyglada od razu można poćwiczyć




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 18:15   #4131
Agnimay
Raczkowanie
 
Avatar Agnimay
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 287
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Jak kettle wyglada od razu można poćwiczyć

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
faktycznie 1,5kg waży więc jak znalazł na lekkie ćwiczenia po porodzie
__________________
Agnimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 18:17   #4132
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja mam odwrotnie, na fb muszę odpalić kompa a wizaż mam w telefonie ☺

Też dziś kupilam rogala do karmienia! I zaraz zamówię komodę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 18:29   #4133
Meamia
Raczkowanie
 
Avatar Meamia
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 389
Dot.: Mamy Marzec 2020

Hejka Sto lat mnie nie było, pewnie mnie nikt nie pamieta,ale podczytuję Was często
Co do laktatora, to mi na dwóch innych wątkach polecono Lansinoh elektryczny i taki kupiłam. Z wyprawki brakuje mi jeszcze chyba tylko materacyk do łóżeczka, przewijak i rożek. Myślę też nad zasysajacym pieluszki koszem i nianią elektroniczną. Rzeczy okołoporodowych nie zamawiam, bo u nas dostaje się paczkę z przyborami higienicznymi od ubezpieczyciela.
A tak poza tym nasz synek jest dla mnie bardzo łaskawy. Czuje się nadal świetnie. Wyniki mam bardzo dobre, przytyłam jak na razie 4,5 kilo. Życzę każdemu takiej ciąży Nadal trochę pracuje, bo w domu się nudzę. Wzięłam się za pranie ubranek ostatnio, gorzej będzie z prasowaniem. Trochę pochłaniają nas sprawy związane z kupnem domu, jak wszystko będzie dobrze miesiąc przed terminem będziemy już na swoim.
A tak w ogóle Szczęśliwego Nowego Roku dziewczyny! Żeby porody szły gładko,a nasze dzieciaczki były zdrowe 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Meamia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 18:50   #4134
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Meamia Pokaż wiadomość
Hejka Sto lat mnie nie było, pewnie mnie nikt nie pamieta,ale podczytuję Was często
Co do laktatora, to mi na dwóch innych wątkach polecono Lansinoh elektryczny i taki kupiłam. Z wyprawki brakuje mi jeszcze chyba tylko materacyk do łóżeczka, przewijak i rożek. Myślę też nad zasysajacym pieluszki koszem i nianią elektroniczną. Rzeczy okołoporodowych nie zamawiam, bo u nas dostaje się paczkę z przyborami higienicznymi od ubezpieczyciela.
A tak poza tym nasz synek jest dla mnie bardzo łaskawy. Czuje się nadal świetnie. Wyniki mam bardzo dobre, przytyłam jak na razie 4,5 kilo. Życzę każdemu takiej ciąży Nadal trochę pracuje, bo w domu się nudzę. Wzięłam się za pranie ubranek ostatnio, gorzej będzie z prasowaniem. Trochę pochłaniają nas sprawy związane z kupnem domu, jak wszystko będzie dobrze miesiąc przed terminem będziemy już na swoim.
A tak w ogóle Szczęśliwego Nowego Roku dziewczyny! Żeby porody szły gładko,a nasze dzieciaczki były zdrowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wzajemnie!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 19:15   #4135
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja tez dziaiaj po wizycie. 1091g czlowieczka . Wszystko wyglada dobrze a mnie chyba mobilizuje do wyprawku fakt ze kolejna wizyta za 3 tygodnie, zaczyna sie robic groznie.

Ja miałam canpola i ręczny i elektryczny ale na tak malo jak odciagalam to wydaje sie byc ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 21:56   #4136
monika21121984
Rozeznanie
 
Avatar monika21121984
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 915
GG do monika21121984
Dot.: Mamy Marzec 2020

Stella 275 a ktory masz tydzien?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MAMA STASIA
27.05.2011
monika21121984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 22:37   #4137
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Mamy Marzec 2020

Monika 27. Troche się zdziwiłam ze tak szybko bo poprzednio to bylo dobrze po 30 tygodniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 08:41   #4138
monika21121984
Rozeznanie
 
Avatar monika21121984
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 915
GG do monika21121984
Dot.: Mamy Marzec 2020

Mi kazal przyjsc 15.01,caly czas chodzilam co 3 tyg,a teraz za dwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MAMA STASIA
27.05.2011
monika21121984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 09:07   #4139
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Teraz mam w czwartek wizytę (miesiąc po ostatniej), a potem już 3 tygodnie później. W lutym to jeszcze nie wiem czy po 3 tygodniach, czy już po 2 każe przyjść. Ale za to przed każdą wizytą mam mieć teraz ktg.
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 10:53   #4140
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Mamy Marzec 2020

Dzień dobry

To ja między wizytami mam teraz 5 tygodni różnicy,mój lekarz ma urlop ale zapisałam się na 20 stycznia do lekarki, u której byłam na połówkowych
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-12 09:37:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.